Wix vs Witryny Google

Wix vs Witryny Google


Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych, przeważająca liczba użytkowników zaczyna się wahać między wieloma narzędziami do tworzenia stron internetowych. Właśnie dlatego porównania tych usług są tak ważne.

Po przeczytaniu recenzji najważniejszych parametrów systemów, którymi jesteś zainteresowany, będziesz bardziej pewny swojego wyboru. Dzisiaj porozmawiamy o różnicach i charakterystycznych cechach dwóch twórców witryn – Wix i Witryn Google.

Szybka migawka:

WixWix – jest popularnym na całym świecie narzędziem do tworzenia witryn, które obejmuje szerokie spektrum potrzeb użytkowników w zakresie tworzenia stron internetowych. System może się pochwalić zestawem zaawansowanych funkcji, takich jak sztuczna inteligencja projektowania, Ascend, setki responsywnych szablonów, potężne narzędzia do dostosowywania projektów i wszechstronne plany cenowe, które pasują do każdego budżetu i potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych. Wix.com

Witryny GoogleWitryny Google – to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które jest dość łatwe do opanowania dla wszystkich kategorii użytkowników. System zapewnia również niezawodną platformę hostingową i tworzy intuicyjne środowisko do tworzenia stron internetowych. Zestaw funkcji, które oferuje, jest dość prosty i działa dobrze przy tworzeniu zwykłych stron internetowych do codziennego użytku. sites.google.com

Mimo że oba systemy umożliwiają tworzenie w pełni funkcjonalnych projektów, nadal wydaje się dość dziwne porównywanie światowej sławy usługi, takiej jak Wix, z mniej znaną platformą Witryn Google. Jest całkiem jasne, że Wix jest bardziej bogaty w funkcje, funkcjonalny i intuicyjny.

Chodzi o to: jakie są powody, dla których wyróżnia się z tłumu i czy są jakieś rzeczy, z którymi sobie poradzi, których nie można uzupełnić w Witrynach Google? Czy różnica między platformami naprawdę jest warta pieniędzy na dłuższą metę? Która usługa – Witryny Google a Wix – jest bardziej preferowana dla określonej grupy docelowej? Najwyższy czas to wyjaśnić. Chodźmy.

1. Łatwość użycia

 • Wix. Wix jest obecnie jednym z najbardziej przyjaznych i intuicyjnych kreatorów stron internetowych z edytorem wizualnym. Jest wyposażony w wygodną opcję przeciągania i upuszczania obsługującą edycję stron internetowych w trybie online, która zapewnia oszałamiające wrażenia z tworzenia witryn WYSIWYG. Usługa strukturalnie obejmuje Dashboard (miejsce, w którym dostosowujesz główne ustawienia strony) i Editor (obszar, w którym faktycznie pracujesz nad rozwojem strony w trybie WYSIWYG). Nawiasem mówiąc, Wix Editor pozwala zastosować efekt przewijania Paralaksy w projekcie, aby zwiększyć wrażenie, jakie robi na użytkownikach.

  Edytor Wix

  Podsumowując, całe środowisko systemowe jest zaprojektowane w tym samym stylu graficznym, łącznie z aplikacjami. Stwarza to poczucie jedności interfejsu, co ułatwia przyzwyczajenie się do niego. Bez względu na znaczną liczbę opcji, nawet użytkownik z zerowym doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych może opanować ten program do tworzenia witryn.

  Wix ADI Editor

  Zapamiętanie pozycji elementów i sekcji systemowych oraz nauczenie się wprowadzania zmian, dodawania nowych funkcji i projektowania stron za pomocą dostępnego zbioru widżetów zajmie około kilku godzin.

 • Witryny Google. Witryny Google są podobne do edytora tekstu Pages, jeśli chodzi o interfejs. Zobaczysz dokument, w którym będziesz pracować, i 3 sekcje opcji po prawej stronie zrealizowane za pomocą zakładek. Zarządzanie stronami internetowymi nie różni się niczym od edycji raportu ze sformatowanym tekstem i elementami multimedialnymi. Jest to jednostronicowy interfejs. Wszystko, co nie jest w nim zawarte, pojawia się w wyskakujących oknach bez żadnych przejść.

  Edytor witryn Google

  Dzieje się tak na tym samym ekranie. Nic dziwnego, że ta usługa jest bardzo łatwa. Elementy i opcje, których możesz użyć, są widoczne na raz. Teoretycznie niemożliwe jest tutaj pomieszanie. Eksploracja usługi zajmuje od pół godziny do jednego dnia, w zależności od zainteresowań i doświadczenia.

Wix vs Witryny Google. O ile skupiamy się przede wszystkim na łatwości użycia w tej sekcji, to lider jest oczywisty – to jest Wix. Interfejs systemu jest prosty, funkcjonalny, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Użytkownicy mogą wyraźnie zobaczyć wynik swojej pracy dzięki edytorowi stron WYSIWYG. Ma to duże znaczenie dla nie-techników, którzy dopiero odkrywają system i dlatego cenią sobie możliwość wprowadzenia wymaganych zmian przed publikacją strony internetowej.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Wix. Wix to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia stron internetowych, które można stosować do tworzenia różnych typów stron internetowych. Umożliwia tworzenie firmowych stron biznesowych, portfeli, stron docelowych, forów, stron restauracji, hoteli, organizacji komercyjnych i non-profit, wydarzeń, sklepów internetowych produktów fizycznych i cyfrowych (zdjęcia, muzyka, wideo, pliki), stron z grami, blogów i inne typy projektów.

  Taką wszechstronność funkcji funkcjonalnych osiąga się dzięki bogatemu zestawowi widżetów, dużemu wyborowi dostępnych aplikacji (czyli modułów), opcjom integracji kodu, bezwzględnemu pozycjonowaniu elementów strony internetowej (bez konieczności uwzględniania sieci i elementów sąsiednich) oraz elastyczności ustawienia każdego bloku (tło, animacja, czcionki, układ).

  Narzędzia edytora Wix

  Niezaprzeczalną atrakcją kreatora stron internetowych jest jego zaawansowanie Narzędzie Wix ADI. Funkcja sztucznej inteligencji pomaga użytkownikom tworzyć przyzwoite witryny za pomocą kilku kliknięć. Zawiera wskazówki krok po kroku i zestawy pytań, które pomagają użytkownikom automatycznie tworzyć strony internetowe przy użyciu przesłanych odpowiedzi i treści. Ta funkcja będzie bardzo pomocna dla początkujących użytkowników, którzy nie mogą się pochwalić bogatym doświadczeniem w tworzeniu stron internetowych, ale mają zamiar uruchamiać w pełni funkcjonalne projekty.

  Dla tych użytkowników, których umiejętności kodowania są na przyzwoitym poziomie, system oferuje możliwość zastosowania standardowego edytora Wix do ręcznego tworzenia witryn wysokiej jakości i zarządzania nimi. Dodatkowo Wix ma mobilny edytor, którego użycie umożliwia tworzenie i edycję mobilnej wersji twojej witryny bez wpływu na wersję na komputery.

  Wix wyróżnia się także z tłumu dzięki potężnej funkcji Turbo. Wix Turbo to zestaw technologii i narzędzi stosowanych w celu skrócenia całkowitego czasu ładowania strony. Staje się to możliwe dzięki wdrożeniu technologii i funkcji optymalizujących czas renderowania przeglądarki bez wpływu na jej wydajność.

  Kreator stron internetowych oferuje również szerokie możliwości blogowania które pozwalają tworzyć i aktualizować bloga w dowolnym momencie, pisać i planować posty, umożliwiać komentarze użytkowników, wybierać unikalne projekty blogów, konfigurować parametry SEO itp. Podobnie, Wix oferuje potężny silnik eCommerce, umożliwiający uruchamianie i zarządzanie małymi do średnich sklepów internetowych.

  Wix ADI eCommerce

  Jeśli chcesz zwiększyć wydajność projektu, nad którym pracujesz, odwiedź Wix App Market. To miejsce, w którym możesz przeglądać wiele widżetów, rozszerzeń i dodatków, aby dalej zintegrować je ze swoją witryną. Widżety dostępne tutaj są bezpłatne i płatne. To do ciebie należy wybór wymaganych elementów.

  Kolejną istotną funkcją kreatora stron jest Wix Ascend. Jest to zaawansowane, kompleksowe rozwiązanie biznesowe, które obejmuje wszystkie narzędzia biznesowe, które mogą być potrzebne do stworzenia profesjonalnego projektu. W sumie dostępnych jest tutaj ponad 20 produktów, które można skutecznie wykorzystać do rozpoczęcia, zarządzania i promowania projektu. Wszystkie narzędzia są starannie podzielone na sekcje i grupy w zależności od ich przeznaczenia i wskazań (możesz przeglądać narzędzia interakcji z klientami, narzędzia promocji witryny, opcje marketingowe i więcej).

  Wix Code – unikalny konstruktor aplikacji internetowych – to kolejna zaleta systemu które zaspokoją potrzeby wszystkich kategorii użytkowników. Umożliwia każdemu uruchamianie i edycję aplikacji internetowych bez konieczności wykazywania umiejętności kodowania i znajomości podstaw programowania.

 • Witryny Google. Witryny Google nie są używane wyłącznie do tworzenia witryn publicznych. Służy również do projektowania stron wewnętrznych i intranetowych. Ta usługa idealnie nadaje się do pracy zespołowej nad rozwojem projektu.

  Masz duży wybór internetowych aplikacji Google, w tym dokumenty, arkusze, kalendarz, Gmail itp. Dzięki temu możesz dodawać dokumenty do stron, wykresów, prezentacji, obrazów, diagramów, formularzy wideo na YouTube, map z określoną lokalizacją itp. z chmury.

  Innymi słowy, aplikacje chmurowe Google są używane jako widżety (dostawcy treści) dla Witryn Google. Dodając element do strony (wideo, dokument lub prezentację), otrzymujesz blok, którego wymiary można regulować w zależności od potrzeb.

  Witryny Google Wstaw źródło

  Jeden blok może zawierać kilka elementów, takich jak tytuł, wideo i opis w losowej kolejności ich pozycjonowania względem siebie. Narzędzia do formatowania treści są standardowe i obejmują czcionkę, kolor, listę, wyrównanie, link. Możliwe jest utworzenie wielu stron, z których każda znajduje się w górnym menu.

  Nie ma tutaj ustawień SEO, a także możliwość podłączenia domeny do Twojej witryny. Możesz dodać dowolną liczbę użytkowników do współpracy i wizualnej wymiany danych, na przykład utworzyć CV online lub opublikować dokumenty z elementami medialnymi dla publicznego dostępu. Witryny Google warto wykorzystywać do takich zadań, a nie więcej.

Wix vs Witryny Google. Usługi mają na celu rozwiązywanie różnych rodzajów zadań. Wix pozwala tworzyć atrakcyjne witryny komercyjne o skomplikowanej funkcjonalności, blogi pisarzy, strony twórców gier lub muzyków z opcją akceptacji płatności online, a także projekty eCommerce.

Witryny Google to lekkie rozwiązanie wspierające komunikację i udostępnianie danych w zespole. Jest to jedna z części obszernego zestawu narzędzi chmurowych Google wraz z aplikacjami do zarządzania dokumentacją, mapami itp.

Jeśli chodzi o zestaw funkcji, Wix jest zdecydowanie liderem, co jest całkiem zrozumiałe. Specjalizowany płatny kreator witryn jest znacznie bardziej funkcjonalny w porównaniu z bezpłatną aplikacją pakietową od Google.

3. Wzory

Tabela porównawcza projektu

WixWitryny Google
Liczba tematów:5506
Edytor mobilny:&# x2714; TAK✘ NIE
Projektowanie stron internetowych AI:&# x2714; TAK✘ NIE
Opór&Upuszczać:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych:&# x2714; TAK✘ NIE
 • Wix. Wix jest niszowym liderem, jeśli chodzi o jakość gotowych szablonów. W rzeczywistości oferuje najlepsze projekty na współczesnym rynku projektowania stron internetowych. Ogólna liczba motywów przekracza obecnie 550 szablonów, które są domyślnie gotowe na urządzenia mobilne i można je w pełni dostosować. Jeśli oczekujesz lepszej jakości szablonu, możesz ręcznie dostosować wybrany projekt za pomocą edytora systemu.

  Wystarczy jedno kliknięcie, aby system automatycznie dopasował szablon do wszystkich typów urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Galeria szablonów jest regularnie aktualizowana, aby oferować użytkownikom zaawansowane projekty. Jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedniego motywu wśród próbek udostępnianych przez Wix, istnieje możliwość wybrania pustego szablonu i dostosowania go od zera.

  Aby edytować projekty, możesz dodawać nowe bloki, integrować widżety i rozszerzenia, konfigurować parametry warstw, stosować wiele efektów, animowane tła i inne elementy w zależności od niszy, do której należy Twoja witryna, i wyniku, który chcesz wykorzystać. Pamiętaj, że nie będziesz mógł zmieniać szablonów podczas pracy nad projektem ze względu na absolutną funkcję pozycjonowania elementów, którą oferuje Wix.

 • Witryny Google. Witryny Google nie mają galerii projektów stockowych. Zamiast tego zaoferowanych zostanie 6 prostych motywów, które zmieniają schemat strony czcionek i umożliwiają wybór głównego koloru elementów.

  W rezultacie strony internetowe będą wyglądać podobnie z punktu widzenia projektanta. Będą miały ten sam kolor i styl czcionki. Możliwość kolorowania bloków w podobny sposób lub ustawienia własnego obrazu tła dodaje tutaj różnorodności.

  Nie ma innych narzędzi do dostosowywania projektu. Strony Witryn Google mogą wizualnie różnić się od siebie ze względu na różnicę w kombinacji elementów i ich położenie względem siebie. Wszystkie witryny utworzone za pomocą platformy wyglądają bardzo podobnie. Różnica polega na treści i jej formatowaniu.

Wix vs Witryny Google. Jeśli chodzi o porównanie projektów, istnieje wyraźne rozróżnienie między profesjonalnym twórcą stron internetowych a uproszczoną aplikacją dla firmowego intranetu. Oczywiste jest, że Wix ma wszystkie zalety w pełni funkcjonalnego systemu – doskonały zestaw szablonów projektantów zoptymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych, zaawansowane narzędzia dostosowywania i możliwość tworzenia własnych motywów od podstaw.

4. Obsługa klienta

 • Wix. Wix oferuje potężne centrum wsparcia, które obejmuje kanał YouTube, forum, rozbudowane Centrum wsparcia i imponującą sekcję FAQ. Opcja inteligentnego wyszukiwania pozwala znaleźć odpowiedzi na prawie wszystkie pytania użytkownika. Jeśli nadal nie możesz tego zrobić, możesz spróbować użyć systemu biletów. Podczas pracy nad rozwojem witryny zobaczysz znak zapytania nad każdym edytowalnym elementem. Po prostu najedź na niego kursorem, aby uzyskać wymagane informacje o użyciu określonego elementu i wskazówki dotyczące jego praktycznego zastosowania.

  Baza wiedzy konstruktora witryny jest bogata w edukacyjne filmy instruktażowe i instrukcje krok po kroku, które są jasne i zrozumiałe od samego początku. Jeśli nadal pozostają jakieś pytania, możesz skontaktować się z ekspertami Wix za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 • Witryny Google. Witryny Google zawierają sekcję referencyjną zaprojektowaną w stylu marki, która jest lakoniczna, prosta i zrozumiała. W razie potrzeby możesz także odwiedzić forum pomocy Witryn Google.

Witryny Google a Wix. Wsparcie techniczne systemów realizowane jest inaczej ze względu na rozróżnienie między rodzajami platform. Wix oferuje więcej materiałów referencyjnych i zapewnia dostęp do komunikacji z programistami.

5. Polityka cenowa

Nie ma nic do porównania, analizując te kryteria, ponieważ Witryny Google to bezpłatna aplikacja w chmurze. Tak, otrzymasz 10 GB miejsca na dysku na swoje pliki, będziesz mógł podłączyć własną domenę, dodać favicon i skonfigurować najprostsze SEO. Ale to wszystko. Te słabe możliwości dowodzą jedynego faktu: system nie został stworzony do projektowania komercyjnych stron internetowych. Możesz go używać za darmo przez nieograniczony czas.

Wix może również zaoferować wieczny bezpłatny plan, który nie różni się od tego oferowanego przez Witryny Google w kategoriach: uzyskasz funkcjonalność i miejsce na dysku, ale nie będziesz mógł połączyć własnej domeny. Możesz jednak skonfigurować SEO i inne funkcje.

Wix oferuje dodatkowo kilka płatnych planów, które umożliwiają utworzenie sklepu internetowego, połączenie nazwy domeny ze stroną internetową, zwiększenie objętości miejsca na dysku, uzyskanie przydatnych aplikacji jako bonusu itp. Podsumowując, twórca strony ma 5 płatnych subskrypcje, których koszt zaczyna się od 4,50 USD / mc za najtańszy abonament Connect Domain i wzrasta do 24,50 USD / m za najdroższy abonament VIP. Pamiętaj, że abonament Connect Domain nie usuwa reklam systemowych z witryny. Aby się ich pozbyć, musisz uaktualnić do Planu Combo i wyżej.

Ceny standardowe Wix

Wix dodatkowo oferuje kilka płatnych planów, które umożliwiają utworzenie sklepu internetowego, połączenie nazwy domeny ze stroną internetową, zwiększenie objętości miejsca na dysku, uzyskanie przydatnych aplikacji jako bonusu itp..

O ile Witryny Google są usługą całkowicie bezpłatną, warto porównać ją z bezpłatną wersją Wix. Zdefiniowaliśmy już, że Wix jest liderem w tym porównaniu, nawet w tych okolicznościach: ma mniej ograniczeń i więcej możliwości w innych równych warunkach.

Funkcjonalność staje się bardziej zaawansowana, gdy korzystasz z płatnych planów. Właśnie dlatego Witryny Google nie mają szans na wygraną w porównaniu.

6. Plusy i minusy

Wix to potężny kreator stron internetowych, którego użycie będzie zapewnić wiele korzyści. Zbierzmy najważniejsze z nich:

 • Oszałamiający sklep z aplikacjami, oferując aplikacje, które świetnie wyglądają, działają konsekwentnie i są łatwe do zintegrowania;
 • Edytor wizualny, co jest nieco pomieszane ze względu na różnorodność opcji, ale wciąż dość elastyczne;
 • Kod Wix i Wix ADI – technologie, które nie mają żadnych analogów, które mogą oferować konkurenci. Takie rzeczy jak bazy danych i sztuczna inteligencja składają się na przyszłość tworzenia stron internetowych;
 • Miły Kreator SEO, generowanie przydatnych wskazówek dla początkujących;
 • Przyzwoite szablony;
 • Imponujące Centrum Wsparcia;
 • Wysoka częstotliwość kampanii promocyjnych, oferowanie rabatów za płatne plany.

Oczywiście łatwo go znaleźć niedogodności w tak rozbudowanej funkcjonalności systemu, takiej jak:

 • Ograniczenia przepustowości kanału w dwóch wstępnych planach nie przyczyniają się do reputacji systemu;
 • Niezależnie od wysokiej jakości interfejsu, wciąż jest trochę trudno go używać od samego początku, więc musisz się do tego przyzwyczaić;
 • Pożądana jest możliwość importowania produktów z CSV lub XML pliki, które nie są jeszcze dostępne.

Wix nie jest idealnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, ale z pewnością stara się być najlepszy. Wysokie wskaźniki rozwoju pozwalają jej być liderem w niszy, stwarzając obiecujące perspektywy dla użytkowników. Małe usterki są niewidoczne na tym tle.

Witryny Google jest początkowo warty pochwały ze względu na intuicyjny charakter. Nie natrafiliśmy jeszcze na prostszą usługę tworzenia stron internetowych. To jest istota jego atrakcyjności.

 • Dostęp do pełnego zestawu Google Apps umożliwia tworzenie stron internetowych o zróżnicowanej zawartości, formatowanie ich jako standardowych dokumentów w edytorach tekstu. Czy potrafisz zaprojektować atrakcyjne wizualnie dokumenty? Jeśli tak, opanowanie Witryn Google będzie łatwe.

 • Możesz korzystać z plików z magazynu w chmurze marki, w tym obrazy, filmy, dokumenty, wykresy itp. Jest to bardzo wygodne. Strony internetowe są responsywne, co jest również zaletą.

 • Podobnie jak każda inna aplikacja chmurowa od Google, przyznasz wybrany typ dostępu swoim współpracownikom lub znajomym. Usługa nie ma żadnych wad pod względem określonych funkcji – tutaj wszystko działa świetnie.

Witryny Google tracą jednak atrakcyjność dla firm spoza przytulnego środowiska. Jest to główna wada systemu: nie będziesz w stanie stworzyć strony internetowej, która pomoże Ci zarobić (sprzedawać, przyciągać klientów, promować coś itp.).

W systemie nie można zarządzać blogiem, stworzyć forum ani sklepu internetowego, zaprojektować atrakcyjnej galerii itp. Wiele nie możesz tutaj zrobić. Jest to problem, który nie pozwala poważnie traktować Witryn Google.

Dolna linia

Która opcja – Wix lub Witryny Google – jest bardziej preferowanym rozwiązaniem do projektowania stron internetowych i dla kogo? Oba narzędzia do tworzenia witryn umożliwiają tworzenie i publikowanie witryn. Jednak stosowane przez nich podejścia, zestawy funkcji i główne parametry systemu pozwalają nam wyraźnie zrozumieć, że systemy bardzo się różnią. Nawet porównanie opcji darmowych wersji sprawia, że ​​Wix jest bardziej preferowanym wariantem dla wszystkich kategorii użytkowników. Nie wspominając o zaletach oferowanych przez płatne plany.

WixWix jest idealnym narzędziem do tworzenia stron internetowych dla użytkowników, których oczekiwania i starania w zakresie projektowania stron internetowych wykraczają daleko poza zwykłe cele tworzenia stron internetowych. System jest obecnie najlepszy w tej niszy, oferując doskonałą funkcjonalność, zaawansowane narzędzia do dostosowywania projektu, ogromną kolekcję szablonów zoptymalizowanych do wyświetlania na urządzeniach mobilnych oraz jedyne w swoim rodzaju rozwiązania do edycji projektu. Wix.com

Witryny GoogleWitryny Google to program do tworzenia stron internetowych, który wyraźnie pozostaje w tyle za Wix pod względem funkcjonalności i prezentacji wizualnej. System może działać dobrze w przypadku prostych projektów, które nie wymagają opcji integracji lub złożonych rozwiązań do projektowania stron internetowych. sites.google.com

Porównanie tych dwóch platform wyraźnie wskazuje na zwycięzcę – Wix. Jeśli nadal masz wątpliwości, Witryny Google przypadną głównie do gustu osobom, które aktywnie korzystają z Google Apps w trybie pracy zespołowej. Tutaj możesz zarządzać projektami i dzielić się najlepszymi praktykami we współpracy z członkami swojego zespołu. Jeśli jednak zamierzasz tworzyć złożone komercyjne strony internetowe z zaawansowaną wydajnością i niezrównanym efektem wizualnym, to Wix jest bez wątpienia najlepszym wyborem.

Przegląd Tabela porównawcza

WixWitryny Google
Łatwość użycia:Wix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny Google
Funkcje:Wix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny Google
Wzory:Wix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny Google
Obsługa klienta:Wix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny Google
Cennik:Wix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny Google
Ogólny wynik:Wix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny GoogleWix vs Witryny Google

Wypróbuj Wix teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map