Uderzająco kontra Weebly

Uderzająco kontra Weebly


Uderzająco i Weebly znajdują się na liście najlepszych twórców stron internetowych i nie na próżno. Systemy te wyróżniają się z tłumu funkcjonalnością, elastycznością, opcjami dostosowywania projektu, łatwością obsługi i prostotą.

Obie platformy są poszukiwane przez miliony użytkowników na całym świecie, ponieważ służą one do uruchamiania i zarządzania różnego rodzaju projektami – od standardowych stron docelowych po sklepy internetowe.

Szybka migawka:

UderzającoUderzająco – to wieloaspektowy twórca stron internetowych dla majsterkowiczów, który ma armię fanów ze względu na łatwość użycia i orientację na różne kategorie użytkowników. Usługa działa dobrze dla wszystkich projektantów stron internetowych, niezależnie od ich poziomu wiedzy i umiejętności. System doskonale nadaje się do tworzenia stron internetowych i standardowych stron internetowych, które pozwalają użytkownikom skupić się na konkretnych celach biznesowych / osobistych. Uderzająco

WeeblyWeebly – to narzędzie do tworzenia witryn w chmurze, które początkowo zostało uruchomione do celów blogowania, ale zyskało duży nacisk na eCommerce po przejęciu Square. System umożliwia uruchomienie atrakcyjnych i funkcjonalnych stron internetowych bez jednej linii kodowania. Wygodny edytor „przeciągnij i upuść” umożliwia tworzenie w pełni funkcjonalnych stron internetowych bez jednego wiersza kodowania, jednak istnieje możliwość zaawansowanej edycji kodu dla użytkowników, którzy są kompetentni w niszy. weebly.com

Dziś z przyjemnością zajmiemy się bardziej szczegółowymi informacjami na ten temat dla znanych na całym świecie twórców witryn. Mają ze sobą wiele wspólnego i mają ten sam cel – pomóc początkującym w tworzeniu stron bez kodu. Jednak ich podejście do procesu projektowania stron internetowych nadal nieco się różni. Dowiedzmy się teraz, co dokładnie platformy mają do zaoferowania i które z nich przeważają nad konkurentem.

1. Łatwość użycia

 • Uderzająco. Kreator stron robi wrażenie na użytkownikach swoją prostotą. W rzeczywistości jest to jedna z najważniejszych cech systemu. Uderzająco łatwa w nawigacji i nie wymaga żadnych umiejętności technicznych ani projektowania stron internetowych. System obsługuje edycję bezpośrednią, zapewniając pełne projektowanie stron internetowych WYSIWYG i dostosowywanie.

  Łatwość użytkowania ujawnia się na wszystkich etapach procesu tworzenia stron internetowych – od procesu rejestracji do publikacji projektu. Aby zarejestrować się w systemie, musisz najpierw podać dane logowania, to znaczy e-mail, hasło i imię.

  Uderzająco Redaktor

  Kreator stron internetowych jest wyposażony w intuicyjny edytor, który nie tylko upraszcza proces tworzenia strony i zarządzania nią, ale także sprawia, że ​​jest ona wciągająca i przyjemna dla wszystkich. Gdy tylko przejdziesz do deski rozdzielczej, system edytorów zaoferuje ci krótką prezentację, aby powiadomić Cię o niuansach pracy z nim.

  Podsumowując, stworzenie strony internetowej z systemem zajmuje około godziny. Uderzające strony internetowe składają się z sekcji i to Ty musisz zmodyfikować dowolną z nich, aby stworzyć własny układ projektu. Co ważne, nie musisz być ekspertem od projektowania stron internetowych, aby samodzielnie poradzić sobie z zadaniem. Jeśli nadal posiadasz umiejętności HTML / CSS, będzie to dla Ciebie dodatkowa korzyść, ponieważ możesz przejść na Plan Pro, aby wprowadzić wymagane zmiany w stopce / nagłówku swojej witryny.

 • Weebly. System jest całkiem zrozumiały dla wszystkich. Ma więcej funkcji i narzędzi do zaoferowania niż w przypadku Uderzające, ale jest również dość elegancki i usprawniony. Zawiera szczegółowy przewodnik uruchamiania, który ujawnia podstawy pracy z usługą i ogólnie upraszcza proces projektowania stron internetowych.

  Edytor Weebly jest intuicyjny, prosty, przejrzysty, dobrze zaprojektowany i logicznie skonstruowany. Pulpit nawigacyjny zapewnia szybki dostęp do wszystkich wymaganych informacji i opcji, które mogą być potrzebne do rozpoczęcia tworzenia stron internetowych. Sięgając po zestaw narzędzi systemowych, nie napotkasz żadnych problemów, nawet jeśli jesteś nowicjuszem. Niezależnie od tego, czy planujesz zintegrować galerie zdjęć, mapy, pokazy slajdów, reklamy produktów, odtwarzacze multimedialne lub inne funkcje, Weebly podpowie Ci, jak to zrobić z maksymalną wygodą i łatwością.

  Edytor stron Weebly

  Pamiętaj jednak, że edytor narzędzia do tworzenia witryn nie ma przycisków cofania / ponawiania, które umożliwiają anulowanie wprowadzonych zmian. Dlatego nie można przywrócić poprzedniej wersji strony. Musisz mądrze edytować strony, aby nie przeprojektowywać ich później.

  Weebly jest wyposażony w edytor „przeciągnij i upuść”, który pozwala wybierać i pozycjonować główne elementy witryny zgodnie z potrzebami. Używa także trybu „box” do prawidłowego organizowania zawartości witryny. Zgodnie z modelem cała zawartość witryny trafia do pojemników tematycznych po przeciągnięciu na stronę internetową. Umożliwia to łatwe umieszczenie go na stronie, a nawet przeniesienie dostępnej zawartości z jednego szablonu do drugiego, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest to dość wygodne i przydatne dla wszystkich.

Uderzająco kontra Weebly. Obie platformy mają poręczne pulpity nawigacyjne, w których można skonfigurować główne ustawienia konta, oraz intuicyjne edytory, które pozwalają zaprojektować witrynę w środowisku edycyjnym WYSIWYG. Zaletą Weebly jest to, że obsługuje funkcja przeciągnij i upuść, podczas gdy w uderzająco nowe elementy są dodawane do strony poprzez wskazywanie i klikanie.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Uderzająco. Zaraz po założeniu konstruktor stron internetowych koncentrował się głównie na tworzeniu stron internetowych. Z biegiem czasu zestaw funkcji i funkcjonalność systemu rozszerzyły się, dzięki czemu platforma jest teraz używana do uruchamiania i zarządzania wszelkiego rodzaju projektami.

  Uderzająco przychodzi z blogami i silnikami eCommerce realizowanymi poprzez możliwość zintegrowania funkcji Simple Blog i Simple Store z Twoim projektem, jeśli zamierzasz założyć blog lub sklep internetowy. Jeśli zdecydujesz się dodać blog do swojej witryny, będziesz mógł publikować i aktualizować artykuły, link do innych postów na blogu i kont społecznościowych, włączyć funkcję komentowania użytkowników, wstawiać pliki multimedialne (filmy, obrazy, przyciski CTA, cytaty, elementy zakładek społecznościowych itp.).

  Uderzająco sklep

  Jeśli chodzi o funkcjonalność eCommerce, konstruktor witryny umożliwia dodanie sklepu internetowego do Twojej witryny poprzez aktywację odpowiedniej sekcji i zarządzanie nią. W ten sposób możesz uruchomić sklep internetowy, przesyłać i dostosowywać produkty, edytować styl strony, konfigurować opcje płatności i wysyłki. Opcje płatności obejmują Stripe i PayPal. Panel zamówień w kreatorze umożliwia śledzenie zapasów, zamówień i innych procesów; pozwala eksportować dane zamówienia do pliku CSV w celu łatwej księgowości.

  Kolejną atrakcją narzędzia do tworzenia witryn jest zintegrowany App Market, w którym użytkownicy mogą znaleźć różne wtyczki, aby dodać funkcjonalność do swojej witryny. Istnieją aplikacje biznesowe, społecznościowe, e-commerce, związane z dokumentami i inne. Użytkownicy Pro mogą osadzić dowolny HTML / CSS / JavaScript bezpośrednio na swojej stronie.

  System znany jest również ze względu na swoją mobilną konstrukcję. Możesz przełączać się z widoku pulpitu na tablet lub telefon na dowolnym etapie procesu tworzenia stron internetowych, aby zobaczyć wynik działania.

  Jeśli chodzi o opcje marketingowe, Strikingly ma również wiele do zaoferowania. Zawiera zaawansowane narzędzie do marketingu e-mailowego, które jest dostępne tylko dla użytkowników planu Pro i daje możliwość integracji z systemem MailChimp. Dodatkowo możliwe jest dodawanie formularzy użytkownika i stron kontaktowych do specjalnych pól witryny. Dzięki temu użytkownicy mogą się z Tobą skontaktować w razie potrzeby.

 • Weebly. Będąc jednym z najstarszych twórców stron (założona w 2006 roku), Weebly ma imponujący zestaw funkcji. Oprócz zaawansowanego blogowania i handlu elektronicznego, który obejmuje handel mobilny, konstruktor obsługuje członkostwo i wielu współpracowników. Za pomocą Weebly możesz tworzyć strony wielostronicowe. To wszechstronny kreator witryn, który służy głównie do tworzenia blogów, portfeli, sklepów internetowych i witryn biznesowych.

  Chociaż Weebly został zbudowany z myślą o blogowaniu, teraz ma potężny eCommerce, który pozwala tworzyć w pełni funkcjonalne sklepy internetowe, które różnią się funkcjonalnością i niszową specjalizacją. System jest pełen funkcji biznesowych, które pomagają zwiększyć wydajność sklepu internetowego. System jest wyposażony w zintegrowany koszyk, opcje przesyłania i zarządzania produktami, wygodną opcję filtrowania wyszukiwania, wiele ustawień ekskluzywnych ofert, produkty fizyczne / cyfrowe, ręcznie robione przedmioty, dodatkowe usługi itp..

  ECommerce Weebly

  Oprócz funkcji eCommerce, Weebly umożliwia także uruchamianie bloga i zarządzanie nim, korzystając z poręcznego edytora przeciągania i upuszczania. W rzeczywistości cały proces tworzenia bloga nie trwa dłużej niż kilka minut, a proces zarządzania nim zależy od wielkości i złożoności witryny. W ten sposób możesz dodawać i aktualizować posty na blogu, planować czas ich publikacji, wybierać opcje udostępniania w mediach społecznościowych, włączać systemy komentowania, wypełniać metatagi dla różnych postów, dodawać stopki i nagłówki itp. Istnieje również zbiór bezpłatnych szablonów blogów możesz wybrać tę, która pasuje do Twojej specjalizacji blogu.

  Na uwagę zasługują również narzędzia marketingowe Weebly. W ten sposób narzędzie do tworzenia witryn zapewnia dostęp do zaawansowanego narzędzia Promuj, które zawiera zestaw wstępnie zaprojektowanych szablonów dla różnych rodzajów wiadomości e-mail, narzędzia do śledzenia statystyk, narzędzie do tworzenia i usuwania wiadomości e-mail, narzędzia pomocy technicznej i wiele więcej.

  Kreator stron internetowych wyróżnia się również z tłumu dzięki swoim opcjom hostingu wideo, zaawansowanemu edytorowi obrazów, konstruktorowi formularzy, rozbudowanemu App Center z wieloma darmowymi i płatnymi widżetami i dodatkami, które można zintegrować i aktywować jednym kliknięciem.

Uderzająco kontra Weebly. Podsumowując, Weebly jest tutaj wyraźnym zwycięzcą. Mimo to, Uderzająco robi świetne wrażenie i oferuje wiele wspaniałych funkcji, dzięki którym można tworzyć większość typów stron internetowych. Ale nadal nie może konkurować z Weebly, która pozwala na głębsze dostosowanie i potężną integrację z eCommerce. Obaj twórcy witryn oferują bezpłatne aplikacje mobilne, które pozwalają użytkownikom zarządzać swoimi witrynami z dowolnego miejsca.

3. Wzory

Tabela porównawcza projektu

UderzającoWeebly
Liczba tematów:2955
Motywy niestandardowe:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Koszt motywów:WolnyWolny
Edytor wizualny:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zmiana motywu:✘ NIE&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:✘ NIE&# x2714; TAK
 • Uderzająco. Kreator stron internetowych ma kolekcję nowoczesnych i przejrzystych responsywnych szablonów. Są w 100% konfigurowalne i możesz obecnie wybierać spośród 29 motywów, które zawierają gotowe treści. Możesz go zostawić bez zmian lub zastąpić własnymi informacjami. Projekty są dogodnie podzielone na kategorie na podstawie tematów, których dotyczą. Należą do nich biznes, osobisty, startup, portfolio, sklep i blog. Użytkownicy wersji Pro mogą dodawać funkcje tylko na urządzenia mobilne (kliknij, aby połączyć, kliknij, aby napisać tekst itp.).

  Jedną z niezaprzeczalnych zalet kreatora stron internetowych jest narzędzie Switcher szablonów, które umożliwia eksplorowanie i testowanie wszystkich interesujących Cię tematów bez żadnych ograniczeń i utraty zawartości. W rzeczywistości możesz przełączać się między projektami tyle razy, ile potrzebujesz, aż znajdziesz ten, który najlepiej pasuje do specjalizacji Twojej witryny. Kolejną wielką zaletą jest dostępność opcji podglądu, która pozwala zobaczyć, jak projekt będzie wyglądał po publikacji. Jeśli jest coś, co wymaga edycji, możesz to zrobić przed udostępnieniem witryny w sieci.

  Uderzająco szablony

  Chociaż uderzająco nie wymaga użycia umiejętności kodowania, nadal możesz dodać niestandardowy kod HTML do stopki lub nagłówka witryny, jeśli wiesz, jak to zrobić. Ta funkcja jest jednak dostępna tylko dla użytkowników Pro Plan. Z kolei początkowy kod CSS nie może być w ogóle edytowany. Dlatego uderzająco nie pozostawia wiele miejsca na dostosowanie projektu, ale pozwala nadać stronie spersonalizowany wygląd.

 • Weebly. Zbiór szablonów narzędzia do tworzenia witryn jest znacznie obszerniejszy w porównaniu do Strikingly. Co więcej, twórcy serwisu regularnie go aktualizują. Na dzień dzisiejszy napotyka ponad 55 projektów, które są domyślnie responsywne i można je edytować w zależności od potrzeb.

  Dostępne są trzy opcje wyboru szablonu. Pierwszym z nich jest wybór gotowego motywu. Drugim jest wybór projektu opracowanego przez jednego z zewnętrznych ekspertów. Finał (i najbardziej popularne) jest wybranie, a następnie dostosowanie jednego z projektów zawartych w kolekcji systemu. To rozwiązanie umożliwia tworzenie najbardziej spersonalizowanych motywów, ponieważ narzędzie do tworzenia witryn zawiera zarówno opcje edycji WYSIWYG, jak i HTML / CSS.

  Weebly Blog Post Editor

  Dobrą wiadomością jest to, że motywy Weebly można przełączać i w razie potrzeby możesz przejść na inny projekt, nie bojąc się utraty wcześniej przesłanych treści.

Uderzająco kontra Weebly. Choć uderzająco opcje dostosowywania szablonów są nieco ograniczone, Weebly pozwala na swobodę twórczą i wiele możliwości edycji projektu. Kolekcja szablonów Weebly jest również bardziej obszerna i dostępna jest opcja pozwalająca na edycję kodu w celu spersonalizowania projektu. To sprawia, że ​​Weebly jest zwycięzcą w zakresie dostosowywania projektu.

4. Obsługa klienta

 • Uderzająco. Uderzająco ma bogatą bazę wiedzy z samouczkami wideo dla początkujących i informacjami związanymi z systemem. W samym panelu sterowania jest też wystarczająca liczba podpowiedzi. Platforma oferuje dodatkowo przydatną listę kontrolną przed opublikowaniem, która pozwala przejrzeć niezbędne kroki, aby rozpocząć i opublikować gotowy projekt. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla subskrybentów systemu po raz pierwszy.

  Uderzająco ma zaawansowaną sekcję społeczności, która zawiera sekcję Forum pomysłów, Blog i sekcje Talk of the Town, które pomagają w pełni wykorzystać opcje eksploracji systemu. Ponadto każdy użytkownik ma możliwość skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem poczty e-mail lub czatu na żywo przez całą dobę.

 • Weebly. Weebly ma ogromne Centrum pomocy z wieloma lekcjami wideo, artykułami instruktażowymi, wsparciem na żywo i wsparciem telefonicznym. Możesz również przesłać wniosek przez e-mail. Po przejściu do panelu sterowania będziesz pod wrażeniem, że zobaczysz wiele podpowiedzi i wyskakujących okienek, które upraszczają proces eksploracji systemu.

Uderzająco kontra Weebly. Obaj twórcy stron internetowych oferują zaawansowane opcje obsługi klienta, które umożliwiają uruchamianie, zarządzanie i promowanie projektów z nimi zbudowanych. Niezależnie od problemów, jakie napotkasz, podczas pracy z platformami będziesz mógł wybrać spośród kilku rozwiązań pomocy technicznej, aby znaleźć odpowiedzi na swoje pytania.

5. Polityka cenowa

 • Uderzająco. Uderzająco jest to serwis internetowy Freemium. Możesz opublikować dowolną liczbę witryn z bezpłatnymi funkcjami. W celu zaawansowanego dostosowania dostępne są trzy płatne pakiety, a mianowicie plany Limited, Pro i VIP. System umożliwia testowanie każdej z tych subskrypcji za darmo podczas 14-dniowego okresu próbnego, aby sprawdzić, czy ich funkcje odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom dotyczącym projektowania stron internetowych. Koszt planów wynosi odpowiednio 12 USD / mc, 20 USD / mc i 48 USD / mc.

  Uderzające ceny

  Nawiasem mówiąc, możesz zapłacić za cały rok lub za 2, 5 i 10 lat korzystania z usługi jednocześnie. Im dłuższy czas trwania, tym więcej pieniędzy możesz zaoszczędzić na dłuższą metę. Ponadto zostanie zaoferowana możliwość zakupu nazwy domeny za 24,95 rocznie lub tej z niestandardowym adresem e-mail. Ten ostatni kosztuje 25 USD rocznie.

 • Weebly. Kreator stron internetowych pozwala wybierać między dwoma rodzajami subskrypcji – dla standardowych stron internetowych i sklepów internetowych. Jeśli masz zamiar rozpocząć zwykły projekt, będziesz mieć możliwość wyboru subskrypcji Bezpłatna, Połącz, Starter, Pro i Biznes. Ich koszt będzie wynosił 0 USD, 4 USD, 8 USD, 12 USD i 25 USD miesięcznie, odpowiednio, jeśli dokonasz jednorazowej płatności. Chcesz uruchomić w pełni funkcjonalny sklep internetowy i zarządzać nim? Następnie będziesz mieć możliwość wybrania zaawansowanego planu wydajności, który jest specjalnie zorientowany na potrzeby detalistów i pozwala założyć duży sklep internetowy. Koszt abonamentu wynosi 38 USD / mc.

  Słaba cena

UderzającoWeebly
Opcje cenowe:&# 10004; Limited (12 USD miesięcznie);
&# 10004; Pro (20 USD / mies);
VIP (48 USD / mies);
&# 10004; Połączyć (4 USD / mies);
&# 10004; Starter (8 USD / mies);
&# 10004; Pro (12 USD miesięcznie);
&# 10004; Biznes (25 USD / mies);
&# 10004; Wydajność (38 USD / mies).
Funkcje:&# 10004; Nieograniczona przepustowość;
&# 10004; Osadź kod HTML;
&# 10004; Nieograniczone darmowe strony;
&# 10004; Rozwiązanie eCommerce.
&# 10004; Bezpieczeństwo SSL;
&# 10004; Wbudowany koszyk;
&# 10004; Narzędzia SEO;
&# 10004; Wsparcie na żywo;
&# 10004; Responsywne motywy.

Uderzająco kontra Weebly. Oferty Weebly wyglądają atrakcyjniej i jest tu większa swoboda wyboru. Kreator stron internetowych umożliwia wybór planów dla stron standardowych i eCommerce. Do rozważenia jest pięć płatnych subskrypcji, a każda z nich ma godne warunki. Uderzająca polityka cenowa jest również umiarkowana, ale ma mniej subskrypcji w porównaniu do konkurencji.

Dolna linia

Uderzająco i Weebly są twórcy stron internetowych, którzy zajmują wysokie miejsca na liście najlepszych narzędzi do tworzenia stron internetowych. Oba są pełne funkcji i oba można wykorzystać do uruchomienia, a następnie skutecznego zarządzania projektami wysokiej jakości.

UderzającoUderzająco – jest twórcą stron internetowych znanym z łatwości użytkowania, intuicyjności, elastycznego podejścia do projektowania stron internetowych i przystępności cenowej. System może być wykorzystywany do rozpoczynania projektów osobistych i biznesowych, a także stanowi świetny wybór dla początkujących i specjalistów od projektowania stron internetowych. Uderzająco

WeeblyWeebly – jest znanym twórcą stron internetowych dla majsterkowiczów, który można łatwo przeglądać i używać, ale oferuje on wyróżniający się zestaw funkcji potrzebnych do rozpoczęcia projektu wysokiej jakości i zarządzania nim. Kreator stron internetowych zawiera kolekcję responsywnych, dostosowywalnych szablonów, wydajny silnik eCommerce i umiarkowane plany cenowe, aby sprostać różnorodnym potrzebom. weebly.com

Którą usługę można uznać za lepszy wybór? Po wszystkich testach doszliśmy do następującego wniosku: każdy system ma coś specjalnego do zaoferowania użytkownikom. Chociaż uderzająco działa lepiej dla początkujących ze względu na ograniczone opcje dostosowywania projektu, Weebly jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich kategorii użytkowników. Kreator stron internetowych jest bogaty w funkcje, przyjazny dla użytkownika i elastyczny, co czyni go bardziej preferowanym rozwiązaniem na dłuższą metę.

Uderzająco vs Weebly: Tabela porównawcza

UderzającoWeebly
1. Łatwość8 z 109 z 10
2. Funkcje8 z 109 z 10
3. Projekt8 z 109 z 10
4. Wsparcie9 z 1010 z 10
5. Ceny9 z 1010 z 10
Ogólnie:8.4 z 109,4 z 10
Spróbuj teraz Spróbuj teraz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map