Dünyanın En İyi Web Hosting Şirketleri

En İyi Web Hosting Sağlayıcıları İncelendi


Güvenilir bir web barındırma bulma web sitesi için güçlü bir web varlığı bina ilk adımdır. Göreviniz, yalnızca sitenin dosyalarını depolamak ve ziyaretçilerin tarayıcısına mümkün olduğunca hızlı bir şekilde sunmakla kalmayacak, aynı zamanda bir dizi veriye ek olarak veri aktarımı, depolama ve alan adı kaydı gibi bazı ek amaçlara hizmet edecek bir platform bulmak yararlanabileceğiniz diğer özellikler.

İçin bir paylaşılan veya bulut tabanlı barındırma çözümü veya uygun bir platform bazı belirli CMS (WordPress, Joomla, vb.). Seçim ayrıca bütçe beklentilerinize, web sitesi yapınıza, gerekli depolama alanınıza ve dikkate alınması gereken diğer hayati kriterlere bağlı olacaktır..

Dünyanın En İyi Web Hosting Şirketlerinden 10’unu İnceledik:

 1. Bluehost – 2020’nin En İyi Web Hosting Şirketi
 2. HostPapa – Amerika’nın 1. Web Hosting Şirketi
 3. HostGator – Barındırma ve İlgili Hizmetlerin Global Sağlayıcısı
 4. Liquid Web – Her Boyutta İşletmeler için Tamamen Yönetilen Hosting
 5. SiteGround – Ödüllü Web Hosting Şirketi
 6. 1&1 IONOS – Alman merkezli Avrupa Hosting Sağlayıcısı
 7. Hostinger – En Ucuz Web Hosting Hizmetleri
 8. iPage – 1998’den beri uygun fiyatlı Web Hosting Şirketi
 9. A2Hosting – Dünyanın En Hızlı Web Hosting Ürünlerinden Biri
 10. GoDaddy – En Büyük Domain Tescili + Hosting Şirketi

Gereksinimlerinize bağlı olarak iyi bir seçim olabilecek en iyi 10 barındırma sağlayıcısını inceledik.

Bluehost – 2020’nin En İyi Web Hosting Şirketi

Bluehost - 2020’nin En İyi Web Hosting Şirketi

Bluehost – diğer hizmetlerle karşılaştırıldığında en çok WordPress web sitelerine meraklı olan en iyi barındırma sağlayıcısıdır. En popüler CMS platformlarından birini tercih edenler için kurulumu ve diğer işlemleri yönetmeyi kolaylaştıran bir dizi WordPress odaklı özellik ile birlikte gelir. ManageWP entegrasyonundan mükemmel WP özel kontrol paneline – Bluehost tarafından sunulan tüm özelliklere daha yakından bakalım:

Bluehost Artıları:

 • Mavi Flaş – yeni başlayanların WordPress sitelerine başlamasına yardımcı olacak yepyeni bir özellik. Yeni başlayanlara hem WP hem de Bluehost panellerinde nasıl çalışacaklarını, ilk adımların nasıl yapılacağını, projelerin nasıl ayarlanacağını vb. Göstermek için bir satır içi kılavuz olarak tasarlanmıştır. WordPress doğru yolda.
 • Özel Web Sitesi Oluşturucu – kendi sitelerini sıfırdan oluşturmak ve bir all-in-one çözümü olarak Bluehost sunucularında barındırmak isteyenler için harika bir çözüm. Platform, işinizi çevrimiçi olarak büyütmek ve tanıtmak için tonlarca widget ve eklenti, dijital mağazalar için e-ticaret işlevselliği, kendi hazırlanmış SEO ve Pazarlama çözümleri sunan kendi App Marketplaces ile birlikte geliyor.
 • WP’ye Özgü Özel Özellikler – web barındırma yerel ManageWP desteği ile birlikte gelir. Sistem, en başından itibaren 5 farklı web sitesini tek bir temel planda kolayca yönetmenizi sağlar. WordPress için özel bir kontrol paneli, özel menü öğeleri ve bölümleri içeren kullanımı kolay bir WP panosu olarak gelir.
 • Ücretsiz Seçenekler ve Eklentiler – Bluehost çeşitli ücretsiz özellikler sunar. Ücretsiz alan adına ek olarak platformun kendi sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusunu da içerir. Servis sağlayıcı, aralarından seçim yapabileceğiniz ücretsiz komut dosyaları sunar. Sosyal ağlar, posta listeleri, blog bölümleri, resimler ve galeriler için komut dosyalarını ve web sitenizi özelleştirmek için diğer seçenekleri içerir.
 • Verim – Bluehost’un veri merkezlerinin konumunu paylaşmamasına rağmen, yine de gelişmiş web sitesi performansı için bir özellik sunuyor. Apache’ye daha yalın bir alternatif gibi görünen NGINX’e ek olarak WordPress siteleri için VPS içerir. KVM hipervizörü, bazı donanım kaynaklarını izole ederek diğer kullanıcıların web sitenizin performansını etkilemesini önleyecektir. Ortalama sayfa yükleme hızı sonucu 2.00 saniyedir.

Barındırma sağlayıcısı, ister yeni başlayan ister özel bir profesyonel olun, farklı düzeylerde sunucu paketleri ve herhangi bir düzeyde web sitesi sahiplerine sahiptir..

Bluehost Eksileri:

 • Yüksek yenileme fiyatları.
 • Sınırlı site taşıma teklifleri.

Bluehost Maliyeti: Bluehost’un seçim yapabileceği farklı planları var. Temel plan aylık 3,95 ABD dolarından başlar (Ziyaretçiler için – $ 2.95 / mo) ve orta düzeyde gereksinimleri olan küçük ve orta ölçekli web siteleri için iyidir. Artı (Aylık 4,96 ABD doları), Seçim Artı (Aylık 4,96 ABD doları) ve Profesyonel Planlar ($ 12.69) ücretsiz SSL sertifikasına ek olarak sınırsız web sitesi ziyareti sağlar. Her ikisi de karmaşık e-Ticaret ve karmaşık bir yapıya ve yüklenecek tonlarca dosyaya sahip diğer web sitesi türleri için iyidir. Ayrıca VPS (aylık 17,28 $ ile 54,59 $ arası), Bulut ve Adanmış (Aylık 72,78 $ ile 109,18 $ arası) gelişmiş web siteleri için çözümler.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

HostPapa – Amerika’nın 1. Web Hosting Şirketi

HostPapa - Amerika’nın 1. Web Hosting Şirketi

HostPapa – en güvenilir ve tanınır Amerikan barındırma sağlayıcılarından biridir. Kullanıcılar sadece siteleri barındırmakla kalmaz, aynı zamanda şirketler ve bireyler için tasarlanmış tanıtım araçlarını kullanarak sıfırdan farklı projeler oluşturabilir, dağıtabilir ve pazarlayabilir. Sistem, sezgisel cPanel, yeni başlayanlar için özel bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu ve bir e-posta pazarlama paketi ile birlikte gelir. Ana barındırma özellikleri şunlardır:

 • % 100 Uyumluluk – HostPapa, WordPress, Joomla, Drupal ve diğerleri de dahil olmak üzere tüm büyük CMS platformlarıyla kullanılabilir. Bu özellik, sorunsuz web sitesi entegrasyonu, otomatik sistem yedeklemeleri ve güncellemeler açısından daha fazla esneklik ve kullanım kolaylığı sağlar.
 • Ücretsiz Alan Adı – Her barındırma planında fiyata rağmen 1 yıllık ücretsiz bir alan adı bulunur. Yalnızca giriş özelliklerine sahip temel bir plana abone olmanız veya tam özellikli bir e-Ticaret paketi almanızın önemi yoktur, yine de ücretsiz alan adınızı alırsınız.
 • Birden Çok Web Sitesi – HostPapa, birden fazla web sitesini tek bir plan içinde barındırmak için yeterli kaynak sağlar. Giriş aboneliği bile, taban fiyat için aynı anda 2 projeye kadar depolamaya izin verir.
 • Sağlam performans – kullanıcılar şu anda% 99,98 olan yeterince yüksek bir çalışma süresi oranına güvenebilirler. Sayfa yükleme hızı 795 ms’dir, bu hala endüstri standartlarından daha yüksektir.
 • Güvenlik – temel anti-spam ve DDoS önleme araçlarının yanı sıra, sistem Panda Cloud entegrasyonu ile birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcılar özel IP adreslerinden, entegre bir SSL sertifikasından ve daha fazlasından yararlanabilir..
 • 7/24 Destek – platform, Canlı Sohbet veya telefon yoluyla anında destek dahil olmak üzere iletişime geçmek için çeşitli yollar sunar. Yardım Merkezi, olası tüm sorunları ele almak için birden fazla makale, öğretici ve video kılavuzu içerir. Buna ek olarak, HostPapa uzman ekibi bir dijital mağaza yapılandırırken veya teknik sorunları çözerken yardım etmeye hazır.
 • Ekstra Özellikler – kullanıcılar ücretsiz web sitesi geçişine veya alan adı transferine güvenebilir. Ayrıca, sistem işinizi büyütmek için e-posta pazarlama araçları sunar. Yerden bir site oluşturmanız gerekirse, özel web sitesi oluşturucusuna erişin.

HostPapa Eksileri:

 • Yenileme fiyatı iki kat daha yüksek olabilir.
 • Bazı güvenlik özellikleri yalnızca Profesyonel planlarda bulunur.

HostPapa fiyatı: siteyle canlı yayına geçmek için, kullanıcılar aylık 3.95 $ ve 12.95 $ ‘lık bir Başlangıç, İşletme veya İşletme Profesyonel planı seçebilirler. Daha fazla kaynağa ihtiyacınız varsa, fiyat Pırlanta planı için 299,49 dolara kadar çıkabilmesine rağmen VPS hosting iyi bir seçenek olabilir. HostPapa ile dijital bir mağazaya ev sahipliği yapmak aylık 19.99 dolardan 139.99 dolara mal olacak.

Ayrıca bakınız: HostPapa incelemesi.

HostPapa’yı Şimdi Deneyin

HostGator – Barındırma ve İlgili Hizmetlerin Global Sağlayıcısı

HostGator - Barındırma ve İlgili Hizmetlerin Global Sağlayıcısı

HostGator – paylaşılan barındırma sağlayıcılarına kıyasla temel avantajı olan bulut tabanlı bir barındırmadır. Bulut barındırma, aşırı yüklenmiş sunucular veya performans hızı hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. HostGator, genişletilmiş müşteri desteği, ölçeklenebilirlik, uygun fiyatlı planlar ve 7/24 erişim için ekstra kaynaklara ek olarak harika çalışma süreleriyle birlikte gelir.

HostGator artıları:

 • Yüksek hız – Bulut barındırma çözümü olarak HostGator, Bitcatcha tarafından gerçekleştirilen bir A + hız testine sahiptir. ABD merkezli bölgelerde de çok iyi performans gösterdi.
 • Harika Çalışma Süresi – HostGator,% 99,9 kesintisiz çalışma süresine sahip güvenilir bir barındırma hizmeti sunar. Tüm web barındırma şirketleri arasında en yüksek çalışma süresi izleme derecelendirmelerinden biridir.
 • Güvenlik ve Güncellemeler – toplantı sahibi gerekli tüm sistem güncellemelerini otomatik olarak yapar. En ufak bir sorunu hızlı bir şekilde tanımlayacak ve ortadan kaldıracak gelişmiş bir kötü amaçlı yazılım algılama sistemine sahiptir..
 • Esneklik – ölçeklenebilirlik HostGator’un harika bir özelliğidir. Web siteniz trafikte aşırı yük hissetmeye başladığında, planlar arasında kolayca geçiş yapabilir ve trafik kaybı olmadan anında ekstra kaynaklar elde edebilirsiniz.
 • Kullanım kolaylığı – eski cPanels’lerini sunan diğer birçok ana makinenin aksine, HostGator, yönetilmesi kolay olan mükemmel kontrol panelini sunar. Kullanıcılar bazı temel web sitesi ölçümlerini ve diğer verileri sahne arkasından izlemek için çeşitli ince ayarlar ve avantajlar arasından seçim yapabilir.
 • Gator Web Sitesi Oluşturucu – Özel Uygulama pazarı, üçüncü taraf hizmetleriyle sorunsuz entegrasyon ve ödeme seçenekleriyle yeni başlayanlar için basit bir web sitesi oluşturma aracı (örneğin, PayPal veya SoundCloud), büyüyen bir çevrimiçi işletme başlatmak için e-Ticaret, SEO ve Bloglama özellikleri.
 • 30 Günlük Geri Ödeme – sağlanan hizmetlerden memnun kalmamanız durumunda şirket 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Özel web sitesi oluşturucusu, güvenlik menüleri ve genel barındırma esnekliğine ek olarak yeterince iyi performansa sahip oldukça uygun fiyatlı bir web barındırma çözümü.

HostGator eksileri:

 • Sonsuz satışlar.
 • Sınırlı depolama alanı.
 • Ücretsiz alan adı yok.

HostGator Maliyeti: barındırma hizmeti, diğer bulut tabanlı barındırma sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında nispeten daha ucuzdur. Temel (Tarama Bulutu) planı 2,75 ABD dolarından başlar. Daha becerikli bir çözüme ihtiyacınız varsa, sırasıyla 3.95 $ ve 5.95 $ olan Baby veya Business Cloud planlarına geçebilirsiniz.

HostGator’ı Şimdi Deneyin

Liquid Web – Her Boyutta İşletmeler için Tamamen Yönetilen Hosting

Liquid Web - Her Boyutta İşletmeler için Tamamen Yönetilen Hosting

Liquid Web – 20 yılı aşkın geçmişi olan güvenilir bir hosting sağlayıcısıdır. 1997 yılında piyasaya sürülen şirket, sağlam sunucu hızı ve genel performansı sayesinde kendisine bir isim yaptı. Tamamen yönetilebilir sunucu çözümlerine ek olarak% 100 çalışma süresi vaat ediyor. Kullanıcılar güçlü desteğe, bireyler ve şirketler için tasarlanmış çeşitli paketlere ve diğer bazı özelliklere güvenebilir.

Bazılarına bir göz atın:

 • Birden Fazla Site Yönetimi için Sync Pro – Sync Pro, kullanım kolaylığı sağlayan özel bir kontrol panelidir. Her bir Sıvı Web planı aynı anda birden fazla siteyi yönetmek için tasarlandığından, özellik hayati önem taşır. Örneğin, en ucuz plan en fazla 10 siteyi desteklerken, gelişmiş paketler kullanıcıların aynı anda en fazla 50 siteyi barındırmasına izin verir (Ajans planı).
 • İleri Teknoloji Sunucu Paketleri – platform, yüksek düzeyde çeşitli barındırma varlıkları sunar. Özel bulut VPS ve WP için optimize edilmiş sunucu çözümleri içerir. Kullanıcılar ayrıca ayrı bir WooCommere planı, sunucu kümesi seçebilir.
 • Gelişmiş Hız Teknolojileri – Liquid Web web sitesi hızını artırmak için farklı teknolojiler kullanır. Taraflarını veya ücretli hizmetlerini kullanarak işlemi elle işlemeye gerek kalmadan otomatik görüntü sıkıştırmayı içerirler. Ayrıca, platform HDD sabit disk sürücüleri yerine SSD kullanır. Ayrıca PHP 7 sürümü için Ngnix entegrasyonundan ve desteğinden de bahsetmeliyiz.
 • WP Optimize Edilmiş Sunucular – sistem WordPress üzerine kurulmuş siteler için güçlü bir barındırma sağlar. Daha hızlı hız, otomatik sistem güncellemeleri, dosya yedekleri, CMS ile basit entegrasyon, WooCommerce için ayrı bir plan vb..

Liquid Web Eksileri:

 • Web sitesi baştan beri oldukça karmaşık görünüyor. Aradığınız teklifi bulmak zor olabilir.
 • Paylaşılan barındırma yok.
 • Bilgi tabanı daha iyi organize edilebilir.
 • Giriş planları çok pahalı.

Liquid Web fiyatı: fiyat aradığınız başvuruya ve proje karmaşıklığına bağlıdır. Örneğin, dört temel VPS planı aylık 15 ABD doları, 25 ABD doları, 45 ABD doları ve 95 ABD dolarıdır. Temel fark GB biriminde ve CPU sayısındadır. Bazı daha becerikli teklifler arasında aylık 99 ABD doları maliyete ayrılmış bulut sunucusu, aylık 19 ABD dolarından yönetilen WooCommerce ve gelişmiş performans için 1127 ABD dolarına kadar maliyet gerektiren en zorlu projeler için diğer planlar yer alıyor..

Liquid Web’i Şimdi Deneyin

SiteGround – Ödüllü Web Hosting Şirketi

SiteGround - Ödüllü Web Hosting Şirketi

SiteGround – 14 yılı aşkın tecrübesi ile popüler bir web barındırma sağlayıcısıdır. Şirket 2.000.000’dan fazla alan adına güç veriyor ve mükemmel çalışma süresi, dijital güvenlik araçları, geniş bir plan yelpazesi ve daha fazlasına ek olarak genişletilmiş özellikler sunuyor. Küçük bir blogdan bir web sitesine farklı türdeki web siteleri için iyi olacak büyük e-Ticaret projesi karmaşık bir yapıya sahip. Kullanıcılar Linux tabanlı paylaşılan sunucu çözümü veya bulut tabanlı barındırma arasından seçim yapabilir.

SiteGround Artıları:

 • Performans ve Güvenlik – SiteGround, trafik artışlarına rağmen kararlı web sitesi işletimi sağlamak için kendi hazırlanmış sunucu çözümlerini kullanır. Şirketin dünyanın farklı yerlerinde veri merkezleri bulunmaktadır. Farklı ülkelerden kullanıcılara daha yüksek sayfa hızı ve dosya teslimi anlamına gelir. Sayfa yükleme süresi 714 ms’dir, ortalama çalışma süresi yüzdesi% 99.99’dur..
 • Harika Özellikler – SiteGround, sınırsız e-postalara ve kendi ücretsiz web sitesi oluşturucusuna ücretsiz web sitesi transferi ve SSL güvenliği içeren genişletilmiş özellik listesi ile birlikte gelir. WordPress ve Joomla gibi bazı büyük CMS platformlarına odaklanarak sunucu çözümü sunar. Sistem, eklenti güncellemeleriniz, web sitesi yükleme hızınız ve genel performansınızla ilgilenir.
 • Entegrasyon Yetenekleri – SiteGround esnek bir barındırma hizmeti olduğunu kanıtlamıştır. CloudFare’in CDN ile entegrasyonu daha iyi performans ve web sitesi güvenliği sağlar.
 • e-Ticaret Özellikleri – Platformlar, Bayi sunucu seçenekleri sayesinde daha geniş e-Ticaret fırsatları arayanlar için yer ayırır. Platform ayrıca, web sitenizi birden fazla üçüncü taraf uygulamasıyla aşırı yüklemeye gerek kalmadan seçim yapabileceğiniz 18 farklı e-Ticaret temel uygulaması sunar.
 • Ücretsiz WordPress Site Geçişi – sistem basit bir WP web sitesi geçişi sunar. İhtiyacınız olan tek şey şarkı söylemek ve WordPress Migrate eklentisini yüklemek. Sistem, sitenizi yeni bir SiteGround hesabına aktarmak için taşıma işlemini başlatacak bir simge oluşturur.
 • Ücretsiz Site Oluşturma Araçları – sıfırdan yeni bir site oluşturmak isteyenler için harika bir seçenek. Kullanıcılar, tüm Weebly web sitesi oluşturucu özelliklerine ve WordPress CMS’yi sorunsuz bir şekilde entegre edebilme özelliğine sahip olacaklar.
 • Gelişmiş Ekip Çalışması – SiteGround’un pakette bir sürü işbirliği aracı var. Kullanıcılar rol atayabilir, üçüncü taraf kullanıcılara erişim hakları sağlayabilir, müşterilerinize hazır bir site sunabilir, kullanıcı hesapları, müşteriler vb. Listeleri oluşturabilir. Bayiler için mükemmel bir seçenek.

Platform, başlamak için pakette gerekli tüm özelliklere sahip sağlam bir barındırma sağlayıcısı olarak geliyor. Ancak, bazı küçük dezavantajlarını düşünmelisiniz.

SiteGround Eksileri:

 • Sınırsız veri depolama ile plan yok.
 • Yenileme maliyeti 3 ve hatta bazen başlangıç ​​fiyatından 4 kat daha fazla.
 • Sınırlı özellik seti.

Site Çevresi Maliyeti: Başlangıç ​​planı, paylaşılan barındırma için aylık GrowBig ve GoGeek tavaları için 3,95 dolardan 6,85 dolara mal olacak. Şirket aynı zamanda WP için optimize edilmiş aynı fiyatlarla hosting çözümü sunarken Cloud Hosting aylık 64 $ ile 192 $ arasında değişiyor.

Ayrıca bakınız: SiteGround incelemesi.

SiteGround’u Şimdi Deneyin

1&1 IONOS – Alman merkezli Avrupa Hosting Sağlayıcısı

1 & 1 IONOS - Alman merkezli Avrupa Hosting Sağlayıcısı

1&1 IONOS – 30 yılı aşkın deneyime sahip ve merkezi Almanya’da olan Avrupa’nın en büyük hosting sağlayıcısıdır. Hizmet, dünya çapında 8 milyondan fazla kullanıcıyla ilgileniyor ve 12 milyondan fazla alanı güçlendiriyor. Yerel sunucular olağanüstü güvenlik ve performans sağlayan dünyanın her yerinde bulunur. Ev sahibi, web sitesi sahiplerine profesyonel barındırma sağlamaya yönelik birçok gelişmiş özellik ile birlikte gelir. Sistemi kalabalıktan öne çıkaran özellikler arasında, ilk olarak aşağıdakilerden bahsedilmelidir:

1&1 IONOS Artıları:

 • Çift Platform Teknolojisi – Barındırma sağlayıcısı, depolama ve web sunucularını aynı platformda tutmayı mümkün kılan güvenilir çift teknoloji sunar. Bu yaklaşım daha iyi web sitesi yükleme süresine ve olağanüstü performansa katkıda bulunur.
 • DDoS Koruması – Gelişmiş DDoS koruması, web sitenizi kötü amaçlı yazılım sorunlarından, saldırı saldırılarından ve hileli işlemlerden korur.
 • Gelişmiş Güvenlik Önlemi – Sistem, gelişmiş SiteLock kötü amaçlı yazılım koruması ve Wildcart SSL Sertifikası ile birlikte gelir.
 • Kişisel Danışman – Platform, kişisel bir danışmanın yardımı da dahil olmak üzere kapsamlı müşteri destek seçenekleri sunar. Sistemle ilgili sorunlarınızı çözmek için asistanla ne zaman iletişime geçeceğinize karar vermek size kalmıştır..
 • Web Sitesi Oluşturucu – 1 fonksiyonları&1 IONOS, sistem iyi web sitelerini başlatmayı ve yönetmeyi de mümkün kıldığından yalnızca barındırma ile sınırlı değildir. WYSIWYG editörü, profesyonel önceden tasarlanmış şablonlar, ücretsiz etki alanı bağlantısı ve değerli bir web sitesi oluşturmak için gereken tasarım özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir.

İyi performans ve web sitesi hızı arayanlar için iyi bir seçim. Büyüyen projeler daha iyi bir seçenek arayabilirken, platform başlamak için uygun planlarla birlikte geliyor.

1&1 IONOS eksileri:

 • Karmaşık kurulum süreci.
 • Düşük düşük kullanıcı deneyimi.
 • Genel performans daha iyi olabilir.

1&1 IONOS Maliyeti: 1&1 IONOS seçim yapabileceğiniz üç plan sunar. Planın maliyeti 12 ay boyunca ayda 1 $ ‘dan başlar ve dönem sonunda ayda 14 $’ a ulaşır..

Ayrıca bakınız: 1&1 IONOS incelemesi.

Deneyin 1&1 IONOS Şimdi

Hostinger – En Ucuz Web Hosting Hizmetleri

Hostinger - En Ucuz Web Hosting Hizmetleri

Hostinger – Düşük plan fiyatına rağmen farklı özelliklerle dolu iyi değer sunucu çözümleri sunan bir web sunucusudur. Bu özelliklerin çoğu yalnızca premium planlarla mevcut olsa da, web sitesi sahipleri yine de harika bir cPanel benzeri gösterge tablosunu, diğer bazı harika eklentilere ek olarak ücretsiz web sitesi oluşturucuyu, özellikleri makul bir fiyattan daha fazla takdir edeceklerdir..

Hostinger profesyonelleri:

 • Hızlı Sayfa Yükleme ve Çalışma Süresi – Hostinger, çalışma zamanı söz konusu olduğunda çoğu durumda iyi performans gösterir. Ortalama oran% 99,98’dir, bu da özellikle mevsimsel trafik artışlarında% 99,88’e kadar düşebilir. Sayfa yükleme süresine gelince, 2018 yılında ortalama hız oranı 385 ms idi..
 • Para iade garantisi – kural olarak, bulut sunucuları paylaşılan barındırma sağlayıcılarının aksine ücretsiz deneme sunmaz. Bununla birlikte, Hostinger 30 günlük para iade garantisine sahiptir, bu da aslında ücretsiz deneme seçeneği ile aynıdır. Şirket, büyük bankaların geleneksel banka / kredi kartlarından PayPal, Bitcoin, vb..
 • Ücretsiz Alan Adı ve Web Sitesi Oluşturucu – Hostinger daha fazla barındırma hizmeti olmasına rağmen, hala ücretsiz olan sağlam web sitesi oluşturucusuna sahiptir. Profesyonel SaaS platformlarıyla aynı işlevselliğe sahip olamaz. Ancak, yönetilmesi ve özelleştirmesi kolay olan farklı web sitesi türleri için çeşitli ince şablonlar sunar. Premium ve İşletme Planları, ücretsiz bir alan adından da yararlanmanıza olanak tanır.
 • Özel hPanel – platform, on yıldan uzun bir süredir kullanıcıların geri bildirimleri ve müşterilerin deneyimleri dikkate alınarak tasarlanmış benzersiz özel gösterge tablosuyla birlikte gelir. Kullanıcılar, net bir araç seti yapısı ve tüm öğeleri gözlerinin önünde tek bir yerde tutacaktır. HPanel web sitesi yönetimini kolaylaştırdı.
 • WP-Optimize Edilmiş Barındırma – maksimum saklama ve daha hızlı istekler gerektiren WP sitesi sahipleri için iyi bir özellik. Seçenek, içerik tanıtımı ve daha iyi dönüşüm için gelişmiş SEO ayarları ile birlikte gelir.

Premium planlar satın almaya hazır olanlar için iyi bir hosting. Aksi takdirde, yu tüm özelliklerinden tam olarak yararlanamayacak.

Hostinger eksileri:

 • Sınırlı giriş planı.
 • Zengin özellik kümesi yalnızca premium paketlerde bulunur.
 • Ücretsiz SSL ve yedek yok.

Hostinger Maliyeti: şimdi incelemenin en lezzetli parçasına geldik. Tek bir paylaşılan sunucunun temel planı 0,99 $ ‘dan başlar! Tek bir e-posta hesabına sahip tek bir web sitesi için 100 GB bant genişliği içerir. Premium paylaşılan barındırma planı, haftalık yedeklemelerin yanı sıra sınırsız web sitesi, e-posta hesabı ve bant genişliği içeren aylık 2,59 ABD dolarından başlar. Kurumsal paylaşımlı barındırma, hepsi bir arada paket olarak ayda yalnızca 4,49 ABD doları karşılığında sınırsız özellik ve fırsat sunar. Platform ayrıca aylık 3,29 $ ‘dan VPS’ye ek olarak 9,99 $’ dan başlayan bulut barındırma çözümünü sunuyor.

Ayrıca bakınız: Hostinger incelemesi.

Hostinger’ı Şimdi Deneyin

iPage – 1998’den beri uygun fiyatlı Web Hosting Şirketi

iPage - 1998'den beri uygun fiyatlı Web Hosting Şirketi

iPage – 1998 yılında başlatılan bir barındırma platformudur. On yıllarca barındırma hizmeti deneyimine sahiptir. Tek bir plan dahilinde uygun fiyatlarla ve sınırsız özelliklere ek olarak en hızlı paylaşılan sunucu barındırma çözümlerinden biri olduğunu iddia ediyor. Şirket, iki veri paylaşım merkezine sahiptir ve dünya genelinde 1 milyondan fazla alan adına güç vermektedir.

iPage artıları:

 • Performans ve Güvenilirlik – çalışma süresi 99.94’tür. Yılların deneyimine sahip bir barındırma sağlayıcısından biraz daha bekleyebilirsiniz. Öte yandan, bir yıl içinde 5 saatlik kesinti süresi büyük bir sorun gibi görünmüyor.
 • Çoklu Özellikler – diğer birçok barındırma sağlayıcısının aksine, iPage tüm web sitesi sahiplerine tek bir plan sunar. Plan, sınırsız depolama alanı, kullanımı kolay kontrol paneli, vDeck gösterge paneli, gelişmiş site güvenliği, 24 saat kötü amaçlı yazılım izleme, vb..
 • Ücretsiz Sınırsız Alan Adı – iPage ücretsiz bir alan sunuyor. Dahası, sınırsız alan adlarını tek bir hesaba bağlayabilirsiniz. 2-3 alan olması durumunda işe yarayabilir. Peki ya kullanıcı delirir ve örneğin 10-15 alan adı kullanırsa? Ana bilgisayar görevi yerine getirecek mi??
 • Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu – ücretsiz web sitesi oluşturucusuna gelince, 6’dan fazla sayfa içermeyen mobil cihazlar için optimize edilmiş basit bir site oluşturmanıza olanak tanır.
 • Özel Uygulama Pazarı – web sitenizi özelleştirmek için çeşitli uygulamalara ve widget’lara erişin. Burada, ödeme seçenekleri, iletişim formları, fotoğraf galerileri vb. Ekleyerek çevrimiçi bir mağaza, profesyonel bir portföy veya blog başlatmak için araçlarınız var..
 • e-Ticaret işlevselliği – barındırma sağlayıcısı bir dijital mağaza başlatmak için çeşitli araçlar ile birlikte gelir. Sezgisel bir ürün yönetim sisteminin yanı sıra satışları izlemek veya öğeleri tanıtmak için araçlar alacaksınız.
 • Entegre Analytics – bir barındırma hesabı zaten web sitenizin performansını analiz etmek ve izlemek için araçlar içerir.

Her planı bant genişliğine veya diğer teknik sorunlara veya bilinmeyen özelliklere göre sıralamak istemeyen yeni başlayanlar için iyi bir seçim. Burada makul bir fiyata herkes için eşit bir sunucu çözümümüz var.

iPage eksileri:

 • Sınırlı plan seçeneği.
 • Yalnızca uzun süreli abonelere yönelik indirimler.
 • Ortalama performans.
 • upsells.

iPage Maliyeti: Daha önce de belirttiğimiz gibi, iPage ayda tek bir 2,99 dolara tek bir bedene uyan tek bir planla geliyor. Web oluşturma araçlarına, müşteri desteğine ve e-Ticaret fırsatlarına ek olarak temel özellikler içerir.

Ayrıca bakınız: iPage incelemesi.

İPage’i Şimdi Deneyin

A2Hosting – Dünyanın En Hızlı Web Hosting Ürünlerinden Biri

A2Hosting - Dünyanın En Hızlı Web Hosting Ürünlerinden Biri

Gözden A2Hosting – 2001 yılından beri piyasada olan bir web barındırma sağlayıcısıdır. En büyük endüstri isimleri kadar popüler değildir. Bununla birlikte, performans, esneklik ve güvenlik açısından kesinlikle bazı harika özelliklere sahiptir. Barındırma çözümü, büyük CMS platformlarının yanı sıra web sitesi oluşturucularıyla da kullanılabilir. Kullanıcı, istediği zaman geri ödemelere, ücretsiz site transferlerine ve daha fazlasına ek olarak 7/24 profesyonel desteğe güvenebilir.

A2Hosting artıları:

 • Esneklik – A2Hosting farklı ihtiyaçlar için çeşitli hosting çözümleri sunar. Blogcular ve küçük site sahipleri için paylaşılan barındırma, müşterilerinin projelerini barındırmak isteyen satıcılar için çözüm, VPS ve büyüyen web siteleri ve daha yoğun ihtiyaçları olan projeler için Adanmış barındırma paketleri içerir.
 • uygunluk – sistem teknik beceri olmadan mevcut CMS platformlarından herhangi biriyle kusursuz entegrasyon sağlar. İster Joomla, Magento, OpenCart, WordPress veya başka bir uygulama üzerinde bir web sitesi oluşturmayı planlayın, A2Hosting her biri ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Örneğin, WP için optimize edilmiş barındırma, sitenizi mümkün olduğunca hızlı hale getirmek için özel turbo planlarla birlikte gelir.
 • Ücretsiz Hesap Taşıma – kullanıcılar mevcut projeyi bir sunucudan A2Hosting tarafından barındırılan bir sunucuya taşımak için ücretsiz bir web sitesi taşıma yardımı seçebilirler. Kullanıcılar, seçtikleri pakete bağlı olarak 1 ila 25 ücretsiz geçişe sahip olur.
 • Hız ve Performans – Sistem, Turbo Sunucu çözümleri sayesinde 20 kat daha hızlı hizmet sunacağını iddia ediyor. Ortalama sayfa hızı oldukça iyi. Sistem, son 99 ayda 337ms puan aldı, ancak% 99.92 çalışma süresi biraz daha iyi olabilir. Projenizi hedef kitleye daha yakın şekilde barındıracak dünya çapında sunucuları var.
 • Ücretsiz Özellikler – her bir plan, ücretsiz SSH’ye ek olarak ziyaretçilerin veri güvenliğini sağlamak için ücretsiz SSL içerir. Plan için ödeme yaptıktan sonra erişim otomatik olarak etkinleştirilir.

Barındırma sağlayıcısı, auser’ın çoklu görevleri gerçekleştirmek ve sağlam bir web projesi başlatmak için ihtiyaç duyabileceği her şeye sahiptir. Öte yandan, bazı eksilerini de göz önünde bulundurmanız gerekir.

A2 Eksilerini eksilerini:

 • Kafa karıştırıcı fiyatlandırma politikası.
 • Karmaşık kurulum ve işe alım.
 • reklam ve satışlar.

A2Hosting maliyeti: Fiyatlara derinlemesine dalmadan önce, A2Hosting para iade özelliğinden bahsetmeliyiz. Platform her zaman geri ödeme politikasını garanti eder. Başka bir deyişle, kullanıcılar sınırlı zaman dilimleri olmadan geri ödeme talep edebilirler. Plan maliyetlerine gelince, kullanıcılar Paylaşılan barındırma (aylık 2,69 ABD dolarından başlayan fiyatlarla), Bayi teklifi (aylık 9,80 ABD dolarından başlayan fiyatlarla), VPS barındırma ($ 5.0 / ay’dan başlayarak) ve Adanmış sunucu çözümü (en ucuz fiyat 299,90 TL). Daha fazla yenileme, sabit bir fiyatla gelen bir VPS paketi hariç, kullanıcılara% 17’den% 61’e kadar daha yüksek bir maliyet getirecek.

A2Hosting’i Şimdi Deneyin

GoDaddy – En Büyük Domain Tescili + Hosting Şirketi

GoDaddy - En Büyük Domain Tescili + Hosting Şirketi

GoDaddy – dünyanın en popüler alan adı kayıt hizmetlerinden biridir. Platform aynı zamanda farklı ihtiyaçları karşılamak için lüks sunucu çözümleri sunan bir web barındırma sağlayıcısıdır. Şirket, mükemmel çalışma süresi (% 99.97), yeterince yüksek hız (517ms), gece gündüz müşteri desteği ve bir dizi diğer özelliklerin yanı sıra oldukça düşük giriş fiyatları sunuyor..

Platform, sonsuz yükselmeler, yüksek yenileme maliyetleri ve başlangıç ​​paketlerinde bulunan önemli özelliklerin bulunmamasına rağmen güvenilir bir barındırma sağlayıcısı olduğunu kanıtlamıştır. Bu nedenle, GoDaddy en ucuz çözüm olmayabilir. Ancak kullanıcılar yine de sunduğu özelliklerin değerini biliyor.

GoDaddy artıları:

 • Harika Çalışma Süresi ve Sayfa Hızı – GoDaddy’nin başlangıçta bir alan adı kayıt hizmeti olarak başlatılmış olmasına rağmen, platform, en son testlere göre şu anda% 99.97 olan iyi bir çalışma süresi ile güvenilir bir paylaşılan barındırma sunmayı mümkün buldu. Arıza süresine gelince, GoDaddy ayda yaklaşık 13 dakika gösterdi, bu da platformu ortalama rakiplerin üzerine koyuyor. Yükleme süresi son 12 ay içinde 517 ms civarındaydı.
 • WP için Üretildi Hosting – Sistem, otomatik yedekleme ve güncellemelere ek olarak basit bir sürükle ve bırak sayfa düzenleyicisi, tek bir tıklamayla web sitesi geri yükleme işlevi vb. İçeren ayrı bir WordPress barındırma planına sahiptir..
 • Özel Web Sitesi Oluşturucu – sistem, hepsi bir arada bir web sitesi oluşturma çözümü arayanlar için iyi bir seçenek olabilir. Bir alan adı kaydedebilir, yeni bir site oluşturabilir ve tek bir yerde barındırabilirsiniz. Yazılım, teknik beceriye sahip olmayan yeni başlayanlar için iyidir. İhtiyacınız olan tek şey, kullanıma hazır şablonun seçilmesi ve özelleştirilmesidir.
 • Uygulamalar ve Güvenlik – otomatik güncellemeler ve günlük yedeklemeler dışında, GoDaddy DDoS saldırı çabalarını izlemek, tespit etmek ve önlemek için gelişmiş teknolojiler kullanır. Dahası, kullanıcılar tek bir tıklamayla 125’ten fazla farklı uygulamaya tam erişim elde eder. Drupal veya Joomla gibi popüler CMS’lerin yanı sıra diğer önemli yazılımları içerir.

Platform, dünya çapındaki müşterilerle tanınır. Bazı dezavantajlar hala dikkate alınmasına rağmen iyi performans oranları göstermiştir..

GoDaddy eksileri:

 • Sınırlı giriş planları.
 • Yüksek yenileme maliyetleri.
 • Can sıkıcı yükselmeler.

GoDaddy Maliyeti: platform başlangıçta sırasıyla 2.49, 4.99 $ ve 7.99 $ maliyetiyle Economy, Deluxe ve Ultimate paketleri içeren üç ana planını sunuyor. Yenileme gerekli olana kadar fiyat çok uygun görünüyor. Bu barındırma kullanmaya devam etmek için yaklaşık% 60 daha yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalacak yerdir. Tüm planlar hem Linux hem de Windows kullanıcıları için küçük bir farkla kullanılabilir. Linux planları ayrıca gelişmiş e-Ticaret projeleri için tasarlanmış Business paketi ile birlikte gelir. İlk ay için 20,99 $, aylık yenileme fiyatı 29,99 $.

GoDaddy’yi Şimdi Deneyin

Alt çizgi

Bir web sitesi barındırma web varlığının temel sorunudur. Web sitenizin türü, yapısı, hedefleri vb. Göz önünde bulundurarak hangisinin en uygun olduğuna karar vermelisiniz. İstediğiniz zaman yüksek hız sağlamak için paylaşılan bir barındırma veya bulut sunucusu çözümüne mi ihtiyacınız var? Ücretsiz alanlar veya web sitesi oluşturma araçları gibi özel özelliklere mi ihtiyacınız var? Bunlar bir hosting şirketi seçmeden önce dikkate alınması gereken sorular.

Bir şey tüm web ana bilgisayarlar için aynıdır: sunucu yüküne veya trafik artışlarına rağmen sorunsuz ve hızlı bir web sitesi işlemi sağlamalıdırlar. % 100 güvenilirliğe ve belirli özelliklere ek olarak mükemmel sayfa yükleme ve çalışma süresi oranlarına sahip olmalıdır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map