Weebly Alternativy

Weebly Alternativy


Weebly – je webový tvůrce, který umožňuje vytvářet kvalitní blogy, internetové obchody a obchodní weby. Dodává se se spoustou profesionálních šablon, pohodlný editor drag-and-drop, upravte pokyny krok za krokem a další funkce, které přispívají k rychlému a efektivnímu procesu vytváření webových stránek.

Taková řada nástrojů a možností se však může pro uživatele zdát poněkud matoucí s malými nebo žádnými znalostmi kódování vůbec. Prozkoumání a zvládnutí všech funkcí systému vyžaduje určitý čas. To je jeden z hlavních důvodů, díky nimž uživatelé hledají jednodušší Weeblyho alternativy.

Nejlepší alternativy k Weebly

 1. WIX – nejlepší weebly alternativa
 2. WordPress – Weebly Alternativ s vlastním hostitelem (CMS)
 3. Shopify – nejlepší alternativa elektronického obchodu
 4. uKit – nejlevnější a nejjednodušší tvůrce webových stránek
 5. Webflow – Citlivý nástroj pro návrh webových stránek a CMS
 6. Squarespace – All-in-one Web Builder

WIX – nejlepší weebly alternativa

WIX - nejlepší weebly alternativa

Wix – je tvůrce webových stránek, který slouží různým potřebám. Poskytuje dostatečnou flexibilitu pro vytváření různých webů bez znalosti kódování. Zatímco Weebly stále vyžaduje trochu technických znalostí, Wix je mnohem jednodušší řešení díky editoru drag-and-drop a funkci založenou na AI. Vestavěná pokročilá technologie vytváří webové stránky pro uživatele na základě jeho očekávání.

Kromě toho můžete těžit z dalších funkcí:

 • Citlivé šablony – Wix má pravděpodobně největší sbírku responzivních šablon mezi ostatními tvůrci webových stránek SaaS. V současné době nabízí 500+ témat pro jakékoli obchodní místo. Uživatelé si mohou vybrat z hotových portfolií, maket nemovitostí, webů pro malé firmy, digitálních obchodů atd. Všechny šablony se vztahují na konkrétní kategorii. A co víc, mohou je používat, upravovat nebo přizpůsobovat.
 • Wix App Market – Navzdory skutečnosti, že Weebly má vlastní App Center, nabízí Wix širší výběr doplňků a widgetů. Od čítačů, galerií a kontaktních formulářů po analytické a platební možnosti – uživatelé mohou připojit jakoukoli službu jediným kliknutím. Vyžaduje se pouze malé ruční nastavení. Odběratelé platforem opět získají bezplatný přístup na trh aplikací.
 • eCommerce – vytvoření digitálního obchodu pomocí Wix je snadné. Z hotových šablon online obchodu s integrovanými funkcemi až po vlastní propagační balíček Wix získáte celou řadu možností. Editor přichází s intuitivním systémem správy produktů, kde můžete přidávat a upravovat položky, nahrávat fotografie, nastavovat ceny, propojovat platební brány a další bez technických dovedností.
 • Wix ADI – funkce, díky níž je software jedním z nejjednodušších tvůrců webových stránek na trhu. Implementace Umělá inteligence umožnilo vytvořit připravené weby za méně než 10 minut. Uživatel by měl poskytovat pouze základní informace o budoucím webu a podnikání, zatímco systém automaticky vybere rozvržení a sadu vestavěných funkcí bez nutnosti přizpůsobení webu.

Cena Wix: uživatelé mohou těžit z neomezeného bezplatného plánu bez časových rámců. Neposkytuje však úplný přístup ke všem funkcím. Kromě toho budete muset koupit doménové jméno samostatně. To nedává smysl, protože Wix je řešení typu vše v jednom. Za pouhých 13 $ měsíčně získáte navíc celou řadu možností Jednoletá bezplatná doména a hosting. Ti, kteří se zabývají internetovými obchody, mohou potřebovat trochu více zdrojů. Systém nabízí plány eCommerce spate, které začínají na 23 USD měsíčně.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – Weebly alternativa s vlastním hostitelem (CMS)

WordPress - Weebly alternativa s vlastním hostitelem (CMS)

WordPress – je jedním z nejdéle fungujících CMS na trhu. Skutečnost, že byl původně vyvinut pro obsahové weby, dělá WP a lepší alternativa k Weebly pokud jde o vytváření blogů, zpravodajských portálů, online časopisů atd. Systém správy obsahu s otevřeným zdrojovým kódem nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení. Navíc se zdá být flexibilnější, pokud jde o plánování rozpočtu nebo výběr místa pro hostování vašeho webu.

Na jedné straně není systém pro nováčky tak snadné zvládnout hned od začátku. Ale poté, co jste zjistili, jak to funguje, těžíte z větší flexibility a následujících funkcí:

 • Integrace & Pluginy – web WordPress může mít tolik doplňků, kolik potřebujete. Výběr doplňků je ohromující. Zde máme oba placené pluginy a jejich bezplatné alternativy. Některé jsou k dispozici na bázi předplatného, ​​zatímco jiné za celoživotní platbu. Od kontaktních formulářů, kalendářů, skriptů a boxů zdrojového kódu po eCommerce, e-mailový marketing, reklamní kampaně, vizuální efekty a analytiku v reálném čase – jednoduše vyberte ten a nechte si ho nainstalovat do svého dashboardu. Také si všimněte, že většina pluginů vyžaduje ruční nastavení a aktualizace. To však lze vyřešit pomocí hostování optimalizovaného WP (více se dozvíte v odstavci „Cena WordPress“).
 • Tisíce šablon – další důvod, proč se rozhodnout pro WordPress. Uživatelé si mohou vybrat z doslova tisíců bezplatných a placených šablon. Většina témat funguje skvěle pro obsahové a jiné typy webových stránek. I když některé vypadají trochu podobně, můžete je upravit úpravou zdrojového kódu nebo pomocí řady pluginů.
 • SEO a správa obsahu – WordPress je jednou z nejflexibilnějších platforem, pokud jde o propagaci obsahu a optimalizaci SEO. Systém je především open source. To znamená, že můžete kód upravit a učinit ho tak příjemnějším pro vyhledávače. Vyžaduje to určité technické dovednosti. Za druhé, různé zásuvné moduly pomáhají uživatelům přicházet se správným formátováním textu, což usnadňuje čtení obsahu a přitažlivost prohledávání robotů. V neposlední řadě jsou uživatelé schopni upravovat pokročilé nastavení SEO, včetně metadat, adres URL, klíčových slov zaměřených atd. Některé služby pomáhají zjistit, zda je obsah dostatečně čitelný a SEO přátelský..

Cena WordPress: Web budete moci upravovat a přizpůsobovat bezplatně. Chcete-li s tím však žít, budete potřebovat doménu a hosting. Servery optimalizované pro WP se zdají být dostupné. Nabízejí bezproblémovou integraci, automatické aktualizace pluginů a systémů, pokročilé bezpečnostní prostředky a vyšší výkon. Bluehost je přesto jedním z nejlepších poskytovatelů hostingu doporučeného WordPress s plánováním WP v ceně 2,95 $ měsíčně.

Vyzkoušejte WordPress Now

Shopify – nejlepší alternativa elektronického obchodu

Shopify - nejlepší alternativa elektronického obchodu

Shopify – je platforma zaměřená na elektronický obchod. Byl vyvinut s cílem pomoci podnikatelům a společnostem prodávat produkty online. Přichází s vylepšenou funkčností nejen k vytváření digitálních obchodů jakékoli velikosti, ale také k zahájení marketingových kampaní, propagačních akcí, personalizovaných nabídek a zvýšení prodeje. Platforma přináší řadu dalších výhod, které učinit z něj lepší alternativu k Weeblymu z hlediska elektronického obchodování.

 • Pokročilý systém správy produktů – Kromě základních obrázků produktů, titulů a popisů nabízí Shopify širší škálu nástrojů pro co nejatraktivnější reprezentaci vašeho zboží. Tady máme vlastní galerie zvýrazněte produkty ve 3D, funkce vybrané položky, integrované katalogové moduly, nástroje pro nastavení slev nebo prodeje, nabídka kupónů a promo kódů atd.
 • Více platebních bran – prodej zboží se službou Shopify je snadný. Můžete nabídnout flexibilní řešení pro kupujícího přímo v případě, že lze více platebních metod integrovat jediným kliknutím. Kromě tradičních PayPal a Stripe má systém podporu pro Amazon Pay, Klarna, Worldpay a další.
 • Widgety a aplikace – platforma se může pochlubit vlastním obchodem App Store s nástroji, které zabraňují opuštění vozíku, propagačními nástroji, odpočítáváním, posuvníky obrázků a galeriemi, obchodní grafy atd..
 • Analytické nástroje – Projekty eCommerce vyžadují vylepšenou analytiku a to je to, co může Shopify udělat. Systém má vlastní řídicí panel pro sledování prodeje a zákazníků. Vytváří automatizované přehledy s nejvýhodnějšími a nejprodávanějšími produkty, včetně nákupních relací nebo zdrojů příjmů. Uživatelé mohou také těžit z reklamního tábora a propagace.
 • Integrace POS – Služba Shopify vám umožní rozšířit prodejní vliv a distribuovat produkty nejen online, ale také na živých webech. Systém může být integrován s různými POS řešeními, jako je Square, pro prodej zboží a fyzických produktů.

Cena za nákup: K dispozici jsou tři pánve Shopify v závislosti na velikosti obchodu a množství zboží, které chcete prodat. Plány zahrnují základní, Shopify hlavní a Pokročilý plán v ceně 29 $, 79 $ a 299 $.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

uKit – nejlevnější a nejjednodušší tvůrce webových stránek

uKit - nejlevnější a nejjednodušší tvůrce webových stránek

uKit – je jednoduchá platforma, která uživatelům umožňuje vytvářet připravené webové stránky s minimálními náklady a námahou. Nevyžaduje žádné technické zázemí, zatímco proces výstavby vám zabere jen 30 minut. A co víc, uKit je řešení typu vše v jednom. To znamená nulové potíže při hledání honosení nebo registrace doménového jména. Uživatelé ocení řadu responzivních šablon s výchozím nastavením SEO a vestavěnými funkcemi.

 • Skvělé pro potřeby malých podniků – uKit je nejlepší platforma k vytvoření profesionální portfolia, vstupní stránky, malé firmy nebo jednostránkové weby. Vzhledem k snadnosti použití nemůže s Weebly dokončit co se týče přizpůsobení, ale rozhodně je to levnější a jednodušší alternativa pro nováčky, kteří chtějí rychle vytvořit online reprezentaci..
 • Citlivé šablony – kolekce šablon je velmi široká. Obsahuje asi 400 témat a každé z nich vypadá stylově. Fungují dobře na různých zařízeních a přicházejí s možností mobilního náhledu a úprav. V dostupných kategoriích mohou uživatelé najít různá rozvržení, aby vytvořili vstupní stránky, portfolia nebo dokonce malé digitální obchody s již integrovanými aplikacemi a doplňky..
 • eCommerce – přestože digitální obchody nejsou hlavní specializací uKit, platforma stále nabízí základní funkce elektronického obchodování. Je dobré pro podnikatele, kteří chtějí začít s malým množstvím produktů a prodávat online. Zjednodušená funkce přichází s intuitivními nástroji pro správu produktů, vestavěnými platebními branami, nástroji pro správu vozíků a dalšími funkcemi.

cena uKit: každý ze 4 dostupných plánů je dodáván se 14denní bezplatnou zkušební verzí. Pokud potřebujete jednoduchý web pro malé firmy nebo portfolio, postačí minimální plán, který stojí 5 $ měsíčně. Základní plán je určen uživatelům, kteří vyžadují pokročilé statistiky a statistiky. Stojí to 10 $ měsíčně. K dispozici je samostatné předplatné eCommerce za 12 USD a Pro plán za 15 USD s možností kódování pro zkušené uživatele.

Vyzkoušejte zdarma uKit

Webflow – Citlivý nástroj pro návrh webových stránek a CMS

Webflow - Citlivý nástroj pro návrh webových stránek a CMS

Webflow – je platforma vyvinutá pro zkušené profesionály. Webflow i Weebly se zaměřují na specializované vývojáře webu, ale jiným způsobem. Klíčovým rozdílem je to, že Webflow má svůj vlastní systém správy obsahu, který uživatelům usnadňuje práci se softwarem.

 • Pokročilé CMS – systém má své vlastní Nástroj CMS upravovat a spravovat obsah na webu. Umožňuje přidávat texty, mediální obsah, obrázky atd. Uživatelé mají možnost vytvořit šablonu rozvržení a použít ji na různých stránkách a také určit typ obsahu pomocí předem navržených vlastních polí. Mezi další funkce CMS patří spolupráce s dalšími vývojáři a webovými designéry.
 • Návrhář vlastních stránek – Tato funkce bude užitečná pro vývojáře, kteří pracují s HTML / CSS / JS. Jedná se o automatizační nástroj, který pomáhá upravovat zdrojový kód bez programování. Vše, co potřebujete, je vybrat požadovanou funkci a upravit ji pomocí Editoru stránek na libovolné místo na stránce. Když řekneme „funkce“, máme na mysli některé prvky, komponenty nebo části rozvržení webu.
 • Animace – Webflow poskytuje pokročilé nástroje interakce hned po vybalení. Funkce animace je jedním z nich. Záměrem je oživit doslova každý prvek na stránce. Tuto funkci lze použít na jakoukoli komponentu z bloku nabídky na konkrétní část obsahu, takže se pohybuje pokaždé, když uživatel interaguje.

Cena webového toku: platforma nabízí flexibilní možnosti tvorby cen, které jsou rozděleny do dvou hlavních kategorií: webové stránky a plány účtů. Plány webových stránek jsou k dispozici ve třech hlavních možnostech, které stojí 12, 16 a 36 $ za měsíc. K dispozici je také samostatný balíček pro potřeby elektronického obchodu. Plány účtu zahrnují Starter, Lite a Pro, které stojí 0, 16 a 35 $ za měsíc. Uživatelé si mohou každý balíček vyzkoušet zdarma.

Vyzkoušejte Webflow Now

Squarespace – All-in-one Web Builder

Squarespace - All-in-one Web Builder

Squarespace – je webový tvůrce, který poskytuje vysoce flexibilní šablony, které lze změnit a upravit tak, aby vytvořily skutečně jedinečné rozložení pro budoucí web. Proces budování je mnohem jednodušší než s Weebly, nevyžaduje technické dovednosti, zatímco responzivní témata vypadají velmi stylově a aktuálně. Tvůrce webových stránek může sloužit více potřebám. Je to dobré i pro eCommerce.

 • Stylový design šablony – kolekce motivů má více než 90 různých rozvržení. Vypadají skvěle a jsou 100% citlivé. Většina maket se týká hlavně blogů a stránek pro malé firmy. Sekce eCommerce má však také několik dobře vypadajících šablon online obchodu. Všechna témata lze snadno upravit. Uživatelé mohou upravovat každý prvek, přeskupovat součásti, měnit styl atd.
 • Tvůrce titulní stránky – skvělý nástroj pro vytváření profesionálních vstupních stránek za běhu. Obsahuje asi 30 předem připravených šablon s přístupem k HTML / CSS. Funkce přizpůsobení kódu je k dispozici pouze u prémiových plánů.
 • eCommerce – Pokud chcete prodávat online, platforma nabízí intuitivní systém pro správu produktů se schopností integrovat PayPal, Stripe nebo Apple Pay. Uživatelé mohou třídit položky podle kategorií, upravovat ceny, nastavovat obrázky, popisy a další informace. K dispozici je vestavěný výstražný systém, který sleduje množství zásob iontů produktů a upozorňuje, když vám dojde některá položka.
 • Propagační nástroje – pro zvýšení provozu a zvýšení spokojenosti uživatelů poskytuje program Squarespace marketingové možnosti, které zahrnují kupóny zdarma, vyskakovací okna, personalizované nabídky, nadcházející oznámení o prodeji a další.

Cena čtverce: čtyři dostupné plány Squarespace zahrnují osobní náklady 12 USD měsíčně (dvakrát vyšší ve srovnání s plánem Weebly Starter), Podnikání (18 $ měsíčně), Základní eCommerce (26 $ měsíčně) a Advanced eCommerce (40 $ měsíčně). Ceny jsou uvedeny v případě roční fakturace. Ve skutečnosti za stejnou cenu.

Vyzkoušejte Squarespace zdarma

Závěr

Weebly je dobrý tvůrce webových stránek, pomocí kterého můžete vytvářet a spravovat kvalitní vstupní stránky, obchodní weby a internetové obchody. Systém má uživatelům co nabídnout a jeho sada funkcí se rychle rozvíjí. Pro začátečníky to však není úplně pohodlné a snadno použitelné. Poněkud postrádá možnosti přetažení a vyžaduje zvládnutí času.

Uživatelé, kterým stále chybí čas a úsilí k prozkoumání Weebly, si mohou vybrat z revidovaných platforem, které stojí za alternativy k tvůrci webových stránek, s několika výhodami a specifickými parametry, které nabízejí. Ať už budete hledat jakoukoli alternativu Weebly, nebudete toho litovat. Tyto služby jsou lídrem na seznamu nejlepších tvůrců webových stránek. Určitě stojí za to použít!

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map