Mobirise Alternativy

Mobirise Alternativy


Mobirise (aktuální verze je 4.12.3) – je jednoduchá, pohodlná a cenově dostupný tvůrce webových stránek. Byl spuštěn s ohledem na potřeby netechnologů a umožňuje vytvářet webové stránky pro komerční i nekomerční použití bez nákladů a nabízí širokou škálu možností a nástrojů, které jsou srozumitelné a jednoduché pro uživatele s různou mírou odborných znalostí..

Jedinou pozoruhodnou nevýhodou tohoto tvůrce webových stránek offline je nemožnost publikovat web ihned po jeho vytvoření. Chcete-li to, musíte obtěžovat výběr hostingu, výběr nejvhodnějších možností, které vyhoví vašim potřebám. Pro ty uživatele, kteří se nechtějí zapojit do tohoto potíží, jsme zkontrolovali některé nejlepší alternativy Mobirise.

Nejlepší alternativy k Mobirise

 1. WIX – nejlepší alternativa Mobirise (SaaS).
 2. WordPress – alternativa hostované platformy zdarma (CMS).
 3. Webflow – software pro webový design podobný Mobirise.
 4. Pinegrow – alternativní webový editor pro profesionály.
 5. Web Designer – software pro vývoj webových stránek od společnosti Google.

WIX – nejlepší alternativa Mobirise (SaaS)

WIX - nejlepší alternativa Mobirise (SaaS)

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek typu all-in-one se všemi potřebnými nástroji, které jsou již v plánu zahrnuty. Uživatelé by neměli hledat poskytovatele hostingu nebo registrátora domény samostatně. To je to, co dělá Wixa flexibilnější a jednodušší řešení než Mobirise.

Máte šanci vytvořit web a hned s ním začít žít. Kromě toho je platforma ideální pro nováčky, kteří potřebují vytvořit jakýkoli typ webu z profesionálního blogu nebo portfolia až po plně vybavené digitální obchody nebo weby pro malé firmy..

 • Víceúčelová platforma – Kromě balíčků typu vše v jednom může Wix sloužit různým potřebám. Pomáhá vytvářet weby založené na obsahu a také online tržiště. Uživatelé si budou moci vybrat ze stovek příslušných hotových šablon, které odkazují na konkrétní výklenek. Všechny jsou 100% citlivé. Kromě toho vypadají motivy Wix dobře a funkce vyžadují widgety, aniž byste je museli přizpůsobovat. Jednoduše přidejte obsah, nahrajte obrázky a získejte online během několika hodin, navzdory typu nebo složitosti webu.
 • Pokročilý editor webových stránek – Kromě intuitivního přetahování nabízí Wix sadu výkonných nástrojů pro úpravy. Uživatelé mohou přidávat nové prvky a přesouvat je po stránce. Můžete buď upravit předem navržený model nebo vytvořit novou strukturu stránky z prázdného místa. Klíčovou výhodou je, že tento proces nevyžaduje kódovací dovednosti. Pokud si přesto přejete udělat nějaké kódování, Wix Corvid dává zkušeným uživatelům šanci vyvinout exkluzivní funkce, které vyhoví jejich obchodním potřebám.
 • AI-Driven Platform – systém byl úspěšně implementován Technologie založené na AI dodává Wix ADI. Tento nástroj zjednodušuje proces výstavby a umožňuje nováčkům vytvářet webové stránky připravené k použití během několika minut. Uživatel by měl uvádět pouze výklenek, typ webových stránek a několik dalších podrobností, zatímco software přijde s hotovou maketou včetně doplňků, integrovaných služeb atd..
 • eCommerce – pro ty, kteří chtějí prodávat produkty online, nabízí společnost Wix kromě spravovatelných produktových stránek, možností plateb a integrace služeb třetích stran předem navržené rozvržení digitálních obchodů. Uživatelé také získají přístup k propagačním nástrojům, kupónům a dalším zvláštním obchodům.

Cena Wix: uživatelé mohou zdarma vyzkoušet Wix díky bezplatnému plánu. Je však velmi omezený a nenabízí velkou flexibilitu. Můžeš vybrat placený plán v závislosti na vašich cílech s hostováním a doménou již zahrnutou. Plán Combo funguje skvěle pro weby nebo portfolia malých podniků. Stojí to 13 $ měsíčně a poskytuje přístup ke všem šablonám Wix ak trhu aplikací. Pokud potřebujete digitální obchod, můžete si vybrat z několika plánů elektronického obchodování, které začínají na 23 USD měsíčně.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – alternativa hostované platformy zdarma (CMS)

WordPress - bezplatná alternativa hostované platformy (CMS)

WordPress – je hostitelem open source systém pro správu obsahu. Stejně jako u Mobirise, i WP vyžaduje další hostování, aby se vaše webové stránky ukládaly. Rozdíl je však v tom, že si budete moci vybrat z několika serverových řešení optimalizovaných pro WordPress, která jsou poskytována takovými důvěryhodní poskytovatelé hostingu jako Bluehost, například. Nabízejí bezproblémovou integraci, bezplatnou doménu a další výhody potřebné ke spuštění a údržbě webové stránky.

Mezi hlavní výhody WordPress patří:

 • Největší výběr témat – WordPress je mimo soutěž, pokud jde o témata. Uživatelé se mohou rozhodnout vytvořit tisíce responzivních šablon, ať už potřebují blog, fórum, web pro malé firmy, internetový obchod atd. Všechna témata jsou navržena vývojáři třetích stran. Některé z nich jsou zdarma, zatímco některé jsou placené. Nicméně i bezplatné šablony lze snadno přizpůsobit v případě dostatečného kódování.
 • Total Design Freedom – výraz „otevřený zdroj“ znamená plnou kontrolu nad zdrojovým kódem webové stránky. Uživatelé mohou snadno upravovat nebo upravovat libovolné prvky stránky, bloky a komponenty. Můžete také navrhovat vlastní funkce, přidávat vlastní skripty atd.
 • Pluginy pro každou potřebu – svobodu přizpůsobení zajišťují tisíce dostupných doplňků, doplňků, widgetů a služeb třetích stran, které lze spojit několika kliknutími. Buď se chcete zaměřit na SEO na webu, propojit analytické nástroje, vytvořit zajímavé kontaktní formuláře nebo přidat další bezpečnostní prostředky, jednoduše vybrat a aktivovat požadovaný plugin.
 • Nástroje pro správu obsahu – WordPress je dokonalá platforma pro správu obsahu. Původně byl vyvinut pro blogery. Uživatelé budou mít všechny potřebné nástroje pro formátování textu, nástroje pro publikování blogových příspěvků, vytváření samostatných kategorií obsahu, značky článků a další. Získáte přístup k vestavěným možnostem publikování, které vám umožní vytvářet texty a stránky vhodné pro SEO.

Cena WordPress: Chcete-li začít používat WordPress, nemusíte platit penny. Budete však potřebovat místo k hostování svého budoucího webu, zatímco budou placeny některé pluginy, šablony a služby třetích stran. p style = ”zarovnání textu: justify;”>Bluehost spojí všechny tyto věci dohromady a spravuje je pro uživatele. Poskytovatel hostingu nabízí serverová řešení optimalizovaná pro WP, která zahrnují balíček zabezpečení webových stránek, skvělý výkon, přístup k zásuvným modulům a tématům, plnou integraci s CMS atd. Cena se pohybuje od 2,95 $ za měsíc.

Vyzkoušejte WordPress zdarma

Webflow – software pro webový design podobný Mobirise

Webflow - software pro webový design podobný Mobirise

Webflow – je flexibilní software s podporou HTML, JS a CSS. Je to dobré jak pro nováčky, kteří neví, jak kódovat, tak pro profesionální webdesignéry, kteří si chtějí co nejvíce přizpůsobit CRM, návrhové prvky, animace a vizuální efekty.

Některé z funkcí Webflow jsou podobné Mobirise. Přináší však další výhody, které zahrnují hostování, inline editaci, skvělé nástroje pro spolupráci atd. Podívejte se:

 • Vizuální přístup – Webflow zavedl exkluzivní přístup k vytváření webových stránek, kde je velká pozornost věnována vizualizaci. I když nevíte, jak kódovat, můžete snadno přidat 3D animaci a složité vizuální efekty, zatímco systém provede kódování za vás.
 • Řada komponent – od kontejnerů a karet s vloženým kódem po citlivou navigaci na webu, sociální sdílení, text a další prvky – vyberte součást a vyberte umístění, které pro ni potřebujete, bez interakce se zdrojovým kódem.
 • Zahrnutý hosting – platforma přichází s hostitelskými zařízeními. To znamená, že po dokončení přizpůsobení můžete s webem žít. Software slibuje 99,9% dostupnosti, okamžité aktualizace systému, vlastní název domény, zálohy webových stránek na denní bázi a další.
 • Předváděcí nástroje – každý uživatel Webflow má šanci upozornit na své dovednosti, nejnovější práce, výsledky atd. Jakmile se přihlásíte k odběru, veřejné portfolio bude automaticky připojeno k vašemu účtu. Může zahrnovat odkazy na vaše vlastní webové stránky a také vám umožní vyvinout osobní značku.

Cena webového toku: můžete si vybrat ze čtyř obecných plánů stránek, které zahrnují základní (12 $ měsíčně), CMS (16 $ měsíčně), Podnikání (36 $) a Enterprise (obchodovatelné) předplatného kromě samostatných nabídek elektronického obchodování Webflow. Pokud potřebujete prodávat produkty online, přidejte plán Standard, Plus nebo Advanced v ceně 29 $, 47 $ a 212 $ měsíčně..

Vyzkoušejte Webflow zdarma

Pinegrow – alternativní webový editor pro profesionály

Pinegrow - alternativní webový editor pro profesionály

Pinegrow – je platforma pro profesionály, kteří touží využívat řadu komponent Bootstrap a Foundation. Tento software umožňuje vytvářet a spravovat více stránek současně pomocí stylů CSS s podporou LESS a SASS. Může být použit k vytváření témat WordPress a také k plně funkčním webům založeným na HTML. Stejně jako Mobirise je i Pinegrow aplikace ke stažení pro Windows a Mac. Ale to jsou jediné společné věci mezi dvěma platformami.

Funkce Pinegrow jsou následující:

 • Statické stránky do témat WP – od této chvíle jsou uživatelé Pinegrow schopni převádět své statické HTML stránky do témat WordPress (ale nikoli) naopak). Vše, co potřebujete, je nastavit potřebné parametry uvnitř editoru pro existující rozvržení a přidat akci WordPress. Potom můžete exportovat připravenou šablonu WP.
 • Stránky WordPress od nuly – platforma usnadňuje vytváření plně funkčních témat WordPress z prázdného místa. Systém nabízí výběr předem připravených prvků WordPress, které lze přidat kliknutím. Zahrnují příspěvky, záložky, kategorie, navigaci atd.
 • Inteligentní editor přetahování – Přestože je systém navržen pro profesionály, má stále funkci přetahování, která vám umožňuje přeskupit stávající prvky, přesunout nové bloky, klonovat potřebné komponenty, přidat nebo odstranit různé prvky HTML.
 • Bootstrap & Nadace – Pinegrow má knihovnu hotových komponent rámců. Uživatelé budou mít přístup k vizuálním ovládacím prvkům rozvržení, změně velikosti sloupců, úpravám sítí a přizpůsobení motivů pomocí nástrojů, které se vztahují jak na Bootstrap, tak na Foundation.

Cena borovice: Chcete-li začít používat software, musíte mít nainstalovanou aplikaci. Je kompatibilní s Windows i MAC. Uživatelé si mohou vybrat ze tří základních licencí, které jsou k dispozici jako celoživotní předplatné. Licence zahrnuje Standard, Pro, ad Pro s WordPress v ceně 49 $, 99 $ a 149 $ měsíčně.

Vyzkoušejte Pinegrow zdarma

Web Designer – software pro vývoj webových stránek od společnosti Google

Web Designer - software pro vývoj webových stránek od společnosti Google

Webový designér – je webový tvůrce společnosti Google vyvinutý pro vytváření stránek reagujících na HTML5. Stejně jako Mobirise je systém skvělý pro začátečníky, kteří chtějí vytvořit vizuálně atraktivní obsah, stránky a reklamní bannery, aniž by se museli kódovat. Hlavní výhodou Web Designeru je, že software je k dispozici jako bezplatná aplikace ke stažení místo produktu souseda – Weby Google.

Mezi další funkce platformy patří:

 • Umístění prvku – funkce je aktivována funkcí rozvržení tekutin, která umožňuje měnit velikost, šířku a další parametry prvku. Uživatelé mohou upravovat každý kontejner bez přístupu ke zdrojovému kódu.
 • Nastavení události – Web Designer umožňuje nastavit události a zvýšit atraktivitu obsahu pro uživatele. Máte šanci přidat galerie, implementovat fyzická gesta a vizuální efekty, jako je rotace nebo otřesy pro mobilní zařízení.
 • Přetahovací komponenty – vyberte požadovaný kontejner nebo prvek a umístěte jej na nezbytné místo na stránce. Uživatelé si mohou vybrat posuvníky, galerie, mapy, přehrávače videa a další bloky.
 • Integrace – jedinečná funkce, kterou má pouze Web Designer. Systém lze integrovat s Diskem Google. Kromě možnosti aktualizovat dokumenty a mediální soubory webových stránek lze použít k prohlížení všech vašich výtvorů online v prohlížeči. Kromě toho je ve výchozím nastavení propojena s dalšími službami Google, jako je Search Console, G Suite a Google Analytics.

Cena webového návrháře: platforma je zdarma k použití. Stáhněte si aplikaci a začněte vytvářet webovou stránku.

Vyzkoušejte Web Designer zdarma

Závěr

Mobirise – je rozhodně první systém, který přijde na mysl, pokud jde o volbu tvůrce webových stránek offline. Je to proto, že je super snadné, pohodlné a bezplatné. Jedinou vážnou nevýhodou platformy je hosting, který musí být vybrán samostatně. To vyžaduje zvláštní investici času, peněz a úsilí.

Pro uživatele, kteří to nepovažují za vhodné, se výše uvedené alternativy zdají být jednodušší možností. Všichni jsou dostatečně slušní a rozhodně stojí za pozornost. Pokračujte a vyzkoušejte systémy a definujte svého vlastního vítěze!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map