Adobe Dreamweaver Alternatywy

Adobe Dreamweaver Alternatywy


Adobe Dreamweaver – to potężny edytor wizualny opracowany dla doświadczonych profesjonalistów. Oferuje zestaw ulepszonych narzędzi do projektowania stron internetowych dostępnych w pakiecie oprogramowania do pobrania. Produkt jest częścią pakietu komercyjnego Adobe i oferuje różne funkcje do tworzenia unikalnych makiet stron internetowych.

Pomimo wszystkich korzyści, jakie ma Dreamweaver, oprogramowanie jest dość złożone. Ponadto z biegiem lat stał się dość nieaktualny. Co więcej, platforma jest raczej edytorem wizualnym niż pełnozakresowym twórcą stron internetowych. Nie oferuje hostingu ani domeny w swoim pakiecie. Ma on głównie na celu budowanie motywów mobilnych z dogłębnymi umiejętnościami kodowania.

Z tego powodu użytkownicy mogą chcieć skorzystać z prostszych i bardziej elastycznych rozwiązań ze wszystkimi opcjami już zawartymi w planie. Trochę popularne kreatory stron internetowych pochodzą z rozszerzoną funkcjonalnością nawet w niższej lub zerowej cenie. Przyjrzyjmy się więc alternatywom Dreamweaver, które mogą okazać się lepszą opcją.

Najlepsze alternatywy dla Adobe Dreamweaver:

 1. WIX – najlepsza darmowa alternatywa dla Adobe Dreamweaver
 2. WordPress – darmowa alternatywa dla Dreamweaver (CMS)
 3. Webflow – elastyczne narzędzie do projektowania stron internetowych
 4. Mobirise – bezpłatne oprogramowanie do projektowania stron internetowych, takie jak Dreamweaver
 5. Pinegrow – profesjonalny edytor wizualny
 6. Wsporniki – lekki, otwarty edytor tekstu
 7. Aptana Studio – IDE Web Development typu open source
 8. BlueGriffon – nowoczesny i darmowy edytor HTML
 9. Apache NetBeans – Open Source IDE dla Windows, Mac, Linux
 10. openElement – potężny & Intuicyjny edytor
 11. Google Web Designer – program dla systemów Windows, Mac i Linux
 12. TOWeb – responsywne oprogramowanie do tworzenia witryn i sklepów internetowych
 13. CoffeeCup – responsywne narzędzia do projektowania stron internetowych i oprogramowanie HTML
 14. Microsoft Expression Web – w pełni funkcjonalne narzędzie profesjonalne

Wix – najlepsza darmowa alternatywa dla Adobe Dreamweaver

Wix - najlepsza darmowa alternatywa dla Adobe Dreamweaver

Wix – to najlepszy program do tworzenia stron internetowych z milionami aktywnych użytkowników i obsługiwanymi projektami online. Jest to najbardziej elastyczne rozwiązanie dla początkujących, którzy chcą tworzyć niesamowite witryny z kodowaniem zerowym. Platforma zawiera wystarczającą liczbę narzędzi, które pozwalają tworzyć dosłownie dowolny typ strony internetowej ze stron docelowych i witryny małych firm do sklepów cyfrowych i nie tylko.

 • Prosty, ale potężny edytor – Wix całkowicie polega na funkcja przeciągnij i upuść dzięki czemu tworzenie witryn i stron jest bardzo łatwe, pomimo ich struktury i złożoności. Poza tym doświadczeni użytkownicy będą mogli dostosowywać swoje witryny za pomocą unikalnych i specjalnie zaprojektowanych elementów.
 • Sztuczna inteligencja – system korzysta z platformy Wix ADI, która automatycznie tworzy strony internetowe na podstawie preferencji użytkowników, typów projektów i funkcji, których możesz potrzebować. Otrzymasz gotową stronę ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami i opcjami już zintegrowanymi.
 • Wix Corvid – narzędzie do zaawansowanego tworzenia aplikacji internetowych. Intuicyjny kreator wizualny pozwala użytkownikom zajmować się programowaniem frontonu lub modyfikować ponad 100 elementów interfejsu użytkownika. Instrument może służyć do modyfikowania i dostosowywania niektórych bloków, a także całej strony internetowej.

Cena Wix: platforma jest początkowo bezpłatna. Możesz to przetestować bez wydawania dolara. Ale jeśli chcesz skorzystać z kompleksowego rozwiązania z darmowa domena, pełny zestaw stylowych platform i dostęp do wszystkich aplikacji, plan Combo to świetny pomysł na początek. W przypadku rozliczeń rocznych kosztuje 13 USD miesięcznie. Wix oferuje również osobne plany dla projektów eCommerce, zaczynając od 23 USD miesięcznie.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – darmowa alternatywa dla Dreamweaver (CMS)

Wordpress - Darmowa Dreamweaver Alternative (CMS)

WordPress – jest # 1 platforma CMS która zapewnia maksymalną elastyczność i swobodę projektowania stron internetowych. Korzystanie z platformy jest całkowicie bezpłatne, chociaż musisz zadbać o domenę i hosting. Na szczęście różni dostawcy hostingu oferują Rozwiązania serwerowe zoptymalizowane pod kątem WP które zmieniają WordPress w pełnowymiarową i wielofunkcyjną platformę do tworzenia stron internetowych.

 • CMS typu open source – możesz dowolnie dostosowywać swoje strony internetowe. System nie wymaga specjalnych umiejętności. Wszystko czego potrzebujesz to odrobina znajomości HTML. Nawet jeśli nie masz tych umiejętności, WordPress jest nadal dobrą opcją do tworzenia różnych typów stron internetowych.
 • Kompletne wtyczki – WordPress jest prawdopodobnie najlepszą platformą pod względem personalizacji. Zawiera tysiące różnych wtyczek do optymalizacji, promocji, ochrony, poprawy lub modyfikacji projektu. Wszystkie wtyczki można łatwo ustawić i zainstalować. Aha, a większość z nich jest darmowa.
 • Tysiące elastycznych tematów – ogromna kolekcja szablonów zawiera zarówno darmowe, jak i płatne motywy premium, aby sprostać wymaganiom użytkowników. Poza tym użytkownicy mogą dowolnie dostosowywać każdy układ, a nawet edytować kod źródłowy.

Cena WordPress: sam CMS jest całkowicie darmowy. Będziesz jednak musiał zapłacić za domenę i hosting. Najlepszym sposobem jest wybranie dostawców zoptymalizowanych do WordPress, takich jak Bluehost. Oferuje bezproblemową integrację WP, automatyczne aktualizacje, kopie zapasowe, 1-letnią domenę i potężny hosting WP od 2,95 USD miesięcznie, podczas gdy plan Choice Plus z nieograniczoną przepustowością dla nieograniczonej liczby stron kosztuje tylko 5,45 USD miesięcznie.

Wypróbuj WordPress teraz

Webflow – elastyczne narzędzie do projektowania stron internetowych

Webflow - elastyczne narzędzie do projektowania stron internetowych

Webflow – to oprogramowanie, które pozwala tworzyć profesjonalne i responsywne strony internetowe. Platforma jest dość złożona, ponieważ koncentruje się głównie na doświadczonych programistach i projektantach stron internetowych. Jednocześnie ma potężny edytor wizualny, który umożliwia tworzenie stron internetowych, a nawet sklepów cyfrowych bez kodowania lub typowych szablonów.

 • Webflow CMS dla projektantów – narzędzie umożliwia zaprojektowanie dowolnej struktury treści. Korzystając z CMS, użytkownicy mogą dodawać treści ręcznie lub przy użyciu interfejsu API, a następnie dostosowywać je we współpracy z edytorami, menedżerami treści itp.
 • Potężny edytor WWW – system zapewnia moc kodowania CSS i HTML w obszarze wizualnym. Poza tym możesz tworzyć różne elementy interakcji, animacje i inne rzeczy, aby utrzymać zaangażowanie użytkowników. Ponadto możesz wybrać gotowy motyw i go edytować.
 • Edycja bezpośrednia – możesz aktualizować lub modyfikować strony w dowolnym momencie, bez konieczności przełączania się między kilkoma ekranami. Wszystkie zmiany zostaną automatycznie zapisane w czasie rzeczywistym.

Cena przepływu w sieci: użytkownicy mogą obecnie wybierać spośród trzech głównych planów. Obejmują one odpowiednio Basic, CMS i Business, które kosztują odpowiednio 12 USD, 16 USD i 36 USD miesięcznie. Cena zależy od rodzaju strony i złożoności.

Wypróbuj Webflow za darmo

Mobirise – bezpłatne oprogramowanie do projektowania stron internetowych, takie jak Dreamweaver

Mobirise - bezpłatne oprogramowanie do projektowania stron internetowych, takie jak Dreamweaver

Mobirise – jest kreator stron offline. Oznacza to, że możesz z niego korzystać albo masz połączenie z Internetem, albo nie. Użytkownicy powinni pobrać i zainstalować oprogramowanie, aby uzyskać pełny dostęp do jego funkcji. Platforma jest łatwa w obsłudze i pozwala radzić sobie z różnymi zadaniami bez umiejętności technicznych.

 • Intuicyjny edytor – edytor używa funkcji przeciągnij i upuść. Struktura strony składa się z bloków, które można łatwo przenosić, zmieniać kolejność lub edytować za pomocą ustawień zaawansowanych.
 • Oprogramowanie oparte na bootstrapie – Mobirise pozwala tworzyć responsywne i przyjazne dla urządzeń mobilnych projekty, które działają równie dobrze na różnych urządzeniach, niezależnie od operatora i systemu operacyjnego.
 • 100% kompatybilności – pakietu do pobrania można używać z systemem Mac lub Windows OS.
 • AMP Builder – funkcja wprowadza AMP (Przyspieszona strona mobilna) konstruktor. Pomaga tworzyć witryny oparte na treści, które ładują się szybciej na różnych urządzeniach. Każdy artykuł otrzymuje od Google ikonę AMP, a wyszukiwarka wybiera je jako pierwsze do wyświetlenia.

Cena mobirise: sam kreator stron jest bezpłatny. Nie będziesz jednak mógł korzystać ze wszystkich jego funkcji, a także uzyskać dostępu do wyboru szablonów. Wyceniona dożywotnia licencja zawiera wszystkie profity Mobirise. Standardowa cena pełnego zestawu narzędzi do tworzenia witryn wynosi 4019 USD. Jednak system oferuje obecnie 97% rabatów z szansą na pełny pakiet za jedyne 99 USD.

Wypróbuj Mobrise za darmo

Pinegrow – profesjonalny edytor wizualny

Pinegrow - profesjonalny edytor wizualny

Pinegrow – jest zaawansowanym edytorem stron internetowych opracowanym dla profesjonalnych projektantów stron internetowych i programistów. Platforma jest dostępna jako oprogramowanie do pobrania z wieloma świetnymi funkcjami do tworzenia responsywnych witryn na komputerach Mac, Windows lub Linux.

 • Potężne narzędzia wizualne – otrzymasz zestaw narzędzi do przenoszenia, edycji, modyfikacji lub dodawania nowych elementów HTML i CSS. Wybierz repeater, aby wstawić wybrany element, aby zmodyfikować cały układ kilkoma ruchami.
 • Tryb wielokrotnego przeglądu i edycji – użytkownicy mają szansę sprawdzić, jak strona działa na różnych urządzeniach. System automatycznie przeanalizuje wszystkie arkusze stylów w celu wykrycia możliwych punktów przerwania.
 • Niestandardowy CMS – system może być wykorzystywany jako niestandardowa platforma CMS dla statycznych stron HTML. Uprości to zarządzanie treścią i elementami strony internetowej.

Cena Pinegrow: Pinegrow oferuje kilka modeli rozliczeń. Obejmują subskrypcje miesięczne i roczne, a także dożywotnie licencje. Druga opcja jest prawdopodobnie najlepsza, a cena licencji Pro zaczyna się od 99 USD. Pakiet jest obecnie dostępny z 50% rabatem.

Wypróbuj Pinegrow za darmo

Wsporniki – lekki, otwarty edytor tekstu

Wsporniki - lekki, otwarty edytor tekstu

Wsporniki – to bardzo lekki i prosty edytor tekstu. Oprogramowanie zostało zaprojektowane i zbudowane dla programistów i projektantów stron internetowych, a także dla programistów front-end. Oferuje zestaw łatwych w użyciu narzędzi wizualnych do modyfikowania kodu źródłowego, a także tworzenia nowych skryptów lub elementów od podstaw.

 • Lekki, ale mocny – możesz pracować z wieloma fragmentami kodu w jednym oknie. Zastosuj swój osobisty identyfikator, aby wykonać kodowanie bez wyskakujących okienek. Użyj selektora CSS, aby zastosować do dowolnego elementu bezpośrednio w przeglądarce. System ma również obsługę edycji bezpośredniej.
 • Użytkownicy wsporników mogą bezpłatnie pobierać różne rozszerzenia. Są wyposażone w obsługę wielojęzycznych nawiasów, generatory komentarzy, niestandardowe motywy kolorów itp.
 • Tryb podglądu na żywo – Twój projekt można bezproblemowo połączyć z przeglądarką w czasie rzeczywistym. Pozwala wprowadzić wszystkie zmiany w życie i zobaczyć, jak wpływają one na cały projekt.

Cena wsporników: oprogramowanie jest bezpłatne. Możesz go pobrać z oficjalnej strony internetowej, a także ze wszystkich dostępnych rozszerzeń.

Wypróbuj wsporniki za darmo

Aptana Studio – IDE Web Development typu open source

Aptana Studio - IDE Web Development typu open source

Aptana Studio – to potężne i szybkie IDE do tworzenia stron internetowych. Platforma open source została przebudowana. Teraz oferuje zestaw nowych funkcji po wdrożeniu najnowszej wersji Studio 3. System oferuje ponad 6 000 000 pobrań. Jego głównym celem jest umożliwienie programistom tworzenia aplikacji internetowych tak szybko, jak to możliwe.

 • Kompleksowa pomoc przy kodowaniu – oprogramowanie zawiera zintegrowane zestawy pierwszej pomocy do kodowania w obliczu pomocy HTML, CSS, PHP i JS.
 • Wbudowany debugger – świetna funkcja do automatycznego procesu debugowania. System zintegrował Ruby & Debuger Railsów i JavaScript do wykrywania i eliminowania możliwych punktów przerwania.
 • Konfigurowalne IDE – użytkownicy mogą dowolnie dostosowywać aplikację IDE i tworzyć odpowiedni ekosystem programistyczny za pomocą skryptów z listy niestandardowych poleceń.

Cena studia Aptana: oprogramowanie jest całkowicie darmowe.

Wypróbuj Aptana Studio za darmo

BlueGriffon – nowoczesny i darmowy edytor HTML

BlueGriffon - nowoczesny i darmowy edytor HTML

BlueGriffon – jest platformą typu „przeciągnij i upuść”, która została stworzona, aby projektanci i programiści mogli tworzyć dokumenty PUB i strony internetowe od zera. System korzysta z funkcji WYSIWYG. Licencja do pobrania zawiera szablony stron internetowych, arkusze stylów i inne funkcje.

 • Automatyczne aktualizacje – nie musisz dbać o aktualizacje systemu. Wszystkie funkcje zostaną zmodyfikowane po wdrożeniu nowej wersji.
 • Strony docelowe & Formularze internetowe – użytkownicy będą mogli tworzyć własne formularze od podstaw, a także korzystać z gotowych szablonów stron docelowych i modyfikować makietę.
 • Import Eksport – system jest wyposażony w funkcję eksportu / importu treści do pobierania własnych szablonów i elementów lub przesyłania plików stron internetowych.

Cena BlueGriffon: produkt jest dostępny w dwóch dużych licencjach do pobrania z dożywotnimi cenami. Obejmują one licencję podstawową, która kosztuje 75 USD, oraz licencję EPUB, która kosztuje 195 USD. Zwróć uwagę, że ostateczny koszt nie obejmuje podatku VAT, który zostanie odkupiony podczas zakupu.

Wypróbuj BlueGriffon za darmo

Apache NetBeans – Open Source IDE dla Windows, Mac, Linux

Apache NetBeans - Open Source IDE dla Windows, Mac, Linux

Apache NetBeans – to platforma do tworzenia witryn internetowych typu open source, która pomaga opracowywać aplikacje mobilne i internetowe. Posiada zintegrowane funkcje debugowania oprócz zarządzania wdrażaniem, narzędzi do edycji kodu itp. System obsługuje kilka języków i ma zaawansowany interfejs programistyczny.

 • Zaawansowany edytor kodów – edytor jest w stanie wyróżnić różne fragmenty kodu źródłowego zarówno semantycznie, jak i składniowo.
 • Aplikacje wielojęzyczne – Oprócz kreatorów kodowania NetBeans oferuje gotowe szablony i edytory do tworzenia aplikacji mobilnych i stacjonarnych w Javie, PHP i innych językach programowania.
 • Wtyczki – oprogramowanie można rozszerzyć za pomocą niestandardowych wtyczek. Lista dodatków i widżetów jest dostępna w portalu wtyczek Apache NetBeans.

Cena Apache NetBeans: oprogramowanie jest bezpłatne korzystanie i pobieranie. Odnosi się to nie tylko do starszych, ale także nowo aktualizowanych wersji.

Wypróbuj Apache NetBeans za darmo

openElement – potężny & Intuicyjny edytor

openElement - potężny i intuicyjny edytor

openElement – jest wielofunkcyjną platformą internetową. Pomaga właścicielom witryn modyfikować ich witryny, wdrażać skuteczne taktyki optymalizacji SEO, modyfikować kod źródłowy i zmieniać niektóre elementy witryny za pomocą potężnego edytora kodu. Ponadto zapewnia narzędzia do zarządzania bazą danych, a także kilka innych przydatnych funkcji:

 • Technologia przeciągnij i upuść – edytor stron internetowych ma wbudowaną funkcję przeciągnij i upuść, co ułatwia proces dostosowywania.
 • Elastyczny projekt – twórz strony i układy dostosowane do urządzeń mobilnych. Przeglądaj projekty z wielu urządzeń.
 • SEO – oprogramowanie pozwala zminimalizować kod i zoptymalizować zawartość multimedialną (obrazy i filmy). Skutkuje to lepszymi doświadczeniami użytkowników i wyższymi pozycjami wyszukiwarek.

cena openElement: użytkownicy mogą pobrać oprogramowanie całkowicie za darmo, bez żadnych opłat lub opłat za odnowienie.

Wypróbuj openElement za darmo

Google Web Designer – program dla systemów Windows, Mac i Linux

Google Web Designer - program dla systemów Windows, Mac i Linux

Google Web Designer – to wizualne narzędzie opracowane dla początkujących, którzy chcą pracować wizualnie, nie zagłębiając się głęboko w kod źródłowy. Platforma nadaje się głównie do projektowania banerów reklamowych lub prostych stron HTML5. Chociaż nie będzie działać w przypadku większych projektów, może się przydać, biorąc pod uwagę następujące funkcje.

 • Samodzielne oprogramowanie – Web Designer to osobny produkt Google, który jest całkowicie kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi. Można go używać z systemami Windows, Mac lub Linux na tym samym poziomie wydajności.
 • Układy płynów – proste narzędzie do pracy z wymiarami elementów. Umożliwia ustawienie procentowej szerokości, wysokości lub innych parametrów. Ta sama technologia dotyczy pozycjonowania niektórych elementów.
 • Tworzenie 3D – świetne narzędzie do sprawdzania, jak wygląda każdy element ze wszystkich stron. Ta funkcja umożliwia przeglądanie elementów w 3D pod różnymi kątami.

Cena Google Web Developer: program można pobrać i używać bez ograniczeń.

Wypróbuj Google Web Designer za darmo

TOWeb – responsywne oprogramowanie do tworzenia witryn i sklepów internetowych

TOWeb - responsywne oprogramowanie do tworzenia witryn i sklepów internetowych

TOWeb – to prosty program do tworzenia witryn zaprojektowany specjalnie dla początkujących. Oprogramowanie jest dość proste, co jest zaletą dla nie-techników. Aby rozpocząć i przejść do trybu online, wystarczy go zainstalować, wybrać szablon, dodać treść i uruchomić. Ponadto użytkownicy docenią przydatne przydatne dodatki.

 • Responsywne strony internetowe – TOWeb ułatwia utworzenie jednej strony HTML5 lub CSS3, która będzie działała równie dobrze na dowolnym urządzeniu mobilnym. System jest wyposażony w zintegrowane podejście RWD, które poprawiło dostępność mobilną.
 • Darmowe szablony – wybierz jeden z dostępnych bezpłatnych szablonów, których możesz użyć tutaj lub zmodyfikować przed wdrożeniem. Każdy układ można dostosować za pomocą technologii WYSIWYG.
 • Funkcjonalność eCommerce – system oferuje podstawowe opcje tworzenia sklepu cyfrowego i rozpoczęcia sprzedaży online bez skomplikowanych konfiguracji. Po prostu dodaj koszyk, wyświetl produkty i zintegruj dowolne z dostępnych opcji płatności.

Cena TOWeb: platforma oferuje trzy płatne plany oprócz bezpłatnego pakietu. Cena abonamentu zaczyna się od 49 USD za licencję, podczas gdy najbardziej zaawansowany pakiet funkcji eCommerce kosztuje 199 USD za licencję.

Wypróbuj TOWeb za darmo

CoffeeCup – responsywne narzędzia do projektowania stron internetowych i oprogramowanie HTML

CoffeeCup - responsywne narzędzia do projektowania stron internetowych i oprogramowanie HTML

Filiżanka kawy – jest sprawdzonym weteranem na arenie tworzenia stron internetowych. Oprogramowanie zadebiutowało w 1996 roku. Tysiące właścicieli witryn korzysta z niego do łatwego tworzenia projektów na urządzenia mobilne. Chociaż system wygląda trochę przestarzale, podobnie jak niektóre szablony, może być tańszą alternatywą dla programu Dreamweaver, biorąc pod uwagę niektóre jego funkcje.

 • Zaawansowane technologie – oprogramowanie obsługuje HTML5 i CSS3, umożliwiając tworzenie responsywnych stron, które działają dobrze na wielu urządzeniach.
 • Responsywne motywy – CoffeeCup ma własny sklep z motywami i responsywnymi szablonami. Chociaż niektóre układy wyglądają nieco staromodnie, możesz znaleźć kilka dobrych opcji, z których można korzystać bezpłatnie. Niektóre szablony są płatne, więc miej oko na cenę, przeglądając wszystkie motywy.
 • Sklep z aplikacjami – użytkownicy mogą uzyskać dodatkowe aplikacje, w tym konstruktory formularzy, responsywni projektanci poczty e-mail, a nawet konstruktory Bootstrap. Zła wiadomość jest taka, że ​​wszystkie aplikacje są płatne.

Cena kawy: użytkownicy mogą pobierać osobne licencje na komputery Mac i Windows. Cena jest taka sama i zaczyna się od 199 USD za licencję. Kiedy mówimy „zaczyna się”, mamy na myśli, że za niektóre motywy i aplikacje dostępne w lokalnym sklepie może być dodatkowo płatna.

Wypróbuj CoffeeCup za darmo

Microsoft Expression Web – w pełni funkcjonalne narzędzie profesjonalne

Microsoft Expression Web - w pełni funkcjonalne narzędzie profesjonalne

Microsoft Expression Web – to profesjonalne narzędzie do projektowania stron internetowych opracowane dla doświadczonych użytkowników. Działa świetnie do tworzenia stron internetowych od podstaw przy użyciu najnowszych technologii programistycznych. Oprogramowanie do pobrania jest dostarczane z obsługą wielu języków, bezpłatną wersją do testowania systemu oraz szeregiem dodatkowych funkcji.

 • Wiele języków programowania – Expression Web sprawdzi się niezależnie od tego, czy budujesz witryny i strony przy użyciu HTML, JavaScript, PHP, CSS lub innych języków programowania. System spełnia wszystkie niezbędne standardy techniczne.
 • Elastyczność – platformę można łatwo zintegrować z innymi produktami Microsoft, w tym Visual and Expression Studio.
 • Kompleksowe wsparcie – chociaż Expression Web jest prawie taki sam jak Dreamweaver, przejście do nowego oprogramowania raczej nie będzie kłopotliwe. Znajdziesz ogromne centrum informacyjne z dokumentacją, szczegółami, samouczkami, przewodnikami i innymi źródłami, aby w pełni wykorzystać oprogramowanie.

Cena Microsoft Expression Web: tak jak Dreamweaver, Expression Web jest częścią zestawu produktów Microsoft. Można go kupić osobno za 299 USD lub razem ze wszystkimi innymi Microsoft Studios za 599 USD. Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje bezpłatna licencja. Ale przychodzi bez wsparcia.

Wypróbuj Microsoft Expression Web za darmo

FAQ

Czy ktoś nadal korzysta z Dreamweaver?

Liczba użytkowników Dreamweaver drastycznie spada. System jest bardzo stary, chociaż niektórzy oddani użytkownicy mogą z niego nadal korzystać.

Czy Dreamweaver jest przestarzały??

Tak to jest. Podczas gdy nowe platformy korzystają z zaawansowanych technologii programistycznych, Dreamweaver wydaje się utknąć na tym samym poziomie.

Czy istnieje darmowa wersja Dreamweaver??

Nie, nie ma. Możesz go kupić tylko jako osobne oprogramowanie lub jako część pakietu produktów Adobe. Istnieje jednak 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Czego mogę użyć zamiast Dreamweaver?

To zależy od twojego zaplecza technicznego i celów. Początkujący docenią Wix lub WordPress jako łatwiejsze i bardziej elastyczne rozwiązanie, podczas gdy oddani fani polubią Microsoft Expression Web, który jest bezpłatny i ogólnie podobny do Dreamweaver.

Czy mogę używać Dreamweaver bez kodowania?

Tak, możesz. Ale główną zaletą oprogramowania jest pełna swoboda projektowania stron internetowych, którą można wdrożyć tylko za pomocą kodowania i programowania. W przeciwnym razie nie ma sensu z niego korzystać.

Czy Dreamweaver jest WYSIWYG?

Nie, nie jest. Dreamweaver to głównie edytor kodu z kilkoma drobnymi wskazówkami na temat funkcji WYSIWYG.

Wniosek

Adobe Dreamweaver to oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, które kiedyś było bardzo popularne. Ale technologie ewoluują szybko. Pojawiają się nowi twórcy stron internetowych z bardziej zaawansowaną funkcjonalnością i większą elastycznością.

Oferują aktualne szablony i narzędzia do projektowania, a także szereg funkcji dostosowywania, których Dreamweaver po prostu nie ma. Główne pytanie tutaj: „Czy to naprawdę jest warte tych pieniędzy?”. Oczywiście nie. Jeśli jesteś na etapie wybór platformy, lepiej wybierz narzędzie, które pasuje do Twojego zaplecza technicznego i celów projektu.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map