En İyi Düğün Web Sitesi Kurucuları

En İyi Düğün Web Sitesi Kurucuları


Aşk hikayenizi, nişan anılarınızı, fotoğraflarınızı ve sizin ve sevdiklerinizin videolarını paylaşmak isteyin, bir düğün web sitesi başlamak için mükemmel bir yer olacaktır..

Ayrıca düğün günü programınızı, davet edilen misafirlerin listesini, kayıt defterini, lojistiği ve bir düğünün düşünülemez diğer şeylerini paylaşmak için güzel bir yer haline gelecektir.. Bu, aynı anda iki hedefe ulaşmak isteyen çiftler için mükemmel bir çözümdür: misafirlerini önemli düğün günü planlarından haberdar edin ve hazırlık sürecinin her adımını kontrol edin.

Ne zaman, nerede ve ne olacağına karar vermek biraz zor olabilir düğün web sitenizi başlatın, daha önce web sitesi oluşturma işine hiç katılmamışsanız. Bu görevi kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olmak için en popüler ve en uygun fiyatlı web sitesi oluşturma seçeneklerini analiz ettik ve özetledik. Şimdi onları kontrol et.

En İyi Düğün Web Sitesi Kurucularından 7’sini Test ettik:

 1. Wix – En İyi Düğün Web Sitesi Oluşturucu (Bedava)
 2. WordPress – Ücretsiz CMS & Düğün Web Sitesi Oluşturucu
 3. uKit – Düğün Web Sitesi için En Kolay Web Sitesi Hazırlayıcı
 4. Bluehost – Düğün Siteniz için En İyi Hosting
 5. Düğüm – Düğün Planlaması İçin Hepsi Bir Arada Çözüm
 6. Minted Düğün – Ücretsiz Düğün Web Sitesi Oluşturucu
 7. Weddingwire – Düğün Siteleri için Kullanımı Kolay Platform

Düğün web sitenizde çalışmaya başlamak konusunda haklı mısınız?? Ardından, her iki sistem türünün işlevselliği ve kullanım kolaylığı hakkında genel bir fikir edinmek için en popüler hepsi bir arada ve özel düğün web sitesi oluşturucularına bakmanın tam zamanı.

Wix – En İyi Düğün Web Sitesi Oluşturucu (Bedava)

Wix - En İyi Düğün Web Sitesi Oluşturucu (ÜCRETSİZ)

Wix – Web tasarım uzmanlığınızdan bağımsız olarak tam özellikli bir düğün web sitesi oluşturmaya izin veren en iyi ve en popüler web sitesi oluşturucusudur. Özellik yüklü düğün projelerinin oluşturulması söz konusu olduğunda ilk akla gelen hizmet budur. Bunun nedeni, platformun başarılı web sitesi geliştirmesine katkıda bulunan çok sayıda üst düzey özellik ve vurgu ile güvenilir bir web oluşturma aracı olarak ayırt edilmesidir. İşte gidiyorlar:

 • Düğün Şablonları. Web sitesi oluşturucu, varsayılan olarak ücretsiz ve mobil uyumlu olan zengin düğün şablonları koleksiyonu ile bilinir. Düğün temaları “Etkinlikler” kategorisinde mevcuttur. Tamamen özelleştirilebilir, görsel olarak çekici ve profesyoneldir. Düğün projenize etkileyici bir görünüm vermek için kontrol paneline erişin ve çok çeşitli tasarım özelleştirme araçlarına göz atın. Ayrıntıları seçmek istediğiniz şablonu görmek için kullanışlı önizleme özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Wix, web sitesi geliştirme sürecinde temaların değiştirilmesine izin vermediği için bu önemlidir. En etkileyici düğün web sitesi şablonlarına göz atın:
 • Düğün RSVP

  Düğün RSVP

  Düğün Davetiyesi

  Düğün Davetiyesi

  Düğün Etkinliği

  Düğün Etkinliği

 • Düğün Araçları ve Uygulamaları. Web sitesi oluşturucu, Wix App Market’te bulunan birden fazla widget ve uygulamaya erişim izni verir. Düğün web sitenize mükemmel bir katkı olacak olanlar seçin ve bunları entegre etmek için devam edin. Seçebileceğiniz bazı uygulamalar arasında Wix Etkinlikleri, Wix Fotoğraf Albümü, Wix Hava Durumu, Takvim, Portföy, Google Haritalar, Eventbrite, Geri Sayım Saati, Moovit – Haritalar ve Rotalar, Sosyal Ağ Düğmeleri, Lumifish Chronicles, 123 Form Oluşturucu, Wix Sohbet , Wix Pro Galerisi, Wix Video vb..
 • RSVP Özelliği. Wix, misafirlerinizle bağlantıda kalmanızı, fikirlerini ve niyetlerini öğrenmenizi ve onlardan geri bildirim almanızı sağlayan RSVP özelliğinin avantajlarını kullanmanızı sağlar. Bu, herhangi bir düğün web sitesi için olmazsa olmaz bir unsurdur.
 • Kayıt. Bu, bir düğün web sitesi için konuk listesini oluşturmanızı, davet göndermenizi, hediye tercihlerinizi vb. Eklemenizi sağlayan başka bir önemli öğedir. Kayıt defteri bölümü her zaman ve her yerde güncellenebilir.
 • Blog. Web sitesi oluşturucu, bir blog’u düğün web sitenize bağlamanızı sağlayan güçlü bir blog motoruna sahiptir. Burası, konuklarınız için de ilginç olabilecek düğünle ilgili yayınları ekleyebileceğiniz yerdir. Yorum yapma seçeneği, kullanıcı katılım oranına katkıda bulunarak her misafirle bağlantıda kalmanızı sağlar.

Wix, abonelerine cömert fiyatlandırma seçenekleri sunuyor. Herkes, sistemin işlevselliğini ücretsiz planda test etme şansına sahiptir. Düğün web sitesi oluşturma için web sitesi oluşturucuyu kullanacağınızdan eminseniz, sistemin sunduğu planlardan birine yükseltmeniz gerekir. Şey, bir düğün web sitesi kesinlikle misafirler için hatırlanması kolay ve etkileyici bir görünüm için bir etki alanı adı ile gelmelidir. Ücretli abonelik için yeni sürüme geçerken bir yıl boyunca bonus alan adı alırsınız.

Bu, bu süre zarfında kullanımı için ödeme yapmanız gerekmeyeceği anlamına gelir. Ücretli bir plan almakta haklı mısınız? Ardından, maliyeti 13 ABD Doları / ay ile başlayan Standart Wix aboneliklerine göz atın. Bu kesinlikle düğün web siteniz için harika bir çözümdür.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Ücretsiz CMS & Düğün Web Sitesi Oluşturucu

WordPress - Ücretsiz CMS ve Düğün Web Sitesi Oluşturucu

WordPress – kaliteli bir düğün web sitesini başlatmak ve yönetmek için gerekli tasarım özelleştirme araçlarının güçlü bir özellik kümesi ve bolluğu ile gelen dünya çapında CMS’dir. Platform tüm kullanıcı kategorileri için harika çalışıyor, ancak gerçekten bir web sitesi tüm gereksinimleri ve ihtiyaçları karşılamak için almak istiyorsanız, burada kodlama farkındalığı ve web tasarım arka plan hala gereklidir. Avantajdan nasıl yararlanacağınızı anlamak için sistemin işlevselliğine bir göz atın:

 • Düğün Şablonları. CMS, yerleşik şablon koleksiyonuyla birlikte gelir, ancak orada yüzlerce kaliteli tema da vardır. Siz ve eşiniz tamamen tatmin olacak birini seçmek için onlara göz atın. Bu tasarımlar ücretsiz ve ücretli, ancak artan kötü amaçlı yazılım tehdidi nedeniyle ücretsiz temaların tamamen güvenli olmadığını unutmayın.
 • Düğün Web Siteleri için Eklentiler. WordPress eklenti koleksiyonu zengin ve kapsamlıdır. Düğün web siteleri için olanlar da dahil olmak üzere farklı eklenti türleri içerir. Seçebileceğiniz ve düğün projenize entegre edebileceğiniz uygulamalar ve eklentiler arasında başlangıçta aşağıdakilerden bahsetmek mantıklıdır: Geri Sayım Saati, Düğün Kayıt Defteri, Düğün Geri Sayım Widget’ı, Love Quotes Widget, Düğün Hediyeleri, Wedding City Lite – Düğün Dizini ve Listeleme, WeddingPress, RSVP Eklentisi, WordPress Medya Galerisi, Kalp Kartı, Google Dokümanlar Ziyaretçi Listesi, Ürün Rezervasyonu, Hediye Kayıt Defteri vb..
 • Hosting ve Alan Adı Seçimi. Platform, web sitenizin tasarım ihtiyaçları için en iyi çalışan herhangi bir sağlayıcı ile düğün web sitenizi barındırmaya izin verir. Barındırma seçeneklerinin seçimi, aynı alan adları seçiminde olduğu gibi çok yönlü ve zengindir. Hangi şirket ile başa çıkacağınıza karar vermek size kalmış.
 • Blog. WordPress başlangıçta blog oluşturma ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturuldu ve bu blog oluşturma için en iyi seçim. Düğün web sitenize bir blog bağlamak istiyorsanız, kitlenizi son haberler, güncellemeler, planlar, program ve diğer düğünle ilgili nüansların ilgisini ve farkındalığını korumak için bunu yapabilirsiniz..

WordPress bir ücretsiz İçerik Yönetim Sistemi. İstediğiniz zaman ve ücretsiz olarak indirip yükleyebilirsiniz. Hatta, sürece katılmadan platformun sunduğu yerleşik şablonlardan herhangi birini seçmek ve özelleştirmek bile mümkündür. Bununla birlikte, gerçekten düğün web sitenize üst düzey performans vermek ve web’de yayınlamak istiyorsanız, eklenti entegrasyonu ve barındırma seçeneği olmadan gitmezsiniz.

Barındırma hakkında konuşma, Bluehost en makul çözüm gibi görünüyor. Şirket sadece güvenilir, güvenli ve işlevsel değil, aynı zamanda herkes için inanılmaz derecede uygun fiyatlı. Böylece, WordPress web sitenizi barındıracak platformu seçerken Bluehost’tan bir bonus etki alanı almak için mükemmel bir şansınız var. Şu anda, en ucuz Bluehost aboneliğinin maliyeti 2,95 $ / ay olup, her ihtiyaca cevap vermek için kapsamlı entegre işlevsellik sağlar.

WordPress’i Şimdi Deneyin

uKit – Düğün Web Sitesi için En Kolay Web Sitesi Hazırlayıcı

uKit - Düğün Web Sitesi için En Kolay Web Sitesi Hazırlayıcı

uKit – düğün projeleri için en basit ve en uygun fiyatlı web sitesi üreticilerinden biridir. Platform başlangıçta küçük işletme geliştirme aracı olarak biliniyordu, ancak düğün web siteleri de dahil olmak üzere diğer proje türlerinin oluşturulması için de oldukça güzel bir çözüm. Sistem aynı zamanda yeni başlayanların ve web tasarım profesyonellerinin kodlama uzmanlığı gerektirmeden özellik yüklü projeler oluşturmasını sağlayan çarpıcı kullanım kolaylığı, rahatlığı ve sezgisel web tasarımı yaklaşımı ile de bilinir. UKit’in size tam olarak ne sunduğunu öğrenmek için önce özellik setine dikkat edin:

 • Düğün Şablonları. uKit, özelleştirilebilir, ücretsiz ve profesyonel olan duyarlı düğün şablonları koleksiyonuna sahiptir. Koleksiyon, düğün web siteleri, buket hizmetleri, düğün acenteleri, dekor şirketleri ve daha fazlası için temalar içerir. Bu temalardan biriyle bir düğün projesi başlatmak için bir kodlama uzmanı olmaya gerek yok – sadece sistemin oluşturduğu yönergeleri izleyin ve sonucu izleyin. uKit temalar arasında geçiş yapılmasına izin verir, bu da daha önce gönderilen içeriği kaybetmeden web sitesi özelleştirme sürecinin herhangi bir aşamasında başka bir şablon seçebileceğiniz anlamına gelir.
 • Widget Koleksiyonu. Web sitesi oluşturucu, gelişmiş performans sağlamak için düğün web sitenize kolayca entegre edilebilen birden fazla uygulama ve uzantı içeren bir widget koleksiyonu ile birlikte gelir. Düğün web sitenize seçebileceğiniz ve entegre edebileceğiniz en popüler ve fonksiyonel uKit widget’larından bazıları şunlardır: Slideshare, Sosyal Ağ Düğmeleri, Zamanlayıcı, Yorumlar, Çevrimiçi Sohbet, Kullanıcı Yorumları vb..
 • Fotoğraf ve Video Galerileri. Kullanışlı bir WYSIWYG web sitesi editörü, fotoğraf / video galerileri oluşturmaya ve yönetmeye izin verir. Hangi şablonu seçerseniz seçin, görüntü ve video arka plan entegrasyon seçenekleri, web sitesi geliştirme sürecini kontrol etmenizi sağlayan önizleme özelliği ve düğün web sitesi resim galerilerinizi daha çekici ve profesyonel hale getirebilecek diğer görüntü ile ilgili nüanslarla birlikte gelir..

uKit, modern web geliştirme alanında mevcut olan en uygun fiyatlı web sitesi üreticilerinden biridir. Platformun 14 günlük ücretsiz deneme sürümü ve dört ücretli aboneliği vardır. Kaliteli bir düğün web sitesini başlatmak ve yönetmek için gerekli birden fazla özellik ve araçla birlikte gelen en ucuz plan için maliyet 4 $ / ay ile başlar..

Ayrıca bakınız: ukit incelemesi.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Bluehost – Düğün Siteniz için En İyi Hosting

Bluehost - Düğün Siteniz için En İyi Hosting

Bluehost – Düğün web siteleri de dahil olmak üzere her türlü web projesine ev sahipliği yapmak için harika çalışan güçlü bir çağdaş barındırma sağlayıcısıdır. Platform, en güvenilir ve fonksiyonel barındırma şirketleri listesinde lider konumlardan birine sahiptir. Dahası, bu, WordPress tarafından barındırma amacıyla resmi olarak önerilen en iyi platformdur. Bluehost, özellik yüklü bir projeyi barındırmak ve güvenceye almak için fazlasıyla yeterli olan ayırt edici bir özellik setiyle birlikte gelir. Vurgulananların listesi aşağıdaki gibidir:

 • Gelişmiş Güvenlik Önlemleri. Bluehost, yüksek koruma seviyesi sağlayarak web sitenizin güvenliğini sağlar. Bu nedenle şirket özel araçlar (Spam Çekici, Spam Uzmanı, hotlink koruma önlemleri vb..) web sitenizin güvenliğini ve gizli verilerinin korunmasını önemli ölçüde artırabilecek).
 • Esneklik ve Üstün Performans. Bluehost, düğün web sitesi performansınızı artırabilecek birçok harici eklenti, hizmet ve uygulama ile sorunsuz bir şekilde entegre olur.
 • Yüksek Sayfa Yükleme Hızı. Bluehost, yüksek çalışma süresi oranları ile birlikte hızlı web sayfası yükleme hızı sağlar. Bu, gelişmiş sistem araçlarının ve özel entegre özelliklerin uygulanması nedeniyle elde edilir. Önemli olan, sayfa yükleme süresi web sitesi trafiğinin miktarına bağlı değildir – bu platformun öne çıkan özelliklerinden biridir.
 • Entegre Pazar Yeri. Platform, düğün web sitesi özelleştirmesi için yaygın olarak kullanabileceğiniz birden fazla komut dosyasına, uygulamaya ve eklentiye erişim sunar. Ayrıca, birden fazla WordPress şablonu, e-Ticaret ve pazarlama aracı ile fotoğraf galerileri vb. Arasından seçim yapabilirsiniz..

Bluehost inanılmaz uygun fiyatlı bir hosting platformudur. Burada ücretsiz bir plan olmamasına rağmen, sistem birkaç ücretli abonelik arasından seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca, şirket ücretli planlarından birine abone olan her kullanıcıya ücretsiz bir bonus etki alanı sunar. Düğün web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda bu büyük bir avantajdır. En ucuz Bluehost planının maliyeti aylık 2.95 $ ‘ı oluşturmaktadır. Abonelik, maksimum web sitesi güvenliği ve veri koruması için ücretsiz SSL Sertifikası’nın bağlanmasına, düzenli WordPress güncellemelerinin izlenmesine, sınırsız bant genişliği ve diğer inkar edilemez değerlerin kullanılmasına izin verir.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Düğüm – Düğün Planlaması için Hepsi Bir Arada Çözüm

Düğüm - Düğün Planlaması için Hepsi Bir Arada Çözüm

Düğüm – Düğün projelerini başlatmanıza ve yönetmenize ve en başından sonuna kadar tüm düğünü planlamanıza izin veren hepsi bir arada özel düğün web sitesi planlama çözümüdür. Platform, uygulaması son teknoloji ile profesyonel düğün projeleri oluşturmaya izin veren farklı bir düğün odaklı özellikler setiyle birlikte gelir.

Bir kodlama uzmanı değilseniz, bazen gereksiz olduğunu kanıtlayan özelliklerle biraz doygun olduğu için hizmete hakim olmak zaman alabilir. Sistem, hızlı ve basit kayıt işlemini gerektirir ve deneyimsiz kullanıcılar tarafından bile hızlı bir şekilde araştırılabilir. Web sitesi oluşturucu, süreci keyifli ve sorunsuz hale getiren The Knot düğün planlama sisteminin bir parçasıdır. Web sitesi oluşturucunun içerdiği en gelişmiş özelliklere bir göz atın:

 • Düğün Şablonları. Düğüm kalitesi ortalamanın üzerinde olan yüzlerce kaliteli düğün şablonu ile birlikte gelir. Tüm temalar varsayılan olarak yeni, sık güncellenen ve duyarlı. Düğün web sitesi oluşturma için özel olarak tasarlanmış bir dizi entegre araç ve özellik kullanarak bunlardan herhangi birini özelleştirebilirsiniz.
 • Eşsiz Düğün Web Sitesi Tasarımı. Web sitesi oluşturucu, özel gereksinimlerinize ve düğün detaylarınıza uyacak benzersiz düğün web sitesi tasarımı oluşturmanıza olanak tanır. Kişiselleştirilmiş bir URL oluşturarak, özel kapak fotoğrafı ekleyerek, benzersiz renk paletini seçerek web sitenizi benzersiz hale getirebilirsiniz..
 • Düğün Planlama Araçları. Knot, web sitesi geliştirme ve etkinlik planlaması üzerinde çalışırken kesinlikle size yardımcı olacak güçlü ve kapsamlı düğün planlama araçlarına erişim sağlar. Burada yararlanabileceğiniz şey düğün kontrol listesi, entegre bütçe, RSVP özelliği, kayıt defteri, misafir listesi vb..
 • Yerel Tedarikçiler – Düğüm, düğün hazırlıkları ve planlama sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz yerel satıcıların listesine göz atmayı sağlar. Bunlar arasında resepsiyon mekanları, düğün fotoğrafçıları, gelin salonları, videografçılar, popüler düğün markaları, güzellik salonları, çiçekçiler, düğün planlamacıları, kuyumcular, otel konaklama yerleri ve daha fazlası bulunmaktadır..

Düğüm, düğün web sitelerinin geliştirilmesi için herhangi bir ücret almaz. Sistem abonelerinin hepsi düğün projelerini tamamen ücretsiz olarak oluşturma hakkına sahiptir. Bu platformun ayırt edici özelliklerinden biri.

Düğümü Şimdi Deneyin

Minted Düğün – Ücretsiz Düğün Web Sitesi Oluşturucu

Minted Düğün - Ücretsiz Düğün Web Sitesi Oluşturucu

Darp Edilmiş Düğünler – bir başka popüler özel düğün web sitesi kurucusudur. Bu, konuklarınızı çekmek ve yaklaşan vesileyle ilgili güncellemeler ve detaylar hakkında onları bilgilendirmek için kaliteli bir düğün web sitesi tasarlama konusunda akılda kalan özel sistemlerden biridir. Platform işlevsel, görsel olarak çekici ve kullanışlı, ancak sıradan kullanıcılar için tamamen kolay değil. Darp Edilmiş Düğünler, düğün web sitesi geliştirme için çok önemli olan zorunlu özelliklerden bazılarına sahip değildir. Platformun sunduğu özellik kümesiyle hala ilgileniyorsanız, şimdi onlara göz atın:

 • Ücretsiz Düğün Şablonları. Web sitesi oluşturucu, çok yönlü tasarımlar için mevcut çeşitli baskılı davetlerle eşleşen ve bağımsız sanatçılar tarafından geliştirilen benzersiz bir ücretsiz düğün şablonları koleksiyonuna sahiptir..
 • Profesyonel Resim Galerileri. Darp Edilmiş Düğünler, çiftinizin fotoğraflarını sergileyen bir resim galerisi oluşturma ve yönetme fırsatı sunar. Bu, düğün web sitenize kişiselleştirme dokunuşu vermenin harika bir yoludur.
 • Lütfen cevap veriniz. Web sitesi oluşturucu, konuklarınızın yanıtlarını ve sorularını bırakmalarını, soruları sorma ve cevaplamalarını ve diğer olası yollarla sizinle iletişim kurmalarını sağlamak için çevrimiçi RSVP özelliğini de destekler..
 • URL Kişiselleştirme. Web sitesi oluşturucu hoş bir URL ekleme seçeneği sunuyor. Bu nedenle, alan adınız, misafirleriniz tarafından hatırlanması oldukça kısa olan yourchoice.minted.us gibi görünecektir..

Darp Edilmiş Düğünler, gönderide incelenen diğer özel düğün web sitesi üreticilerine kıyasla biraz daha karmaşıktır. Sınırlı ücretsiz seçeneklere sahipken, ücretli özellikler premium planlarda açılıyor.

Darp Edilmiş Düğünleri Hemen Deneyin

WeddingWire – Düğün Siteleri için Kullanımı Kolay Platform

WeddingWire - Düğün Siteleri için Kullanımı Kolay Platform

WeddingWire – Web sitenize üstün işlevsellik vermek için ücretsiz özelleştirilebilir tasarımların bolluğu ve çoklu seçeneklerle birlikte gelen özel bir düğün web sitesi oluşturucusudur. Hizmetin geliştiricileri, kullanım kolaylığı ile ilgilenerek, konuklarınıza sunmak isteyebileceğiniz düğünle ilgili tüm bilgileri vermeyi mümkün kıldı.

WeddingWire, konuklarını etkileyecek değerli bir sonuç almayı bekleyen çiftlerin dikkatini hak eden özel bir düğün web sitesi oluşturucusunun oldukça güzel bir varyantı gibi görünüyor. Bununla birlikte, güçlü niş odağına rağmen, sistem web sitesi oluşturma sürecini zorlaştıran özelliklere sahiptir. Bu yeni başlayanlar için zorlaştırır. Büyük WeddingWire avantajlarının listesi şunları içerir:

 • Duyarlı Düğün Şablonları. WeddingWire, benzersiz ve duyarlı düğün şablonları koleksiyonuna sahiptir. Sayıları 400 temayı aşıyor. Hepsi ücretsizdir ve mevcut ihtiyaçlarınızı ve tasarım tercihlerinizi karşılamak için herhangi bir tema seçebilirsiniz.
 • Fotoğraf Galerisi Oluşturma. Düğün web sitenize kişiselleştirilmiş tasarım vermek için bir fotoğraf galerisi oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Sürükle ve bırak web sitesi düzenleyicisi nedeniyle, bu çok zaman ve çaba gerektirmez, web sitenizi bireysel ve çekici kılar.
 • RSVP Özelliği. Hizmet, yararlı bir RSVP özelliğinin entegre edilmesine olanak tanıyarak misafirlerin yanıtlarını gerekirse ayrı bir web sitesinde bırakmalarını sağlar.
 • Düğün Odaklı Özellikler. Web sitesi oluşturucunun diğer özellikleri arasında WedSocial entegrasyonu, düğün planlama kontrol listesi takvimi, çevrimiçi misafir listesi yöneticisi, adres toplayıcı, oturma tablosu ve bütçe oluşturucu, satıcı yöneticisi ve kesinlikle geleceğe yönelik diğer düğüne özgü seçeneklerden bahsetmek mantıklı. senin için kullanışlı.

WeddingWire ile bir düğün web sitesi oluşturmak herkes için tamamen ücretsizdir. Web sitesi oluşturucu, düğün projenizi her yerde ve her zaman kurmak, yönetmek ve güncellemek için entegre özellik setinden yararlanmanıza izin verir.

WeddingWire’ı Şimdi Deneyin

Sonuç olarak

Yukarıda incelenen tüm web oluşturma platformları, kaliteli ve özellik yüklü düğün web sitelerinin geliştirilmesi için harika çalışıyor. Neredeyse hiç uğraşmadan RSVP web siteleri oluşturmaya izin veriyorlar. Soru: web sitenizin nasıl görünmesini istersiniz ve tam olarak ne beklersiniz?

Düğünle ilgili bilgilerinizi misafirlere sunmak için herhangi bir web sitesine ihtiyacınız varsa, projenizi hemen başlatmak için herhangi bir özel ücretsiz düğün web sitesi oluşturucusunu kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, düğün web sitenizin aşk hikayenizin ve ayrıntılı hazırlıkların yaşamınızdaki en dikkat çekici olaylardan birine yansımasını istiyorsanız, o zaman popüler hepsi bir arada web sitesi kurucularını kullanmayı düşünmek kesinlikle mantıklıdır..

Wix ve uKit en uygun düğün web sitesi oluşturuculardır. Sunulan kapsamlı özellik kümeleri nedeniyle herhangi bir özel sunumun hatırlanmasını gerektirmezler. Kullanışlı editörleri, çarpıcı düğün şablonları, tasarım özelleştirme araçlarının bolluğu ve çoklu widget’ları sayesinde platformlar, kalabalığın arasından sıyrılıyor ve çağdaş web binası nişinde en iyisi kalıyor. WordPress popüler bir CMS kodlama ve web tasarım becerileriniz ne olursa olsun profesyonel düğün web sitelerini başlatmanızı ve yönetmenizi sağlar. Sistem kapsamlı entegrasyon seçeneklerine sahiptir ve aynı zamanda benzersiz bir düğün projesi oluşturmanıza izin veren birden fazla dahili ve harici tasarım arasından seçim yapmanıza izin verir. Bluehost, WordPress web siteleri ve diğer sistemlerle oluşturulan projeler için en iyi barındırma çözümüdür.

WeddingWire, Knot ve Minted Düğünler üç özel düğün web sitesi kurucusudur. Düğün web sitelerinin hızlı, basit ve etkili bir şekilde oluşturulmasını sağlamak için tek amaç düşünülerek oluşturulmuştur. Böylece, bu tür değerli bir projeyi başlatmak için gereken bir dizi özellik ile birlikte gelirler. Bunlar düğüne özel şablonlar, RSVP seçeneği, URL kişiselleştirme, fotoğraf albümü ve takvim oluşturma ve daha fazlasını içerir. Bu özelliklerin bolluğuna rağmen, özel düğün web sitesi üreticileri hala en iyi web sitesi üreticileri tarafından sağlanan olmazsa olmaz özelliklerden ve araçlardan yoksundur. Bu onları oldukça makul bir düğün web kurma çözümü yapan şeydir.

Çeşitli web oluşturma araçlarını kullanarak, konuklarınız üzerinde vay etkisi yaratabilecek bir düğün web sitesi tasarlayabileceksiniz. Burası sadece düğün bilgilerinizi değil, aynı zamanda kaliteli fotoğraflara veya videolara göz atmanın yanı sıra fikirlerini ve fikirlerini paylaşabilecekleri yerdir. Hiçbir programlama, tasarım veya teknik beceriye ihtiyacınız yoktur. Uygun bir maliyetle bu hedefe ulaşmak için gerekli tüm araçları alacaksınız.

Ücretsiz bir Düğün Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map