En İyi Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

En İyi Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı


Kullanıcılar artık profesyonel bir portföye, web mağazasına veya kurumsal bir siteye ihtiyaç duyduklarında sonsuz enstrümanlardan yararlanabilirler. Türüne ve amaçlarına rağmen, web sitesi oluşturucuları kanıtladı sağlam bir web temsiline giden yolda en kolay ve en hızlı seçenek olmak. Çevrimiçi inşaatçılar popülerleşirken, çevrimdışı web sitesi yazılımı bir süre gölgede kalmaya devam ediyor. Önemli çevrimdışı web sitesi oluşturma platformlarından bazılarını vurgulamaya ve bunları önde gelen bir çevrimiçi hizmetle karşılaştırmaya karar verdik.

Yapmamız gereken ilk şey, çevrimdışı bir üreticinin gerçekte ne olduğunu bulmaktır. Çevrimdışı yazılımın kaçırdığı ve isabet ettiği şeyler?

Çevrimdışı bir web sitesi oluşturucu, indirilebilir yazılım öğeleri kümesidir. Bir kullanıcının bir site oluşturması gerektiğinde, bu parçaları bir bilgisayara indirip yüklemesi gerekir. Çevrimiçi platformlardan farklı olarak, web sitenizi düzenlemek için internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

Bu gerçek, daha yüksek güvenlik ve iyi bir yedekleme derecesi sağlar. Öte yandan, PC’niz oluşturucuya erişmenin tek yoludur. Çalışmayı web sitesinde dış kaynak kullanamaz veya uzaktan düzenleyemezsiniz.

Çevrimdışı bir web sitesi oluşturucu kullanmanın ana aşamaları şunlardır:

 • Yazılımı indirin.
 • Web sitesi platformunu dizüstü bilgisayarınıza veya PC’nize veya Mac’inize yükleyin.
 • Şablonlar listesinden seçim yapın veya kendinizinkini tasarlayın.
 • İçerik ekleyin ve düzenleyin.
 • Medya dosyaları ekle.
 • Web sitesini yayınla.

Bazı çevrimdışı platformlarda hala bir sürükle ve bırak özelliği, oldukça karmaşıktırlar. Yeni başlayanların tüm işlevlere ve özelliklere ayak uydurması biraz zaman alacaktır. Ayrıca, çevrimdışı bir oluşturucu kullanmak için gelişmiş donanım, ayrı bir barındırma ve düzenli güncelleme indirmeleri gerekir.

En İyi Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucularından 7’sini Test Ettik:

 1. Wix – En İyi Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı (SaaS)
 2. WordPress – Herhangi Bir Web Sitesi için Ücretsiz İndirilebilir CMS
 3. Webflow – Profesyonel Web Tasarım Aracı
 4. Dreamweaver – Çevrimdışı Web Tasarım ve Geliştirme Aracı
 5. Mobirise – Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturma Programı (Mac & Pencereler)
 6. TemplateToaster – Web Sitesi Şablonları Oluşturmak için Çevrimdışı Yazılım
 7. Adobe Muse СС – Web Tasarımcıları için Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucu

Yukarıda listelenen tüm sistemler, avantajları, dezavantajları, özel parametreleri ve özellikleri ile birlikte tam özellikli çevrimdışı web oluşturma araçlarıdır. Her yazılım belirli görevlerin tamamlanması için harika çalışıyor. Bu nedenle, bireysel projeniz için en uygun olanı seçmek için hizmetlerin her birini ayrıntılı olarak incelemek mantıklıdır.

Wix – En İyi Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı (SaaS)

Wix - En İyi Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı (SaaS)

olmasına rağmen Wix çevrimiçi bir kurucu, aslında barındırılan bir program. Çevrimdışı yazılımlar arasındaki tek fark, program dosyalarını indirmenize ve bunları barındırmak için bir yer aramanıza gerek olmamasıdır. Zaten barındırılan dosyalar ve tüm değişikliklerin gerçek zamanlı olarak kaydedildiği hepsi bir arada bir çözüm elde edersiniz.

Platformun farklı amaçlar için eşit derecede iyi olduğu kanıtlanmıştır. Yeni başlayanların birkaç saat içinde sağlam bir web mağazası, profesyonel görünümlü bir portföy veya yakalama iş web sitesi bulmasını sağlar. Yazılım, site sayfalarını tek bir tıklamayla özelleştirmek için gelişmiş çevrimiçi düzenleyicisine sahiptir..

Ana Wix’in avantajları aşağıdaki gibidir:

 • Kullanım kolaylığı – Wix muhtemelen anlaşılması en kolay WYSIWYG editörüne sahiptir. Oturum açtıktan sonra bir web sitesi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sezgisel arayüz burada her şeyin nasıl çalıştığını anlamak uzun sürmez;
 • Büyük Şablon Koleksiyonu – yazılım, her tür web sitesi için mobil kullanıma hazır şablonlardan oluşan muhteşem bir seçim sunar. Wix geliştiricileri düzenli olarak kullanıcıların beklentilerini karşılamak için yeni temalar bulurlar. Tüm şablonlar profesyonelce tasarlanmış ve mükemmel bir çevrimiçi görünüme sahiptir;
 • Wix Uygulama Marketi – web sitenizi daha kullanıcı dostu hale getirmek için bir widget veya uygulama mı arıyorsunuz? Wix, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir ÜCRETSİZ uygulama ve widget koleksiyonu ile kendi App Market’e sahiptir. Çarpıcı bir blog oluşturun, analitiği dijital mağazanıza entegre edin vb.
 • ADI Aracı – Wix, en yeni web sitesi oluşturma trendlerini takip ediyor ve benzersiz ADI aracı hiçbir zaman bir web sitesi oluşturmanıza izin verir. AI tabanlı sistemi tercihlerinizi ve beğenilerinizi dikkate alacaktır. Daha sonra herhangi bir manuel katılım olmadan ihtiyacınız olan bir web sitesini otomatik olarak oluşturacaktır;
 • Wix Mobil Editör – artık web sitenizi yayınlamadan önce bir mobil cihazda nasıl görüneceğini kontrol edebilirsiniz. Araç, orijinal web sitesinin web sürümünü etkilemeden çeşitli blokları ve bölümleri düzenlemenizi sağlar.

Dahası, Wix hepsi bir arada bir platform olarak geliyor. Bu, nerede olduğunu düşünmek zorunda olmadığınız anlamına gelir web sitenizi barındırın veya bir alan adı kaydedin. Sistem, karmaşıklıklarına rağmen farklı projelerle başa çıkabilmeniz için yeterince gelişmiş. Üçüncü taraf geliştiricilerin veya programcıların yardımına hiç ihtiyacınız olmayacak. Web sitesi oluşturucu uygun fiyatlandırma politikası sunuyor – ücretsiz bir abonelik ve maliyeti sadece 4,50 $ / ay’dan başlayan birkaç ücretli plan var.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Herhangi Bir Web Sitesi için Ücretsiz İndirilebilir CMS

WordPress - Herhangi Bir Web Sitesi için Ücretsiz İndirilebilir CMS

WordPress – indirmek ve kurmak ücretsiz olan tanınmış bir İçerik Yönetim Sistemidir. Başlangıçta blog geliştirme amaçlı olan platform şimdi kişisel ve iş amaçlı kullanım için her türlü projeyi başlatmak ve yönetmek için kullanılıyor.

CMS’yi kullanımı kolay bir sistem olarak adlandırmak oldukça zordur, çünkü üst düzey projeler oluşturmak için biraz kodlama ve web tasarımı yeterliliği gerektirir. Sistem, kapsamlı entegrasyon seçenekleri, yerleşik ve üçüncü taraf şablonlarının kullanılabilirliği ve gelişmiş tasarım özelleştirme araçları ile bilinir.

Önemli WordPress avantajları şunları içerir:

 • Ücretsiz Hosting Seçimi. WordPress, proje gereksinimlerinize uyan ve en çok ihtiyaç duyulan herhangi bir barındırma sağlayıcısını seçmenizi sağlar. Dahası, birçok çağdaş ana bilgisayar, yalnızca birkaç tıklamayla yüklenmiş olan önceden ayarlanmış CMS ile birlikte gelir. Örneğin Bluehost, WordPress tarafından resmi olarak en iyi hizmetlerden biri olarak önerilen güvenilir bir barındırma sağlayıcısıdır. Bluehost, ilk kullanım yılında ücretsiz alan adı ve WordPress kurulumu için% 60 indirim sunuyor.
 • Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturma. WordPress ile çalışırken, kullanıcı bilgisayarında sanal sunucu almak için özel araçlar seçebilir. Bu, herhangi bir çevrimiçi bağlantı olmadan web sitelerini başlatmayı mümkün kılarken, hazır projeler özel barındırmalardan birinde yayınlanabilir.
 • % 100 Tasarım Özelleştirme. Hangi şablonu seçerseniz seçin, kaliteli, duyarlı ve% 100 özelleştirilebilir olacaktır. Uzun vadede en iyi sonucu almak için gerekli ayarları seçebilir ve değiştirebilirsiniz. Deneyebileceğiniz şey, hem stokta bulunan hem de sistemin galerisine eklenebilen genel web tasarım ayarları, renkler, arka planlar, stiller, yazı tipleri ve görüntülerdir. Ek olarak, sosyal medya dosyalarını, belgeleri, yeni galeri öğelerini vb. Yüklemek ve entegre etmek mümkündür..
 • Profesyonel Bloglama Platformu. WordPress başlangıçta bir blog sistemi olarak oluşturulduğu sürece, çok sayıda özelliği, aracı ve ayarı kapsayan son derece güçlü bir blog motoruna sahiptir. Hizmet, günün her saatinde ve hatta hareket halindeyken de güncellenebilen tam özellikli blogların başlatılmasına ve yönetilmesine izin verir.

WordPress tamamen ücretsiz bir CMS’dir. Ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. Bununla birlikte, ekstra özellikler, eklentiler, üçüncü taraf şablonları, barındırma ve alan adı almak için ekstra bütçe yatırmanız gerekeceğini unutmayın.

WordPress’i Ücretsiz Yükleyin

Webflow – Profesyonel Web Tasarım Aracı

Webflow - Profesyonel Web Tasarım Aracı

Webflow – Üst düzey performans ve olağanüstü tasarım ile profesyonel projeler geliştirmek için kullanılan bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Ana sistem uzmanlığı, tematik nişler, karmaşıklık, boyut ve diğer önemli parametrelerde farklılık gösteren gelişmiş projelerin geliştirilmesine kadar uzanır..

Sistemin karmaşıklığı ve profesyonel web tasarımı yaklaşımı nedeniyle, kullanıcıların en baştan kodlama becerilerine sahip olmaları beklenmektedir. Aksi takdirde, kontrol paneline alışmaları ve hizmetin tüm özellik setinde uzmanlaşmaları zor olacaktır. Web akışı, projenize olağanüstü bir görünüm ve mükemmel işlevsellik kazandırabilir.

Ana Web akışı avantajları şunlardır:

 • e-Ticaret Motoru. Web sitesi oluşturucu, her türlü çevrimiçi mağazayı kurmanıza ve değiştirmenize izin veren güçlü bir e-ticaret motoruyla birlikte gelir. Bu projeler üst düzey işlevsellik ile ayırt edilir, ancak bunları yönetmek için derin kodlama becerileri gerekmez. E-Ticaret projenize olağanüstü bir görünüm vermek için yapabileceğiniz şey, alışveriş sepetini entegre etmek ve özelleştirmek, ürün listeleri oluşturmak ve güncellemek, öğeleri yüklemek ve açıklamalarını sağlamak, fiyat eklemek, indirimler sunmak, web mağazası istatistiklerini izlemek, envanter araçları satış raporlarını vb..
 • Duyarlı Şablonlar. Web akışı, özelleştirilebilir, modern ve çok yönlü duyarlı şablonlardan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Bugün itibariyle, platformun şablon seti, hem ücretsiz hem de ücretli 200’den fazla hazır tasarımla karşılaşıyor. Hızlı ve kolay erişim sağlamak için şablonlar endüstriye göre sıralanmıştır.
 • Işık Kutusu Galerisi. Web sitesi oluşturucu artık profesyonel Lightbox galerileri oluşturmaya izin veriyor. Bu amaçla, sistem koleksiyonunda bulunan veya kendi yüklediğiniz ve kaydettiğiniz videoları ve görüntüleri kullanabilirsiniz. Bu özellik, tüm Webflow kullanıcılarının sürükleyici web tarama deneyimi oluşturma fırsatından yararlanabilmeleri için ücretsiz olarak sağlanmaktadır..
 • Kod Düzenleme. Yukarıda belirtildiği gibi, sistem kod düzenleme yoluyla özel ve kişiselleştirilmiş web sitesi tasarımları oluşturmayı mümkün kılar. Kullanıcıların, projelerine üst düzey bir görünüm vermek için özel HTML kodlarını altbilgilere veya başlıklara entegre etmelerine izin verilir.
 • After Effects ve Lottie Entegrasyonu. Web sitesi oluşturucusunun bir başka özelliği de After Effects ve Lottie entegrasyonudur. Sistem, kullanıcıların birden fazla sistem etkileşimi kullanarak vektör animasyonlarını görüntüleme seçeneklerini kontrol etmesini sağlar.

Webflow, temel uzmanlığı karmaşık ve özellik yüklü projelerin geliştirilmesine kadar giden profesyonel bir web sitesi oluşturucusudur. Ücretsiz planın yanı sıra, sistem çeşitli ödeme seçenekleri sunar. İki abonelik vardır – Site ve Hesap planları. Her biri, sırayla, daha küçük gruplara ayrılır – Web sitesi ve e-Ticaret planları ile Bireysel ve Takım planları. Bu planlar, buna karşılık olarak, kullanıcıların web tasarım ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri birkaç abonelik daha sunar.

Web Akışını Şimdi Deneyin

Dreamweaver – Çevrimdışı Web Tasarım ve Geliştirme Aracı

Dreamweaver - Çevrimdışı Web Tasarım ve Geliştirme Aracı

Adobe Dreamweaver – üst düzey işlevsellik ve zarif tasarım içeren profesyonel web siteleri oluşturma, yayınlama ve düzenleme sağlayan gelişmiş bir çevrimdışı web tasarım aracıdır. Yazılım, Creative Cloud hizmetinin bir parçası olarak sağlanır. Hiç uğraşmadan farklı türde web siteleri ve çevrimdışı uygulamalar oluşturmanıza ve güncellemenize olanak tanır. Bununla birlikte, sistemle çalışabilmek için bazı kodlama becerilerine ve web tasarım arka planına sahip olmak hala arzu edilir.

Hem web tasarım uzmanları hem de yeni başlayanlar, yazılımı üst düzey projeler geliştirmek için kullanabilirler. Bununla birlikte, yeni başlayanlar sistemi avantajlı hale getirmek biraz zaman ve çaba gerektirdiğinden sistemi karmaşık bulacaktır..

Şimdi ana Dreamweaver özelliklerine bir göz atın:

 • Kod Düzenleyici. Yazılım, platformun gelişmiş kod düzenleyicisine erişim sağlar. Burası, HTML, PHP, CSS, JSP, XML JavaScript ve daha fazlası gibi çeşitli web sitesi kodlarıyla çalışabileceğiniz yerdir. Bu özellik, bireysel profesyonel uygulama ve web sitesi tasarımı oluşturmanıza olanak tanır. Yaptığınız tüm adımlar ve düzenlemeler görsel önizleme modunda açıkça görüntülenir, böylece projeyi yayınlamadan önce mevcut hataları düzeltebilirsiniz.
 • Entegrasyon Seçenekleri. Dreamweaver, gelişmiş entegrasyon seçenekleriyle birlikte gelir. Kesin olmak gerekirse, Creative Cloud Library ve Adobe Stock Marketplace entegrasyonu açısından diğer Adobe ürünleriyle mükemmel bir şekilde bütünleşir. Web siteniz veya çevrimdışı uygulamanız için seçebileceğiniz ürünler arasında InDesign CC, Photoshop CC, Premiere Pro CC, Illustrator CC, After Effects CC, Dimension CC ve Animate CC’den bahsetmek mantıklı. Ek olarak, yazılım Business Catalyst, Bitbucket, GitHub ve daha birçok üçüncü taraf hizmetlerin entegre edilmesine izin verir.
 • Adobe Stock Marketplace Hizmetleri. Bir Dreamweaver kullanıcısı olarak, projeniz için seçilecek çok sayıda hizmetle zengin Adobe Stock Marketplace’e erişebilirsiniz. Burada, üzerinde çalıştığınız web sitesine veya uygulamaya daha fazla indirmek ve eklemek için geniş bir resim ve resim koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Ayrıca, projeniz için kullanmayı planladığınız birden fazla PSD dosyasını dışa aktarabilirsiniz.
 • Ücretsiz Şablonlar. Dreamweaver, üçüncü taraf hizmetlerden indirebileceğiniz ve yükleyebileceğiniz birçok şablona erişim izni verir. Bu tasarımlar hem ücretsiz hem de ücretli, bu yüzden ilgilendiğiniz tasarımı seçmek size kalmış. Yazılım Joomla, WordPress ve Drupal şablonlarını entegre etmenizi sağlar. Ancak, dış kaynaklardan tema seçmenin tamamen güvenli olmadığını unutmayın. Bu yüzden, bu yönü göz önünde bulundurun ve önceden seçilen her tasarımın güvenliğini kontrol edin.

Adobe Dreamweaver, Creative Cloud hizmeti tarafından sağlanan profesyonel bir çevrimdışı web tasarım aracıdır. Web oluşturma amacıyla kullanılan e’ye indirme ve kurulum gerektirir. Tamamen ücretsiz bir plan yok, ancak fiyat aralığı oldukça geniş olan ücretli aboneliklerinden birini seçmeden önce sistemin tüm özellik setini test etmenizi sağlayan 7 günlük bir deneme var..

Adobe Dreamweaver’ı indirin

Mobirise – Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturma Programı (Mac & pencereler)

Mobirise - Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturma Programı (Mac ve Windows)

Mobirise’nin piyasaya sürülmesi, çağdaşlarıyla karşılaştırıldığında bazı temel farklılıklara sahip olduğu için devrimci bir adım gibi görünüyordu. Her şeyden önce, duyarlı bir ücretsiz çevrimdışı yazılımdır. Bu, indirip yüklemeniz gerekeceği anlamına gelir. Aksi takdirde, web sitesi oluşturma işlemini başlatamazsınız. Kullanması çok basit.

Bu gerçek Mobirise’i yeni başlayanlar için iyi bir seçenek haline getiriyor. Yazılım, diğer bazı temel rekabet avantajlarına ek olarak sezgisel ve basit bir düzenleme ortamı sağlar.

Başlıca Mobirise avantajları şunları içerir:

 • Basit kurulum – işlem çok hızlı ve kolaydır. Donanımınızın gerekli sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun;
 • 800+ İçerik Bloğu – büyük bir koleksiyon oluşturan içerik bloklarından herhangi birini kullanarak benzersiz bir sayfa yapısı oluşturun;
 • Güzel Şablonlar – yazılım, kutunun dışında bir sürü çekici ve duyarlı şablon sunar. Tüm Mobirise web siteleri mobil uyumludur;
 • Basit Sürükle ve Bırak Özelliği – Mobirise, kullanımı kolay ve sezgisel bir WYSIWYG editörüne sahiptir. Bu, hiçbir kodlama becerisinin gerekli olmadığı anlamına gelir;
 • AMP Web Sitesi Oluşturucu – Çevrimiçi kartvizit, portföy veya blog oluşturmak için bir dizi AMP şablonu arasından seçim yapın. AMP şablonları, mobil cihazlarda işletmenizi / hizmetlerinizi temsil etmek ve tanıtmak için en iyi seçenektir.

Kullanıcılar, Mobirise web sitelerini barındırmak için bir yer seçebilir. Google Cloud, yerel sürücünüz veya hatta Github olabilir. Özellikler kesinlikle biraz esneklik katıyor. Yazılım ile ilgili bir başka iyi avantaj, web sitenizin ticari veya kâr amacı gütmeyen amaçlara hizmet edip etmeyeceğinin ücretsiz olmasıdır..

Ancak, Mobirise hosting sağlamaz, bu da bunun için ödeme yapmanız ve kendiniz sürdürmeniz gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, web siteniz için herhangi bir avans veya uzantı için ödeme yapmaya hazır olmalısınız. Öte yandan, kullanıcılar ücretsiz web barındırma alternatifi olarak Github Pages tercih edebilir.

Ücretsiz Mobirise indirin

TemplateToaster – Web Sitesi Şablonları Oluşturmak için Çevrimdışı Yazılım

TemplateToaster - Web Sitesi Şablonları Oluşturmak için Çevrimdışı Yazılım

TemplateToaster – programlama veya kodlama bilgisi gerektirmeyen gelişmiş, şık ve çağdaş şablonlar oluşturmanızı sağlayan çevrimdışı yazılımdır. Yazılım, Joomla, WordPress, Drupal, Magento ve diğer CMS için profesyonel ve görsel olarak çekici temalar yaratmak isteyen web tasarım uzmanları ve yeni başlayanlar için kullanışlıdır. Yazılımla bir tema tasarlamak için programlama becerileri veya web bağlantısı gerekmez.

TemplateToaster tarafından sunulan iki şablon tasarım seçeneğinden birini seçebilirsiniz. Proje ihtiyaçlarınıza göre daha fazla özelleştirmek için hazır duyarlı bir şablon kullanmak veya sıfırdan yeni bir şablon oluşturmak mümkündür.

Top TemplateToaster avantajları aşağıda listelenmiştir:

 • Duyarlı Düzenler. Sistemin en önemli özelliklerinden biri, görsel olarak çekici ve teknik olarak doğru şablonlar bağımsız olarak oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü bir görsel düzenleyici ve duyarlı düzenlerle birlikte gelmesidir..
 • Gelişmiş Uyumluluk. Şablon oluşturucu, seçtiğiniz neredeyse tüm İçerik Yönetim Sistemiyle uyumludur. Bu, herhangi bir kodlama veya üçüncü taraf yardımı olmadan istediğiniz CMS için yüksek kaliteli bir şablon tasarlayabileceğiniz anlamına gelir. Bu bir blog, e-Ticaret, küçük işletme web sitesi şablonu veya ihtiyacınız olan başka bir tema olabilir.
 • Sürükle ve Bırak Kullanıcı Arayüzü. TemplateToaster, ekstra teknikler veya kodlama becerileri olmadan güncel UI tasarımları oluşturmanıza olanak tanıyan entegre sürükle ve bırak işlevi sunar. Gerekli öğeyi seçin ve yerleştirmek istediğiniz alanı seçin ve oraya bırakın. Ardından, kolay ve hızlı olan içerik düzenlemeye geçebilirsiniz. Yaptığınız tüm düzenlemeler otomatik moda kaydedilir.
 • Şablon Koleksiyonu. Sistem, kendi şablonunuz için seçebileceğiniz zengin temalara sahiptir. Projeye göz atmak ve seçmek için sektöre özgü 10 ücretsiz tasarım paketi ve zengin ücretli şablon seçenekleri vardır. Tüm tasarımlar, en baştan doğru seçimi yapmanıza olanak tanıyan önizleme modu ile birlikte gelir. Ayrıca, hazır temalar hakkında sevmediğiniz bir şey varsa, kendi şablonunuzu sıfırdan tasarlama fırsatı vardır. Ancak bu seçenek kodlama bilgisini ima eder.

TemplateToaster resmi web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir. Programı kullanmak için ücretli planlardan birine yükseltmeniz gerekir – Standart (49 $) veya Profesyonel Sürüm ($ 149). Yazılım ayrıca, ücretli planlardan birini satın almadan önce programı test etmenizi sağlayan sınırsız bir deneme sürümü sunar.

Ücretsiz TemplateToaster İndir

Adobe Muse СС – Web Tasarımcıları için Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucu

Adobe Muse СС - Web Tasarımcıları için Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucu

Adobe Muse – profesyonel web tasarımcıları için geliştirilmiş, web uzmanları ve programcılar arasındaki işbirliği sürecini kolaylaştırmayı amaçlayan bir yazılımdır. Program, tasarımcıların üçüncü taraf kodlayıcıları işe almadan yaratıcılıklarını tüm hızıyla ifade etmelerini sağlamaktır.

Yazılımın ana misyonu, kullanıcıların esas olarak tasarım odaklı statik web siteleri bulmalarına izin vermektir. Platform, görünüm ve çarpıcı görünüm yakalama nedeniyle rakiplerden öne çıkan siteler oluşturmak için bir dizi kullanışlı özellik sunar.

İşte Adobe Muse’un ana hitlerinden bazıları:

 • Tanıdık Bir Gösterge Tablosu – profesyonel bir tasarımcıysanız, diğer bazı Adobe ürünlerini en az bir kez kullandınız. İster Photoshop, InDesign veya Illustrator ile çalışmaya alışkın olun, Adobe Muse arayüzünü zor bulacaksınız. Gösterge panosu aslında diğer tüm Adobe ürünleriyle aynı, ki bu kesinlikle iyi bir haber;
 • Genişletilmiş Enstrüman Listesi – web tasarım araç seti çok etkileyici görünüyor, burada çarpıcı bir tasarım oluşturmak için fırçalar ve katmanlardan kendi kendine barındırılan ve Typekit yazı tiplerine, metin boyutlarına ve daha fazla enstrümana kadar ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız;
 • Uzantılar ve Entegrasyon – Adobe Muse çevrimdışı bir oluşturucu olmasına rağmen, üçüncü taraf entegrasyonu için hala yer ayırıyor. Çeşitli widget’ları uygulayabilir ve gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde düzenleyebilirsiniz;
 • Esneklik – Program, dijital mağazanıza, profesyonel blogunuza veya başka herhangi bir web sitesi türüne ulaşmak için bazı gelişmiş entegrasyon özellikleri sunar;
 • Bir dizi tema – Adobe Muse, farklı web sitesi türleri için sonsuz temalar sağlayan binlerce geliştirici ile işbirliği yapıyor. Bazıları ücretsiz, bazıları ücretli. Bu yazılımın yardımıyla oluşturulan web siteleri mobil uyumludur;
 • Kod Düzenleme Seçeneği – kodlamaya devam ediyorsanız, program web sitesini özelleştirmek için CSS kodunu düzenlemenize izin verir.

Adobe Muse, bir dizi profesyonel araç arayan web tasarımcıları için iyi bir yazılımdır. Çok çeşitli tasarım özellikleri ve araç setleri ile birlikte gelir. Öte yandan, yeni başlayanlar için pek iyi bir seçim değil. Program yeni başlayanlar için çok karmaşık olacaktır. Dikkat etmeniz gereken şey, sistemin artık Adobe tarafından desteklenmediğidir. Böylece, sadece daha önce satın almış olan web tasarımcıları tarafından kullanılabilir.

Adobe Muse’u indirin

Web Sitesi Oluşturucuları: Çevrimdışı veya Çevrimiçi Olma?

Herhangi bir web sitesi oluşturucusunun ana fikri, yapım sürecini kolaylaştırmaktır. Profesyonel bir web tasarımcısı veya ilk dijital mağazanızı açmaya çalışan bir acemi olursanız olun, bu tür yazılımlar farklı karmaşıklıktaki web projeleriyle başa çıkmak için bir yardımcı olarak gelmelidir.

Öte yandan, doğru platformu seçmek çok önemlidir. Web sitesinin gelecekteki başarısını tanımlayacaktır. Bu nedenle, çevrimdışı ve çevrimiçi programları karşılaştırmaya ve temel isabetlerini ve özlemlerini vurgulamaya karar verdik. Ve hangisini seçerseniz seçin, hangisi size en uygun?.

Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucuları Tıklamalar ve Özlüyor

İndirilen bir yazılım olarak tasarlanan çevrimdışı web sitesi oluşturucuları hala yeterli esnekliğe sahiptir. Öte yandan, onları en azından şimdilik çevrimiçi yazılımın arkasında tutacak çekirdek özlüyorlar.

Çevrimdışı Yazılım Hitler:

 • İnternet bağlantısı olmadan web sitesini düzenleyin. Web sitenizle istediğiniz zaman çalışın;
 • Uygulanan WYSIWYG web sitesi editörleri sayesinde kullanım kolaylığı;
 • Web sitesi tasarımını ve içeriğini özelleştirmek için gelişmiş fırsatlar;
 • Ücretsiz program sürümleri;
 • Doğrudan düzenleme özellikleri.

Çevrimdışı Yazılım Özlüyor:

 • Manuel güncelleme kurulumu;
 • Yalnızca kişisel bilgisayarınızdan web sitesi erişimi;
 • Yazılım kurulumu gerekir;
 • Çevrimiçi web sitesi oluşturucularıyla karşılaştırıldığında daha yüksek fiyatlandırma;
 • Güncel olmayan yazılım, güncelleme eksikliği;
 • Ayrı web hosting;
 • Güçlü donanım ihtiyacı.

Çevrimiçi Web Sitesi Oluşturucuları Tıklamalar ve Özlüyor

Sadece birkaç saat ile herhangi bir tür bir web sitesi oluşturmak için oluşturulan, online web sitesi oluşturma yazılımı hiçbir kodlama yeteneği olmayan yeni başlayanlar için mükemmeldir. Kullanıcıların web sitelerini çevrimiçi tanıtmasına izin veren özelliklere ek olarak yüksek düzeyde esneklik sunar.

Çevrimiçi Yazılım isabetleri:

 • Yazılımı konuma rağmen ihtiyacınız olduğunda kullanın;
 • Sıfırdan bir web sitesi oluştururken kullanım kolaylığı ve hız;
 • Yazılım kurulumu gerekmez;
 • Daha fazla güncelleme fırsatı;
 • Güçlü donanım satın almaya gerek yok;
 • Manuel yazılım güncellemeleri ve indirmeleri yok;
 • Daha fazla esneklik.

Çevrimiçi Yazılım Özlüyor:

 • İnternet bağlantısı gerektirir;
 • Kayıt prosedürü gerektirir;
 • CSS koduyla çalışmak için daha az fırsat.

Alt çizgi

Web sitesi oluşturma yazılımı dizisi etkileyici. Kullanıcılar beklentilerini karşılamak için çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirler. İhtiyacınız olan tek şey, başlamadan önce web sitesi hedeflerini, karmaşıklığını, yapısını, içerik türünü ve diğer bazı önemli özellikleri tanımlamaktır. Sağlam bir web sitesi oluştururken hem çevrimiçi hem de çevrimdışı programların etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Bununla birlikte, çevrimiçi yazılımlar daha basit ve daha uygun maliyetli bir çözüm arayanlar için daha iyi bir seçim gibi görünüyordu. Sıfırdan yeni bir mağaza veya portföy oluşturmak ve kodlama becerisi olmadan yayınlamak için daha kolay yollar sunarlar. Daha ucuz ve kullanımı daha kolaydır. Öte yandan, profesyonel web tasarımcıları çok çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahip çevrimdışı programları tercih edebilir.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map