WYSIWYG Przegląd Web Builder

WYSIWYG Przegląd Web Builder


WYSIWYG Web Builder (aktualna wersja 15.2) – to narzędzie do tworzenia witryn na komputery stacjonarne, które pomaga tworzyć witryny oparte na HTML i jQuery bez głębokich umiejętności technicznych. Kiedy mówimy o wersji na komputer, mamy na myśli, że oprogramowanie wymaga pobrania i instalacji. Został zaprojektowany dla potrzeb małych firm. Platforma ułatwia tworzenie małych i średnich projektów, portfeli dla freelancerów, blogów, portali informacyjnych itp..

W przeciwieństwie do większości platform SaaS, WYSIWYG Web Builder nie jest wszechstronnym rozwiązaniem do tworzenia, wdrażania i hostowania przyszłej witryny. To tylko narzędzie do tworzenia stron internetowych do tworzenia różnych rodzajów projektów. Dobrą wiadomością jest to, że użytkownicy mają dostęp do ponad 200 instrumentów, które ułatwiają tworzenie i dostosowywanie nowych projektów bez umiejętności technicznych. Będziesz mógł wybrać, czy chcesz skorzystać z intuicyjnej funkcji „przeciągnij i upuść” dla wszystkich początkujących, czy też trochę kodować.

W tym przeglądzie musimy bliżej przyjrzeć się oprogramowaniu, aby dowiedzieć się, czy warto płacić te pieniądze.

1. Łatwość użycia

Jak wspomniano wcześniej, oprogramowanie zostało zaprojektowane zarówno dla nie-techników, jak i programistów potrzebujących dostępu do kodu źródłowego szablonów. Program wykorzystuje specjalne moduły HTML dla każdego ze swoich układów. Zmiana struktury motywu jest bardzo łatwa dzięki edytorowi przeciągania i upuszczania. Użyj go, aby wymienić moduły, dodać nowe lub zmienić układ strony. Oprogramowanie jest dostarczane z niestandardowym graficznym interfejsem użytkownika (GUI) środowisko.

Aby jednak uzyskać dostęp do panelu sterowania i rozpocząć tworzenie nowej witryny, musisz mieć zainstalowaną aplikację. System oferuje bezpłatny okres próbny. Wystarczy pobrać pliki ZIP i wykonać prosty proces instalacji. Brak e-maili, kart kredytowych i rejestracji w tym momencie, co jest bardzo wygodne. System oferuje kilka wersji w zależności od używanej wersji systemu operacyjnego. Zła wiadomość jest taka, że ​​narzędzie jest kompatybilne tylko z komputerami z systemem Windows. Jeśli jesteś użytkownikiem Maca, przejrzyj wyspecjalizowane Ocena twórców witryn dla komputerów Mac.

Instalacja systemu WYSIWYG

Pierwsze problemy mogą wystąpić podczas pierwszego uruchomienia bezpłatnej wersji, ponieważ wymaga tego każda kopia oprogramowania Direct2D. Upewnij się, że masz go zainstalowanego na komputerze, aby uniknąć możliwych błędów podczas sesji budowania. Wreszcie, jesteś w edytorze. Przejdźmy do procesu tworzenia strony internetowej.

WYSIWYG Moduły układu Web Buildera

Wspominaliśmy już, że oprogramowanie zawiera kolekcję wstępnie zainstalowanych modułów HTML. WYSIWYG Web Builder nie powinien liczyć na gotowe układy z już zintegrowanymi widgetami, blokami lub sekcjami. Tutaj będziesz musiał zbudować każdą stronę z ziemi. System ma wybór szablonów. Należy je jednak przesłać osobno. Omówimy tę kwestię nieco dalej.

Moduły układu WYSIWYG

Uzyskanie nowego modelu strony jest bardzo łatwe. Po prostu wybierz ten z listy po lewej stronie. Kliknij go dwukrotnie lub przeciągnij do obszaru roboczego. Kolekcja modułów obejmuje różne bloki i sekcje. Aby opisać swoją firmę i usługi, udostępnij informacje kontaktowe i dostosuj stronę za pomocą dzielnika, nagłówków i stopek, przycisków mediów społecznościowych, odliczania, funkcji, metek cenowych i innych. Każdy moduł można również edytować. Użytkownicy mogą dowolnie zmieniać teksty, zmieniać rozmiar bloku, zmieniać wymiary, typografię itp.

Ogólne wrażenie nie jest tak złe, chociaż proces dostosowywania jest bardzo ograniczony. Możesz zmienić tylko niektóre podstawowe parametry, a także włączyć niewielkie modyfikacje. Z drugiej strony użytkownicy mogą korzystać z wyboru niestandardowych modułów, podczas gdy doświadczeni programiści i projektanci stron internetowych mogą pobierać własne pliki z folderów lokalnych. Ten fakt dodaje pewnej elastyczności, a także możliwości dodawania animacji i innych efektów wizualnych w przypadku posiadania niezbędnych technik CSS. Zaawansowani programiści docenią także możliwość tworzenia formularzy zawierających opcje warunkowe.

Na żywo

Oprogramowanie umożliwia podgląd strony internetowej przed jej opublikowaniem. Wszystkie strony będą dostępne tutaj w przeglądarce za jednym kliknięciem. Oprogramowanie ma wbudowaną edycję, co oznacza, że ​​wszystkie zmiany są zapisywane automatycznie w taki sam sposób jak na platformach SaaS, takich jak Wix. Użytkownicy będą mieli także kilka opcji publikowania. Przede wszystkim możesz pobrać układ i zapisać go w folderze lokalnym. Drugą opcją jest pobranie go na FTP z przypisanym adresem URL.

Bez względu na to, co wybierzesz, nadal będziesz musiał osobno zadbać o hosting i domenę. Nie są one dostarczane nawet z płatnym abonamentem.

2. Funkcje & Elastyczność

WYSIWYG Web Builder to narzędzie zaprojektowane początkowo do tworzenia układów stron internetowych. Z tego powodu większość jego funkcji skupia się na funkcjach edycji i dostosowywania. Kluczową zaletą jest to, że platforma zapewnia wystarczającą elastyczność zarówno początkującym bez umiejętności technicznych, jak i bardziej doświadczonym programistom i projektantom stron internetowych.

Gotowe moduły

Gotowe moduły WYSIWYG

Podstawowa funkcja kreatora stron internetowych, która określa łatwość procesu tworzenia. Oferuje wybór gotowych bloków, które zawierają ponad 150 różnych sekcji, aby podkreślić funkcje, usługi, ceny, dane kontaktowe itp. Każdy moduł można łatwo dostosować, zmienić rozmiar lub zmienić zgodnie z ogólną koncepcją strony internetowej.

Animacja i efekty

Oprogramowanie zawiera techniki CSS, które umożliwiają dodawanie animacji i efektów wizualnych do niektórych bloków. Użytkownicy mogą swobodnie wybierać z listy 150 wstępnie zaprojektowanych efektów, a także samodzielnie projektować animacje i przesyłać je do narzędzia do tworzenia witryn.

Zarządzanie plikami multimedialnymi

Platforma ułatwia tworzenie różnych stylów galerii i karuzeli. Ponadto użytkownicy mogą dodawać filmy z YouTube lub Vimeo, a także wdrażać animację najazdu i tworzyć biblioteki plików multimedialnych zawierające zdjęcia, ikony, pliki wideo i audio itp..

Rozszerzenia

Jeśli zdecydujesz się na płatną licencję, otrzymasz dodatkowo ponad 200 rozszerzeń, które zwiększą elastyczność tego narzędzia. Użytkownicy otrzymają dodatkowe instrumenty dostosowywania, w tym pokazy slajdów, menu, podstawową funkcjonalność eCommerce itp.

3. Projekt & Szablony

WYSIWYG Web Builder pomaga budować responsywne strony internetowe. Obsługuje CSS i siatki układów, FlexBox, a także stałe motywy z punktami przerwania. Ponadto oferuje wybór niestandardowych szablonów, które są również przyjazne dla urządzeń mobilnych. Użytkownicy mogą wybierać spośród setek układów, które odnoszą się do witryn małych firm, portfeli B.&Usługi B, małe sklepy internetowe, portale informacyjne, fora i wiele innych.

Szablon WYSIWYG

Każdy szablon ma tryb podglądu, aby przejrzeć go przed pobraniem. O tak. Wszystkie motywy należy pobrać przed użyciem edytora. Możesz skorzystać z edytora motywów mobilnych jQuery, aby upewnić się, że twoja przyszła strona będzie dobrze wyglądać na różnych urządzeniach mobilnych. Dobra wiadomość jest taka, że ​​wszystkie są bezpłatne, nawet jeśli korzystasz z bezpłatnej wersji próbnej oprogramowania.

4. Obsługa klienta

Kreator stron internetowych oferuje kilka sposobów na znalezienie odpowiedzi na wszystkie pytania. Przede wszystkim użytkownicy mogą wybrać rozszerzoną bazę wiedzy, do której można uzyskać dostęp bezpośrednio z panelu sterowania. Obejmuje wszystkie ogólne problemy od momentu rozpoczęcia sprawdzania poprawności formularza itp. Tutaj mamy również informacje o narzędziu do tworzenia skrótów klawiaturowych oraz najnowsze recenzje aktualizacji.

Obsługa klienta WYSIWYG

Samouczki online i pytania FAQ można znaleźć na stronie oficjalna strona WYSIWYG Web Builder. Zawiera szczegółowe przewodniki i objaśnienia dotyczące korzystania z różnych bloków, a także menedżerów witryn i motywów. Kreator stron internetowych ma własną społeczność obserwujących reprezentowanych w forum lokalne. Początkujący mogą tworzyć nowy wątek, a także omawiać niektóre problemy z bardziej doświadczonymi użytkownikami.

5. Plany & cennik

Jako oprogramowanie do pobrania WYSIWYG Web Builder jest dostępny jako dożywotnia licencjonowana kopia. Nie musisz płacić miesięcznych opłat abonamentowych. Cena zaczyna się od 49,95 USD za w pełni funkcjonalną platformę bez ograniczeń w zakresie rozszerzenia, aktualizacji itp.

WYSIWYG Koszt konstruktora sieci

Dla tych, którzy chcą sprawdzić działanie systemu, przysługuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Darmowa wersja zawiera również wszystkie instrumenty dostępne w ramach płatnej licencji. Jedynym minusem jest to, że użytkownicy mogą kupić licencję WYSIWYG Web Builder tylko od sprzedawców. Przede wszystkim musisz wysłać zapytanie i poczekać, aż niektórzy odsprzedawcy skontaktują się z Tobą w celu sfinalizowania zakupu. Całkiem dziwna procedura realizacji transakcji, prawda??

6. Plusy i minusy

WYSIWYG Web Builder to dobre narzędzie do tworzenia szablonów HTML i jQuery przy niewielkich umiejętnościach technicznych. Jest bardzo łatwy w użyciu dzięki setkom szablonów i niekończących się modułów, aby stworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową różnych typów. Z drugiej strony z pewnością ma kilka oczywistych braków.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Dobry dla początkujących i doświadczonych programistów.
&# x2714; Odporne strony internetowe dla małych firm.
&# x2714; 30-dniowy bezpłatny okres próbny z nieograniczonymi funkcjami.
&# x2714; Świetne techniki CCS do zaawansowanego dostosowywania.
&# x2714; Prosty edytor przeciągnij i upuść.
✘ Nie nadaje się do skomplikowanych projektów.
✘ Myląca procedura realizacji transakcji.
✘ Ograniczone narzędzia do projektowania stron internetowych.

Wniosek

WYSIWYG Web Builder może być dobrą opcją dla programistów i projektantów stron internetowych, którzy chcą zdobyć niezbędne doświadczenie przy minimalnych kosztach. Platforma oferuje bogatą funkcjonalność do pracy z modułami i edytowania szablonów HTML i jQuery za pomocą kilku kliknięć. Oprogramowanie zapewni przyzwoite zaplecze techniczne.

Z drugiej strony początkujący mogą uznać ogólne ustawienia platformy za nieco mylące. Co więcej, może być lepiej wybrać w pełni funkcjonalne narzędzia do budowania stron internetowych przeglądarki taniej i oferuje więcej funkcji w pakiecie bez konieczności pobierania oprogramowania lub poszukaj dostawcy hostingu.

Spróbuj za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map