CMS vs Web Builder

cms vs tvůrce webových stránek


Vytvoření webové stránky od nuly je dnes snadnější než kdy předtím. Zatímco nováčci se mohou rozhodnout pro jednoduchého tvůrce webových stránek s intuitivním rozhraním a funkcí drag-and-drop pro vytváření a rozmístění webů doslova jakéhokoli typu bez kódovacích dovedností, zkušenější vývojáři obecně upřednostňují CMS (systémy pro správu obsahu) s větší svobodou navrhování webů implementovat jakýkoli styl a těžit z rozšířené flexibility. Volba závisí hlavně na uživatelských cílech a technickém zázemí.

Stručný snímek:

CMSCMS – je složitější platforma, která obvykle přichází jako open-source řešení. To neznamená žádná omezení, pokud jde o návrh webových stránek a přizpůsobení. Dobrá znalost HTML a CSS vám umožní vytvořit doslova jakoukoli webovou stránku s samostatně vytvořenými prvky a bloky, díky níž bude váš web vynikat od konkurence. K dosažení vašich cílů musíte mít dobré zkušenosti s kódováním a technické zázemí. Bluehost.com

Tvůrce webových stránekTvůrce webových stránek – je dobrou alternativou pro netechnické techniky a nováčky, kteří se nechtějí učit. Takové platformy obvykle přicházejí s prvky pro kutily a funkcemi drag-and-drop, aby byl stavební proces jednoduchý, rychlý a přímý. Software poskytuje hotové šablony a rozvržení s integrovanými funkcemi, aplikacemi a doplňky, zatímco integrace třetích stran může být stále k dispozici. Wix.com

Jaká je tedy nejlepší možnost, pokud jde o funkčnost, cenu, flexibilitu a další klíčové faktory? CMS vs Web Builder je zdůraznit hlavní hity a zmeškání obou platforem definovat ten, který bude sloužit vašim konkrétním cílům nejvíce.

1. Snadné použití

 • CMS. Systémy této třídy jsou programy, na které je třeba nainstalovat hosting (vzdálený server, tj. disk ve zvláštním počítači připojeném k Internetu). Toto je software – stejně jako kterýkoli z těch, které používáte v počítači. Jediným rozdílem je, že tento software by měl být nainstalován na počítači, který je k dispozici 24 hodin denně a je dodáván se specifickým vybavením a nastavením. To je nutné pro zpřístupnění webů vytvořených pomocí systému v globální síti. Toto je server, který si můžete zakoupit od jakéhokoli poskytovatele hostingu.

  Wordpress Editor

  Proces používání CMS je následující: stáhnout, nainstalovat a základní nastavení systému (musíte vytvořit a nastavit databázi, kde bude uložen obsah vašeho webu). Pak budete muset nastavit hosting tak, aby vyhovoval potřebám určitého systému (nuance se mohou lišit).

  Poté můžete začít pracovat na svém webu. To znamená, že nebudete chodit bez přípravy. Ano, hostitelé s nastavením přijdou na populární CMS (WordPress nebo Opencart). Díky tomu získáte webový panel, ovládací panel hostingu a účet registrace domény (někdy si můžete název domény zakoupit od poskytovatele hostingu). Takto získáte 2-3 přihlašovací páry, hesla a rozhraní potřebná pro správnou práci na vašem webu. To je příliš mnoho a nepohodlné.

 • Tvůrce webových stránek. Hlavním rozlišením tohoto typu systémů je zastaralá sada funkcí. To znamená, že pokud oficiální web služby naznačuje, že systém lze použít například k vytváření blogů a online obchodů, získáte všechny potřebné funkční prvky k realizaci těchto typů webových stránek.. Není třeba hledat / kupovat další nástroje. Hosting (který je již nastaven), možnost registrace doménového jména a sady šablon jsou poskytovány v komplexu. Je k dispozici ve stejném rozhraní a je velmi vhodné pro nováčky. Stačí se zaregistrovat v systému a začít používat. Trvá to jen pár minut od návštěvy domovské stránky tvůrce webových stránek a do okamžiku, kdy s ním začnete pracovat. To je výhodné.
 • Editor webových stránek

  Tyto systémy byly původně určeny pro nováčky a byly vytvořeny jako alternativa ke komplikovaným CMS a ručně psaným kódům. Většina z nich nepotřebuje žádné kódování, designové dovednosti ani určitou strukturu webových stránek. Jejich rozhraní se zpravidla dodávají s bohatou sadou tipů, FAQ, online chatem atd. Nejdůležitější je, že šablony přicházejí s ukázkovým obsahem. Když se na to podíváme, nováček lépe pochopí, jak by měl být web navržen a jaký obsah by tam měl být dostupný.

  Funkce nabízené kvalitními tvůrci webových stránek jsou více než dostatečné pro vývoj pokročilých a vizuálně atraktivních webů. Snadno se používají jak pro profesionály v oblasti webového designu (pro rychlejší vytváření standardních projektů), tak pro nováčky (to je často jediný způsob, jak vytvořit web bez dovedností).

CMS vs Web Builder: Pokud pracujete s CMS, jste zodpovědní za doslova každou akci od vytvoření nabídky webových stránek, stránek, kategorií atd. po přidání a aktualizaci pluginů, registraci doménového jména, hledání místa pro hostování budoucích webových stránek a další. Tvůrce webových stránek přichází jako komplexní řešení s bezplatnými nebo placenými šablonami, vlastními widgety pro integraci, bezplatnou doménou a hostingem. I když to může být o něco dražší, ušetříte více času potřebného k vytvoření a nasazení webu.

2. Sada funkcí a flexibilita

 • CMS. Služby této třídy přicházejí zpravidla se základní sadou funkcí. Všechny z nich však podporují instalaci dalších komponent, jako jsou moduly, pluginy, aplikace, skripty (názvy se mohou lišit, ale podstata zůstává stejná), což přidá funkce, které nebudou ve skladové verzi k dispozici..

  Panel WordPress

  Každý CMS má své vlastní moduly, které jsou nekompatibilní s jinými systémy. To znamená, že pro efektivní použití tohoto tvůrce webových stránek musíte v tomto konkrétním případě pochopit ekosystém jeho modulů a algoritmy jejich instalace / použití. Pozorujeme zde roztříštěnost – použití různých modulů s různou úrovní kvality, nákladů a pohodlí při používání. Proto je při hledání nejvhodnějšího řešení změnit CMS a experimentovat se systémy.

  Doplňky WordPress

  Většina CMS nemá jasnou specializaci, nabízí rámec pro instalaci modulů, kódování a získání požadovaných funkcí. FTP přístup k hostingovým souborům na webu umožňuje editaci jakýchkoli webových souborů, pokud máte takovou zkušenost. Chcete-li používat CMS, musíte zpravidla instalovat aplikace k získání online plateb, sociálních služeb, jakýchkoli nástrojů pro optimalizaci SEO (to je nutné k vyřešení problémů s duplicitními stránkami, práci s URL vhodnými pro člověka atd.), Úpravě materiálů a vzhledu pro prvky potřebné pro lepší design webových stránek (posuvníky, karty, zvláštní skripty, galerie atd.). Všechny zařazené prvky jsou realizovány ve standardním sestavení buď na primitivní úrovni, nebo nejsou vůbec realizovány.

 • Tvůrce webových stránek. Nastavení typická pro tento systém jsou jasně nastíněna jeho specializací a lze je v některých případech rozšířit pomocí aplikací značkového systému (například v Wix). To znamená, že získáte sadu widgetů nebo modulů potřebných k řešení vašeho konkrétního úkolu. Online služby nabízejí zpravidla ještě více možností, než byste mohli potřebovat, ale zde není nic navíc.

  Účinky nástroje pro tvorbu webových stránek

  Nadměrná funkčnost poněkud komplikuje používání systému. Buď je nenajdete vůbec, nebo bude poskytován jako sada volitelných aplikací, které lze nainstalovat. Zajímavým nuancí je, že aplikace jsou napsány vývojáři webového tvůrce, který může také kontrolovat jejich kvalitu. To nakonec zaručuje jejich kompatibilitu a správnou práci.

 • Při výběru Tvůrce webových stránek elektronického obchodu, například určitě získáte pohodlný nástroj pro přijímání online plateb, nákupní košík s nastavením, možnost zvolit si parametry přepravy, daně, měnu, nastavení zobrazení okna a nastavení konkrétního produktu, SEO a tematických šablon. Toto je minimální sada.

  Wix eCommerce Editor

  Mnoho populárních služeb vám nabídne mnohem více možností (další pole pro produkty, nastavení formuláře, import / export produktů ze souborů CSV / XML, možnost vystavit fakturu, integrovaný CRM atd.). Konkrétní sada možností tedy závisí na vybraném tvůrci webových stránek. Stačí si vybrat špičkové řešení a získat vše, co potřebujete. Toto je jistý způsob, jak správně vybrat.

CMS vs Web Builder: CMS se zdá být na první pohled flexibilnější s obrovským výběrem pluginů, aplikací, doplňků a služeb třetích stran k integraci. Kromě toho mohou uživatelé přistupovat k dalšímu elektronickému obchodu, Analytics, získávání uživatelů a dalším nástrojům, které mohou být velmi užitečné. Zpracování všech z nich však může být problémem pro uživatele, kteří mají s prací s CMS jen malé zkušenosti. Zároveň jsou všechny pluginy vyvíjeny vedlejšími vývojáři, což může vést k chybám a škodlivým kódům. Tvůrci webových stránek jsou z tohoto hlediska jednodušší a nabízejí widgety a doplňky v jednom balíčku. Nemusíte se starat o aktualizace ani platit za prémiové verze pluginů.

3. Vzory

 • CMS. Po instalaci webové stránky na hostování obvykle uživatel získá několik standardních šablon (obvykle 3 až 6 témat, ale toto číslo se někdy může zvýšit). Tyto šablony jsou univerzální. Mají velmi jednoduchý design a dobře fungují pro ruční přizpůsobení pomocí úpravy kódu. Toto je surovina pro budoucí web, který má dobře napsaný kód. Téměř nikdo a nikdy jej nepoužívá ve skladové verzi.

  Šablony CMS (WordPress)

  Nejvhodnějším řešením je nákup jedinečného designu od vývojářů CMS nebo jiného webového studia, které má partnerské vztahy se systémem. Můžete si také vytvořit vlastní šablonu, ale musíte vzít v úvahu zvláštnosti kódu CMS, který používáte. Tato varianta funguje výhradně pro profesionály.

  Některé CMS přicházejí s rozsáhlými kolekcemi šablon, ale není jich mnoho. Obecně platí, že uživatel musí zakoupit jedinečné šablony nebo upravit standardní šablony. Čím populárnější je tento systém, tím více návrhových šablon webových studií pro něj. Můžete také najít a stáhnout zdarma šablony v globální síti, ale takové vzorky jsou v 99% případů rozmazleny integrovanými externími zpětnými odkazy.. Je lepší koupit jedinečnou kvalitní šablonu od důvěryhodného vývojáře webu. Při použití standardních návrhů bez řádného přizpůsobení nemá smysl. Obecně potřebujete peníze nebo pokročilé dovednosti v oblasti webového designu, abyste získali pěkný design CMS.

 • Tvůrce webových stránek. Každý systém tohoto typu přichází s určitým množstvím šablon (od tuctu až po tisíc). Jejich kvalita se v různých platformách velmi liší, ale stále je na slušné úrovni. Šablony nejlepších služeb zapůsobí na každého svou přitažlivostí a univerzálností přístupů k designu. Ve většině případů jsou návrhy seřazeny podle nákupních témat, přicházejí s pohodlnou možností náhledu a rychlou změnou v procesu navrhování webové stránky. Po registraci v systému musíte zpravidla vybrat šablonu. Uživatel může hned od začátku pochopit, jak může hotový web vypadat.

  Šablony pro tvorbu webových stránek (Wix)

  Šablona je dodávána s tematickým demo-obsahem, který je pro uživatele důležitý. Když se nováčci podívají na vzorek, mohou pochopit, jak as jakým obsahem mají4. Vyplňte jej, abyste získali vizuálně přitažlivý výsledek. Nástroje pro přizpůsobení designu jsou k dispozici v libovolném tvůrci webových stránek. Mohou se výrazně lišit v různých systémech, ale určitě budete mít možnost nastavit jejich písma, barevná schémata a pozadí.

  Možnosti jsou v pokročilých editorech četnější a zahrnují příležitost umístit prvky v libovolném pořadí, nastavit odstavce, průhlednost, formu, velikosti atd. Nejlepší tvůrci webových stránek v cloudu přicházejí s bohatou sadou kvalitativních šablon, které lze přizpůsobit a navrhnout z poškrábat v editoru nebo stáhnout z webu tak, jak jsou.

CMS vs Web Builder: Výběr pro CMS znamená přístup k širokému výběru šablon. Můžete si vybrat rozvržení pro jakýkoli typ webu, i když některá témata jsou placená. Tvůrci webových stránek také nabízejí sadu připravených šablon. Jejich výběr je však někdy velmi omezený, zatímco funkce CMS vám umožňuje změnit nebo přizpůsobit libovolné téma tak, aby implementovalo design, který potřebujete, protože víte, jak kódovat nebo pracovat s HTML / CSS. Obě možnosti přicházejí s šablonami vhodnými pro mobilní zařízení.

Zákaznická podpora

 • CMS. Placené systémy tohoto typu mají obecně lepší podporu zákaznické podpory. Získáte časově omezenou prémiovou technickou podporu – stejně jako ta, kterou využijete při získávání jakéhokoli licencovaného softwaru. Toto období obvykle představuje jeden rok. Pokud je upgrade na další verzi produktu obecně placený, technická podpora bude rovněž prodloužena. Situace se však liší a mohou zde být různé možnosti.

  Zdarma CMS nemá živé online chaty, kanceláře, poštovní schránky, kde najdete dopisy s dotazy nebo stížnostmi. Tyto systémy jsou založeny na komunitách nadšenců a podporují tematické blogy a fóra. Je samozřejmé, že pokud se při používání těchto informačních zdrojů setkáte s problémy, nikdo to nebude kompenzovat. Navíc může být docela složité zjistit, co se přesně stalo s vaším webem a zda je to chyba poskytovatele hostingu, uživatele, platformy nebo vývojáře modulu nízké kvality.

 • Tvůrce webových stránek. Pokud všechny komponenty takových systémů přicházejí do jedné sady (software, hosting, platforma), pak je pro vývojáře webových stránek mnohem jednodušší řídit způsob, jakým jejich produkt funguje. Tyto služby jsou zpravidla placeny. Díky této funkci často nabízejí technickou podporu, jako je živý chat, e-mailové formuláře se zpětnou vazbou, příležitost kontaktovat manažera. Mají kanceláře, licence atd. Pokud tedy narazíte na nějaké problémy, můžete je v případě potřeby kontaktovat.

  Pokud online služby poskytují zákaznickou podporu založenou na předplatném, její trvání je obecně neomezené. Při jeho používání si užíváte všech výhod systému. Takové systémy často nabízejí služby propagace webových stránek, vytváření webových stránek na zakázku atd. Profesionální tvůrci webových stránek podporují fóra, kanály YouTube se vzdělávacími videy, publikují podrobné FAQ, organizují zpravodajské blogy atd..

CMS vs Web Builder: Tvůrci webových stránek přicházejí se sofistikovanější a profesionální podporou. S redakčním systémem jste ve skutečnosti sami s některými videi a diskuzemi třetích stran, s nimiž se můžete setkat na webu. Jinými slovy, neexistuje žádná vyhrazená podpora CMS, pokud se nerozhodnete pro placené platformy. Tvůrci webových stránek přicházejí s plnou podporou, včetně živých chatů, telefonů, systémů prodeje vstupenek, video průvodců, vlastních blogů a místních komunit..

5. Cenová politika

Náklady na platformy se velmi liší. Téměř všichni tvůrci cloudových webů jsou založeni na předplatném, což je celkem logické. Poskytují hostování a často fungují jako registry doménových jmen (jen to poskytují jako bonus). Pokud používáte bezplatný CMS, musíte také zaplatit za hosting s ohledem na podmínky vašeho předplatného.

 • Cena licencí CMS se také liší a může dosáhnout až 1 000 USD a více. Nejlevnější z nich může stát kolem 200 – 300 $. Je také důležité zvážit výdaje na další doplňky a šablony, pokud jsou k dispozici. Dokonce i nejlevnější CMS vás může stát zhruba 600 USD (platforma, hosting, název domény a šablona).

 • Náklady na používání tvůrců webových stránek začínají 30–40 USD ročně. Weboví vývojáři často poskytují slevy v rozmezí od 15% do 50%. Je tedy obtížnější vypočítat přesné náklady. Standardní web vás bude stát kolem 100 $ / rok. Pokud se jedná o internetový obchod, cena bude asi 2-4krát vyšší.

Obecně mohou být náklady na vytvoření webové stránky s CMS ve srovnání s online službami vyšší nebo nižší. Cena ovlivňuje mnoho faktorů. Můžete si koupit moduly / pluginy, programátorské služby, šablony, standardní nebo Hostování VPS. Cena platforem se také liší. Je jednodušší platit za cloudové služby, protože jejich cena je předvídatelnější a odráží se v plánech. A co víc, akce jsou prováděny v rámci jediného účtu. Koupíte plán a získáte vše, co potřebujete (platforma, hosting, doménové jméno). To je jednodušší, pohodlnější a často levnější.

CMS vs Web Builder: mýlíte se, když si myslíte, že CMS vám umožní vytvořit web za nulovou cenu. Měli byste zvážit hosting plány, placené šablony, prémiové verze pluginů. Registrace domény a některé další náklady nutné k připojení online. Špatné je, že každý proces musíte řešit samostatně. Tvůrce webových stránek je all-in-one řešení. Platíte pouze jednou a dostanete zdarma šablony hosting, doména, SSS nebo jiné funkce v závislosti na plánu. Výsledkem je, že webový tvůrce je ještě nákladově efektivnějším řešením.

Přečtěte si také:
Kolik stojí vytvoření webu.
Jak získat doménové jméno zdarma.

DIY vývoj webových stránek – tvůrce webových stránek nebo CMS?

Abychom dosáhli konečného závěru, pojďme se podívat na hlavní fáze procesu návrhu webu. Budeme používat Wix jako jeden z nejpopulárnějších tvůrců webových stránek, který zde ilustruje proces vývoje webu:

Vytvoření webové stránky pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek:

 1. Registrace za službu nebo prostřednictvím e-mailu nebo sociálních účtů.
 2. Výběr motivu webové stránky z bohaté kolekce moderních responzivních šablon. Každá šablona je dodávána s demo verzí, která nabízí náhled webových stránek na obrazovkách různých mobilních zařízení.
 3. Nastavení designu a obsahu webové stránky ve vizuálním editoru. Nejsou zde zapotřebí žádné znalosti programování, widgety jsou přetahovány a uspořádány myší, stránky lze snadno přidávat a mazat.
 4. Výběr názvu domény. Během zkušební doby se používá doména třetí úrovně. Po upgradu na prémiový plán můžete pro svůj web vybrat doménu druhé úrovně.
 5. Vyplnění nastavení SEO webových stránek pro efektivní online propagaci, publikování webové stránky.
 6. Návrh webových stránek a úpravy obsahu, publikování webových stránek a ukládání změn.

K dokončení těchto 7 kroků se nemusíte učit programovací jazyky ani mít zvláštní zkušenosti. Kterýkoli uživatel může vytvořit web s programem uKit za méně než jeden den.

Přečtěte si také:
Jak vytvořit web pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek.

Náklady. Konečné náklady na web budou zahrnovat náklady na doménu 2. úrovně (kolem 11 $ / rok) a náklady na prémiový plán (36 $ / rok s promo kódem). Obecné náklady na použití tvůrce webových stránek budou představovat 47 $ / rok.

Vytvoření webu pomocí CMS:

Pojďme se podívat na fáze vytváření webové stránky s WordPess CMS Nyní.

 1. Nákup doménového jména – Nejprve byste měli najít dobrého a důvěryhodného registrátora.
 2. Výběr hostingu – měli byste si vybrat mezi tisíci poskytovatelů hostingu a desítkami hostingových plánů.
 3. Instalace CMS (ruční nebo automatický v závislosti na funkcích hostování).
 4. Vytvoření a připojení databáze.
 5. Výběr a instalace motivu.
 6. Nastavení motivu na hlavním panelu, včetně pozadí, názvů, písem, nabídky, widgetů.
 7. Nastavení CMS. To zahrnuje vyplnění názvu a popisu webových stránek, změnu pravidelného typu odkazu, instalaci pluginu pro přidání nastavení SEO, vytváření záloh, neoprávněnou ochranu přístupu, funkce proti spamu a další důležité funkce.
 8. Vytváření webových stránek.
 9. Publikování obsahu.

Nastavení CMS trvá déle, zejména pokud to uděláte poprvé. Budete muset sledovat návod, přečíst si návody a fóra, abyste pochopili, jak vytvářet přitažlivé příspěvky nebo dynamickou domovskou stránku. Pozice bloků na webové stránce nemůžete pouze zaujmout a změnit. Máte šablonu a můžete přidat widgety na postranním panelu, vytvořit nabídku na hlavním panelu, ale budete muset upravit kód v editoru CSS, abyste mohli změnit formulář komentářů nebo provést jinou jednoduchou operaci.

Přečtěte si také:
Jak vytvořit web s CMS.

Náklady. Náklady na vytvoření webové stránky s CMS zahrnují doménové jméno (11 $ / rok), hosting (kvalitní hosting bude stát kolem 60 $ / rok), motiv webových stránek (50 $), sadu pluginů (50 – 150 $). Obecná cena jednoduchého webu WordPress tedy představuje přibližně 170 – 250 USD, které jste si vytvořili sami.

Výhody a nevýhody použití CMS a webových stránek

Služba:Tvůrce webových stránekCMS
Výhody: &# x2714; Snadnost použití.
&# x2714; Rychlost tvorby webových stránek ve vizuálním editoru (od několika hodin až po několik dní).
&# x2714; Technická podpora poskytovaná vývojáři webu.
&# x2714; Rozsáhlé možnosti vytváření různých typů webových stránek, od blogů až po internetové obchody.
&# x2714; Bohatá nabídka rozšíření pro pokročilé funkce.
&# x2714; Editor webových stránek je k dispozici ve vizuálních a HTML režimech, což umožňuje uživatelům naučit se základy HTML.
Nevýhody ✘ Vážná omezení v úpravě struktury kódu webové stránky.
✘ Nedostatečná multifunkčnost (ve srovnání s CMS).
✘ Nelze přenést web do jiného hostitele nebo tvůrce webových stránek.
✘ Nutnost naučit se programovací jazyky pro interakci se systémem, včetně změny šablony, přidání nových widgetů atd.
✘ Za stav systému, jeho bezpečnost a aktualizace odpovídá uživatel.

Závěr

Pro CMS i tvůrce webových stránek by mohlo být dobré spuštění webu od nuly. Musíte si však jasně uvědomit své cíle a cíle svých webových stránek. Musíte se zamyslet nad tím, jak chcete interagovat s publikem a nástroji, které k tomu budete chtít. V tomto případě bude zřejmé, která platforma je lepší volbou a proč.

CMSCMS je lepší alternativou pro zkušené webové designéry a kodéry, kteří se nebojí složitosti a potřebují vytvořit jedinečný webový projekt s designem na míru. Je to skvělé pro ty, kteří jsou schopni zpracovat různé procesy samostatně, nevyžadují hotové řešení a touží po maximální volnosti, pokud jde o flexibilitu, integraci nebo webový design.. Bluehost.com

Tvůrce webových stránekTvůrce webových stránek je pro nováčky jednodušší, rychlejší a dostupnější způsob, jak nasadit své nové webové projekty. Použití je velmi snadné. Poskytuje všechny potřebné funkce a funkce po vybalení v závislosti na typu webu. Platíte pouze jednou a dostanete nástroj připravený k použití, aniž byste se museli starat o aktualizace, doménu nebo hosting. Wix.com

Stručně řečeno, stavitelé webových stránek berou digitální arénu bouří a nabízejí rostoucímu počtu nováčků úžasné stavební nástroje, aby přišli s projektem připraveným k publikování v minimálním čase. CMS je stále velmi populární, i když nový AI-based a další nástroje pro vytváření webových stránek tlačí software z cihel zpět.

Přehled srovnávací tabulky

Software:Tvůrce webových stránekCMS
Nejlepší pro:Malé firmy, portfolia, místní internetové obchodyVelké projekty, portály, online hypermarkety
SnadnostNejlepší pro netechnickéUčte se, učte se a učte se znovu – příliš těžké pro nováčky
Šablony webových stránek:Předem navržené bezplatné šablony, které lze snadno přizpůsobitSpousta šablon, ale měli byste ji vybrat opatrně – některé z nich jsou nízké kvality
Technická podpora:Silný tým podporyBezplatný CMS nemá žádnou oficiální podporu s výjimkou komunity uživatelů
Možnosti SEO:Výkonné nástroje SEOMusíte správně nainstalovat externí pluginy, abyste mohli spravovat SEO webových stránek správným způsobem

Vyzkoušejte Web Builder Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map