BigCommerce Alternativy

BigCommerce alternativy


BigCommerce – je nepochybně uznávaným lídrem v EU Výklenek pro elektronický obchod. Tento specializovaný tvůrce webových stránek byl vytvořen s ohledem na potřeby majitelů internetového obchodu, a proto nabízí potřebnou sadu funkcí a nástrojů potřebných ke spuštění výkonného, ​​funkčního a přitažlivého internetového obchodu. Systém má mnoho fanoušků, kteří jej pravidelně používají k řešení svých eCommerce úkolů.

Existují však také uživatelé, kteří z nějakého důvodu nemají rádi BigCommerce, ať už jde o složitost systému, jeho náklady atd. Začnou hledat lepší alternativy k tvůrci webových stránek.

Naštěstí existuje mnoho tvůrců webových stránek, CMS nebo Doplňky pro elektronický obchod to může být dnes pěknou náhradou za BigCommerce. Testovali jsme desítky systémů a vybrali jsme top sedm platforem, které nejlépe fungují pro různé typy online obchodů – od velkých online hypermarketů až po malá výkladní okna s několika desítkami pozic produktů. Podívejme se nyní na tyto služby.

Nejlepší alternativy BigCommerce:

 1. Shopify – nejlepší alternativa BigCommerce
 2. Wix – # 1 Tvorba webových stránek připravená na elektronický obchod
 3. WooCommerce – eCommerce Plugin pro WordPress
 4. Volusion – Alternativní software pro nákupní košík
 5. 3dcart – Alternativní software elektronického obchodování
 6. Squarespace – All-in-One SaaS Web Builder
 7. Magento – eCommerce Platform pro malé podniky

Shopify – nejlepší alternativa BigCommerce

Shopify - nejlepší alternativa BigCommerce

Shopify – je nejlepší alternativou k BigCommerce. Tvůrce webových stránek byl vytvořen výhradně s ohledem na potřeby online maloobchodníků a jejich zákazníků.
Platforma může být použita k vytváření různých typů internetových obchodů v závislosti na potřebách a požadavcích uživatele. Služba je plná nástrojů a funkcí, které mohou přineste své zkušenosti s webovým obchodováním s eCommerce na zcela novou úroveň a zajistit slušný výsledek.

Funkce Shopify zahrnují:

 • Šablony specifické pro nika – jako specializovaný tvůrce webových stránek se Shopify může pochlubit působivou sbírkou specifických šablon elektronického obchodování. Oni jsou reagovat hned od začátku a můžete si vybrat mezi bezplatnými a placenými tématy, z nichž všechna jsou vysoce kvalitní. Systém nabízí sadu nástrojů pro přizpůsobení, které umožňují změnit design vašeho internetového obchodu s ohledem na vaše preference a potřeby (podívejte se na skutečné Nakupujte internetové obchody).
 • Software pro prodej – jednou z funkcí, kterou Shopify zná, je její software Point of Sale, který umožňuje používat dostupný externí terminál karet, vytvářet několik bezpečných účtů zaměstnanců, přijímat objednávky v režimu offline, rychle se integrovat s jakýmkoli účetním softwarem, který jdete použít atd.
 • Integrace Amazonu – pokud máte v úmyslu spolupracovat s Amazon Marketplace, pak Shopify rozhodně nejlepší volbou pro vás. Systém nedávno ohlásil integraci Amazonu, která umožňuje synchronizovat váš internetový obchod Shopify s účtem Amazon a zvýšit tak objem prodeje a vybudovat důvěru zákazníků..
 • Platforma pro blogování – Shopify má svou vlastní blogovací platformu, což je užitečný nástroj, pokud jde o interakci s klienty. Dostupnost blogu umožňuje zákazníkům a majitelům internetového obchodu komunikovat mezi sebou, zveřejňovat a objevovat nové informace o procesu nakupování, vytvářet vyhledávací knihy a provádět další akce.
 • Obchod s aplikacemi – Shopify App Store nabízí řadu bezplatných a placených aplikací, které mohou zlepšit výkon vašeho webu. Všechny aplikace jsou zde seřazeny podle kategorií, aby se usnadnilo vyhledávání uživatelů. Mezi nejoblíbenější kategorie patří marketing, prodej, nástroje, sklad, synchronizace s externími službami, vyhledávání produktů na prodej, sociální služby, služby zákazníkům, sběr statistik atd..
 • Podpora více jazyků – software je dodáván s podporou více jazyků, což je užitečná funkce pro všechny internetové obchody. Bez ohledu na to, jaký typ internetového obchodu potřebujete – jistě budete mít prospěch z vytvoření jeho několika jazykových verzí, abyste mohli hledat zákazníky a obchodní partnery po celém světě..

Cena za nákup: platforma je řešením pro eCommerce, které znamená all-in-one, což znamená, že kromě samotného tvůrce webových stránek je již zahrnuta doména a hosting. K dispozici je bezplatná zkušební verze, která otestuje, jak systém funguje. Pak si budete muset vybrat některý ze tří dostupných plánů. Každá z nich vám umožňuje prodávat neomezené množství produktů. Liší se však počtem personálních účtů, transakčních poplatků a některých dalších výhod. Základní Shopify stojí 29 $ měsíčně pro malý obchod. Skvělá možnost začít. Shopify stojí $ 79 za měsíc s profesionálními zprávami a nižšími transakčními poplatky. Advanced Shopify je pro rostoucí tržiště v ceně 299 $ měsíčně představovat nejnižší poplatky kromě pokročilého zpravodaje a služeb třetích stran pro automatizovaný výpočet přepravní sazby.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Wix – # 1 Tvorba webových stránek připravená na elektronický obchod

Wix - # 1 Tvorba webových stránek připravená na elektronický obchod

Wix – je nejlepším řešením typu all-in-one, které se těší celosvětové popularitě a používá se k vytváření profesionálních, kvalitních a vizuálně atraktivních webů různých typů, včetně internetových obchodů.

Systém lze považovat za pěkný BigCommerce alternativa díky své bohaté sadě funkcí, funkce drag-and-drop, uživatelsky přívětivé rozhraní a další funkce, které umožňují spuštění kvalitních webových stránek za dostupnou cenu.

Základní vlastnosti Wix jsou následující:

 • eCommerce šablony – Jako univerzální tvůrce webových stránek má Wix rozsáhlou galerii šablon, která je na základě zvolených témat rozdělena do několika sekcí. Šablony elektronického obchodu jsou k dispozici také zde a díky svému vysoce kvalitnímu, stylovému a modernímu vzhledu vynikají z davu. Tvůrce webových stránek také nabízí sadu nástrojů pro přizpůsobení designu, které zajišťují hladký proces vytváření webových stránek a umožňují to vytvořte jakýkoli návrh internetového obchodu, který aktuálně potřebujete. Všechny šablony, které služba nabízí, jsou připraveny pro mobilní zařízení hned od začátku, což je klíčový aspekt pro jakýkoli internetový obchod.
 • Snadnost použití – Wix je známý pro své snadné použití a intuitivní povahu. I nováček zde může spustit a spravovat internetový obchod – proces je tak jednoduchý a srozumitelný. Zde je správce obchodů, který umožňuje sledovat stavy a podrobnosti o všech objednávkách, spravovat seznamy zásob, nastavovat parametry produktů a obrázky, zasílat informační bulletiny ShoutOut zákazníkům, aby je informovali o všech nabídkách produktů, aktualizacích, promo akcích, prodej, akce atd.
 • Umělá inteligence – platforma obsahuje pokročilý nástroj ADI, což je skutečný bonus pro uživatele s malými nebo žádnými dovednostmi v oblasti webdesignu. Funkce Artificial Design Intelligence umožňuje vytvořit internetový obchod od nuly pomocí jednoduchých kroků, které služba nabízí. Stačí odpovědět na otázky, které systém generuje automaticky, poskytnout hlavní informace o vaší firmě, odkazy na účty sociálních sítí a další související data a sledovat výsledek.
 • Wix App Market – uživatelé budou mít přístup na App Market, kde mohou najít bezplatné a placené aplikace pro efektivní správu obchodu. Najdete zde specializované aplikace elektronického obchodu, které lze snadno integrovat do vašeho internetového obchodu a zvýšit tak jeho výkon.
 • Možnosti fóra a blogů – Wix přichází s výkonným blogováním a funkčností fóra. To je výhoda pro jakýkoli internetový obchod, protože vám dává šanci zřídit a připojit fórum nebo blog na svůj hotový eCommerce web. To zajišťuje produktivnější komunikaci mezi vámi a vašimi klienty a zjednodušuje vyhledávání požadovaných informací pro nováčky.
 • Galerie produktů – správná prezentace produktu záleží na efektivitě prodejního procesu. Čím lépe dokážete prezentovat své produkty cílové skupině, tím větší je šance, že se na ně budou líbit. Při vytváření internetového obchodu se společností Wix máte možnost vytvářet, přidávat a spravovat produktové galerie, které vám představí produkty nabízené k prodeji a jejich podrobné vlastnosti. Všechny obrázky přidané do galerie jsou zobrazeny v plné velikosti a můžete nahrát tolik fotografií, kolik potřebujete pro lepší prezentaci produktu.
 • Dostupnost platebních možností – klienti mají na výběr pěkný výběr platebních možností, včetně nejoblíbenějších PayPal, kreditních karet atd. Všechny platby jsou bezpečné, což je nutností pro všechny zákazníky. Je možné nastavit přepravní a daňová pravidla, aktualizovat ceny a provádět jakékoli další kroky, které potřebujete, aby byl nákupní proces bezpečný a efektivní.

Cena Wix: Chcete-li prodávat produkty online, budete potřebovat jakýkoli plán od firmy & Sekce obchodu. Zde máme čtyři předplatné, které zahrnují Business Basic v ceně 23 USD měsíčně, aby bylo možné přijímat platby online, Business Unlimited v ceně 27 USD měsíčně s funkcí profesionálního loga, integrace Google Analytics a další. Business VIP plán je pro plně vybavený digitální obchod s cenou 35 $ měsíčně s neomezenou šířkou pásma a 50 GB úložného prostoru. Podnikový plán je pro velké společnosti s mezinárodním zastoupením připravené platit 500 $ měsíčně.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WooCommerce – eCommerce Plugin pro WordPress

WooCommerce - eCommerce Plugin pro WordPress

WooCommerce – je zdarma WordPress plugin vyvinutý pro uživatele, kteří se chtějí držet nejoblíbenější CMS a používat jej k prodeji produktů online. Uživatelé by měli jasně pochopit, že nelze použít jako samostatnou platformu pro budování online obchodů. Přichází jako doplněk k existující platformě založené na WP. Doplněk je dodáván s jednoduchým systémem správy produktů a rozšířeními a prémiovými službami, které propagují vaše podnikání online.

Zde je několik základních funkcí, které je třeba hledat ve WooCommerce:

 • Snadnost použití – tato konkrétní funkce odkazuje na správu samotného pluginu. Nevyžaduje zvláštní dovednosti nebo znalosti. Stačí ji nainstalovat a aktivovat stejně jako jakýkoli jiný plugin WP. Proces nastavení zahrnuje několik jednoduchých kroků, kde můžete určit měnu, zvolit platební možnosti pro připojení, nastavit požadavky na dopravu atd.
 • Produktový management – správa produktů pomocí WooCommerce je ve skutečnosti stejná jako přidání nového článku do WordPress. Budete moci přidávat popisy položek, stahovat fotografie, vytvářet nové kategorie produktů a sbírky, nastavovat nastavení SEO na každou stránku produktu a další. Pokud nejste novým v CMS, najdete systém řízení produktů velmi snadný.
 • Pluginy a integrace – Při použití společně s WordPress je WooCommerce kompatibilní s tisíci dalších pluginů, které zahrnují nástroje pro reportování, nástroje SEO, nástroje pokladny a další. Může být propojen s MailChimp a dalšími e-mailovými marketingovými službami. Kromě toho, plugin přichází s vlastními rozšířeními na propagaci produktů využívajících odměny, propagační kódy, body WooCommerce a další placené služby..

WooCommerce cena: uživatelé mohou nainstalovat a používat plugin za nulové náklady. Jeho bezplatná verze však poskytuje pouze základní funkce pro zahájení prodeje zboží online. Pokud požadujete další marketingové nástroje, budete muset platit za samostatná rozšíření a služby třetích stran. Cena se může pohybovat od 40 do 300 USD. Navíc byste měli mít doménu a hosting. Nejlepší volba je zvolit serverová řešení optimalizovaná pro WP, jako je Bluehost. Začíná na $ 2,95 za měsíc. Kromě toho možná budete potřebovat prémiové téma WP, abyste vynikli.

Vyzkoušejte WooCommerce zdarma

Volusion – Alternativní software pro nákupní košík

Volusion - Alternativní software pro nákupní košík

Volusion – je známý tvůrce webových stránek vytvořený s cílem pomoci uživatelům vytvářet webové stránky elektronického obchodu. Výhodou klíčové platformy je skutečnost, že funguje dobře pro nováčky a zkušené vývojáře. Můžete si vybrat šablonu, provést některá drobná nastavení a začít se živě nebo se ponořit hluboko do procesu webového designu a přizpůsobení. Ať už si vyberete cokoli, systém přinese dostatek funkcí pro vytvoření připraveného webu od nuly (viz skutečné Příklady volusových webových stránek).

Volusové funkce jsou následující:

 • Tvůrce online obchodu – editor webových stránek přichází jako dokonalý tvůrce online obchodu, který umožňuje uživatelům vytvářet stránky produktů, rozdělit zboží do kategorií, nastavit preference, nahrávat obrázky a další.
 • SEO a reporting – uživatelé budou mít přístup k vlastnímu panelu Volusion, kde mohou upravovat SEO a další nastavení. Zahrnují vlastní adresy URL, názvy a popisy SEO, metaznačky na stránce produktu a další. Tato platforma také umožňuje upravovat atributy alt a vylepšovat obrázky produktů tak, aby lépe vyhovovaly SEO a internetový obchod obecně.
 • Intuitivní správa produktů – správa produktů pomocí produktu Volusion je velmi snadná. Vývojáři platformy vytvořili samostatnou stránku, kde uživatelé mohou vytvářet nové kategorie a podkategorie a také upravovat stávající. Každé pole je přizpůsobitelné a upravitelné – od nastavení SEO produktů a fotografií až po textový obsah, možnosti produktů, záznamy atd.
 • Vylepšená flexibilita – Pokud chcete zahájit rostoucí a škálovatelný podnik, budete dychtivě vstoupit na některá z největších globálních trhů. Volusion může být integrován s eBay a Amazon pro maximální expozici. Kromě tradičních platebních bran, jako jsou Paypal a Stripe, uživatelé ocení více než 30 různých platebních možností pro bezproblémovou integraci..

Cena výplaty: platforma nabízí čtyři různé plány na výběr v závislosti na velikosti obchodu, počtu produktů, které chcete prodat, a dalších funkcích. Tyto plány zahrnují Personu (29 dolarů za měsíc), Profesionální (79 $ měsíčně), Podnikání (299 $ měsíčně) a Prime (obchodovatelné). Čím více prodejů ročně očekáváte, tím vyšší plán potřebujete. Každý plán zahrnuje vestavěné nástroje SEO, správu inventáře a další. Prémiové plány navíc přicházejí s opuštěním vozíku, telefonickými objednávkami a dalšími funkcemi.

Vyzkoušejte Volusion zdarma

3dcart – Alternativní software elektronického obchodování

3dcart - Alternativní software elektronického obchodování

3dcart – je jedním z nejdéle fungujících tvůrců webových stránek eCommerce spuštěných již v roce 1997. Platforma je průmyslovým veteránem, který poskytuje řadu nástrojů pro prodej, marketing a propagaci přímo z krabice. Přichází s snadným použitím, díky kterému je software vhodný pro nováčky.

Zde je několik důvodů, proč by 3dcart mohl být dobrou volbou:

 • Přizpůsobení stránky produktu – uživatelé si mohou vybrat ze tří hlavních typů produktů, které mají přidat. Zahrnují digitální, fyzické zboží a dárkové karty / certifikáty. Je možné je třídit podle kategorií, spravovat seznamy produktů, upravovat dodací údaje, odesílat obrázky a upravovat popisy.
 • Marketing – software obsahuje vestavěné služby a marketingové nástroje. Váš budoucí obchod bude mít integrované nákupní doplňky jako Nextag, Feed Export, Shopzilla a další. Každý plugin lze nastavit ručně. K dispozici je také nástroj Promotion Manager pro vytváření speciálních obchodů, prodejů a personalizovaných nabídek na základě specifických algoritmů.
 • Statistiky & Analytics – 3dcart nabízí výkonnou reportovací funkci poskytující různé typy grafů a statistik. Uživatelé budou moci sledovat aktivitu kupujících a online relace. Analytické nástroje zdůrazňují oblíbené a nejprodávanější produkty zákazníků. Tento systém umožňuje přehled o přepravních cílech i nejčastěji používaných platebních branách.
 • Nastavení SEO – pro zvýšení pozice na vašem webu poskytuje platforma pokročilé nástroje pro optimalizaci SEO, které uživatelům umožňují upravovat soubory Sitemap a roboty, nastavovat přesměrování 301 na cílovou stránku, pracovat s hodnotami Open Graph a další.

Cena 3dcart: každý z pěti dostupných plánů 3dcart nabízí registraci domény, integrovanou funkci nákupního košíku, neomezené objednávky a šířku pásma, vestavěné funkce blogů a další. Plány jsou následující: Startup Store (19 $ měsíčně), Základní obchod (29 dolarů za měsíc), Plus obchod (79 $ měsíčně), Power Store (129 $ měsíčně) a Pro Store (229 $ měsíčně). Všechny plány mají nulové transakční poplatky.

Vyzkoušejte 3dcart zdarma

Squarespace – All-in-One SaaS Web Builder

Squarespace - All-in-One SaaS Web Builder

Squarespace – je all-in-one webový tvůrce, který obsahuje kolekci stylových témat se zaměřením na eCommerce. Všechny šablony mají integrované možnosti prodeje, díky čemuž začnou nováčci žít se svými novými a plně vybavenými digitálními obchody za pár minut (viz skutečné údaje) Obchody čtverce). Oceníte řadu nástrojů pro správu inventáře a produktů, kromě intuitivního správce obsahu, propagačních nástrojů a dalších.

 • Ready-to-Go šablony – Pokud potřebujete spustit digitální obchod vytvořený pomocí programu Squarespace, stačí vybrat šablonu a upravit obsah. Výběr bloků a součástí obsahuje vše, co potřebujete, včetně bloků CTA, akvizičních formulářů, galerií produktů, kontaktních informací a dalších. Nejsou zapotřebí žádné technické dovednosti ani ruční nastavení.
 • Správa obsahu – funkce správy produktu je implementována pomocí vlastního Správce obsahu. Tento nástroj usnadňuje editaci jednotlivých produktů. Kromě úpravy textů a nahrávání obrázků budou uživatelé moci vytvářet samostatné kategorie produktů, měnit ceny, nabízet několik variant a úprav produktů.
 • Vestavěné funkce – Přestože se software nespoléhá na služby nebo widgety třetích stran, nabízí některé vlastní vestavěné nástroje. Například existuje automatický výstražný systém, který upozorní uživatele, když dojde produkt na skladě.
 • Integrované platební brány – při použití funkce Squarespace není třeba platební metody propojovat ručně. Jsou již nastaveny a připraveny k použití. Přestože systém nenabízí velmi bohatou možnost, můžete stále využívat dostupné Paypal, Stripe nebo Apple Pay. Díky partnerství se společností Stripe je možné získat přímou odměnu. Pro použití této funkce byste však měli mít platný bankovní účet.
 • Propagační nástroje – těžit ze zlepšené věrnosti zákazníků a vytvářet speciální nabídky pro své zákazníky pomocí propagačních kódů, kupónů, vyskakovacích oken, oznamovacích pruhů a dalších. Můžete vytvořit a přizpůsobit svou vlastní reklamní kampaň.

Cena čtverce: čtyři hlavní plány Squarespace zahrnují Personal (12 $ měsíčně), Podnikání (18 $ měsíčně), Základní (26 $ měsíčně) a pokročilé (40 $ měsíčně). V ceně je zahrnuto bezplatné SSL, doména, šablony, SEO a další funkce. Prémiové plány navíc nabízejí řešení v místě prodeje, dárkové karty, analýzu elektronického obchodu a další užitečné nástroje.

Vyzkoušejte Squarespace zdarma

Magento – eCommerce Platform pro malé podniky

Magento - eCommerce Platform pro malé podniky

Magento – je pravděpodobně nejrobustnější a nejvýkonnější redakční systém eCommerce, který lze nalézt na trhu. Ačkoli to vyžaduje trochu křivky učení, software je ideální pro vytváření a správu jakéhokoli digitálního obchodu, a to navzdory velikosti nebo specializaci. Systém nabízí různé doplňky a rozšíření pro provozování obchodu a distribuci produktů po celém světě.

Zde jsou některé hlavní funkce, které Magento nabízí:

 • Správa produktů – software je CMS. To znamená maximální flexibilitu, pokud jde o editaci stránky produktu a obsahu. Uživatelé mohou snadno přidávat nové položky, měnit a aktualizovat základní informace o produktu, jako je název nebo popis, vytvářet a vybírat z různých kategorií, provádět nastavení SEO pro každou stránku produktu.
 • Marketingové nástroje – s Magento získávají uživatelé několik jedinečných propagačních příležitostí, jako je vytvoření seznamu přání zákazníka k propagaci konkrétního zboží také pomocí promo kódů, které jsou distribuovány fyzicky nebo online. Majitelé obchodů mohou také provádět seznam nejlepších produktů, vytvářet srovnání s podrobnějšími popisy a znázorněními.
 • platební metody – uživatelé platformy si mohou vybrat z bezplatných a placených platebních bran. Na jedné straně existuje možnost připojit Paypal, Stripe nebo Braintree s nulovými náklady. Na druhou stranu můžete ke zpracování debetních karet připojit další nástroje. Ale to jsou jen placené možnosti.
 • Pokladna – nákup produktů je u společnosti Magento jednoduchý. Proces registrace může zpracovat registrovaní uživatelé nebo hosté, což šetří čas. Uvidí konečnou cenu s DPH a náklady na dopravu zahrnuty a vypočteny automaticky.

Magento cena: open-source platforma je zdarma k použití. Chcete-li však spustit plně vybavený obchod, budete potřebovat další rozšíření. Také se budete muset starat o doménu a hosting. Oba vás mohou stát od 10 do 50 $ a více za měsíc. Kromě toho můžete chtít vyniknout exkluzivní šablonou Magento z prémiového seznamu. V tomto případě se připravte na zaplacení dalších 20 – 400 $.

Vyzkoušejte Magento zdarma

Závěr

BigCommerce – je určitě dobrá platforma SaaS pro potřeby elektronického obchodu. Je to dobrá volba pro obchodníky, kteří chtějí prodávat digitální i fyzické zboží. Kromě toho je systém velmi snadno použitelný, což z něj dělá ideální volbu pro nováčky, kteří chtějí přistupovat k vlastní knihovně produktů, integrovaným možnostem dopravy, vestavěným funkcím pokladny a dalším.

Současně BigCommerce postrádá pokročilé nástroje pro správu a propagaci produktů. Omezená kolekce témat a minimální funkce přizpůsobení mohou být rozhodující nevýhodou pro náročné podnikatele. Zde budete možná potřebovat flexibilnější a specializovanější řešení eCommerce pro výše uvedený seznam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map