Tvůrce webových stránek Wix vs GoDaddy

wix vs godaddy


Tvůrci webových stránek jsou navrženi tak, aby uživatelům usnadnili vytvoření profesionálního a přitažlivého zastoupení na webu. Wix i GoDaddy se mohou pochlubit vysokou úrovní uznání ve srovnání s jinými platformami pro vytváření webových stránek.

Zdá se, že jsou dobrou volbou pokaždé, když uvažujete o vytvoření webové stránky od nuly, s minimálním úsilím a bez technických dovedností.

Stručný snímek:

WixWix – je jednou z nejpopulárnějších platforem pro vytváření webových stránek, která pomáhají nováčkům při online práci se solidními projekty. Tento nástroj je ideální pro weby pro malé firmy, blogy, portfolia, malé a střední digitální obchody atd. Je to velmi snadné díky implementovaným moderním technologiím, které využívají Artificial Intelligence. Uživatelé mohou během několika minut nasadit web připravený k použití a plně přizpůsobitelný web. Wix.com

Pojď tatiGoDaddy – je platforma, která prošla od typického poskytovatele hostingu k slušnému softwaru pro tvorbu webových stránek s dobrou sadou funkcí. Společnost se může pochlubit více než 2 desetiletími přítomnosti na webu a nabízí aktuální webové produkty pro uživatele Windows i Linuxu. Platforma má uživatelsky přívětivé rozhraní se sadou inovací a praktických uživatelských průvodců, aby byl stavební proces co nejjednodušší. GoDaddy.com

Jaký je tedy nejlepší software k výběru? Jaké možné výhody a nevýhody se liší od Wix od GoDaddy? Co je tvůrce webových stránek lepší a proč? Pojďme to zjistit!

1. Snadné použití

 • Wix. Wix má funkci drag-n-drop, která usnadňuje práci s obsahem, přidávání nových bloků a stránek, stahování multimediálních souborů jiného formátu, změnu barev, písem a dalších prvků, které potřebujete k vytvoření jedinečného stylu pro budoucí web. Wix sleduje nejnovější technologické trendy.

  • Wix ADINástroj založený na AI byla implementována tak, aby byl stavební proces co nejrychlejší a nejjednodušší. Nástroj nabízí několik rozvržení stránek v závislosti na cílech uživatele. Funguje to jednoduše: uživatel je požádán, aby odpověděl na několik základních otázek souvisejících s jeho budoucím projektem, cíli, typem webových stránek atd. Systém automaticky navrhne vlastní rozvržení, které nejlépe vyhovuje vašim konkrétním potřebám. Zároveň si můžete stále vybrat různé typy sekcí od galerií a seznamů po obrázky a texty. Nové rozšíření přináší lepší zážitek z úprav. Vytvoření webové stránky pomocí nástroje Wix ADI trvá přibližně několik minut. Systém byl vylepšen tím, že poskytuje přístup k Photo Studio platformy a vytváří ohromující portfolia nebo webové stránky fotografů.
  • Wix ADI Editor

  • Editor Wix – dobrý nástroj pro ty, kteří se chtějí ponořit hluboko do stavebního procesu bez technických dovedností nebo pomocníků AI. Je to velká šance vyjádřit vaši kreativitu. Jednoduše si vyberte některou z 500 dostupných šablon nebo začněte prázdnou stránkou. Na základě funkce přetahování umožňuje editor implementovat různé hodnotné prvky a podrobnosti, jako je efekt Parallax, změnit pozadí, přidat animaci atd. Tento nástroj usnadňuje překlad platebních metod do různých jazyků a přizpůsobuje vaše web z mobilního zařízení. New Media Manager přichází jako užitečný nástroj k tomu, abyste zůstali organizovaní se svými projekty a měli všechny potřebné podsložky, nástroje pro správu obrázků, přispěvatele a značky na jednom místě..
  • Editor Wix

  • Wix Corvid – tento je určen pro specializované webové designéry, kteří touží po neomezené volnosti budovy. Je to dobrý nástroj pro ty, kteří se podílejí na programování a programování, Corvid vám umožní využít nejširší formu platformy Wix a vytvořit si vlastní exkluzivní webový design. Přístup pomocí rozhraní API usnadňuje správu webu, zatímco rozhraní API Wix CRM backend umožňuje odesílat oznámení vašim přispěvatelům. Měli bychom také zmínit takové malé, ale stále důležité věci, jako je formátování dat, ladění stránek a monitorování.
 • Pojď tati. GoDaddy se nemůže pochlubit takovými inovacemi, i když je platforma docela snadno použitelná. Nikdy se nebudete ptát sami sebe, „co mám dělat dál?“ při použití tohoto tvůrce webových stránek. Nabízí logickou a přímočarou funkci na palubě. Jakmile se zaregistrujete, software vás přesně provede od jednoho stavebního kroku k druhému, dokud nebudete muset stisknout tlačítko „publikovat“..

  • Editor webových stránek – platforma má velmi jednoduchý a dobře strukturovaný editační nástroj. Přístup je možný jak ze stolních, tak z mobilních zařízení. Systém nabízí různé bloky a prvky stránky dostupné v několika variantách. Vypadají docela stylově, i když tuhý design může mít za následek nedostatek svobody budovy. Jinými slovy, při přidávání nové sekce nebudete mít potíže. S jistotou se vám však bude lišit složitost při změně vzhledu nebo při pokusu o přizpůsobení stránky.
  • Editor GoDaddy

  • Prvek HTML – tento nástroj usnadňuje přidání HTML a JavaScriptu na váš web, přestože stále vyžaduje alespoň základní znalosti programování a kódování.
  • Další editační nástroje – GoDaddy má editor kontaktních formulářů. Je to spíš jako řada přednastavených bloků, protože není možné přidat další soubory jako „komentáře“ nebo „Předmět“.

Wix vs. GoDaddy. Obě platformy se velmi snadno používají. Wix však vypadá jako rychlejší a jednodušší možnost vytvoření webové stránky pomocí několika kliknutí pomocí technologie založené na AI. Současně nabízí Wix větší volnost programátorům a programátorům, zatímco GoDaddy se zdá být o něco omezenější, pokud jde o možnosti úprav a přizpůsobení.

2. Vlastnosti a flexibilita

 • Wix. Wix je jednou z nejflexibilnějších platforem, pokud jde o integraci a přizpůsobení funkcí. Má bohatou sadu funkcí pro zvládnutí stavebního procesu navzdory technickému zázemí nebo klíčovým cílům. Mezi hlavní vlastnosti patří:

  • Rozšířený eCommerce – Wix usnadňuje vytváření a nastavování online obchodu. Kromě základních funkcí elektronického obchodování, jako je správa produktů, integrace platebních možností a daňové transakce, platforma přichází s flexibilními kuponovými strategiemi, bezplatnými přepravními nabídkami, slevami a nastavením prodeje, ukládáním Analytics pro prohlížení dat a optimalizací vašeho obchodu. Filtry pro mobilní galerie usnadní zákazníkům třídění produktů podle ceny, velikosti nebo jiných vlastností. Wix nabízí maximální možnosti integrace eCommerce s platformami jako Avalar a Fetchy pro řešení daňových sazeb v reálném čase a implementaci pokročilých online přepravních řešení.
  • Wix eCommerce Editor

  • SEO a marketing – Kromě výchozího nastavení SEO, jako jsou meta tagy, popisy titulů, klíčová slova v klíčových slovech a režimy náhledu na sociální média, má systém svůj vlastní Průvodce Wix SEO, který vám umožní těžit z vyšších hodnocení SEO, které nabízejí efektivní plán SEO. Vylepšená funkce e-mailového marketingu usnadní rozšiřování vašeho seznamu odběratelů pomocí nově implementovaných nástrojů, jako je funkce videa, ukázkové a spouštěcí e-maily, šablony a skvělé pro vaše e-mailové kampaně..
  • Aplikace pro Android a iOS – skvělé pro uživatele, kteří jsou stále na cestách, ale přesto chtějí mít šanci a pracovat na svých webových stránkách z mobilního zařízení. Ve skutečnosti získáte téměř stejnou funkci jako na stolním počítači. Přidejte obsah, spravujte své produkty nebo chatujte s živými návštěvníky. Všechny obrázky a videa přicházejí jako mediální obsah připravený pro sítnici k dispozici pro zařízení s vysokým rozlišením.
  • Blogování – mít na svém webu profesionální blog je zásadní. Wix usnadňuje vytvoření skvělé sekce pro blogování a její přizpůsobení přidáním nových kategorií, vytvářením profilových stránek, sdílením vašich příspěvků prostřednictvím platforem sociálních médií atd..
  • Wix Blog Editor

  • Wix App Market – nabízí širší škálu widgetů a doplňků. Může se pochlubit vlastním App Marketem, kde si můžete vybrat libovolný widget, který potřebujete, a je zdarma. V ceně měsíčního tarifu jsou zahrnuty všechny aplikace a doplňky. Nemusíte přeplatit za každé vylepšení. Wix má galerii PRO, mapy, analytické nástroje, sekce fóra, kalendáře, formuláře předplatného, ​​widgety událostí a spoustu dalších užitečných prvků, které zlepší zapojení a zážitek uživatelů.
 • Pojď tati. Služba nemá svůj App Store, což je určitě obrovská slečna. Na druhé straně si mohou uživatelé zvolit některé základní funkce, jako je sdílení sociálních médií nebo galerie obrázků. Budete také moci přidat svůj web do Google AdSense. Pokud potřebujete nějaké komplexnější možnosti, jako je tlačítko Paypal nebo SEO Wizard, musíte si koupit alespoň obchodní plán.

  Funkce GoDaddy

  Když už mluvíme o SEO Wizardu, vypadá to jednoduše a vede uživatele z jedné fáze do druhé a umožňuje editovat tituly a popisy. Problém je v tom, že GoDaddy má zvláštní směr, který nemá smysl. Google se to nemusí líbit. Můžete přidat blog, ale budete ho muset hostit jinde.

  GoDaddy má také základní funkci blogů. Není tak komplexní jako ve Wixu. Uživatelé navíc nebudou moci sledovat nové příspěvky z kanálu RSS, protože neexistuje podpora RSS. Další chybou je, že autoři nemohou přidávat příspěvky ke značkám ani vytvářet autorizované články. Kromě toho nebudete moci pracovat s nastavením SEO. Souhrnně řečeno, takováto funkce blogů ve skutečnosti neexistuje, přestože je stále k dispozici.

  Dobrou zprávou je, že platforma má svůj vlastní tvůrce kontaktních formulářů (již jsme o něm hovořili). Nabízí sadu hotových bloků. Vypadají docela typicky a nemají šanci je přizpůsobit nebo upravit nová pole. Na druhou stranu může integrace třetích stran s nástroji pro e-mailový marketing zlepšit vaši kampaň s novinkami, což povede k vyšší míře získávání uživatelů.

Wix vs. GoDaddy. Wix vypadá více funkčně s velkým výběrem aplikací a doplňků, zatímco GoDaddy přichází hlavně s přednastavenými funkcemi, které je těžké přizpůsobit. Kromě rozšířených nástrojů pro e-mailový marketing má Wix navíc vylepšené funkce blogů a SEO. To je místo, kde GoDaddy postrádá flexibilitu.

3. Návrh

Tabulka porovnání návrhů

WixPojď tati
Počet témat:55020
Mobilní editor:&# x2714; ANO✘ NE
Návrh webových stránek AI:&# x2714; ANO✘ NE
Táhnout&Pokles:&# x2714; ANO&# x2714; ANO
Optimalizace pro mobily:&# x2714; ANO&# x2714; ANO
 • Wix. Wix je flexibilnější a všestrannější platforma. Uživatelé si mohou vybrat z více než 70 různých kategorií profesionálně navržených šablon optimalizovaných pro mobily. To vám umožní kontrolovat i upravovat vaše šablony v mobilní režim.

  Kromě funkce drag-n-drop pro jednoduchou editaci a přidání nových prvků na potřebnou stránku můžete upravovat své nabídky, měnit barvy a připojovat mediální soubory v různých formátech, pracovat s typografií a vytvářet exkluzivní styl pro svůj web. . Jedinou nevýhodou je, když si vyberete šablonu, musíte se držet k jídlu. Neexistuje žádná exportní funkce.

  Wix Mobile Editor

  Wix Editor umožňuje uživatelům oživit své vlastní nápady na webový design. Bez znalosti kódování. Můžete volně vytvářet webové stránky se stylovými obrázky nebo videi na pozadí, přidávat do nabídek a částí stránek nové zajímavé prvky, jako je efekt Parallax a animace, nebo kódovat exkluzivní web od začátku pomocí nástroje Wix Corvid.

 • Pojď tati. GoDaddy nabízí omezenou sadu šablon. Navíc nebudete mít šanci je změnit podle svých potřeb. Nedostatek funkce drag-n-drop znemožňuje měnit barvy pozadí, písma, typografii atd. Přestože stále můžete přidávat nové oddíly nebo mazat bloky, všechny šablony již obsahují prvky, které si nemůžete přizpůsobit.

  Nastavení motivu GoDaddy

  Šablony vypadají dobře. Není o nich nic brilantního, přestože jsou mobilní. Všechny stránky jsou dobře vypadající. Mějte však na paměti, že nikdy nebudete mít šanci jít daleko za základní nastavení designu. Není možné pokračovat se změnami rozvržení. Zapomeňte na úpravy HTML nebo CSS. Vše, co můžete udělat, je vybrat barvu a obecný styl svého motivu.

Wix vs. GoDaddy. Wix nabízí obrovské množství šablon, zatímco GoDaddy ve skutečnosti nabízí různé styly motivů než rozvržení. Současně Wix usnadňuje přizpůsobení každé šablony přístupem k jejímu CSS. Při používání GoDaddy nebudete mít takovou příležitost.

4. Zákaznická podpora

 • Wix.  Tvůrce webových stránek má obrovskou znalostní základnu a blog, kde najdete několik užitečných informací. Současně můžete zdarma požádat o podporu chatu, kromě jednoduchých tipů, jak odeslat vstupenky v případě, že se vyskytne problém..

 • Pojď tati. Platforma se může pochlubit profesionálním podpůrným týmem, který je nutností pro každou společnost, která poskytuje hosting a doménové služby. Co se týče softwaru pro vytváření webových stránek, GoDaddy má obrovskou znalostní základnu, fórum klást jakékoli otázky a celosvětovou podporu telefonicky. Uživatelé mohou během pracovní doby kontaktovat manažery podpory. Seznam všech telefonních čísel po celém světě najdete v sekci podpory.

  Také uvádějí pracovní dobu pro konkrétní zemi. Společnost nabízí různé produkty, které zahrnují nejen nástroje a domény pro vytváření webových stránek, ale také certifikáty SSL, online aukce a další. Z tohoto důvodu nebudete při kontaktu s odborníkem podpory těžko čelit žádným problémům.

Wix vs. GoDaddy. Zdá se, že GoDaddy má pro uživatele více možností, jak zůstat v kontaktu s týmem podpory. Na druhou stranu, řešení problému může být skličující vzhledem k počtu produktů, které prodávají na GoDaddy. Manažeři Wix se více zaměřují na problémy související zejména s procesem vytváření webových stránek.

5. Ceny

 • Wix. Platforma nabízí bezplatný plán, i když s pouze 500 MB úložiště bez názvu domény nebo hostingu. Za pouhých 8,50 $ / měsíc si však můžete zakoupit plán Combo a získat vše, co potřebujete v balení. Zabezpečení dat SSL, bezplatný hosting a doména, bezplatné šablony, widgety a doplňky jsou již zahrnuty v této ceně.

  Potřebujete vytvořit složitější webovou stránku se spoustou funkcí a složitou strukturou? Neomezený plán Wix začíná od 12,50 $ měsíčně. Je ideální pro větší projekty. Potřebujete solidní internetový obchod? Plán elektronického obchodování je pro vás ten pravý jen za 17 $ měsíčně. VIP plán stojí $ 24,50 za měsíc s dalšími funkcemi pro profesionální marketingové a e-mailové kampaně.

 • WixPojď tati
  Možnosti cen: &# x2714; Připojit doménu (4,50 $ / měsíc);
  &# x2714; Combo (8,50 $ / měsíc);
  &# x2714; Neomezený (12,50 $ / měsíc);
  &# x2714; eCommerce (Busines Basic) (17 $ / měsíc);
  &# x2714; VIP (24,50 $ / měsíc).
  &# x2714; Osobní (5,99 $ / měsíc);
  &# x2714; Obchodní (9,99 $ / měsíc);
  &# x2714; Business Plus (14,99 $ / měsíc);
  &# x2714; Internetový obchod (19,99 $ / měsíc).
  Funkce:&# x2714; Bez použití;
  &# x2714; Šablony a widgety;
  &# x2714; Internetový obchod;
  &# x2714; Zdarma logo a marketingové funkce.
  &# x2714; Hosting + SSL;
  &# x2714; Integrace sociálních médií;
  &# x2714; SEO;
  &# x2714; Apple Pay, PayPal a integrace kreditních karet.
 • Pojď tati. Pokud se rozhodnete pro tento software, připravte se zaplatit za každou novou funkci a aktualizaci, kterou chcete přidat. Cena za web začíná od 5,99 $ měsíčně. Vypadá to jako cenově dostupná nabídka, že ano?

  Neobsahuje však žádné funkce a doplňky, které budete v budoucnu potřebovat. Musíte zaplatit alespoň 29 $ měsíčně za plán, který zahrnuje přírůstky pro elektronický obchod. Pokud potřebujete ochranu SSL a odkazy na sociální média, budete muset zaplatit více za plány Business nebo Business Plus, které stojí 9,99 $, respektive 14,99 $..

Wix vs. GoDaddy. Wix určitě vypadá atraktivněji z finančního hlediska. Za každý widget, který potřebujete přidat, nemusíte platit zvlášť. Uživatel dostane vše v balíčku za jednu měsíční platbu.

Sečteno a podtrženo

Výběr platformy závisí hlavně na účelech a cílech. Bude to digitální obchod nebo web pro malé firmy? Musíte si být 100% jistí; vybraný software má všechny potřebné funkce, které byste mohli potřebovat.

WixWix je všestrannější a pružnější platforma, která bude skvěle fungovat pro různé typy webových stránek. Dodává se s dalšími nástroji pro přizpůsobení, rozšířeným seznamem widgetů, doplňků a integrací kromě pokročilých technologií ADI a Corvid pro nováčky i pro specializované webové designéry. Nabízí širší možnosti z hlediska designu a další propagace webových stránek s ohledem na SEO, blogování a některé další funkce. Wix.com

Pojď tatiGoDaddy může také fungovat dobře pro některé malé a střední webové stránky i pro vstupní obchody online. Zároveň by to mohlo být dobré také z hlediska řešení hostingu. Její tvůrce webových stránek však jistě postrádá flexibilitu s malými nástroji k integraci, zatímco přednastavená rozvržení nemusí stačit pro spolehlivý online projekt. GoDaddy.com

Stručně řečeno, vypadá to, že máme evidentního vítěze s tolika novými a skvělými nástroji, které můžeme nabídnout.

Přehled srovnávací tabulky

WixPojď tati
Snadnost použití:Tvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddy
Funkce:Tvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddy
Vzory:Tvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddy
Zákaznická podpora:Tvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddy
Ceny:Tvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddy
Celkové skóre:Tvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddyTvůrce webových stránek Wix vs GoDaddy

Vyzkoušejte Wix Now

 Je to zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map