Alternativy webového toku

Alternativy webového toku


Webflow – je renomovaná platforma, která se zaměřuje na profesionální webové designéry a vývojáře. Systém poskytuje rozsáhlou sadu funkcí, která zahrnuje více možností úprav a přizpůsobení designu, výkonné integrace, doplňky a nástroje pro propagaci webových stránek..

Co byste však měli vědět, je, že služba přichází se složitou strukturou a nástroji pro webový design, které se mohou zdát docela komplikující a komplikované pro začínající, kteří nemají technické znalosti a zázemí pro webový design. V tomto ohledu se Webflow poněkud podobá systému správy obsahu, který vyžaduje hlubší povědomí o nuancích webového designu. Z tohoto důvodu mnoho uživatelů začíná hledat jednodušší alternativy webového toku určené pro lidi, kteří nemají vývoj webových a kódovacích dovedností.

Bez ohledu na důvody, proč musíte hledat vhodnou alternativu Webflow, je nutné znát služby, které mohou být pěknou náhradou této platformy. Je to proto, že musíte zjistit silné a slabé stránky každého systému, který můžete případně použít pro proces vývoje svých webových stránek.

Nejlepší alternativy webového toku

Předpokládejme, že jste se rozhodli přejít z Webflow na jednodušší a intuitivnější alternativu, která bude zahrnovat flexibilitu, pokročilé funkce a cenovou dostupnost. Která služba pro tento účel funguje lépe? Která z nich může poskytnout vyčerpávající sadu funkcí k pokrytí převládajícího množství potřeb pro vývoj webu?

V tomto výzkumu jsme prozkoumali nejoblíbenější platformy, které můžete použít namísto Webflow, v závislosti na úkolech webového designu, které jste nastavili. Budeme tedy zkoumat řešení typu vše v jednom a specializované systémy, abychom identifikovali jejich úskalí a základní funkce, díky nimž jsou tyto platformy nejlepšími náhradami webového toku..

1. Wix

Wix domovská stránka

Wix – je nejlepší alternativou k Webflow. Udělalo si skvělé jméno, které se může pochlubit miliony lidí krásné webové stránky na globálním webu. Ukázalo se, že je to jednoduchý a efektivní nástroj pro vytváření webových stránek pro uživatele bez kódování nebo webového návrhu pozadí.

Wix poskytuje dostatečnou flexibilitu pro práci s jakýmkoli typem webové stránky. Uživatelé mohou těžit z intuitivního rozhraní a nástrojů pro úpravy kromě širokého výběru šablon optimalizovaných pro mobily, obrovské sbírky widgetů a doplňků, integračních funkcí a dalších.

Jaké typy webových stránek je Wix dobré?

Wix umožňuje vytvářet doslova jakýkoli typ webových stránek. Poskytuje nekonečný výběr šablon připravených k použití z více než 70 různých kategorií, včetně elektronického obchodování, blogů, obchodních webů atd..

K vytvoření můžete použít platformu profesionální portfolia představovat vysoce kvalitní obrázky, které jistě upoutají pozornost potenciálních zákazníků. Wix je dobrá volba pro vstupní stránky nebo jednostránkové webové stránky. Platforma má dostatek funkcí elektronického obchodu k vytvoření, správě a propagaci středního digitálního obchodu. Software založený na AI usnadňuje proces výstavby. To klade uživateli několik jednoduchých otázek a vytváří vlastní šablonu na základě odpovědí a preferencí.

Wix se může pochlubit skvělou funkcí pro blogování pro ty, kteří chtějí mluvit o svazcích na globálním webu. Uživatelé mohou vytvořit výkonnou platformu pro blogování a implementovat dostupná nastavení SEO, aby oslovili širší publikum a dostali web do vyšších pozic vyhledávačů.

Proč je Wix lepší alternativou k Webflow?

Platforma nabízí kromě jednoduchosti také obrovský výběr užitečných funkcí:

 • Jednoduché editační nástroje – Wix byl navržen pro nováčky. To znamená, že díky WYSIWYG editoru webových stránek můžete vytvářet a publikovat jakýkoli typ webových stránek během několika hodin bez zvláštních dovedností. Umožňuje vám převzít kontrolu nad každým stavebním procesem a také přidat obsah a mediální soubory pomocí funkce přetahování.
 • Šablony optimalizované pro mobily – Uživatelé mají k dispozici výběr šablon vhodných pro mobily. Uživatel by měl vybrat pouze motiv z určité kategorie a zahájit úpravy.
 • Wix ADI – Umělá inteligence usnadňuje proces vytváření webových stránek než kdykoli předtím. Nástroj Wix ADI vybere šablonu a uspořádá obsah podle vašich preferencí a cílů.
 • Design – Wix usnadňuje integraci dalších nástrojů, jako jsou vizuální efekty. Kromě toho můžete experimentovat s kódem Wix v případě, že máte alespoň základní dovednosti v oblasti kódování, abyste mohli přijít s jedinečným designem webových stránek a odlišit se od konkurence..
 • Flexibilita a funkce – Platforma má svůj vlastní App Store s nekonečnými widgety a doplňky z eCommerce a SEO funkcí, jako je SEO Wizard, který nabídne nejlepší SEO pánev pro váš konkrétní web k výkonným blogům a marketingovým nástrojům.

Wix má zdarma plán, který je dobrý pro testování systému. Hodí se, kdykoli budete chtít zkontrolovat všechny dostupné nástroje zdarma. Nestačí však budovat solidní web. Měli byste začít s závodem Combo za 8,50 $ měsíčně. V placeném balíčku je zahrnuto bezplatné doménové jméno, které je již zahrnuto v ceně kromě hostování, zabezpečení SSL, zákaznické podpory a dalších.

Vyzkoušejte Wix Now

2. WordPress

Tvůrce webových stránek WordPress

WordPress – je nejvhodnějším řešením, pokud chcete místo Webflow použít CMS. Jedná se o světově populární výkonný systém správy obsahu, který nevyžaduje flexibilitu, pokročilé nástroje pro přizpůsobení designu a rozsáhlé možnosti integrace..

Tato služba pokrývá široké spektrum potřeb pro webový design, poskytuje bohatou sadu funkcí, působivou hloubku přizpůsobení webových stránek a množství pluginů, které umožňují odhalit jeho funkčnost ve prospěch.

Jaké typy webových stránek je WordPress dobré?

Kromě vysoce kvalitních a funkčních blogů, které jsou hlavní specializací WordPress, můžete pomocí WordPress také spouštět firemní webové stránky, vstupní stránky, portfolia, webové portály a dokonce i eCommerce webové stránky. Ve skutečnosti, bez ohledu na typ webových stránek, které potřebujete, najdete rozšíření, plugin nebo doplněk, který přijde k tomuto cíli.

Počet těchto rozšíření se neustále zvyšuje, zatímco samotný systém je pravidelně aktualizován, aby obsahoval možnosti integrace, funkčnost, flexibilitu a svobodu přizpůsobení designu. Všechny projekty založené na WordPress jsou optimalizovány pro SEO, což znamená, že jejich šance na vysoké hodnocení ve vyhledávačích jsou poměrně vysoké..

Proč je WordPress lepší alternativou k Webflow?

Systém vyniká z davu díky své úžasné sadě funkcí a vysoce integrovaným možnostem integrace. Podívejme se nyní na některé z nich:

 • Volba hostingu – Systém nenabízí integrovaný hosting, ale umožňuje vybrat libovolného poskytovatele hostingu podle vašeho výběru. Je na vás, abyste se rozhodli, jakou platformu můžete svému webu svěřit. Stejně tak je na vás, abyste vybrali preferovaný název domény pro svůj projekt a zdůraznili tak popularitu vašeho webu a značky. Mimochodem, proces výběru domény a instalace webové stránky na hostování podle vašeho výběru je rychlý a bezproblémový.
 • Integrace pluginů – WordPress umožňuje výběr mezi spoustou kvalitních pluginů pro další výkon a propagaci webových stránek. Při procházení webu můžete narazit na doplňky pro optimalizaci SEO, ochranu před nevyžádanou poštou, použití elektronického obchodování, vytváření souborů Sitemap, přepis názvů a mnoho dalších. Výběr závisí intuitivně na typu a specializaci vašeho webu.
 • Integrovaný editor kódu – Zkušení uživatelé mohou pracovat s kódy HTML, PHP a CSS a vkládat je do svých projektů pro maximální výkon. To je nejlepší způsob, jak hluboce přizpůsobit svůj web, integrovat bloky obsahu nebo widgety, nahradit stávající komentáře externími aplikacemi a co ne.
 • Šablony – Kolekce šablon WordPress je úžasná a v současné době zahrnuje tisíce témat dostupných v systému a na webu. Návrhy jsou bezplatné a placené a je jen na vás, abyste se rozhodli správně.
 • Výkonná komunita – WordPress má jednu z nejúžasnějších, nejrozsáhlejších a nejpodpornějších komunit, která vám poskytne veškerou pomoc potřebnou ke spuštění, správě a propagaci kvalitního projektu..

WordPress je zcela zdarma systém. To znamená, že si ji můžete stáhnout a nainstalovat zdarma. Uvědomte si však, že nepůjdete bez zakoupení doplňků, šablon, názvu domény a hostingu. Náklady na tyto prvky se liší s ohledem na poskytovatele hostingu a plán, který budete hledat (Bluehost je tu nejlepší volba, nejlevnější plán, který představuje pouze 3,95 $ / měsíc), složitost návrhů, které si vyberete (placené plány vás budou stát od 25 do 300 $), název domény a další klíčové parametry.

Vyzkoušejte WordPress Now

3. Nakupujte

Nakupujte software elektronického obchodu

Shopify – je lepší než Webflow, pokud se rozhodnete pro web eCommerce. Systém je rozumnou volbou pro uživatele, kteří si chtějí založit vlastní internetové obchody a prodávat digitální nebo fyzické produkty.

Se službou Shopify získáte přístup k širokému spektru funkcí a nástrojů potřebných ke spuštění, správě, aktualizaci a propagaci plně funkční webové stránky elektronického obchodu. Tento software vám umožní spustit internetový obchod s naloženými funkcemi se stovkami produktů uvedených ve specializovaných sbírkách a množstvím nástrojů pro marketing a propagaci webu. Tato platforma vám umožní upravit přepravní, daňové a platební parametry a zajistit maximální bezpečnost všech kroků procesu nakupování.

Pro jaké typy webových stránek je nakupování dobré?

Jediným typem webových stránek, které můžete efektivně spouštět a spravovat ve službě Shopify, je internetový obchod. Na tom není nic špatného. Je to všechno o specifické specializaci specializace platformy, která byla vytvořena s ohledem na orientaci webového designu elektronického obchodu.

Při práci s Shopify můžete nastavit rozsáhlý internetový obchod, ne-li dokonce hypermarket. To je místo, kde budete moci prodávat různé typy produktů (fyzických i digitálních), vytvářet a organizovat působivé galerie produktů s více přiřazenými parametry, nastavovat kritéria pro přizpůsobení designu, propagační a marketingové charakteristiky atd..

Proč je Shopify lepší alternativou k Webflow?

Shopify vyniká funkčností. Platforma poskytuje ohromující sadu funkcí, která pokrývá širokou škálu marketingu, propagace webových stránek a nákupních potřeb. Zde je seznam funkcí, díky nimž má Shopify přednost před svými konkurenty:

 • Možnosti silné integrace a synchronizace – Systém účinně synchronizuje a integruje s aplikacemi a rozšířeními třetích stran (mezi ně patří Quickbooks, Xero, Amazon Marketplace, eBay a další).
 • Nastavení zobrazení produktu – Je na vás, abyste vytvořili a přidali galerie produktů, upravili možnosti zobrazení, přiřadili jim charakteristiky, použili funkci importu / exportu souboru CSV, vytvořili výkladní okna atd. Služba Shopify také nabízí funkci Rozšířená realita, která poskytuje 3D obrazy nabízených produktů. za účelem prodeje, tedy podrobně znázorňující jejich zvláštní vlastnosti a přispívající k vylepšené zábavě uživatelů.
 • Specifické funkce elektronického obchodu – Software umožňuje nastavit a spravovat funkce elektronického obchodu. Mezi ně patří podpora vícekanálových kanálů (obchodní platformy, účty sociálních sítí), obnova opuštěných pokladen, certifikace SSL, ochrana proti podvodům pro osobní a platební informace, úvod do obchodního kódu, vícejazyčná podpora.
 • Marketingové funkce – Se službou Shopify můžete využít několik marketingových nástrojů, které přispívají k efektivnímu prodejnímu procesu. Patří mezi ně POS software, možnost prohlížet a třídit profily zákazníků, navštěvovat a vybírat aplikace a doplňky z Shopify App Store, využívat mobilní aplikaci Shopify Ping, aby bylo možné spravovat váš internetový obchod z jakéhokoli místa, možnost, která vám umožní zavést slevy a speciální nabídky, dynamický postup platby a pokročilé maloobchodní funkce. Software také nabízí zcela nový Shopify Tap & Čipová čtečka – marketingová funkce, která umožňuje provádět platby „klepnutím“ prostřednictvím aplikací Google nebo Apple Pay.

Shopify má bezplatnou zkušební verzi, která trvá 14 dní. Jakmile testovací období skončí, můžete upgradovat na jedno z placených odběrů – Lite, Basic Shopify, Shopify a Advanced Shopify. Náklady na plány začínají 9 $ / měsíc na 299 $ / měsíc. Případné náklady na předplatné závisí na sadě funkcí, podmínkách, nástrojích a službách v ceně.

Vyzkoušejte službu Shopify Now

4. uKit

uKit domovská stránka

uKit – je nejlevnější alternativa Webflow. UKit, vyvinutý jako jednoduchý software pro kutily, používá nejnovější technologie k vytváření webových stránek pro malé firmy. Nabízí výběr dobře vypadajících šablon reagujících s nástroji pro vytváření obsahu od nuly a správu digitální identity webů.

Jaké typy webových stránek lze vytvořit pomocí programu uKit?

Stejně jako Wix, hlavní mise uKit pomáhá nováčkům při budování solidního webu od nuly. Nejsou zapotřebí žádné speciální dovednosti v oblasti kódování nebo programování. Uživatel se potřebuje pouze přihlásit, vybrat šablonu, upravit ji, přidat obsah a publikovat web připravený k použití.

uKit byl navržen tak, aby vám pomohl budovat malé internetové obchody, weby pro malé firmy, jednostránkové weby, vizitky, vstupní stránky atd. Můžete přidat několik vysoce kvalitních fotografií k vytvoření profesionálního portfolia nebo spuštění osobního blogu.

Díky integraci CRM a funkcím elektronického obchodování je platforma dobrou volbou pro malé weby elektronického obchodu. Uživatelé mohou přijít s malými digitálními obchody a těžit z nástrojů pro sledování prodeje a nástroje pro správu produktů.

Co dělá uKit lepší alternativou webového toku?

Podívejme se na všechny hlavní funkce, díky nimž je uKit lepší volbou pro netechnické techniky:

 • Šablony reagující na mobilní zařízení – Zatímco uKit je víceúčelový tvůrce webových stránek, nabízí výběr různých šablon reagujících na mobilní zařízení, včetně malých digitálních obchodů připravených k použití, šablon na jedné stránce atd..
 • Náhled mobilních stránek – Skvělá funkce, jak zjistit, jak bude váš web vypadat na různých typech mobilních zařízení. Uživatelé mohou nejen zobrazit náhled, ale také upravit některé části webu a bloky, skrýt nebo zobrazit je, kdykoli je to potřeba.
 • Přetahovací funkce – Editor platformy usnadňuje práci s jakýmkoli typem obsahu. Můžete uspořádat strukturu stránky a spravovat sekce, texty nebo mediální soubory.
 • Funkčnost elektronického obchodu – uKit umožňuje uživatelům vytvářet malé digitální obchody a poskytuje nástroje pro správu produktů, implementaci funkce „přidat do košíku“, úpravy popisů produktů a obrázků.
 • Outsourcingová funkce – Tvůrce webových stránek umožňuje snadno spolupracovat s webovými vývojáři a společnostmi třetích stran při práci na webových stránkách pomocí funkce Přístup pro vývojáře.

Můžete si vyzkoušet všechny dostupné funkce uKit zdarma. Software obsahuje 14-zkušební období. Současně jeho placené plány vypadají jako smlouva. Prémiový plán stojí 4 $ měsíčně a stačí k vytvoření profesionálního webového místa nebo vizitky. Pokud toužíte po dalších funkcích k vytvoření webu elektronického obchodu, můžete se rozhodnout pro pokročilý plán v ceně 12 $ / měsíc.

Vyzkoušejte uKit Now

Sečteno a podtrženo

Webflow určitě stojí za to věnovat pozornost díky jeho mnoha funkcím, výkonným nástrojům pro úpravy a design, integracím a doplňkům. Své příklady živých webových stránek sloužit jako nejlepší důkaz tohoto prohlášení. Tato platforma je však zaměřena hlavně na profesionální webové designéry a editory. Nováčci nedokážou zjistit, jak systém funguje kvůli jeho složitosti. To je místo, kde by mohly pomoci univerzální a specializované platformy pro vytváření webových stránek.

TOP Alternativy webového toku:

WixWix – je nejlepší alternativou Webflow. Tvůrce webových stránek umožňuje vytvářet ohromující, vizuálně atraktivní a funkční weby i pro nováčky. Když používáte službu pro své osobní nebo obchodní potřeby v oblasti webového designu, nemusíte se starat o kódovací dovednosti nebo výběr hostingu. Wix.com

WordPressWordPress – je nejlepší náhradou CMS k Webflow. Systém poskytuje pokročilé možnosti integrace, které ovlivňují výsledek vývoje webových stránek. Přes jeho složitost, to může ještě být prozkoumáno a použité webovými experty a začátečníky – jen investovat nějaký čas zvládnout systém. WordPress.org

NakupujteShopify – je nejlepší alternativou eCommerce k Webflow, která skvěle funguje pro uživatele, kteří chtějí začít a spravovat kvalitní internetové obchody. Systém přichází s vysoce kvalitními šablonami, pokročilými nástroji pro přizpůsobení a množstvím marketingu, vývoje webových stránek a propagačních funkcí. Shopify.com

uKituKit – je nejlevnější náhrada Webflow, která je zaměřena hlavně na vývoj webových stránek pro malé a střední firmy. Jedná se o cenově dostupné řešení pro všechny kategorie uživatelů, které zaujme každého svým výjimečným snadným ovládáním, rozumnou cenou a pohodlím. uKit.com

Všechny výše uvedené systémy a některé další populární služby jako Adobe Muse, Čtvercový prostor nebo Webydo lze považovat za hodné alternativy Webflow. Konečná volba by však měla záviset na vašich dovednostech v oblasti webového designu a na výsledku, který doufáte, že využijete na konci procesu vývoje webu. Pokud máte čas a rozpočet na investice do procesu webového designu, udělejte si čas na testování těch z nich, které splňují vaše požadavky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map