Záložka vs. WordPress

Bookmark and WordPress jsou dvě zcela odlišné platformy pro vytváření webových stránek, které umožňují vytvářet kvalitní projekty se slušným výkonem. Služby využívají všestranný přístup k procesu vytváření webových stránek, i když mají jeden společný cíl – pomoci uživatelům s různorodým pozadím webového designu při vytváření a správě profesionálních webových stránek. Platformy nabízejí rozsáhlou sadu funkcí a pokročilé nástroje k zajištění nepřekonatelného zážitku z vytváření webových stránek.


Záložka do knihyZáložka do knihy – je cloudový webový tvůrce, který se může pochlubit pokročilým nástrojem AI. Tato služba je intuitivní a uživatelsky přívětivá. Má moderní inovativní vzhled a logicky strukturované rozhraní, aby bylo pro nováčky srozumitelné. bookmark.com

WordPressWordPress – je světově proslulá platforma, která nevyžaduje žádnou prezentaci. Toto je systém pro správu obsahu, který byl původně spuštěn jako platforma pro blogování, ale nyní se používá pro různé potřeby vytváření webových stránek. WordPress.org

Zdá se trochu divné srovnávat WordPress vs Bookmark na první pohled. Je to proto, že systémy jsou zcela odlišné, pokud jde o snadnost použití, funkčnost, přístupy k webdesignu, použité techniky a nástroje.

Zároveň může být toto srovnání velmi zajímavé pro začátečníky a profesionály v oblasti webového designu, kteří hledají slušnou a plnohodnotnou službu pro zahájení svých projektů. Nyní je nejvyšší čas podrobně prozkoumat oba systémy a porovnat jejich sady funkcí, snadné použití, pohodlí a účinnost. Začněme!

1. Snadné použití

 • Záložka do knihy. Tvůrce webových stránek se snadno používá, protože systém vám poskytuje srozumitelné a podrobné pokyny. Registrace trvá jen několik minut – Záložka umožňuje registraci služby prostřednictvím účtů Facebook a Google+. Jakmile s tím budete hotovi, můžete pokračovat v práci na vývoji svých webových stránek pomocí pokročilý nástroj AIDA, což je rozhodně vrchol systému.

  Editor záložek

  AIDA je Asistent pro návrh umělé inteligence, který vás snadno provede procesem vytváření webových stránek a automaticky pro vás navrhne web na základě informací, které odešlete.

  Přístrojová deska webového tvůrce je také jednoduchá a stylová. I nováček dokáže snadno pochopit důsledky většiny nastavení. Výsledkem je zkrácení doby vývoje webu a zajištění požadovaného výsledku.

  Záložka Dashboard

 • WordPress. Jedná se o software s otevřeným zdrojovým kódem, který na první pohled vypadá poměrně jednoduše, ale pokud jde o proces vytváření webových stránek, může způsobit problémy. CMS vyžaduje konkrétní přípravu na proces webdesignu a je téměř nemožné jít sem bez znalosti programování. Výsledkem je, že se vypořádat s procesem webového designu a dokončit slušný projekt s WordPress trvá déle.

  Editor stránky WordPress

  Systém je známý svými možnostmi integrace pluginů, které umožňují vytvářet téměř jakýkoli typ projektu, což mu poskytuje pokročilé funkce. Převládající množství pluginů je k dispozici na webu, přestože systém má svou vlastní integrovanou kolekci pluginů. Totéž platí o šablonách. Můžete narazit na několik témat dostupných na webu, které jsou většinou vyvíjeny uživateli třetích stran a mohou výrazně přispět k designu a výkonu vašich webových stránek..

Záložka vs. WordPress. Použití záložky ve srovnání s WordPress je jednodušší a pohodlnější. Tvůrce webových stránek je intuitivní, uživatelsky přívětivý a flexibilní. Nemusíte být profík, abyste s ním vytvořili přitažlivé projekty – nástroj Umělá inteligence snižuje problémy s webovým designem na minimum.

Pokud jde o WordPress, jedná se o systém správy obsahu a tato skutečnost hovoří sama za sebe. Je obtížnější zvládnout tuto platformu, protože vyžaduje pozadí webdesignu a někdy dokonce i dovednosti kódování. Vyžaduje také další integraci pluginů pro lepší výkon webových stránek. Jedná se tedy o složitější nástroj pro nezkušené webové designéry.

2. Sada funkcí a flexibilita

 • Záložka do knihy. Tvůrce webových stránek nabízí působivou sadu funkcí potřebnou ke spuštění a správě slušných webových stránek. Jakmile se dostanete do pracovní oblasti systému, uvidíte, že se skládá ze dvou částí – řídicího panelu a editoru webových stránek. Na ovládacím panelu můžete získat přístup k vašim webům, jejich statistickým údajům, systémovým zprávám, aktualizacím, oznámením, výukovým programům a spojení s odborníky na systém. Je možné zde spustit libovolný počet webových stránek bez jakýchkoli nákladů a přepínat mezi nimi, pokud potřebujete provést nějaké změny.

  Webový editor WYSIWYG obsahuje nastavení, která se mohou lišit v závislosti na šabloně, kterou chcete použít. Toto je místo, kde si můžete prohlížet náhled webových stránek v různých režimech, vybírat hotové bloky obsahu a moduly (standardní nebo eCommerce), ukládat stažené soubory, upravovat vzhled a nastavení webových stránek atd..

  Zaostření záložek

  Záložka také nabízí pokročilé funkce Focus, která obsahuje sadu jedinečně navržených a funkčních částí webových stránek, které můžete integrovat do kterékoli části svého webu pouze několika kliknutími. Každá šablona záložek obsahuje 20 oddílů Focus, z nichž všechny odpovídají jejímu stylu a motivu.

  Záložky eCommerce modul umožňuje vytvořit a spravovat internetový obchod jakékoli velikosti, který potřebujete k dalšímu prodeji produktů na webu nebo prostřednictvím sociálních médií.

  Záložka eCommerce

  Vrcholem tvůrce webových stránek je však jeho asistent AIDA. Tato funkce způsobuje, že se záložka vyčnívá z davu, protože vylučuje nutnost disponovat dovednostmi webového designu, aby bylo možné vytvořit webovou stránku. Místo toho systém automaticky provede vše za vás – od výběru šablony až po zveřejnění hotového projektu.

  Musíte poskytnout svůj vlastní obsah a systém pro vás vygeneruje webovou stránku. Celý proces netrvá déle než několik minut, zatímco výsledek je opravdu ohromující – dostanete plně funkční web v úžasně krátkém časovém období. Není to působivé?

 • WordPress. Systém přichází s širokou škálou nástrojů a funkcí pro přizpůsobení designu, které umožňují spuštění funkčních webů a webových stránek, které upoutávají pozornost. CMS byl původně vytvořen jako blogovací systém, a proto jej lze nyní použít k vytváření různých typů projektů. Zde je snadné nahrávat a spravovat obsah, pokud však chcete vytvořit plně funkční web, měli byste být připraveni používat kódovací dovednosti. Pokud vám tyto znalosti chybí, bude jejich získání vyžadovat čas a úsilí.

  Funkčnost platformy většinou závisí na možnostech integrace. Systém má řadu vestavěných pluginů a témat, které však nestačí, pokud máte v úmyslu získat rozsáhlý projekt. Chcete-li zvýšit výkon svého webu, nepůjdete bez stahování a integrace externích pluginů a šablon.

  Doplňky WordPress

  Na webu jsou tisíce a mnoho dalších je vyvíjeno uživateli třetích stran. Integrace letectví je jistý způsob, jak vybudovat důvěru zákazníků a zlepšit výkon vašich webových stránek. Při výběru je však třeba být velmi opatrný. Důvodem je, že si nemůžete být stoprocentně jistí důvěryhodností webových designérů, kteří je vytvořili. Je tedy rozumné zvolit si placené a bezpečné pluginy.

  Nezapomeňte také, že integrace pluginu ovlivňuje frekvenci aktualizací webových stránek, které musíte provést. Čím více pluginů používáte, tím častěji budete muset aktualizovat a spravovat svůj web. Učiníte-li to, bude to výzva, pokud nemáte potřebné dovednosti v oblasti webdesignu.

  Dalším důležitým problémem flexibility aplikace WordPress je potřeba zakoupit hosting. Na rozdíl od záložky s integrovaným hostingem znamená WordPress nutnost výběru hostingu na vlastní pěst.

Záložka vs. WordPress. Když už mluvíme o flexibilitě a sadě funkcí, měli bychom si představit, že Bookmark poskytuje veškerou funkčnost potřebnou ke spuštění webových stránek na klíč hned od začátku. Už nemusíte hledat další integrace – AIDA má po ruce funkci out-of-the-box.

Pokud jde o WordPress, zvládnutí všech možností a integračních nástrojů vyžaduje čas a úsilí. Ne všichni uživatelé jsou připraveni to udělat kvůli nedostatečným znalostem webdesignu. Pokud se přesto rozhodnete používat WordPress, nezapomeňte na zvýšená rizika podvodu, která mohou nakonec pro váš projekt představovat nebezpečí. V případě, že nechcete riskovat, jděte na Bookmark, protože je to mnohem jednodušší řešení.

3. Vzory

Záložka do knihyWordPress
Počet témat:Neomezený10 000
Témata zdarma&# x2714; ANO&# x2714; ANO
Náklady na placená témata:Volný, uvolnitZdarma k $ 299
Citlivý design&# x2714; ANO&# x2714; ANO NE
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:✘ NE&# x2714; ANO
 • Záložka do knihy. Na rozdíl od většiny populárních tvůrců webových stránek Záložka nenabízí standardní kolekce návrhů. To však nesnižuje jeho výhody. Je to AIDA, která pro vás provede celý proces navrhování webových stránek. Ke svému webu nepotřebujete žádné šablony ani nástroje pro přizpůsobení designu. Jakmile odešlete své obchodní informace a obsah, AIDA automaticky vybere nejvhodnější šablonu pro další vyplnění souvisejícím obsahem.

  Šablony AIDA vytváří všestranné a zajímavé – nejsou zde žádná dvě podobná témata, protože každá šablona přichází s vlastní strukturou a rozvržením. Témata reagují, což je nutnost jak pro moderní webové stránky, tak pro současné uživatele.

  Pokud se vám ve výchozím nastavení nelíbí šablona, ​​kterou platforma nabízí, budete moci požádat AIDA o výběr jiné, dokud nenabízí téma, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Celý proces vytváření webových stránek pomocí záložek trvá jen pár minut, zatímco systém zajišťuje bezpečný a poutavý webový zážitek.

  Přestože AIDA vytváří design webových stránek v automatickém režimu, je také možné provést požadované úpravy, pokud máte takovou potřebu. Stačí přejít na sekci Nastavení na hlavním panelu a pokračovat v úpravách pozadí, stylu a dalších prvků projektu!

 • WordPress. CMS nabízí kolekci bezplatných a prémiových šablon, které odpovídají vašim preferencím stylu a tématu. Tato témata jsou však navzájem velmi podobná. Naštěstí WordPress poskytuje přístup k souborům CSS, aby vám umožnil upravit design webových stránek s ohledem na vaše potřeby.

  Pokud máte dostatek programovacích znalostí a dovedností, můžete změnit názvy webových stránek, typografii, styl, paletu barev, pozadí a další nastavení. Je také možné procházet web a vybírat na míru vytvořená témata WordPress a dále je integrovat do vašeho webu. Stejně jako u integrace pluginů však musíte být velmi opatrní při výběru bezpečných a vysoce kvalitních šablon, které nepředstavují nebezpečí pro váš web..

Záložka vs. WordPress. Pokud jde o přizpůsobení designu, Bookmark je určitě lídrem. Nemusíte se vůbec obávat přizpůsobení šablony jako nástroje umělé inteligence s rukojetí. To je významná výhoda pro začátečníky. WordPress je také dobrý v designu, ale pouze pro ty uživatele, kteří mají kódovací dovednosti a mohou tyto výhody správně využívat. Záložka, podle pořadí, je také dobrá v designu.

4. Zákaznická podpora

 • Záložka do knihy. Tým zákaznické podpory služby je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Chcete-li se s nimi spojit, vyplňte písemný formulář nebo použijte živé chatovací okno. Ten najdete na všech stránkách systému. Dalším způsobem, jak kontaktovat službu zákaznické podpory, je použít formulář pro zpětnou vazbu, který najdete v nabídce „Nápověda“.

 • WordPress. Tento open-source CMS se nemůže pochlubit žádnou zákaznickou podporou. Místo toho má rozsáhlou komunitu uživatelů, která je poměrně silná a může vám poskytnout všechny odpovědi na vaše otázky. Fóra WordPress jsou k dispozici na webu a vy zde můžete zpracovat všechna vaše dotazy v co nejkratším čase.

WordPress vs Bookmark. Záložka ani WordPress nenabízejí rozsáhlé možnosti zákaznické podpory. Údaje poskytované záložkou jsou však podrobnější, protože systém má tým podpory zákazníků, který uživatelé mohou kdykoli během dne kontaktovat několika způsoby.

5. Ceny

 • Záložka do knihy. Tvůrce webových stránek má nikdy nekončící bezplatný plán. Pokud potřebujete plně funkční web, můžete si vybrat mezi několika předplatnými. Jedná se o osobní, profesní a obchodní plány. Jejich cena se pohybuje mezi 4,99 a 24,99 $ za měsíc na základě předplatného a podmínek, které poskytuje. Cenová politika je přiměřená a přiměřená, pokud jde o dlouhodobé cíle v oblasti budování webu.

  Záložka do knihyWordPress
  Cenové plány:&# x2714; Volný, uvolnit;
  &# x2714; Profesionální (11,99 $ / měsíc);
  &# x2714; Obchodní (24,99 $ / měsíc).
  &# x2714; Hosting (10-15 $ / mo);
  &# x2714; Pluginy ($ 20 – 50 $ / mo).
  Funkce:&# x2714; Neomezená šířka pásma a úložiště;
  &# x2714; Doména zdarma;
  &# x2714; Neomezené produkty obchodu;
  &# x2714; SSL zdarma.
  &# x2714; Četné pluginy;
  &# x2714; Zdarma ke stažení;
  &# x2714; Plné přizpůsobení.
 • WordPress. Samotný systém je zdarma ke stažení pro každého uživatele. Jedná se obecně o náklady na vytvoření webové stránky. Chcete-li získat plně funkční projekt, musíte investovat do prémiových témat, doplňků a rozšíření. Jakmile dokončíte návrh svého webu, budete si muset zakoupit hosting a název domény. Jinak nedosáhnete slušných výsledků bez těchto finančních výdajů.

Záložka vs. WordPress. Pokud jde o srovnání cenových aspektů, Bookmark dělá vše jasné hned od začátku. Pokud potřebujete jednoduchý web, pak jděte na bezplatný plán. Potřebujete složitější projekt? Pokračujte na upgrade na jedno z předplatných prémií. To je jednoduché. Díky široké sadě funkcí jsou weby WordPress obvykle dražší. Při konečné volbě mějte na paměti.

Sečteno a podtrženo

Bookmark and WordPress jsou slušné nástroje pro vytváření webových stránek pro uživatele, kteří mají v úmyslu vytvořit plně funkční, informativní a škálovatelný web s vynikajícím designem a špičkovým výkonem. Služby však využívají různé přístupy k procesu tvorby webových stránek, což se nakonec odráží v jejich charakteristikách, aplikační sféře, parametrech a stupni povědomí o webdesignu..

Záložka do knihyZáložka do knihy je intuitivní tvůrce webových stránek, který umožňuje vytvářet slušné webové stránky díky integrovanému nástroji umělé inteligence s názvem AIDA. Vytváření projektů se systémem je ohromně jednoduché, protože to doslova dělá za vás. bookmark.com

WordPressWordPress je renomovaný systém pro správu obsahu, který je skvělý pro velké projekty i pro profesionály. Nováčkům bude obtížné zvládnout systém a vytvářet s ním webové stránky. Budete se také muset starat o výběr hostingu a domény, integrovatelné doplňky a šablony pro efektivnější propagaci SEO, nastavení analytik a další podobné nuance. WordPress.org

Abychom to shrnuli, oba systémy stojí za pozornost. Jsou to slušní konkurenti, kteří skvěle fungují ve vlastních výklencích. Pokud potřebujete rychlý a přesto kvalitní výsledek a nemůžete se pochlubit znalostmi programování, pak je pro vás to nejlepší řešení.

Přehled srovnávací tabulky

Záložka do knihyWordPress
Snadnost použití:Záložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPress
Funkce:Záložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPress
Vzory:Záložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPress
Zákaznická podpora:Záložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPress
Ceny:Záložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPress
Celkové skóre:Záložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPressZáložka vs. WordPress

Vytvořte web s záložkou

 Je to zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map