En İyi Bulut Hosting Servis Sağlayıcıları

En İyi Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı


Bulut barındırma, tek bir sunucuya bağlanmak için istekli olmayanlar için iyi bir alternatiftir. Sistem, siteyi depolamak için gerekli kaynakları çıkarmak için farklı kaynaklar kullanan bir sanal sunucu görevi görür. Bir bulut çözümünün temel avantajı, sunucu çökerse projenizin asla düşmeyeceğidir. Kural olarak, ne olursa olsun kusursuz performans sağlamak için bir sunucu ağına sahiptir..

Bulut barındırma ile karşılaştırıldığında biraz daha pahalı olmasına rağmen paylaşılan barındırma hizmetleri, güç ve karşılanabilirlik arasında iyi bir denge sağlar. Kullanıcılar, web’de bulunan düzinelerce teklif arasından seçim yapabilir. Doğru olanı seçmek büyük bir meydan okuma gibi görünebilir.

En İyi Bulut Hosting Servis Sağlayıcılarından 10 tanesini test ettik:

 1. Bluehost – En İyi Bulut Hosting Sağlayıcısı
 2. Hostpapa – # 1 Amerika’nın Bulut Barındırma Sağlayıcısı
 3. Hostinger – En Ucuz Bulut Hosting Çözümü
 4. Liquid Web – İşletmeler için Tamamen Yönetilen Hosting
 5. HostGator – Tamamen Yönetilen Bulut Barındırma
 6. 1&1 IONOS – En Popüler Avrupa Hoster
 7. GoDaddy – AWS Destekli Barındırma
 8. iPage – Özelleştirilebilir Bulut Tabanlı VPS Barındırma
 9. A2Hosting – 20X Daha Hızlı Bulut Barındırma
 10. InMotion – Sıfır Kesinti Barındırma

Bir bulut barındırma sağlayıcısı seçerken dikkate alınması gereken temel faktörler, fiyat ve sunduğu özellikleri içerir. Aynı zamanda, kullanıcılar aşağıdakileri içeren bazı temel yönleri göz önünde bulundurmalıdır:

 • Bant genişliği – Bant genişliği miktarı, web sitenizin sunucuya bağlanma yoluyla ne kadar bilgi verebileceğini ve seyahat hızını tanımlar. Ne kadar çok bant genişliğiniz varsa, trafik çok yüksek olduğunda bile web sitenizin göstereceği performans o kadar iyi olur.
 • Veri deposu – rasgele erişimli bellek bulut barındırma dijital beynidir. Web sitenizin aynı anda birden fazla işlemi gerçekleştirmesi gerekiyorsa, site işlevselliğine bağlı olarak birkaç gigabaytı kapsayacak şekilde geliştirilmiş RAM aramanız gerekir..
 • işletim sistemi – Bulut barındırma, işletim sistemine dayanır. Tüm hayati süreçleri etkiler ve sanal sunucu altyapısını yönetir. Başka bir deyişle, bulut işletim sistemi, yönetici süreçleri ve arka uç yazılım ve donanım kaynaklarını işleyen sanal kalbidir.

Yukarıda belirtilen bazı temel hususlardır. Şimdi en iyi bulut barındırma tekliflerine ve getirdikleri özelliklere daha yakından bakacağız.

Bluehost – En İyi Bulut Barındırma

Bluehost - En İyi Bulut Barındırma

Bluehost – En iyi bulut barındırma çözümüdür. Son kullanıcıya güç ve olağanüstü performans sunmak için bir dizi kaynak içeren kullanımı kolay bir platform olarak gelir. Müşteriler, en iyi hız ve ölçeklenebilirliğe ek olarak güvenli ve tam olarak yönetilen barındırma ortamından da yararlanacaklar:

 • Verim – En son testler% 99,99’a kadar neredeyse mükemmel çalışma süresi gösterdi. Aynı zamanda platform, sayfa yükleme hızı söz konusu olduğunda pazardaki en hızlı platformlardan biri gibi görünmektedir. Ortalama hız oranı 424 ms.
 • Düşük Bakım Hizmeti – sistem veri aynalarını çeşitli cihazlarda saklar. Biri sorun olması durumunda düşerse, diğerleri hata giderilene kadar boşluğu alacaktır. Platform, trafik ve olası arızalara rağmen yüksek hız ve performans sağlamak için yeterli kaynağı çekiyor.
 • WordPress Kimlik Bilgileri – bulut barındırma hakkında konuşsak bile, Bluehost’un en iyi WP odaklı barındırma sağlayıcısı olduğu gerçeğini kaçıramayız. Müşteriler bir tek tıklamayla WP kurulumu otomatik yükseltmelere, WP temalarına, eklentilere, eklentilere vb. ek olarak.
 • Basit Plan Uzantısı – Bluehost, projeniz daha fazla yetenek için her istediğinde planlar arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır. Tek ihtiyacınız olan, ödemeyi yeni bir plana göre artırmak ve hemen kullanmaya başlamaktır.

Bluehost Cloud Barındırma Maliyeti: 6GB’a kadar RAM ve ayda 7.99 $, 10.99 $, 14.99 $ ve 23.99 $ maliyeti olan birden fazla SSD depolama seçeneğine sahip Basic, Plus, Choice Plus ve Pro planlarını içerir. 24 veya 36 ay önceden ödeme yaparsanız ekstra indirimlerden yararlanabilir ve birkaç dolar tasarruf edebilirsiniz.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Hostpapa – # 1 Amerika’nın Bulut Barındırma Sağlayıcısı

Hostpapa - # 1 Amerika'nın Bulut Barındırma Sağlayıcısı

HostPapa – Amerikan merkezli en iyi bağımsız barındırma sağlayıcılarından biridir. Başlatmak istediğiniz projeye bağlı olarak çeşitli sunucu çözümleri sunar. Kullanıcılar, WP için optimize edilmiş paketlerin yanı sıra e-ticaret ihtiyaçları için ayrı sunucu olanaklarının yanı sıra paylaşılan ve ayrılmış barındırma arasından seçim yapabilir. Şirket bulut tabanlı teknolojiler kullanıyor ve iyi performansa sahip. Temel özellikler aşağıdaki gibidir:

 • Kullanım kolaylığı – platformun kullanımı son derece kolaydır. Uzman olmanıza gerek yok. Basit bir cPanel, sistemin nasıl çalıştığını bulmayı kolaylaştırır. Kullanıcılar, farklı ekranlar arasında geçiş yapmaya gerek kalmadan tüm enstrümanları ve hizmetleri tek bir kontrol panelinden yönetebilir.
 • Tam Çevrim Platformu – HostPapa sadece bir barındırma sağlayıcısı değildir. Canlı projelerinizi oluşturmanıza, başlatmanıza ve sürdürmenize izin vermek için oluşturulmuş bir platformdur. Sistem, iş için e-posta araçları ve web sitesi oluşturma araçları içeren özel işaretleme paketleri sunar.
 • Özel Web Sitesi Oluşturucu – önceden tasarlanmış düzenlere ve basit özelleştirme araçlarına sahip sezgisel bir sürükle ve bırak web sitesi düzenleyicisi kullanarak kullanıma hazır siteler oluşturun. Kodlama becerisine gerek yoktur.
 • Sağlam performans – HostPapa, web sitesi performansı ve istikrarı açısından iyi bir seçenektir. Platform, 759ms sayfa yükleme hızına ek olarak son 24 ayda% 99,98 çalışma süresi oranı gerçekleştirdi.
 • Ücretsiz Özellikler – her kullanıcı 1 yıllık ücretsiz bir alan adı alır. SSL şifrelemesi. Sınırsız bant genişliği, web sitesi geçişi veya alan adı transferi de fiyata dahildir.
 • Yeşil Sunucu Çözümleri – HostPapa% 100 yeşil hosting sağlayıcısıdır. Platformun, son kullanıcıya barındırma tesisleri sağlamak için güneş ve rüzgar enerjisi içeren yenilenebilir enerji kaynaklarını kullandığı anlamına gelir.
 • E-Ticaret için sunucular – dijital mağazanızı barındırmanız gerekiyorsa, ayrı bir Çevrimiçi Mağaza barındırma planı tercih edebilirsiniz. Farklı büyüklükteki dükkanlar için tasarlanmıştır. HostPapa ekibi mağaza yapılandırmalarına yardımcı olmaya hazırken sınırsız ürün satabilirsiniz.

HostPapa bulut barındırma maliyeti: gerektiğinde yükseltilebilecek üç temel plan vardır. Kullanıcılar başlangıçta bir Başlangıç ​​(3,95 $ / ay), İşletme (3,95 $ / ay) ve Business Pro planı (12 $ / 95 / ay). Yenileme fiyatları genellikle daha yüksektir. Bu nedenle, fiyatları önceden kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca kaynaklara bağlı olarak 299,49 $ ‘a kadar kullanıcılara mal olabilecek VPS hosting de vardır. Bir e-Ticaret çözümü arıyorsanız, fiyat etiketi aylık 19,99 ile 139,99 ABD doları arasındadır.

Ayrıca bakınız: HostPapa incelemesi.

HostPapa’yı Şimdi Deneyin

Hostinger – En Ucuz Bulut Hosting Çözümü

Hostinger - En Ucuz Bulut Hosting Çözümü

Hostinger – seçmek için birden fazla uygun fiyatlı bulut barındırma planları ile kaliteli bir sunucu çözüm sağlayıcısıdır. Şirket piyasada 15 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Web sitenizin performansını optimize etmek için kullanıcılar, esnek barındırma paketleri ve araçlar arasında iyi bir üne sahiptir. Temel özellikler aşağıdaki gibidir:

 • Üstün Hız ve Kontrol – Hostinger uzmanları sunucu yönetimi ve yapılandırmasıyla ilgilenecektir. Tek ihtiyacınız olan bir plan seçmek ve 3 kat daha yüksek hızın avantajlarını yaşamak. Ziyaretçileriniz neredeyse anında sayfa yükleme süresinden memnun kalacaklardır. Yönetim sürecini teknik bir geek olmadan kontrol panelinden de yapabilirsiniz..
 • Genişletme Özellikleri – sistem büyüme ve genişleme için çok yer ayırır. Giriş planıyla küçük bir proje başlatabilir ve ardından tek bir tıklama ile daha ölçeklenebilir bir çözüme geçebilirsiniz. Projeniz büyüdükçe her zaman daha güçlü bir pakete güvenebilirsiniz.
 • Cache Manager ile Daha Fazla Hız – Hostinger, web sitesi hızını artıran entegre bir önbellekleme teknolojisine sahiptir. Sitenizin SEO sıralamaları, müşterilerin deneyimi ve diğer hayati yönleri üzerinde kesinlikle olumlu bir etkisi olacaktır..
 • Tek Tıkla Etkinleştirme – bulut barındırma çok kolay varlık ve etkinleştirmek için. Süreç özel yetenek gerektirmez. Sadece düğmeye tıklayın ve çevrimiçi olun.
 • Kaynaklarınızı Yönetin – Hostinger yalıtılmış sanal kaynaklar kullansa da, kullanıcıların özel IP’ye ek olarak tüm örnekler, limitler vb. Üzerinde tam bir kontrolü vardır..

Hostinger bulut barındırma maliyeti: platform 3 hızlı bulut barındırma çözümüyle birlikte gelir. Başlangıç, Profesyonel ve Global paketleri içerir. Her üç plan da sınırsız bant genişliği ve özel bir IP adresi ile gelir. Başlangıç ​​planı, 40 GB alan ve 3 GB’a kadar RAM ile aylık 7,45 dolar. Profesyonel plan, 80GB alan ve 6 GB’a kadar RAM ile aylık 14.95 $ ‘a mal olacak. Global plan fiyatı 200 GB alan ve 16 GB RAM’e kadar 37,00 $ ‘dan başlıyor.

Ayrıca bakınız:
Hostinger incelemesi.
Hostinger vs Bluehost Karşılaştırması.

Hostinger’ı Şimdi Deneyin

Liquid Web – İşletmeler için Tamamen Yönetilen Hosting

Liquid Web - İşletmeler için Tamamen Yönetilen Hosting

Liquid Web – Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da bulunan 4 veri merkezi bulunan, ABD merkezli bir hosting firmasıdır. Platform üç ana seçenekte güçlü sunucu çözümleri sunar. Kullanıcılar, sağlanan kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmak için kendi kendini yöneten, tam yönetilen ve cPanel dahil barındırma paketleri arasından seçim yapabilir. Sistem, yalnızca bir başlangıç ​​başlatmayı düşündüğünüz veya zaten köklü bir iş yürüttüğünüzde maksimum esneklik sağlamak için gelişmiş teknolojiler kullanır.

Temel özellikler aşağıdaki gibidir:

 • Harika performans – Liquid Web, dünyanın farklı bölgelerinde bulunan veri merkezlerinin tek sahibidir. Şirket, hizmet düzeyine sahip gelişmiş altyapısı sayesinde% 100 kesintisiz çalışma oranı vaat ediyor (SLA) anlaşma, otomatik görüntü sıkıştırma, SSD depolama ve mükemmel performans sağlayan diğer özellikler.
 • Gelişmiş Güvenlik ve Hız – sistem, gelişmiş güvenlik ve hız sağlamak için güncel araçlar kullanır. Cloudflare entegrasyonu, Akami CDN ve istikrarlı web sitesi çalışmasını garanti eden yük dengeleyicileri içerir. Temel güvenlik araçları arasında DDoS saldırı önleme ve algılama, FireWall ortamı, bulut ve site dışı yedeklemeler vb..
 • WP ve WooCommerce için Hosting – Liquid Web, azaltılmış sorgu yükleri nedeniyle% 75 daha yüksek kapasiteye sahip WP tabanlı sitelerinizi barındırmak için güçlü kaynaklar sunar. e-Ticaret projeleri Jilt entegrasyonundan faydalanacaktır. Ücretsiz mağaza taşıma, web mağaza eklentileri ve temalar pakete dahildir.
 • Basit Sunucu Yönetimi – platformun kullanımı kolaydır. Kullanıcılar, ek bir depolama bloğu ekleme veya eklentileri indirme şansı ile tam olarak yönetilen bulut tabanlı barındırma hizmetinden yararlanabilir. Veya tamamen sorunsuz bir WP için optimize edilmiş pakete güvenebilirler. Ne seçerseniz seçin, cPanel varlıklar ve kaynaklar üzerinde tam kontrol sağlar.

Liquid Web bulut barındırma maliyeti: hosting planları iki gruba ayrılabilir. Birincisi, basit siteleri veya mağazaları olan kişiler içindir. Üç ana plan içerir: Kök erişimi aylık 15 $ olan yüksek performanslı VPS artı WP ve WooCommerce planları her biri 19 $ / ay. İkinci grup köklü şirketler ve büyüyen girişimciler içindir. Burada özel ve VPS paketleri, çoklu site yönetimi için küme barındırma, daha yüksek performanslı sunucular, yönetilen WooCommerce planları vb..

Liquid Web’i Şimdi Deneyin

HostGator – Tamamen Yönetilen Bulut Barındırma

HostGator - Tamamen Yönetilen Bulut Barındırma

HostGator – web sitesi sahiplerine hızlı ve güvenli bir barındırma çözümü sunan bulut tabanlı bir platformdur. Ana avantaj, sistem aynı anda birkaç kutu sunucusu kullanarak olası arızaları veya çökmeleri önlemek için bulut tabanlı teknolojiler kullanırken barındırma olanaklarının kontrolünü ele geçirmenizdir. Gece gündüz desteğine ek olarak kullanımı ve yönetimi kolaydır. Ana barındırma özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • İyi performans – en son testler A + hızını göstermiştir. Platformun, Bitcatcha kontrolüne göre gerçekten harika sonuçlar verdiği ABD dahil farklı konumlarda sunucuları var.
 • Harika Çalışma Süresi – HostGator, bulut tabanlı sunucu çözümleri sayesinde şu anda% 100 olan çalışma süresi oranına göre en iyi barındırma sağlayıcılarından biri olduğunu kanıtladı.
 • Esnek Sunucu Çözümleri – sistem farklı ihtiyaçlar için barındırma çözümleri sunar. Kullanıcılar WordPress için optimize edilmiş, VPS ve özel hosting arasından seçim yapabilir.
 • Kullanım kolaylığı – Sistemin, anlaşılması zor tonlarca ayarı olan tipik tuğladan harca gösterge panolarından farklı olan kendi cPanel’i vardır. Tamamen yönetilebilir bir sistem, kullanıcıların barındırmada ince ayar yapmasını ve ana web sitesi performans ölçümlerini takip etmesini basitleştiren genel ve ekstra araçlarla birlikte gelir.
 • Site Taşıma – Sistem, zaten var olan bir web sitesini bir barındırmadan diğerine aktarmaya yardımcı olacak özel geçiş ekibine sahiptir. Hizmet ayrıca önceden kayıtlı alan adlarının aktarılmasını da içerir.
 • Ölçeklenebilirlik – HostGator gerekli yükseltmeleri yapacak kadar esnektir. Kullanıcılar, trafik artışı durumunda daha fazla kapasiteye ve daha iyi varlıklara sahip paketleri seçmek için bir tıklamayla planı değiştirebilir. Sistem, planlar arasında kesintisiz geçiş sağlar.
 • Güvenlik özellikleri – platform sistem güncellemelerini otomatik olarak işler. Manuel kontrole gerek yoktur. Barındırma sağlayıcısı olası dijital tehditleri tespit etmek ve ortadan kaldırmak için güncel teknolojiler kullanır.

HostGator bulut barındırma maliyeti: Bunlar, sırasıyla 3,46 $ / ay, 5,39 $ / ay ve 8,30 $ / ay maliyetle Başlangıç, Premium ve e-Ticaret planını içerir. Tüm planlar ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL içerir.

Ayrıca bakınız: HostGator incelemesi.

HostGator’ı Şimdi Deneyin

1&1 IONOS – En Popüler Avrupa Hoster

1 & 1 IONOS - En Popüler Avrupa Hoster

1&1 IONOS – Kullandığın kadar öde modelini başarıyla uygulayan bir bulut barındırma platformu barındırma sağlayıcısıdır. Buradaki temel özellik, kullanılan tüm kaynakların belirli bir kullanıcıya tahsis edilmiş olmasıdır. Onları istek üzerine ölçeklendirmekte özgürsünüz. Sunucu kurulumunun yapılandırılması ve başlatılması yaklaşık 55 saniye sürer. İyi performans, trafik yüküne rağmen sorunsuz uygulama veya web sitesi çalışmasını sağlayacaktır.

Anahtar 1&1 IONOS avantajları şunları içerir:

 • Hızlı Kurulum – yeni bir sunucunun başlatılmasına başlamak için bir dakikadan az süreye ihtiyacınız olacaktır. Kullanıcılar bunu yapılandırma ve gerekli kapasiteye sahip kendi hazır barındırma altyapılarını oluşturma şansına sahiptir.
 • % 100 Uyumluluk – kullanıcılar herhangi bir yazılımı veya işletim sistemini seçmekte özgürdür. Kontrol paneline gidin ve tek tıklamayla başlatılacak ek sunucu uygulamalarını ve şablonlarını bulun.
 • Kullanım kolaylığı – platform, sunucularınızı ölçeklendirmek, yenilerini eklemek, ek uygulamalar başlatmak vb. İçin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlarla sezgisel bir kontrol paneli tasarlamıştır. Kullanıcılar, üçüncü taraf uygulamalarını entegre etmeyi kolaylaştıran barındırma API’sına tam erişime sahip olacaktır.
 • Sertifikalı Veri Merkezleri – 1&1 IONOS, ABD, İngiltere ve Avrupa dahil dünyanın farklı yerlerinde bulunan sertifikalı sunucuları sayesinde mükemmel performans sağlar. ISO 27001 sertifikası ile belirlenen en yüksek güvenlik ve performans standartlarını karşılarlar.
 • Güvenlik Araçları – ekstra 2FA güvenlik katmanları ve iki faktörlü kimlik doğrulamanın yanı sıra, sistem projelerinizi ve sunucularınızı sahtekarlıklara, DDoS saldırılarına veya diğer siber tehditlere karşı en ufak bir ipucundan korumak için gelişmiş SIEM ve IDS / IPS teknolojilerini kullanır.

1&1 IONOS bulut barındırma maliyeti: daha önce de belirttiğimiz gibi, sistem kullandıkça öde modelini kullanır. Bu, kullanılmış varlıklar için çevrimiçi ödeme yaptığınız anlamına gelir. Pirinç sunucu tipine bağlı olacaktır. Platform, Standart ve RAM için optimize edilmiş sunucu paketleri sunar. Her biri SSD ve GB oranları ile 9 farklı seçenek içerir. Standart sunucu 0,0069 $ / saat’ten 5 $ / ay’a başlar. RAM için optimize edilmiş sunucu fiyatı saat başına 0,0250 $ ‘dan 18 $ / ay’ a kadar değişir..

Ayrıca bakınız: 1&1 IONOS incelemesi.

Deneyin 1&1 IONOS Şimdi

GoDaddy – AWS Destekli Barındırma

GoDaddy - AWS Destekli Barındırma

GoDaddy – bir dizi özel sunucu çözümü sunan bir web barındırma ve etki alanı kayıt şirketidir. Platform kendi sunucu bulutunu kapatmasına rağmen, Paylaşılan ve WordPress barındırmasını AWS’ye (Amazon’un Barındırma Sağlayıcısı) kullanıcılarına iyi performans, güvenlik ve her planda yer alan diğer özelliklerden yararlanmalarını sağlamak için:

 • İyi performans – sistem, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da bulunan sertifikalı sunuculara ek olarak çalışma süresinin% 99,9’unu garanti eder.
 • Gelişmiş Müşteri Desteği – kullanıcılar günün her saatinde ABD merkezli destek ekibiyle iletişim kurabilir.
 • Güvenlik Araçları – GoDaddy, DDoS saldırılarını önlemek için özel araçlar kullanır. Kullanıcılar otomatik yedekleme ve güncellemelere güvenebilir. Ayrıca, her türlü şüpheli etkinliği tespit eden ve ortadan kaldıran ayrı bir güvenlik ekibine sahiptir..
 • Kusursuz Plan Yükseltme – projeniz her zaman daha fazla bellek veya bant genişliği gerektirdiğinde, planınızı tek bir tıklamayla yükseltebilirsiniz. Kullanıcılar, tek tıkla uygulama entegrasyonu, alan adı yüklemesi vb. Dahil olmak üzere gerekli tüm işlevlere sahip sezgisel ve esnek bir kontrol panelinde bulacaklar.

GoDaddy bulut barındırma maliyeti: GoDaddy, temel WP ve Paylaşılan planlar için nöbetçi fiyatı göz önüne alındığında oldukça pahalı görünebilir. Paketini sadece bazı temel özellikler ile ayda 5,99 $ hosting kullanmaya başlayabilirsiniz. Öte yandan, tüm tavalar sınırsız bant genişliği ve bir yıllık ücretsiz alan adı ile gelir. Tüm seçeneklerin bir arada bulunduğu maksimum sunucu çözümü size aylık 19,99 dolara mal olacak.

GoDaddy’yi Şimdi Deneyin

iPage – Özelleştirilebilir Bulut Tabanlı VPS Barındırma

iPage - Özelleştirilebilir Bulut Tabanlı VPS Barındırma

iPage – bulut tabanlı VPS sunucu çözümlerini sunan uygun fiyatlı bir hosting şirketidir. Platform, daha fazla güç, gelişmiş esneklik ve basit yönetim araçları vaat ediyor. Barındırma ile birlikte, önceden yüklenmiş komut dosyaları, ücretsiz alan adı ve yönetilen müşteri desteği alırsınız. Temel özelliklerin listesi aşağıdaki gibidir:

 • Hosting Özelleştirme – kullanıcılar barındırma çözümlerini özelleştirmek için root erişimine sahip olacaklar. İhtiyacınız olan yazılımı seçmenin yanı sıra ek uygulamalar yükleyebileceksiniz.
 • Sunucu Hız Arttırıcı – sistem bellek tahsisine ek olarak yüksek hız ve istikrarlı barındırma performansı sağlamak için yansıtılmış SAN depolama alanını kullanır.
 • Ölçeklenebilir Sunucular – projenizin daha fazla varlık gerektirdiğini fark ettiğinizde, bulut tabanlı işlevsellik daha güçlü bir plan tercih eden paketler arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır.
 • Kapsamlı Destek – kullanıcıların herhangi bir sorun olduğunda destek ve profesyonel yardım almanın çeşitli yolları vardır. Anında yanıt için Canlı Sohbet veya uluslararası bir telefon kullanabilirsiniz.

iPage bulut barındırma maliyeti: iPage, Basic, Business ve Optimum paketleri içeren üç büyük bulut tabanlı VPS planı sunar. Aylık olarak sırasıyla 19,99 $, 47,99 $ ve 79,99 $ ‘a mal olacaklar. Her planda bir dizi özel IP adresi, özel cPanel ve 1 yıllık ücretsiz alan adı bulunur.

Ayrıca bakınız: iPage incelemesi.

İPage’i Şimdi Deneyin

A2Hosting – 20X Daha Hızlı Bulut Barındırma

A2Hosting - 20X Daha Hızlı Bulut Barındırma

Gözden A2Hosting -% 300 daha hızlı hız sağlamak için SwiftServer Platformu ile harmanlanmış hızlı SSD’leri kullanan güçlü bir sunucu çözümü sağlayıcısıdır. Platform,% 99,9 çalışma süresi, mükemmel destek ve uygun fiyatlı planlara ek olarak Turbo Sunucularını daha hızlı sayfa yükleme hızı ile övünüyor.

 • Yüksek Hızlı Sunucular – sistem 20 kat daha yüksek sayfa yükleme hızını garanti eden SwiftServer Platformunu başarıyla uyguladı. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak, istikrarlı ve hızlı web sitesi çalışmasını garanti eden Turbo Sunuculara ek olarak daha hızlı SSD’lerden yararlanabilirler. Özelleştirilebilir Sunucu Çözümü – A2Hosting, ihtiyaç duymayacağınız varlıklarla tek bir planda sıkışmak yerine ihtiyacınız olan barındırma ortamını tasarlamanızı sağlar. Projeniz için geçerli olan müşteri özellikleri ile kendi hesabınızı oluşturma fırsatını kullanın.
 • Gelişmiş Kontrol Araçları – Tüm barındırma çözümleri, sunucunuzu gerektiğinde yeniden başlatmak veya kapatmak için kontrol araçlarıyla birlikte gelir. Yeni işletim sisteminin veya uygulamaların yüklenmesi durumunda yeniden yüklenmesini de sağlayabilirsiniz.
 • Güvenilirlik – Kullanıcılar ayrıca güncel güvenlik düzeltme eklerine,% 99,9 kesintisiz çalışma hızına ve dünya genelinde birden çok veri merkezine güvenebilir.

A2Hosting bulut barındırma maliyeti: üç ana plan LITE, SWIFT ve TURBO’dur. Aylık sırasıyla 7.99 dolar, 9.99 dolar ve 18.99 dolar. Her plan kolayca özelleştirilebilir. Burada ihtiyacınız olan bant genişliğinin yanı sıra çekirdek sayısını, disk alanını ve belleği de seçebilirsiniz. Varlıklardan herhangi birini ekledikten sonra, son fiyatı daha önce göreceksiniz. Kullanıcılar özel özellikleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve uygun bir sunucu konumu seçebilir.

InMotion – Sıfır Kesinti Barındırma

InMotion - Sıfır Kesinti Barındırma

Hareket halinde – hem bireysel hem de iş gereksinimlerini karşılamak için bulut tabanlı VPS barındırma hizmeti sunan bir platformdur. Esas olarak işletmeler için tasarlanmış olan sistemin sunucu çözümü, tüm varlıkları kontrol altında tutmak için Web Hosting Manager’ı içeren kolay yönetilen VPS barındırma, sezgisel kontrol paneli ile birlikte gelir. Platform gelişmiş güç ve performans sağladığını iddia ediyor. Kaputun altına bir göz atalım:

 • Sıfır Kesinti Süresi – InMotions, kararlılığı sağlamak için yedek donanım kümeleri kullandığından tam anlamıyla kesinti süresi vaat etmiyor.
 • Yönetilen Sunucular – kullanıcılar sistem güncellemeleri, en son güvenlik yamaları, uygulamalar vb. Üzerinde tam kontrole sahiptir..
 • uygunluk – Sistem, kullandığınız web teknolojilerinden herhangi biriyle harika çalışır. WordPress, Django, Magento ve diğerleri dahil endüstri lideri CMS ile uyumludur.
 • Sınırsız Özellikler – InMotion planlarının her biri, kendiniz ve müşterileriniz için projeleri barındırmanıza olanak tanıyan sınırsız web sitesi ve alan adı barındırmanıza izin verir.

InMotion bulut barındırma maliyeti: seçim yapabileceğiniz üç ana plan var. VPS-1000HA-S, aylık 44,99 ABD doları, VPS-2000HA-S, aylık 84,99 ABD doları ve VPS-3000HA-S, 149,99 ABD dolarıdır. Tüm planlar tamamen lisanslı özel cPanel, ücretsiz SSL ve SSD vb..

InMotion’ı Şimdi Deneyin

Sonuç olarak

Bulut barındırma çözümleri daha esnek bir araç net fiyatlandırma. Disk alanı, RAM, bant genişliği vb. Miktarlarını görebildiğiniz için, ne kadar ödediğinizi her zaman bilirsiniz. Aynı zamanda, bulut barındırma sağlayıcıları hiçbir zaman tek bir sunucuda gerekli kaynakları kullanmaz. Olası arızalara rağmen kusursuz bir web sitesi işletimi sağlamak için birkaç ünite arasında yayılırlar.

Esneklik, bulut barındırma çözümlerini bu kadar güvenilir ve aynı zamanda güçlü kılan özelliktir. Başlangıç ​​fiyatı, normal VPS barındırma sağlayıcılarından bazılarına benzer olsa da, kullanıcılar genişletilmiş kaynaklardan yararlanabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map