Squarespace vs Godaddy Web Builder

Squarespace vs Godaddy Web Builder


Zatímco se osvědčené platformy pro vytváření webových stránek vyvíjejí, rozpoznatelné hostingové společnosti také hledají šanci skočit do výklenku a nabídnout svým zákazníkům all-in-one řešení pro vytváření webových stránek v žádném okamžiku.

To je místo, kde se Squarespace a Godaddy setkávají tváří v tvář a definují nejlepší řešení pro nováčky hledající snadné a rychlé způsoby online.

Stručný snímek:

Čtvercový prostorSquarespace je známý software pro vytváření webových stránek, který existuje na trhu již od roku 2004. CMS založený na SaaS se proslavil díky snadno přizpůsobitelným šablonám, intuitivnímu editoru WYSIWYG, mobilnímu responzivnímu designu a některým dalším funkcím. Přestože byl spuštěn hlavně jako tvůrce webů založených na obsahu, nabízí kromě funkce hostování a registrace domén také základní funkce elektronického obchodování.. squarespace.comSquarespace je známý software pro vytváření webových stránek, který existuje na trhu již od roku 2004. CMS založený na SaaS se proslavil díky snadno přizpůsobitelným šablonám, intuitivnímu editoru WYSIWYG, mobilnímu responzivnímu designu a některým dalším funkcím. Přestože byl spuštěn hlavně jako tvůrce webů založených na obsahu, nabízí kromě funkce hostování a registrace domén také základní funkce elektronického obchodování..

Pojď tatiGoDaddy se stal jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů hostingu. Poskytuje své služby od roku 1997. Dnes mohou zákazníci přistupovat k vlastnímu nástroji pro tvorbu webových stránek platformy, který jim umožňuje vytvářet profesionální weby za méně než 1 hodinu. Mezi hlavní funkce patří jednoduchá integrace třetích stran, přizpůsobené šablony, široký výběr fotografií z akcií atd. squarespace.comGoDaddy se stal jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů hostingu. Poskytuje své služby od roku 1997. Dnes mohou zákazníci přistupovat k vlastnímu nástroji pro tvorbu webových stránek platformy, který jim umožňuje vytvářet profesionální weby za méně než 1 hodinu. Mezi hlavní funkce patří jednoduchá integrace třetích stran, přizpůsobené šablony, široký výběr fotografií z akcií atd.

V dnešní bitvě Squarespace vs Godaddy bychom měli vyzdvihnout některé z hlavních kladů a záporů a definovat, který ze dvou tvůrců webových stránek je lepší a proč.

1. Snadné použití

 • Čtvercový prostor slibuje rychlý a snadný proces vytváření webových stránek. Byl navržen pro nováčky bez technických znalostí. Zde máme standardní editor drag-and-drop. Když řekneme „standardy“, nemyslíme vlastně něco špatného. Od začátku to vypadá docela jednoduše se všemi potřebnými nástroji v levém postranním panelu. Pokud si chcete vybrat konkrétní sekci pro přizpůsobení, vyberte tu část ze seznamu na pravém postranním panelu. Zde je to, co dělá Squarespace tak snadným pro začátečníky:

  • 100% WYSIWYG stavební software – uživatelé mohou volně vytvářet libovolnou strukturu stránky, kterou chtějí. Přesouvání prvků a bloků je velmi snadné. Můžete je uspořádat, nahradit nebo změnit pořadí pouhými několika tahy, i když nahrávání fotografií vypadá trochu divně, jako u platformy drag-and-drop. Pokaždé, když chcete přidat nový mediální soubor, musíte otevřít Editor stylů. Nejprve to může vypadat trochu nepohodlně. Ale na to si zvyknete za pár hodin.
  • Editor čtverců

  • Editor stylů – nástroj byl navržen tak, aby vám umožnil co nejlépe přizpůsobit web. Tato nastavení usnadňují nejen změnu pořadí prvků, ale také jejich změnu velikosti, přidání nových oddílů atd. Uživatelé si mohou zvolit, zda chtějí vytvořit novou stránku z prázdného nebo přizpůsobit libovolné dostupné rozvržení..
 • Pojď tati také tvrdí, že pomáhá nováčkům při vytváření jejich stránek za méně než 60 minut. Software je jednoduchý a přímý. Ale to je místo, kde „přímočarý“ je spíše nevýhodou. Systém postrádá funkce přizpůsobení. Uživatelé jsou povinni sledovat automatizované výzvy od začátku do fáze „publikování webu“. Godaddy neposkytuje dostatek prostoru pro manévry.

  Editor webových stránek

  Klíčovým problémem tvůrce webových stránek je to, že nemá funkci přetahování, což je trochu divné. Na druhou stranu je nahrávání obrázků a fotografií snadné a také přeskupení některých prvků na stránce. Editor je k dispozici ve stolních i mobilních verzích a přizpůsobuje váš web na cestách prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Vyberte si ze seznamu nových prvků nebo bloků a přidejte je na svou stránku. Špatnou zprávou je, že nebudete moci změnit svůj původní design.

  Editor GoDaddy

  Otevřeno pro kódování

  Kódování HTML a JavaScript může být dobrým řešením problému omezené svobody přizpůsobení. Bude však vyžadovat určité technické znalosti a dovednosti, které nejsou pro začátečníky. Mohou vám také pomoci další nástroje, jako je editor kontaktních formulářů. Obsahují však také bloky a sekce s přednastaveným designem.

Squarespace vs Godaddy: Oba tvůrci webových stránek jsou pro nováčky skvělé, pokud jde o snadné použití. Godaddy nabízí přímý stavební proces bez jediné šance na chybu. Díky nedostatku svobody přizpůsobení a funkce drag-and-drop je Squarespace lepší volbou s větší flexibilitou pro vedení struktury na stránce, kterou potřebujete.

2. Nastavení funkcí a flexibilita

 • Čtvercový prostor je známá už řadu let jako dobrá platforma pro vytváření webů založených na obsahu. To je známé bloggerů a uživatelů, kteří potřebují dobré stránky pro malé firmy nebo profesionální portfolio. Tato platforma může fungovat v případě, že potřebujete spustit malý digitální obchod a potřebujete alespoň základní funkcionalitu elektronického obchodování, která uživatelům umožní prodat až 100 produktů. Neměli byste očekávat mnoho z toho, i když je stále dobré začít s online obchodem. Zde je to, co dostanete s Squarespace:

  • eCommerce – tato funkce poskytuje některé standardní možnosti již po vybalení. Můžete integrovat nákupní košík, některé z hlavních platebních systémů, včetně PayPal a Stripe, vytvářet fotografie produktů, na které lze kliknout, aby je zákazníci mohli zvětšit, přidat videa a popisy na stránku produktu atd. Platforma obsahuje některé doplňky eCommerce určené pro stravovací zařízení a kavárny. Věnujte pozornost tomu, že všechny uvedené nástroje jsou k dispozici v obchodním plánu (18 $ / měsíc) a vyšší.
  • Čtvercový eCommerce

  • Widgety a doplňky – systém nabízí seznam typických doplňků. Zahrnují některé galerie, základní kontaktní formuláře a tlačítka pro sdílení na sociálních sítích. Výběr doplňků je ve srovnání se značnými trhy s aplikacemi docela špatný. Možná budete potřebovat více aplikací a možnosti integrace.
  • Integrovaná metrika – Program Squarespace je dodáván s již vestavěnou aplikací Metrics pro sledování provozu na vašem webu. Uživatelé mají navíc šanci integrovat web s Google Analytics.
  • Analýza čtverců

 • Pojď tati nemůže nabídnout velkou flexibilitu. Jak jsme již zmínili, v současné době nabízí přímý stavební proces, který nemá dostatek prostoru pro kreativitu. Uživatelé však budou mít stále přístup k základnímu výběru doplňků, díky nimž bude web trochu působivější.

  • eCommerce – slyšeli jste to správně! Godaddy má schopnosti elektronického obchodu. Jsou však k dispozici v online obchodním plánu za 29 USD měsíčně. Uživatelé mohou přizpůsobit stránku produktu, měnit jeho písma nebo barvy, doladit nastavení přepravy a daně, integrovat zásoby dodávek (například UPS), zasílat přizpůsobené nabídky, propagační akce a e-maily.
  • Elektronický obchod GoDaddy

  • Průvodce SEO – jednoduchá funkce pomáhá nováčkům začít se základním nastavením SEO optimalizace. It6 ukazuje, jak editovat meta tituly a popisy. Špatnou zprávou je, že samotný tvůrce webových stránek přichází s mimořádným umístěním nadpisů, které zdaleka není přátelské k SEO. Vyhledávače to nemusí ocenit.
  • Funkce pro blogování – měli bychom vás varovat, abyste od toho moc neočekávali. Přestože tato funkce umožňuje vytvářet samostatné blogy s články a obrázky, postrádá ani základní funkce pro vytváření značek nebo integraci kanálu RSS. K optimalizaci příspěvků na blogu nejsou k dispozici žádná nastavení SEO.
  • GoDaddy Blogging engine

Squarespace vs Godaddy: obě platformy se mohou pochlubit svou bohatou sadou funkcí. Nemají vlastní Widget Marketplace, pokročilé nastavení SEO atd. Stále mají základní možnosti elektronického obchodování. To je místo, kde může být Squarespace lepší volbou vzhledem k funkcím elektronického obchodování dostupným s levnějšími plány.

3. Návrh

Tabulka porovnání návrhů

Čtvercový prostorPojď tati
Počet témat:90+305
Import motivu:✘ NE✘ NE
Vizuální editor:&# x2714; ANO&# x2714; ANO
Změna motivu:&# x2714; ANO✘ NE
Responzivní web:&# x2714; ANO&# x2714; ANO
 • Čtvercový prostor nabízí výběr témat přizpůsobených pro mobily, která vypadají úžasně. Profesionálně navržené, oni vypadat stylově a aktuálně sledují nejnovější trendy v designu webových stránek. Uživatelé si mohou vybrat z více než 90 dostupných šablon seřazených podle kategorií.

  Pokud máte dostatek znalostí o kódování, můžete implementovat jakýkoli návrh nebo upravit hotové šablony podle vašich potřeb. Vše, co potřebujete, je přístup k platformě pro vývojáře s přístupem k CSS a HTML motivů. Věnujte pozornost tomu, že přístup na platformu je k dispozici pouze pro uživatele programu Premium Plan.

  Software má svůj Cover Page Builder. Je to skvělá volba pro uživatele, kteří potřebují vytvořit atraktivní vstupní stránky nebo jednostránkové webové stránky. Tato funkce je dodávána s 29 připravenými rozvrženími, která můžete libovolně upravovat nebo přizpůsobovat.

 • Pojď tati se pyšní velkým výběrem témat. V současné době nabízí asi 20 šablon bez nástrojů pro jejich úpravu. Neexistuje žádný editor stylů, který by pracoval s barvami motivů nebo písmy. Nebudete moci měnit ani styly ani pozadí. Jediné, co můžete, je odstranit některé prvky na stránce nebo přidat nové. A je to. Není moc flexibility při navrhování. Pokud jde o šablony, vypadají docela dobře. Hladce fungují na stolních i mobilních zařízeních.

Squarespace vs Godaddy: Program Squarespace nabízí v rámci vývojářské platformy kromě přístupu HTML a CSS více témat. Godaddy nenabízí nástroje pro pokročilé přizpůsobení. Můžete změnit pouze obecný styl a některé barvy motivu.

4. Zákaznická podpora

 • Čtvercový prostor poskytuje zákazníkům několik způsobů, jak zůstat v kontaktu. Obvykle zahrnují:

  • Tiketový systém – jednoduše přejděte na kontaktní stránku a odešlete svůj dopis.
  • Výukové materiály – zde máme video průvodce a články, které se zabývají různými problémy. Uživatelé také najdou řadu blogových příspěvků, které se mohou hodit.
  • Živý chat – je k dispozici 24 hodin denně.
 • Pojď tati byl původně spuštěn jako poskytovatel hostingu a registr domén. Jinými slovy, platforma má vynikající zákaznický servis cenný prostřednictvím několika hlavních kanálů:

  • Obrovská znalostní základna – zde najdete spoustu článků a návody, jak odpovědět na jakoukoli otázku.
  • Fórum – Fórum Godaddy je skvělým místem k řešení různých problémů a žádání o radu od zkušených uživatelů.
  • Telefonická podpora – k dispozici po celém světě.
  • Bezplatní kontaktní manažeři.

Godaddy vs Squarespace: obě služby mají skvělé podpůrné týmy s dostatkem písemných a vedených materiálů k dokončení každé fáze od zahájení publikování vašich webových stránek.

5. Cenová politika

 • Čtvercový prostor uživatelé si mohou vybrat ze 4 hlavních balíčků v závislosti na typu webu, který potřebují vytvořit:

  • Osobní plán je určen pro blogy, weby pro malé firmy a další projekty založené na obsahu. Cena je 12 $ za měsíc.
  • Podnikatelský plán je dobré pro malé online obchody s jedním nebo několika produkty k prodeji online. Cena je 18 $ měsíčně.
  • Základní plán internetového obchodu je dobré začít s rostoucím online obchodem. Cena je 26 $ měsíčně.
  • Pokročilý plán online obchodu je pro rostoucí digitální obchody. Je vhodný pro střední a velké projekty. Cena je 40 $ za měsíc.
 • Pojď tati má také 4 hlavní plány na výběr. Jsou to následující:

  • Osobní plán cena 5,99 $ / měsíc bez zvláštních funkcí (pouze hosting + SSL).
  • Podnikání stojí 9,99 $ / měsíc s SEO Wizard a základními funkcemi eCommerce.
  • Business Plus náklady na 14,99 $ / měsíc s nástroji pro e-mailový marketing a odkazy na sociální sdílení.
  • Online Obchod stojí 29,99 $ / měsíc s různými integracemi platebních možností pro digitální obchody.

Squarespace vs Godaddy: zatímco Godaddy by mohl vypadat jako cenově dostupnější možnost pro začátek, Squarespace nabízí více funkcí za nižší cenu. Například vytvoření online obchodu vás bude stát jen 1 $ měsíčně, zatímco Godaddy bude účtovat 29 $ měsíčně.

Sečteno a podtrženo

Výběr mezi Squarespace a Godaddy bude záviset hlavně na vašich cílech a očekáváních. Plánujete vytvořit jednoduchý web nebo portfolio pro malé firmy? Nebo hledáte šanci přejít online s rostoucím projektem elektronického obchodování? Zatímco oba systémy slouží prakticky stejným účelům, existují určité zjevné rozdíly.

Čtvercový prostorSquarespace je známý software pro vytváření webových stránek, který existuje na trhu již od roku 2004. CMS založený na SaaS se proslavil díky snadno přizpůsobitelným šablonám, intuitivnímu editoru WYSIWYG, mobilnímu responzivnímu designu a některým dalším funkcím. Přestože byl spuštěn hlavně jako tvůrce webů založených na obsahu, nabízí kromě funkce hostování a registrace domén také základní funkce elektronického obchodování.. squarespace.comSquarespace je známý software pro vytváření webových stránek, který existuje na trhu již od roku 2004. CMS založený na SaaS se proslavil díky snadno přizpůsobitelným šablonám, intuitivnímu editoru WYSIWYG, mobilnímu responzivnímu designu a některým dalším funkcím. Přestože byl spuštěn hlavně jako tvůrce webů založených na obsahu, nabízí kromě funkce hostování a registrace domén také základní funkce elektronického obchodování..

Pojď tatiGoDaddy vyjde v případě malých a malých projektů. Určitě to vyžaduje zlepšení, pokud jde o svobodu přizpůsobení, a nástroje pro úpravu omezeného výběru témat. Na druhou stranu by to mohlo být stále levnou alternativou pro nováčky bez očekávání. squarespace.comGoDaddy vyjde v případě malých a malých projektů. Určitě to vyžaduje zlepšení, pokud jde o svobodu přizpůsobení, a nástroje pro úpravu omezeného výběru témat. Na druhou stranu by to mohlo být stále levnou alternativou pro nováčky bez očekávání.

Souhrnně řečeno, Squarespace může být lepším řešením v případě, že chcete vytvořit web, který se liší od těch typických. Je také dodáván s bohatší sadou funkcí ve srovnání s Godaddy, což je dobré pro rychlé nasazení bez zvláštních požadavků na projekt.

Přehled srovnávací tabulky

Čtvercový prostorPojď tati
Snadnost použití:Squarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web Builder
Funkce:Squarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web Builder
Vzory:Squarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web Builder
Zákaznická podpora:Squarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web Builder
Ceny:Squarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web Builder
Celkové skóre:Squarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web BuilderSquarespace vs Godaddy Web Builder
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map