Pozoruhodně vs Weebly

Pozoruhodně vs Weebly


Úžasně a Weebly jsou zahrnuti do seznamu nejlepších tvůrců webových stránek a ne nadarmo. Tyto systémy vynikají z davu díky jejich funkčnosti, flexibilitě, možnostem přizpůsobení designu, uživatelsky přívětivosti a jednoduchosti.

Obě platformy jsou žádány s miliony uživatelů po celém světě, protože se používají ke spouštění a správě různých typů projektů – od standardních vstupních stránek až po internetové obchody.

Stručný snímek:

ÚžasněÚžasně – je mnohostranný tvůrce webových stránek pro kutily, který má armádu fanoušků díky své snadnosti použití a orientaci na různé kategorie uživatelů. Služba funguje dobře pro všechny webové designéry, bez ohledu na úroveň jejich odborných znalostí a dovedností. Systém funguje skvěle pro vývoj jednostránkových a standardních webů, které uživatelům umožňují soustředit se na konkrétní obchodní / osobní cíle. Úžasně

WeeblyWeebly – je cloudový webový tvůrce, který byl původně spuštěn pro účely blogování, ale po akvizici Square získal silné zaměření na eCommerce. Systém umožňuje spustit atraktivní a funkční webové stránky bez jediné linie kódování. Jeho pohodlný drag-and-drop editor umožňuje vytvářet plnohodnotné webové stránky bez jediné linie kódování, ale existuje možnost pokročilé úpravy kódu pro uživatele, kteří jsou kompetentní ve výklenku. weebly.com

Dnes jsme nadšeni, že se o nich můžeme podrobněji seznámit se světovými tvůrci webových stránek. Mají mnoho společného a sdílejí stejný cíl – pomoci začátečníkům vytvářet weby bez kódu. Jejich přístupy k procesu webového designu se však stále poněkud liší. Pojďme nyní zjistit, co přesně platformy nabízejí a která z nich převládá nad konkurencí.

1. Snadné použití

 • Úžasně. Tvůrce webových stránek zaujme svou jednoduchostí. Ve skutečnosti je to jeden z vrcholů systému. Úžasně snadno ovladatelný a nevyžaduje žádné technické dovednosti a web design pozadí vůbec. Systém podporuje in-line editaci a poskytuje plnohodnotný webový design a přizpůsobení WYSIWYG.

  Snadné použití je odhaleno ve všech fázích procesu vývoje webu – od procesu registrace až po zveřejnění projektu. Chcete-li se zaregistrovat do systému, musíte nejprve zadat své přihlašovací údaje, tj. E-mail, heslo a jméno.

  Úžasně editor

  Tvůrce webových stránek přichází s intuitivním editorem, který nejen zjednodušuje proces vytváření a správy webových stránek, ale také ho činí poutavým a zábavným pro všechny. Jakmile se dostanete na palubní desku, editorový systém vám nabídne rychlou prohlídku, která vás upozorní na nuance práce s ním.

  Celkově vzato, vytvoření webu se systémem trvá přibližně jednu hodinu. Úžasně se webové stránky skládají ze sekcí a je jen na vás, abyste některou z nich upravili tak, aby vytvořili vlastní rozvržení projektu. Co je důležité, nemusíte být odborníkem na webový design, abyste si s tímto úkolem poradili sami. Pokud stále disponujete dovednostmi HTML / CSS, bude to pro vás bonus, protože můžete upgradovat na program Pro, abyste provedli požadované úpravy v zápatí / záhlaví vašeho webu..

 • Weebly. Systém je docela pochopitelný pro všechny. Ve srovnání s výrazným způsobem nabízí více funkcí a nástrojů, ale je také docela elegantní a efektivní. Dodává se s podrobným průvodcem po spuštění, který odhaluje základy práce se službou a obecně zjednodušuje proces webového designu.

  Weeblyův editor je intuitivní, jednoduchý, jasný, dobře navržený a logicky strukturovaný. Řídicí panel poskytuje rychlý přístup ke všem požadovaným informacím a možnostem, které byste mohli potřebovat k vytváření webových stránek. Nebudete čelit žádným problémům, když oslovujete systémovou sadu nástrojů, i když jste nováček. Ať už plánujete integraci obrazových galerií, map, prezentací, reklam na produkty, přehrávačů médií nebo jakýchkoli dalších funkcí, Weebly vám dá rady, jak to udělat s maximálním pohodlím a snadností.

  Weebly Web Editor

  Mějte však na paměti, že editor tvůrce webových stránek nemá tlačítka zpět / znovu / znovu, která umožňují zrušit provedené úpravy.. Není tedy možné obnovit předchozí verzi webových stránek. Musíte provést úpravy webových stránek moudře, abyste jej později nepřepracovali.

  Weebly přichází s editorem drag-and-drop, který vám umožní vybrat a umístit hlavní prvky webu podle potřeby. K správnému uspořádání obsahu webových stránek používá také režim „box“. Podle modelu spadá veškerý obsah webové stránky do tematických kontejnerů, když je přetáhnete na webovou stránku. To vám umožní snadno uspořádat na stránce a dokonce přenést dostupný obsah z jedné šablony do druhé, pokud je to potřeba. To je docela pohodlné a užitečné pro každého.

Pozoruhodně vs Weebly. Obě platformy mají užitečné řídicí panely, kde můžete konfigurovat hlavní nastavení vašeho účtu, a intuitivní editory, které vám umožní navrhnout váš web v prostředí WYSIWYG. Výhodou Weebly je, že podporuje funkce drag-and-drop, zatímco u stránky Na stránce jsou přidávány nápadně nové prvky pomocí ukazování a kliknutí.

2. Sada funkcí a flexibilita

 • Úžasně. Tvůrce webových stránek byl hned po svém založení zaměřen hlavně na vývoj jednostránkových webů. Postupem času se sada funkcí a funkčnost systému rozšířily tak, aby se stala platformou, která se nyní používá ke spouštění a správě všech druhů projektů.

  Úžasně přichází s blogováním a eCommerce motory realizované prostřednictvím příležitosti integrovat funkce Simple Blog a Simple Store do vašeho projektu, pokud máte v úmyslu zahájit blog nebo internetový obchod. V případě, že se rozhodnete přidat blog na svůj web, budete moci zveřejňovat a aktualizovat články, odkazovat na další příspěvky na blogu a sociální účty, aktivovat funkci komentářů uživatelů, vkládat mediální soubory (videa, obrázky, tlačítka CTA, citace, prvky sociálních záložek atd.).

  Úžasně obchod

  Pokud jde o funkčnost elektronického obchodu, umožňuje tvůrce webových stránek přidání webového obchodu na váš web aktivací a správou odpovídající sekce. Takto můžete spustit internetový obchod, nahrávat a přizpůsobovat produkty, upravovat styl webových stránek, nastavovat možnosti platby a doručení. Platební možnosti zahrnují Stripe a PayPal. Řídicí panel objednávek ve staviteli umožňuje sledovat váš inventář, objednávky a další procesy; umožňuje exportovat data objednávky do souboru CSV pro snadné vedení účetnictví.

  Dalším vrcholem tvůrce webových stránek je integrovaný trh s aplikacemi, kde uživatelé mohou najít různé pluginy pro zvýšení funkčnosti svých stránek. Existují obchodní, sociální, eCommerce, dokumenty související a další aplikace. Uživatelé Pro mohou vložit jakýkoli HTML / CSS / JavaScript přímo na své stránky.

  Systém je také známý díky svému mobilnímu designu. Můžete přepnout ze stolního počítače na tablet nebo mobilní zobrazení v kterékoli fázi procesu vývoje webu a zobrazit výsledek v akci.

  Pokud jde o marketingové možnosti, má Strikingly také co nabídnout. Dodává se s špičkovým nástrojem pro e-mailový marketing, který je k dispozici pouze pro uživatele programu Pro a poskytuje příležitost k integraci se systémem MailChimp. Kromě toho je možné přidat speciální formuláře a kontaktní stránky do speciálních polí webových stránek. To umožňuje uživatelům v případě potřeby se s vámi spojit.

 • Weebly. Být jedním z nejstarších stavitelů stránek (založena v roce 2006), Weebly má působivou sadu funkcí. Kromě pokročilého blogování a eCommerce, který zahrnuje mobilní obchod, tvůrce podporuje členství a více přispěvatelů. S Weebly můžete vytvářet vícestránkové weby. Je to univerzální tvůrce stránek, který se používá hlavně k vytváření blogů, portfolií, online obchodů a firemních webů.

  Přestože byl server Weebly vytvořen s ohledem na účely blogů, má nyní silné zaměření na elektronický obchod, který umožňuje vytváření plně funkčních internetových obchodů, které se liší funkčností a specializací na nika. Systém je plně vybaven funkcemi specifickými pro podnikání, které pomáhají zvýšit výkon vašeho internetového obchodu. Systém je dodáván s integrovaným nákupním vozíkem, možnostmi nahrávání a správy produktů, pohodlnou možností filtru vyhledávání, vícenásobným nastavením exkluzivních nabídek, fyzickými / digitálními produkty, ručně vyráběnými předměty, extra službami atd..

  Weebly eCommerce

  Kromě funkce eCommerce umožňuje Weebly také spouštět a spravovat blog pomocí šikovného editoru drag-and-drop. Celý proces vytváření blogů to vlastně netrvá déle než pár minut, zatímco proces jeho správy závisí na velikosti a složitosti webové stránky. Můžete tak přidávat a aktualizovat blogové příspěvky, naplánovat čas jejich zveřejnění, vybrat možnosti sdílení sociálních médií, povolit systémy komentování, vyplnit metaznačky pro různé příspěvky, přidat zápatí a záhlaví atd. K dispozici je také kolekce bezplatných šablon blogů můžete procházet a vybrat ten, který odpovídá vaší specializaci blogu.

  Pozornost si zaslouží také weebly marketingové nástroje. Tvůrce webových stránek tak poskytuje přístup k pokročilému nástroji Propagace, který je dodáván se sadou předpřipravených šablon pro různé typy e-mailů, nástroje pro sledování statistik, tvůrce drag-and-drop, nástroje technické podpory a další.

  Tvůrce webových stránek se také odlišuje od davu díky možnostem hostování videa, pokročilému editoru obrázků, tvůrci formulářů, rozsáhlému centru aplikací s několika bezplatnými i placenými widgety a doplňky, které lze integrovat a aktivovat jediným kliknutím.

Pozoruhodně vs Weebly. Celkově vzato, Weebly je zde jasný vítěz. Přesto však nápadně udělá skvělý dojem a nabízí spoustu skvělých funkcí, jak vytvořit co nejvíce typů webových stránek. Ale stále nemůže konkurovat společnosti Weebly, která umožňuje hlubší přizpůsobení a silnou integraci elektronického obchodu. Oba tvůrci webů nabízejí bezplatné mobilní aplikace, které uživatelům umožňují spravovat své weby na cestách.

3. Vzory

Tabulka porovnání návrhů

ÚžasněWeebly
Počet témat:2955
Vlastní motivy:&# x2714; ANO&# x2714; ANO
Cena motivů:Volný, uvolnitVolný, uvolnit
Vizuální editor:&# x2714; ANO&# x2714; ANO
Změna motivu:✘ NE&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:✘ NE&# x2714; ANO
 • Úžasně. Tvůrce webových stránek má sbírku moderních a čistých responzivních šablon. Jsou 100% přizpůsobitelné a v současné době si můžete vybrat z 29 témat, která přicházejí s hotovým obsahem. Můžete to nechat tak, jak je, nebo nahradit vlastními informacemi. Návrhy jsou vhodně rozděleny do kategorií na základě témat, na která odkazují. Patří mezi ně obchodní, osobní, startup, portfolio, obchod a blog. Uživatelé Pro mohou přidat funkce pouze pro mobily (click-to-call, click-to-text atd.).

  Jedním z nepopiratelných vrcholů tvůrce webových stránek je nástroj Přepínač šablon, který umožňuje prozkoumat a otestovat všechna témata, která vás zajímají, bez jakýchkoli omezení a ztráty obsahu. Ve skutečnosti můžete mezi návrhy přepínat tolikrát, kolikrát potřebujete, dokud nenajdete ten, který nejlépe vyhovuje specializaci vašeho webu. Další velkou výhodou je dostupnost možnosti Náhled, která vám umožní vidět, jak bude váš projekt po publikaci vypadat. Pokud existuje něco, co vyžaduje úpravy, můžete tak učinit před zpřístupněním webu na webu.

  Pozoruhodné šablony

  Přestože Strikingly nevyžaduje použití kódovacích dovedností, můžete do zápatí nebo záhlaví webu přidat vlastní kód HTML, pokud víte, jak to udělat. Tato funkce je však k dispozici pouze pro uživatele programu Pro Plan. Počáteční kód CSS nelze naopak vůbec upravovat. Úžasně tedy nezanechává mnoho prostoru pro přizpůsobení designu, přesto umožňuje vzhledu vašeho webu přizpůsobit.

 • Weebly. Kolekce šablon tvůrce webových stránek je ve srovnání se Strikingly mnohem rozsáhlejší. A co víc, vývojáři služby ji pravidelně aktualizují. Od dnešního dne se setkává s více než 55 návrhy, které jsou ve výchozím nastavení citlivé a lze je upravovat podle vašich potřeb.

  K dispozici jsou tři možnosti výběru šablony. Prvním z nich je vybrat hotové téma. Druhým je výběr designu vyvinutého jedním z odborníků třetích stran. Finále (a nejoblíbenější) je vybrat a upravit jeden z návrhů zahrnutých do kolekce systému. Toto řešení umožňuje vytvářet nejosobnější témata, protože tvůrce webových stránek obsahuje možnosti úprav WYSIWYG a HTML / CSS..

  Weebly Blog Post Editor

  Dobrou zprávou je, že Weebly témata jsou přepínatelná a v případě potřeby můžete přepnout na jiný design, aniž byste se obávali ztráty dříve odeslaného obsahu..

Pozoruhodně vs Weebly. Přestože jsou možnosti přizpůsobení šikovně přizpůsobené šablony poněkud omezené, Weebly umožňuje kreativní svobodu a více možností úprav designu. Kolekce Weebly template je také rozsáhlejší a existuje možnost, která umožňuje úpravy kódu, aby byl projekt personalizován. To dělá Weeblyho vítězem, pokud jde o přizpůsobení designu.

4. Zákaznická podpora

 • Úžasně. Úžasně má rozsáhlou znalostní základnu s úvodními videonávody a informacemi o systému. Na ovládacím panelu je také dostatek výzev. Platforma navíc nabízí praktický kontrolní seznam před publikováním, který vám umožní zkontrolovat nezbytné kroky ke spuštění a publikování připraveného projektu. Tato funkce je užitečná zejména pro účastníky, kteří se poprvé účastní systému.

  Úžasně je zde pokročilá komunitní sekce, která zahrnuje sekce Idea Forum, Blog a Talk of the Town, které vám pomohou vytěžit maximum z možností průzkumu systému. A konečně, každý uživatel má možnost kontaktovat tým podpory prostřednictvím e-mailu nebo živého chatu, který je k dispozici 24/7.

 • Weebly. Weebly má obrovské centrum nápovědy s mnoha lekcemi videa, články s postupy, livechat a telefonickou podporou. Můžete také odeslat žádost e-mailem. Když se dostanete na ovládací panel, budete ohromeni, když uvidíte několik výzev a vyskakovacích oken, které zjednodušují proces zkoumání systému..

Pozoruhodně vs Weebly. Oba tvůrci webových stránek nabízejí pokročilé možnosti zákaznické podpory, které umožňují spouštět, spravovat a propagovat projekty vytvořené s nimi. Ať už narazíte na jakékoli problémy, při práci s platformami si budete moci vybrat z několika řešení podpory a najít odpovědi na své otázky..

5. Cenová politika

 • Úžasně. Pozoruhodně je bezplatná webová služba. Můžete publikovat libovolný počet webů s bezplatnými funkcemi. Pro pokročilé přizpůsobení jsou k dispozici tři placené balíčky, konkrétně plány Limited, Pro a VIP. Systém umožňuje zdarma testovat každé z těchto odběrů během 14denního zkušebního období a zkontrolovat, zda jejich funkce vyhovují vašim potřebám a požadavkům na webový design. Náklady na plány představují odpovídajícím způsobem 12 $ / mo, 20 $ / mo a 48 $ / mo.

  Pozoruhodné ceny

  Mimochodem, můžete platit za celý rok nebo za 2, 5 a 10 let používání služby najednou. Čím je doba trvání delší, tím více peněz můžete v dlouhodobém horizontu ušetřit. Navíc vám bude nabídnuto, abyste si koupili doménové jméno za 24,95 za rok nebo tu s vlastním e-mailem. Ta vás bude stát 25 $ / rok.

 • Weebly. Tvůrce webových stránek umožňuje výběr ze dvou typů předplatného – pro standardní webové stránky a pro internetové obchody. V případě, že máte v úmyslu zahájit běžný projekt, budete mít možnost vybrat si z předplatného zdarma, Connect, Starter, Pro a Business. Jejich cena bude představovat 0, 4, 8, 8, 12 a 25 $ měsíčně, a to odpovídajícím způsobem, že provedete jednorázovou platbu. Chcete spustit a spravovat plně vybavený internetový obchod? Poté budete mít možnost zvolit si pokročilý plán výkonu, který je speciálně zaměřen na potřeby maloobchodníků a umožňuje vám vytvořit rozsáhlý internetový obchod. Náklady na předplatné představují 38 $ / měsíc.

  Weebly ceny

ÚžasněWeebly
Možnosti cen:&# 10004; Limited ($ 12 / mo);
&# 10004; Pro (20 $ / měsíc);
VIP (48 $ / mo);
&# 10004; Připojit ($ 4 / mo);
&# 10004; Starter (8 $ / měsíc);
&# 10004; Pro ($ 12 / mo);
&# 10004; Obchodní ($ 25 / mo);
&# 10004; Výkon (38 $ / mo).
Funkce:&# 10004; Neomezená šířka pásma;
&# 10004; Vložit HTML kód;
&# 10004; Neomezené stránky zdarma;
&# 10004; eCommerce řešení.
&# 10004; Zabezpečení SSL;
&# 10004; Vestavěný nákupní košík;
&# 10004; Nástroje SEO;
&# 10004; Živá podpora;
&# 10004; Citlivé motivy.

Pozoruhodně vs Weebly. Weeblyho obchody vypadají atraktivnější a je zde větší svoboda volby. Tvůrce webových stránek umožňuje zvolit plány pro standardní a eCommerce webové stránky. Existuje pět placených předplatných, které je třeba zvážit, a každý z nich má dobré podmínky. Pozoruhodně je cenová politika také mírná, ale ve srovnání s konkurencí má nižší předplatné.

Sečteno a podtrženo

Pozoruhodně a Weebly jsou ti weboví tvůrci, kteří se umisťují vysoko na seznamu nejlepších nástrojů pro vytváření webových stránek. Oba jsou nabité funkcemi a oba mohou být použity ke spuštění a účinnému řízení kvalitních projektů.

ÚžasněÚžasně – je tvůrce webových stránek, který je známý svou snadností použití, intuitivní povahou, citlivým přístupem k designu webových stránek a dostupností. Systém lze použít k zahájení osobních a obchodních projektů a je také skvělou volbou pro začátečníky a profesionály v oblasti webdesignu. Úžasně

WeeblyWeebly – je renomovaný tvůrce webových stránek pro kutily, který se snadno prozkoumá a používá, přesto nabízí výraznou sadu funkcí potřebných ke spuštění a správě kvalitního projektu. Tvůrce webových stránek přichází s kolekcí přizpůsobitelných přizpůsobitelných šablon, výkonného motoru eCommerce a moderních cenových plánů, které přijdou na všestranné potřeby. weebly.com

Kterou službu lze tedy považovat za lepší volbu? Po všech testech jsme dospěli k následujícímu závěru: každý systém má uživatelům co nabídnout. Přestože je pro začátečníky nápadně lepší díky omezeným možnostem přizpůsobení designu, Weebly je skvělým řešením pro všechny kategorie uživatelů. Tvůrce webových stránek je nabitý funkcemi, uživatelsky přívětivý a flexibilní, což z dlouhodobého hlediska činí výhodnější řešení.

Pozoruhodně vs Weebly: Srovnávací tabulka

ÚžasněWeebly
1. Snadnost8 z 109 z 10
2. Funkce8 z 109 z 10
3. Návrh8 z 109 z 10
4. Podpora9 z 1010 z 10
5. Ceny9 z 1010 z 10
Celkově:8,4 z 109.4 z 10
Zkus to nyní Zkus to nyní
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map