Ecwid alternativy a konkurenti

Ecwid alternativy a konkurenti


Ecwid – je rozmanitá platforma navržená tak, aby vyhovovala potřebám obchodníků. Je dodáván jako webový software, který nabízí dvě hlavní možnosti. V první řadě mohou uživatelé co nejlépe využít vestavěný webový tvůrce a rozvíjet své vlastní digitální obchody od nuly. Za druhé, zásuvný modul pro elektronický obchod Ecwid umožňuje integrovat plně vybavený internetový obchod s existující webovou stránkou..

Systém nabízí řadu prodejních a propagačních nástrojů. Editor webových stránek používá funkce drag-and-drop což usnadňuje vytváření designu nebo struktury stránky bez znalosti kódování. Špatnou zprávou je, že Ecwid je dobrý pouze pro malé a střední obchodníky. To nepřináší dostatek nástrojů elektronického obchodu k růstu vašeho prodeje a značky.

Uživatelé se budou muset vyrovnat s omezenými funkcemi přizpůsobení, docela složitým systémem správy produktů a docela drastickými plány. Z tohoto důvodu jsme provedli seznam důvěryhodné platformy zaměřené na elektronický obchod to by mohla být lepší alternativa k Ecwid s více způsoby, jak rozšířit vaše online podnikání.

Nejlepší alternativy k Ecwid:

 1. Shopify – obchodní řešení typu „vše v jednom“
 2. Wix – nejlepší webový tvůrce připravený na elektronický obchod
 3. WooCommerce – eCommerce pro WordPress
 4. Squarespace – Snadná alternativa elektronického obchodování k Ecwid
 5. Weebly – alternativní ecwid pro webové stránky elektronického obchodu

Shopify – obchodní řešení typu „vše v jednom“

Shopify - obchodní řešení typu „vše v jednom“

Shopify – je světově populární software pro elektronický obchod, který nevyžaduje žádnou prezentaci. Jako Ecwid, Jedná se o specializovanou službu, jejíž hlavní zaměření se zaměřuje na vývoj a správu malých a velkých internetových obchodů. Má všechno, co může prodejce potřebovat, aby co nejlépe využil prodejní efektivitu webu. Zde jsou hlavní přednosti platformy:

 • Citlivé eCommerce šablony. Software se původně zaměřuje na vývoj internetových obchodů a nabízí bohatou galerii šablon bezplatných a placených responzivních témat elektronického obchodu a univerzální nástroje pro přizpůsobení designu.
 • Tlačítko Koupit. Služba Shopify umožňuje integraci tlačítka Koupit do existujícího webu nebo stránek Facebooku, aby zákazníci mohli nakupovat od vás.
 • Software pro prodej. Služba přichází s pokročilou funkcí POS, která umožňuje podnikatelům prodávat své produkty v online i offline režimu a maximalizovat tak svůj zisk.
 • Synchronizace tržiště Amazon. Pokud máte úspěšné zkušenosti s obchodováním na Amazonu, můžete svůj účet synchronizovat s účtem na Shopify a efektivně tak rozšířit zákaznickou základnu a zvýšit objem prodeje.
 • Shopcodes. Tato funkce, která je k dispozici zdarma v obchodě App Store, usnadňuje mobilní nakupování pomocí QR kódů produktu, které o nich poskytují vyčerpávající informace.
 • Živé zobrazení. Tato funkce umožňuje zobrazit statistiky vašeho účtu (přepočítací koeficienty, objem prodeje, informace o objednávkách a stavy, informace o návštěvnících, počet stránek zobrazených klienty atd.) v reálném čase ke sledování produktivity vašeho internetového obchodu, zákaznických trendů a dalších významných aspektů marketingu a prodeje.
 • Opuštěné obnovení pokladny. Služba Shopify vám pomůže zvýšit prodej produktů zasíláním automatických e-mailů zákazníkům, kteří nedokončili nákupy a z nějakého důvodu opustili své nákupní vozíky..
 • Rozšířená realita. Tato funkce zvyšuje účinnost procesu online nakupování tím, že mu dává interaktivní dojem (vaši zákazníci budou moci prohlížet obrázky produktů ve 3D režimu, aby zjistili jejich podrobné vlastnosti a prozkoumali je z různých stran).

Cena za nákup: Služba Shopify nemá bezplatný plán a místo toho nabízí čtyři placené možnosti. Náklady na plány začínají 9 $ / měsíc pro nejlevnější předplatné a dosahují 299 $ / mo pro nejdražší plán. Software neúčtuje žádné poplatky za transakce provedené v systému, ale má provizní sazby za platby kreditní kartou.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Wix – nejlepší webový tvůrce připravený na elektronický obchod

Wix - nejlepší webový tvůrce připravený na elektronický obchod

Wix – je nejjednodušší alternativou Ecwid, což je all-in-one řešení pro vytváření různých typů webových stránek, včetně internetových obchodů. Wix je jednoduchý, intuitivní a pohodlný pro všechny kategorie uživatelů, bez ohledu na míru odbornosti a dovednosti. Jeho vizuální editor to umožňuje ovládat všechny kroky procesu webového designu, zatímco funkce drag-and-drop zkracuje dobu vývoje (viz skutečné příklady elektronického obchodování Wix). Hlavní výhody tvůrce webových stránek jsou uvedeny níže:

 • Všestrannost šablon elektronického obchodu připravených pro mobilní zařízení. Tvůrce webových stránek má působivý výběr šablon eCommerce a sadu nástrojů pro přizpůsobení, které zajišťují bezpečný a pohodlný proces vytváření webových stránek..
 • Jednoduchá správa internetového obchodu. Ať už v systému vytvoříte jakýkoli obchod, bude pro vás snadné jej přizpůsobit, sledovat podrobnosti objednávky a stavy, spravovat seznamy zásob, nastavovat parametry a vlastnosti produktu, uvádět jejich množství zásob, odesílat mautut ShoutOut zákazníkům atd..
 • Zabezpečené platební možnosti. Wix zajišťuje maximální bezpečnost každé provedené transakce a umožňuje si vybrat mezi různými platebními možnostmi, včetně PayPal, kreditních karet a co ne. Je na vás, abyste stanovili daně, ceny, dodací podmínky a pokyny, aby se vaši zákazníci cítili bezpečně ohledně svých peněz a důvěrných informací.
 • Galerie produktů. S Wix můžete předvést své produkty a jejich vlastnosti tím, že nahrajete své fotografie a vytvoříte galerie obrázků přímo na webu.

Cena Wix: software má neomezený plán zdarma, což je dobré pro nováčky, kteří nechtějí platit předem, aniž by pochopili, jak systém funguje. Bezplatné předplatné však nestačí ani pro web založený na obsahu, který nezmínil digitální obchod. Naštěstí má Wix samostatná sada pro obchodníky a majitele firem. Obchodní základní plán je 23 $ měsíčně s možností nastavení plateb online a zahájení prodeje produktů. Jak váš obchod roste, můžete přejít na Business Unlimited nebo Business VIP plány za 27 USD a 49 USD v tomto pořadí.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WooCommerce – eCommerce pro WordPress

WooCommerce - eCommerce pro WordPress

WooCommerce – je platforma eCommerce s otevřeným smrkem vytvořená pro WordPress uživatelé. Je k dispozici jako bezplatný plugin, který lze snadno nastavit a spustit. Poskytuje různé nástroje pro správu produktů, vestavěné integrace a prémiová rozšíření pro zvýšení výnosů, získání uživatelů, zlepšení konverzí atd. Ačkoli vám nedovolí skutečně vytvořit obchod z prázdné stránky, je to lepší řešení při spárování s jakýmkoli tématem eCommerce WordPress.

Klíčové vlastnosti WooCommerce jsou následující:

 • Intuitivní ovládací panel – od chvíle, kdy začnete s úpravou pluginu pro editaci stránky produktu, vypadá WooCommerce poměrně jednoduše. Chcete-li nastavit plugin jednoduše postupujte podle pokynů úvodní doporučení, vytvářet nové stránky, upravovat obsah stejným způsobem jako v kterémkoli jiném článku WordPress. Ve výchozím nastavení jsou některé vestavěné funkce, jako jsou platební možnosti, aktivovány. V nastavení pluginu stačí vybrat pouze ten preferovaný.
 • Vestavěné funkce – plugin je dodáván s podporou různých měn a platebních bran. Můžete také spravovat přepravní sazby a požadavky, výpočet daně a rudu.
 • Produktový management – uživatelé mohou volně upravovat všechna hlavní pole na stránce produktu. Zahrnují nejen popisy položek, názvy a obrázky, ale také metaznačky SEO, kategorie produktů atd.
 • Rozšíření – I když byste měli používat WooCommerce s tématem WordPress, budete mít přístup k dalším pluginům, které slouží eCommerce a dalším potřebám. Zahrnují e-mailové marketingové služby, SEO widgety, reklamní bannery, propagační akce atd. Kromě toho WooCommerce přichází se sadou vlastních rozšíření a integrací. Můžete připojit PayPal nebo Stripe, přidat funkci rezervace WooCommerce, poskytnout členskému přístupu přístup k ostatním spoluhráčům, připojit Amazon Pay, nainstalovat doplňky produktu a další. Některá rozšíření lze používat zdarma, zatímco některá jsou placená.

WooCommerce cena: stejně jako mnoho jiných pluginů WordPress je WooCommerce zpočátku zdarma. S bezplatnou verzí však získáte pouze základní funkce, které zahrnují správu produktů a možnost přijímat platby online přes PayPal nebo Stripe. Pokud potřebujete rozšířit svůj obchod, bude vám placené rozšíření stát 40 až 300 dolarů a více v závislosti na službě. Kromě toho samotný plugin nebude fungovat bez webu, hostingu a názvu domény. To je kde Bluehost WooCommerce optimalizované plány přijde vhod v ceně od 6 $ / 95 do 12,95 $ měsíčně.

Vyzkoušejte WooCommerce zdarma

Squarespace – Snadná alternativa elektronického obchodování k Ecwid

Squarespace - Snadná alternativa elektronického obchodování k Ecwid

Squarespace – je pěknou náhražkou Ecwidu, protože vám umožňuje prezentovat produkty v nejpříznivějším světle pomocí bohaté sady funkcí systému. Webové obchody vytvořené s platformou mají atraktivní design a logickou strukturu, která přispívá k jejich výkonu. Nejvýraznější vlastnosti tvůrce webových stránek jsou následující:

 • Nástroje pro zapojení zákazníků. Program Squarespace nabízí sadu nástrojů, které mohou zvýšit pozornost zákazníků, povzbudit uživatele k prozkoumání platformy a vytváření webových stránek s ní (vkládání videa a obrázků, vytváření galerie produktů, post-publikace blogu, vytváření událostí a správa atd.).
 • Integrovaný sběr statistik. Pokud chcete sledovat výkon svého internetového obchodu, můžete integrovat Google Analytics nebo použít aplikaci Metrics Squarespace, abyste mohli analyzovat výsledky a včas vyvodit odpovídající závěry..
 • Témata elektronického obchodu. Tvůrce webových stránek se nemůže pochlubit několika šablonami, ale ty, které jsou k dispozici podnikatelům, mají citlivý charakter, vysokou kvalitu, flexibilitu a přizpůsobitelnost. Můžete se podívat na webové stránky eCommerce společnosti Squarespace tady.
 • Tvůrce kontaktních formulářů. Program Squarespace umožňuje použití integrovaných kontaktních formulářů nebo vytváření vlastních formulářů pomocí aplikace Contact Form Builder.

Cena čtverce: Služba Squarespace nenabízí bezplatný plán, i když je možné službu testovat 14 dní bez nákladů. Pokud máte v úmyslu navrhnout plnohodnotnou webovou stránku eCommerce, můžete získat placené předplatné. Náklady na placené plány začínají na $ 12 / mo a stoupají až na $ 40 / mo na základě předpokládaných termínů a funkcí.

Vyzkoušejte Squarespace zdarma

Weebly – alternativní ecwid pro webové stránky elektronického obchodu

Weebly - alternativní ecwid pro webové stránky elektronického obchodu

Weebly – je webový tvůrce, který je vytvořen s ohledem na zaměření elektronického obchodu. V dubnu 2018 systém oznámil sloučení s Square, což má pozitivní dopad na rozvoj internetových obchodů. Platforma je dodávána s editorem drag-and-drop a strukturou modelu boxu, který usnadňuje a usnadňuje proces vývoje webových stránek pro nováčky. Zkušení weboví designéři mohou využít svých znalostí CSS / HTML pro spuštění špičkových webů s jedinečným designem (podívejte se na živé internetové obchody poháněné weebly). Podívejme se nyní na hlavní výhody tvůrce webových stránek:

 • Návrhy elektronického obchodu. Weebly nabízí bohatou sbírku témat, která se vyznačují vysokou kvalitou, citlivou povahou a lze je snadno přizpůsobit pro mobilní a stolní prohlížení.
 • Import / export souboru CSV. Pokud se rozhodnete migrovat z / do Weebly, můžete to snadno provést importem / exportem souborů produktů ve formátu CSV.
 • Emailový marketing. Zákazníkům můžete zasílat e-mailová oznámení, abyste si byli vědomi nejnovějších aktualizací, zpráv z internetového obchodu a speciálních nabídek.
 • Weebly Propagujte nástroj. Použitím tohoto nástroje můžete své produkty představit s výhodou a přispět tak k jejich lepší propagaci.
 • Vyhledávací filtr. Uživatelé mohou vyhledávat produkty, o které mají zájem, pomocí vyhledávacího filtru, který umožňuje třídit položky podle jejich hlavních charakteristik (typ, velikost, cena, rozměry, barva atd.)

Weebly cena: Weebly nabízí cenové plány pro projekty elektronického obchodu. Náklady na plány začínají na $ 6 / mo až k dosažení $ 26 / mo. Kromě bezplatného plánu si uživatelé mohou zvolit osobní (od 6 $), Profesionální (od 9 $) a plán výkonnosti (od 26 $). Kromě toho můžete využít exkluzivní plán výkonu, který je skvělou volbou pro maloobchodníky, kteří mají dlouhodobé cíle. Náklady na plán jsou 38 USD / měsíc pro ty uživatele, kteří se rozhodnou koupit roční předplatné najednou.

Vyzkoušejte Weebly zdarma

Závěr

Ecwid – je dobrou volbou pro malé a střední internetové obchody. Obchodníci budou těžit z různých přístupů, pokud jde o vytvoření digitálního obchodu. Tento software bude vyhovovat jejich potřebám, ať už má spuštěný web, ale bez obchodu, nebo chce postavit nový projekt eCommerce od nuly. Díky jednoduchým úpravám, integraci několika widgetů, funkcím drag-and-drop, bezplatnému plánu a dalším možnostem je tento nástroj užitečný.

Ale pokud jde o rostoucí a škálovatelné online podnikání, Ecwid nemusí fungovat kvůli nedostatku funkcí přizpůsobení a složitosti, pokud jde o správu více typů a kategorií produktů. Naštěstí seznam revidovaných možností obsahuje flexibilnější řešení eCommerce, a to nejen z hlediska dodaných nástrojů, ale také z hlediska stanovování cen.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map