Nakupujte alternativy a konkurenty

Nakupujte alternativy


Nakupujte – je výkonný a pokročilý eCommerce software to není třeba uvádět na současných trzích s webovým designem a elektronickým obchodem. Tento systém byl vždy a nyní zůstává jedním z nepopiratelných lídrů v oboru a poskytuje celou řadu funkcí a nástrojů potřebných k pokrytí široké škály potřeb vývoje zákazníků na webu (viz skutečné příklady webových stránek Shopify).

Přiznejme však pravdu: bez ohledu na stovky nesporných výhod platformy je stále poměrně komplikovaná, zejména pro uživatele, kteří nikdy předtím nebyli zapojeni do vývoje webových stránek. Navíc existují uživatelé, kteří najednou čelí potřebě snížit své náklady na elektronický obchod a vytvořit menší internetový obchod. Existují také uživatelé, kteří považují transakční poplatky, placené šablony nebo doplňky za příliš drahé. To je jeden z hlavních problémů začátečníků, kteří právě začínají s podnikáním v oblasti elektronického obchodování a nejsou připraveni investovat do tohoto procesu příliš mnoho.

Ať už máte jakýkoli důvod hledat lepší alternativu Shopify, musíte znát nejlepší náhrady systému, které vás nenechají lhostejnými. Vývoj výklenku pro vytváření webových stránek nezůstává stejný a konkurenti Shopify začínají nabízet řešení, která jsou jednodušší, dostupnější, mnohem lepší kvalita a pohodlí při používání.

Nakupovat alternativy: Wix

Tvůrce webových stránek Wix

Wix – je nejlepší alternativou Shopify, která si zaslouží být vůdcem výklenku. I když se nejedná o specializovanou službu, stále funguje skvěle pro rozvoj malých a středních internetových obchodů, které budou současně vykazovat vynikající výkonnost elektronického obchodu.. Přichází s drag-and-drop editor, což umožní vytvořit a přizpůsobit design vašeho webu eCommerce za méně než čas. Jedná se o perfektní řešení pro vytváření webových stránek pro uživatele, kteří mají jen málo nebo žádné zkušenosti s webovým designem. Zde je stručný přehled hlavních předností Wix:

 • Možnosti úprav návrhu. S Wix mohou uživatelé vybrat si ze dvou možností úprav webových stránek v závislosti na jejich dovednostech a úrovni kódování povědomí. Wix ADI funguje skvěle pro uživatele, kteří se nemohou chlubit bohatými odbornými znalostmi webového designu, ale přesto chtějí vytvořit a přizpůsobit efektivní internetový obchod s malými a středními rozměry. Nástroj pro umělou inteligenci designu doslova vykonává veškerou práci za vás a vyplňuje nejvhodnější šablonu elektronického obchodu v automatickém režimu.
 • eCommerce Engine. Systém je dodáván s výkonnou platformou eCommerce, která vám umožní spustit a spravovat internetový obchod i jednodušší než s Shopify. Zde můžete upravit možnosti platby a doručení, vytvořit exkluzivní design výkladního okna, vydat kupóny se slevou a dárkové certifikáty, nastavit parametry správy daní, importovat / exportovat produkty, nahrávat a spravovat seznamy produktů atd..
 • Snadná správa. Všechny internetové obchody vytvořené pomocí Wix se snadno spravují. Všechny objednávky jsou přidány do Správce obchodu, abyste mohli sledovat jejich stav a podrobnosti. Zde můžete také spravovat svůj seznam zásob stanovením velikosti produktu a možností barev, uvedením počtu dostupných produktů atd. Je také možné zůstat v kontaktu se zákazníky zasláním zpravodajů ShoutOut, abyste byli informováni o aktuálních nabídkách produktů, prodeji, plány, události a co ne.
 • Různé profesionální šablony elektronického obchodu. Tvůrce webových stránek nabízí poměrně velký výběr šablon elektronického obchodování. Všechny jsou ve výchozím nastavení citlivé na mobily a přizpůsobí se všem rozlišení a velikostem obrazovky. Podívejte se na skutečné internetové obchody Wix jeho uživatelé
 • Zabezpečené platební možnosti. Wix se zabývá bezpečností každé platby. Umožňuje přijímat různé typy plateb, včetně kreditních karet, PayPal atd. Jako majitel internetového obchodu můžete nastavit daňová a přepravní pravidla, upravovat ceny a provádět další akce, abyste svým zákazníkům zajistili bezpečné nakupování..
 • Vícejazyčná podpora. Wix to umožňuje vytvořte několik jazykových verzí svého webu zacílit na zákazníky a partnery ze zahraničí. To zejména zvyšuje účinnost tvůrce webových stránek a jeho zaměření na elektronický obchod.
 • Widgety a aplikace pro elektronický obchod. Tvůrce webových stránek nabízí bohatý výběr widgetů a aplikací specifických pro eCommerce dostupných na trhu App Market. Mezi widgety, které lze přidat do výkonu vašeho internetového obchodu, patří Wix Stores, Obchod Etsy, Simpl-e-Commerce, Google Ads & Nakupujte, získejte reklamy Google, fetchy Shipping, Shippo, Multiorders, ShipStation a další.
 • Stoupat Wixem. Toto je obchodní řešení typu vše v jednom, které zahrnuje 20 produktů pro efektivní obchodní marketing a propagaci na jednom místě. Tento nástroj vám umožní efektivně kontaktovat zákazníky prostřednictvím online formulářů, přímého chatu, přístupu k doručené poště a integrovaného správce kontaktů. Pro optimalizaci kvality interakce s klienty je také možné použít takové funkce, jako jsou faktury, automatizace, pracovní postupy, cenové nabídky, úkoly & Připomenutí. Tyto a další funkce Ascend jsou k dispozici v sekci Customer Manager nebo Marketing tools pro rychlý a snadný přístup a integraci.

Náklady: K dispozici je bezplatný plán, který vám umožňuje snadno vytvářet a řídit a spravovat hotový web (nebo dokonce vytvořit několik webů) po neomezený časový interval. Pokud však jde o vývoj webových stránek elektronického obchodu, tento plán vůbec nefunguje, protože přichází s několika omezeními a omezeními funkčnosti. Naštěstí má Wix samostatnou skupinu plánů použitelné pro vytváření obchodních a eCommerce webových stránek. Tyto zahrnují:

 • Obchodní Basic (23 $ / měsíc) – integrovaný eCommerce engine, přijímání online plateb, univerzální možnosti dopravy / platby;
 • Business Unlimited (27 $ / měsíc) – pokročilé nástroje pro rozvoj podnikání, obchodní aplikace pro podnikatele, platforma elektronického obchodování;
 • Obchodní VIP (49 $ / měsíc) – kompletní sada Wix Suite, neomezená šířka pásma, neměřený úložný prostor videa;
 • Podnik (500 $ / měsíc) – komplexní obchodní řešení, které poskytuje nejvyšší funkčnost a maximální množství nástrojů.

Trik: můžete vytvořit internetový obchod pomocí Wix dokonce i na bezplatném plánu. Stačí přidat tlačítko PayPal na stránku a nastavit nastavení plateb. To však funguje, pokud prodáváte jeden nebo dva produkty. A samozřejmě by neměli být systém řízení vztahů se zákazníky nebo sledování objednávek. V tomto případě jsou veškeré manipulace prováděny ručně.

Bez ohledu na prémiový plán elektronického obchodování, který budete hledat, nabízí Wix 14denní záruku vrácení peněz. To je zásadní výhoda pro uživatele, kteří by chtěli vyzkoušet funkčnost elektronického obchodu tvůrce webových stránek, než přistoupí k vývoji internetového obchodu..

Viz také:
Wix recenze.
Jak používat Wix Website Builder.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Nakupovat alternativy: WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce – je nejlepší alternativou CMS k Shopify. Jedná se o open-source modul WordPress pro nákupní košík, který vám umožní vytvořit a spravovat dokonalý webový obchod založený na redakčním systému, ne horší než u Shopify. Plugin je zcela zdarma ke stažení a instalaci, přesto má stále řadu placených funkcí, které přispívají k účinnosti procesu webového designu. Níže jsou uvedeny hlavní výhody pluginu:

 • Snadná integrace. WooCommerce funguje skvěle pro budování malých a středních internetových obchodů. Je snadné jej integrovat do jakéhokoli webu WordPress, abychom mu poskytli funkčnost elektronického obchodování WordPress vs Shopify srovnání dokazuje to.
 • Podrobný průvodce aplikací. Jakmile systém stáhnete a nainstalujete, zobrazí se vám podrobný průvodce, jak začít s tvorbou internetového obchodu a další správou. Díky tomu je systém dobrou volbou i pro méně zkušené uživatele.
 • Kompletní sada out-of-the-box funkcí. WooCommerce přichází s kompletní sadou funkcí eCommerce, které jsou dodávány ihned po vybalení. Plugin nabízí mobilní optimalizovaný design, slevy a speciální nabídky, geolokační podporu, možnost nahrát a prodat fyzické a digitální produkty, možnost vytvoření kódu kuponu, recenze produktů, bezpečnou a jednoduchou správu inventáře, pohodlnou organizaci produktů, více alternativ pokladny a další.
 • Marketingové možnosti. Při používání pluginu můžete řídit proces registrace uživatelů, vytvářet katalogy produktů, sledovat statistiky prodeje a chování cílového publika, nastavit kategorie a možnosti filtru vyhledávání, nastavit platby, daňové a dodací údaje, přijímat objednávky a online platby, organizovat mailouts pro zvýšení zapojení a informovanosti uživatelů.
 • Návrhy elektronického obchodu. WooCommerce poskytuje přístup k několika integrovaným šablonám eCommerce. Vyznačují se vysokou kvalitou, absolutní přizpůsobitelností a optimalizací pro mobilní zařízení. Díky tomu se webové obchody založené na WooCommerce skvěle zobrazují na všech typech stolních a mobilních zařízení.
 • Pokročilé zasílání produktů. Plugin nabízí praktickou a univerzální funkci zasílání produktů. Zahrnuje takové možnosti, jako je paušální přeprava, místní vyzvednutí, zámořské a místní doručení atd. Systém navíc poskytuje přístup k internetu integrovaná automatická kalkulačka přepravy to vám umožní zjistit náklady na vaši objednávku, rozmanitost sazeb pro různé oblasti přepravy atd.

Náklady: WooCommerce je zcela zdarma plugin. Chcete-li však tuto výhodu využít, nevydržíte bez nákupu hostingu a názvu domény pro svůj web. Nejvhodnější volbou je v tomto případě použití Bluehost – oficiálně doporučovaný poskytovatel hostování WordPress. Hosting je snadno použitelný a srozumitelný a nabízí také řadu výhod a funkcí, které můžete využít, včetně zabezpečení, slušné zákaznické podpory, bezchybného výkonu, bohatého trhu, více skriptů, jedinečných Funkce zaměřené na WordPress, SEO nástroje, IP blacklist, ochrana DDOS, blokování přístupu na web a další. Plány Bluehost jsou také docela dostupné. Jejich náklady se pohybují mezi 2,95 $ / měsíc a 13,95 $ na základě předpokládaných podmínek a služeb.

Viz také:
Recenze WordPress.
Jak vytvořit web s WordPress.

Vyzkoušejte WooCommerce zdarma

Alternativy Shopify: Squarespace

Squarespace - Tvůrce webových stránek B & B s rezervačním systémem

Squarespace – je funkce naloženého cloudového webového tvůrce, který díky své rozsáhlé integrované sadě funkcí funguje dobře pro začátečníky a odborníky na webový design. Platforma přichází s výraznou funkcí elektronického obchodování, která to umožňuje začít a efektivně spravovat různé typy internetových obchodů. Čtvercový prostor nevyžaduje znalost kódování přesto umožňuje přizpůsobení kódu šablony HTML / CSS, abyste mohli vytvářet špičkové a zcela personalizované projekty elektronického obchodu. Níže jsou uvedeny hlavní výhody tvůrce webových stránek spojené s vývojem internetového obchodu:

 • Výkonný eCommerce Engine. Stejně jako Shopify, Squarespace vyniká z davu díky integrované platformě eCommerce, která umožňuje přístup k různým funkcím vývoje internetového obchodu. Systém umožňuje připojit bezplatný certifikát SSL, integrovat nákupní košík na libovolnou stránku, vytvářet vizuálně atraktivní okna pro zobrazení produktů, upravovat nastavení správy produktů, vkládat Mapy Google (V případě potřeby), povolte e-mailový marketing a funkce přidávání komentářů, přidejte všestranné varianty produktů / SKU, integrujte účty sociálních médií (Facebook, Twitter, Google+, Dropbox, Tumblr, Instagram, Dribbble, Linkedin, Pinterest, SoundCloud, Behance, Twitch, Yelp a další). Stejně tak je možné vytvořit logo internetového obchodu, přidat online kalendář, upravit nastavení plateb / doručení a využít více výhod věrnostních možností pro vyšší míru zapojení zákazníků.
 • Doplňky a widgety. Tvůrce webových stránek umožňuje výběr a integraci konkrétních doplňků a widgetů elektronického obchodu. Patří sem rozšíření pro galerie obrázků, nástroje elektronického obchodu pro kavárny a restaurace, tlačítka sociálních médií a další.
 • Nástroje pro sledování statistik internetového obchodu. Tato platforma vám umožní používat integrované nástroje ke sledování statistik internetového obchodu spolu s údaji zákazníků. Existuje příležitost integrovat aplikaci Squarespace Metrics App nebo Google Analytics a detekovat aspekty, které vyžadují zlepšení.
 • Plánování ostrosti. Squarespace nyní umožňuje integraci s pokročilým Platforma Acuity Scheduling. Jedná se o profesionální online plánovací systém schůzek, který se hodí majitelům internetových obchodů, kteří si také založili místní obchodní přítomnost. Tento nástroj jim umožňuje dokončit jejich prodejní nabídky a zůstat v kontaktu s klienty různými způsoby. Můžete si naplánovat a spravovat schůzky online a pomocí bohaté sady integrovaných nástrojů pro malé firmy naplánovat své úkoly související s elektronickým obchodem.
 • Více přispěvatelů. S programem Squarespace můžete pracovat na vývoji svého internetového obchodu s týmem webových designérů a každému z nich přiřadit zvláštní přístupová práva k webu..
 • Návrhy elektronického obchodu. Kolekce šablon čtverců také obsahuje sadu kvalitních témat pro digitální obchody, které jsou profesionální, přizpůsobitelné a citlivé. Při práci na přizpůsobení vaší šablony můžete před spuštěním nastavit nastavení viditelnosti. Pomocí nástroje pro tvorbu titulních stránek můžete také vytvořit přitažlivou titulní stránku pro svůj projekt. Nakonec je zde pokročilý editor stránek Checkout pro digitální obchody, který vám umožní přizpůsobit vzhled vašeho internetového obchodu (viz Příklady eCommerce čtvercového prostoru).

Náklady: Squarespace je tvůrce webových stránek s mírnými cenami. Neexistuje žádný zcela bezplatný plán, ale je možné vybrat jedno z předplatného prémií a vyzkoušet ho po dobu 14 dnů při nulové ceně, abyste viděli, co nabízí. Zde je seznam plánů, ze kterých si můžete aktuálně vybrat:

 • Osobní ($ 12 / mo) – 3% transakční poplatek, připojení k vlastní doméně zdarma, 20 webových stránek;
 • Obchodní (18 $ / měsíc) – 2% prodejní transakční poplatek, kredit AdWords, neomezený počet webových stránek;
 • Základní (26 $ / měsíc) – neomezená šířka pásma a místo na disku, neomezené číslo produktu, integrovaná funkce účetnictví;
 • Pokročilý (40 $ / měsíc) – tisk štítků, automatické zjišťování opuštěných pokladen, přeprava dopravců v reálném čase atd.

Ať už budete platit jakýkoli placený plán, tvůrce webových stránek vám umožní používat bezplatný hosting a doménové jméno. Pokud ji již máte, pokračujte v jejím jmenování do svého účtu Squarespace, abyste s ní mohli nadále pracovat.

Viz také: Detailní recenze Squarespace.

Vyzkoušejte Squarespace zdarma

Alternativy Shopify: Volusion

Tvůrce elektronického obchodování s volusy

Volusion – je jedním z nejdostupnějších tvůrci webových stránek zaměřených na specifický eCommerce, což umožňuje budovat slušné internetové obchody za mírnou cenu. Systém není tak populární, jako výše uvedení renomovaní lídři, ale stále stojí za pozornost díky působivé sadě funkcí. Software eCommerce zajišťuje živou zákaznickou podporu 24/7, důvěryhodné možnosti ochrany proti podvodům, bezpečné platební transakce a další funkce, které uživatelé hodně oceňují. Tyto zahrnují:

 • Působivé nástroje elektronického obchodu. Software je dodáván se sadou důležitých nástrojů, z nichž mnohé jsou ještě lepší než ti z Shopify. Jedná se o: rozsáhlý seznam zásob, generátor čárových kódů, pokročilý systém správy zásob a další.
 • Import / export souboru souboru CSV. Ať už se chystáte prodávat fyzické nebo digitální produkty, při sestavování katalogu a nahrávání produktů do něj nebudete mít problémy. Funkce exportu / importu souborového produktu CSV pomůže tuto úlohu zjednodušit.
 • Vylepšené nástroje pro výkon internetového obchodu. S aplikací Volusion můžete vylepšit výkon svého internetového obchodu využitím funkcí a nástrojů specifických pro nika. Mezi prvky, které můžete integrovat do své webové stránky elektronického obchodu, má smysl zmínit následující: kalkulačka pro přepravu a sazbu daně, pokročilé nástroje pro obnovení, správa zákaznických účtů, speciální kódy prodejců, jednoduché zpracování objednávek, integrace drop expedice, nastavení skladů, bot captcha funkce, profesionální měnové nástroje atd.
 • Kvalitní šablony elektronického obchodu. Jako systém elektronického obchodování nabízí společnost Volusion sbírku specializovaných šablon rozdělených podle kategorií. Výběr není příliš rozsáhlý (k dnešnímu dni je zde více než 40 šablon elektronického obchodu), ale kvalita témat je na nejvyšší úrovni (viz příklady). Ať už si vyberete jakoukoli šablonu, bude reagovat, bude 100% přizpůsobitelná a nabízí pokročilé možnosti úpravy kódu WYSIWYG a CSS / HTML pro ty, kteří mají takové dovednosti.

Náklady: Cenová politika volů dodržuje různé požadavky, cíle a dovednosti elektronického obchodování. Systém nemá žádný bezplatný plán, ale místo toho nabízí čtyři placené předplatné. Tyto zahrnují:

 • Osobní (29 $ / měsíc) – příležitost prodat až 100 produktů, 1 zaměstnanecký účet atd .;
 • Profesionální (79 $ / měsíc) – možnost prodat až 5 000 produktů;
 • Obchodní (299 $) – neomezené produkty, prioritní podpora;
 • Primární (cena je sjednána samostatně) – funguje skvěle pro velké mezinárodní společnosti, které to potřebují VIP podpora a pokročilé funkce.

Viz také: Přezkum recenze.

Vyzkoušejte Volusion zdarma

Nakupovat alternativy: BigCommerce

Softwarový software pro elektronický obchod Bigcommerce

BigCommerce – je nejlepší náhrada Shopify zaměřená na elektronický obchod, která vám umožňuje spustit webové stránky pro malé, střední a velké podniky zaměřené na prodej. Samotný název tvůrce webových stránek eCommerce vám dává nápovědu o specializované specializaci platformy, zatímco řada nástrojů a prvků, které nabízí, ve srovnání s Shopify je nad průměrem. Podívejme se na hlavní funkce BigCommerce a zjistíme, co nabízí:

 • Výkonné možnosti integrace eCommerce. Tvůrce webových stránek přichází se sadou výkonných možností integrace eCommerce, které jsou speciálně vytvořeny pro zvýšení kvality webových obchodů vytvořených pomocí systému. Z dostupných integrací si můžete vybrat a propojit více marketingových a konverzních aplikací (Google AdWords, HubSpot, A / B testovací sady jako Optimizely atd.), Integrace ERP pro zvýšení efektivity vašeho webu (Brightpearl, NetSuite a Microsoft Dynamics) , přepravní aplikace (ShipperHQ, Ordoro, Endicia, ShipStation a ShippingEasy), aplikace CRM (Salesforce, NetSuite a Zoho), API a účetní nástroje atd..
 • Marketingové příležitosti. S BigCommerce můžete nastavit marketingové aplikace a funkce, jako je integrace sociálních účtů, prodej produktů prostřednictvím několika obchodních platforem, nastavení automatizovaných nástrojů pro e-mailový marketing, organizování procesů výměny / návratů produktů, vytváření a správa seznamu zásob, přiřazování parametrů a specifikací produktů, navrhování reklamních bannerů, vydávání dárkových certifikátů a slevových nabídek atd.
 • Export / Import CSV. Systém umožňuje snadno nahrát seznam produktů pomocí pokročilé funkce exportu / importu CSV, kterou systém standardně nabízí.
 • Citlivé eCommerce šablony. S BigCommerce si můžete vybrat mezi více než 100 šablonami, z nichž všechny jsou v přírodě reagující a plně přizpůsobitelné. Mějte na paměti, že převládající množství témat je poskytováno na placeném základě, ale náklady jsou mírné a rozhodně stojí za kvalitu každé poskytnuté šablony.

Náklady: BigCommerce není bezplatný systém. Existuje však možnost vyzkoušet si své funkce po dobu 14 dnů bez nákladů. Placené programy zahrnují 3 předplatné, a to:

 • Standardní plán (29,95 $ / měsíc) – neomezená šířka pásma a místo na disku, možnost přidat požadovaný počet produktů;
 • Plus plán (79,95 $ / měsíc) – funkce segmentace zákazníků, opuštěný spořič košíku;
 • Pro plán (249,95 $ / měsíc) – vlastní SSL, recenze Google a další;
 • Podnik (náklady závisí na typu podnikání a složitosti) – individuálně přizpůsobené řešení pro velké společnosti s vysokými objemy prodeje a příjmy.

Prostřednictvím roční platby je možné ušetřit 10% původních nákladů. Nakonec systém nabízí jedinečný podnikový plán, který nemá pevnou cenu a jehož náklady jsou v každém jednotlivém případě podrobně diskutovány s produktovým manažerem..

Viz také: Recenze BigCommerce.

Vyzkoušejte zdarma BigCommerce

Sečteno a podtrženo

Máte pravdu, když spustíte web eCommerce a hledáte lepší alternativu Shopify? Existuje mnoho služeb, které mohou přijít na jakýkoli vkus, schopnosti, dovednosti, cíle a rozpočet. Tvůrci webových stránek dobře fungují pro převládající množství úkolů v oblasti elektronického obchodu a můžete si vybrat libovolný z nich, který nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu a potřebuje nejvíce.

Existuje mnoho webů, jako je Shopify; v našem příspěvku jsme zmínili pouze ty, které se liší od Shopify v preferované skupině uživatelů (malé a střední podnikání), funkce, ceny a snadnost použití. Tvůrci webových stránek SaaS jsou nejlepším řešením pro majitele malých podniků a podnikatele, kteří budou prodávat několik desítek produktů.

Výhody Wix, WooCommerce, Squarespace, Volusion a BigCommerce jsou zřejmé: jednoduchost procesu vytváření webu, pohodlí při používání obchodního modulu a dostupnější cenové plány. Každopádně má smysl tyto alternativy vyzkoušet a učinit výběr před zahájením vlastního podnikání.

Vytvořte internetový obchod zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map