Úžasně vs Squarespace: Který je lepší?

Úžasně vs Squarespace


Pozoruhodně a Squarespace jsou renomovaní stavitelé webových stránek pro kutily, kteří si zaslouží zvláštní pozornost díky své funkčnosti, rozsáhlé přizpůsobitelnosti a cenové dostupnosti. Systémy fungují skvěle stejně pro začátečníky i profesionály v oblasti webového designu a nabízejí širokou škálu nástrojů a funkcí potřebných k dokončení všech druhů projektů.

Můžete si vybrat některého z těchto tvůrců webových stránek, pokud potřebujete zahájit kvalitní projekt bez zvláštních kódovacích dovedností nebo zkušeností s webovým designem. Tyto mnohostranné platformy fungují skvěle pro vývoj blogů, portfolií, obchodních webů, vstupních stránek a dalších typů projektů. Každá z nich však má svou integrovanou funkčnost, cenovou politiku a možnosti přizpůsobení designu, které přitahují určitou kategorii uživatelů. To je důvod, proč uživatelé často váhají mezi výběr správného nástroje pro vytváření webových stránek které budou nejlépe fungovat při plnění úkolů spojených s webovou tvorbou.

Tabulka porovnání stavitelů webových stránek

ÚžasněWix
Naše skóre:
Založený:20122003
Webová stránka:https://www.strikingly.com/https://www.squarespace.com/
Nejlepší pro:Obchodní webové stránky, malé internetové obchody, portfolia, blogyBlogy, webové stránky pro malé firmy, profesionální portfolia, internetové obchody
Snadnost:SnadnýPrůměrný
Šablony:Omezený výběr bezplatných responzivních vzorůDesítky bezplatných responzivních šablon
Technická podpora:Výkonná znalostní báze, Kontrolní seznam před publikováním, Fórum nápadů, Živý chat 24/724/7 živý chat, e-mailová podpora, komunitní fórum, lístkový systém, sekce FAQ
Blogování:Vestavěný blogovací modulIntegrovaná platforma pro blogování
Možnosti SEO:Rozsáhlé možnosti SEOPokročilé SEO parametry
Ceny:Zdarma až 49 $ / měsícZačíná od $ 12 / mo
Více informací:Pozoruhodně Recenze →Squarespace Recenze →

Pozoruhodně a Squarespace jsou hodnými představiteli výklenku současného webdesignu, ale každý z nich má co nabídnout. Který z nich bude vítězem srovnání? Která služba vám může poskytnout nejlepší výsledky ve vztahu k investovaným penězům a požadovanému úsilí? Pojďme to zjistit hned. Naštěstí je to docela snadné, protože oba stavitelé stránek se velmi liší

Úžasně vs Squarespace: Obecný přehled

Pozoruhodně vs Squarespace: Celkový přehled

Úžasně je mnohostranný tvůrce cloudových webových stránek, který získal celosvětové uznání díky své jednoduchosti, která neohrožuje flexibilitu a funkčnost. Systém je skvělou volbou pro všechny uživatele, bez ohledu na jejich odbornost v oblasti webdesignu a úroveň dovedností. Platformu můžete použít ke spuštění standardních a jednostránkových projektů i složitých obchodních / osobních webů.

Tvůrce webových stránek je známý svou výjimečnou jednoduchostí, která neohrožuje pohodlí a funkčnost. Díky intuitivnímu a bezkódovému rozhraní může každý ovládat systém v co nejkratším čase a bez zvláštních dovedností. Současně je možné vložit požadovaný kód HTML / CSS.

Úžasně editor

Tvůrce webových stránek nabízí jednoduchý a rychlý proces registrace a je také snadno navigovatelný i pro ty uživatele, kteří tak ještě neučinili. Platforma podporuje přímou editaci obsahu, která zajišťuje maximální zážitek z webového designu WYSIWYG. To je další vrchol tvůrce webových stránek.

Úžasně byl vytvořen s ohledem na potřeby nováčků, což vysvětluje jeho jednoduchý přístup k přizpůsobení designu. Samotný proces vývoje webových stránek netrvá déle než pár hodin, ale konečné množství času stále závisí na typu a složitosti projektu, na kterém pracujete..

Čtvercový prostor nyní běží ve své sedmé verzi, která je mnohem intuitivnější než jeho předchůdci. Přesto má stále mírnou křivku učení, která naznačuje potřebu investovat úsilí a čas do průzkumu systému.

Squarespace je poměrně komplikovaná platforma, zejména pro ty uživatele, kteří dosud neměli žádné zkušenosti s webovým designem. Systém se však může pochlubit logicky strukturovaným a intuitivním rozhraním, jehož minimalistický design usnadňuje proces zkoumání systému a pro začátečníky je poněkud jednodušší..

Editor čtverců

Tvůrce webových stránek podporuje režim inline editace, který vylučuje potřebu přepínat mezi správcem webu a režimem náhledu. Ať už provedete jakékoli úpravy, budou nevyhnutelně zobrazeny na obrazovce, abyste mohli vidět výsledek a včas opravit chyby. Při vytváření designu webových stránek byste si neměli dělat starosti s ukládáním záložní verze projektu jako všechny změny se uloží automaticky.

Tato funkce má však jednu nevýhodu – neschopnost zobrazit konečnou verzi webu před zveřejněním. Jinými slovy, musíte se vrátit do režimu úprav návrhu, abyste provedli požadované úpravy a poté projekt znovu publikujte..

Dalším vrcholem tvůrce webových stránek je výkonný editor stylů, který je pohodlný a snadno použitelný pro každého. Editor umožňuje přizpůsobit stránky vašeho webu, experimentovat s objekty, prvky a sekcemi, které jsou zde k dispozici. Díky tomu budete moci vytvářet všestranné typy webových stránek, včetně produktových stránek, titulní stránky, blogu, galerií, událostí a indexových stránek atd. Výsledkem bude multifunkční web, který pokryje celé spektrum naše potřeby pro budování webu.

Úžasně a náměstí jsou dva kvalitní tvůrci webových stránek, ale ten rozhodně poráží konkurenta z hlediska flexibility a funkčnosti. Současně však stále trvá úsilí a čas na zvládnutí Squarespace díky složitému procesnímu panelu a složitému procesu vývoje webových stránek.

Úžasně vs Squarespace: Který z nich je snadnější používat?

Pozoruhodně vs Squarespace: Který z nich je snadnější použít?

Úžasně je docela nabitá platforma, která se od data svého vzniku vyvinula v silnou službu. Systém se v současnosti používá ke spouštění a správě moderních osobních a obchodních webů, internetových obchodů, vstupních stránek a dalších projektů, které uživatelům pomáhají efektivně prezentovat své služby / produkty kompaktním a vizuálně působivým způsobem..

Dodává se s pokročilými eCommerce a blogovacími motory, které umožňují vytvářet a spravovat plně funkční internetové obchody a blogy. Tyto funkce jsou realizovány prostřednictvím příležitosti integrovat widgety Simple Store a Simple Blog.

Při práci na vývoji vašeho internetového obchodu budete moci nahrávat a spravovat produkty, nastavovat platební a dodací parametry, upravovat styl webových stránek, přijímat a spravovat objednávky v příslušné části Řídicí panel objednávek. To je také místo, kde můžete sledovat nástroje inventáře, exportovat data objednávek do souborů CSV pro zjednodušení účetnictví, zpracování objednávek a dokončení dalších akcí.

Pozoruhodně eCommerce

Pokud máte v úmyslu přidat blog na svůj web, získáte přístup k následujícím možnostem: přidání příspěvku, aktualizace a zveřejnění, propojení se sociálními sítěmi a další příspěvky zveřejněné ve vašem blogu, aktivace funkce přidávání komentářů, vkládání mediálních souborů atd. Mezi prvky médií, které budete moci integrovat, má smysl zmínit tlačítka CTA, obrázky, videa, prvky sociálních záložek a mnoho dalších.

Integrovaný trh aplikací je další pozoruhodnou výhodou. Při procházení této sekce budete moci najít a vybrat několik pluginů a widgetů pro svůj web. Zde narazíte na všestranné sociální, obchodní, dokumentární, eCommerce a další aplikace. Pokud máte zkušenosti s kódováním a přihlásili jste se k Pro plánu, můžete do svého projektu vložit jakýkoli HTML / CSS / JavaScript, abyste mu dodali další výkon.

Pozoruhodně také vyniká v marketingových možnostech. Je dodáván s pokročilým nástrojem pro e-mailový marketing (je však k dispozici pouze uživatelům programu Pro Plan). Tento nástroj umožňuje rychlou a snadnou integraci s MailChimp. Navíc je možné do určitých polí přidat uživatelské formuláře, kontaktní stránky a další prvky webových stránek. Celkově vzato webový tvůrce nabízí dostatek nástrojů k vytvoření pozoruhodného projektu.

Přestože je tvůrce webových stránek pro všechny snadno zvládnutelný, stále nabízí působivou znalostní bázi všem uživatelům systému. To se hodí zejména pro nováčky, kteří s platformou pracují poprvé. Pohodlný kontrolní seznam před publikováním vám pomůže před ovládáním všech fází procesu navrhování webových stránek. Platforma navíc poskytuje přístup k rozsáhlé komunitní sekci, e-mailovou podporu a live chat. Zde jsou také k dispozici textové / video návody, tipy a výzvy, jak vytvářet kvalitní projekty pomocí aplikace Strikingly.

Čtvercový prostor se zaměřuje jak na veteránské vývojáře webových stránek, tak na nové uživatele. Nabízí jak DIY editační rozhraní, tak pokročilý režim pro vývojáře, který uživatelům umožňuje jejich personalizaci vícestránkové weby.

Sada funkcí Squarespace je velmi bohatá. Může se pochlubit výkonnými motory pro blogování a eCommerce, možností přidat více přispěvatelů atd. Systém také nabízí rozsáhlé možnosti importu / exportu, které umožňují importovat obsah blogu z populárních platforem, jako je Tumblr, WordPress, Blogger, Posterous a další. Kromě toho můžete importovat obsah z jiných typů webů, včetně Nakupujte, BigCartel, Smugmug a více. Export obsahu do WordPress je také možný zde.

Čtvercový eCommerce

Tvůrce webových stránek umožňuje vybrat a integrovat širokou škálu widgetů a aplikací do vašeho projektu. Patří mezi ně doplňky a widgety pro projekty eCommerce, obrázkové galerie, restaurace a kavárny, Google Analytics, tlačítka sociálních médií atd. Pokud jste aktivní uživatel sociální sítě, můžete sdílet obsah svého webu v oblíbených systémech, jako jsou Twitter, Facebook, Linkedin. , Dribbble, Behance, Twitch, Yelp a mnoho dalších. To umožňuje efektivnější a rychlejší vývoj a propagaci webových stránek.

Squarespace vyniká z davu díky nástroji Logo Maker Tool a Acuity Scheduling. Tento systém vám umožní navrhnout a nahrát vlastní firemní logo, aby se zvýšila popularita vaší společnosti. Můžete si vybrat jakýkoli styl loga a upravit hlavní nastavení designu tak, abyste vytvořili jedinečné logo. Když už mluvíme o online kalendáři, webový tvůrce umožňuje integrovat ten do vašeho webu, aby uživatelé byli informováni o nejnovějších zprávách, událostech, aktualizacích, speciálních nabídkách a dalších informacích týkajících se vaší firmy..

Výrobce čtvercového loga

Další funkce, díky nimž je Squarespace jedním z nejpůsobivějších systémů ve výklenku webového designu, zahrnují vkládání map Google, SEO nástroje, e-mailový marketing, možnost týmové spolupráce atd. Systém se také integruje do Unfold, což je pokročilá sada pro vyprávění příběhů, díky níž je možné vytvářet a publikovat poutavé příběhy pro Snapchat a sociální sítě.

Chcete-li si zvyknout na tvůrce webových stránek a začít s ním pracovat, systém nabízí užitečné možnosti zákaznické podpory. Existuje možnost kontaktovat tým podpory prostřednictvím živého chatu 24/7, posílat e-mailové žádosti, procházet další zdroje, jako jsou výukové materiály nebo fórum komunity, s několika videi, články a častými dotazy, které zjednodušují proces práce se systémem. Tvůrce webových stránek navíc nabízí systém prodeje vstupenek, možnost účastnit se webinářů a přístup do centra nápovědy s několika pokyny a workshopy..

Klíčový rozdíl mezi Úžasně a náměstí je to, že první systém je plně funkční tvůrce webových stránek s intuitivním rozhraním, což je dobré pro začátečníky. Squarespace je zase sofistikovaný CMS, který ponechává mnoho prostoru pro přizpůsobení a růst ale k správnému přizpůsobení webu je zapotřebí mnohem více zkušeností. Je jen na vás, abyste si vybrali systém, který nejlépe vyhovuje vašim individuálním potřebám a požadavkům webového designu.

Pozoruhodně vs Squarespace: Design a flexibilita

Pozoruhodně vs Squarespace: Design a flexibilita

Úžasně nabízí sbírku 29 moderních šablon zaměřených na produkt. Lze je přepínat: jakmile publikujete svůj web, můžete se vrátit do knihovny a vybrat si jiné téma.

Dobrou zprávou je, že změna šablony zachová všechna data z vaší stránky. Každá nápadně šablon má strukturu obsahu „bloku“, takže obsah je snadno přenositelný mezi šablonami.

Pozoruhodná témata jsou pohotová a 100% přizpůsobitelná. Chcete-li zjistit, jak váš web vypadá na menších obrazovkách, použijte možnost náhledu mobilu / tabletu. Pro snazší vyhledávání jsou rozděleny do kategorií na základě témat, ke kterým se vztahují. Mezi nejoblíbenější témata patří osobní, obchodní, blog, obchodní, portfolio a spouštěcí šablony. Pokud jste odběratelem Pro plánu, systém poskytuje příležitost přidat funkce pouze pro mobilní zařízení, jako je click-to-text, click-to-call atd..

Pozoruhodně šablona

Tvůrce webových stránek vyniká z davu díky svému špičkovému nástroji pro přepínání šablon, který vám umožní text a prozkoumat témata, která vás zajímají, bez ztráty obsahu a omezení. Pohodlná funkce náhledu zase umožňuje vidět výsledek probíhajícího procesu webového designu, než se rozhodnete jej publikovat. Uživatelé s dobrým kódem mohou do zápatí a záhlaví svých webových stránek vkládat vlastní kódy, ale musí to provést upgradem na plán Pro. Úpravy kódu CSS zde také nejsou povoleny. To znamená, že Strikely nezajistí rozsáhlou svobodu přizpůsobení designu, ale umožňuje to dát vašemu projektu nádech personalizace.

Čtvercový prostor šablony se hodí také pro všechny velikosti obrazovky. Jejich kolekce je větší než kolekce Strikely – je zde asi čtyřicet témat, některá vytvořená ve spolupráci ‘s několika nejvlivnějšími lidmi na světě‘ Můžete přepnout kdykoli bez ztráty obsahu.

Témata čtvercového prostoru mají moderní vzhled a jsou svou povahou citlivá. Většina z nich přichází s jedinečnými návrhy mobilních zařízení, které jsou automaticky upraveny podle rozlišení a velikostí obrazovky. Tato funkce je známá jako „mobilní styl“ a ve výchozím nastavení je povolena, jakmile začnete pracovat na přizpůsobení šablony. Pokud tuto funkci nepotřebujete, můžete ji kdykoli deaktivovat. Chcete-li se podívat, jak váš projekt vypadá na mobilních zařízeních, můžete aktivovat funkci Zobrazení zařízení na ovládacím panelu svého webu.

Dalším vrcholem systému souvisejícím s designem je integrovaný tvůrce titulních stránek. Umožňuje vytvářet působivé titulní stránky pro každý projekt, na kterém pracujete. Chcete-li vytvořit ohromující titulní stránku, musíte ji vyplnit obsahovými bloky podle vašeho výběru, přidat obchodní obsah, vložit multimediální soubory, upravit nastavení webových stránek atd. Obchodní předplatné vám navíc umožní upravovat webové stránky pomocí CSS / HTML. editace kódu pro získání skutečně jedinečného designu webových stránek.

Pokud jde o přizpůsobení designu a flexibilitu, Jasným vítězem je zde čtverec. Tvůrce webových stránek obsahuje nastavení a prvky, které umožňují vytvořit jedinečný design webových stránek. Nabízí také více šablon, které mají profesionální vzhled a ve výchozím nastavení reagují. Narozdíl od Squarespace nejsou nápadné možnosti přizpůsobení designu tak univerzální.

Úžasně vs Squarespace: Srovnání obecných cen

Úžasně vs Squarespace: Srovnání obecných cen

Úžasně cenová politika je cenově dostupná a univerzální. Tvůrce webových stránek umožňuje otestovat funkčnost systému a procvičit si své dovednosti pomocí svého bezplatného plánu. Je k dispozici pro neomezený časový interval. Jakmile se ujistíte, že systém vyhovuje vašim potřebám a chcete s ním začít projekt, můžete upgradovat na jedno ze svých placených předplatných. V současné době tvůrce webových stránek nabízí tři z nich:

Pozoruhodné ceny

 • Omezený (8 $ / mo účtováno ročně) – 2 omezené weby, vlastní název domény, 1 GB úložného prostoru na disku na jeden web, 50 GB měsíční šířka pásma, bezplatná doména, neomezený počet bezplatných webů, jednoduchý internetový obchod (5 produktů na stránce), Podpora 24/7;
 • Pro (16 $ / mo účtováno ročně) – vlastní název domény, 3 profesionální weby, 3 GB úložného prostoru na web, jednoduché úložiště (300 produktů na stránce), neomezený počet bezplatných webů, absence banneru pro systémovou reklamu, vkládání HTML / CSS / JavaScriptu, vlastní vkládání písem, neomezená šířka pásma, přístup k úžasně přístupnému obchodu App Store, ochrana heslem;
 • VIP (49 $ / mo účtováno ročně) – jednoduchý obchod (500 produktů na stránce), prioritní zákaznický servis, 10 GB úložného prostoru na web, informační bulletiny (2000 kontaktů za měsíc), správa účtu, anglická telefonická podpora.

Všechny nápadně odlišné plány se liší jejich integrovanou funkčností, podmínkami a službami v ceně. Ať už si chcete vybrat jakýkoli předplatné, budete moci vyzkoušet jeho sadu funkcí během bezplatných zkušebních období, které trvá 14 dní. Tvůrce webových stránek navíc umožňuje pravidelně využívat své slevy, které vám umožní ušetřit velké částky. To je možné, pokud provedete jednorázovou platbu za plán, který trvá 2, 5 nebo 10 let. V případě, že se rozhodnete koupit nápadně název domény, bude vás to stát 24,95 $ ročně. Náklady na doménové jméno, které přichází s připojeným e-mailem, budou o něco vyšší a budou představovat 25 $ ročně.

Čtvercový prostor cenové možnosti jsou všestrannější ve srovnání se Strikely. Tvůrce webových stránek je za rozumnou cenu, ačkoli nemá zdarma plán. Místo toho umožňuje testování funkčnosti systému během 14denní bezplatné zkušební verze. Při přechodu na placené plány si můžete vybrat mezi těmi, které jsou určeny pro standardní webové stránky a pro internetové obchody. Podívejte se nyní na seznam standardních plánů:

Čtvercové ceny

 • Osobní ($ 12 / mo) – 20 webových stránek, 3% prodejní transakční poplatek, vlastní název domény zdarma;
 • Podnikání (18 $ / měsíc) – neomezené webové stránky, 2% prodejní transakční poplatek, kredit AdWords;
 • Základní (26 $ / měsíc) – neomezený počet produktů k prodeji, neomezené množství úložného prostoru a šířky pásma, integrované možnosti účetnictví;
 • Pokročilý (40 $ / měsíc) – tisk štítků, doprava dopravcem v reálném čase, automatické vyhledávání opuštěné pokladny.

Všechny předplatné služby Squarespace přichází s bezplatným hostingem a názvem domény. V případě, že již vlastníte doménu, budete mít příležitost ji jmenovat do Squarespace a upravit požadovaná nastavení.

Při porovnávání cenových možností Strikely a Squarespace bychom měli připustit, že tvůrce webových stránek je cenově výhodnější.. Přestože má Strikingly zdarma plán, jeho cenové možnosti jsou ve srovnání s možnostmi, které nabízí Squarespace, méně univerzální a nabité funkcemi. Program Squarespace navíc umožňuje vybrat si mezi předplatným pro standardní a eCommerce v závislosti na vašich preferencích webového designu.

Pozoruhodně vs Squarespace: Který z nich je pro SEO nejlepší?

Pozoruhodně vs Squarespace: Který z nich je pro SEO nejlepší?

Úžasně nabízí rozsáhlé možnosti SEO. Tvůrce webových stránek umožňuje vyplnit parametry SEP webu pro lepší hodnocení projektů ve vyhledávačích. Mezi nastavení, která můžete vyplnit, má smysl zaregistrovat metaznačky pro všechny stránky vašeho webu i pro celý projekt. Kromě toho si můžete vybrat a nastavit příslušnou kategorii webových stránek, vhodný favicon, sociální sdílený obrázek pro svůj web a další konfigurace, které jsou pro vaši webovou stránku optimalizace pro vyhledávače. Nováčci jistě ocení možnost prohlížet si kontrolní seznam SEO, který umožňuje zkontrolovat, zda jste řádně vyplnili všechny parametry, než začnete s projektem žít.

Čtvercový prostor SEO schopnosti jsou také na důstojné úrovni. Systém uděluje přístup k základním nastavením pro stránky produktů (pokud provozujete internetový obchod) nebo sekcích blogu. Na rozdíl od Strikely a spousty ostatní standardní tvůrci webových stránek, Squarespace automaticky vybere a použije název produktu nebo nadpis příspěvku jako název SEO na webové stránce. Mimochodem, není možné jej ručně upravit, pokud si přejete vytvořit další titul. Totéž se týká názvu vašeho webu, který se také zobrazí na všech webových stránkách. Pozoruhodným vrcholem tvůrce webových stránek je to, že vám umožňuje skrýt web před indexací pomocí vyhledávačů, bez ohledu na to, proč to musíte udělat. Stačí přidat značku „noindex“ na tuto webovou stránku, kterou chcete před indexací skrýt. A je to.

Pokud jde o možnosti SEO, je Squarespace také lídrem. Tvůrce webových stránek umožňuje nejen vyplnit všechny požadované parametry pro správnou optimalizaci vyhledávače vašeho projektu, ale také povolit / zakázat indexování určitých webových stránek. To je zásadní pro projekty, které jsou stále ve výstavbě.

Pozoruhodně vs Squarespace: Který z nich je lepší pro webové stránky pro malé firmy

Pozoruhodně vs Squarespace: Který z nich je lepší pro webové stránky pro malé firmy

Úžasně funguje docela dobře pro vývoj webových stránek pro malé firmy. Tvůrce webových stránek umožňuje upravovat a spravovat různé obchodní projekty s ohledem na vaše požadavky na webový design a zvláštní potřeby. Díky rozsáhlé integrované funkčnosti platformy mohou všichni uživatelé začít podnikat projekty, nahrávat / spravovat / aktualizovat obsah, přidávat / upravovat nové oddíly, připojovat názvy domén, přizpůsobovat design atd..

Kromě toho je možné integrovat kontaktní formuláře, mediální bloky, informační schránky, prvky sociálních médií a další obsah, což přispívá k lepšímu výkonu a rozvoji vašich webových stránek pro malé firmy. Zde je také možné propojit účty sociálních médií. Toho můžete dosáhnout integrací sekce sociálních zdrojů do projektu a dále ji upravit v souladu s vašimi potřebami pro vývoj webových stránek.

Tvůrce webových stránek umožňuje kontrolovat a analyzovat statistiky webových stránek a řídit parametry, které ovlivňují výkon vašeho projektu. Patří mezi ně počet návštěvníků webu, hlavní zdroje provozu, místa, ze kterých uživatelé pocházejí, často navštěvované webové stránky, nejoblíbenější služby a produkty atd. Uživatelé mohou navíc připojit certifikáty SSL k jejich webům, aby se ujistili, že jsou naprosto bezpečné pro procházení. další propagace.

Čtvercový prostor je ideální volbou pro profesionální rozvoj webových stránek pro malé firmy. Tvůrce webových stránek poskytuje široké spektrum nástrojů a funkcí, které umožňují podnikatelům zahájit a účinně propagovat své projekty (viz skutečné příklady). Systém je dodáván s několika widgety a doplňky, jejichž integrace může výrazně zvýšit výkonnost webových stránek vaší firmy. Kromě toho je možné použít nástroje e-mailového marketingu, integrace sociálních médií a možnosti sledování statistik. S programem Squarespace můžete vytvořit logo svého webu, vložit Mapy Google, online kalendář a další nezbytné obchodní nástroje.

Skutečným vrcholem tvůrce webových stránek je jeho Platforma Acuity Scheduling. Jedná se o online plánovací systém jmenování, který je užitečným nástrojem pro podnikatele, kteří chtějí úspěšně propagovat své projekty. Platforma umožňuje dokončit prodej a zůstat v kontaktu se zákazníky, kdykoli je to potřeba.

Při výběru mezi Úžasně a náměstí pro vývoj webových stránek vaší firmy, rozhodně dává smysl Squarespace. Tvůrce webových stránek přichází s širokým spektrem nástrojů a funkcí určených pro vytváření a správu obchodních projektů, včetně více integrovatelných widgetů, platformy plánování dostupnosti, Mapy Google a možnosti vkládání komentářů, online kalendáře a mnoho dalších.

Který z nich je pro eCommerce nejlepší – nápadně nebo Wix?

Který z nich je pro eCommerce nejlepší - nápadně nebo Wix?

Úžasně se nemůže pochlubit výkonným motorem elektronického obchodování, ale stále umožňuje spouštění a správu malých internetových obchodů. Chcete-li tuto funkci povolit, měli byste nejprve aktivovat sekce eCommerce dostupné na hlavním panelu svého webu a poté nahrát produkty, které plánujete nabízet k prodeji. Chcete-li zobrazit požadované okno, můžete přizpůsobit a upravit katalog produktů a navrhnout celkové rozvržení a styl internetového obchodu. Nastavení parametrů dopravy / platby je možné také zde. Při spouštění internetového obchodu s výrazným způsobem mějte na paměti, že tvůrce webových stránek neúčtuje žádné transakční poplatky za prodej uskutečněný se systémem. Je také důležité zdůraznit, že počet produktů a rozsah služeb, ke kterým získáte přístup, bude záviset na předplatném, na který upgradujete..

Čtvercový prostor je skvělý výběr, pokud jde o vývoj webových stránek elektronického obchodu. Systém je zaměřen na vytváření malých / středních internetových obchodů a poskytuje také širokou škálu nástrojů / funkcí potřebných ke spuštění a správě hodnotného a plnohodnotného webu eCommerce. Funkce, kterou budete potřebovat, při používání programu Squarespace také závisí na typu předplatného, ​​který chcete použít. Tvůrce webových stránek má samostatnou skupinu plánů určených pro projekty elektronického obchodu. Všechny z nich však umožňují připojení bezplatného certifikátu SSL k vašemu internetovému obchodu, integraci nákupního košíku do libovolné stránky podle vašeho výběru, vytváření / úpravy seznamů produktů, přidávání obrázků, přiřazování kategorií produktů, úpravy SKU a platebních možností, implementovat možnosti věrnosti zákazníků, integrovat účty sociálních médií, vkládat Mapy Google a možnosti komentářů atd. Majitelé webového obchodu mohou také integrovat online kalendáře do svých projektů a připojit certifikáty SSL pro vylepšené zabezpečení internetového obchodu / plateb. Pokud plánujete ve svém internetovém obchodě pracovat s týmem spolupracovníků, je také možné přidat na stejný účet několik přispěvatelů.

Pokud máte pravdu, když chcete spustit internetový obchod a nemůžete si vybrat mezi nápadně a čtvercovým, to dává smysl dávat přednost Squarespace. Tvůrce webových stránek poskytuje rozsáhlý výběr funkcí, nástrojů, integrací, správy produktů a možností sledování statistik souvisejících s elektronickým obchodem. To je více než dost k vytvoření a správě internetového obchodu s naloženými funkcemi.

[drsný]

Který z nich si vybrat pro blogování – nápadně nebo náměstí?

Který z nich si vybrat pro blogování - nápadně nebo náměstí?

Úžasně umožňuje vývoj a další správu pěkného blogu. Chcete-li to provést, měli byste přidat příslušnou sekci blogu na webovou stránku podle vašeho výběru a přistoupit k jejímu přizpůsobení. Pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek budete moci přidávat a upravovat libovolný počet blogových příspěvků, vkládat do nich mediální soubory, přidávat obrázky, prvky sociálních záložek, videa, tlačítka CTA a další prvky související s blogem. Tvůrce webových stránek je dodáván s praktickým editorem drag-and-drop, který umožňuje v případě potřeby spustit a aktualizovat obsah blogu. V případě potřeby můžete také povolit funkce sdílení / komentování v sociálních sítích.

Čtvercový prostor blogovací engine je poměrně výkonný a umožňuje vytvářet / přizpůsobovat kvalitní blog s naloženými funkcemi (podívejte se na skutečné blogy založené na Squarespace). To je to, co můžete udělat, abyste získali požadovaný design a funkčnost: přidejte geolokační značky, povolte trackbacky, RSS feed a komentáře, použijte iTunes tagging atd. Tvůrce webových stránek také umožňuje importovat blog z Tumblr nebo WordPress. Pokud máte účty v sociálních sítích, můžete je integrovat do svého blogu a informovat čtenáře o aktualizacích, novinkách a dalších důležitých informacích, které byste chtěli vědět.

Díky Strikely i Squarespace je tedy možné spouštět a spravovat blogy nabité funkcemi. Volba by měla záviset na velikosti blogu a funkčnosti, kterou očekáváte. Pokud usilujete o vytvoření plně funkčního blogu, je rozumné vybrat Squarespace jako funkčnější platformu zaměřenou na specializované aplikace.

Pozoruhodně vs Squarespace: Obecná srovnávací tabulka

ÚžasněČtvercový prostor
Snadnost použití:Úžasně je snadno použitelný tvůrce webových stránek, který osloví nováčky a odborníky na webový design. Systém umožňuje spouštět / spravovat obchodní weby, blogy, vstupní stránky, portfolia a dokonce i malé internetové obchody.Squarespace je jednoduchý webový tvůrce s editorem drag-and-drop. Systém funguje dobře pro uživatele s různým pozadím webového designu, což umožňuje spouštět blogy, obchodní projekty, internetové obchody, vstupní stránky atd..
Funkčnost:Systém je známý svými jednoduchými možnostmi přizpůsobení designu, integrovanými platformami pro blogování a eCommerce, možnostmi integrace sociálních médií, marketingem, SEO, nástroji pro sledování zabezpečení a statistik..Tvůrce webových stránek přichází s pohodlným editorem WYSIWYG, vestavěnými motory pro blogování a eCommerce, Cover Cover Builder, Logo Maker, sociální integrací, pokročilým marketingem, SEO, nástroji pro sledování statistik a funkcemi vkládání Map Google a výkonnou platformou Acuity Scheduling..
Design:Kolekce šablon systému není bohatá. Existuje zde asi 30 šablon, ale všechny jsou citlivé, specifické pro nika, přizpůsobitelné a kvalitní.Kolekce šablon čtverců není moc bohatá, ale návrhy jsou citlivé a kvalitní. Umožňují zahájit různé typy projektů, které jsou profesionální a plně přizpůsobitelné.
eCommerce:Tvůrce webových stránek vám umožňuje spouštět a spravovat malé internetové obchody vytvořením / aktualizací galerií produktů, úpravou možností platby / odeslání, nastavením parametrů zobrazení výstavního okna atd..Nástroj eCommerce společnosti Squarespace umožňuje spouštět a spravovat malé a střední internetové obchody a nastavit jejich klíčové parametry.
Blogování:S pozoruhodně můžete také přidat sekci blogu na jakoukoli stránku, kterou potřebujete. Zde můžete nahrávat nové příspěvky, upravovat stávající příspěvky, upravovat rozvržení a design blogů obecně, integrovat mediální soubory atd.S programem Squarespace můžete také vytvořit kvalitní blog. Je jen na vás, abyste jej v případě potřeby aktualizovali novými příspěvky a přizpůsobili jeho design na základě vašich preferencí projektu.
Small Business:Tvůrce webových stránek lze použít ke spuštění a správě malých obchodních projektů, integraci nových widgetů a mediálních souborů, nahrávání nového obsahu, nastavení parametrů SEO / zabezpečení atd..Tato platforma je skvělou volbou pro vývoj webových stránek pro malé firmy. Umožňuje integraci několika obchodních widgetů, mediálních souborů, platformy Acuity Platform a užitečných nástrojů pro e-mailový marketing a sledování statistik.
Ceny:Úžasně má bezplatné předplatné a tři placené plány. Jejich cena začíná na 8 $ / měsíc.Squarespace má 14denní bezplatnou zkušební verzi a několik cenových plánů pro standardní a eCommerce webové stránky. Jejich cena začíná na 12 $ / měsíc.
SEO:Díky pozoruhodně je možné nastavit SEO parametry vašeho webu, aby se zvýšila jeho pozice ve vyhledávačích.Squarespace je SEO-přátelský webový tvůrce. Kromě toho, že vám umožní vyplnit hlavní parametry SEO pro lepší propagaci projektu, umožňuje také skrýt váš web nebo jeho stránky před indexováním pomocí vyhledávačů..
Zákaznická podpora:Informativní znalostní báze, praktický kontrolní seznam před publikováním, fórum nápadů, živý chat 24/724/7 Live Chat, sekce FAQ, Ticket System, E-mailová podpora, Komunitní fórum

Porovnání Závěr: Který z nich je lepší?

Pozoruhodně a Squarespace jsou plnohodnotní tvůrci webových stránek, kteří oplývají možnostmi a nástroji používanými ke spouštění a správě profesionálních projektů. Každá z nich však má svým uživatelům co nabídnout, což odhaluje skutečné důsledky systémů.

Zatímco Úžasně funguje hlavně pro vytváření blogů, vstupních stránek a malých internetových obchodů, Squarespace funguje jako plnohodnotný systém správy obsahu. Lze jej efektivně použít ke spuštění a efektivní správě webových stránek pro malé firmy, online obchodů a profesionálních portfolií. Tvůrce webových stránek poskytuje široké spektrum funkcí, služeb a nástrojů potřebných pro vytváření a propagaci všech typů projektů. Jeho možnosti přizpůsobení designu na špičkové úrovni spolu s pokročilými obchodními nástroji zajišťují kvalitní výsledek bez kompromisů s jednoduchým použitím. Díky těmto funkcím je platforma skvělou volbou pro všechny kategorie uživatelů bez ohledu na pozadí jejich webového designu.

Úžasně vs Squarespace: Který je lepší? 4.5

 • Plně vybavený tvůrce webových stránek
 • Platforma pro plánování ostrosti
 • Cenově dostupné ceny
 • Unfold – vyprávění nástroj

Navštivte webové stránky squarespace.com Úžasně vs Squarespace: Který je lepší? 3.5

 • Bezprostřední mobilní optimalizace
 • Motory pro blogování a eCommerce
 • Předveřejné a SEO kontrolní seznamy
 • Mírná cenová politika

Navštivte webové stránky strikingly.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map