Uderzająco vs Wix: Który lepszy?

Uderzająco kontra Wix


Uderzająco i Wix są twórcami stron internetowych, które służą do projektowania wszystkich typów stron internetowych, od proste projekty jednostronicowe i do portfeli lub sklepów internetowych. Oba systemy są wyposażone w charakterystyczne zestawy funkcji i opcje dostosowywania projektu potrzebne do zaspokojenia szerokiego zakresu potrzeb użytkowników. Jednak każdy z nich zapewnia spersonalizowaną funkcjonalność, spełniającą wymagania początkujących i profesjonalnych projektantów stron internetowych.

Wix i uderzająco posiadają wszechstronne funkcje, opcje cenowe i narzędzia do dostosowywania projektu potrzebne do uruchomienia wysokiej jakości stron internetowych. Twórcy stron internetowych są intuicyjni i elastyczni, ale wciąż istnieją kluczowe rozróżnienia, które je odróżniają. Aby wybrać odpowiednie narzędzie, należy szczegółowo przejrzeć każdy system. To pewny sposób na określenie, które z nich najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom.

Tabela porównawcza twórców stron internetowych

UderzającoWix
Nasz wynik:
Założony:20122006
Stronie internetowej:https://www.strikingly.com/https://www.wix.com/
Najlepszy dla:Witryny biznesowe, małe sklepy internetowe, portfele, blogiProjekty biznesowe, strony promocyjne, blogi, strony docelowe, małe / średnie sklepy internetowe
Łatwość:ŁatwyBardzo łatwe
Szablony:Ograniczony wybór bezpłatnych, elastycznych projektówSetki bezpłatnych, zoptymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych projektów branżowych
Pomoc techniczna:Potężna baza wiedzy, lista kontrolna przed publikacją, forum pomysłów, czat na żywo 24/7Obszerna baza wiedzy, system biletowy, wsparcie VIP
Blogowanie:Wbudowany silnik blogowaniaZintegrowana platforma blogowa
Opcje SEO:Rozbudowane opcje SEOPotężne i wszechstronne funkcje SEO
Cennik:Bezpłatnie do 49 USD / miesBezpłatnie do 49 USD / mies
Więcej informacji:Uderzająco przegląd →Przegląd Wix →

Uderzająco, a Wix umożliwia uruchomienie wysokiej jakości stron internetowych, ale większość użytkowników wciąż napotyka wiele pytań i problemów, jeśli chodzi o wybór godnej platformy. Która usługa ma więcej do zaoferowania? Który z nich może zaspokoić szerszy zakres potrzeb związanych z projektowaniem stron internetowych, aby zapewnić najlepszy wynik? Aby znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania, warto szczegółowo przejrzeć i przeanalizować każdy system. Właśnie to zrobimy od razu.

Uderzająco vs Wix: przegląd ogólny

Uderzająco vs Wix: przegląd ogólny

Uderzająco to nowoczesny kreator stron internetowych dla majsterkowiczów, który zyskał ogromną popularność dzięki swojej elastyczności i funkcjonalności. System spełnia potrzeby wszystkich kategorii użytkowników i zasługuje na godną oceny ze względu na intuicyjny charakter, wygodę i łatwość użytkowania. ty nie musisz posiadać umiejętności kodowania ani projektowania stron internetowych aby uruchamiać wysokiej jakości projekty internetowe z Uderzająco – wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami, wskazówkami i wytycznymi, które system domyślnie generuje, aby zapewnić godny wynik.

Interfejs jest intuicyjny i bez kodu – podobnie jak sam system. Jest to prawdziwa zaleta dla początkujących, którzy nigdy wcześniej nie mieli doświadczenia w projektowaniu stron internetowych i chcą rozpocząć profesjonalne projekty z pełną funkcjonalnością. Jednocześnie Strikingly pozwala wstawiać kody HTML / CSS do stopki lub nagłówka strony.

Uderzająco vs Wix: Który lepszy?

Uderzająco zapewnia łatwy i szybki proces rejestracji, który można ukończyć zaledwie kilkoma kliknięciami. Oczekuje się, że podasz dane do logowania i wybierzesz najbardziej odpowiedni szablon, aby rozpocząć pracę z systemem. Ze względu na wygodne i zrozumiałe doświadczenie w projektowaniu stron WYSIWYG oraz edycję treści on-line obsługiwaną przez platformę, proces tworzenia strony internetowej okazuje się wciągający, zabawny, intuicyjny, szybki i prosty.

W zakresie, w jakim twórca strony jest zorientowany głównie na potrzeby i umiejętności początkujących, jej podejście do dostosowywania projektu całkowicie odpowiada ich wymaganiom. To sprawia, że ​​system jest godnym wyborem dla tej kategorii użytkowników. Ukończenie projektu z Uderzająco zajmuje około godziny lub dwóch, nawet jeśli jest to Twoje pierwsze doświadczenie w projektowaniu stron internetowych.

Wix wyróżnia się jako znany na całym świecie twórca stron internetowych typu „wszystko w jednym”, który zapewnia potężny zestaw funkcji, zintegrowane blogi i silniki eCommerce, kilka opcji edycji stron internetowych i zaawansowane narzędzia do dostosowywania projektu. To tylko niektóre funkcje, które sprawiły, że twórca strony internetowej jest liderem na rynku nowoczesnego projektowania stron internetowych, który nie wydaje się mieć żadnych poważnych rywali. Zestaw funkcji systemu jest więcej niż wystarczający, aby nowicjusze i biegli programiści mogli rozpocząć i zarządzać zaawansowanymi projektami internetowymi przystosowanymi do urządzeń mobilnych, które różnią się specjalizacją, poziomem złożoności, wielkością i celami.

Edytor Wix

Wprowadzony na rynek w 2006 r., Wix stał się obecnie głównym twórcą stron internetowych z siedzibą główną na całym świecie (Kanada, USA, Izrael, Niemcy, Irlandia, Litwa, Indie, Brazylia, Ukraina itp.). Możesz używać platformy do tworzenia w pełni funkcjonalnych stron internetowych, nawet jeśli nie masz żadnej biegłości w programowaniu ani projektowania stron internetowych. Dzięki Wix możliwe jest zakładanie witryn biznesowych, blogów, projektów biznesowych, stron docelowych, a także małych i średnich sklepów internetowych. System oferuje model freemium, który pozwala przetestować jego funkcjonalność w ramach bezpłatnego abonamentu, ale w razie potrzeby umożliwia aktualizację do jednej z płatnych subskrypcji.

Kreator stron internetowych jest znany z szerokiego wyboru gotowych na urządzenia mobilne projektów, które można w 100% dostosować i które można spersonalizować w zależności od potrzeb w wygodnym edytorze przeciągania i upuszczania systemu. Istnieje również szeroki wybór zaawansowanych narzędzi dostosowywania projektu, skutecznej integracji systemu i innych elementów, które przyczyniają się do łatwego i bezproblemowego procesu tworzenia stron internetowych.

Wix to świetny wybór dla wszystkich użytkowników, którzy nie mają umiejętności projektowania stron internetowych, ale chcą wyrazić swoje kreatywne pomysły na założenie profesjonalnych stron internetowych. System będzie działał doskonale dla modelek, artystów, twórców, muzyków, a także dla przedsiębiorców chcących ustanowić obecność online dla swoich firm.

Dlatego też Uderzająco i Wix są naprawdę warte uwagi użytkowników jako twórcy witryn o wysokiej jakości i funkcjonalności. Gdy zbliżysz się do ich elastyczności i zestawów funkcji, odkryjesz, że Wix ma przewagę nad konkurencją dzięki prostemu pulpitowi nawigacyjnemu, intuicyjnemu panelowi sterowania, który obfituje w funkcje, narzędzia i elementy, które są dostępne dla wszystkich.

Uderzająco kontra Wix: który z nich jest łatwiejszy w użyciu?

Uderzająco kontra Wix: który z nich jest łatwiejszy w użyciu?

Uderzająco to wieloaspektowy kreator stron internetowych, który świetnie nadaje się do opracowywania różnego rodzaju projektów. Obejmują one głównie strony internetowe, projekty biznesowe, strony docelowe, blogi i portfele. W razie potrzeby można również uruchomić mały sklep internetowy, ponieważ system jest wyposażony w silnik eCommerce realizowany poprzez integrację widżetu Simple Store. Aby zarządzać i promować sklep internetowy za pomocą systemu, będziesz mógł tworzyć i aktualizować galerie produktów, dostosowywać i edytować strony sklepu internetowego, dostosowywać ustawienia wysyłki / płatności, eksportować / importować produkty z plików CSV, zarządzać zamówieniami klientów i wykonywać wiele zadania związane ze sklepem internetowym.

Uderzająco eCommerce

Oprócz tworzenia stron internetowych eCommerce, Strikingly pozwala na tworzenie i modyfikowanie blogów z pełną funkcjonalnością. Możesz tutaj dodawać i aktualizować posty, linkować do istniejących postów i sieci społecznościowych, integrować pliki multimedialne (takie jak obrazy, filmy, pliki audio, grafiki, przyciski CTA itp.), Dodawać komentarze i więcej. Kreator stron internetowych wyróżnił się również dzięki zintegrowanemu App Market, który jest podobny do oferowanego przez Wix. Jest to najlepsze miejsce dla projektantów stron internetowych poszukujących widżetów i wtyczek, które przyczynią się do wydajności ich projektu. Najpopularniejsze zintegrowane Widocznie widżety to Business, eCommerce, Social, związane z dokumentami itp. Dodatkowo, abonenci Pro Plan będą mieli możliwość osadzenia niektórych popularnych kodów stron internetowych, aby w pełni wykorzystać funkcjonalność i wygląd swoich projektów.

Kolejną atrakcją systemu jest dostępność oferowanych przez niego funkcji marketingowych. W ten sposób kreator stron internetowych udostępnia opcję pozwalającą na użycie potężnego narzędzia marketingu e-mailowego, które pozwala skutecznie zintegrować się z MailChimp. Ta funkcja jest jednak obecnie dostępna tylko dla subskrybentów Pro Plan.

Jeśli chodzi o łatwość obsługi, uderzająco udowadnia, że ​​jest jednym z najprostszych systemów, który umożliwia obsługę wszystkich etapów procesu projektowania stron internetowych bez żadnych kłopotów i świadomości kodowania. Prostota ujawnia się na wszystkich etapach procesu tworzenia strony internetowej, począwszy od procesu rejestracji, aż do ostatecznej publikacji projektu. Wraz z intuicyjnym edytorem projektu, Uderzająco zapewnia dostęp do zaawansowanego edytora HTML / CSS, który pozwala abonentom Pro Plan dokonywać edycji nagłówków / stopek.

Inne znaczące zalety konstruktora witryny to opcje integracji z mediami społecznościowymi, zintegrowane narzędzia i funkcje analityczne i marketingowe, opcja połączenia z certyfikatem SSL, optymalizacja mobilna, rejestracja nazwy domeny i opcje transferu.

Wix wyróżnia się z tłumu dzięki zaawansowanemu zestawowi funkcji, który umożliwia bezproblemowe, wygodne i proste tworzenie stron internetowych. Platforma jest wyposażona w intuicyjny edytor przeciągnij i upuść, przejrzysty interfejs i bogaty asortyment narzędzi do dostosowywania projektu, których można użyć do rozpoczęcia prawie każdego rodzaju projektu, czy to strony internetowej firmy, blogu, sklepu internetowego, portfolio czy strony docelowej.

Jedną z charakterystycznych cech konstruktora witryny jest szeroka gama opcji edycji projektu. W ten sposób system umożliwia początkującym pracę ze zintegrowanym Narzędzie Wix ADI. To pozwala maksymalnie wykorzystać funkcje sztucznej inteligencji rozpocznij projekt jakości prawie od zera. Wystarczy odpowiedzieć na pytania generowane przez system, aby umożliwić mu zaprojektowanie strony internetowej w trybie automatycznym. Jeśli nadal chcesz w pełni dostosować projekt i posiadać wiedzę programistyczną, możesz uzyskać dostęp do zintegrowany edytor Standard Wix wykonać zadanie samodzielnie.

Wix ADI

Podobnie jak jego konkurent, Wix umożliwia pobieranie i integrowanie aplikacji i widżetów z App Market. Jest tu około 300 płatnych i bezpłatnych aplikacji, a wszystkie dodatki będą idealnym wkładem do każdego projektu, nad którym pracujesz. Wix dodatkowo umożliwia tworzenie aplikacji internetowych bez wymaganej wiedzy programistycznej. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych Corvid od Wix narzędzie – narzędzie do tworzenia aplikacji internetowych, które wykonuje prawie wszystkie zadania za Ciebie.

Rynek aplikacji Wix

Wreszcie, Wix zapewnia wysokiej jakości eCommerce i blogowanie. System umożliwia tworzenie blogów i małych i średnich sklepów internetowych oraz zarządzanie nimi. Jeśli jednak zamierzasz stworzyć hipermarket, Wix nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Rozważ wszystkie te niuanse, decydując o rodzaju projektu, który chcesz skonfigurować.

Platforma nie oznacza znajomości podstaw kodowania przy projektowaniu z nią projektów. Jeśli jednak czegoś nie rozumiesz lub potrzebujesz profesjonalnej pomocy, możesz skontaktować się z zespołem obsługi klienta serwisu. Składa się z obszernej bazy wiedzy, opcji wsparcia VIP, systemu sprzedaży biletów i innych pomocnych rozwiązań.

Kiedy dotyczy łatwości użytkowania i wygody, zarówno uderzająco, jak i Wix mają wiele do zaoferowania swoim subskrybentom. Wix jest jednak niezaprzeczalnym zwycięzcą w tej części porównawczej i najlepszą opcją. System wyróżnia się z tłumu dzięki zintegrowanym platformom blogowym i eCommerce, zaawansowanemu narzędziu Wix ADI obsługiwanemu przez sztuczną inteligencję, rozbudowanemu App Market, narzędziu Wix Code oraz mnogości opcji dostosowywania projektu potrzebnych do założenia od zera profesjonalnej responsywnej strony internetowej.

Uderzająco vs Wix: design i elastyczność

Uderzająco vs Wix: design i elastyczność

Uderzająco nie może pochwalić się bogatą kolekcją szablonów. Obecnie jego katalog obejmuje około 30 wzorów o niezłej jakości. Wszystkie projekty są jednak konfigurowalne i responsywne, co sprawia, że ​​łatwo dostosowują się do wszystkich urządzeń mobilnych i stacjonarnych. System umożliwia przełączanie między motywami, co oznacza, że ​​możesz wybrać inny projekt w trakcie procesu tworzenia strony internetowej. Co ważne, nie stracisz wcześniej przesłanych treści, co oszczędza Twój wysiłek i czas.

Kreator stron internetowych ma wygodną funkcję podglądu, która pozwala zobaczyć, jak Twój projekt będzie wyglądał na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Wszystkie tematy są dokładnie podzielone na kategorie w oparciu o nisze, do których należą. Pomaga to skrócić czas wyszukiwania użytkowników i przyczynia się do wygody systemu. Użytkownicy Pro Plan mają dodatkowo dostęp do funkcji tylko na urządzenia mobilne, które mogą dodawać funkcje do ich stron internetowych.

Uderzająco szablon

Jednym z najbardziej imponujących niuansów, które odróżniają Uderzająco od innych twórców stron internetowych, jest zaawansowany szablon Switcher, który umożliwia pisanie tekstów i eksplorowanie projektów, które mogą Cię zainteresować. Wystarczy aktywować funkcję Preview i zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja strona internetowa przed jej opublikowaniem. Jeśli jesteś użytkownikiem korzystającym z kodu, uderzająco umożliwia wstawianie kodów do stopki / nagłówka witryny, aby nadać mu bardziej spersonalizowany wygląd. Jednak system nie pozwala na większą swobodę dostosowywania projektu.

W przeciwieństwie do Uderzająco, Wix ma znaczną przewagę pod względem dostosowania projektu i elastyczności. Kreator stron internetowych oferuje obecnie około 550 profesjonalnych szablonów, które można dostosować do własnych potrzeb. Domyślnie są one przygotowane na urządzenia mobilne i są podzielone na kategorie w zależności od nisz, do których się odnoszą. Ponadto można wybierać spośród popularnych i nowych szablonów, które są również wyróżnione w osobnych kategoriach. Dla subskrybentów systemu, którzy nie mogą znaleźć odpowiedniego projektu spośród oferowanych przez platformę, istnieje możliwość wybrania pustego szablonu i zaprojektowania całkowicie spersonalizowanej witryny od podstaw (patrz prawdziwe przykłady witryn Wix).

Szablony Wix

Jedyną wadą, o której już wspomnieliśmy, jest fakt, że system nie pozwala zmieniać szablonów podczas procesu dostosowywania projektu. Nie spiesz się więc, by dokonać mądrego wyboru. Na szczęście system ma opcję podglądu, która pozwala zobaczyć, jaki motyw wybierzesz.

Oprócz standardowych opcji edycji projektu, Wix pozwala pracując nad mobilną wersją twojego projektu. Pamiętaj, że wszystkie zmiany wprowadzone w wersji mobilnej nie będą wyświetlane w trybie pulpitu. Jednak zmiany wprowadzone w wersji na komputery stacjonarne zostaną odzwierciedlone w trybie mobilnym. Jest to bardzo przydatne i wygodne dla początkujących i profesjonalistów.

Mówiąc o wyborze projektu i dostosowaniu, nie ma nawet sensu porównywać Uderzająco i Wix. Wix jest wyraźnym liderem w tej części porównania. Pokonuje swoją konkurencję pod względem jakości i ilości oferowanych szablonów, ilości narzędzi do dostosowywania projektu, swobody edycji szablonów i innych parametrów związanych z projektem.

Uderzająco vs Wix: ogólne porównanie cen

Uderzająco vs Wix: ogólne porównanie cen

Uderzająca polityka cenowa jest przystępna dla wszystkich. Kreator stron internetowych ma bezpłatny plan, który umożliwia przetestowanie jego funkcjonalności w nieograniczonym czasie. Dla tych użytkowników, którzy zdecydują się skorzystać z zaawansowanych funkcji usługi, istnieje możliwość uaktualnienia do jednej z jej płatnych subskrypcji. Do wyboru są trzy plany:

Uderzająco ceny

 • Limited (8 USD miesięcznie rozliczane) – niestandardowa nazwa domeny, 2 ograniczone witryny, nieograniczona liczba bezpłatnych witryn, 50 GB miesięcznej przepustowości, 1 GB miejsca na dysku na witrynę, bezpłatna domena, wsparcie 24/7, prosty sklep internetowy (5 produktów na stronę);
 • Pro (16 USD miesięcznie rozliczane rocznie) – niestandardowa nazwa domeny, 3 strony pro, nieograniczona liczba bezpłatnych stron, nieograniczona przepustowość, 3 GB miejsca na stronie, prosty sklep (300 produktów na stronę), Uderzająco dostęp do App Store, osadzanie HTML / CSS / JavaScript, brak systemowego banera reklamowego, ochrona hasłem, niestandardowe przesyłanie czcionek;
 • VIP (49 USD miesięcznie rozliczane) – 10 GB przestrzeni dyskowej na witrynę, prosty sklep (500 produktów na witrynę), priorytetowa obsługa klienta, biuletyny (2000 kontaktów na miesiąc), zarządzanie kontem, wsparcie telefoniczne w języku angielskim.

Niezależnie od tego, jaki plan Cię interesuje, możesz go przetestować bez żadnych kosztów podczas 14-dniowej wersji próbnej. Uderzająco wprowadza również rabaty, które pozwalają zaoszczędzić duże kwoty, jeśli zdecydujesz się na abonament 2, 5 lub 10 lat i dokonasz jednorazowej płatności. Im dłuższy okres subskrypcji, tym większa będzie ekonomia. Dzięki Uderzająco możesz uzyskać nazwę domeny za 24,95 USD / rok, a jeśli potrzebujesz załączonej wiadomości e-mail, koszt wyniesie 25 USD / rok.

Wix oferuje szerszą i rozsądniejszą politykę cenową w porównaniu do Strikingly. Ma również bezpłatny plan, który nigdy nie wygasa i pozwala tworzyć nieograniczoną liczbę stron internetowych z nim. Co do płatnych subskrypcji, Wix ma kilka planów oferowane w ramach planów Standard oraz Business / eCommerce. Sprawdź ich warunki i usługi od razu:

Standardowe plany Wix

Standardowe plany Wix

 • Kombinacja (13 USD / mies) – bezpłatny hosting, brak systemowych banerów reklamowych, bezpłatne połączenie nazwy domeny;
 • Bez limitu (17 USD miesięcznie) – 10 GB przestrzeni dyskowej, nieograniczona przepustowość;
 • Pro (22 USD miesięcznie) – zintegrowane narzędzia Google Analytics i do zbierania statystyk, 2 godziny przestrzeni dyskowej na wideo;
 • VIP (39 USD miesięcznie) – profesjonalne logo, wsparcie priorytetowe itp.

Plany biznesowe / eCommerce

Plany biznesowe / eCommerce

 • Business Basic (23 USD miesięcznie) – akceptacja płatności online;
 • Business Unlimited (27 USD miesięcznie) – narzędzia rozwoju biznesu, zintegrowana platforma eCommerce, specjalne aplikacje dla przedsiębiorców;
 • Biznesowy VIP (49 USD / mies) – nieograniczona przepustowość, nieograniczona przestrzeń do przechowywania wideo, kompletny pakiet Wix;
 • Enterprise (500 USD / mies) – kompleksowe rozwiązanie biznesowe zapewniające najwyższą funkcjonalność i maksymalną liczbę narzędzi.

Kreator stron internetowych znany jest również z hojnych ofert specjalnych. Ma specjalne zniżki i bonusy (jak darmowa nazwa domeny) regularnie, aby zwiększyć lojalność klientów i zachęcić nowych użytkowników do przyłączenia się do systemu. Nawiasem mówiąc, Wix ma opcję gwarancji zwrotu pieniędzy, która pozwala odzyskać pieniądze zainwestowane w plan. Możesz skorzystać z tej opcji przez 14 dni od momentu zakupu.

Jeśli chodzi o politykę cenową, zarówno uderzająco, jak i Wix mają umiarkowane ceny. Porównując systemy, odkryjesz jednak, że Wix nadal zajmuje zwycięskie pozycje. Mimo że koszt planów oferowanych przez obu twórców stron jest prawie równy, opcje oferowane przez edytor Wix są znacznie szersze w porównaniu z tymi, które oferuje Strikingly. Nie wspominając o setkach bezpłatnych aplikacji, które platforma oferuje w celu zwiększenia wydajności strony.

Uderzająco vs Wix: Który jest najlepszy dla SEO?

Uderzająco vs Wix: Który jest najlepszy dla SEO?

Uderzająco pozwala wypełnić specjalne parametry SEO projektu, aby zapewnić jego wysoką pozycję w wyszukiwarkach. W ten sposób możesz wypełnić metatagi dla oddzielnych stron witryny, a także dla całej witryny. Należą do nich tytuły, opisy i słowa kluczowe. Możliwe jest również wybranie i ustawienie kategorii witryny, wybranie i ustawienie ulubionych, udostępnianie obrazu społecznościowego dla projektu itp. Co ważne i wygodne, twórca witryny zapewnia szczegółową listę kontrolną SEO, która zawiera przydatne wskazówki na temat głównych parametrów SEO wymagających poprawy w celu poprawy rankingu witryny Google.

Uderzająco SEO

Aby uzyskać dostęp do uderzająco parametrów SEO, należy przejść do sekcji Ustawienia dostępnej na pulpicie nawigacyjnym. Tutaj znajdziesz dodatkowo zaawansowane narzędzia, które pomogą zwiększyć widoczność Twojej witryny. Aby to zrobić, możesz dodać słowa kluczowe do nagłówków tekstu, włączyć funkcję weryfikacji Witryny Google, przypisać tagi Image Alt i wykonać inne kroki, które są niezbędne do skutecznej promocji SEO.

Wix to przyjazny dla SEO kreator stron internetowych, który pozwala tworzyć projekty, które są dobrze zoptymalizowane dla wyszukiwarek i dlatego są lepiej indeksowane, aby utrzymać wyższe pozycje. Osiąga się to dzięki zastosowaniu zaawansowanego narzędzia SEO Wiz, które umożliwia konfigurację, edycję i modyfikację ważnych parametrów SEO. Przydatne wskazówki i porady krok po kroku pomogą Ci ograniczyć czas poświęcony na promocję SEO Twojej witryny, zachowując kontrolę nad procesem.

Wraz z narzędziem SEO Wiz możesz wybierać i integrować specjalne widżety i dodatki dostępne w App Market. Umożliwiają śledzenie statystyk Twojej witryny, przyczyniając się w ten sposób do lepszej promocji projektu. Należą do nich przyciski zamówień oddzwaniania, narzędzia do dystrybucji poczty e-mail i sieci społecznościowych, konsultant online, wyskakujące okna i narzędzia marketingowe. Wix umożliwia także konfigurowanie parametrów SEO witryny (metatagi strony, tagi nagłówka, tagi Alt obrazu, narzędzia przekierowujące, linki kotwiczące, Google Analytics, weryfikacja strony itp.) W trybie ręcznym.

Zarówno uderzająco, jak i Wix zapewniają niezłą optymalizację SEO stron internetowych tworzonych z nimi. Wix jest jednak wyposażony w zaawansowane narzędzie SEO Wiz oraz specjalne zintegrowane widżety / dodatki. Upraszczają proces promocji witryny, pomagając kontrolować / konfigurować niezbędne parametry SEO na czas.

Uderzająco vs Wix: Który z nich jest lepszy dla małych firm?

Uderzająco vs Wix: Który z nich jest lepszy dla małych firm?

Uderzająco to całkiem niezły wybór, jeśli chodzi o rozwój witryn biznesowych. System umożliwia zarządzanie i edycję różnego rodzaju projektów biznesowych. Kreator stron internetowych ma rozbudowany zintegrowany zestaw funkcji, który umożliwia przesyłanie treści, łączenie niestandardowej domeny, dodawanie nowych sekcji witryny i edytowanie projektu. Istnieje możliwość zintegrowania bloków multimediów, formularzy kontaktowych, pól informacyjnych i innych elementów biznesowych, które są obowiązkowe dla tego typu witryn.

Jeśli chcesz zintegrować się z kontami mediów społecznościowych, Strikesly pozwala połączyć sekcję kanału społecznościowego w celu dalszej modyfikacji w zależności od potrzeb biznesowych. Kreator witryn umożliwia także przeglądanie i analizowanie statystyk witryny w celu śledzenia liczby użytkowników w określonym czasie, lokalizacji, z których pochodzą, odwiedzanych stron częściej, źródeł ruchu, popularnych produktów / usług, którymi interesują się użytkownicy itp. Przedsiębiorcy , którzy mają zamiar sprzedać coś za pośrednictwem strony internetowej, mają możliwość połączenia Certyfikatów SSL ze swoimi projektami, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i korzystać z narzędzia do marketingu e-mail, aby pozostać w kontakcie z klientami.

Wix świetnie sprawdza się przy tworzeniu witryn biznesowych bez względu na to, do jakich nisz się odnoszą. Zintegrowana, zorientowana na biznes funkcjonalność usługi spodoba się szczególnie kreacjom, które zamierzają sprzedawać swoje prace (ręcznie robione produkty, zdjęcia, zdjęcia, filmy itp.) online i zarabiaj na nich (patrz przykłady na żywo)

Podobnie system będzie bardzo pomocny dla właścicieli hotele, kawiarnie, restauracje, biura podróży oraz inne firmy, które wymagają interakcji / współpracy z klientami. Aby zwiększyć skuteczność i popularność takich projektów, Wix umożliwia wybieranie i integrowanie wielu widgetów biznesowych z App Market (zamawianie jedzenia / pokoju / biletu, wszechstronne opcje rezerwacji). Prawdziwą atrakcją kreatora stron internetowych jest zaawansowana platforma Ascend. Jest to kompleksowy zestaw narzędzi biznesowych (jest ich tutaj ponad 20), które umożliwiają profesjonalne zarządzanie i promocję witryn biznesowych.

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości witryny biznesowej, wybór między Uderzająco a Wix nie powinien być wcale skomplikowany. Zestaw zintegrowanych funkcji i narzędzi biznesowych Wix jest naprawdę imponujący i potężny. Zapewnia najlepszy wynik bez poważnej inwestycji czasu i wysiłku, nawet jeśli nie jesteś projektantem stron internetowych.

Który z nich jest najlepszy dla e-commerce – Uderzająco lub Wix?

Który z nich jest najlepszy dla e-commerce - uderzająco czy Wix?

Uderzająco Platforma eCommerce nie jest dość potężna, ale pozwala na założenie małego sklepu internetowego i zarządzanie nim. Można tego dokonać poprzez aktywację odpowiedniej sekcji eCommerce, aby dalej przesyłać / edytować produkty i dostosowywać wymagane ustawienia sklepu internetowego. Możesz także przejść do deski rozdzielczej, aby przetestować różne układy, dostosować cały styl sklepu internetowego, skonfigurować parametry płatności / wysyłki itp..

Uderzająco nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych za zakupy / sprzedaż dokonaną za pośrednictwem sklepów internetowych. Od systemu oczekuje się standardowej opłaty transakcyjnej Stripe / PayPal. Liczba produktów, które będziesz mógł sprzedawać, a także zakres usług, z których będziesz korzystać, zależy od abonamentu. Im więcej funkcji i produktów potrzebujesz – tym bardziej zaawansowane (kosztowny) subskrypcja powinna być.

Wix zapewnia naprawdę szeroki zestaw funkcji do tworzenia stron internetowych eCommerce. Funkcja połączenia ze sklepem internetowym realizowana jest poprzez integrację widgetów Wix Store. Widżet umożliwia tworzenie wielu kart produktów i atrakcyjne okna pokazów, ustawianie / zarządzanie specjalnymi parametrami sklepu internetowego, wybór spośród wielu widżetów eCommerce dostępnych w zintegrowanym Wix App Market. Dzięki Wix możesz w równym stopniu dodawać i sprzedawać zarówno produkty fizyczne, jak i cyfrowe, co znacznie zwiększa potencjał eCommerce (patrz dowody). Aby zwiększyć lojalność klientów i zachęcić nowych klientów do współpracy z Tobą, możesz tworzyć i oferować wiele rabatów, bonusów, ofert specjalnych, a nawet bonów upominkowych.

Co więcej, Wix zapewnia dostęp do wysokiej klasy narzędzi analitycznych i statystycznych, marketingu e-mailowego / funkcji sieciowych, opcji interakcji z klientami, rozbudowanych rozwiązań do zarządzania produktami, alternatywnych metod płatności / wysyłki, wielu szablonów eCommerce i innych funkcji / narzędzi, które są niezbędne Twoja mała / średnia strona eCommerce.

Mówiąc o aspekcie eCommerce, wybór najlepszej platformy jest oczywisty. Wix to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które pozwala na efektywny, prosty i wygodny proces tworzenia / zarządzania sklepem internetowym. Oprócz szerokiej gamy zintegrowanych funkcji eCommerce, twórca strony internetowej zapewnia również wszechstronne narzędzia marketingu społecznościowego i promocji strony internetowej, które przyczynią się do skuteczniejszej promocji Twojego projektu eCommerce.

Który wybrać do blogowania – uderzająco lub Wix?

Który wybrać do blogowania - uderzająco czy Wix?

Uderzająco umożliwia założenie fajnego bloga i zarządzanie nim. W tym celu należy po prostu dodać sekcję Blog do wymaganej wybranej strony i rozpocząć zarządzanie / dostosowywanie jej do własnych potrzeb. System umożliwia dodawanie nieograniczonej liczby postów i wstawianie plików multimedialnych do każdego z nich, aby zapewnić blogowi wymaganą funkcjonalność. Mogą to być obrazy, cytaty, elementy zakładek społecznościowych, filmy, przyciski wezwania do działania i nie tylko. Efektownie przeciągający i upuszczający edytor umożliwia porządkowanie i aktualizowanie treści bloga w zależności od potrzeb. Możesz dowolnie dostosowywać swoje posty na blogu i w razie potrzeby włączać funkcje komentowania / udostępniania społecznościowego.

Wix Platforma blogowa jest również bardzo wydajna i bogata. Kreator stron internetowych pozwala na uruchamianie i zarządzanie w pełni funkcjonalnymi blogami związane z różnymi niszami. System umożliwia dodawanie, planowanie i edytowanie postów na blogu, tworzenie wielu sekcji i niestandardowych kanałów, włączanie funkcji komentowania, dodawanie / przypisywanie kategorii blogów, sortowanie istniejących publikacji itp. Kolekcja szablonów Wix ma osobną sekcję Blog, w której możesz wybrać odpowiedni szablon do dalszego dostosowania go w razie potrzeby. Dodatkowo możesz dodać sekcję Wyróżnione posty, skorzystać z zaawansowanej technologii AMP, zaimportować istniejący blog WordPress do Wix, skonfigurować parametry SEO i wykonać szereg innych zadań związanych z blogiem.

Wybierając spośród Uderzająco i Wix dla potrzeb tworzenia blogów, zdecydowanie warto dać pierwszeństwo Wix. Kreator stron internetowych ma potężną i bogatą w funkcje platformę blogową, która obfituje w funkcje, narzędzia i opcje wymagane do założenia / zarządzania blogiem osobistym lub biznesowym. System oferuje również zaawansowane narzędzia do zarządzania blogami i marketingu, aby skutecznie promować Twój projekt w Internecie.

Kluczowe różnice między Uderzająco a Wix

UderzającoWix
Łatwość użycia:Uderzająco jest to łatwy w użyciu kreator stron internetowych, który spodoba się początkującym i ekspertom od projektowania stron internetowych. System umożliwia uruchamianie / zarządzanie witrynami biznesowymi, blogami, stronami docelowymi, portfelami, a nawet małymi sklepami internetowymi.Wix jest dobrym wyborem dla początkujących i ekspertów od projektowania stron internetowych, chociaż może nie być łatwo opanować jego edytora na raz. Kreator stron internetowych oferuje wysokiej klasy narzędzie Wix ADI, które pomaga stworzyć nową stronę internetową od zera w trybie automatycznym, korzystając ze wstępnie przesłanych informacji. Standardowy edytor pozwala na głębsze dostosowanie projektu. Wix jest dobry dla witryn biznesowych, blogów, portfolio, forów, stron docelowych i małych sklepów internetowych.
Funkcjonalność:System znany jest z prostych opcji dostosowywania projektu, zintegrowanych platform blogów i eCommerce, opcji integracji z mediami społecznościowymi, marketingu, SEO, bezpieczeństwa i narzędzi do śledzenia statystyk.Kreator stron internetowych oferuje wysokiej jakości zintegrowane funkcje. Oprócz potężnych opcji edycji projektu istnieje również dostęp do jego bogatych platform App Market, Wix Corvid i Ascend.
Projekt:Uderzająco kolekcja szablonów nie jest bogata. Jest tu około 30 szablonów, ale wszystkie są responsywne, posortowane według branży, konfigurowalne i jakości.System pozwala wybierać spośród ponad 550 bezpłatnych projektów branżowych, które są domyślnie konfigurowalne i gotowe na urządzenia mobilne.
eCommerce:Kreator stron internetowych umożliwia uruchamianie małych sklepów internetowych i zarządzanie nimi poprzez tworzenie galerii produktów, dostosowywanie opcji płatności / wysyłki, konfigurowanie opcji wyświetlania okna pokazu itp..Wix Store pozwala tworzyć małe i średnie sklepy internetowe, zapewniając dostęp do wielu narzędzi i funkcji eCommerce.
Blogowanie:Dzięki Uderzająco możesz dodać sekcję blogu do dowolnej strony internetowej, której potrzebujesz. Tutaj możesz przesyłać nowe posty, edytować istniejące, dostosowywać układ i ogólnie projekt bloga, integrować pliki multimedialne itp.Platforma blogowa Wix umożliwia uruchamianie blogów osobistych i biznesowych oraz zarządzanie nimi przy użyciu zaawansowanego zestawu funkcji systemu.
Mały biznes:Kreator stron internetowych może być używany do uruchamiania i zarządzania projektami dla małych firm, integracji nowych widżetów i plików multimedialnych, przesyłania nowych treści, konfigurowania parametrów SEO / bezpieczeństwa itp..System jest dobry dla małych projektów biznesowych, ponieważ zawiera wiele widżetów specyficznych dla firmy, zaawansowaną platformę Ascend, szablony niszowe i inne funkcje związane z biznesem.
Cennik:Uderzająco ma darmowy plan i trzy płatne subskrypcje, których koszt zaczyna się od 8 USD / mc.Wix ma bezpłatny abonament i dwie grupy subskrypcji dla stron Standard i Business / eCommerce. Ich koszt zaczyna się od 13 USD / mc.
SEO:Dzięki Uderzająco można konfigurować parametry SEO witryny i zarządzać nią, aby zmaksymalizować jej pozycje w wyszukiwarkach.Platforma umożliwia wykorzystanie narzędzia SEO Wiz do uproszczenia procesu optymalizacji SEO.
Obsługa klienta:Informacyjna baza wiedzy, przydatna lista kontrolna przed opublikowaniem, forum pomysłów, czat na żywo 24/7Potężna baza wiedzy, system sprzedaży biletów, wsparcie VIP

Wniosek z porównania: Który jest lepszy?

Wybierając między Wix a Uderzająco, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Obaj twórcy stron internetowych są skierowani do początkujących i profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych i obaj są na tyle rozbudowani, aby opracowywać profesjonalne projekty. Jednak systemy nadal różnią się opcjami dostosowywania projektu i funkcjonalnością, która ostatecznie wpływa na wynik.

Wix jest zwycięzcą we wszystkich częściach porównania. Kreator stron internetowych zyskał popularność wśród milionów użytkowników na całym świecie i nie na próżno. Jest to jeden z najbardziej renomowanych, niedrogich i profesjonalnych twórców stron internetowych i zdecydowanie warto go używać, jeśli zamierzasz projektować wysokiej klasy projekty.

Uderzająco jest narzędzie do tworzenia witryn dla majsterkowiczów, które oferuje zintegrowane funkcje blogowania i eCommerce, App Market, responsywne szablony i wiele funkcji, które pozwalają tworzyć wszelkiego rodzaju proste i złożone projekty. Z kolei Wix wyróżnia się z tłumu dzięki zintegrowanemu narzędziu Wix ADI, eCommerce i silnikom blogów, funkcji Wix Code, Rich App Market i setkom profesjonalnych responsywnych projektów. Są to cechy, które sprawiają, że jest niekwestionowanym liderem nowoczesnej niszy do projektowania stron internetowych.

Uderzająco vs Wix: Który lepszy? 5.0

 • Najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych
 • Wix ADI i edytor standardowy
 • Platforma Wix Ascend
 • Standardowe / Biznesplany

Odwiedź stronę wix.com Uderzająco vs Wix: Który lepszy? 3.5

 • Gotowa do użycia mobilna optymalizacja
 • Zintegrowane silniki blogów i sklepów
 • Listy kontrolne publikowania i SEO
 • Trzy płatne subskrypcje

Odwiedź stronę strikingly.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map