Zakładka vs WordPress

Bookmark i WordPress to dwie zupełnie różne platformy do tworzenia stron internetowych, które umożliwiają tworzenie projektów wysokiej jakości z przyzwoitą wydajnością. Usługi wykorzystują wszechstronne podejście do procesu tworzenia stron internetowych, mimo że mają jeden wspólny cel – pomaganie użytkownikom o zróżnicowanym tle projektowania stron internetowych w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych i zarządzaniu nimi. Platformy oferują szeroki zestaw funkcji i zaawansowane narzędzia, aby zapewnić niezrównane wrażenia z tworzenia stron internetowych.


ZakładkaZakładka – to kreator stron internetowych w chmurze, który może pochwalić się zaawansowanym narzędziem AI. Usługa jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Ma nowoczesny, innowacyjny wygląd i logicznie ustrukturyzowany interfejs, który jest zrozumiały dla początkujących. bookmark.com

WordPressWordPress – to znana na całym świecie platforma, która nie wymaga żadnej prezentacji. Jest to system zarządzania treścią, który początkowo został uruchomiony jako platforma blogowa, ale teraz jest stosowany do różnych potrzeb tworzenia stron internetowych. WordPress.org

Dziwnie jest porównywać WordPress z Zakładkami od pierwszego wejrzenia. Dzieje się tak, ponieważ systemy są zupełnie inne, jeśli chodzi o łatwość użycia, funkcjonalność, podejścia do projektowania stron internetowych, stosowane techniki i narzędzia.

Jednocześnie porównanie to może być bardzo interesujące dla początkujących i profesjonalistów zajmujących się projektowaniem stron internetowych, którzy szukają przyzwoitej i wszechstronnej usługi na rozpoczęcie swoich projektów. Najwyższy czas, aby szczegółowo przejrzeć oba systemy, aby porównać ich zestawy funkcji, łatwość użycia, wygodę i skuteczność. Zacznijmy!

1. Łatwość użycia

 • Zakładka. Kreator stron internetowych jest dość łatwy w użyciu, ponieważ system zapewnia zrozumiałe i szczegółowe instrukcje. Rejestracja zajmuje tylko kilka minut – Zakładka pozwala zarejestrować się w usłudze za pośrednictwem kont Facebook i Google+. Jak tylko to zrobisz, możesz kontynuować pracę nad rozwojem witryny, korzystając z zaawansowane narzędzie AIDA, co jest zdecydowanie najważniejszym punktem systemu.

  Edytor zakładek

  AIDA to Artificial Intelligence Design Assistant, który z łatwością poprowadzi Cię przez proces tworzenia stron internetowych i automatycznie zaprojektuje dla Ciebie stronę internetową na podstawie przesłanych informacji.

  Pulpit nawigacyjny kreatora stron internetowych jest również prosty i stylowy. Nawet nowicjusz z łatwością może zrozumieć konsekwencje większości ustawień. W rezultacie skraca to czas tworzenia stron internetowych i gwarantuje wymagany wynik.

  Pulpit nawigacyjny zakładek

 • WordPress. Jest to oprogramowanie typu open source, które na pierwszy rzut oka wygląda stosunkowo prosto, ale może powodować problemy, jeśli chodzi o proces tworzenia strony internetowej. CMS wymaga specjalnego przygotowania do procesu projektowania stron internetowych i jest prawie niemożliwe, aby przejść bez znajomości programowania. W rezultacie zajmuje więcej czasu, aby poradzić sobie z procesem projektowania stron internetowych i ukończyć porządny projekt za pomocą WordPress.

  Edytor stron WordPress

  System znany jest z opcji integracji wtyczek, które umożliwiają tworzenie prawie każdego rodzaju projektu, zapewniając mu zaawansowaną funkcjonalność. Przeważająca liczba wtyczek jest dostępna w Internecie, chociaż system ma własną kolekcję wtyczek. To samo dotyczy szablonów. Możesz natknąć się na wiele motywów dostępnych w Internecie, które są w większości opracowane przez użytkowników zewnętrznych i mogą w znacznym stopniu przyczynić się do projektu i wydajności Twojej witryny.

Zakładka vs WordPress. Korzystanie z zakładek jest prostsze i wygodniejsze niż WordPress. Kreator stron internetowych jest intuicyjny, przyjazny dla użytkownika i elastyczny. Nie musisz być zawodowcem, aby tworzyć z nim atrakcyjne projekty – narzędzie sztucznej inteligencji ogranicza kłopot z projektowaniem stron internetowych.

Jeśli chodzi o WordPress, jest to system zarządzania treścią i ten fakt mówi sam za siebie. Platforma jest trudniejsza do opanowania, ponieważ wymaga tła do projektowania stron internetowych, a czasem nawet umiejętności kodowania. Wymaga to również dodatkowej integracji wtyczek w celu zwiększenia wydajności strony. Jest to zatem bardziej skomplikowane narzędzie dla niedoświadczonych projektantów stron internetowych.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Zakładka. Kreator stron internetowych oferuje imponujący zestaw funkcji niezbędnych do uruchomienia i zarządzania przyzwoitą stroną internetową. Gdy tylko przejdziesz do obszaru roboczego systemu, zobaczysz, że składa się on z dwóch części – deski rozdzielczej i edytora stron internetowych. W panelu możesz uzyskać dostęp do swoich stron internetowych, ich danych statystycznych, aktualności systemowych, aktualizacji, powiadomień, samouczków i kontaktów z ekspertami systemowymi. Można tutaj uruchomić dowolną liczbę stron internetowych bez żadnych kosztów i przełączać się między nimi, jeśli trzeba wprowadzić jakieś zmiany.

  Edytor strony WYSIWYG obejmuje ustawienia, które mogą się różnić w zależności od wybranego szablonu. To miejsce, w którym możesz wyświetlić podgląd strony w różnych trybach, wybrać gotowe bloki treści i moduły (standardowe lub eCommerce), przechowywać pobrane pliki, dostosowywać wygląd i ustawienia witryny itp..

  Zakładka Focus

  Zakładka oferuje również zaawansowaną funkcję Focus, który składa się z zestawu specjalnie zaprojektowanych i funkcjonalnych sekcji strony internetowej, które można zintegrować z dowolną częścią witryny za pomocą kilku kliknięć. Każdy szablon zakładki obejmuje 20 sekcji Focus, z których wszystkie pasują do stylu i motywu.

  Moduł eCommerce zakładki umożliwia tworzenie i zarządzanie sklepem internetowym dowolnej wielkości, którego potrzebujesz do dalszej sprzedaży produktów w Internecie lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Zakładka eCommerce

  Najważniejszym elementem konstruktora strony jest jednak AIDA Assistant. Ta funkcja wyróżnia Zakładkę z tłumu, ponieważ wyklucza konieczność posiadania umiejętności projektowania stron internetowych w celu stworzenia strony internetowej. Zamiast tego system automatycznie wykonuje wszystko za Ciebie – od wyboru szablonu po publikację gotowego projektu.

  Musisz podać własną treść, a system wygeneruje dla Ciebie stronę internetową. Cały proces nie trwa dłużej niż kilka minut, a wynik jest naprawdę oszałamiający – w niezwykle krótkim czasie otrzymujesz w pełni funkcjonalną stronę internetową. To nie jest imponujące?

 • WordPress. System jest wyposażony w szeroką gamę narzędzi i funkcji dostosowywania projektu, które umożliwiają uruchomienie funkcjonalnych i przyciągających uwagę stron internetowych. CMS został początkowo stworzony jako system do blogowania, dzięki czemu można go teraz wykorzystywać do budowania różnego rodzaju projektów. Łatwo jest tutaj przesyłać i zarządzać treściami, ale powinieneś być gotowy do korzystania z umiejętności kodowania, jeśli planujesz stworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową. Jeśli brakuje ci tej wiedzy, jej zdobycie zajmie trochę czasu i wysiłku.

  Funkcjonalność platformy zależy głównie od opcji integracji. System ma wiele wbudowanych wtyczek i motywów, które jednak nie są wystarczające, jeśli masz zamiar uzyskać projekt na dużą skalę. Aby zwiększyć wydajność witryny, nie musisz rezygnować z pobierania i integrowania zewnętrznych wtyczek i szablonów.

  Wtyczki WordPress

  Są ich tysiące w Internecie, a wiele innych jest opracowywanych przez użytkowników zewnętrznych. Integracja wtyczki jest niezawodnym sposobem na budowanie zaufania klientów i poprawę wydajności witryny. Ale powinieneś być bardzo ostrożny przy ich wyborze. Wynika to z faktu, że nie można mieć 100% pewności co do wiarygodności projektantów stron internetowych, którzy je stworzyli. Dlatego rozsądne jest wybranie płatnych i bezpiecznych wtyczek.

  Należy również pamiętać, że integracja wtyczek wpływa na częstotliwość aktualizacji witryny, które należy wprowadzić. Im więcej wtyczek używasz, tym częściej będziesz musiał aktualizować swoją witrynę i zarządzać nią. Będzie to trudne, jeśli nie posiadasz wymaganych umiejętności projektowania stron internetowych.

  Kolejną ważną kwestią dotyczącą elastyczności WordPress jest konieczność zakupu hostingu. W przeciwieństwie do Bookmark ze zintegrowanym hostingiem, WordPress sugeruje potrzebę samodzielnego wyboru hostingu.

Zakładka vs WordPress. Mówiąc o elastyczności i zestawie funkcji, powinniśmy stwierdzić, że Zakładka zapewnia całą funkcjonalność potrzebną do uruchomienia witryny pod klucz od samego początku. Nie musisz szukać dodatkowych integracji – AIDA ma gotową funkcjonalność pod ręką.

Jeśli chodzi o WordPress, opanowanie wszystkich opcji i narzędzi integracyjnych wymaga czasu i wysiłku. Nie wszyscy użytkownicy są na to gotowi z powodu niewystarczającej wiedzy na temat projektowania stron internetowych. Jeśli nadal decydujesz się na skorzystanie z WordPress, nie zapomnij o zwiększonym ryzyku oszustwa, które może ostatecznie stanowić zagrożenie dla twojego projektu. Jeśli nie chcesz ryzykować, wybierz zakładkę, ponieważ jest to znacznie prostsze rozwiązanie.

3. Wzory

ZakładkaWordPress
Liczba tematów:bez limitudziesięć tysięcy
Darmowe motywy&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Płatne motywy Koszt:WolnyBezpłatnie do 299 USD
Elastyczny projekt&# x2714; TAK&# x2714; TAK NIE
Sortuj według branży:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:✘ NIE&# x2714; TAK
 • Zakładka. W przeciwieństwie do większości popularnych twórców witryn, Zakładka nie oferuje standardowej kolekcji projektów. Nie zmniejsza to jednak jego zalet. Jest to AIDA, która wykonuje cały proces projektowania witryny za Ciebie. Nie potrzebujesz żadnych szablonów ani narzędzi do dostosowywania projektu, aby nadać swojej witrynie wymagany wygląd. Gdy tylko prześlesz informacje o firmie i treść, AIDA automatycznie wybierze najbardziej odpowiedni szablon, aby uzupełnić go powiązaną treścią.

  Szablony tworzone przez AIDA są wszechstronne i interesujące – nie ma tutaj dwóch podobnych motywów, ponieważ każdy szablon ma własną strukturę i układ. Motywy są responsywne, co jest obowiązkowe dla każdej nowoczesnej strony internetowej, a także dla współczesnych użytkowników.

  Jeśli nie podoba Ci się szablon, który platforma oferuje domyślnie, będziesz mógł poprosić AIDA o wybranie innego, dopóki nie będzie oferować motywu, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Cały proces tworzenia strony internetowej za pomocą Zakładki zajmuje tylko kilka minut, a system zapewnia bezpieczne i angażujące doświadczenie w tworzeniu stron internetowych.

  Chociaż AIDA tworzy projekt strony internetowej w trybie automatycznym, możliwe jest również wprowadzenie wymaganych zmian, jeśli masz taką potrzebę. Wystarczy przejść do sekcji Ustawienia na pulpicie nawigacyjnym i przejść do edycji tła, stylu i innych elementów projektu!

 • WordPress. CMS oferuje kolekcję darmowych i premium szablonów pasujących do Twojego stylu i preferencji tematycznych. Tematy te są jednak do siebie bardzo podobne. Na szczęście WordPress zapewnia dostęp do plików CSS, umożliwiając edycję projektu strony internetowej w zależności od potrzeb.

  Jeśli masz wystarczającą wiedzę i umiejętności programistyczne, możesz zmienić tytuły witryn, typografię, styl, paletę kolorów, tło i inne ustawienia. Możliwe jest również surfowanie po Internecie i wybieranie tam niestandardowych motywów WordPress, aby dodatkowo zintegrować je z witryną. Jednak podobnie jak w przypadku integracji wtyczek musisz bardzo uważnie wybierać bezpieczne i wysokiej jakości szablony, które nie będą stanowić zagrożenia dla Twojej witryny.

Zakładka vs WordPress. Zakładka jest zdecydowanie liderem w zakresie dostosowywania projektu. Nie musisz się tutaj w ogóle martwić dostosowywaniem szablonów jako narzędzia sztucznej inteligencji, które sobie z tym poradzi. Jest to znacząca zaleta dla początkujących. WordPress jest również dobry w projektowaniu, ale tylko dla tych użytkowników, którzy posiadają umiejętności kodowania i mogą korzystać z tych zalet we właściwy sposób. Zakładka z kolei jest również dobra w projektowaniu.

4. Obsługa klienta

 • Zakładka. Zespół obsługi klienta jest dostępny 24/7. Aby się z nimi skontaktować, należy wypełnić formularz pisemny lub skorzystać z okna czatu na żywo. Ten ostatni można znaleźć na wszystkich stronach systemu. Innym sposobem skontaktowania się z obsługą klienta jest skorzystanie z formularza opinii znajdującego się w menu „Pomoc”.

 • WordPress. Ten CMS o otwartym kodzie źródłowym w ogóle nie może pochwalić się obsługą klienta. Zamiast tego ma rozległą społeczność użytkowników, która jest dość potężna i może udzielić ci wszystkich odpowiedzi na twoje pytania. Fora WordPress są dostępne w Internecie i można tam uzyskać wszystkie zapytania w najkrótszym możliwym czasie.

WordPress vs Zakładka. Ani Zakładka, ani WordPress nie oferują obszernych opcji obsługi klienta. Jednak te dostarczone przez Bookmark są bardziej szczegółowe, ponieważ system ma zespół obsługi klienta, z którym użytkownicy mogą kontaktować się na kilka sposobów o każdej porze dnia.

5. Ceny

 • Zakładka. Kreator stron internetowych ma niekończący się bezpłatny plan. Jeśli potrzebujesz w pełni funkcjonalnej witryny, możesz wybierać spośród kilku subskrypcji. Są to plany osobiste, profesjonalne i biznesowe. Ich koszt waha się od 4,99 USD do 24,99 USD miesięcznie na podstawie subskrypcji i warunków, które zapewnia. Polityka cenowa jest umiarkowana i rozsądna, jeśli chodzi o długoterminowe cele tworzenia stron internetowych.

  ZakładkaWordPress
  Plany cenowe:&# x2714; Wolny;
  &# x2714; Professional (11,99 USD / mc);
  &# x2714; Biznes (24,99 USD / mc).
  &# x2714; Hosting (10-15 USD miesięcznie);
  &# x2714; Wtyczki (20–50 USD / mc).
  Funkcje:&# x2714; Nieograniczona przepustowość i pamięć;
  &# x2714; Darmowa domena;
  &# x2714; Produkty sklepu bez ograniczeń;
  &# x2714; Darmowe SSL.
  &# x2714; Liczne wtyczki;
  &# x2714; Do ściągnięcia za darmo;
  &# x2714; Pełna personalizacja.
 • WordPress. Sam system można pobrać za darmo dla każdego użytkownika. Dotyczy to ogólnie kosztów tworzenia stron internetowych. Aby uzyskać w pełni funkcjonalny projekt, musisz zainwestować w motywy premium, wtyczki i rozszerzenia. Gdy tylko skończysz projektowanie witryny, musisz kupić hosting i nazwę domeny. W przeciwnym razie nie osiągniesz przyzwoitego wyniku bez tych wydatków finansowych.

Zakładka vs WordPress. Jeśli chodzi o porównanie aspektów cenowych, Bookmark od samego początku wszystko wyjaśnia. Jeśli potrzebujesz prostej strony internetowej, wybierz bezpłatny abonament. Potrzebujesz bardziej skomplikowanego projektu? Śmiało, aby uaktualnić do jednej z subskrypcji premium. To jest proste. Dzięki szerokiemu zestawowi funkcji strony internetowe WordPress są zwykle bardziej kosztowne. Pamiętaj o tym przy podejmowaniu ostatecznego wyboru.

Dolna linia

Zakładki i WordPress są przyzwoitymi narzędziami do budowania stron internetowych dla użytkowników, którzy zamierzają stworzyć w pełni funkcjonalną, informacyjną i skalowalną stronę internetową o doskonałym designie i najwyższej jakości. Usługi wykorzystują jednak różne podejścia do procesu tworzenia stron internetowych, co ostatecznie znajduje odzwierciedlenie w ich cechach, sferze zastosowania, parametrach i stopniu świadomości projektowania stron internetowych.

ZakładkaZakładka to intuicyjny kreator stron internetowych, który umożliwia tworzenie przyzwoitych stron internetowych dzięki zintegrowanemu narzędziu sztucznej inteligencji o nazwie AIDA. Budowanie projektów w systemie jest niezwykle proste, ponieważ dosłownie robi to za Ciebie. bookmark.com

WordPressWordPress to renomowany system zarządzania treścią, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych projektach, jak i profesjonalistach. Początkującym będzie trudno opanować system i tworzyć z nim strony internetowe. Będziesz także musiał przejmować się wyborem hostingu i domeny, zintegrowanymi wtyczkami i szablonami do skuteczniejszej promocji SEO, konfiguracji analityki i innymi podobnymi niuansami. WordPress.org

Podsumowując, oba systemy są warte uwagi. Są przyzwoitymi konkurentami, którzy świetnie działają we własnych niszach. Jeśli potrzebujesz szybkiego, ale wysokiej jakości rezultatu i nie możesz pochwalić się wiedzą programistyczną, to Bookmark jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Przegląd Tabela porównawcza

ZakładkaWordPress
Łatwość użycia:Zakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPress
Funkcje:Zakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPress
Wzory:Zakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPress
Obsługa klienta:Zakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPress
Cennik:Zakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPress
Ogólny wynik:Zakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPressZakładka vs WordPress

Utwórz stronę internetową z zakładką

 Jest wolne

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map