Alternatywy przepływu internetowego

Alternatywy przepływu internetowego


Przepływ stron – to renomowana platforma skierowana do profesjonalnych projektantów i programistów stron internetowych. System zapewnia obszerny zestaw funkcji, który obejmuje wiele opcji edycji i dostosowywania projektu, potężne integracje, dodatki i narzędzia promocji witryny.

Należy jednak wiedzieć, że usługa ma złożoną strukturę i narzędzia do projektowania stron internetowych, które mogą wydawać się dość kłopotliwe i skomplikowane dla początkujących, którym brakuje umiejętności technicznych i zaplecza w zakresie projektowania stron internetowych. Pod tym względem Webflow przypomina nieco System Zarządzania Treścią, który wymaga głębszej świadomości niuansów projektowania stron internetowych. Z tego właśnie powodu wielu użytkowników zaczyna szukać prostszych alternatyw dla Webflow zaprojektowanych dla osób bez umiejętności programowania lub programowania stron internetowych.

Bez względu na powody, dla których musisz szukać odpowiedniej alternatywy dla Webflow, musisz mieć świadomość usług, które mogą być miłym substytutem tej platformy. Wynika to z faktu, że musisz poznać mocne i słabe strony każdego systemu, którego możesz potencjalnie użyć w procesie tworzenia witryny.

Najlepsze alternatywy dla Webflow

Załóżmy, że zdecydowałeś się na przejście z Webflow na prostszą i bardziej intuicyjną alternatywę, która obejmie elastyczność, zaawansowaną funkcjonalność i przystępność cenową. Która usługa działa lepiej w tym celu? Który z nich może dostarczyć wyczerpujący zestaw funkcji, aby zaspokoić większość potrzeb programistycznych?

W tych badaniach przeanalizowaliśmy najpopularniejsze platformy, których możesz używać zamiast Webflow, w zależności od ustawionych zadań projektowania stron internetowych. W związku z tym dokonamy przeglądu kompleksowych rozwiązań, a także specjalistycznych systemów w celu zidentyfikowania ich pułapek, a także podstawowych funkcji, które czynią te platformy najlepszymi substytutami Webflow.

1. Wix

Strona główna Wix

Wix – jest najlepszą alternatywą dla Webflow. Słynie z doskonałej nazwy, szczycąc się milionami piękne strony internetowe w globalnej sieci. Okazało się, że jest to proste i skuteczne narzędzie do tworzenia stron internetowych dla użytkowników bez konieczności programowania i tworzenia stron internetowych.

Wix zapewnia wystarczającą elastyczność, aby poradzić sobie z każdym rodzajem strony internetowej. Użytkownicy mogą korzystać z intuicyjnego interfejsu i narzędzi edycyjnych, oprócz szerokiego wyboru szablonów zoptymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych, ogromnej kolekcji widżetów i dodatków, możliwości integracji i innych.

Do jakiego rodzaju stron internetowych służy Wix?

Wix pozwala budować dosłownie każdy rodzaj strony internetowej. Zapewnia niekończący się wybór gotowych do użycia szablonów z ponad 70 różnych kategorii, w tym eCommerce, blogów, witryn biznesowych itp..

Do tworzenia możesz użyć platformy profesjonalne portfele z wysokiej jakości obrazami, które z pewnością przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Wix jest dobrą opcją dla stron docelowych lub stron internetowych. Platforma ma wystarczającą liczbę funkcji eCommerce, aby zbudować, zarządzać i promować średni sklep cyfrowy. Oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji sprawia, że ​​proces budowania jest jeszcze łatwiejszy. Zadaje użytkownikowi kilka prostych pytań i tworzy niestandardowy szablon na podstawie odpowiedzi i preferencji.

Wix oferuje świetną funkcję blogowania dla tych, którzy chcą mówić głośno w globalnej sieci. Użytkownicy mogą stworzyć potężną platformę blogową i wdrożyć dostępne ustawienia SEO, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców i uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Dlaczego Wix jest lepszą alternatywą dla Webflow??

Platforma oferuje szeroki wybór przydatnych funkcji od razu po wyjęciu z pudełka, oprócz swojej prostoty:

 • Proste narzędzia do edycji – Wix został zaprojektowany dla początkujących. Oznacza to, że możesz zbudować i opublikować dowolny typ strony internetowej w ciągu kilku godzin bez specjalnych umiejętności dzięki Edytorowi WYSIWYG. Pozwala przejąć kontrolę nad każdym procesem budowania, a także dodawać zawartość i pliki multimedialne za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania.
 • Szablony zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych – Dla użytkowników dostępny jest wybór szablonów przyjaznych dla urządzeń mobilnych. Użytkownik powinien tylko wybrać motyw z określonej kategorii i rozpocząć edycję.
 • Wix ADI – Sztuczna inteligencja sprawia, że ​​proces budowy strony internetowej jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Narzędzie Wix ADI wybierze szablon i uporządkuje zawartość zgodnie z twoimi preferencjami i celami.
 • Projekt – Wix ułatwia integrację dodatkowych narzędzi, takich jak efekty wizualne. Ponadto możesz eksperymentować z kodem Wix na wypadek, gdybyś miał przynajmniej podstawowe umiejętności kodowania, aby wymyślić unikalny projekt strony internetowej i wyróżnić się na tle konkurencji.
 • Elastyczność i funkcje – Platforma ma własny App Store z niekończącymi się widżetami i dodatkami z eCommerce i funkcji SEO, takich jak SEO Wizard, który zaoferuje najwyższy poziom SEO dla Twojej strony internetowej do potężnych narzędzi do blogowania i marketingu.

Wix ma bezpłatny plan, który jest dobry do testowania systemu. Przyda się, gdy chcesz bezpłatnie sprawdzić wszystkie dostępne narzędzia. Jednak nie wystarczy zbudować solidną stronę internetową. Powinieneś zacząć od zakładu Combo za 8,50 USD miesięcznie. Płatny pakiet zawiera bezpłatną nazwę domeny już wliczoną w cenę oprócz hostingu, bezpieczeństwa SSL, obsługi klienta i innych.

Wypróbuj Wix teraz

2. WordPress

Kreator stron internetowych WordPress

WordPress – jest najbardziej odpowiednim rozwiązaniem, jeśli chcesz korzystać z CMS zamiast Webflow. Jest to popularny na całym świecie potężny system zarządzania treścią, który nie wymaga żadnej prezentacji ze względu na swoją elastyczność, zaawansowane narzędzia dostosowywania projektu i szerokie opcje integracji.

Usługa obejmuje szerokie spektrum potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych, zapewniając bogaty zestaw funkcji, imponującą głębokość dostosowywania strony internetowej i mnogość wtyczek, które umożliwiają ujawnienie swojej funkcjonalności na korzyść.

Do jakiego rodzaju stron internetowych nadaje się WordPress?

Oprócz wysokiej jakości i funkcjonalnych blogów, które są główną specjalizacją WordPress, możesz również uruchamiać witryny firmowe, strony docelowe, portfele, portale internetowe, a nawet witryny eCommerce za pomocą WordPress. Właściwie, bez względu na rodzaj witryny, której potrzebujesz, znajdziesz rozszerzenie, wtyczkę lub dodatek, które spełnią ten cel..

Liczba tych rozszerzeń stale rośnie, a sam system jest regularnie aktualizowany w celu uwzględnienia opcji integracji, funkcjonalności, elastyczności i swobody dostosowywania projektu. Wszystkie projekty oparte na WordPress są zoptymalizowane pod kątem SEO, co oznacza, że ​​ich szanse na wysoką pozycję w wyszukiwarkach są dość duże.

Dlaczego WordPress jest lepszą alternatywą dla przepływu w sieci??

System wyróżnia się z tłumu dzięki niesamowitemu zestawowi funkcji i wysokiej jakości opcjom integracji. Rzućmy okiem na niektóre z nich teraz:

 • Wybór hostingu – System nie oferuje zintegrowanego hostingu, ale pozwala wybrać dowolnego dostawcę usług hostingowych. Od Ciebie zależy, którą platformę możesz powierzyć swojej witrynie. Podobnie to Ty wybierasz preferowaną nazwę domeny dla swojego projektu, aby podkreślić popularność witryny i marki. Nawiasem mówiąc, proces wyboru domeny i instalowania strony internetowej na wybranym serwerze jest szybki i bezproblemowy.
 • Integracja wtyczek – WordPress pozwala wybierać spośród wielu wysokiej jakości wtyczek dla dodatkowej wydajności strony i promocji. Podczas przeglądania sieci możesz natknąć się na wtyczki do optymalizacji SEO, ochrony antyspamowej, korzystania z e-commerce, tworzenia map witryn, transliteracji tytułów i wielu innych. Wybór zależy intuicyjnie od typu witryny i specjalizacji.
 • Zintegrowany edytor kodów – Doświadczeni użytkownicy mogą pracować z kodami HTML, PHP i CSS, osadzając je w swoich projektach dla maksymalnej wydajności. Jest to najlepszy sposób na głęboką personalizację witryny, zintegrowanie bloków treści lub widżetów, zastąpienie istniejących komentarzy aplikacjami zewnętrznymi, a co nie.
 • Szablony – Kolekcja szablonów WordPress jest niesamowita i obecnie obejmuje tysiące motywów dostępnych w systemie i Internecie. Projekty są bezpłatne i płatne, a wybór należy do Ciebie.
 • Potężna społeczność – WordPress ma jedną z najbardziej niesamowitych, rozległych i wspierających społeczności, które zapewnią ci wszelkiego rodzaju pomoc potrzebną do rozpoczęcia, zarządzania i promowania projektu wysokiej jakości.

WordPress to całkowicie darmowy system. Oznacza to, że możesz go pobrać i zainstalować bez żadnych kosztów. Pamiętaj jednak, że nie obejdziesz się bez kupowania wtyczek, szablonów, nazwy domeny i hostingu. Koszt tych elementów różni się w zależności od dostawcy hostingu i planu, na który wybierzesz (Bluehost jest tutaj najlepszą opcją, której najtańszy plan stanowi tylko 3,95 USD / mc), złożoność wybranych projektów (plany płatne będą kosztować od 25 do 300 USD), nazwa domeny i inne kluczowe parametry.

Wypróbuj WordPress teraz

3. Shopify

Oprogramowanie Shopify eCommerce

Shopify – jest lepszy niż Webflow, jeśli zdecydujesz się na stronę eCommerce. System jest rozsądnym wyborem dla użytkowników, którzy chcą założyć własne sklepy internetowe w celu sprzedaży produktów cyfrowych lub fizycznych.

Dzięki Shopify masz dostęp do szerokiego spektrum funkcji i narzędzi potrzebnych do uruchomienia, zarządzania, aktualizacji i promowania w pełni funkcjonalnej witryny eCommerce. Oprogramowanie pozwala uruchomić bogaty w funkcje sklep internetowy z setkami produktów wymienionych w niszowych kolekcjach oraz bogactwem narzędzi marketingowych i promocyjnych. Platforma pozwala dostosować parametry wysyłki, podatków i płatności, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo wszystkich etapów procesu zakupowego.

Do jakiego rodzaju stron internetowych służy Shopify?

Jedynym typem witryny, którą możesz skutecznie uruchomić i zarządzać za pomocą Shopify, jest sklep internetowy. Nie ma w tym nic złego. Chodzi o konkretną niszową specjalizację platformy, która została zbudowana z myślą o orientacji w projektowaniu stron internetowych eCommerce.

Pracując z Shopify, możesz założyć duży sklep internetowy, a nawet hipermarket. To miejsce, w którym będziesz mógł sprzedawać różne rodzaje produktów (zarówno fizyczne, jak i cyfrowe), tworzyć i organizować imponujące galerie produktów z przypisanymi do nich wieloma parametrami, konfigurować kryteria dostosowywania projektu, cechy promocyjne i marketingowe itp..

Dlaczego Shopify to lepsza alternatywa dla Webflow?

Shopify wyróżnia się funkcjonalnością. Platforma zapewnia oszałamiający zestaw funkcji, które obejmują szeroki zakres potrzeb marketingowych, promocyjnych i zakupowych. Oto lista funkcji, dzięki której Shopify ma przewagę nad konkurentami:

 • Zaawansowane opcje integracji i synchronizacji – System skutecznie synchronizuje się i integruje z aplikacjami i rozszerzeniami innych firm (obejmują one Quickbooks, Xero, Amazon Marketplace, eBay i inne).
 • Ustawienia wyświetlania produktu – Od Ciebie zależy tworzenie i dodawanie galerii produktów, dostosowywanie opcji wyświetlania, przypisywanie do nich cech, korzystanie z funkcji importu / eksportu plików CSV, tworzenie okien pokazów itp. Shopify oferuje również funkcję rozszerzonej rzeczywistości, która zapewnia obrazy 3D oferowanych produktów na sprzedaż, przedstawiając w ten sposób ich szczególne cechy w szczegółach i przyczyniając się do lepszej rozrywki użytkownika.
 • Funkcje specyficzne dla eCommerce – Oprogramowanie umożliwia ustawianie funkcji eCommerce i zarządzanie nimi. Należą do nich obsługa wielokanałowa (platformy transakcyjne, konta w sieciach społecznościowych), odzyskiwanie porzuconych kas, certyfikacja SSL, ochrona przed oszustwami dla danych osobowych i informacji o płatnościach, wprowadzenie kodu sklepu, obsługa wielu języków.
 • Funkcje marketingowe – Dzięki Shopify możesz korzystać z wielu narzędzi marketingowych, które zwiększają efektywny proces sprzedaży. Należą do nich oprogramowanie POS, możliwość przeglądania i sortowania profili klientów, odwiedzania i wybierania aplikacji i dodatków z Shopify App Store, korzystania z aplikacji mobilnej Shopify Ping, aby móc zarządzać sklepem internetowym z dowolnej lokalizacji, opcja, która pozwala wprowadzamy zniżki i oferty specjalne, procedurę dynamicznej realizacji transakcji, a także zaawansowane funkcje sprzedaży detalicznej. Oprogramowanie oferuje również zupełnie nowy Shopify Tap & Chip Reader – funkcja marketingowa, która umożliwia dokonywanie płatności „dotknij” za pośrednictwem aplikacji Google lub Apple Pay.

Shopify ma bezpłatny okres próbny, który obejmuje 14 dni. Po zakończeniu okresu testowego możesz uaktualnić do jednej z płatnych subskrypcji – Lite, Basic Shopify, Shopify i Advanced Shopify. Koszt planów zaczyna się od 9 USD / mc, aby osiągnąć 299 USD / mc. Ostateczny koszt subskrypcji zależy od zestawu funkcji, warunków, narzędzi i usług.

Wypróbuj Shopify teraz

4. uKit

Strona główna uKit

uKit – to najtańsza alternatywa dla Webflow. Opracowany jako proste oprogramowanie dla majsterkowiczów, uKit wykorzystuje najnowsze technologie do tworzenia stron internetowych dla małych firm. Oferuje wybór dobrze zaprojektowanych responsywnych szablonów w połączeniu z instrumentami do tworzenia treści od podstaw i zarządzania cyfrową tożsamością stron.

Jakie typy stron internetowych można zbudować za pomocą uKit?

Podobnie jak Wix, główna misja uKit, aby pomóc początkującym w tworzeniu solidnej witryny od podstaw. Nie są wymagane żadne specjalne umiejętności kodowania lub programowania. Użytkownik musi się tylko zalogować, wybrać szablon, edytować go, dodawać treść i publikować gotową do użycia witrynę internetową.

Program uKit został zaprojektowany, aby pomóc Ci w budowie małych sklepów internetowych, witryn dla małych firm, witryn jednostronicowych, wizytówek, stron docelowych itp. Możesz dodać zdjęcia wysokiej jakości, aby stworzyć profesjonalne portfolio lub uruchomić osobistego bloga.

Integracja z CRM i funkcjonalność eCommerce sprawiają, że platforma jest dobrą opcją dla małych witryn eCommerce. Użytkownicy mogą wymyślić małe sklepy cyfrowe i skorzystać z narzędzi do śledzenia sprzedaży i zarządzania produktami.

Co sprawia, że ​​uKit jest lepszą alternatywą dla przepływu w sieci??

Rzućmy okiem na wszystkie główne funkcje, które sprawiają, że uKit jest lepszym wyborem dla nie-techników:

 • Mobilne szablony responsywne – Chociaż uKit jest uniwersalnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, oferuje wybór różnych szablonów reagujących na urządzenia mobilne, w tym gotowe do użycia małe sklepy cyfrowe, szablony jednostronicowe itp..
 • Podgląd witryny mobilnej – Świetna funkcja pozwalająca zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja witryna na różnych typach urządzeń mobilnych. Użytkownicy mogą nie tylko wyświetlać podgląd, ale także edytować niektóre sekcje i bloki witryny, ukrywać je lub wyświetlać w razie potrzeby.
 • Funkcja przeciągnij i upuść – Edytor platformy ułatwia pracę z dowolnym rodzajem treści. Możesz organizować strukturę strony, a także zarządzać sekcjami, tekstami lub plikami multimedialnymi.
 • Funkcjonalność eCommerce – uKit pozwala użytkownikom budować małe sklepy cyfrowe i zapewnia narzędzia do zarządzania produktami, wdrożenia funkcji „dodaj do koszyka”, edycji opisów produktów i zdjęć.
 • Funkcja outsourcingu – Kreator stron internetowych pozwala łatwo współpracować z zewnętrznymi programistami i firmami internetowymi w celu pracy nad witryną przy użyciu funkcji dostępu programisty.

Możesz wypróbować wszystkie dostępne funkcje uKit za darmo. Oprogramowanie obejmuje 14 okresów próbnych. Jednocześnie płatne plany wyglądają jak okazja. Abonament Premium kosztuje 4 USD miesięcznie i wystarczy, aby stworzyć profesjonalną stronę internetową lub wizytówkę. Jeśli pragniesz więcej funkcji, aby zbudować witrynę eCommerce, możesz wybrać plan zaawansowany, który kosztuje 12 USD miesięcznie.

Wypróbuj uKit teraz

Dolna linia

Z pewnością warto zwrócić uwagę na przepływ stron internetowych ze względu na wiele funkcji, potężne narzędzia do edycji i projektowania, integracje i dodatki. Jego przykłady witryn na żywo stanowią najlepszy dowód tego oświadczenia. Platforma koncentruje się jednak głównie na profesjonalnych projektantach i edytorach stron internetowych. Początkujący nie będą w stanie dowiedzieć się, jak działa system ze względu na jego złożoność. Tutaj mogą pomóc kompleksowe i wyspecjalizowane platformy do tworzenia stron internetowych.

TOP Alternatywy dla Webflow:

WixWix – jest najlepszą alternatywą dla Webflow. Kreator stron internetowych umożliwia tworzenie oszałamiających, atrakcyjnych wizualnie i funkcjonalnych stron internetowych nawet dla początkujących. Korzystając z usługi do osobistych i biznesowych potrzeb związanych z projektowaniem stron internetowych, nie musisz martwić się o umiejętności kodowania lub wybór hostingu. Wix.com

WordPressWordPress – jest najlepszym substytutem CMS dla Webflow. System zapewnia zaawansowane opcje integracji, które wpływają na wynik rozwoju strony internetowej. Mimo swojej złożoności wciąż może być eksplorowany i wykorzystywany przez ekspertów internetowych i początkujących – po prostu poświęć trochę czasu na opanowanie systemu. WordPress.org

ShopifyShopify – to najlepsza alternatywa eCommerce dla Webflow, która działa świetnie dla użytkowników chcących założyć i zarządzać wysokiej jakości sklepami internetowymi. System jest dostarczany z wysokiej jakości szablonami, zaawansowanymi narzędziami dostosowywania oraz mnóstwem funkcji marketingowych, tworzenia stron internetowych i promocji. Shopify.com

ZestawuKit – to najtańszy zamiennik Webflow, który koncentruje się głównie na rozwoju małych i średnich firmowych stron internetowych. Jest to niedrogie rozwiązanie dla wszystkich kategorii użytkowników, które zachwyca wszystkich swoją wyjątkową łatwością użytkowania, rozsądną ceną i wygodą. uKit.com

Wszystkie wymienione wyżej systemy, a także niektóre inne popularne usługi, takie jak Adobe Muse, Squarespace lub Webydo można uznać za godne alternatywy dla Webflow. Ostateczny wybór powinien jednak zależeć od twoich umiejętności projektowania stron internetowych i rezultatu, który masz nadzieję wykorzystać na końcu procesu tworzenia stron internetowych. Jeśli masz czas i budżet na zainwestowanie w proces projektowania stron internetowych, poświęć czas na przetestowanie tych, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map