Alternatywy Squarespace

Squarespace Alternatives - przez swb


Squarespace jest jednym z najbardziej szanowanych i rozpoznawalnych twórców witryn, z jakimi można się obecnie spotkać. Można go wykorzystać do opracowania dosłownie wszystkich rodzajów stron internetowych, ale istnieje jeden problem, z którym większość użytkowników napotyka decyzję o pracy z systemem.

Pomimo funkcjonalności Squarespace, nie jest łatwym i zrozumiałym narzędziem dla użytkowników, których umiejętności projektowania stron internetowych nie są na najwyższym poziomie. Nic dziwnego, ponieważ system jest ukierunkowany głównie na potrzeby i umiejętności użytkowników, którzy mają pomysł i doświadczenie w pracy z takimi programami.

Najlepsze alternatywy Squarespace

Uruchamiając witrynę internetową przy użyciu Squarespace, nieuchronnie staniesz przed koniecznością eksploracji i opanowania wszystkich tych skomplikowanych menu, podmenu, kategorii, narzędzi i innych elementów, z którymi ten system się znajduje. W rezultacie, teraz jest zawsze łatwo opanować wszystkie niuanse pracy z usługą, szczególnie jeśli jesteś pierwszym użytkownikiem. Jest to jeden z głównych powodów, dla których użytkownicy Squarespace szukają prostszych alternatyw w oparciu o ich specyficzne wymagania i cele projektowania stron internetowych.

Załóżmy, że zdecydowałeś się skorzystać z narzędzia do tworzenia witryn, aby uzyskać imponującą obecność w Internecie. Która usługa będzie działać najlepiej dla Twoich osobistych lub komercyjnych potrzeb? Które z nich są zgodne z głównymi wymaganiami, zapewniając wynik, który początkowo planowałeś osiągnąć?

Poniżej przeanalizujemy cztery najpopularniejsze alternatywy Squarespace, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Są to Wix, uKit, Shopify, Weebly i WordPress – cztery platformy do tworzenia stron internetowych, które nie wymagają prezentacji i są obecnie uważane za najbardziej popularne w branży projektowania stron internetowych. Poznajmy więc szczegółowo 5 najlepszych alternatyw Squarespace.

1. Wix

Kreator stron Wix

Wix – jest najlepszą alternatywą Squarespace dla każdego rodzaju strony internetowej, którą planujesz uruchomić. Dzięki światowej popularności, mnogości opcji i bogatemu zestawowi funkcji, twórca strony internetowej okazuje się być wysoce konkurencyjną firmą, która z pewnością jest warta uwagi niszowych użytkowników. System działa doskonale dla użytkowników o zróżnicowanych umiejętnościach i poziomie wiedzy specjalistycznej. Oto główne zalety narzędzia do tworzenia witryn:

 • Szablony gotowe na urządzenia mobilne. Kreator stron internetowych wyróżnia się jakością i podziałem branżowym oferowanych szablonów. Wszystkie są przystosowane do urządzeń mobilnych i mają profesjonalny wygląd. Na dzień dzisiejszy system oferuje ponad 550 szablonów, których liczba jest regularnie aktualizowana. Szablony są prawdziwą ozdobą strony. W przeciwieństwie do Wix, Squarespace nie może pochwalić się tak szeroką galerią szablonów, nie mówiąc już o jakości i możliwości dostosowania motywów.
 • Możliwość dostosowania. Niezależnie od tego, jaki projekt wybierzesz, natkniesz się na wiele narzędzi dostosowywania, aby nadać mu niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju wygląd. Będziesz mógł wybierać między darmowymi i płatnymi opcjami, które będą miały znaczący wpływ na wygląd Twojego projektu (integracja pokazu slajdów, kinografie, elementy graficzne, ustawienia projektu, pliki multimedialne i integracja przycisków sieci społecznościowych to tylko niektóre z najlepszych próbek do wyboru. ).
 • Tryby edycji projektu. Wix oferuje dwa zaawansowane tryby edycji projektu, z których każdy spełnia potrzeby różnych kategorii użytkowników. To są Wix ADI oraz standardowy edytor stron internetowych. Dzięki narzędziu Artificial Design Intelligence nawet początkujący z łatwością będzie mógł tworzyć, a następnie zarządzać witryną bez kłopotów i straty czasu. Wynika to z faktu, że system automatycznie robi to za Ciebie na podstawie przesłanych informacji biznesowych. Jeśli Twoje umiejętności projektowania stron internetowych są na przyzwoitym poziomie, najlepiej wybrać Standardowy edytor stron internetowych, który pozwala ręcznie edytować projekt szablonu, zwiększając w ten sposób Twój profesjonalizm.
 • Edytor mobilny. Jeśli chcesz, aby twoja strona była dostępne w trybie mobilnym, możesz wprowadzać zmiany w wersji mobilnej. Odbywa się to w panelu sterowania za pomocą kilku kliknięć o każdej porze dnia. Pamiętaj, że zmiany wprowadzone w trybie mobilnym nie są widoczne w głównej wersji komputerowej witryny, natomiast zmiany wprowadzone w trybie komputerowym są natychmiast wyświetlane w wersji mobilnej.
 • Blogowanie. Wix ma zintegrowaną platformę blogów, która pozwala dodawać i edytować posty, przypisywać im specjalne ustawienia i cechy, planować publikacje, tworzyć sekcję Polecane posty, dodawać tagi, wybierać i dostosowywać kanały blogów lub szablony itp..
 • App Market. Wix App Market to miejsce, w którym można znaleźć setki bezpłatnych i płatnych aplikacji spełniających wszelkie preferencje i potrzeby. Niezależnie od tego, w jakiej niszie się specjalizujesz i bez względu na typ witryny, którą planujesz uruchomić, z pewnością z przyjemnością zintegrujesz tutaj wysokiej jakości aplikacje. Na dzień dzisiejszy Squarespace nie może oferować tej funkcji.
 • Silnik eCommerce. Wix umożliwia każdemu użytkownikowi uruchamianie małych sklepów internetowych i zarządzanie nimi. Korzystając z systemu, możesz zaprojektować imponujące okna pokazów, aby wyświetlać cyfrowe lub fizyczne produkty i usługi, zarządzać i aktualizować sklep 24/7, dostosowywać szczegóły płatności i wysyłki, modyfikować ustawienia podatkowe, wybierać i dostosowywać szablony eCommerce, importować / eksportować produkty z pliku CSV (odbywa się to ręcznie) itp.
 • Darmowy konstruktor forum. Podobnie jak można dodać blog lub sklep internetowy do swojej witryny, nie stanowi to problemu połączyć forum również za darmo. Chociaż Squarespace nie ma tego narzędzia, Wix oferuje taką możliwość, która podnosi wartość i reputację twórcy strony.
 • Kod Wix. Mimo że Squarespace jest głównie zorientowany na profesjonalnych programistów internetowych, Wix nie pozostaje w tyle pod względem funkcjonalności. Narzędzie Wix Code umożliwia początkującym tworzenie funkcjonalnych aplikacji internetowych w celu ich dalszej integracji z projektami. Co ważne, funkcja ta nie oznacza żadnej znajomości kodowania ani wiedzy o projektowaniu stron internetowych – tutaj wszystko jest proste i intuicyjne.
 • Kreator SEO. Wix SEO Wizard pozwala poprawić wyniki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, śledząc dostępne słabe punkty i opisując mocne. W ten sposób dowiesz się, czy Twoja witryna jest gotowa do publikacji i jakie środki należy podjąć poprawić ranking SEO. Obecnie Squarespace nie ma podobnej alternatywy, co jest poważną wadą systemu.

Koszt: Pod względem kosztów Wix ma znaczącą przewagę nad Squarespace pod tym względem. Chodzi o to, że Wix ma bezpłatny plan, który umożliwia nie tylko przetestowanie głównych funkcji usługi, ale także tworzenie prostych stron internetowych w celu poprawy umiejętności tworzenia stron internetowych i poziomu wiedzy specjalistycznej. Darmowa wersja systemu jest nieograniczona. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swoją witrynę, możesz przejść na jeden z płatnych planów, zaczynając od 4,50 USD / mc.

Wypróbuj Wix za darmo

2. uKit

Kreator stron internetowych uKit

uKit – jest najtańszą alternatywą dla Squarespace, której jakość nie idzie na kompromis z jakością oferowaną przez Wix. Konstruktor pozwala właścicielom firm na samodzielne tworzenie wysokiej jakości stron internetowych w celu prezentacji ich firm w globalnej sieci. Intuicyjny interfejs pozwala na eksplorację i opanowanie systemu w ciągu zaledwie kilku godzin. Takiej okazji nie można nie zauważyć. Omówmy teraz najważniejsze cechy uKit:

 • Edytor strony WYSIWYG. uKit jest początkowo znany z zaawansowanego edytora stron internetowych, który pozwala zobaczyć i kontrolować wszystkie zmiany wprowadzane na stronie internetowej, aby móc je naprawić na czas.
 • Narzędzia interakcji użytkownika. Aby skontaktować się z użytkownikami i pomóc im rozwiązać ich problemy, uKit oferuje zestaw opcji interakcji za pomocą specjalistycznych narzędzi i widżetów (najlepsze są pod tym względem formularze Callback, LiveChat Widget, MailChimp). Zwiększa to zaufanie klientów i wiarygodność Twojej witryny.
 • Integracja CRM. Jeśli masz zamiar uruchomić witrynę firmy, nie obejdziesz się bez funkcji CRM Integration i związanych z nią korzyści. Jest to idealne narzędzie do kontrolowania relacji z klientami, rentowności projektu, jego statystyk, a także zarządzania zadaniami biznesowymi i zamówieniami bez opuszczania systemu. Ma to duże znaczenie dla witryn eCommerce.
 • Kolekcja szablonów. Kolekcja szablonów uKit obejmuje obecnie około 400 motywów, z których wszystkie są responsywne i profesjonalnie zaprojektowane od samego początku. Możesz przeglądać kilka sekcji tematycznych, dostosowywać wybrane projekty, a nawet zmieniać je podczas procesu tworzenia stron internetowych, jeśli uważasz, że początkowo dokonałeś złego wyboru.
 • Integracja widgetów. Kreator stron internetowych umożliwia wybranie i zintegrowanie wielu szablonów w projekcie na podstawie ustawionych zadań specjalizacji i projektowania stron internetowych. System oferuje obecnie dziesiątki widżetów, których integracja wymaga tylko kilku kliknięć. Są to widżety sieci społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest itp.), Widżety multimedialne (SoundCloud, SlideShare, wideo, wiadomości, minutnik, kroki itp.), Kontakty (formularze oddzwaniania, MailChimp, LiveAgent, LiveChat, JivoSite, Koszt Kalkulator – uCalc itp.).
 • Funkcjonalność eCommerce. Za pomocą uKit możesz stworzyć małą i średnią stronę internetową eCommerce na jeden z dwóch skutecznych sposobów. Pierwszy z nich oznacza połączenie widgetu eCommerce ze stroną internetową, a drugi pozwala na zintegrowanie wtyczki Ecwid z istniejącą witryną, aby zapewnić jej koncentrację na eCommerce.
 • Tymczasowe prawa dostępu do zarządzania witryną. Większość agencji zajmujących się projektowaniem stron internetowych ćwiczy pracę zespołową przy projektach na zamówienie. Aby jak najlepiej wykorzystać tę współpracę, uKit pozwala udostępniać tymczasowe prawa dostępu do strony (nie przedłużają się one na dłużej niż 999 dni) innym członkom zespołu. Ważną kwestią jest to, że posiadacze praw nie mają dostępu do informacji rozliczeniowych ani płatniczych (to Ty jesteś odpowiedzialny za przechowywanie informacji), ale będą oni mogli wprowadzić zmiany w celu skutecznego opracowania i promocji projektu.

Koszt: uKit oferuje 14-dniową bezpłatną wersję próbną planu, który chcesz przetestować. Płatne plany z pewnością zmieszczą się w Twoim budżecie, ze względu na ich przystępność cenową i bogaty zestaw funkcji. Koszt najtańszego abonamentu wynosi 4 USD miesięcznie, podczas gdy koszt najdroższego abonamentu to 12 USD miesięcznie. Dlatego polityka cenowa uKit jest bardziej niż przystępna dla wszystkich i jest zdecydowanie tańsza w porównaniu do planów Squarespace.

Wypróbuj uKit za darmo

3. Shopify

Oprogramowanie Shopify eCommerce

Shopify – to najlepsza alternatywa eCommerce dla Squarespace, która pozwala skutecznie tworzyć i zarządzać w pełni funkcjonalnymi sklepami internetowymi, które różnią się rozmiarem (od małych do dużych), specjalizacją niszową, złożonością, wymaganą elastycznością, budżetem i innymi ważnymi niuansami. Jest to obecnie najbardziej znane oprogramowanie eCommerce na świecie, które można łatwo eksplorować i uczyć się, niezależnie od jego mocy i elastyczności. Jest to świetny wybór dla użytkowników z niewielkim lub żadnym doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych, którzy nadal chcą zamieścić swoje firmy w sieci i zbudować dla nich niezawodną obecność w sieci. Zobacz niektóre z najbardziej niezwykłych funkcji Shopify:

 • Oprogramowanie POS. Oprogramowanie Point-of-Sale jest jedną z najważniejszych cech systemu, na który zwraca uwagę większość użytkowników, decydując się na rozpoczęcie działalności internetowej. Narzędzie pozwala lokalnym przedsiębiorcom sprzedawać swoje usługi i produkty nie tylko w trybie online, ale także w lokalnych sklepach detalicznych. To ostatecznie pomaga poszerzyć bazę klientów systemu.
 • Elastyczne projekty. Shopify wyróżnia się wysokiej jakości, dobrze skonstruowanymi, responsywnymi iw 100% konfigurowalnymi szablonami. Dzielą się one na kategorie niszowe oparte na specjalizacji sklepu internetowego. Projekty są bezpłatne i płatne, ale nie ma to znaczącego wpływu na ich jakość i wrażenia, jakie wywierają na klientach.
 • Możliwości marketingowe. Oprogramowanie eCommerce umożliwia korzystanie z zestawu narzędzi marketingowych, które pomagają w pełni wykorzystać statystyki strony internetowej, ocenę wydajności, śledzenie klientów i zamówień, kontrolę klientów, dostosowanie ustawień sklepu internetowego, zwiększenie wskaźnika zaangażowania klientów i rentowności biznesowej w generał.
 • Zaawansowane opcje synchronizacji i integracji. Shopify jest gotowy zaoferować swoim klientom zestaw potężnych i skutecznych narzędzi i opcji integracji i synchronizacji. Dzięki integracji konta Shopify z kontami Xero, Amazon, Quickbooks i innymi usługami zewnętrznymi możesz przyczynić się do udanej i szybkiej promocji swoich projektów.
 • Wciągająca prezentacja produktu. Aby zwiększyć wskaźnik zaangażowania klientów, Shopify umożliwia prezentowanie i wyświetlanie produktów cyfrowych lub fizycznych, które oferują w różnych wariantach okien wystawowych. Wprowadzają również specjalne środki, aby jak najlepiej wykorzystać prezentację produktu. Dlatego użytkownicy mogą wypróbować funkcję rozszerzonej rzeczywistości, detalizację recenzji produktów, tworzenie atrakcyjnych kolekcji filmów i obrazów itp..
 • Aspekt bezpieczeństwa. Jako zaawansowane oprogramowanie eCommerce zorientowane na klienta, Shopify początkowo dba o bezpieczeństwo użytkowników i zachowanie poufnych danych. Podczas uruchamiania sklepu internetowego należy upewnić się, że dane dotyczące płatności i dane osobowe są chronione przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich. Dzięki Shopify możesz podłączyć certyfikat SSL do swojej witryny, zintegrować funkcję ochrony przed oszustwami, skorzystać z systemowych kodów zakupów, czytnika tagów i chipów oraz innych narzędzi ochrony bezpieczeństwa.

Koszt: Usługa oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny, podczas którego możesz wypróbować wszystkie jego funkcje. Liczba opłaconych subskrypcji stanowi obecnie 4 plany. Musisz zapłacić 9 USD miesięcznie za najtańszy abonament i 299 USD miesięcznie za najdroższą subskrypcję. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych opłat transakcyjnych, ale system pobiera opłaty za płatności kartą kredytową dokonaną przy jego użyciu. Jednocześnie Shopify często oferuje zniżki dla początkujących i lojalnych użytkowników, co może czasami obniżyć koszty subskrypcji o 8-10%.

Wypróbuj Shopify za darmo

4. Weebly

Kreator stron Weebly

Weebly – jest przyzwoitą alternatywą Squarespace dla tych, którzy potrzebują małego sklepu internetowego. Ukierunkowanie platformy na eCommerce nie oznacza, że ​​Weebly jest systemem ściśle eCommerce. Niezależnie od tego, czy zamierzasz utworzyć witrynę biznesową, stronę docelową, portfolio lub inny projekt, kreator stron internetowych pomoże ci bez problemu wykonać zadanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjach, którymi obecnie cieszy się Weebly, zdecydowanie zainteresują Cię następujące:

 • Silny akcent eCommerce. Na dzień dzisiejszy system zapewnia zestaw narzędzi i funkcji eCommerce (eksport / import pliku produktu CSV, zarządzanie zapasami, śledzenie zamówień i zapasów, towary fizyczne / cyfrowe, elastyczne opcje wysyłki, zintegrowany koszyk, kody kuponów, filtrowane wyszukiwanie produktów, sklep mobilny, prosty i wygodny proces przesyłania i zarządzania produktem), dzięki czemu jest wysoce konkurencyjny w niszy do tworzenia stron internetowych.
 • Centrum aplikacji. Kreator stron internetowych ma App Center, które szybko się rozwija i oferuje możliwość integracji funkcjonalnych widżetów, dodatków, rozszerzeń itp. W projekcie w celu zwiększenia jego wydajności.
 • Skuteczny marketing e-mailowy. Ta funkcja umożliwia maksymalne wykorzystanie możliwości marketingu e-mailowego zapewnianego przez Weebly. Korzystając z platformy, możesz informować klientów o najnowszych wiadomościach, aktualizacjach, ofertach specjalnych i innych wydarzeniach związanych z witryną.
 • Opcje dostosowywania szablonu. System nie ma w katalogu setek szablonów (w przeciwieństwie do niego główni konkurenci), ale te, które należą do kategorii tematycznych, są warte uwagi ze względu na ich wysoką jakość, 100% możliwości dostosowania i responsywny charakter. Jeśli chcesz wykorzystać swoje umiejętności kodowania, możesz edytować jeden z dostępnych szablonów, aby nadać mu bardziej zaawansowany wygląd, a nawet zintegrować własny szablon, jeśli taki masz.
 • Zarządzanie witryną zespołu. System umożliwia współdzielenie praw dostępu do strony internetowej tym członkom zespołu, z którymi planujesz pracować nad projektem.
 • Blogowanie. Za pomocą Weebly możesz uruchomić i zarządzać w pełni funkcjonalnym blogiem do użytku osobistego lub służbowego. Możesz tutaj dodawać i edytować posty na blogu, konfigurować funkcje komentowania i narzędzia do zarządzania, projektować szablon i układ bloga, opracowywać strukturę postów itp..

Koszt: Ci, którzy planują stworzyć standardową stronę internetową, mogą wybierać spośród pięciu subskrypcji, od bezpłatnego abonamentu po najdroższy biznesplan (25 USD / mc). Użytkownicy, którzy zamierzają wykorzystywać Weebly do celów tworzenia stron internetowych eCommerce, mają możliwość wyboru między czterema płatnymi abonamentami. Koszt najtańszej subskrypcji wynosi obecnie 8 USD / mc, podczas gdy koszt najdroższego planu wydajności kosztuje 38 USD / mc (przy rocznej płatności).

Wypróbuj Weebly za darmo

5. WordPress

Kreator stron internetowych WordPress

WordPress – jest najlepszą darmową alternatywą CMS dla Squarespace. Platforma jest początkowo ukierunkowana na umiejętności i kodowanie świadomości profesjonalistów w dziedzinie projektowania stron internetowych, ponieważ jest prawie niemożliwe, aby przejść bez wiedzy programistycznej. WordPress jest jednak również dobrym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników, którzy planują przetestować i poprawić swoje umiejętności projektowania stron internetowych. Brak opłat, opcje edycji kodu typu open source i integracja wtyczek to tylko niektóre z faktów, które sprawiają, że system jest kuszącą ofertą dla użytkowników. Wśród funkcji, które są głównymi zaletami usługi, jako pierwsze należy wymienić następujące:

 • Integracja wtyczek. Mimo że WordPress ma kolekcję zintegrowanych, wstępnie zaprojektowanych wtyczek, wciąż jest ich kilkadziesiąt w Internecie. Jeśli nie możesz znaleźć standardowej wtyczki, możesz przeglądać Internet, aby wybierać między tymi opracowanymi przez innych projektantów stron internetowych. Wtyczki są bezpłatne i płatne. Pamiętaj, że darmowe wtyczki są często mniej bezpieczne niż płatne, ponieważ mogą zawierać złośliwe kody, które mogą potencjalnie zagrażać bezpieczeństwu Twojej witryny. Jednocześnie zawsze powinieneś mieć na uwadze swój wybór, niezależnie od wtyczki, której szukasz.
 • Blogging Engine. CMS to znana na całym świecie platforma blogowa, co nie dziwi, ponieważ system został początkowo stworzony z myślą o tworzeniu blogów. Jednak szybko stało się to uniwersalne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą projektować inne typy projektów na przyzwoitym poziomie.
 • Wybór szablonu. Sytuacja z szablonami przypomina tę z wtyczkami w WordPress. System ma kolekcję gotowych motywów, ale ich ilość jest zbyt mała, aby sprostać potrzebom wszystkich użytkowników. Mają również podobny wygląd, co nie jest pożądane, jeśli chcesz wytrzymać konkurencję niszową. Dlatego jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych i wszechstronnych motywów WordPress, możesz surfować po Internecie, aby je tam znaleźć. Ponownie, pamiętaj o osobowości projektanta stron internetowych, z którym masz do czynienia.
 • Edycja kodu strony internetowej. Aby nadać swojej witrynie zaawansowany wygląd i wyróżnić się z tłumu, musisz posiadać przynajmniej podstawowe umiejętności programistyczne. Jeśli ich brakuje, nie oczekuj zbyt wiele od jakości projektu – nie wspominając już o niemożności późniejszego zarządzania projektami.
 • Wybór hostingu. O ile WordPress nie oferuje zintegrowanego hostingu od samego początku, zapewnia swobodę wyboru. Rozejrzyj się, aby znaleźć odpowiednie oferty.
 • Potężna i wspierająca społeczność użytkowników. Chociaż system domyślnie nie oferuje obsługi klienta, wielu użytkownikom trudno jest znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące systemu. W tym miejscu pomocna będzie rozbudowana, wspierająca i potężna społeczność użytkowników. Każdego dnia omawia się tutaj wiele tematów. Bez względu na to, jakie masz pytanie lub problem – z pewnością rozwiążesz go tutaj za darmo!

Koszt: WordPress to darmowy system CMS o otwartym kodzie źródłowym, który jest teraz używany do projektowania wielu prostych do złożonych projektów. Jeśli zamierzasz uruchomić bardziej wydajny projekt za pomocą WordPress, nie obejdziesz się bez integracji płatnych szablonów, wtyczek, widżetów, dodatków i rozszerzeń. Nie zapomnij o swojej domenie witryny i hostingu. Pamiętaj, że WordPress nie ma zintegrowanych rozwiązań hostingowych, ale oficjalnie zaleca, abyś sobie z tym poradził Bluehost. Jest to zaufany dostawca hostingu z wieloma funkcjami, usługami i narzędziami dostępnymi w kilku planach. Tylko 2,95 USD / mies. Otrzymujesz prawie nieograniczony hosting i dodatkowa nazwa domeny z Bluehost. Czy to nie jest godna oferta?

Wypróbuj WordPress za darmo

Dolna linia

Squarespace to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i profesjonalnych narzędzi do tworzenia stron internetowych, który jest stworzony głównie w celu zaspokojenia potrzeb ekspertów od projektowania stron internetowych, którzy pracują nad tworzeniem złożonych projektów osobistych i niestandardowych. Jednak jeśli chodzi o niedoświadczonych użytkowników, system nie ma wiele do zaoferowania. Właśnie wtedy stają przed koniecznością poszukiwania prostszych alternatyw Squarespace, które również zapewniają doskonały wynik bez konieczności znajomości umiejętności kodowania.

TOP Alternatywy Squarespace:

WixWix to najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych, który przewyższa Squarespace pod względem jakości, kosztów i skuteczności procesu tworzenia stron internetowych. Niezależnie od tego, jaką stronę internetową planujesz uruchomić i jakie są twoje umiejętności projektowania stron internetowych, Wix jest niezawodnym sposobem na osiągnięcie sukcesu. Wix.com

ZestawuKit to najtańszy zamiennik Squarespace, który jest najczęściej stosowany do projektowania witryn dla małych firm. Zestaw funkcji systemu pozwala jednak na wykorzystanie go do opracowywania innych projektów, które ujawniają jakość, funkcjonalność i atrakcyjny wizualnie responsywny design. uKit.com

ShopifyShopify to najlepsza alternatywa eCommerce dla Squarespace. Bogactwo funkcji eCommerce, dostosowywalne responsywne szablony, mnóstwo marketingu, promocji i tworzenia stron internetowych sprawia, że ​​usługa jest uznanym liderem współczesnej niszy eCommerce. Shopify.com

WeeblyWeebly to zaufany kreator stron internetowych, z którego mogą skutecznie korzystać dwa typy użytkowników: ci, którzy zamierzają projektować standardowe projekty oraz ci, którzy mają pomysł na budowę małych witryn eCommerce. Usługa jest dostarczana z potężnymi narzędziami niszowymi, zaawansowanymi funkcjami dostosowywania i kilkoma opcjami projektowania szablonów. weebly.com

WordPressWordPress to darmowy system CMS o otwartym kodzie źródłowym, który umożliwia tworzenie i aktualizację małych i złożonych projektów, a jednocześnie wymaga znajomości podstaw kodowania, aby jak najlepiej wykorzystać pełny potencjał. WordPress.org

Jaka jest najlepsza alternatywa dla Squarespace? Wszystko zależy od tego, co chcesz uzyskać z witryny, jak dogłębnie chcesz ją dostosować i ile jesteś gotów zapłacić. Wypróbuj wszystkie substytuty Squarespace i dokonaj wyboru.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map