En İyi AI Web Sitesi Oluşturucuları

yapay zeka ile en iyi web sitesi üreticileri


Yapay zeka kavramına sık sık rastlıyoruz ve akıllı telefonlarımızın nasıl daha “akıllı” hale geldiğine tanık oluyoruz. Aynı zamanda “bağlantıcı ağ” kombinasyonuna da alıştık. Modern teknolojik dünyanın atmosferi, gelecekte cihazların ve cihazların daha akıllı hale geleceğini ve farklı nişlerde verdikleri kararlara güvenebileceğimizi öğretmeye devam ediyor..

Sağlanan verileri kullanarak otomatik modda başarılı bir web sitesi oluşturabilecek bir hizmet görmek ister misiniz??

Gönderilen bilgileri analiz eden, veritabanlarıyla ilişkilendiren, ayrı ayrıntıları karşılaştıran, ekstra bilgi arayan, belirli kriterlere göre en etkili web sitesi düzeni tasarımını tanımlayan ve sonucu gösteren belirli bir algoritma vardır..

Kulağa hoş geliyor, değil mi? Sadece birkaç soruyu yanıtlamanız, birkaç dakika beklemeniz ve yayınlamaktan utanmayacağınız bir şey almanız gerekiyor ve müşterileri web sitenizi ziyaret etmeye davet edin. Bu tür web sitesi kurucuları zaten var! Bazıları zaten test modundayken, diğerleri zaten çevrimiçi. Evet, manevi süpersanite ve parlak sonuçlar hakkında konuşmak için henüz çok erken. Ancak, fikir çekici, gerçekleştirildi ve gelişme oldukça güzel bir tempoda devam ediyor.

 • Yapay zeka akıllı davranışın modellenmesidir biyolojik organizmaların sinir sistemi olarak işlev gören bağlantıcı ağ ilkelerine dayanarak.
 • Birden çok küçük birbirine bağlı küme var belirli bir ödevin tamamlanması üzerine çalışan.
 • Sistem kademeli olarak eğitiliyor (gerçek bir yapay zekanın en önemli özelliği olan), bilgi ve yorumlama yollarını toplar, nihai sonuçları karşılaştırır.

AI eğilimi popülerlik kazanıyor. Birçok kullanıcı bu akıllı araçların seçeneklerini sistemlerine uygulama eğilimindedir, çünkü gelecek sundukları konfor ve parayla ilgilidir. Yapay zekanın karmaşık web siteleri oluşturamayacağını söylemeye gerek yok. Bu yaratıcı bir çalışma, insanlık görevi.

Aynı zamanda, işletme web siteleri, portföyler, promosyon web siteleri ve açılış sayfası şablonları ile kolayca başa çıkacaklardır. Bunlar teknik açıdan en basit ve en popüler varyantlardır. AI, bu tür web sitelerinin oluşturulmasında sınırsız perspektiflere sahiptir.

Şu anda web sitesi oluşturucularını yeni başlayanlar için kullanım kolaylığı ve hazır sonucun kalitesi, o zaman sadelik ve rahatlık nihayetinde çok önemli olmayacaktır. Bunun nedeni, herhangi bir kullanıcının düğmeyi etkinleştirip gerekli sonucu alabilmesidir..

Bugün itibariyle, sanal bir web sitesi oluşturma asistanı olarak kullanılan AI modu ile birlikte gelen çeşitli niş sistemleri var. Yalnızca AI web sitesi oluşturucuları olarak tanıtılan sistemler bile var.

En İyi AI Web Sitesi Oluşturucularından 7’sini Test ettik:

 1. Wix ADI – En İyi AI Web Sitesi Oluşturucu
 2. Bookmark – Kesinlikle Otomatik Web Sitesi Oluşturucu
 3. Leia – Yapay Zeka Web Sitesi Oluşturucu
 4. Dolphin – Jimdo’dan Akıllı Web Sitesi Oluşturucu
 5. b12 – İnsan destekli AI Web Sitesi Oluşturucu
 6. Zyro – Küçük İşletmeler için yapay zeka odaklı teknoloji
 7. Firedrop – A.I. Tasarım Üretme Aracı

Genel olarak, her iki sistem tipinin çalışma şekli arasında büyük bir fark yoktur, ancak ayrıntılar söz konusu olduğunda, yaklaşımlar farklıdır. Web sitelerini başlatırken, her hizmet editörünün seçeneklerine (widget’lar, bloklar, stiller) dayanır. Bu yüzden sonuçlardaki fark var. Hadi gözden geçirelim Wix ADI, Yer İşareti, Leia, Jimdo Yunus ve Firedrop aktif hizmet örnekleri olarak ve her birini ayrıntılı olarak karakterize edin.

Wix ADI – En İyi AI Web Sitesi Oluşturucu

Wix ADI

Wix ADI (Yapay Tasarım Zekası) – AI tabanlı en iyi web sitesi oluşturucusudur. Wix web sitesi oluşturucusunun maksimum rahatlık, kullanım kolaylığı ve yüksek web sitesi geliştirme sağlamak için sunduğu güvenilir bir yetki aracıdır. Gelişmiş özelliği kullanarak, yalnızca birkaç tıklama ile ve kodlama gerektirmeyen tam özellikli bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Wix ADI herkes için basit ve sezgiseldir – tek ihtiyacınız sistemin ürettiği yönergeleri takip etmek ve sizin için bir web sitesi oluşturma şeklini izlemek..

Wix ADI, kolaylık ve hızlı web sitesi geliştirme sürecine katkıda bulunan bir dizi entegre özellik ile karakterizedir. Web sitesi oluşturucunun en dikkat çekici özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Ayrıntılı Yönergeler – Web sitesi oluşturucu uzun vadede boşuna beklediğiniz proje oluşturmak için gönderdiğiniz bilgileri kullanan bilgilendirici adım adım öğretici ile birlikte gelir;
 • Otomatik Web Sitesi Oluşturma Süreci – Wix ADI ile çalışmaya karar verirseniz, sistem cevaplar proje şablonunuzun geliştirilmesinde temel olarak kullanılacak bir dizi soru sunacaktır. Sorular ihtiyacınız olan web sitesi türü, bir dizi gerekli özellik (web sitesi türü, işlevsellik), işletme adı, fiziksel konumu, iletişim verileri (sosyal ağlar, e-posta, telefon, faks, logo);
 • Basit Web Sitesi Geliştirme – Wix ADI ile bir web sitesinin açılması genellikle yaklaşık yarım saat sürer. Sistem tarafından oluşturulan basit yönergeler, görevi kolayca tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Gerekli soruları yanıtlar yanıtlamaz, sistem otomatik olarak şirketiniz hakkındaki bilgileri web’de bulur ve onaylamanız gerekir. Uzun vadede ne elde edeceğiniz resimler ve içerik ile birlikte gelen bir sayfa web sitesi, orada görmek istediğinizler ile değiştirebilirsiniz;
 • Hızlı Proje Özelleştirme – Şablonu onayladıktan hemen sonra, mevcut içeriği kendi işle ilgili bilgilerinizle manuel olarak değiştirebilirsiniz. Bir bloğu hızlı bir şekilde düzenleyebilir veya tam özellikli Wix düzenleyici sürümüne geçebilirsiniz.

Wix ADI haklı olarak en iyi yapay zeka tabanlı en iyi web sitesi üreticilerinden biri olarak kabul edilir. Aracı kullanmanın maliyeti genellikle projeniz için seçtiğiniz abonelik maliyetine bağlıdır. Şu anda, Wix iki ödeme seçenekleri, Standart ve İşletme / e-Ticaret planları. Abonelik paketlerinin her biri, kendi planlarını içerir. bonus olarak ücretsiz alan adları. Standart planların maliyeti 13 $ / ay ile başlar ve 39 $ / ay’a ulaşırken, iş planlarının maliyeti 23 $ / ay’dan başlar.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

Bookmark – Kesinlikle Otomatik Web Sitesi Oluşturucu

Yer imi

Bookmark – benzersiz web tasarım yaklaşımı ve gelişmiş özellik seti sayesinde modern, yenilikçi ve eşsiz bir izlenim yaratan en şaşırtıcı ve kullanımı kolay AI destekli web sitesi oluşturucularından biridir. Sistem esas olarak duyarlı tasarımlı iş web sitelerinin, web mağazalarının, portföylerin ve açılış sayfalarının geliştirilmesine yöneliktir.

Web sitesi oluşturucu ile çalışırken, Yer imi AI’nın somutlaşmışı olan kadın imgesi olan AIDA ile tanışmaya hazırlanın. AIDA kısaltması yapay zeka tasarım asistanı anlamına gelir. Hizmet, görsel bir editör ile güzel bir web sitesi oluşturucusudur ve bu nedenle kaliteli web siteleri oluşturmak için gerekli teknik bir temel ile birlikte gelir. AIDA, popüler bir sürükle ve bırak teknolojisinin ve ilk kez çalışanlar ve web tasarım uzmanları tarafından ileri teknoloji özellikli projelerin geliştirilmesine yönelik gelişmiş AI tabanlı web tasarım yaklaşımının birleşimine sahiptir. Web sitesi oluşturucu haklı olarak en iyi AI web sitesi oluşturucuları listesine dahil edilmeyi hak ediyor. Kalabalıktan sıyrılmasını sağlayan özelliklerinin ve vurgularının listesine bir göz atın:

 • Hızlı ve Kolay Web Tasarım Süreci – AIDA ile çalışma süreci oldukça basit ve hızlıdır: sadece sistemden “AIDA NASIL NASIL YAPILIR” ile çalışmaya başlamasını isteyin. Birkaç soruyu yanıtlamak için okumaya başlayın, uzmanlaştığınız nişi seçin (şu anda burada yaklaşık 750 iş seçeneği mevcut), düzen ve stil tercihleri. AIDA’nın 30 saniye içinde web sitenizi oluşturmak için verileri kullanmasına izin vermek için işletme adınızı belirtin;
 • Otomatik Web Sitesi Geliştirme – Araç, web sitenizi otomatik olarak burada “odaklar” olarak bilinen bloklarla doldurur ve ayrıca projenize en uygun renk paletini ve tasarım özelleştirme öğelerini de seçer. Bundan hemen sonra, kullanıcı editöre yönlendirilir; burada AI, web sitesi sayfalarına fonksiyonel bloklarla birlikte gerçek zamanlı modda güzel animasyonlar ekler;
 • Etkili İpuçları ve Yönergeler – Sistem, web sayfalarını ve bölümlerini etkili bir şekilde ekleme ve özelleştirme, mevcut medya dosyalarını ve görüntüleri kendinizinkilerle değiştirme, web sitesi sayfalarındaki modüllerin konumlarını ekleme, silme veya ayarlama, SEO parametrelerini ayarlama ve nihai sonucu etkileyen diğer zorunlu adımları tamamlama;
 • Benzersiz Şablon Değişkenliği – Standart web sitesi oluşturucularının aksine, Bookmark hazır şablon koleksiyonu sunmaz. Bu, benzersiz şablon değişkenliği sunan AIDA’dır. Aracı kullanırken, çok yönlü duyarlı duyarlı tümleşik temalarla karşılaşacaksınız;
 • HTML Düzeni Gömme – Yer imi ayrıca HTML kodu yerleştirmeye izin verir. Bu, programlama esaslarına aşina olan herkes için dikkate değer bir avantajdır. Bu özellik, benzersiz tasarıma sahip özelleştirilebilir projeler oluşturmanıza ve yayınlamanıza olanak tanır.

Yer İşaretini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak sistem bu durumda belirli kısıtlamalar getirecektir. Proje performansını artırmak için, web sitesi oluşturucunun kullanıcılarına sunduğu ücretli aboneliklerden birine yükseltebilirsiniz. Maliyetleri buna göre 11.99 $ / mo ve 24.99 $ / mo.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Leia – Yapay Zeka Web Sitesi Oluşturucu

Leia

Leia – AI tabanlı web sitesi oluşturucunun bir başka güçlü örneğidir. Sistem, temiz bir şekilde yapılmış projelerin bir dakika içinde kesinlikle sıfırdan başlatılmasına ve yönetilmesine yardımcı olur. Her türlü işletme için güzel ve duyarlı web siteleri oluşturmayı ve yayınlamayı mümkün kılar.

Yapmanız gereken tek şey, projenizin nasıl görüneceğini tanımlamak, sahip olması gereken özellikleri belirtmek ve tasarımı ve performansı için önemli olan ayrıntıları seçmek. Daha sonra koltuğunuza yaslanıp Leia’nın soruları cevaplarken verdiğiniz bilgilere dayanarak web sitesini sizin için otomatik olarak nasıl tasarladığını izleyebilirsiniz. İlginç olan Leia, projenizi bağımsız olarak tasarlayabilir, kodlayabilir ve daha sonra canlı hale getirebilir. Leia’yı kalabalığın öne çıkaran özellikler:

 • Eşsiz Web Sitesi Tasarımı – İnkâr edilemez Leia avantajlarından biri, sadece sezgisel web tasarım süreci sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kişiselleştirilmiş web sitesi tasarımı oluşturmanıza da izin verir. Sonuç olarak, sistemle başlatılan projeler hiç benzer değildir ve burada birbirine benzeyen web siteleri bulamazsınız;
 • Sesli Komutlar – Leia, bir kullanıcı sesli komutundan sonra web sitesi geliştirme süreci üzerinde çalışmaya başlar. İhtiyacınız olan şey, başlatmak istediğiniz web sitesinin türünü belirtmek için ana sayfanın ortasında görüntülenen simgeye dokunup basılı tutmaktır. Bundan hemen sonra, sistem bunun için en iyi şablonu ve stili seçecektir. Sesli komut seçeneğini herhangi bir nedenle kullanamıyorsanız, sistem işletme ayrıntılarını manuel moda girmeye izin verir;
 • Sezgisel Web Tasarım Süreci – Sizin için bir web sitesi oluşturmadan önce, sistem işletmeniz hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi sağlamak için yanıtlamanız gereken birkaç soru oluşturur. Cevaplar ne kadar ayrıntılı olursa, projeniz de o kadar profesyonel görünecektir. Soruları cevaplamak istemiyorsanız, bunları atlayabilir ve herhangi bir ücret ödemeden doğrudan web sitenizin tasarım sürecine geçebilirsiniz..

Leia, sistemi test etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir bitmeyen plana sahiptir, ancak işlevselliği kesinlikle Wix ve Bookmark’ın gerisinde kalmaktadır. Sistemin öne çıkan özelliklerine veya ekstra özelliklerine erişmek için, ücretli aboneliklerden birine (Pro veya İş Planları) geçmeniz önerilir. Maliyetleri aylık 4,17 dolar ve 6,67 dolar.

Leia’yı Ücretsiz Deneyin

Dolphin – Jimdo’dan Akıllı Web Sitesi Oluşturucu

Jimdo Yunus

Jimdo Dolphin – Jimdo tarafından desteklenen akıllı bir web sitesi kurucusudur. Bu, iş projelerini, tek sayfalık web sitelerini vb. Başlatmak ve yönetmek için kolay web oluşturma alternatifleri arayan kullanıcılar için mükemmel bir araçtır. Hizmeti kullanmanın özü, sistemin daha fazla kullanacağı otomatik olarak oluşturulan soruları yanıtlamaya kadar gider. web sitesi kurmak.

Dolphin web tasarım süreci, sistemin bir kullanıcıdan otomatik olarak oluşturduğu sorulara cevap vermesini istediği AI sohbeti şeklinde gerçekleştirilir. Bu nedenle, işletme adınızı, nişinizi, sosyal ağ hesaplarınızı, logo tercihlerinizi vb. Vermeniz gerekir. Önemli olan, sistem tasarım tercihleriniz hakkında sorgulamayacaktır – renk düzeninin ve diğer ilgili nüansların seçiminden sorumludur. Dolphin özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için zaman ayırıp başlıca özelliklerini inceleyin:

 • Sezgisel Web Tasarım Süreci – Dolphin, şirketinizin adını çevrimiçi olarak arar ve daha sonra mevcut varyantlar arasından işletmenizin seçimini onaylamayı önerir. AI daha sonra bilgileri analiz eder ve gelecekteki şablonunuzun stilini ayrı ayrı seçer. Sosyal ağ hesabınız varsa, projenizin bilgi değerine mükemmel bir katkı olacaktır. Dolphin, bir web sitesi oluştururken mevcut bilgileri daha fazla kullanmasını bulacaktır;
 • Bireysel Şablon Seçimi – Sistemin sektör uzmanlığınıza uygun en uygun şablonları seçmesine izin vermek için odaklandığınız nişi belirtmeniz önerilir. Ayrıca, iş logonuzu web’de tanınabilir hale getirmek için yeni oluşturulan bir web sitesine yükleyebilirsiniz;
 • Mobil Optimizasyon – Dolphin ile başlatılan web siteleri mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve farklı mobil ve masaüstü cihazlarda görüntülenebilir. Ayrıca, trafik bilgileri ve daha fazla web sitesi tanıtımıyla ilgili ayrıntılı ipuçları da dahil olmak üzere web sitesi istatistiklerinizi öğrenmek için mobil Jimdo Boost uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu veriler entegre Google Analytics’ten alınır.

Jimdo, ılımlı fiyat politikası ile geliyor. Ücretsiz bir planı ve maliyeti aylık 9 $ ile 39 $ / mo arasında değişen dört ücretli aboneliğe sahiptir..

Dolphin’i Ücretsiz Deneyin

b12 – İnsan Destekli AI Web Sitesi Oluşturucu

B12

B12 – Yapay Tasarım Zekası tarafından desteklenen ve herhangi bir projeyi bir dakika içinde başlatmanıza yardımcı olan insan destekli bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem şu anda tüm dünyada benzersiz, kişiselleştirilmiş, duyarlı ve niş özel olan 1,5 milyondan fazla web sitesine güç veriyor.

B12 ile bir web sitesi başlatmak için, sadece sisteme kaydolmanız, AI’nın web’i taramasına ve projenizin özel bir taslağına izin vermesi için iş nişinizle ilgili birkaç soruya cevap vermeniz gerekir. Taslağı inceleyecek ve geri bildirimi proje özelleştirmeniz üzerinde daha fazla çalışacak tasarımcı ile paylaşacaksınız. Sonuç olarak, hazır web sitesini bir hafta içinde ihtiyaçlarınıza göre hazırlayacaksınız. Artık web sitesi oluşturucusunun avantajlarına başvurmanın tam zamanı:

 • İnsan Destekli Yapay Zeka – Platform, birleşik web tasarım yaklaşımını kullanır; bu, projenizin başlangıçta entegre AI yardımcısı tarafından oluşturulacağı anlamına gelir; uzmanlar ise% 100 hazır olana kadar projeyi manuel olarak tamamlar;
 • Profesyonel Destek – Hizmetin müşteri destek ekibi, düzenli olarak kişiselleştirilmiş aylık öneriler sağlamaya hazır olduktan sonra web sitenizi değerlendirir ve inceler. Bu bilgi, işinizin daha da büyümesi ve tanıtımı söz konusu olduğunda önemlidir;
 • SEO Optimizasyonu – AI destekli SEO uzmanları, web sitenizin müşterilere ulaşmasını ve niş rekabete dayanmasını sağlamaya adamıştır. B12 SEO uzmanları, SEO pozisyonlarının etkili bir şekilde iyileştirilmesine yönelik öneriler sunmak için her ay proje performansınızı gözden geçirir. Bu yeni başlayanlar için kullanışlı bir tekliftir;
 • Entegre Araç Seti – B12, daha fazla müşteriye ulaşmak için güvenilir web varlığı oluşturmanıza yardımcı olan sağlam ve büyüyen araçlara erişim sağlar. Bunlar arasında profesyonel tasarım özelleştirme araçları, e-Ticaret seçenekleri, görüntü / video hikaye anlatımı araçları, içerik içe / dışa aktarma seçenekleri, SEO, metin yazarlığı, mobil optimizasyon, özel CSS / HTML araçları ve bloglama, sosyal pazarlama ve kapsamlı rezervasyon / zamanlama seçenekleri bulunur.

B12, ücretsiz bir proje oluşturmaya izin veren ücretsiz bir plana sahiptir. Ayrıca, dört ücretli seçenek vardır (Temel, Premium, SEO ve SEO Pro planları) maliyeti aylık 26 ila 224 dolar arasında değişir..

B12’yi Ücretsiz Deneyin

Zyro – Küçük İşletmeler için Yapay Zekaya Dayalı Teknoloji

Zyro

Zyro – neredeyse hiç vakit kaybetmeden profesyonel görünümlü ve tam özellikli projeler oluşturmanızı sağlayan modern bir web sitesi oluşturucusudur. Platformla bir web sitesi kurmak için herhangi bir beceri veya önceki web tasarım bilgisi gerekmez. Bir acemi bile otomatik olarak oluşturduğu yönergeleri izleyerek sistemle bir web sitesi başlatabilir. Sistem gerçekten kullanıcı dostu, sezgisel ve özellik yüklü.

Zyro web sitesi oluşturucu, birkaç kolay adımda işinizi çevrimiçi hale getirmenizi sağlar. İhtiyacınız olan şey şablonu seçmek, beğeninize göre ayarlamak, AI içeriği oluşturmak veya kendi işletme bilgilerinizi eklemek. Her şey hazır olur olmaz, sadece projeyi yayınlamalı ve daha fazla tanıtımı üzerinde çalışmalısınız. Zyro, tanıtımına katkıda bulunan çeşitli avantajlara sahiptir:

 • AI İçerik Oluşturucu – Web sitesi oluşturucu, sizin için web sitesi içeriği yazmak için Yapay Zekanın gücünü kullanır. Entegre AI yazarı, isteği üzerine gönderdiğiniz bilgilere dayanarak sizin için anında web sitesi metni oluşturur. Ayrıca otomatik olarak görüntü, video ve diğer medya dosyalarını oluşturur;
 • AI Isı Haritası Aracı – Entegre AI Heatmap aracı, ziyaretçilerinizin web sitesini görme ve göz atma şeklini tahmin eder. Ayrıca ziyaretçilerin dikkatini çeken içeriği tanımlar. Bu, dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarmak için web sitesi öğelerinizi en doğru şekilde düzenlemenizi sağlar;
 • Duyarlı Şablonlar – Web sitesi oluşturucu, sürükle ve bırak düzenleme seçenekleri ve birçok tasarım özelleştirme özelliği sağlayarak önceden tasarlanmış birden fazla duyarlı şablon arasından seçim yapmanızı sağlar;
 • SEO Optimizasyonu – Web sitesi oluşturucu SEO dostu, yani onunla oluşturulan tüm web siteleri varsayılan olarak SEO optimize edilmiştir. Ancak, sistem aynı zamanda web sitenizin erişilebilirliğini ve arama motoru sıralamasını artırmak için ihtiyaç duyduğunuz gibi SEO ayarlarını ayarlamaya izin verir;
 • Logo Oluşturucu – Zyro, herhangi bir tasarımcı yardımı olmadan kendi profesyonel iş logonuzu tasarlamanızı sağlayan ücretsiz bir Logo Oluşturucu kullanma fırsatı sunar. Her bir logo öğesini marka kimliğinizi yansıtacak şekilde özelleştirebileceksiniz..

Zyro sadece iki plan sunuyor. Birincisi ücretsiz, ikincisi ise sadece 2.99 $ / ay. Ücretli abonelik, ücretsiz planın özelliklerini kapsar ve ek olarak tam özellikli bir projeye kolayca başlamanıza olanak tanıyan seçenekler sunar.

Zyro’yu Ücretsiz Deneyin

Firedrop – A.I. Tasarım Üretme Aracı

Firedrop

Firedrop – başlangıçta kendisini AI web sitesi oluşturucu olarak konumlandıran, yerel AI sürümü olan Sacha’yı, kullanıcının canlı sohbet iletişimi yoluyla bir web sitesi tasarlamasına yardımcı olan sanal bir asistan olarak kullanan hizmettir. Ancak, asistan artık web sitesi geliştirme için kullanılmamaktadır. Bunun yerine, platform ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak bir proje oluşturmak için en son yapay zeka teknolojisini kullanır.

Firedrop otomatik web tasarımı ve düzenleme süreci sağlar. Göreviniz ilgilendiğiniz nişi tanımlamaktır ve sanal asistanınız en uygun varyant için bir bağlantı sağlayacaktır. Bölümleri manuel olarak ekleyebilir, basit ve kullanışlı bir düzenleyicide içerikle doldurabilirsiniz. Sistem aslında bir bilgi merkezi görevi görür ve stil, başlık resmi, isim ve benzeri diğer öğelerin seçiminde yardım sağlar.

Yapay Zeka Üretimli Web Sitesi – Fark Nedir?

AI-web sitesi kurucularının artan miktarı ile şu soru ortaya çıkıyor: bu sistemlerle oluşturulan web sitesi ile standart web sitesi oluşturucuları ile oluşturulanlar arasında herhangi bir fark var mı? Cevap hayır! Her iki web sitesi türünün kalitesi işlevselliği ile tasarımı arasında hiçbir fark yoktur..

AI destekli web oluşturma araçlarını kullanmanın temel amacı, herhangi bir web sitesi oluşturucusuyla hiç ilgilenmemiş olan ilk kez çalışanlar için web sitesi geliştirme sürecini basitleştirmektir. Bu sistemlerin uygulanması, programlama bilgisi ihtiyacını ortadan kaldırmıştır ve bu nedenle, bir şeyi karıştırma riskini önemli ölçüde azaltır..

Bir acemi olarak, platformun sizin için otomatik olarak kaliteli bir web sitesi oluşturmak için kullanacağı bilgileri sağlamak için işinizle ilgili bir dizi hazır soruyu cevaplamanız yeterlidir. Standart bir web sitesi oluşturucu ile aynı web sitesini başlatma süreci, deneyimsiz bir kullanıcı için daha karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Bu tür sistemleri ayıran tek fark bu.

Yapay Zeka ve Web Geliştirme

Yapı Tasarımında Yapay Zeka’nın tanıtımı söz konusu olduğunda, inkar edilemez birçok avantajı vardır. Gelişmiş teknik, sonuçtan ödün vermeden başarılı web sitesi oluşturmak için gereken zamanı azaltır. Gönderilen bilgileri daha fazla web sitesi başlatmak için kullanan entegre algoritma nedeniyle, kullanıcılar hiçbir zamandan daha kısa sürede ve hiçbir kodlama becerisine sahip olmayan tam özellikli bir proje elde etme fırsatı buluyorlar. Standart web tasarım yaklaşımı kullanılırken aynı etki sağlanamaz.

AI teknolojisi yükselişini yaşıyor ve web sitesi kurucularının sunumu Yapay Zeka aracını bir heves değil, şaşırtıcı bir gerçeklik haline getirdi. Şu anda karmaşık web siteleri başlatmak imkansız, ancak onunla küçük-orta ölçekli projeler oluşturmak oldukça mümkün. Bu özellikle, web sitesi geliştirme nüanslarında deneyimsiz olan, ancak değerli performansa sahip görsel olarak çekici web sitelerini başlatma niyeti olan yeni başlayanlar için harika çalışıyor. AI tabanlı tasarım, toplu web geliştirme yaklaşımını uygularken web sitesi bireyselliğini artırmayı mümkün kılan SaaS hizmetleri için de çok önemlidir..

Sonuç olarak

Bugün itibariyle, web sitesi oluşturucularının yapay zekası, gelişiminin ilk aşamasında. Bu tür sistemlerle çalışmak, sonuçların cevaplarınıza bağlı olarak hangi yöne bağlı kalacağını seçtiğiniz bir testin tamamlanmasını andırır..

En sevdiğin renk ne? – Yeşil. Otomatik olarak oluşturulan web sitesinin en önemli öğeleri hoş bir yeşil renkle vurgulama şeklini izliyorsunuz. Bu sihir mi? Elbette, değil. Bir web sitesi oluşturucu size “Tercih ettiğiniz nişden web sitelerine 3 bağlantı sağlayın” gibi bir soru sorduğunda büyüyü hissedeceksiniz. Bunu yaptıktan hemen sonra, sistem karmaşık analiz sürecini uygular ve wow sonucunu üretir. Bu AI ve tüm web bina endüstrisi ona doğru gidiyor.

Sonuç ne o zaman? Yaklaşık 2-3 yıl içinde web sitesi kurucularının önde gelen niş geliştiricilerinden tam özellikli AI hizmetleri alacağız. Bu sistemler, yayınlandıktan sonra bile bilgi arayacak, analiz edecek, öngörmeyi yapacak ve web sitesi geliştirme sürecine katılmaya devam edecektir..

Karmaşık bağlantı ağlarına sahip veritabanları, sunucular, kendi kendine eğitim sistemleri. Akıllı yöneticiler, üretken tasarım, gelişmiş otomatik pazarlama – bu özellikler zamanında gelecek. Başlangıç ​​çoktan yapıldı. Bugün, trendin doğuşuna tanık oluyoruz. Bazı web geliştiricileri bunu taklit ederken, diğerleri yepyeni bir yararlı teknoloji oluşturmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar..

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map