Pozoruhodně vs Wix: Co je lepší?

Pozoruhodně vs Wix


Pozoruhodně a Wix jsou tvůrci webových stránek, kteří se používají k navrhování všech typů webových stránek, počínaje jednoduché jednostránkové projekty a až do portfolií nebo internetových obchodů. Oba systémy přicházejí s charakteristickými sadami funkcí a možnostmi přizpůsobení designu potřebnými k pokrytí široké škály potřeb uživatelů. Každá z nich však poskytuje přizpůsobené funkce, které odpovídají požadavkům nováčků a profesionálů webového designu.

Wix a Strikely přicházejí s všestrannými funkcemi, možnostmi stanovení cen a nástroji pro přizpůsobení designu potřebnými ke spuštění kvalitních webových stránek. Tvůrci webových stránek jsou intuitivní a flexibilní, ale stále existují zásadní rozdíly, které je od sebe odlišují. Chcete-li si vybrat správný nástroj, je nutné podrobně přezkoumat každý systém. To je jistý způsob, jak definovat, který z nich nejlépe odpovídá vašim potřebám a požadavkům.

Tabulka porovnání stavitelů webových stránek

ÚžasněWix
Naše skóre:
Založený:20122006
Webová stránka:https://www.strikingly.com/https://www.wix.com/
Nejlepší pro:Obchodní webové stránky, malé internetové obchody, portfolia, blogyObchodní projekty, propagační weby, blogy, vstupní stránky, malé / středně velké internetové obchody
Snadnost:SnadnýVelmi snadné
Šablony:Omezený výběr bezplatných responzivních vzorůStovky bezplatných, optimalizovaných pro mobily a průmyslový design
Technická podpora:Výkonná znalostní báze, Kontrolní seznam před publikováním, Fórum nápadů, Živý chat 24/7Rozsáhlá znalostní báze, prodej vstupenek, VIP podpora
Blogování:Vestavěný blogovací modulIntegrovaná platforma pro blogování
Možnosti SEO:Rozsáhlé možnosti SEOVýkonné a univerzální funkce SEO
Ceny:Zdarma až 49 $ / měsícZdarma až 49 $ / měsíc
Více informací:Pozoruhodně Recenze →Wix Review →

Úžasně a Wix umožňují spuštění kvalitních webových stránek, ale většina uživatelů stále čelí mnoha otázkám a problémům, pokud jde o výběr vhodné platformy. Která služba má více co nabídnout? Který z nich může pokrýt širší škálu potřeb web designu, aby byl zajištěn nejlepší výsledek? Aby bylo možné najít odpovědi na tyto a další otázky, má smysl podrobně přezkoumat a analyzovat každý systém. To je to, co uděláme hned.

Pozoruhodně vs Wix: Celkový přehled

Pozoruhodně vs Wix: Celkový přehled

Úžasně je moderní tvůrce webových stránek pro kutily, který si díky své flexibilitě a funkčnosti získal obrovskou popularitu. Systém vyhovuje potřebám všech kategorií uživatelů a zaslouží si hodnotné hodnocení díky své intuitivní povaze, pohodlí a snadnému použití. Vy Nemusíte mít kódovací dovednosti ani webový design na pozadí spouštět kvalitní webové projekty s Úžasně – postupujte podle doporučení, tipů a pokynů, které systém ve výchozím nastavení generuje, abyste dosáhli hodnotného výsledku.

Jeho rozhraní je intuitivní a bez kódu – stejně jako samotný systém. To je skutečná výhoda pro začátečníky, kteří ještě nikdy neměli žádné zkušenosti s webovým designem, než dosud chtějí zahájit profesionální plnohodnotné projekty. Zároveň umožňuje nápadně vkládat kódy HTML / CSS do zápatí nebo záhlaví webové stránky.

Pozoruhodně vs Wix: Co je lepší?

Úžasně zajišťuje snadný a rychlý registrační proces, který lze dokončit pouze několika kliknutími. Očekává se, že poskytnete své přihlašovací údaje a vyberete nejvhodnější šablonu pro zahájení práce se systémem. Díky pohodlným a srozumitelným zkušenostem s webovým designem WYSIWYG a in-line úpravám obsahu podporovaným platformou se proces vývoje webových stránek ukáže jako poutavý, zábavný, intuitivní, rychlý a jednoduchý.

Pokud se tvůrce webových stránek zaměřuje hlavně na potřeby a dovednosti nováčků, přístup přizpůsobení designu zcela odpovídá jejich požadavkům. To je důvod, proč je systém hoden výběru pro tuto kategorii uživatelů. Dokončení projektu se Strikely trvá asi hodinu nebo dvě, i když je to váš první zážitek z webového designu vůbec.

Wix se vyznačuje jako světově známý all-in-one webový tvůrce, který poskytuje výkonnou sadu funkcí, integrované nástroje pro blogování a eCommerce, několik možností úpravy webových stránek a špičkové nástroje pro přizpůsobení designu. To jsou jen některé z funkcí, díky nimž se tvůrce webových stránek stal lídrem trhu s moderním webovým designem, který podle všeho nemá seriózní soupeře. Sada funkcí systému je více než dostatečná k tomu, aby umožnila začínajícím a zdatným webovým vývojářům spouštění a správu pokročilých webových projektů připravených pro mobilní zařízení, které se liší ve specializaci, úrovni složitosti, velikosti a cílech.

Wix editor

Společnost Wix, která byla uvedena na trh v roce 2006, se nyní stala nejlepším tvůrcem webových stránek se sídlem po celém světě (Kanada, USA, Izrael, Německo, Irsko, Litva, Indie, Brazílie, Ukrajina atd.). Můžeš použijte platformu k vytvoření plně funkčních webů, i když nemáte vůbec žádné znalosti v oblasti kódování nebo webového designu. S Wix je možné spouštět obchodní weby, blogy, obchodní projekty, vstupní stránky i malé až střední internetové obchody. Systém nabízí model freemium, který umožňuje otestovat jeho funkčnost na bezplatném plánu, ale v případě potřeby umožňuje upgrade na jedno z placených odběrů..

Tvůrce webových stránek je známý svým rozsáhlým výběrem návrhů připravených pro mobilní zařízení, které jsou 100% přizpůsobitelné a lze je přizpůsobit s ohledem na vaše potřeby v pohodlném editoru drag-and-drop systému. K dispozici je také rozsáhlý výběr pokročilých nástrojů pro přizpůsobení designu, efektivní systémové integrace a dalších prvků, které přispívají ke snadnému a bezproblémovému procesu vývoje webových stránek..

Wix je skvělou volbou pro všechny uživatele, kteří postrádají dovednosti v oblasti webdesignu, ale přesto chtějí vyjádřit své kreativní nápady pro zahájení profesionálních webových stránek. Systém bude skvěle fungovat pro modely, umělce, kreativy, hudebníky a také pro podnikatele, kteří jsou ochotni navázat online přítomnost pro své firmy.

Proto Strikely a Wix opravdu stojí za pozornost uživatelů jako tvůrců kvalitních a funkčních webových stránek. Jakmile se přiblížíte k jejich flexibilitě a sadám funkcí, zjistíte, že Wix převládá nad svým konkurentem díky jednoduchému ovládacímu panelu, intuitivnímu ovládacímu panelu, který obsahuje funkce, nástroje a prvky, které jsou zde pro všechny dostupné..

Pozoruhodně vs Wix: Který z nich je snadnější používat?

Pozoruhodně vs Wix: Který z nich je snadnější použít?

Úžasně je mnohostranný tvůrce webových stránek, který skvěle pracuje pro vývoj různých typů projektů. Jedná se většinou o jednostránkové webové stránky, obchodní projekty, vstupní stránky, blogy a portfolia. V případě potřeby je také možné spustit malý internetový obchod, protože systém je dodáván s motorem eCommerce realizovaným integrací widgetu Simple Store. Chcete-li spravovat a propagovat internetový obchod se systémem, budete moci vytvářet a aktualizovat galerie produktů, přizpůsobovat a upravovat stránky internetového obchodu, upravovat nastavení přepravy / platby, exportovat / importovat produkty ze souborů CSV, spravovat objednávky klientů a dokončovat více úkoly související s internetovým obchodem.

Pozoruhodně eCommerce

Kromě vývoje webových stránek eCommerce, Strikely umožňuje spouštění a úpravu plně funkčních blogů. Můžete zde přidávat a aktualizovat příspěvky, propojovat stávající příspěvky a sociální sítě, integrovat mediální soubory (jako jsou obrázky, videa, audio, grafiku, tlačítka CTA atd.), Přidávat komentáře a další. Tvůrce webových stránek se také vyznačuje integrovaným App Marketem, který se podobá tomu, který nabízí Wix. Toto je nejlepší cíl pro webové designéry hledající widgety a pluginy, které přispějí k jejich výkonu projektu. Mezi nejoblíbenější integrovatelné nápadné widgety patří obchod, eCommerce, sociální sítě, související s dokumentem atd. Kromě toho budou odběratelům programu Pro Plan nabídnuta příležitost vložit některé z populárních kódů webových stránek a získat tak maximum z funkčnosti a designu svých projektů..

Dalším vrcholem systému je dostupnost marketingových funkcí, které nabízí. Tvůrce webových stránek tak poskytuje možnost, která umožňuje použít výkonný nástroj pro e-mailový marketing, který vám umožní účinně se integrovat do programu MailChimp. Tato funkce je však v současné době k dispozici pouze pro předplatitele programu Pro Plan.

Pokud jde o snadnost použití, nápadně se prokazuje, že je jedním z nejjednodušších systémů, které umožňují zvládnout všechny kroky procesu návrhu webu bez jakýchkoli potíží a povědomí o kódování. Jednoduchost je odhalena ve všech fázích procesu vývoje webových stránek, počínaje procesem registrace až po konečnou publikaci projektu. Spolu s intuitivním editorem designu, Strikely uděluje přístup k pokročilému editoru HTML / CSS, který umožňuje odběratelům Pro Plan provádět úpravy záhlaví / zápatí.

Mezi další významné výhody tvůrce webových stránek patří možnosti integrace sociálních médií, integrované nástroje pro analýzu a marketing webových stránek, možnosti připojení certifikátů SSL, mobilní optimalizace, registrace doménových jmen a možnosti přenosu.

Wix vyniká z davu díky své pokročilé sadě funkcí, která umožňuje bezproblémový, pohodlný a jednoduchý vývoj webových stránek. Platforma přichází s intuitivní editor drag-and-drop, jasné rozhraní a bohatý sortiment nástrojů pro přizpůsobení designu, které můžete použít ke spuštění téměř jakéhokoli typu projektu, ať už jde o obchodní web, blog, internetový obchod, portfolio nebo vstupní stránku.

Jednou z charakteristických vlastností tvůrce webových stránek je jeho rozsáhlá možnost úpravy návrhu. Systém tak umožňuje začátečníkům pracovat s integrovanými Nástroj Wix ADI. To vám umožní získat maximum z funkcí umělé inteligence začít kvalitní projekt téměř od nuly. Potřebujete pouze odpovědět na otázky, které systém generuje, aby vám umožnil navrhnout web pro vás v automatizovaném režimu. Pokud si přesto přejete plně přizpůsobit projekt a vlastnit programovací znalosti, můžete k němu přistupovat integrovaný standardní editor Wix dokončit úkol sami.

Wix ADI

Podobně jako jeho konkurent, Wix umožňuje výběr a integraci aplikací a widgetů z App Market. Existuje zde asi 300 placených a bezplatných aplikací a všechny doplňky budou perfektním příspěvkem pro každý projekt, na kterém pracujete. Wix navíc umožňuje vytvářet webové aplikace bez jakýchkoli potřebných znalostí programování. To je možné díky použití pokročilých Corvid od Wixe nástroj – nástroj pro tvorbu webových aplikací, který za vás dělá téměř veškerou práci.

Trh aplikací Wix

A konečně, Wix přináší kvalitní eCommerce a blogování. Systém umožňuje nastavit a spravovat blogy a malé až střední obchody. Pokud však hodláte vytvořit hypermarket, nebude Wix tím nejlepším řešením. Při rozhodování o typu projektu, který chcete nastavit, zvažte všechny tyto nuance.

Platforma neznamená povědomí o základech kódování při navrhování projektů s ním. Pokud však něco, čemu nerozumíte, nebo potřebujete odbornou pomoc, můžete kontaktovat tým podpory zákazníků služby. Skládá se z rozsáhlé znalostní báze, možností VIP podpory, systému prodeje vstupenek a dalších užitečných řešení.

Když řeší aspekt snadnosti použití a pohodlí, Úžasně i Wix mají svým předplatitelům co nabídnout. Wix je však v této srovnávací části nesporným vítězem a nejlepší volbou. Systém vyniká z davu díky jeho integrovaným platformám pro blogování a eCommerce, pokročilému nástroji Wix ADI poháněnému umělou inteligencí, rozsáhlému trhu s aplikacemi, nástroji Wix Code a množstvím možností přizpůsobení designu potřebných ke spuštění profesionálního responzivního webu od nuly.

Pozoruhodně vs Wix: Design a flexibilita

Pozoruhodně vs Wix: Design a flexibilita

Úžasně se nemůže pochlubit rozsáhlou sbírkou šablon. V současné době jeho katalog zahrnuje asi 30 návrhů, které se vyznačují příjemnou kvalitou. Všechny návrhy jsou však přizpůsobitelné a citlivé, díky čemuž se snadno přizpůsobí všem mobilním a stolním zařízením. Systém umožňuje přepínání mezi tématy, což znamená, že si můžete vybrat jiný design uprostřed procesu vytváření webových stránek. Co je důležité, neztratíte dříve odeslaný obsah, což šetří vaše úsilí a čas.

Tvůrce webových stránek je dodáván s pohodlnou funkcí náhledu, díky níž uvidíte, jak bude váš projekt vypadat na mobilních a stolních zařízeních. Všechna témata jsou důkladně rozdělena do kategorií podle výklenků, ke kterým patří. To pomáhá zkrátit dobu vyhledávání uživatelů a přispívá k pohodlí systému. Uživatelé programu Pro Plan mají navíc přístup k funkcím pouze pro mobilní zařízení, které mohou na jejich webové stránky přidat funkčnost.

Pozoruhodně šablona

Jedním z nejpůsobivějších nuancí, které se nápadně odlišují od ostatních tvůrců webových stránek, je pokročilý přepínač šablon, což umožňuje zasílání textových zpráv a zkoumání návrhů, které by vás mohly zajímat. Stačí aktivovat funkci Náhled a podívat se, jak bude váš web vypadat před jeho zveřejněním. Jste-li uživatel, který si je vědom kódů, Strikely vám umožňuje vkládat kódy do zápatí / záhlaví vašeho webu, aby mu poskytl více přizpůsobený vzhled. Systém však neumožňuje větší svobodu přizpůsobení designu.

Oproti Strikely má Wix pozoruhodnou převahu, pokud jde o přizpůsobení designu a flexibilitu. Tvůrce webových stránek se v současné době může pochlubit přibližně 550 profesionálních šablon, které lze také přizpůsobit vašim potřebám. Ve výchozím nastavení jsou mobilní a jsou rozděleny do kategorií na základě výklenků, na které odkazují. Dále je možné vybírat z populárních a nových šablon, které jsou také rozděleny do samostatných kategorií. Pro ty předplatitele systému, kteří nemohou najít vhodný design od těch, které nabízí platforma, je zde možnost vybrat prázdnou šablonu a navrhnout zcela personalizovaný web od začátku (viz viz skutečné příklady webových stránek Wix).

Šablony Wix

Jedinou nevýhodou, kterou jsme již zmínili, je skutečnost, že systém vám během procesu přizpůsobování projektu nedovolí měnit šablony.. Udělejte si tedy čas na inteligentní výběr. Naštěstí má systém možnost náhledu, která vám umožní zjistit, jaké téma si přesně vyberete.

Kromě standardních možností úprav designu Wix umožňuje pracuje na mobilní verzi vašeho projektu. Všechny úpravy provedené v mobilní verzi se nebudou zobrazovat v režimu na ploše. Úpravy provedené ve verzi webových stránek pro počítače se však projeví v mobilním režimu. To je velmi užitečné a pohodlné pro začátečníky i profesionály.

Když už mluvíme o výběru designu a přizpůsobení, nemá smysl srovnávat Strikely a Wix. Wix je v této části srovnání výrazným lídrem. Překonává svého konkurenta v kvalitě a množství nabízených šablon, množství nástrojů pro přizpůsobení designu, volnosti editace šablon a dalších parametrech souvisejících s designem.

Pozoruhodně vs Wix: Srovnání obecných cen

Pozoruhodně vs Wix: Srovnání obecných cen

Pozoruhodně cenová politika je poměrně cenově dostupná pro každého. Tvůrce webových stránek má zdarma plán, který umožňuje testovat jeho funkčnost v neomezené době. Pro ty uživatele, kteří se rozhodnou používat pokročilé funkce služby, je zde možnost upgradovat na jedno z jejích placených odběrů. Na výběr jsou tři plány:

Pozoruhodné ceny

 • Limited (8 $ / mo účtováno ročně) – vlastní název domény, 2 omezené weby, neomezené volné weby, 50 GB měsíční šířka pásma, 1 GB místa na disku na jeden web, bezplatná doména, podpora 24/7, jednoduchý internetový obchod (5 produktů na web);
 • Pro (16 $ / mo účtováno ročně) – vlastní název domény, 3 profesionální weby, neomezené volné weby, neomezená šířka pásma, 3 GB úložného prostoru na web, jednoduché úložiště (300 produktů na stránce), Nápadně přístup do obchodu App Store, vkládání HTML / CSS / JavaScript, absence banneru systémové reklamy, ochrana heslem, vlastní nahrání písma;
 • VIP (49 $ / mo účtováno ročně) – 10 GB úložného prostoru na web, jednoduché úložiště (500 produktů na web), prioritní zákaznický servis, informační bulletiny (2000 kontaktů za měsíc), správa účtu, anglická telefonická podpora.

Ať už vás zajímá jakýkoli plán, můžete jej během 14denního zkušebního období vyzkoušet zdarma. Pozoruhodně také zavádí slevy, které umožňují ušetřit velké, pokud se rozhodnete pro plán 2, 5 nebo 10 let a provedete jednorázovou platbu. Čím delší je interval předplatného, ​​tím větší bude ekonomika. S úžasně můžete získat doménové jméno za 24,95 $ / rok, a pokud k němu budete potřebovat e-mail, cena bude představovat 25 $ / rok.

Wix nabízí rozsáhlejší a rozumnější cenovou politiku ve srovnání se Strikingly. Má také bezplatný plán, který nikdy nevyprší a umožňuje vám s ním vytvořit neomezený počet webů. Pokud jde o placené předplatné, Wix má několik plánů nabízeny jako součást plánů Standard a Business / eCommerce. Okamžitě se podívejte na jejich podmínky a služby:

Standardní plány Wix

Standardní plány Wix

 • Combo ($ 13 / mo) – bezplatný hosting, absence bannerů pro systémovou reklamu, bezplatné připojení názvu domény;
 • Neomezený (17 $ / měsíc) – 10 GB úložného prostoru, neomezená šířka pásma;
 • Pro (22 $ ​​/ měsíc) – integrované nástroje Google Analytics a nástroje pro shromažďování statistik, 2 hodiny úložného prostoru videa;
 • VIP (39 $ / měsíc) – profesionální logo, podpora první priority atd.

Plány podnikání / eCommerce

Plány podnikání / eCommerce

 • Obchodní Basic (23 $ / měsíc) – přijímání online plateb;
 • Business Unlimited (27 $ / měsíc) – nástroje pro rozvoj podnikání, integrovaná platforma elektronického obchodu, speciální aplikace pro podnikatele;
 • Obchodní VIP (49 $ / měsíc) – neomezená šířka pásma, neomezený prostor pro ukládání videa, kompletní sada Wix;
 • Podnik (500 $ / měsíc) – komplexní obchodní řešení, které poskytuje nejvyšší funkčnost a maximální množství nástrojů.

Tvůrce webových stránek je také známý svými velkorysými speciálními nabídkami. Má speciální slevy a bonusy (jako bezplatné doménové jméno) poskytované pravidelně, aby se zvýšila loajalita zákazníků a povzbudilo nové uživatele, aby se připojili k systému. Mimochodem, Wix má možnost záruky vrácení peněz, která vám umožní získat zpět peníze, které jste investovali do plánu. Tuto možnost můžete použít do 14 dnů od okamžiku nákupu.

Pokud jde o cenovou politiku, Strikingly a Wix jsou ceny za mírné ceny. Při porovnávání systémů však zjistíte, že Wix stále drží výherní pozice. Přestože jsou náklady na plány nabízené oběma tvůrci webových stránek téměř stejné, možnosti nabízené editorem Wix jsou mnohem rozsáhlejší ve srovnání s možnostmi poskytovanými Strikingly. Tím nechceme zmínit stovky bezplatných aplikací, které platforma přichází s cílem zvýšit výkon webových stránek.

Pozoruhodně vs Wix: Který z nich je pro SEO nejlepší?

Pozoruhodně vs Wix: Který z nich je pro SEO nejlepší?

Úžasně umožňuje vyplnit speciální SEO parametry vašeho projektu a zajistit tak jeho vysoké hodnocení ve vyhledávačích. Můžete tedy vyplnit metaznačky pro samostatné webové stránky i pro celý web. Patří sem názvy, popisy a klíčová slova. Je také možné vybrat a nastavit kategorii webových stránek, vybrat a nastavit favicon, sociální sdílený obrázek pro váš projekt atd. Co je důležité a pohodlné, tvůrce webových stránek poskytuje podrobný kontrolní seznam SEO, který poskytuje užitečné rady o hlavních parametrech SEO, které vyžadují zlepšení. zvýšit hodnocení webových stránek Google.

Pozoruhodně SEO

Chcete-li získat přístup k nápadně SEO parametrům, měli byste se dostat do sekce Nastavení, která je k dispozici na hlavním panelu. Na tomto místě navíc narazíte na špičkové nástroje, které vám pomohou zviditelnit vaše webové stránky. Chcete-li to provést, můžete do textových nadpisů přidat klíčová slova, aktivovat funkci ověřování webů Google, přiřadit značky Image Alt a provést další kroky, které jsou nezbytné pro efektivní propagaci SEO.

Wix je SEO-přátelský webový tvůrce, který umožňuje vytvářet projekty, které jsou dobře optimalizované pro vyhledávače a jsou tedy lépe indexovány, aby držely vyšší pozice. Toho je dosaženo díky použití pokročilého nástroje SEO Wiz, který umožňuje nastavit, upravit a upravit důležité parametry SEO. Praktické pokyny a tipy krok za krokem vám pomohou snížit množství času investovaného do propagace SEO vašich webových stránek a udržet proces pod kontrolou..

Spolu s nástrojem SEO Wiz si můžete vybrat a integrovat speciální widgety a doplňky dostupné na trhu aplikací. Umožňují sledovat statistiky vašich webových stránek, čímž přispívají k lepší propagaci projektu. Patří mezi ně tlačítka pro zpětné volání, distribuce e-mailů a nástroje sociálních sítí, online konzultant, vyskakovací okna a marketingové nástroje. Wix také umožňuje nastavení SEO parametrů webových stránek (meta tagy webové stránky, záhlaví tagů, Alt tagy, nástroje pro přesměrování, kotevní odkazy, Google Analytics, ověření webu atd.) V manuálním režimu.

Úžasně i Wix zajišťují příjemnou SEO optimalizaci webů vytvořených s nimi. Wix však přichází s pokročilým nástrojem SEO Wiz a speciálními integrovatelnými widgety / doplňky. Zjednodušují proces propagace webových stránek, pomáhají kontrolovat / nastavovat nezbytné parametry SEO včas.

Pozoruhodně vs Wix: Který z nich je lepší pro webové stránky pro malé firmy

Pozoruhodně vs Wix: Který z nich je lepší pro webové stránky pro malé firmy

Úžasně je docela pěkná volba, pokud jde o vývoj obchodních webových stránek. Systém umožňuje správu a editaci různých typů obchodních projektů. Tvůrce webových stránek má rozsáhlou integrovanou sadu funkcí, která umožňuje nahrávání obsahu, připojení vlastní domény, přidávání nových částí webových stránek a úpravy návrhu projektu. Existuje možnost integrovat mediální bloky, kontaktní formuláře, informační schránky a další obchodní prvky, které jsou pro tento typ webových stránek nezbytností..

Pokud se chcete integrovat do účtů sociálních médií, Strikely vám umožní připojit sekci sociálních kanálů a dále ji upravit s ohledem na vaše obchodní potřeby. Tvůrce webových stránek vám také umožňuje prohlížet a analyzovat statistiky webových stránek a sledovat počet uživatelů v určitém časovém období, místa, ze kterých pocházejí, stránky, které navštěvují častěji, zdroje provozu, oblíbené produkty / služby, o které mají uživatelé zájem atd. Podnikatelé , kteří mají v úmyslu něco prodat prostřednictvím webu, mají příležitost připojit SSL certifikáty k jejich projektům, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a pomocí nástroje e-mailového marketingu zůstali ve spojení s jejich klienty.

Wix funguje skvěle pro vytváření firemních webových stránek, bez ohledu na to, na co odkazují. Integrovaná funkčnost služby zaměřená na podnikání bude přitahovat zejména kreativy, které mají v úmyslu prodat svá díla (ručně vyráběné výrobky, obrázky, fotografie, videa atd.) online a získejte s nimi zisk (viz živé příklady)

Stejně tak bude systém velmi nápomocen majitelům hotely, kavárny, restaurace, cestovní kanceláře a další podniky, které naznačují interakci / spolupráci s klienty. Aby se zvýšila efektivita a popularita takových projektů, Wix umožňuje vybrat a integrovat více obchodních widgetů z jejího trhu aplikací (jídlo / pokoj / objednávka vstupenek, všestranné možnosti rezervace). Skutečným vrcholem tvůrce webových stránek je pokročilá platforma Ascend. Toto je sada podnikových nástrojů typu vše v jednom (je jich více než 20), které umožňují profesionální správu a propagaci obchodních webů.

Pokud potřebujete kvalitní firemní web, pak by volba mezi nápadně a Wix neměla být vůbec komplikovaná. Sada integrovaných obchodních funkcí a nástrojů společnosti Wix je opravdu působivá a výkonná. Zajišťuje nejlepší výsledek bez vážných investic do času a úsilí, i když nejste profesionálové pro web design.

Který z nich je pro elektronický obchod nejlepší – nápadně nebo Wix?

Který z nich je pro elektronický obchod nejlepší - nápadně nebo Wix?

Úžasně Platforma eCommerce není moc výkonná, ale umožňuje vám spustit a spravovat malý internetový obchod. To lze provést aktivací příslušné sekce elektronického obchodu, abyste mohli dále nahrávat / upravovat produkty a upravovat požadovaná nastavení internetového obchodu. Můžete také přejít na řídicí panel a vyzkoušet různá rozvržení, přizpůsobit celý styl vašeho internetového obchodu, nastavit platební / přepravní parametry atd..

Za nákupy / prodeje provedené prostřednictvím svých internetových obchodů neúčtuje žádné transakční poplatky. Očekává se, že získáte standardní transakční poplatek Stripe / PayPal, který systém předpokládá. Počet produktů, které budete moci prodat, jakož i rozsah služeb, které využijete, závisí na plánu, který si objednáte. Čím více funkcí a produktů potřebujete – tím pokročilejší (drahý) předplatné by mělo být.

Wix poskytuje skutečně rozsáhlou sadu funkcí pro vývoj webových stránek elektronického obchodu. Funkce připojení internetového obchodu je realizována integrací widgetu Wix Store. Widget umožňuje vytvářet více produktových karet a přitažlivá výstavní okna, nastavovat / spravovat speciální parametry internetového obchodu a vybírat z více widgetů eCommerce dostupných na integrovaném trhu Wix App Market. S Wix můžete stejně přidávat a prodávat jak fyzické, tak digitální produkty, což zejména rozšiřuje váš potenciál elektronického obchodu (viz důkazy). Pro zvýšení loajality zákazníků a povzbuzení nových zákazníků k jednání s vámi je možné vytvářet a nabízet více slev, bonusů, speciálních nabídek a dokonce i dárkových certifikátů..

A co víc, společnost Wix poskytuje přístup k analytickým nástrojům a analytickým nástrojům pro sledování, e-mailovým marketingům / síťovým funkcím, možnostem interakce s klienty, rozsáhlým řešením pro správu produktů, alternativám pro platby / odeslání, více šablon eCommerce a dalším funkcím / nástrojům, které musíte mít váš malý / střední eCommerce web.

Pokud jde o aspekt elektronického obchodování, výběr nejlepší platformy je zřejmý. Wix je ten, který vytváří webové stránky a umožňuje efektivní, jednoduchý a pohodlný proces vytváření / správy internetového obchodu. Kromě široké škály integrovaných funkcí elektronického obchodování poskytuje tvůrce webových stránek také všestranné nástroje marketingu sociálních médií a propagace webových stránek, které přispějí k efektivnější propagaci vašeho projektu elektronického obchodu..

Který z nich si vybrat pro blogování – nápadně nebo Wix?

Který z nich si vybrat pro blogování - nápadně nebo Wix?

Úžasně umožňuje spustit a spravovat pěkný blog. Za tímto účelem byste měli pouze přidat sekci Blog na požadovanou stránku podle vašeho výběru a začít ji spravovat / přizpůsobovat s ohledem na vaše potřeby. Systém umožňuje přidání neomezeného počtu příspěvků a vkládání mediálních souborů do každého z nich, aby poskytl vašemu blogu požadovanou funkčnost. Mohou to být obrázky, citace, prvky sociálních záložek, videa, tlačítka s výzvou k akci a co nikoli. Úžasně drag-and-drop editor umožňuje uspořádání a aktualizaci obsahu blogu s ohledem na vaše potřeby. Můžete si zdarma přizpůsobit své příspěvky na blogu a v případě potřeby povolit funkce sdílení komentářů / sdílení na sociálních sítích.

Wix blogovací platforma je poměrně silná a bohatá. Tvůrce webových stránek umožňuje spouštění a správu plně funkčních blogů související s různými výklenky. Systém umožňuje přidávat, plánovat a upravovat blogové příspěvky, vytvářet více sekcí a vlastní zdroje, aktivovat funkci komentování, přidávat / přiřazovat kategorie blogů, třídit stávající publikace atd. Kolekce šablon má samostatnou sekci Blog, kde si můžete vybrat vhodná šablona pro další přizpůsobení podle potřeby. Kromě toho můžete přidat sekci Doporučené příspěvky, využít pokročilé technologie AMP, importovat existující blog WordPress do Wix, nastavit parametry SEO a dokončit celou řadu dalších úkolů souvisejících s blogem.

Pokud si vyberete možnost Strikely and Wix pro potřeby vytváření blogu, určitě má smysl dát přednost Wix. Tvůrce webových stránek má výkonnou a funkčně naloženou blogovací platformu, která obsahuje funkce, nástroje a možnosti potřebné ke spuštění / správě osobního nebo obchodního blogu. Systém také nabízí špičkové nástroje pro správu blogů a marketingové nástroje pro efektivní propagaci vašeho projektu na webu.

Klíčové rozdíly mezi nápadně a Wix

ÚžasněWix
Snadnost použití:Úžasně je snadno použitelný tvůrce webových stránek, který osloví nováčky a odborníky na webový design. Systém umožňuje spouštět / spravovat obchodní weby, blogy, vstupní stránky, portfolia a dokonce i malé internetové obchody.Wix je pěkný výběr pro nováčky a odborníky na webový design, i když nemusí být snadné zvládnout jeho editor najednou. Tvůrce webových stránek nabízí špičkový nástroj Wix ADI, který pomáhá vytvářet nové webové stránky od nuly v automatizovaném režimu pomocí předběžných odeslaných informací. Standardní editor umožňuje hlubší přizpůsobení designu. Wix je vhodný pro obchodní weby, blogy, portfolia, fóra, vstupní stránky a malé internetové obchody.
Funkčnost:Systém je známý svými jednoduchými možnostmi přizpůsobení designu, integrovanými platformami pro blogování a eCommerce, možnostmi integrace sociálních médií, marketingem, SEO, nástroji pro sledování zabezpečení a statistik..Tvůrce webových stránek přichází s integrovanými funkcemi nejvyšší třídy. Kromě výkonných možností úpravy designu existuje přístup k jeho bohatým platformám App Market, Wix Corvid a Ascend.
Design:Úžasně kolekce šablon není bohatá. Existuje zde asi 30 šablon, ale všechny jsou citlivé, tříděné podle odvětví, přizpůsobitelné a kvalitní.Systém umožňuje vybrat si z více než 550 bezplatných průmyslových návrhů, které jsou ve výchozím nastavení přizpůsobitelné a připravené pro mobilní zařízení.
eCommerce:Tvůrce webových stránek vám umožňuje spouštět a spravovat malé internetové obchody vytvořením galerií produktů, úpravou platebních / dodacích možností, nastavením možností zobrazení výkladního okna atd..Obchod Wix umožňuje vytváření malých a středních internetových obchodů a poskytuje přístup k mnoha nástrojům a funkcím elektronického obchodování.
Blogování:S pozoruhodně můžete také přidat sekci blogu na jakoukoli webovou stránku, kterou potřebujete. Zde můžete nahrávat nové příspěvky, upravovat stávající příspěvky, upravovat rozvržení a design blogů obecně, integrovat mediální soubory atd.Platforma blogů Wix umožňuje spouštět a spravovat blogy pro osobní nebo obchodní použití pomocí pokročilé sady funkcí systému.
Small Business:Tvůrce webových stránek lze použít ke spuštění a správě malých obchodních projektů, integraci nových widgetů a mediálních souborů, nahrávání nového obsahu, nastavení parametrů SEO / zabezpečení atd..Tento systém je vhodný pro malé obchodní projekty, protože přichází s několika obchodně specifickými widgety, vyspělou platformou Ascend, specializovanými šablonami a dalšími obchodními funkcemi.
Ceny:Úžasně má bezplatný tarif a tři placené předplatné, jehož cena začíná na 8 $ / měsíc.Wix má zdarma plán a dvě skupiny předplatného pro standardní a obchodní / eCommerce webové stránky. Jejich cena začíná 13 $ / měsíc.
SEO:Díky pozoruhodně je možné nastavit a spravovat SEO parametry vašeho webu a maximalizovat tak jeho pozice ve vyhledávačích.Tato platforma umožňuje použít jeho nástroj SEO Wiz ke zjednodušení procesu optimalizace SEO webových stránek.
Zákaznická podpora:Informativní znalostní báze, praktický kontrolní seznam před publikováním, fórum nápadů, živý chat 24/7Výkonná znalostní báze, prodej vstupenek, VIP podpora

Porovnání Závěr: Který z nich je lepší?

Při výběru mezi Wixem a nápadně existuje několik aspektů, které je třeba zvážit. Oba tvůrci webových stránek se zaměřují na začátečníky i profesionály v oblasti webového designu a oba jsou natolik nabití funkcemi, aby mohli rozvíjet profesionální projekty. Systémy se však stále liší v možnostech přizpůsobení návrhu a funkčnosti, které nakonec ovlivní výsledek.

Wix je vítězem ve všech částech srovnání. Tvůrce webových stránek získal popularitu u milionů uživatelů po celém světě a ne nadarmo. Toto je jeden z nejuznávanějších, nejdostupnějších a nejprofesionálnějších tvůrců webových stránek, který je k dispozici, a rozhodně stojí za to ho použít, pokud máte v úmyslu navrhnout špičkové projekty.

Pozoruhodně je tvůrce webových stránek pro kutily, který přichází s integrovanými funkcemi pro blogování a eCommerce, App Market, responzivní šablony a více funkcí, které umožňují vytvářet všechny typy jednoduchých a složitých projektů.. Wix zase vyčnívá z davu díky integrovanému nástroji Wix ADI, eCommerce a blogovacím strojům, funkci Wix Code, Rich App Market a stovkám profesionálních responzivních návrhů. To jsou vlastnosti, díky nimž je nepopiratelným lídrem ve výklenku moderního webdesignu.

Pozoruhodně vs Wix: Co je lepší? 5.0

 • Nejlepší tvůrce webových stránek typu vše v jednom
 • Wix ADI a standardní editor
 • Platforma Wix Ascend
 • Standardní / obchodní plány

Navštivte webové stránky wix.com Pozoruhodně vs Wix: Co je lepší? 3.5

 • Bezprostřední mobilní optimalizace
 • Integrované motory blogů a obchodů
 • Kontrolní seznamy před publikováním a SEO
 • Tři placené předplatné

Navštivte webové stránky strikingly.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map