Alternatywy Mobirise

Alternatywy Mobirise


Mobirise (aktualna wersja to 4.12.3) – jest prosty, wygodny i niedrogi kreator stron internetowych. Został uruchomiony z myślą o potrzebach nietechnicznych i umożliwia tworzenie stron internetowych do użytku komercyjnego i niekomercyjnego bez żadnych kosztów, oferując szeroki zakres opcji i narzędzi, które są zrozumiałe i proste dla użytkowników o zróżnicowanym poziomie wiedzy specjalistycznej.

Jedyną istotną wadą tego kreator stron offline jest niemożność opublikowania strony internetowej zaraz po jej utworzeniu. Aby to zrobić, musisz niepokoić się wybór hostingu, wybierając najbardziej odpowiednie opcje, które spełnią Twoje potrzeby. Dla tych użytkowników, którzy nie chcą brać udziału w tym problemie, sprawdziliśmy najlepsze alternatywy Mobirise.

Najlepsze alternatywy dla Mobirise

 1. WIX – najlepsza alternatywa dla Mobirise (SaaS).
 2. WordPress – darmowa alternatywa dla hostowanej platformy (CMS).
 3. Webflow – oprogramowanie do projektowania stron internetowych podobne do Mobirise.
 4. Pinegrow – alternatywny edytor stron internetowych dla profesjonalistów.
 5. Web Designer – oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych firmy Google.

WIX – najlepsza alternatywa dla Mobirise (SaaS)

WIX - najlepsza alternatywa dla mobirise (SaaS)

Wix – jest najlepszym wszechstronnym narzędziem do tworzenia stron internetowych ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami zawartymi już w planie. Użytkownicy nie powinni szukać dostawcy hostingu ani rejestratora domen oddzielnie. Właśnie dlatego Wix jest bardziej elastyczne i prostsze rozwiązanie niż Mobirise.

Masz szansę stworzyć witrynę i od razu zacząć z nią żyć. Poza tym platforma jest idealna dla początkujących, którzy muszą budować dowolne witryny od profesjonalnego bloga lub portfolio po w pełni funkcjonalne sklepy cyfrowe lub witryny małych firm.

 • Platforma uniwersalna – oprócz pakietów typu „wszystko w jednym”, Wix może zaspokajać różne potrzeby. Pomaga tworzyć witryny oparte na treści, a także rynki internetowe. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród setek odpowiednich gotowych szablonów, które odnoszą się do konkretnej niszy. Wszystkie są w 100% responsywne. Poza tym motywy Wix wyglądają dobrze i zawierają wymagane widżety, w rzeczywistości nie trzeba ich dostosowywać. Wystarczy dodać treść, przesłać zdjęcia i przejść do trybu online w ciągu kilku godzin, niezależnie od typu witryny lub złożoności.
 • Zaawansowany edytor stron internetowych – oprócz intuicyjnej funkcji przeciągania i upuszczania, Wix jest wyposażony w zestaw zaawansowanych narzędzi do edycji. Użytkownicy mogą dodawać nowe elementy i przenosić je po stronie. Możesz edytować wstępnie zaprojektowaną makietę lub utworzyć nową strukturę strony z pustego miejsca. Kluczową zaletą jest to, że proces nie wymaga umiejętności kodowania. Jeśli nadal chcesz trochę kodować, Wix Corvid daje szansę doświadczonym użytkownikom na tworzenie wyjątkowych funkcji w celu zaspokojenia ich potrzeb biznesowych.
 • Platforma napędzana AI – system został pomyślnie wdrożony Technologie oparte na sztucznej inteligencji dostarczone przez Wix ADI. Narzędzie upraszcza proces budowania i pozwala początkującym tworzyć gotowe strony internetowe w kilka minut. Użytkownik powinien wskazać tylko niszę, typ strony internetowej i kilka innych szczegółów, podczas gdy oprogramowanie wymyśli gotowe makiety, w tym dodatki, zintegrowane usługi itp..
 • eCommerce – dla tych, którzy chcą sprzedawać produkty online, Wix oferuje wstępnie zaprojektowane układy sklepów cyfrowych, a także strony produktów, opcje płatności i usługi innych firm do zintegrowania. Użytkownicy uzyskają również dostęp do instrumentów promocyjnych, kuponów i innych ofert specjalnych.

Cena Wix: użytkownicy mogą wypróbować Wix bez żadnych opłat dzięki bezpłatnemu abonamentowi. Jest jednak bardzo ograniczony i nie oferuje dużej elastyczności. Możesz wybierz płatny plan w zależności od twoich celów z hostingiem i domeną już uwzględnioną. Plan Combo doskonale sprawdza się w przypadku witryn lub portfeli dla małych firm. Kosztuje 13 USD miesięcznie i zapewnia dostęp do wszystkich szablonów Wix, a także do App Market. Jeśli potrzebujesz sklepu cyfrowego, możesz wybrać jeden z kilku planów eCommerce, które zaczynają się od 23 USD miesięcznie.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – darmowa alternatywa dla hostowanej platformy (CMS)

WordPress - darmowa alternatywa dla hostowanej platformy (CMS)

WordPress – jest hostem typu open source system zarządzania zawartością. Podobnie jak w przypadku Mobirise, WP wymaga dodatkowego hostingu, aby zachować pliki witryny. Różnica polega jednak na tym, że będziesz mógł wybrać spośród kilku zoptymalizowanych przez WordPress rozwiązań serwerowych zaufani dostawcy hostingu lubić Bluehost, na przykład. Oferują bezproblemową integrację, bezpłatną domenę i inne dodatki potrzebne do uruchomienia i utrzymania strony internetowej.

Główne zalety WordPress obejmują:

 • Największy wybór tematów – WordPress jest poza konkurencją, jeśli chodzi o motywy. Użytkownicy mogą tworzyć tysiące responsywnych szablonów albo potrzebują bloga, forum, witryny dla małych firm, sklepu internetowego itp. Wszystkie motywy są projektowane przez niezależnych programistów. Niektóre z nich są bezpłatne, a niektóre są płatne. Jednak nawet darmowe szablony można łatwo dostosować w przypadku wystarczającej umiejętności kodowania.
 • Całkowita swoboda projektowania – termin „open source” oznacza pełną kontrolę nad kodem źródłowym strony internetowej. Użytkownicy mogą łatwo edytować lub modyfikować dowolne elementy strony, bloki i komponenty. Możesz także projektować własne funkcje, dodawać własne skrypty itp.
 • Wtyczki na każdą potrzebę – tysiące dostępnych wtyczek, dodatków, widżetów i usług firm trzecich, które można połączyć kilkoma kliknięciami, zapewnia swobodę dostosowywania. Albo chcesz skupić się na SEO stronie, podłączyć narzędzia analityczne, stworzyć angażujące formularze kontaktowe lub dodać dodatkowe środki bezpieczeństwa, po prostu wybierz i aktywuj potrzebną wtyczkę.
 • Narzędzia do zarządzania treścią – WordPress to najlepsza platforma do zarządzania zawartością. Został pierwotnie opracowany dla blogerów. Użytkownicy będą mieli wszystkie niezbędne narzędzia do formatowania tekstu, narzędzia do publikowania postów na blogu, tworzenia osobnych kategorii treści, tagów artykułów i inne. Otrzymasz dostęp do wbudowanych opcji publikowania, które pozwalają tworzyć przyjazne dla SEO teksty i strony.

Cena WordPress: aby rozpocząć korzystanie z WordPress, nie musisz płacić ani grosza. Będziesz jednak potrzebować miejsca do hostowania swojej przyszłej witryny, podczas gdy niektóre wtyczki, szablony i usługi innych firm będą płatne. p style = ”text-align: justify;”>Bluehost łączy wszystkie te rzeczy i zarządza nimi dla użytkownika. Dostawca hostingu oferuje zoptymalizowane pod kątem WP rozwiązania serwerowe, które obejmują pakiet bezpieczeństwa witryny, doskonałą wydajność, dostęp do wtyczek i motywów, pełną integrację z CMS itp. Cena wynosi od 2,95 USD miesięcznie.

Wypróbuj WordPress za darmo

Webflow – oprogramowanie do projektowania stron internetowych podobne do Mobirise

Webflow - oprogramowanie do projektowania stron internetowych podobne do Mobirise

Webflow – to elastyczne oprogramowanie obsługujące HTML, JS i CSS. Jest to dobre zarówno dla początkujących, którzy nie wiedzą, jak kodować, jak i dla profesjonalnych projektantów stron internetowych, którzy chcą w pełni wykorzystać niestandardowe CRM, elementy projektu, animacje i efekty wizualne.

Niektóre funkcje Webflow są podobny do Mobirise. Ma jednak więcej zalet, takich jak hosting, edycja bezpośrednia, świetne narzędzia do współpracy itp. Zobacz:

 • Podejście wizualne – Webflow opracowało ekskluzywne podejście do tworzenia stron internetowych, w którym dużą wagę przywiązuje się do wizualizacji. Nawet jeśli nie wiesz, jak kodować, możesz łatwo dodać animację 3D i złożone efekty wizualne, podczas gdy system wykona kodowanie za Ciebie.
 • Gama komponentów – od kontenerów i kart osadzonego kodu do responsywnej nawigacji w witrynie, udostępniania społecznościowego, tekstu i innych elementów – wybierz komponent i wybierz lokalizację, której potrzebujesz na stronie, bez interakcji z kodem źródłowym.
 • Hosting wliczony w cenę – platforma zawiera udogodnienia hostingowe. Oznacza to, że po zakończeniu dostosowywania możesz zacząć korzystać ze swojej witryny. Oprogramowanie zapewnia dostępność na poziomie 99,9%, natychmiastowe aktualizacje systemu, niestandardową nazwę domeny, codzienne kopie zapasowe witryny i więcej.
 • Prezentacja narzędzi – każdy użytkownik Webflow ma okazję podkreślić swoje umiejętności, najnowsze prace, wyniki itd. Po dokonaniu subskrypcji publiczne portfolio zostanie automatycznie połączone z Twoim kontem. Może zawierać linki do Twojej strony internetowej, a także umożliwia rozwój osobistej marki.

Cena przepływu w sieci: możesz wybrać jeden z czterech ogólnych planów witryny obejmujących Basic (12 USD miesięcznie), CMS (16 USD miesięcznie), Biznes (36 USD) i Enterprise (do negocjacji) oprócz subskrypcji Webflow oddzielnych ofert eCommerce. Jeśli chcesz sprzedawać produkty online, dodaj plan standardowy, plus lub zaawansowany, kosztujący odpowiednio 29 USD, 47 USD i 212 USD miesięcznie.

Wypróbuj Webflow za darmo

Pinegrow – alternatywny edytor stron internetowych dla profesjonalistów

Pinegrow - alternatywny edytor stron internetowych dla profesjonalistów

Pinegrow – jest platformą dla profesjonalistów chętnych do korzystania z szeregu komponentów Bootstrap i Foundation. Oprogramowanie umożliwia budowanie i zarządzanie wieloma stronami jednocześnie przy użyciu stylów CSS z obsługą LESS i SASS. Można go używać do tworzenia motywów WordPress, a także w pełni funkcjonalnych stron internetowych opartych na HTML. Podobnie jak Mobirise, Pinegrow to aplikacja do pobrania dostępna dla systemów Windows i Mac. Ale to jedyne wspólne rzeczy między dwiema platformami.

Funkcje Pinegrow są następujące:

 • Strony statyczne do motywów WP – od teraz użytkownicy Pinegrow mogą konwertować swoje statyczne strony HTML na motywy WordPress (ale nie nawzajem). Wystarczy ustawić niezbędne parametry w edytorze dla istniejącego układu i dodać akcję WordPress. Następnie możesz wyeksportować gotowy szablon WP.
 • Strony WordPress od zera – platforma ułatwia tworzenie w pełni funkcjonalnych motywów WordPress od zera. System oferuje wybór wstępnie zaprojektowanych elementów WordPress, które można dodawać jednym kliknięciem. Obejmują one posty, zakładki, kategorie, nawigację itp.
 • Inteligentny edytor „przeciągnij i upuść” – chociaż zaprojektowany dla profesjonalistów, system nadal ma funkcję przeciągania i upuszczania, która umożliwia zmianę układu istniejących elementów, przenoszenie nowych bloków, klonowanie potrzebnych komponentów, dodawanie lub usuwanie różnych elementów HTML.
 • Bootstrap & Fundacja – Pinegrow ma bibliotekę gotowych komponentów frameworka. Użytkownicy będą mogli uzyskiwać dostęp do kontrolek wizualnych układu, zmieniać rozmiar kolumn, modyfikować siatki i dostosowywać motywy za pomocą narzędzi, które dotyczą zarówno Bootstrap, jak i Foundation.

Cena Pinegrow: aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania, musisz mieć zainstalowaną aplikację. Jest kompatybilny zarówno z Windows, jak i MAC. Użytkownicy mogą wybierać spośród trzech podstawowych licencji dostępnych jako dożywotnia subskrypcja. Licencja obejmuje Standard, Pro, ad Pro z WordPress, kosztując odpowiednio 49 USD, 99 USD i 149 USD miesięcznie.

Wypróbuj Pinegrow za darmo

Web Designer – oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych firmy Google

Web Designer - oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych firmy Google

Projektant stron internetowych – to narzędzie do tworzenia witryn internetowych opracowane przez Google w celu tworzenia stron reagujących na HTML5. Podobnie jak Mobirise, system jest świetny dla początkujących, którzy chcą tworzyć atrakcyjne wizualnie treści, strony i banery reklamowe bez bałaganu w kodzie. Podstawową zaletą Web Designer jest to, że oprogramowanie jest dostępne jako bezpłatna aplikacja do pobrania zamiast sąsiedniego produktu – Witryny Google.

Dodatkowe funkcje platformy obejmują:

 • Pozycjonowanie elementu – funkcja jest włączona przez funkcję Układ płynu, która pozwala zmienić rozmiar, szerokość i inne parametry elementu. Użytkownicy mogą modyfikować każdy kontener bez dostępu do kodu źródłowego.
 • Ustawienia zdarzeń – Web Designer umożliwia konfigurowanie wydarzeń i sprawia, że ​​treść jest bardziej atrakcyjna dla użytkowników. Masz szansę dodawać galerie, wdrażać fizyczne gesty i efekty wizualne, takie jak obracanie lub wstrząsanie na urządzeniach mobilnych.
 • Przeciągnij i upuść komponenty – wybierz potrzebny pojemnik lub element i umieść go w odpowiednim miejscu na stronie. Użytkownicy mogą wybierać suwaki, galerie, mapy, odtwarzacze wideo i inne bloki.
 • Integracja – unikalna funkcja, którą posiada tylko Web Designer. System można zintegrować z Dyskiem Google. Oprócz możliwości aktualizowania dokumentów internetowych i plików multimedialnych, może służyć do podglądu dowolnych twoich dzieł online w przeglądarce. Poza tym jest domyślnie połączony z innymi usługami Google, takimi jak Search Console, G Suite i Google Analytics.

Cena projektanta stron internetowych: korzystanie z platformy jest bezpłatne. Pobierz aplikację i zacznij budować stronę internetową.

Wypróbuj Web Designer za darmo

Wniosek

Mobirise – to zdecydowanie pierwszy system, który przychodzi na myśl, jeśli chodzi o wybór narzędzia do tworzenia witryn offline. Jest tak, ponieważ jest super łatwy, wygodny i darmowy. Jedyną poważną wadą platformy jest hosting, który należy wybrać osobno. Wymaga to dodatkowej inwestycji czasu, pieniędzy i wysiłku.

Dla użytkowników, którzy nie uważają tego za wygodne, wyżej wymienione alternatywy wydają się prostszą opcją. Wszystkie są wystarczająco przyzwoite i zdecydowanie warte uwagi. Śmiało przetestuj systemy, aby określić własnego zwycięzcę!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map