En Popüler Web Sitesi Oluşturucuları

en popüler web sitesi kurucuları


Hangi web sitesi oluşturucusunun web tasarım ihtiyaçlarınız için en iyi şekilde çalışacağından emin değil misiniz? En iyi fiyat / kalite korelasyonuna sahip bir platform arıyorsunuz?

O zaman, yalnızca dünya çapında popülerlik kazanmakla kalmayıp aynı zamanda en iyi hizmetleri haklı olarak tanınan en popüler web sitesi oluşturucularını incelemenin zamanı geldi.

Web sitesi oluşturucuları çeşitli nedenlerle kullanıcı tanınır hale geldi. Çoğu özel olarak ihtiyaç ve becerileri ile yaratılmıştır. akılda yeni başlayanlar. Sonuç olarak, basit, kullanışlı ve sezgisel web oluşturma deneyimi sağlarlar. Bu hizmetler aynı zamanda uygun fiyatlı olsa da, kapsadıkları özellik yelpazesi hiçbir zaman iyi bir web sitesi başlatmak için fazlasıyla yeterli.

En Popüler Web Sitesi Oluşturucularından 7’sini Öğrendik:

 1. Wix – En Popüler Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Dünyada En Çok Kullanılan CMS
 3. Shopify – En İyi E-ticaret Platformu
 4. Bluehost – En Çok Kullanılan Hosting Servis Sağlayıcı
 5. Weebly – Square, Inc’den Ortak Web Sitesi Oluşturucu
 6. Squarespace – All-in-one Web Sitesi Oluşturucu
 7. Terzi Markaları – Popüler Web Sitesi Oluşturma Şirketi

Bu web sitesi oluşturucularının her birinin hedef kitleye sunacağı çok şey vardır ve her biri, gerekli görev kümesini tamamlamayı mümkün kılan belirli bir dizi özellik ile birlikte gelir. Bunlardan hangisi web sitesi geliştirme projeniz için en iyi şekilde çalışır ve tam olarak ne sunmaları gerekir? Bunu şimdi bulmanın zamanı geldi.

Wix – En Popüler Web Sitesi Oluşturucu

Wix - En Popüler Web Sitesi Oluşturucu

Wix – merkezi Tel Aviv’de bulunan en popüler bulut tabanlı web sitesi oluşturucusudur (İsrail). 2006 yılında kurulan hizmet, şu anda dünya çapında milyonlarca web sitesini güçlendiren güçlü bir sistem haline geldi. Sistem, karmaşıklık düzeylerine bakılmaksızın farklı türde projelerin başlatılmasını ve yönetilmesini mümkün kılan bir dizi yüksek kaliteli özelleştirme araçlarına sahiptir. Şimdi en ayırt edici ve popüler olanlarına bir göz atın:

 • Tasarımcı Yapımı Şablonlar. Wix, mobil kullanıma hazır özelleştirilebilir temaların geniş yelpazesi nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Mevcut şablon koleksiyonu, tümü yüksek kalitede 550’den fazla tasarıma sahiptir.
 • Standart ve Mobil Editörler. Web sitesi oluşturucu iki popüler düzenleme seçeneği sunar – standart WYSIWYG web sitesi editörü ve mobil editörü. Standart modu kullanırken, masaüstü web sitesi tasarımınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Yaptığınız düzenlemeler mobil sürümde otomatik olarak gösterilirken, mobil modda yaptığınız düzenlemeler masaüstü sürümünde görüntülenmez.
 • Wix ADI. Yapay Tasarım Zekası aracı kullanıcıya otomatik olarak web sitesi tasarımı ve düzeni oluşturan, kullanıcı tarafından gönderilen içerikle doldurulan kişisel bir tasarım asistanı sağlar. Bir web sitesini, tercih edilen tasarım ve özellikleri vermek için düzenlemek mümkündür, ancak kaliteli bir taslağa sahip olmak kesinlikle dikkate değer bir avantajdır.
 • Uygulama marketi. Wix Uygulama Marketi işlevselliğinden en iyi şekilde yararlanmak için bir web sitesine entegre edebileceğiniz birden fazla widget ve uygulama ile birlikte gelir. Uygulamalar ücretli ve ücretsizdir ve ayrıca uygulamalarına göre kategorilere ayrılmıştır. Arama filtresi seçeneği, arama kolaylığı ve rahatlığı sağlar, böylece kullanıcının çaba ve zamanından tasarruf sağlar.
 • e-Ticaret ve Bloglama. Wix, kullanıcıların küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazaları ve blogları başlatmasına ve etkili bir şekilde yönetmesine izin veren oldukça güçlü ve esnek e-ticaret ve blog motorları ile birlikte gelir. Her iki platform da, hem web sitesi geliştirme hem de daha fazla çevrimiçi tanıtım için gerekli olan çok çeşitli tasarım özelleştirme araçlarını ve seçeneklerini kapsar.

Wix fiyatlandırma politikası da dikkate değer. Web sitesi oluşturucu, ücretli planlarından birine yükseltme yapmadan önce sistemi ayrıntılı olarak test etmenizi ve keşfetmenizi sağlayan tamamen ücretsiz bir plana sahiptir. Gelişmiş aboneliği seçmeye karar verir vermez, standart ve İşletme / e-Ticaret olmak üzere iki tür Wix aboneliği arasından seçim yapabilirsiniz. Standart planların maliyeti 13 $ / aylık iken, İş planlarının maliyeti 23 $ / aylık ile başlar.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Dünyada En Çok Kullanılan CMS

WordPress - Dünyada En Çok Kullanılan CMS

WordPress – tüm karmaşık ve basit projeleri başlatmak ve özelleştirmek için uygulanabilen, dünyada en çok kullanılan İçerik Yönetim Sistemidir. Hangi web tasarım deneyimine sahip olursanız olun, etkileyici tasarım özelleştirme seçenekleri, eklentilerin çok yönlülüğü ve güçlü entegrasyon özellikleri sayesinde platformu kesinlikle duydunuz. Sistem, işlevselliği ve sağlanan ayarların esnekliğini geliştirmiş bir düzineden fazla yıldır var. CMS’nin en önemli avantajlarını hemen kaydetme zamanı:

 • Bloglama Motoru. WordPress başlangıçta bir blog platformu olarak yaratıldı ve bu nedenle, tam özellikli blogları ayarlamayı ve özelleştirmeyi mümkün kılan geniş bir özellik ve araç yelpazesi sunuyor. Ancak bu, platformla başka türden projelere başlayamayacağınız anlamına gelmez. Sistem, derin web tasarımı veya kodlama bilinci anlamına gelmez. Bununla birlikte, servisle çalışırken programlama temelleri bilgisinin kesinlikle bir bonus olacağını unutmayın..
 • Eklenti ve Şablon Entegrasyonu. Ne tür bir web sitesi başlatmayı planlıyorsanız, başarılı olmasını istiyorsanız eklenti / şablon entegrasyonu olmadan gitmezsiniz. Web’de bulabileceğiniz, hem ücretsiz hem de ücretli birden fazla WordPress eklentisi ve teması vardır. Ücretsiz eklentilerin / tasarımların, web sitenizin güvenliğini ve performansını riske atabilecek kötü amaçlı yazılımları içerebileceğinden tamamen güvenli ve güvenilir olmadığını unutmayın..
 • Gutenberg Editörü. WordPress, Gutenberg Editor’ün tanıtımı ile web sitesi geliştirme yaklaşımında devrim yarattı. Web tasarım sürecini basitleştirerek kod düzenleme ihtiyacını ortadan kaldırdı. Yapmanız gereken şey, web sitesi düzeni oluştururken daha da özelleştirmek ve ayarlamak için içerik blokları koleksiyonuna göz atmaktır.
 • Hosting Sağlayıcı. WordPress’in ihtiyacı barındıran kendi barındırma hizmeti yoktur Web’deki en iyi sağlayıcıyı aramak için. Bununla birlikte, CMS, Bluehost Bu piyasadaki en güvenilir ve tam özellikli sistemlerden biri olduğu için.

WordPress başlangıçta herkes için ücretsizdir. Ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz ve sistemle ücretsiz web siteleri oluşturmak bile mümkündür. Bununla birlikte, WordPress projelerinizin daha derin işlevselliğini bekliyorsanız, eklenti / şablon entegrasyonuna yatırım yapmadan gitmezsiniz. Ayrıca, barındırma ve alan adı seçimiyle de ilgilenmeniz gerekir..

Yukarıda belirtildiği gibi, WordPress ve resmi olarak önerdiği en iyi barındırma sağlayıcısı Bluehost. Hizmet, ilk kullanım yılı için ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL Sertifikası, 7/24 müşteri desteği, tek tıklamayla WordPress kurulumu, birçok özel teklif ve sadakat bonusu sunuyor. Bluehost ayrıca e-Ticaret odağı, geniş eklenti pazarı, eklentiler, komut dosyaları, hızlı sayfa yükleme hızı, güçlü çalışma süresi oranları ve çok sayıda entegre uygulama ile bilinir. Bluehost aboneliklerinin maliyeti sadece 2,95 $ / ay ile başlıyor – bu kesinlikle değerli bir teklif!

WordPress’i Ücretsiz Deneyin

Shopify – En İyi e-Ticaret Platformu

Shopify - En İyi e-Ticaret Platformu

Shopify – güçlü bir özellik seti ve değerli sonuç sağlayan araç koleksiyonu ile birlikte gelen dünyaca ünlü en iyi e-ticaret web sitesi oluşturucusudur. Shopify, merkezi Ottawa, ON, Kanada’da bulunan Kanada merkezli bir e-ticaret platformudur. 2004 yılında kuruldu ve dünyanın en güçlü çevrimiçi mağaza web sitesi oluşturucu haline geldi. Bir e-ticaret platformu olan Shopify, çevrimiçi alışveriş yapmayı tercih eden kullanıcılarla popülerlik kazanıyor. Sistem, küçük mağazalardan hipermarketlere kadar her türden çevrimiçi mağaza oluşturmayı, özelleştirmeyi ve tanıtmayı mümkün kıldığından şaşılacak bir şey yok. Yazılımın ana özellikleri şunlardır:

 • Satış noktası (POS) Yazılım. Shopify, fiziksel konumda ürün satmayı, kredi kartlarını kabul etmeyi ve sistemin envanter, pazarlama, nakliye ve yönetim araçlarını kullanmayı mümkün kılan POS özelliğine sahiptir..
 • Ürün Yönetimi Özellikleri. Platform, müşterilerin gerekli sayıda ürün kartı oluşturmasını sağlamak için bir alışveriş sepetini ve “Satın Al” düğmesini çevrimiçi mağazanıza entegre etmenizi sağlar. Yazılım, kullanıcıların projelerine ürün listeleri / galerileri eklemelerini sağlamak için otomatik modda ürün gömme kodları üretecektir. Daha da önemlisi, sistem daha kolay ürün yönetimi süreci sağlayan CSV dosya içe / dışa aktarma özelliğiyle birlikte gelir.
 • Gelişmiş Pazarlama Seçenekleri. Web mağazası tanıtım sürecini ele aldığında, Shopify çok sayıda gelişmiş pazarlama aracı ve en yüksek sonucu elde etmeyi mümkün kılan özelliklerle birlikte gelir. Burada kullanabileceğiniz avantajlar arasında, başlangıçta çevrimiçi makbuzlar oluşturma, web mağazası istatistiklerini keşfetme ve analiz etme, e-ticaret hesabınızın bakiyesini kontrol etme ve App Store, BOGO gibi güçlü Shopify özelliklerinin bir listesini kullanma fırsatından bahsetmek mantıklıdır. İndirimler, Shopify Ping, Shopify Dokunun & Chip Reader ve daha fazlası.
 • Güçlü Entegrasyon Fırsatları. Shopify ile bir dizi güçlü entegrasyon özelliğinden yararlanabilirsiniz. Böylece, Shopify hesabınızı Amazon, Quickbooks, Xero vb. Gibi dünyaca ünlü pazar yerleri ve muhasebe yazılımlarıyla başarılı bir şekilde entegre edebilirsiniz. Bu, çok kanallı desteği kullanarak bu platformlarda fiziksel / dijital ürünler satmanıza olanak tanır..
 • Arttırılmış gerçeklik. Bu gelişmiş özellik, ürün tanıtımı ve satış büyümesinin etkinliğini artırmak söz konusu olduğunda kesinlikle çok yardımcı olacaktır. Artırılmış Gerçeklik nedeniyle, potansiyel müşterilerinizin avantajlarını ayrıntılı olarak görebilmesi için stokta mevcut ürünleri 3D modda sunabileceksiniz..

Shopify fiyatlandırma politikası ılımlıdır ancak kullanıcı beklentilerine kesinlikle uygundur. Yazılımın sunduğu özellikler, küçük ve karmaşık olanlara kadar her tür e-ticaret projesini çalıştırmak için fazlasıyla yeterli. Shopify aboneliklerinden birini ayrıntılı olarak test edebileceğiniz 14 günlük ücretsiz bir deneme var. Makul ve uygun fiyatlı bir çözüm olan 9 $ / aylık maliyetlere yükseltebileceğiniz en ucuz plan.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Bluehost – En Çok Kullanılan Hosting Servis Sağlayıcı

Bluehost - En Çok Kullanılan Hosting Servis Sağlayıcı

Bluehost – Güvenlik, güvenilirlik ve güçlü özellikleri ile bilinen en çok kullanılan barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. Platform özellikle web sitesi geliştirmeye hiç katılmamış veya daha önce CMS kullanmayan kullanıcılar için harika çalışıyor. Sistem, büyüklükleri, uzmanlık alanının karmaşıklığı ne olursa olsun, her türlü web tabanlı projeyi saklamak için mükemmel bir seçenektir. Bu arada, Bluehost, sunduğu birçok avantaj nedeniyle WordPress CMS tarafından resmi olarak önerilen tek barındırma sağlayıcısıdır. İşte gidiyorlar:

 • Entegre Pazar Yeri. Bluehost, web sitenizin performansını yepyeni bir seviyeye getirebilecek geniş bir uygulama, komut dosyası, eklenti ve widget seçeneği sunan güçlü bir entegre pazarla birlikte gelir. Burada seçebileceğiniz uygulamalar arasında, birden fazla WordPress şablonundan, bloglama ve e-Ticaret uzantılarından, proje pazarlama ve tanıtım araçlarından, resim galerilerinden vb..
 • Emniyet. Sistem, projenizin üçüncü taraf kullanıcıların yetkisiz erişmesini ve çok yönlü gizlilik tehditlerini önlemeyi mümkün kılan gelişmiş güvenlik ve spam koruma seçenekleriyle bilinir. Hotlink koruma özelliğinin yanı sıra Bluehost, Spam Hammer, Spam Expert ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli güvenlik araçları sunar.
 • Yüksek Sayfa Yükleme Hızı ve Yüksek Çalışma Süresi Oranları. Barındırma hizmeti sağlayıcısı, sayfa yükleme hızının ve çalışma süresi oranlarının artırılmasını sağlar. Bu özellikler, web sitenizin performansını iyileştirerek yepyeni bir seviyeye çıkarmanızı sağlar. Böyle bir yaklaşım sonunda trafik büyümesine ve proje işlevselliğinizin artmasına neden olur.
 • Esneklik. Şirket, genel web sitesi performansı üzerinde olumlu etkisi olan çeşitli harici hizmetler, uygulamalar ve eklentilerle başarılı bir şekilde bütünleşir. İşletmenizin popülaritesine ve tanıtımına katkıda bulunacak hizmetleri seçmek size kalmıştır.

Bluehost fiyatlandırma politikası herkes için uygun fiyattan daha fazladır. Sistem iki tip abonelik sunmaktadır, en ucuz olanları sadece 2,95 $ / ay’dır. Plan, sınırsız bant genişliği, SSL bağlantı özelliği, birden çok düzenli WordPress güncellemesi ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok avantaj sağlar.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Weebly – Square, Inc’den Ortak Web Sitesi Oluşturucu.

Weebly - Square, Inc. tarafından Ortak Web Sitesi Oluşturucu

Weebly – çekici ve tam özellikli web sitelerini geliştirmek ve özelleştirmek için kullanılan güvenilir bir web sitesi oluşturucusudur. Web sitesi oluşturucu 2006 yılında piyasaya sürüldü ve dünya çapında 50 milyondan fazla kullanıcıyla popülerlik kazandı.

Bugün itibariyle, web sitesi oluşturucu çoğunlukla küçükten büyüğe çevrimiçi mağazalar oluşturmak isteyen kullanıcılar tarafından seçiliyor, ancak yine de kişisel ve iş uygulamaları için başka tür projeler başlatmak için kullanılabilir. Çarpıcı e-Ticaret özellik setinin yanı sıra Weebly, kapsamlı bloglama, görüntü düzenleme ve entegrasyon özellikleriyle de bilinir. Weebly ile çalışmak istiyorsanız, olağanüstü özelliklerine bir göz atın:

 • Kapsamlı Entegrasyon Seçenekleri. Weebly, projeleriniz için seçebileceğiniz birçok entegre widget ve uygulama ile birlikte gelir. Bunlar arasında medya dosyaları, haritalar, slayt gösterileri, resim koleksiyonları, arama kutuları vb. “Gömme Kodu” özelliği, benzersiz tasarım sağlamak için sayfanıza gerekli miktarda öğe eklemenizi sağlar. Web sitesi oluşturucu ayrıca kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan bir dizi gelişmiş özellik sunar.
 • e-Ticaret. Yukarıda belirtildiği gibi, Weebly şimdi en üst düzey e-Ticaret odağına sahiptir. Web sitesi oluşturucu, web mağazası performansınız üzerinde güçlü etkisi olan birden çok iş hedefleme özelliğini içerir. Böylece, entegre alışveriş sepeti, güvenli ödeme ve nakliye seçenekleri, kapsamlı ürün yönetimi araçları, kullanışlı ve yararlı arama filtresi seçeneği, özel teklifler ve müşteri destek yardımı, CSV ürün alma / verme, kullanışlı mobil uygulamalar ve ne ile birlikte gelir.
 • Blog. Weebly, tam özellikli bir blogun projenize neredeyse hiç vakit kaybetmeden bağlanmasına ve yönetilmesine izin verir. Blogunuzu başlatmak için yapabileceğiniz şey, yayın eklemek, güncellemek ve zamanlamak, her yazı için sosyal medya paylaşım seçenekleri atamak, tercih edilen bir yorum sistemi seçmek, eklenen her yazı için altbilgi ve üstbilgileri özelleştirmek, makaleler için meta etiketler seçmek ve ne değildir . Sistem ayrıca ücretsiz ve özelleştirilebilir bir dizi blog şablonu sunar.
 • Weebly Tanıtım Aracı. Araç çok önce tanıtılmadı, ancak sistem kullanıcıları için birden fazla e-posta pazarlama seçeneği sunuyor. Farklı e-posta türleri için bir dizi hazır tasarımla birlikte gelir (promosyon bültenleri, bültenler, etkinlik ve ürün sunumu vb..) ve kullanıcı etkinliğiyle ilgili iletileri otomatik olarak oluşturur. Araçla düzenlenen ve düzenlenen e-posta pazarlama kampanyaları etkili ve profesyoneldir. Weebly Promote ayrıca kullanışlı bir e-posta sürükle ve bırak yapıcısı, çok sayıda teknik destek aracı, iletişim bölümleme seçenekleri ve daha fazlasını sunar.

Weebly, aynı zamanda çok yönlü ve uygun fiyatlı fiyatlandırma politikası nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Web sitesi oluşturucu, sistemin tüm özellik setini avantajlara göre test etmenizi sağlayan, süresi dolmayan ücretsiz bir plan da dahil olmak üzere çeşitli abonelik türleri sunar. Ücretli planların maliyeti 4 $ / ay ile başlar ve ücretli aboneliklere dahil olan özellikler / şartlara göre artar.

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

Squarespace – All-In-One Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace - All-In-One Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace – esas olarak yaratıcıların ve girişimcilerin ihtiyaçlarına yönelik en popüler ve tanınabilir DIY hepsi bir arada web sitesi oluşturucularından biridir. Sistem farklı türde projeler başlatmayı mümkün kılar, ancak özellikle portföyler, bloglar ve küçük dijital web mağazaları için harika çalışır. Önemli olan, Squarespace ile oluşturulan tüm web sitelerinin çekici tasarımları ve dikkate değer işlevselliği vardır, ancak sistemin yeni başlayanlar için ustalaşması kolay değildir. Şimdi en dikkat çekici Squarespace özelliklerine bir göz atın:

 • WYSIWYG Editör. WYSIWYG web sitesi üreticisi olarak Squarespace, web sitesi geliştirme sürecinin tamamını kontrol etmenizi sağlar. Ancak, yaptığınız tüm düzenlemelerin otomatik olarak kaydedildiğini ve bu nedenle önizleme seçeneğini kullanılamayacağını unutmayın. Bu, bir web sitesi yayınlanana kadar nihai sonucu görmeyeceğiniz anlamına gelir. Buna uygun olarak, web sitenizin ziyaretçileri yanlışlıkla yapabileceğiniz hatalar ve hatalarla birlikte görecek.
 • Duyarlı Şablonlar. Kare alanı şablonları tamamen duyarlı ve yüksek kaliteye sahip olsa da, tasarım koleksiyonu diğer popüler hizmetlerle karşılaştırıldığında o kadar geniş değil. Web sitesi oluşturucu, gerekli web sitesi öğelerini kolayca seçmenizi ve düzenlemenizi sağlayan kullanışlı bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir. Platform, dijital web mağazaları, portföyler, bloglar, kafe ve restoran web siteleri, düğün siteleri ve benzeri projeler geliştirme konusunda mükemmel profesyonel şablonlar sunar..
 • Portföy Tasarım Odağı. Squarespace, kullanıcıların portföy oluşturma gereksinimlerinin hakim miktarını kapsayan kendine özgü ve zengin bir özellik setine sahiptir. Sistem bir Kapak Sayfası Oluşturucu, HTML / CSS düzenleme seçenekleri, Dijital Mağazalar için Checkout Sayfa Editörü, Logo ile birlikte gelir & Başlık düzenleme aracı. Ayrıca, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli sayfa stilleri seçmenizi sağlayan gelişmiş bir Stil Düzenleyici sunar (bunlara kapak sayfaları, galeriler, blog sayfaları, dizin sayfaları, blog ve etkinlik sayfaları dahildir ve bunlar). Gerekli sayfa türünü seçer seçmez, geri kalan sayfalar otomatik olarak buna ayarlanır.
 • e-Ticaret. Web sitesi oluşturucu, işlevselliği seçilen plana bağlı olacak küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazaların başlatılmasını ve yönetilmesini mümkün kılar. E-Ticaret özelliği ücretsiz bir SSL Sertifikası, entegre alışveriş sepeti, çekici ürün görüntüleme seçenekleri, video gömme özelliği, ayrıntılı ürün sunumu ve açıklaması ile birlikte gelir. Ayrıca çok yönlü ürün varyasyonları ekleyebilir, sadakat programları başlatabilir, ayrıca fiyatlandırma ve gönderim seçeneklerini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz.
 • Blog. Squarespace ile kullanıcı katılımını ve memnuniyet oranlarını artırmak için kendi blogunuzu başlatabilir ve yönetebilirsiniz. Burada yapabileceğiniz şey yayınları yayınlamak ve güncellemek, yorumları ve RSS yayınlarını etkinleştirmek, coğrafi konum etiketleri eklemek, iTunes etiketlemesini kullanmak, yeniden bloglama seçeneğini ve daha fazlasını yapmaktır..

Squarespace, portföylerin, küçük ve orta ölçekli e-Ticaret web sitelerinin yanı sıra iş projelerinin oluşturulması için harika çalışan güvenilir bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Web sitesi oluşturucu herhangi bir ücretsiz plan sunmuyor, ancak 14 günlük ücretsiz deneme süresi boyunca sistemin işlevselliğinin test edilmesine izin veriyor. Ücretli aboneliğin maliyeti 12 $ / ay ile başlar, bu da daha fazla sistem uygulamasıyla ilgilenen her kullanıcı için oldukça iyi bir seçenektir.

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Terzi Markaları – Popüler Web Sitesi Oluşturma Şirketi

Terzi Markaları - Popüler Web Sitesi Oluşturma Şirketi

Terzi Markaları – işletmelerin markalaşma süreçlerini kolaylaştırmasına yardımcı olmada ana misyonunu gören popüler bir web sitesi oluşturma şirketidir. Sistem, işletmenizin kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlamak için üst düzey marka ve tasarım sağlar. Terzi Markaları, proje performansınıza ve benzersiz marka kimliğinize katkıda bulunan Yapay Zeka ile güçlendirilmiştir. Aşağıda, şirketin kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan en belirgin özellikler yer almaktadır:

 • Logo Oluşturucu. Platform, şirketinizin gelişmesini sağlamak ve şirket kimliğinizi ortaya çıkarmak için benzersiz logolar tasarlamayı mümkün kılar. Hizmet, stokta mevcut çoklu logo oluşturma araçları sunar ve gereksinimlerinize uygun logoyu tasarlamak için gerekli öğeleri seçebilirsiniz. Tüm logo oluşturma süreci yeni başlayanlar için bile kolay, hızlı ve kullanışlıdır, bu da tüm işi sizin için yapan entegre AO algoritması ile açıklanmaktadır..
 • Sosyal Yönetim Seçenekleri. Platform, projeyle ilgili içeriği paylaşmayı ve makaleleri sosyal ağlarda yayınlamayı mümkün kılan tam entegre bir sosyal yönetim platformuna sahiptir..
 • Terzi Reklamları. Hizmet, kullanıcıların gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için farklı varyasyonlarda sağlanan anında reklamlar oluşturmaya ve eklemeye izin veren entegre Terzi Reklamları platformuyla bilinir.
 • Marka Araç Seti. Terzi Markaları, şirket uzmanlığınız ve promosyon ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak oluşturulan gelişmiş iş markalama araçları setine erişim sağlar. Aletler son derece uyarlanabilir. Bu, işletme web sayfası gereksinimlerinizi karşılayacak olağanüstü web sitesi tasarımı oluşturmak için Kartvizit fikirlerinizi veya EPS dosyalarınızı kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Tailor Brands, geniş bir yelpazede entegre araçlar ve özellikler ile birlikte gelen profesyonel bir ticari marka ve web geliştirme şirketidir. Sistemin ücretsiz bir planı yoktur, ancak ücretli abonelikleri uygun maliyetle sağlanır. En ucuz planın fiyatı 9,99 $ / ay ile başlıyor. Bununla birlikte, bir kerelik yıllık ödemeyi yaparsanız, 2,99 $ / mo’ya düşürülebilir..

Terzi Markalarını Hemen Deneyin

Sonuç olarak

Web sitesi kurucularının seçimi çok yönlüdür ve çeşitli nişler için birçok seçenek vardır. Ancak, iyi bir web oluşturma aracı seçimi söz konusu olduğunda, kullanıcılar hala sorunlarla karşı karşıyadır. Wix, Shopify, Squarespace, Weebly, Bluehost, Terzi Markaları ve WordPress CMS hiçbir sunum gerektirmeyen, dünyaca ünlü hizmetlerdir. Her biri, bir web sitesi kurucu, bir hosting şirketi veya bir CMS olsun, belirli bir nişte liderdir. Şu anda bu nişlerden herhangi birinde değerli bir çözüm arıyorsanız, bu platformlar kesinlikle makul bir yatırım olacaktır..

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map