Adobe Muse Alternativy

adobe muse alternativy


Adobe Muse je software pro tvorbu webových stránek, který je zpočátku zaměřen na potřeby uživatelů, kteří mají určité zázemí v oblasti webdesignu, stupeň povědomí o kódování a zkušenosti s vývojem komplikovaných projektů. Ale co ti uživatelé, kteří jsou nováčky v tomto výklenku?

A co ti, kteří se právě rozhodli, že si vytvoří plnohodnotný web a hledají slušnou alternativu Adobe Muse, aby mohli začít úspěšně a snadno? V tomto ohledu nenajdete lepší řešení než tvůrci webových stránek. Nejpřesvědčivější a nejvýznamnější výhodou těchto systémů je to, že jsou speciálně vytvořeny s ohledem na potřeby, dovednosti a úsilí začátečníků..

Nejlepší alternativy Adobe Muse

Tvůrci webových stránek poskytují výjimečně snadné použití, pohodlí, funkčnost, intuitivní povahu a cenovou dostupnost. To jsou faktory, které zpočátku ovlivňují rozhodnutí uživatelů, kteří hledají hodnotnou náhradu Adobe Muse. Ať už jste webový profesionál nebo nováček, který se zajímá o výklenek a je ochoten otestovat a vylepšit své schopnosti webového designu, stavitelé webových stránek budou pro splnění vašich úkolů nejlépe pracovat..

Pokud jste se rozhodli, přezkum nejlepších služeb, které dobře fungují pro převládající počet uživatelů, bude velmi důležitý. V tomto článku budeme hovořit o Wix, uKit a WordPress – systémech, které jsou v současné době považovány za nejlepší alternativy Adobe Muse. Tady je důvod.

1. Wix

Tvůrce webových stránek Wix

Wix – je tvůrce webových stránek, který si právem zaslouží název „nejlepší Adobe Muse“ alternativy. Systém je úžasně jednoduchý, srozumitelný a vhodný zejména pro uživatele, kteří se do vývoje webových stránek dosud nezúčastnili. Není třeba mít znalosti programování k vytvoření plně funkčního projektu s Wix – jednoduché a snadné vyskakovací a integrované tipy nebo výzvy vám umožní spustit jedinečný web od nuly bez jakýchkoli kódovacích dovedností. Podívejme se, co nás přesně nabízí Wix:

 • Profesionální šablony. Galerie designu webového tvůrce v současné době zahrnuje přes 550 profesionálních vysoce kvalitních šablon, které jsou pro větší pohodlí uživatelů rozděleny do tematických skupin. Šablony webových stránek poskytované ve výchozím nastavení jsou připraveny pro mobilní zařízení a přizpůsobují se všem stolním a mobilním zařízením bez nutnosti provádět jakékoli úpravy předem..
 • Nástroje pro přizpůsobení. Ať už si vyberete jakoukoli šablonu, bude 100% přizpůsobitelná, se spoustou bezplatných a placených funkcí (jako jsou grafické prvky, nastavení designu, integrace prezentace, kinematografie, integrace mediálních souborů a tlačítek sociálních sítí atd.)..
 • Možnosti úprav návrhu. Pro uživatele, kteří nemají zkušenosti s webovým designem, nabízí Wix dva hlavní způsoby, jak začít s jejich projekty – Wix ADI a standardní editor Wix. Zatímco inovativní nástroj Wix Artificial Design Intelligence vám pomůže automaticky navrhnout web pomocí dříve odeslaného obsahu, standardní editor vám umožní vytvořit si vlastní projekt od nuly jeho ruční úpravou. Takto můžete nejen vylepšit svůj web, ale také vylepšit své vlastní kódovací schopnosti.
 • Mobilní editor. Šablony Wix nereagují, ale mobilní editor služby umožňuje vytvářet vlastní mobilní verze. To znamená, že můžete mobilní zobrazení svého webu kompletně upravit i na cestách, aniž byste tyto změny viděli ve verzi webu pro stolní počítače. Všechny změny provedené v režimu plochy se však nevyhnutelně zobrazí v mobilní verzi, aby uživatelé byli informováni o nejnovějších zprávách a aktualizacích..
 • Blogovací modul. Wix umožňuje spouštění a správu blogů 24/7. Díky integrovanému blogovacímu modulu budete moci přidávat a upravovat příspěvky, přiřazovat nové funkce a funkce existujícím příspěvkům, plánovat plánované publikace, upravovat obecná nastavení rašeliniště, vybírat sekci Doporučené příspěvky, přidávat štítky, vybírat a přizpůsobovat blogové šablony nebo zdroje atd.
 • Možnosti elektronického obchodu. S Wix můžete vytvářet a spravovat malý nebo středně velký internetový obchod. Systém umožňuje navrhovat atraktivní a funkční výkladní okna pro efektivní zobrazení produktů, které nabízíte k prodeji, správu a aktualizaci internetového obchodu kdykoli během dne, úpravu platebních a dodacích údajů, nastavení daní, výběr a přizpůsobení šablon elektronického obchodu, zajištění bezpečného a snadného nákupní proces, import / export produktů ze souborů CSV, zajištění nepřetržité podpory klientů a dalších výhod, které zákazníci ocení.
 • Kód Wix. Tvůrce webových stránek není zaměřen na profesionální vývoj webových stránek, ale má skvělý nástroj, který svým uživatelům nabízí. To je Nástroj Wix Code, což umožňuje spouštění a nastavení složitých webových aplikací, které profesionálně vypadají a fungují. Není třeba bojovat s kódy a složitými nástroji pro webový design – místo toho se musíte řídit tipy uvedenými v rozhraní a vytvářet vlastní aplikace a efekty pro pokročilý výkon webových stránek..

Náklady: Wix je více než dostupný webový tvůrce. Chcete-li systém otestovat, můžete využít bezplatného plánu, který nikdy nevyprší, dokud to budete potřebovat. Pro uživatele, kteří se rozhodnou upgradovat na vyšší tarify, systém nabízí příležitost vybrat si mezi pěti placenými předplatnými, která se liší nabízenými službami, nástroji a podmínkami a také cenovým aspektem. Náklady na placené plány začínají 4,50 USD za nákladově nejefektivnější řešení, které dosáhne nejdražší nabídky 24,50 USD. Wix také často nabízí slevy a speciální nabídky pro začínající a věrné uživatele.

Vyzkoušejte Wix zdarma

2. uKit

Tvůrce webových stránek uKit

uKit – je webový tvůrce, který je nejlepší alternativou Adobe Muse pro ty, kteří potřebují webové stránky pro malé firmy. Navzdory obchodnímu zaměření služby je možné s ním vytvářet další typy plně funkčních projektů – takže tvůrce webových stránek je tak intuitivní, snadný a funkční. Dokonce i nezkušení weboví mistři budou moci uKit ovládat a spouštět web s ním pouze během několika hodin – od okamžiku, kdy se zaregistrujete u služby a do okamžiku, kdy publikujete hotový projekt. Zní to fantasticky? Podívejte se na sadu funkcí systému a ujistěte se, že to není vtip:

 • WYSIWYG webový editor. Tvůrce webových stránek stojí zpočátku za pozornost díky své úžasné jednoduchosti a pohodlí. Je dodáván s praktickým editorem webových stránek WYSIWYG, který zobrazuje všechny provedené úpravy na stránce a umožňuje vám je včas opravit. Funkce drag-and-drop přispívá k snadnosti použití a pohodlí.
 • Sbírka responzivních šablon. Výběr šablony uKit je o něco méně rozsáhlý než výběr nabízený společností Wix, ale to se netýká kvalitativního aspektu. K dnešnímu dni tvůrce webových stránek nabízí více než 400 profesionálních šablon specifických pro danou kategorii, které všechny ve výchozím nastavení reagují. Ať už si vyberete jakoukoli šablonu, budete si moci zobrazit její mobilní a stolní verzi, abyste pochopili, jak bude vypadat na jakémkoli zařízení. Šablony lze měnit v kterékoli fázi procesu návrhu webu bez ztráty obsahu.
 • Integrovatelné widgety. Tvůrce webových stránek má sbírku integrovatelných widgetů, které vám pomohou vytěžit maximum z výkonu vašeho projektu. Kolekce widgetů je poměrně bohatá a zahrnuje více prvků, které mohou být pro váš projekt skvěle shodné (tlačítka pro sociální sítě, komentáře uživatelů, online chat, časová osa, časovač, kalkulačka online služeb – uCalc, widget pro zpětné volání jsou jen některé z nejlepších vzorků).
 • eCommerce Engine. uKit si zaslouží pozornost díky svým silným možnostem elektronického obchodování. Při používání systému si můžete vybrat mezi dvěma režimy, které vám umožní připojit internetový obchod k vašemu webu. Můžete buď připojit stávající widget eCommerce dostupný na skladě, nebo integrovat Ecwid plugin získat plně funkční web eCommerce.
 • Rozsáhlé možnosti integrace. S uKit je možné integrovat se s dalšími službami třetích stran (jako jsou videopřehrávače a audio přehrávače, Analytics, streamingové aplikace atd.) Pro zvýšenou úroveň generování zákazníků, růst klientské základny, shromažďování statistik a analýzu. Integrace CRM například umožňuje zvýšit objem prodeje, řídit tok vedení, statistiky míry konverze a aspekty, které na ně mají vliv.
 • Sdílená práva na správu webu. uKit je skvělou volbou pro týmovou práci. Projektový manažer může sdílet přístupová práva k webovým stránkám se spolupracovníky, kteří společně navrhují projekt. Budou odpovědné výhradně za vývoj a propagaci webových stránek, zatímco majitel webu bude mít přístup k informacím o platbách a fakturaci.

Náklady: uKit je nejlevnější tvůrce webových stránek, který nyní najdete v moderní výklenku pro webový design. Tvůrce webových stránek nabízí čtyři placené plány. Jejich cena se pohybuje mezi 4 $ / mo až 12 $ / mo na základě zahrnutých podmínek a funkcí. Dokonce i ten nejpokročilejší a nejdražší plán je tedy více než dostupný pro každého a poskytuje široké spektrum funkcí. Ať už budete platit jakýkoli plán, jistě budete spokojeni s aspektem nákladů.

Vyzkoušejte zdarma uKit

3. WordPress

Tvůrce webových stránek WordPress

WordPress – je nejlepší volnou alternativou Adobe Muse, pokud se rozhodnete spustit web s CMS. Systém stojí především za pozornost zkušených webdesignérů, jejichž dovednosti a znalosti programování jim pomáhají využívat celou sadu funkcí platformy. WordPress se také těší oblibě u těch uživatelů, kteří právě začínají zkoumat výklenek webového designu a z nějakých důvodů si nepřejí používat tvůrce webových stránek. Pojďme se podívat na funkce, díky nimž je systém tak populární na současném trhu s webovým designem:

 • Blogovací modul. CMS zpočátku získal celosvětové uznání jako platforma pro blogování, ale rychle se vyvinul v řešení typu vše v jednom. Pokud jde o vývoj blogů, systém je však jedním z vůdců výklenku webového designu.
 • Integrace pluginů. Toto je pravděpodobně nejvýraznější výhoda WordPress – ta, na kterou je opravdu hrdá. Je téměř nemožné vypočítat přesný počet bezplatných a placených pluginů dostupných v systému a na webu. Množství integrovatelných pluginů a doplňků výrazně převyšuje množství dostupné na skladě. Je zde pouze jedna nuance, kterou byste měli vzít v úvahu: při výběru pluginu se ujistěte, že jednáte s důvěryhodným vývojářem webu. V opačném případě může být ohrožena bezpečnost celého webu a důvěrné informace.
 • Výběr šablony. Výběr šablon dostupných na skladě není ve WordPressu příliš rozsáhlý. Můžete však prohledávat mnohem více z nich na webu a dále je přizpůsobit, jak si přejete. Šablony WordPress mohou být také bezplatné a placené. Podmínky výběru a doporučení použití jsou téměř stejné, protože externí témata WordPress jsou také vyvíjena webovými designéry, které vůbec neznáte.
 • Úpravy kódu. Systém předpokládá povědomí o kódovacích schopnostech a základech. Pokud nemáte žádné znalosti programovacího jazyka, může být pro vás výzvou vytvořit jedinečný web. Pokud jsou však vaše dovednosti v oblasti webdesignu na slušné úrovni, můžete je využít.
 • Rozsáhlá komunita uživatelů. Přestože CMS se nemůže pochlubit silnou zákaznickou podporou, potřeby uživatelů na kvalitní pomoc jsou plně kompenzovány informacemi poskytovanými rozsáhlou komunitou uživatelů, která od data založení systému hodně vzrostla..
 • Volba hostingu zdarma. WordPress nemá vlastní integrovaný hosting, ale každý uživatel má možnost vybrat libovolný hosting podle svého výběru.

Náklady: WordPress je bezplatný systém správy obsahu s otevřeným zdrojovým kódem. Uživatelé zde mohou vytvářet a spravovat webové stránky zdarma. Pokud však potřebujete vytvořit plně funkční projekty se spoustou funkcí, zásuvných modulů, widgetů a vysoce kvalitních šablon, nebudete moci nakupovat na webu. Kromě toho se budete muset o hostování starat, protože WordPress nemá integrované řešení hostování. Ve skutečnosti nejlepší poskytovatel hostingu, který je také oficiálním doporučením samotného systému, je Bluehost. Kromě široké nabídky služeb nabízí tři plány, jejichž cena začíná na 2,95 $ / měsíc a dosahuje až 5,45 $ / měsíc.

Vyzkoušejte WordPress zdarma

Sečteno a podtrženo

Adobe Muse je kvalitní desktopová aplikace, která má vizuální editor, který zjednodušuje proces vytváření webových stránek. Systém však není tak snadno použitelný pro lidi, kteří postrádají dovednosti v oblasti webdizajnu, a vyžaduje také další kroky, aby se web zpřístupnil na webu. Výběr nejlepší alternativy Adobe Muse je často výzvou, pokud nevíte, co slouží k tomu, abyste při procesu vývoje webových stránek věnovali pozornost..

TOP Adobe Muse Alternativy:

WixWix je nejlepší tvůrce webových stránek typu all-in-one, který umožňuje spouštění různých typů webových stránek. Jeho úžasná sada funkcí, rozsáhlý webový design a možnosti přizpůsobení, jednoduchost a dostupnost učinily systém nepopiratelnou náhradou za Adobe Muse..
Wix.com

uKituKit je vysoce kvalitní webový tvůrce, který funguje skvěle pro spouštění webových stránek pro malé firmy, ale tento systém můžete také použít k vytvoření jiných webů. Není třeba rozumět aspektům webového designu nebo kódování, vybrat hosting a nahrát na něj svůj web. Vše se děje přímo v systému, což zajišťuje slušný výsledek a bezproblémové používání webu. uKit.com

WordPressWordPress je bezplatný CMS s otevřeným zdrojovým kódem, který se těší celosvětové popularitě díky své jednoduchosti, sadě funkcí, bez zvláštních požadavků na znalosti kódování a skvělému výsledku, který nakonec využijete. Systém je také známý svými výkonnými integračními možnostmi, které také přispívají k skvělému výsledku. WordPress.org

Tyto systémy jsou speciálně vytvořeny s ohledem na potřeby uživatelů. Jsou skvělou volbou pro netechnické techniky, ale také skvěle fungují pro zdatné vývojáře webu. Všechny platformy jsou snadno použitelné, pohodlné a super efektivní. Zajišťují hladký a úspěšný webový designový zážitek a vyvolávají slušný výsledek.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map