En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

en iyi e-ticaret web sitesi oluşturucuları


Uzun vadeli beklentileriniz ve çevrimiçi satış yapmaya niyetiniz varsa, bir e-Ticaret web sitesi oluşturmak şarttır. Kaliteli bir web mağazası, aynı anda birkaç hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Satmakta olduğunuz hizmetleri / ürünleri arayan kullanıcılar için birinci sınıf varış noktası olacak.

Ayrıca, ürün çeşitliliği ve sunduğunuz çeşitli alışveriş seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlayacaktır. Bu aynı zamanda potansiyel ve mevcut kullanıcıların öğrenmek isteyebilecekleri önemli iletişim bilgileri kaynağıdır..

E-Ticaret web siteleri için etkileyici miktarda ekonomik olanaklara rağmen, birçoğu sonunda etkisiz olduğunu kanıtladı. Neyse ki, kendi başınıza ve en kısa zaman aralığında iyi bir web sitesi oluşturmayı mümkün kılan hizmetler vardır.. Şimdi onlar hakkında daha fazla bilgi edelim.

Sorunu çözmek için, size e-ticaret web geliştirmenin temellerini, sürece etkili yaklaşım, maliyeti ve mevcut web oluşturma seçeneklerini sunacak olan postayı bulmaya karar verdik..

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucularından 13 tanesini test ettik:

 1. Shopify – En İyi E-Ticaret Sitesi Oluşturucu
 2. Wix – Online Satışa Başlamak için En Kolay Web Sitesi Oluşturucu
 3. WooCommerce – WordPress için # 1 e-Ticaret Eklentisi
 4. Weebly – Ücretsiz E-ticarete Hazır Web Sitesi Oluşturucu
 5. Ucraft – 14 Günlük Ücretsiz Deneme Web Mağazası Oluşturucu
 6. BigCommerce – En Çok Kullanılan E-Ticaret Web Sitesi Oluşturucularından biri
 7. Ecwid – Herhangi Bir Web Sitesi için Ücretsiz E-ticaret Eklentisi
 8. Volusion – E-ticaret Web Sitesi için Alışveriş Sepeti Yazılımı
 9. SITE123 – Bir E-Ticaret Web Sitesi Oluşturmak için Saas Platformu
 10. 3dcart – Güçlü & Güvenli e-Ticaret Yazılımı
 11. Squarespace – Alışveriş Sepeti ile Online Mağaza Oluşturucu
 12. Yer İşareti – E-Ticaret & AI ile Çevrimiçi Mağazalar Oluşturucu
 13. Jimdo – Uygun Fiyatlı E-Ticaret Web Sitesi Oluşturucu

Popüler e-ticaret web sitesi oluşturucularının listesi oldukça geniştir ve küçükten büyüğe çevrimiçi mağazaları çalıştırmayı mümkün kılan tam özellikli platformlar içerir. Web tasarım sisteminin doğru seçimini yapmak için, öncelikle ihtiyaçlarınıza ve iş gereksinimlerinize en uygun aracı tanımlamak için derin bir çevrimiçi aramayı tamamlamanız gerekir. Bu, sonunda web mağazasının geliştirilme süresini kısaltarak daha fazla tanıtımının etkinliğini artıracaktır. Dolayısıyla, yukarıda listelenen e-Ticaret web sitesi oluşturucularını incelemenin zamanı geldi.

Shopify – En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucu

Shopify - En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucu

Shopify – tüm özellik seti profesyonel web mağazalarının geliştirilmesine yönelik olan en iyi ve en popüler özel e-ticaret yazılımıdır. Sistem, küçük projelerden üst düzey işlevsellik, esneklik ve çok sayıda alışveriş seçeneğine sahip özellik yüklü hipermarketlere kadar her türlü çevrimiçi mağaza tasarlamanızı sağlar.

E-Ticaret yazılımı haklı olarak en iyi niş platformlar listesinde bir numaralı sistem olarak düşünülebilir, ancak yeni başlayanlar için biraz karmaşık görünebilir. Bunlar sistemin kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan en önemli özellikler:

 • POS Yazılımı. Web sitesi oluşturucu gelişmiş Satış Noktası (POS), perakende mağazanızdaki ürünleri çevrimdışı modda satmanıza izin veren yazılım. Burada birden fazla personel hesabını yönetmek, farklı muhasebe yazılımı türleriyle senkronize etmek de mümkündür..
 • Duyarlı e-Ticaret Şablonları. Başlangıçta web mağazaları oluşturmaya yönelik olan sistem, duyarlı e-Ticaret şablonlarının çarpıcı bir koleksiyonunu sunar. Seçilen temalara güvenilir ve profesyonel bir görünüm vermek için uygulayabileceğiniz birçok tasarım özelleştirme seçeneği ve aracı da vardır. Web sitenizi ayarlamak için yapabilecekleriniz; üstbilgi, altbilgi, kenar çubuğu, gösteri penceresi ve alışveriş sepeti tasarımı, arka plan, stil ve diğer önemli web sitesi öğelerini oluşturmak ve güncellemektir..
 • En etkileyici Shopify şablonlarına bakın:

  Büyük Mağaza

  Büyük Mağaza

  Küçük Katalog

  Küçük Katalog

  Tek Ürün

  Tek Ürün

 • Kod Düzenleme. Deneyimli kullanıcılar için Shopify, tamamen kişiselleştirilmiş bir web sitesi tasarımı oluşturmak için gereken gelişmiş kod düzenlemeye izin verir. Web mağazanıza benzersiz bir görünüm vermek için burada kendi biçimlendirme dilinizi kullanmak da mümkündür.
 • Kapsamlı Entegrasyon Seçenekleri. Bir diğer Shopify özelliği, harici platformlarla ve tanınmış pazarlarla entegrasyonudur. Böylece, web mağazası performansınızı artırmak için Xero, Quickbooks ve diğer muhasebe yazılımlarıyla entegre edebilirsiniz. Satış hacminizi artırmak ve trafik oluşturmak için hesabınızı Amazon’daki hesabla senkronize etmek de mümkündür..
 • Gelişmiş Pazarlama Özellikleri. İşletme sahipleri, çevrimiçi makbuzlar oluşturma, satış istatistiklerini görüntüleme ve analiz etme, hesap bakiyesini kontrol etme, çok kanallı ve çok dilli destek seçeneklerini kullanma ve Shopify Ping, App Store, BOGO indirimleri, Shopify Tap gibi diğer özelliklere bir fırsata değer verir. & İşletmelerini mümkün olan en iyi şekilde yönetmelerine yardımcı olan Chip Reader vb..
 • Gelecek Yayıncılık. Gelecek Yayınlama seçeneği sistemin en önemli öğesidir. Gelecekte satışa çıkacak blog yayınlarının, ürün incelemelerinin ve katalog koleksiyonlarının yayınlanmasına izin verir.
 • Mobil Pazarlama. Shopify, mobil pazarlama için de optimize edilmiş güzel bir e-Ticaret CMS’dir. Sunulan özellik ve seçenekler oldukça geniştir ve her kullanıcı web oluşturma becerileri ve uzmanlık oranına göre gerekli işlevselliği seçebilir.
 • Shopify Artırılmış Gerçeklik (AR). Shopify, müşteri katılımını ve memnuniyet oranlarını artıran gelişmiş bir Artırılmış Gerçeklik özelliği sunar. Bu özellik, satışa sunulan ürünlerin 3D görüntülerinin görüntülenmesini sağlayarak alışveriş sürecini daha etkileşimli ve modern hale getirir.
 • Web Mağazası Yönetim Özellikleri. Yazılım, müşteri profillerine, gruplara ve hesaplara erişim, dropshipping seçenekleri, e-posta şablonları, hızlı sipariş yerine getirme seçenekleri vb..

Shopify oldukça pahalı bir e-ticaret yazılımıdır, ancak maliyeti makul ve sonuçta alacağınız sonuca değer. Sistemin tamamen ücretsiz bir planı yok, ancak ilginizi çekebilecek herhangi bir aboneliğin özelliklerini test etmeye izin veriyor. Sonuçta, yazılım, maliyeti 9 ila 299 $ arasında değişen dört plan sunuyor..

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Wix – Online Satışa Başlamak için En Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Online Satışa Başlamak için En Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Wix – etkileyici bir hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur, özellik seti ve işlevselliği onu en iyi e-ticaret web oluşturma çözümü haline getirir. Hizmet, olağanüstü kullanım kolaylığı, zengin şablon koleksiyonu ve olağanüstü bir web sitesi tasarlamak için kullanabileceğiniz araçların bolluğu nedeniyle dünya çapında popülerlik kazanmıştır..

Wix e-ticaret abonesi sayısı 190’dan fazla ülkede yaşayan 150 milyon kullanıcıyı aştı. Sistemin neler sunabileceğini öğrenmek için hemen ayarlanan özelliğine bir göz atın:

 • Entegre e-Ticaret Platformu. Sistemin, birden fazla özelleştirilebilir seçenekle birlikte gelen kendi e-Ticaret motoru vardır. Burada yapabileceğiniz şey, ödeme ve gönderim seçeneklerini ayarlamak, indirim kuponları oluşturmak, vergi yönetimi parametrelerini ayarlamak, gösteri penceresini tasarlamak, ürünleri içe / dışa aktarmak, ürün listelerini yüklemek ve yönetmek vb. Burada belirtilmesi gereken diğer e-Ticaret özellikleri şunlardır: sürükle ve bırak web sitesi düzenleme seçenekleri, mantıksal olarak yapılandırılmış ve çekici ürün galerileri, güvenli alışveriş süreci, mobil optimizasyon, 7/24 müşteri desteği ve ne değil. Wix ile küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalar oluşturabilirsiniz.
 • e-Ticaret Şablonları. Wix, e-mağaza projeleri için birçok kaliteli şablonla birlikte gelir. Hepsi çok yönlüdür ve mobil görüntüleme için optimize edilmiştir. Bu, çağdaş bir çevrimiçi mağaza için olmazsa olmaz bir özellik.
 • En iyi Wix mağaza şablonlarına göz atın:

  Mağaza Açılış Sayfası

  Mağaza Açılış Sayfası

  T-Shirt Pazarı

  T-Shirt Pazarı

  Küçük e-Ticaret

  Küçük e-Ticaret

 • Wix ADI. Gelişmiş Wix ADI Sistemin sunduğu araç, kolaylıkla bir e-Ticaret sitesi oluşturmanıza olanak tanır. İhtiyacınız olan bir web mağazasının ayrıntılarını sağlamanız yeterlidir (türü, blog veya rezervasyon seçeneği gibi ekstra özellikler, adı, konumu) seçin ve sistemin sunduğu mevcut seçenekler arasından seçim yapın. Daha sonra yapmanız gereken, web mağazası bilgilerinizi düzenlemek, beğendiğiniz tasarımı seçmek ve Yapay Zekanın projeyi özelleştirmek ve çevrimiçi hale getirmek için oluşturduğu ipuçlarını takip etmektir..
 • Mobil Editör. Web sitesi oluşturucu, mobil editör masaüstü modunu bozmadan web mağazanızın mobil sürümünü yönetmek için. Ancak, web mağazanızın masaüstü sürümünde yaptığınız tüm değişiklikler mobil moduna yansır. Bu çok uygun.
 • Çok Dilde Destek. Wix ile birlikte gelir çok dilli destek, Bu, uluslararası müşterileri ve iş ortaklarını hedeflemek için çeşitli dil sürümlerinde web siteleri başlatmayı mümkün kılar.
 • forum. Sistem ayrıca bir forum uygulaması ile birlikte gelir. forum eklemek ile görüşme başlatmak ve web mağazanıza gönderin.
 • Kişiselleştirilmiş ShoutOut E-postaları. Bu özellik, web mağazası ziyaretçilerinize ve müşterilerinize yaklaşan etkinlikler, özel teklifler, indirimler ve haberler hakkında bilgi vermenizi sağlar. Bu, kullanıcı memnuniyetini ve katılım oranlarını artıracaktır.
 • Müşteri Etkileşim Araçları. Web sitesi oluşturucu, hedef kitleyle iletişim kurmanıza yardımcı olacak gerekli müşteri etkileşim araçlarını seçmenize ve kullanmanıza olanak tanır. Bu araçlar, widget’lar ve uzantılar, gerekli seçimi yapmak için göz atabileceğiniz entegre Wix App Market’te bulunmaktadır. E-Ticaret web siteniz için seçebileceğiniz en yaygın uygulamalardan bazıları 123 Form Oluşturucu, Wix Formları, Geri Arama widget’ı, Canlı Sohbet, Çevrimiçi Kitap Randevuları, Wix Sohbet, Etkinlik Takvimi, Son Haberler, Google Etkinlik Takvimi, Zamanlama Pro ve daha fazlasını içerir.
 • Müşteri Görüşleri. Bir e-ticaret projesi başlatmak söz konusu olduğunda, müşteri referansları çok önemlidir. Sistem, App Market’ten müşterilerinizin yorum ve incelemelerini bırakmalarını sağlayan birden fazla widget’ı entegre etmenize olanak tanır. Bu amaç için seçebileceğiniz uygulamalar ve uzantılar arasında Müşteri Yorumları, Yorumlar, Yelp, Yorumlarım, Sosyal Görüşler, Sesli Yorumlar +, Görüş Oluşturucu ve daha pek çok şeyden bahsetmek mantıklıdır..

Wix, ücretsiz bir plana ve birkaç ücretli aboneliğe sahip olduğu anlamına gelen premium bir web sitesi oluşturucusudur. Ücretsiz Wix aboneliği, daha fazla plan seçimine karar vermeden önce sistemin işlevselliğini test etmenizi sağlar. Web sitesi oluşturucu, e-Ticaret projelerinin geliştirilmesi ve yönetimi için ayrı bir plan grubuna sahiptir. Burada mevcut olan aboneliklerin maliyeti aylık $ 23’dan başlıyor.

Tüm planlar, artan depolama alanı, çeşitli ödeme yöntemleri, çevrimiçi ödeme kabul etme özelliği, Wix reklamlarının yokluğu, ücretsiz alan adı bağlantısı ve diğer avantajları içerir. Web sitesi oluşturucu, ücretli e-Ticaret aboneliklerinden birini kullanırken büyük oranda tasarruf etmeyi mümkün kılan indirimler ve özel bonuslar sunar..

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WooCommerce – WordPress için # 1 e-Ticaret Eklentisi

WooCommerce - WordPress için # 1 e-Ticaret Eklentisi

WooCommerce – CMS tabanlı bir çevrimiçi mağaza açmayı mümkün kılan açık kaynaklı bir resmi WordPress alışveriş sepeti eklentisidir. Bugün itibariyle eklenti ile 350 binden fazla web mağazası oluşturuldu. İndirmek ve yüklemek tamamen ücretsizdir, ancak web mağazası yönetim sürecini basitleştiren bir dizi ücretli özellik ile birlikte gelir. Sonuç olarak, WooCommerce oldukça işlevsel bir özelleştirilebilir eklentidir, ancak yine de kullanımından en iyi şekilde yararlanmak için belirli web tasarım deneyimi ve kodlama bilgisi gerektirir. Başlıca WooCommerce özelliklerinin listesi aşağıdaki gibidir:

 • Sınırsız Özelleştirme Seçenekleri. Hizmet, küçük ve orta ölçekli e-ticaret web siteleri için harika çalışıyor. Gerekli işlevselliği sağlamak için herhangi bir WordPress web sitesine entegre etmek kolaydır. Eklentiyi entegre ettiğiniz anda, çevrimiçi mağaza gelişiminize nasıl başlayacağınızla ilgili ayrıntılı bir bilgilendirme sihirbazı göreceksiniz. WooCommerce, kullanıma hazır bir dizi özelliği kullanma ve web sitenize uzantı ekleme fırsatı verir.
 • Ürün Yönetim Araçları. WooCommerce ile ürün katalogları oluşturabilir, kategoriler oluşturabilir ve filtre seçenekleri arayabilir, kullanıcı kaydı işlemini kontrol edebilir, siparişleri ve çevrimiçi ödemeleri kabul edebilir, entegre ve harici analiz araçlarını kullanarak satış istatistiklerinizi ve ziyaretçilerin davranışlarını takip edebilirsiniz, ödeme, vergi ve gönderi ayrıntılarının yanı sıra posta düzenlemeleri yoluyla kullanıcı sadakatini artırın.
 • GEO Konum Desteği. Eklenti, kullanıcıların IP adreslerine göre web sitenize erişimi kısıtlayan ve yöneten coğrafi konum tabanlı ürünler filtresi ile birlikte gelir. Bu, web mağazanızı yetkisiz erişimlere ve spam gönderici saldırılarına karşı korumaya yardımcı olur. Bu özellik aynı zamanda belirli bölgelerden ve sıklıkla spam kaynağı olduğunu kanıtlayan ülkelerden gelen trafiği de engeller.
 • Hosting Seçimi. WordPress eklentisi olarak WooCommerce, entegre barındırma ve alan adı sunmaz. Böylece kullanıcılar istedikleri herhangi bir barındırma sağlayıcısını ve alan adını seçme ihtiyacı ile karşı karşıyadır. Neyse ki, barındırma hizmetleri sunan şirketlerin seçimi oldukça geniş.

WooCommerce başlangıçta ücretsiz bir alışveriş sepeti eklentisidir. Web mağazanızı ücretsiz olarak entegre edebilir ve özelleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, e-ticaret projesinin web’de kullanılabilir olmasını sağlamak için, eklenti güvenilir barındırma ihtiyacı anlamına gelir. Denemeye karar verirseniz, resmi WordPress barındırma hizmetine gitmek mantıklıdır. Bluehost. Bu, şu anda dünya çapında 5 milyondan fazla web sitesine güç veren yadsınamaz niş liderlerden biridir.

Bu WordPress barındırma, kullanım kolaylığı, iyi müşteri desteği, güvenlik, kusursuz performans, çoklu komut dosyaları, zengin pazar, benzersiz WordPress odaklı özellikler, SEO araçları, DDOS koruması, IP kara listesi, Site Erişimi Engelleme aracı vb. Her Bluehost planına ücretsiz bir etki alanı kaydı ve önceden yüklenmiş bir CMS WordPress dahildir. En ucuz abonelik şu anda $ 2.95 / ay, yani şüphesiz web mağazanızı çevrimiçi hale getirmek için değerli bir yatırım.

WooCommerce’ı Ücretsiz Deneyin

Weebly – Ücretsiz e-Ticarete Hazır Web Sitesi Oluşturucu

Weebly - Ücretsiz e-Ticarete Hazır Web Sitesi Oluşturucu

Weebly – e-ticaret web binası nişinin en eski temsilcilerinden biridir. 2006 yılında başlatılan ve birden çok dönüşümden geçen hizmet, kaliteli bir çevrimiçi mağaza kurmak ve yönetmek için gereken güçlü bir özellik seti sunuyor.

Sistem eskiden hepsi bir arada bir web sitesi oluşturucusuydu, ancak 2018’de Square tarafından satın alındıktan sonra, düz bir e-Ticaret odaklı bir odak kazandı. Uygun sürükle ve bırak işlevselliği ve sezgisel arayüz sunan küçükten büyüğe çevrimiçi mağazalar oluşturmak için iyi çalışır. Web sitenizin performansına katkıda bulunabilecek özellikler arasında aşağıdakilerden bahsetmek mantıklıdır:

 • Tam Entegre Alışveriş Sepeti. Kendi Weebly tabanlı web mağazanızı başlatmaya karar verir vermez, web sitesi oluşturucu size tam entegre bir alışveriş sepeti sağlayacaktır. Çabalarınızı ve zamanınızı boşa harcamadan, teknoloji sorunlarını ele almadan fiziksel / dijital ürünleri en baştan satmanıza olanak tanır.
 • Kapsamlı Web Mağazası Yönetim Seçenekleri. Bir e-ticaret odaklı web sitesi üreticisi olarak Weebly, çok çeşitli web mağazası yönetimi özelliklerine erişim sağlar. Bunlar arasında güvenli ödeme seçenekleri, entegre alışveriş sepeti, basit ürün yükleme ve yönetimi, sipariş ve ürün takibi ve çok daha fazlası bulunur.
 • CSV Ürünü İçe / Dışa Aktarma. Hizmet, CSV dosyalarından ürün içe / dışa aktarmayı mümkün kılar. Bu, web sitesine ürün yükleme / ekleme hızını artırmaya geldiğinde özellikle yararlıdır.
 • Eposta pazarlama. Bu özellik, müşterilerinizin Weebly tabanlı çevrimiçi mağazanızı ziyaret ederken yararlanabilecekleri tüm etkinlikler, güncellemeler, haberler ve özel tekliflerden haberdar olmalarına yardımcı olacaktır..
 • Arama Filtresi Seçeneği. Weebly, uygun bir arama filtresi seçeneği ile birlikte gelir. Kullanıcıların ürün çeşitliliğini keşfetmesini ve gerekli öğeleri seçmesini, tür, renk paleti, boyut, boyutlar, maliyet gibi önemli parametrelere göre sıralamasını kolaylaştırır..
 • Duyarlı Niş Tasarımları. Weebly,% 100 özelleştirilebilir ve masaüstü ve mobil ekranlara kolayca uyum sağlayabilen çarpıcı bir e-ticaret tasarımları koleksiyonu sunar. Kendi şablonunuzu kendiniz oluşturarak veya üçüncü taraf geliştiricilerden satın alarak da yükleyebilirsiniz..
 • Pazarlama araçları. Web sitesi oluşturucu, geniş kapsamlı entegre pazarlama araçları nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Weebly Tanıtım aracı, web sitesi oluşturucunun sunduğu en gelişmiş pazarlama özelliklerinden biridir. Promosyon bültenleri, bültenler, etkinlik ve ürün sunumları gibi farklı e-posta türleri için kullanabileceğiniz bir dizi hazır şablon içerir. Ayrıca, e-posta sürükle ve bırak yapıcısı, çoklu teknik destek araçları kullanma fırsatı da vardır. ve birkaç bölümden bahsetmek için iletişim bölümleme özellikleri.
 • Uygulama Merkezi. Weebly, kolay tek tıklamayla entegrasyonlarla web mağazanıza ekleyebileceğiniz dinamik hizmet ve uygulama koleksiyonuna erişim sağlar. Bunlardan bazıları LiveChat, PinPoll, Call-Out-Box vb..
 • Form Oluşturucu. Web sitesi oluşturucu, çevrimiçi mağazanıza daha fazla entegre edilebilen özel formlar oluşturmayı ve yönetmeyi mümkün kılar. Uygun sürükle ve bırak çevrimiçi form oluşturucu sayesinde, özel iletişim formları, anketler, RSVP listeleri ve web mağazası performansınıza katkıda bulunacak diğer projeler oluşturma fırsatı elde edersiniz.

Weebly, e-Ticaret projeleri için ayrı bir plan grubuna sahiptir. Hiç süresi dolmayan ücretsiz bir abonelik içerir ve en uygun aboneliğe karar vermeden önce web sitesi oluşturucusunun başlıca Ticaret işlevlerini test etmenizi sağlar.

Ücretli planların maliyeti 4 $ / ay ile başlar ve 38 $ / ay’a kadar çıkar. Tüm abonelikler entegre bir alan adı, 100 ABD doları tutarında bonus, canlı sohbet, forum topluluğu, e-posta desteği ve nişle ilgili diğer özelliklerle birlikte gelen Google Ads erişimi sunar. En gelişmiş Performans planı ayrıca e-posta pazarlama seçeneğine ve doğrudan telefon desteğine erişim sağlar.

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

Ucraft – 14 Günlük Ücretsiz Deneme Web Mağazası Oluşturucu

Ucraft - 14 Günlük Ücretsiz Deneme Web Mağazası Oluşturucu

Ucraft – tam özellikli web sitelerinin farklı türlerinin geliştirilmesine izin veren gelişmiş bir DIY web sitesi oluşturucusudur. Platform, hem küçük e-ticaret projelerinin hem de tam işlevli dijital mağazaların başlatılmasını ve yönetilmesini mümkün kıldığından, web mağazaları bir istisna değildir..

Sistem pürüzsüz ve sezgisel web tasarım süreci sağlar, projenize güçlü bir e-ticaret odağı sağlamak için gerekli çok sayıda üst düzey araç ve özellik sunar. Şimdi web sitesi oluşturucunun en etkileyici olaylarını listeleyelim:

 • e-Ticaret Şablonları. Web sitesi oluşturucu, seçilen e-Ticaret şablonlarından herhangi birini özelleştirerek özellik yüklü web mağazaları oluşturmaya izin verir. Sadece web mağazası niş ve ihtiyaçlarınıza uygun temayı seçin, yerleşik blokları düzenleyin, ürünleri yükleyin, düzenleyin ve özelleştirin, ilgili öğeleri ekleyin ve yayınlamaya devam edin.
 • Ürün Yönetimi Özellikleri. Ucraft, çekici ürün galerileri oluşturmayı ve satışa sunmayı mümkün kılan çok sayıda üst düzey ürün yönetimi özelliğine sahiptir. Böylece, tek bir tıklamayla yeni öğeler ekleyebilir, yeni ürünler yükleyebilir, parametrelerini atayabilir, ürün alanlarını düzenleyebilir, ayrı ürün sayfalarını çeşitli şekillerde özelleştirebilirsiniz vb..
 • Farklı Ödeme Seçenekleri. Platform şu anda hesabınıza entegre edebileceğiniz ve diğer harici sistemlerle senkronize edebileceğiniz 70’ten fazla ödeme hizmetini desteklemektedir. Finansal işlemleri tamamlarken en uygun ödeme yöntemini seçip bağlamanız yeterlidir..
 • Kanal Satışı. Ucraft, kârınızı artırmak için gereken birden çok satış kanalını destekler. Web sitesi oluşturucu en büyük pazarlara girmenize ve fiziksel / dijital ürünlerinizi Amazon, eBay, Facebook, Google Alışveriş Feed’i ve diğer popüler ticaret platformlarında satmanıza izin verir. Ancak, bu gelişmiş özelliğin şu anda BigCommerce planı aboneleri için kullanılabilir olduğunu unutmayın.
 • Logo Oluşturucu. Web sitesi oluşturucu, henüz sahip değilseniz kendi web mağazası logonuzu oluşturmanıza olanak tanır. Sistemin varsayılan olarak sunduğu ücretsiz Logo Oluşturucu aracı sayesinde mümkün olmuştur. Logoyu almak için ihtiyacınız olan şey, ücretsiz stok görüntüleri koleksiyonundan bir simge seçmek, entegre öğeler / araçlar kümesini kullanarak özelleştirmek ve e-ticaret web sitenize daha fazla entegrasyon için kaydetmek. Eşsiz marka itibarı almanın kesin yolu budur.

Ucraft ılımlı fiyat politikası sunuyor. Sistemin ana özellik setini ve üç ücretli aboneliği keşfetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir plan var. E-Ticaret web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, Ucraft Pro Shop ve BigCommerce planları arasında seçim yapmanıza izin verir. Maliyetleri buna bağlı olarak 21 $ / mo ve 39 $ / mo tutarındadır ve birden fazla entegre e-Ticaret özelliğine erişim sağlar. Sistem ayrıca, seçilen planları test ederken size yardımcı olabilecek 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü sunar.

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

BigCommerce – En Çok Kullanılan e-Ticaret Sitesi Yapıcılarından Biri

BigCommerce - En Çok Kullanılan e-Ticaret Sitesi Yapıcılarından Biri

BigCommerce – en çok kullanılan güçlü uzman e-Ticaret web sitesi üreticilerinden biridir. Sistem, küçük, orta ve büyük satış odaklı işletmeler için web sitelerinin oluşturulmasına izin verir. İşlevselliği ve tasarım özelleştirme araçları ortalamanın üzerindedir, bu da hizmeti e-ticaret web oluşturma nişinde iyi bir rakip yapar. Web sitesi geliştiricisini web mağazası geliştirme için kullanmakta haklıysanız, şimdi ayarlanan özelliğine bir göz atın:

 • e-Ticaret CMS. Platform, mevcut tüm e-Ticaret niş seçeneklerini sunar. Facebook üzerinden olduğu kadar çoklu platformlarda da ticarete izin verir. Ayrıca otomatik e-posta pazarlama aracını kurabilir, envanter listesini oluşturabilir ve yönetebilir, ürün değişim / iade süreçlerini organize edebilir, reklam banner’ları tasarlayabilir, ürün parametreleri ve özellikleri atayabilir, indirimler ve hediye sertifikaları vb. Oluşturabilirsiniz. CSV dosyalarının sayısı da burada etkinleştirildi.
 • Duyarlı Tasarımlar. Tamamen e-Ticaret odaklı bir web sitesi üreticisi olarak BigCommerce, 100’den fazla üst düzey şablondan oluşan çarpıcı bir koleksiyonla birlikte gelir. Hepsi varsayılan olarak özelleştirilebilir ve duyarlı. En çok beğendiğiniz tasarımı seçin ve düzenlemeye devam edin, işle ilgili içerik vb. Yükleyin. Çoğu tema ödenir, ancak maliyet temaların kalitesine değer. Hızlı ve kolay arama için tasarımlar kategorilere göre sıralanmıştır. Kod düzenleme seçeneği burada sağlanmamıştır, ancak bu, tek amacı akılda olan hakim bir kullanıcı e-ticaret web sitesi başlatmak için bir sorun değildir. BigCommerce bu amaç için harika çalışıyor.
 • Harici Entegrasyonlar. BigCommerce, daha iyi web mağazası performansı için güçlü e-Ticaret uygulamalarıyla entegre olmayı mümkün kılar. Platform, en iyi e-Ticaret web oluşturma deneyimini sağlamak için küratörlükte sektör lideri bir entegrasyon seçimine sahiptir. Etkili satış yapmaya başlamak için bunlardan herhangi birini seçebilir ve mağazanıza bağlayabilirsiniz. Bunlar, pazarlama ve dönüşüm uygulamalarını (HubSpot, Google AdWords, Optimizely vb. A / B test paketleri.), gönderim uygulamaları (ShipperHQ, Ordoro, Endicia, ShipStation ve NakliyeKolay), Operasyonlarınızın etkinliğini artırmak için ERP entegrasyonları (NetSuite, Brightpearl ve Microsoft Dynamics), CRM uygulamaları (Salesforce, NetSuite ve Zoho), API ve muhasebe araçları vb..

BigCommerce, en uygun ücretli aboneliğe karar veremeyen tüm kullanıcılara 15 günlük ücretsiz bir deneme sunar. Deneme süresi sona erdiğinde, bir web mağazası başlatmak ve yayınlamak için ücretli aboneliklerden birine geçmeniz gerekir..

Ücretli planların maliyeti 29,95 $ / ay ile 249,95 $ / ay arasında değişmektedir. Büyük şirketler için uygun gelişmiş bir Kurumsal Plan da vardır, ancak maliyeti ve şartları şirket yöneticisi ile ayrı ayrı tartışılır..

BigCommerce’ı Ücretsiz Deneyin

Ecwid – Herhangi Bir Web Sitesi için Ücretsiz e-Ticaret Eklentisi

Ecwid - Herhangi Bir Web Sitesi için Ücretsiz e-Ticaret Eklentisi

Ecwid – hazır web sitelerine e-ticaret işlevselliği vererek küçük web mağazaları oluşturmayı mümkün kılan bir e-ticaret eklentisidir. Diğer güçlü özellik yüklü e-Ticaret platformlarının aksine, Ecwid esas olarak bir widget olarak kullanılır ve entegrasyonu başarılı bir web mağazası oluşturma ile sonuçlanır. Ürün katalogları oluşturmanın ve güncellemenin yanı sıra, ayrıntılı ürün açıklamaları sağlayabilir, web mağazası istatistiklerini izleyebilir, siparişleri kabul edebilir ve yönetebilir ve çevrimiçi mağaza ile ilgili diğer adımları tamamlayabilirsiniz. Kutudan çıkar çıkmaz sağlanan diğer Ecwid avantajları şunlardır:

 • POS İşlevselliği. Eklenti, Satış Noktası (POS) hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ürün satmanıza olanak tanıyan işlevler. Başka bir deyişle, siparişleri hem web’de hem de yerel mağazanızda kabul edebilir ve yönetebilir, böylece müşteri tabanınızı büyütebilir ve kâr elde edebilirsiniz..
 • Ürün İthalatı / İhracatı. Tıpkı en popüler e-Ticaret sistemlerinde olduğu gibi Ecwid, CSV formatında tamamlanan ürün dışa / içe aktarmaya izin verir. Bu, ürünle ilgili verilerin yanı sıra müşteri bilgilerinin ve siparişlerinin bir e-Ticaret platformundan diğerine aktarılması gerektiğinde kullanışlıdır.
 • Çok Dilli Destek. Ecwid, mağazanızı iş gereksinimlerinize göre 50’den fazla dile çevirmenizi sağlayan çok dilli destek ile birlikte gelir. Bu, uluslararası müşterileri ve ortakları yurt dışından çekmenin ve böylece gelir ve trafik miktarını artırmanın en iyi yoludur..
 • Entegrasyon Seçenekleri. Eklenti, popüler üçüncü taraf uzantılarını ve eklentilerini, Mailchimp, LiveChat, ShippingEasy, Zapier, 71lbs, Yazdırılabilir, Xero, Satış Sonrası, Şanslı Turuncu, ShipStation, Freshbooks ve dahası. Ancak, bu uygulamalar tam özellikli bir çevrimiçi mağazayı başlatmak ve yönetmek için yeterli değildir. Dahası, bu uzantıları kullanabilmek için ücretli plana abone olmanız gerekir.
 • Çoklu Satış Kanalları. Ecwid, farklı web sitelerinde dijital / fiziksel ürünler satmanıza izin vermek için birden fazla satış kanalı kullanmanıza olanak tanır. Tüm satışlarınızı aynı anda çok kullanışlı ve kullanışlı tek yönetici panelinden yönetebilirsiniz. Sosyal medya entegrasyon seçenekleri de burada mevcut olup, Instagram, Facebook, eBay, Amazon, Google Alışveriş, Shopzilla, Nextag ve diğer popüler pazarlar ve sosyal medya platformları üzerinden satışları tamamlamanıza olanak tanır. Aynı şekilde, müşterilerinizin siparişlerini vermelerini ve tamamlamalarını sağlamak için uygun ödeme ağ geçitleri seçebilirsiniz. Böylece, Ecwid kullanımını PayPal, Vend, Clover, Square, Stripe, WorldPay, NCR Silver ve daha fazlası gibi ödeme sistemleriyle birleştirebilirsiniz..
 • Web Mağazası Yönetim Özellikleri. Eklenti ayrıca fiziksel / dijital ürünler satma, birkaç ürün listesi ekleme, parametrelerini atama, birden çok envanter aracı kullanma, terk edilmiş ödeme kurtarma seçeneği, sipariş durumu durumlarını web mağazası performansı ile takip etme vb. Ayrıca, indirimleri, promosyonları ve özel teklifleri yayınlamanın yanı sıra raporları, web mağazası analizlerini, SEO araçlarını vb..

Ecwid’in ücretsiz bir planı vardır ve bu da sonsuzdur ve 10 ürüne kadar ekleme ve eklentinin sunduğu temel e-Ticaret özelliklerinden bazılarını kullanmayı mümkün kılar. Daha gelişmiş özelliklerden ve araçlardan yararlanmaya karar verirseniz, Ecwid maliyeti üç aylık aboneliklerinden birini seçmenize izin verir, bunun maliyeti 15 $ / ay (veya yıllık abonelik ile 12,5 $ / ay) ile başlar..

Ecwid’i Ücretsiz Deneyin

Volusion – e-Ticaret Web Sitesi için Alışveriş Sepeti Yazılımı

Volusion - e-Ticaret Web Sitesi için Alışveriş Sepeti Yazılımı

Volusion – e-Ticaret projeleri için popüler ve tam özellikli bir alışveriş sepeti yazılımıdır. Sistem Wix, Shopify veya BigCommerce gibi popülerliğe sahip olmasa da, etkileyici çevrimiçi mağazalar oluşturmaya izin veriyor. Bu hepsi bir arada hizmet güvenli, etkili ve oldukça anlaşılır. İçerdiği özelliklerin kapsamı geniştir ve aşağıdaki gibi parametreleri sunar:

 • e-Ticaret Şablonları. Volusion birden fazla e-Ticaret şablonu sunmuyor. Bugün itibariyle, sayıları biraz duyarlı ve standart olan 40 temayı aşıyor (WYSIWYG) ve gelişmiş (CSS / HTML) kod düzenleme seçenekleri.
 • Çevrimiçi Mağaza Oluşturucu. Sistem, kendi web mağazanızı başlatmak için kullanabileceğiniz çevrimiçi mağaza oluşturma aracı ile birlikte gelir. Araç, ürün kategorileri ve alt kategoriler eklemeyi, yeni ürünler yüklemeyi, SEO yönetim özellikleriyle ilgilenmeyi, resim eklemeyi ve düzenlemeyi vb..
 • Kolay Ürün Yönetimi. Platform, tüm sayfalarda kolay ürün yönetimi sağlar. Sistem, yeni kategoriler ve alt kategoriler oluşturmanın yanı sıra ürün SEO ve özelleştirme, fotoğraf / metin içerik yönetimi ile ilgilenme, CSV dosya formatı içe / dışa aktarma seçenekleri, SSL Sertifikası bağlantısı vb..
 • Çok Kanallı Entegrasyonlar. Volusion kullanırken, şu anda Amazon, eBay vb. Gibi dünyaca ünlü endüstri liderleri olan diğer popüler çevrimiçi pazarlarla entegre olabilirsiniz. Aynı şekilde, Stripe, PayPal ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ödeme ağ geçitleri arasından seçim yapmak mümkündür..
 • e-Ticaret Araçları. En yaygın ve önemli e-ticaret araçları arasında, Barkod Oluşturucu, kapsamlı envanter listesi ve gelişmiş envanter yönetim sisteminden bahsetmek mantıklıdır. Dahası, web sitesi oluşturucu, web mağazası performansınızı kolayca artırabilecek bir e-ticaret araçları listesi ile birlikte gelir. Bunlar özel satıcı kodları, gelişmiş kurtarma araçları, depolar, çok yönlü fiyatlandırma seçenekleri, nakliye ve vergi oranı hesaplayıcı, basit sipariş işleme, profesyonel para araçları, müşteri-hesap yönetimi, bot captcha aracı, damla nakliye entegrasyonu ve daha fazlasıdır. Her zaman acele eden girişimciler, web mağazalarını her zaman ve her yerde yönetmek ve güncellemek için Volusion mobil uygulamasını yükleyebilir.
 • Logo + Favicon. Web sitesi oluşturucu, şirket logonuzu yükleyerek ve favicon’unu oluşturarak e-Ticaret işinizi kalabalığın öne çıkarabilir. Bu kesinlikle web sitenizi niş rakiplerin geri kalanı arasında tanınabilir yapacak.

Volusion, ücretli aboneliklerinden birine yükseltme yapmadan önce sistemin tüm özellik setini keşfetmenizi sağlayan 14 günlük ücretsiz deneme sürümüyle birlikte gelir. İkincisi, maliyeti 29 $ / ay ile başlayan 4 abonelik içerir. Tüm ücretli paketler sıfır işlem ücreti, sınırsız bant genişliği ve aboneleri için diğer ayrıcalıklarla birlikte gelir.

Volusion’ı Ücretsiz Deneyin

SITE123 – SaaS-Platformu bir e-Ticaret Web Sitesi Oluşturuyor

SITE123 - SaaS-Platformu bir e-Ticaret Web Sitesi Oluşturuyor

SITE123 – bir e-Ticaret web sitesi başlatmak için seçebileceğiniz en kolay SaaS platformlarından biridir. Web sitesi oluşturucu avantaj sağlamak için web tasarım becerileri herhangi bir programlama farkındalığı gerektirmez. Bunun yerine, web mağazası geliştirme sürecinizi kolaylaştıracak bir dizi entegre araç ve tasarım özelleştirme özellikleri ile birlikte gelir, siz ve müşterilerinizden memnun kalacaksınız. Sistemin bazı önemli kısımları aşağıda listelenmiştir:

 • Ücretsiz Logo Oluşturucu. Çevrimiçi mağazanızın henüz kendi logosu yoksa, entegre bir Logo Oluşturucu aracıyla tasarlamanın tam zamanı. Tamamen ücretsiz ve şaşırtıcı derecede basit. Kendi benzersiz web sitesi logonuzu sıfırdan tasarlayabilir veya sistemdeki mevcut elemanlardan yepyeni bir tane oluşturabilirsiniz.
 • Çok Dilde Destek. E-Ticaret web sitenizin çeşitli dil sürümlerini oluşturmak için web sitesi oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Bu amaçla, sistem, ustalaşması ve kullanımı kolay gelişmiş çok dilli bir araç sunar. Bunu kullanarak, uluslararası ortaklar ve müşterilerle ticari ilişkiler kurmaya yardımcı olacak çok dilli bir web sitesi başlatabilirsiniz..
 • e-Ticaret Widget’ları. Nişe özel e-Ticaret widget’larına erişmek için, entegre App Market’e ulaşın ve orada bulunan widget’lara / uygulamalara göz atın. E-Ticaret uzantılarının en popüler örneklerinden bazıları Canlı Sohbet Desteği, Galeriler, Sosyal Widget’lar, Rezervasyon, Çevrimiçi Form ve daha pek çok şeydir..
 • Form Oluşturucu. Platform, çevrimiçi formların web mağazanızın herhangi bir sayfasına veya bölümüne entegre edilmesini sağlar. Free Form Builder, çevrimiçi formunuzu e-Ticaret web sitenize mükemmel bir ek haline getirebilecek bir dizi özel form düzeni, tasarım öğesi ve araç sunar.
 • Sosyal Medya Entegrasyonu. SITE123, sosyal medya hesaplarının güncellenmesini mümkün kılar ve böylece müşterilere yakın gelecekte web mağazanızda gerçekleşecek olan haberler, etkinlikler, planlar ve güncellemeler hakkında bilgi verir..

SITE123 uygun fiyatlı ve çok yönlü fiyatlandırma seçenekleri sunar. Çoğunlukla sistemin işlevselliğini test etmek için kullanılan ücretsiz bir plan ve dahil edilen terim ve özelliklerde farklılık gösteren dört ücretli abonelik vardır. En ucuz aboneliğin maliyeti ayda 10.80 $ ‘ı oluşturur – bu gerçekten değerli bir yatırımdır!

SITE123’ü Ücretsiz Deneyin

3dcart – Güçlü & Güvenli e-Ticaret Yazılımı

3dcart - Güçlü ve Güvenli bir e-Ticaret Yazılımı

3dcart – güçlü ve güvenli bir e-ticaret yazılımıdır, uygulaması özellik yüklü çevrimiçi mağazaların oluşturulmasıyla sonuçlanır. Hizmetin müşteri tabanı tanınmış niş liderlerinki kadar geniş değildir, ancak sistem hala oldukça perspektiflidir. Platformun geliştiricileri, hizmetle başlatılan web mağazalarının kalitesinin iyileştirilmesi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bundan ne bekleyebileceğinizi anlamak için sistemin özelliklerine şimdi göz atın:

 • Modül Tabanlı Yapı. Platform modül tabanlıdır ve maksimum kullanıcı rahatlığı için kullanıma hazır entegrasyonlar sunar. Düzinelerce modül önceden kurulmuştur, diğerleri talep üzerine bağlanabilir. Sistemin en önemli özelliklerinden biri, seçebileceğiniz ve web sitenize entegre edebileceğiniz muhteşem modül koleksiyonudur. Bunlar Facebook Reklamları / Bağlan, Zapier, Grup Fırsatları, AWeber, MailChimp, RSS Feeds, LiveChat, Kayıtlı Arabalar, İstek Listesi, POS, Otomatik Yanıtlayıcı ve eBay birkaçından bahsetmek.
 • e-Ticaret Özellikleri. 3dcart ile çalışırken, ürün ithalat / ihracat seçeneği, çeşitli ödeme ve nakliye çözümleri, depo stok ürün grafikleri, satış istatistikleri araçları, alışveriş eklentilerinden yararlanabilirsiniz. Sosyal ağ hizmetleriyle entegrasyon da burada desteklenmektedir. Web sitesi üreticisi pazarlama ve SEO araçlarında bolca bulunur. CRM entegrasyonu, bloglama seçeneği, otomatik mailout, raporlama özelliği, kullanıcı grupları oluşturma ve web sitesi sahiplerinin hevesle kullanacağı diğer çarpıcı özellikler sunar.
 • Duyarlı e-Ticaret Şablonları. Platform, kaliteli duyarlı niş şablonlar koleksiyonuna sahiptir (burada 70’den fazla var) web sitenizin gelişimi üzerinde çalışırken özelleştirebilir ve geçiş yapabilirsiniz.
 • Ürün Yönetimi. Yazılım, etkileyici ürün galerileri oluşturmanıza ve pencereleri göstermenize olanak tanıyan birden fazla ürün yönetimi seçeneğine erişim sağlar. Burada yapabilecekleriniz yeni ürünler eklemektir (fiziksel / dijital ürünler veya hediye çekleri), parametrelerini atama, depo stok listesine ekleme, gönderim / ödeme bilgileri sağlama, resim ve açıklama yükleme, SKU, MPN, GTIN, fiyatlandırma spesifikasyonları ayarlama vb. ekleyin. Ürün aramayı basitleştiren kullanışlı bir arama filtresi seçeneği de vardır. öğeleri parametrelerine ve özelliklerine göre sıralayarak.
 • Pazarlama araçları. 3dcart, alışveriş sepeti eklentileri (Godatafeed, NextTag Feed Export, Shopzilla, Bing, Google Ürün Feed’leri, PriceGrabber.com ve Shop.com Export vb..). Ayrıca, kod entegrasyonu veya Sosyal Yer İşareti bölümünden hazır düğmeler ekleyerek sosyal ağ düğmelerini burada düzenlemek mümkündür.
 • Dahili CRM. Platform, işinizi ve müşterilerinizi düzenli tutmanızı sağlayan yerleşik CRM platformuyla birlikte gelir. Özelliğin varsayılan olarak etkinleştirilmediğini ve ilgili Müşteri İlişkileri Yönetimi sistem modülünü kullanarak etkinleştirmenin gerekli olduğunu unutmayın..

Fiyatlandırma hakkında konuşan 3dcart, 14 gün süren ücretsiz bir deneme süresi sunar ve yazılımın tüm özellik setini test etmenizi sağlar. Tüm seçeneklerden memnunsanız, platform dört ücretli abonelikten birine yükseltmeye izin verir. En uygun fiyatlı abonelik şu anda aylık 9 ABD dolarıdır. 3dcart herhangi bir işlem veya kurulum ücreti içermez ve ayrıca gerekirse planlar arasında geçiş yapma fırsatı da vardır.

3dcart’ı Ücretsiz Deneyin

Squarespace – Alışveriş Sepeti ile Online Mağaza Oluşturucu

Squarespace - Alışveriş Sepeti ile Online Mağaza Oluşturucu

Squarespace – entegre alışveriş sepeti işlevselliğine sahip, özellik yüklü bir çevrimiçi mağaza kurucusudur. Bu, kaliteli bir e-Ticaret web sitesi başlatmak ve yönetmek isteyen kullanıcılar için oldukça güzel bir seçimdir. Sistem çoğunlukla sanatçılar ve tasarımcılar için çevrimiçi mağazaların geliştirilmesi için iyi çalışır. Özellikle ürünlerini en uygun ışıkta sunma fikri olan kullanıcılar için iyi çalışır. Bunu yapmanıza izin vermek için, web sitesi oluşturucu aşağıdaki özellikleri sunar:

 • Pencere Oluşturmayı Göster. Satışa sunmayı planladığınız ürünleri eklemek ve özelleştirmek için etkileyici ürün vitrinleri oluşturmak mümkündür. Ürün fiyatlarını yönetebilir, video ekleyebilir, galeriler, ürün varyasyonları (STB’ler), ödeme ve gönderim seçeneklerini ayarlayın, geri dönen müşteriler için sadakat programları uygulayın vb..
 • Şablon Seçimi. Şablon galerisine gelince, Squarespace birden fazla tema sunmuyor. Şu anda kalitesi ortalamanın üzerinde 40’ın üzerinde tasarıma sahiptir. e-Ticaret işlevi tüm şablonlara uygulanabilir.
 • Widget’lar ve Eklentiler. Web sitesi oluşturucu, web mağazaları için birden fazla widget ve özel eklentiler sunar. Bunlar sosyal medya düğmeleri, resim galerileri için widget’lar, kafe ve restoranlar için e-ticaret araçları, Google Analytics vb..
 • e-Ticaret Platformu. Sistem, kaliteli çevrimiçi mağazaların geliştirilmesine katkıda bulunan birden çok üst düzey e-Ticaret özelliğine erişim sağlar. Bunlar arasında ücretsiz SSL Sertifikası bağlantısı, entegre alışveriş sepeti, çevrimiçi ürün sunum araçları, fiyat göstergesi, SKU’lar erişimi, ödeme varyasyonları, çoklu bağlılık seçenekleri, Google Haritalar gömme, çevrimiçi takvim, Logo Oluşturucu, yorumlama özelliği vb..
 • Sosyal Entegrasyonlar. Squarespace ile web mağazanızla ilgili bilgilerinizi Facebook, Twitter, Google+, Dropbox, Tumblr, Instagram, Dribbble, Linkedin, Pinterest, SoundCloud, Behance, Twitch, Yelp ve benzeri sosyal ağlarda yayınlayabilir ve güncelleyebilirsiniz..
 • Keskinlik Planlaması. Squarespace, üst düzey Acuity Scheduling platformu sayesinde kalabalığın arasından sıyrılıyor. Bu, müşterilerin kaliteli platformları başlatmak ve etkin bir şekilde yönetmek için entegre ticaret platformunu kullanmasına olanak tanıyan iş / web mağazası sahipleri için harika çalışan çevrimiçi randevu planlama sistemidir..

Squarespace’in ücretsiz bir planı yok ancak kullanıcıların sunduğu 14 günlük deneme süresinde tüm özelliklerini ve araçlarını ücretsiz olarak denemelerine olanak tanıyor. Sistemin işlevselliğinden memnunsanız, ücretli planlarından birine abone olma fırsatınız olacaktır. En ucuz aboneliğin maliyeti aylık 12 ABD dolarıdır. Tüm planlar ücretsiz alan adı ve diğer avantajlar sağlar.

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Yer imi – e-Ticaret & AI ile Çevrimiçi Mağazalar Oluşturucu

Bookmark - AI ile e-Ticaret ve Online Mağazalar Oluşturucu

Yer imi – küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazaların geliştirilmesi için harika çalışan, bulut tabanlı yapay zeka destekli bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, web oluşturma sürecinin karmaşıklıklarının farkında olmayan, ancak iyi bir e-Ticaret web sitesi tasarlama niyeti olan deneyimsiz kullanıcılar için iyi bir seçim olacaktır. Aynı şekilde, müşteriler için web mağazalarının geliştirilmesinde yer alan web tasarımcıları için mükemmel bir seçim olacaktır. Yer İşareti ile bir web mağazası açmakta haklıysanız, avantaj listesini öğrenmek isteyeceksiniz:

 • AIDA Asistanı. Web sitesi oluşturucusunun en önemli özelliği AI tabanlı AIDA asistanı. Kullanışlı sürükle ve bırak teknolojisi ile birleştirilen AIDA, talebi üzerine gönderilen bilgileri kullanarak otomatik modda bir web mağazası oluşturulmasına yardımcı olur. Bu, web sitesi geliştirme süresini kısaltmaya ve etkileyici sonuçlara yardımcı olur.
 • e-Ticaret Motoru. Bookmark, çevrimiçi, sosyal medyada veya mağazada satış yapmayı mümkün kılan güçlü bir e-ticaret motoruyla birlikte gelir. Sistem, sınırsız sayıda fiziksel / dijital ürün satmak için büyük web mağazaları oluşturmanıza olanak tanır. Web mağazası performansınızı ve ürün yönetiminizi kontrol eden sizsiniz. Platform, çevrimiçi mağazanızı özelleştirmenize, kupon kodları düzenlemenize, 40’tan fazla ödeme seçeneği ve gerçek zamanlı gönderim entegrasyonları arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Web mağazanızın farklı dil sürümlerini oluşturmak için çok dilli destek de vardır.
 • e-Ticaret Modülü. Bookmark, bir web mağazasını mevcut web sitesine bağlamak ve maksimum verimlilikle daha da tanıtmak için bir e-Ticaret modülü sunar. Bunun dışında sistem, performansını ve müşteri katılım oranını artırmak için çevrimiçi mağazanıza ekleyebileceğiniz e-Ticaret modülleri arasında seçim yapmanızı sağlar. Bu modüller işlevsellik açısından widget’larla karşılaştırılabilir. Bunlar başlıklar, metinler, bağlantılar, alıntılar, bölücüler, HTML kodu ekleme, iletişim ve geri bildirim formları, slayt gösterileri, galeriler, ses / video öğeleri, sosyal ağ düğmeleri vb..
 • Gelişmiş E-posta Özelliği. Web sitesi oluşturucu, web mağazanıza güvenilirlik ve profesyonel görünüm vermek için işle ilgili e-posta almanıza olanak tanır. Bookmark Pro e-postası web mağazası markanızla ilişkilendirilecek ve mevcut ve potansiyel müşterileriniz / ortaklarınız için unutulmaz olacaktır. Bookmark’dan posta kutusunu kullanmanın maliyeti aylık 2 ABD dolarıdır.

Yer işaretini standart sınırlamalarla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak gerçekten özellik yüklü bir çevrimiçi mağaza başlatmak istiyorsanız, standart planlarından birine yükseltmeniz gerekir. Bu bakımdan, İş Planı en iyi çözüm olacaktır, çünkü e-ticaret web sitesini 24,99 $ / ay.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Jimdo – Uygun fiyatlı e-Ticaret Web Sitesi Oluşturucu

Jimdo - Uygun fiyatlı e-Ticaret Web Sitesi Oluşturucu

Jimdo – e-ticaret web sitelerinin başlatılmasına ve yönetilmesine izin veren değerli ve basit bir web sitesi oluşturucusunun başka bir örneğidir. Platform, entegre Dolphin aracı ve kolay, hızlı ve etkili web tasarım sürecine katkıda bulunan çok sayıda tasarım özelleştirme özelliği nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Sisteminizle bir web mağazası başlatmak için ind’nizi oluşturduysanız, hee en büyük avantajlarının listesidir:

 • Jimdo Yunus. Yukarıda belirtildiği gibi, Jimdo Dolphin, sistemin isteği üzerine vereceğiniz bilgileri kullanarak sizin için otomatik olarak bir e-Ticaret web sitesi oluşturur. Dolphin, çevrimiçi mağazanız için bir web sitesi oluşturmasına izin vermek için yanıtlamanız gereken işle ilgili sorular soracaktır. Her şeyi doğru yaparsanız, sonunda 5 dakikadan daha kısa sürede hazır bir web sitesi alırsınız. Daha fazla özelleştirme, web sitesi özelleştirme derecesine ve web tasarım becerilerinize bağlı olarak biraz zaman alabilir. Web sitesi düzeni, tasarımı ve yapısı oluşturmanıza gerek yoktur – sistem bunu sizin için yapar.
 • Jimdo Editör. Yapay Zeka olmadan hala bir e-Ticaret web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bunu klasik Jimdo Editör’de yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, sistemin sunduğu geniş tasarım koleksiyonundan en iyi şablonu seçmeli, logonuzu ve arka planınızı eklemeli, yazı tiplerini ve renk paletini düzenlemeli ve web sitenize istenen görünümü ve performansı vermek için özelleştirme araçlarının seçimine gitmelisiniz..
 • Komple e-Ticaret Özelleştirmesi. Jimdo ile oluşturulan e-ticaret web siteleri tamamen özelleştirilebilir. Sistem, gerekli web sitesi yapılandırmalarını yapmak için gereken tonlarca niş özel özellik sağlar. Bunlar arasında ürün görüntüleme seçenekleri, gönderim / vergi ayarları, Stripe ve PayPal hesap bağlantısı olasılığı, iade ve iptal politikaları, e-posta onayı ve tamamlanmış ödeme iletileri vb. Yer alır. Daha gelişmiş web mağazası özelleştirmesi için Jimdo bir dizi tıkla ve düzenle aracı sunar yani çoklu e-Ticaret şablonları, gelişmiş SEO araçları, nakliye kurulumu, envanter izleme seçenekleri, Logo Oluşturucu, İşletme Listeleme seçeneği, kapsamlı entegrasyon özellikleri ve daha fazlası.

Jimdo, sistemin işlevselliğini çalışırken test etmenizi sağlayan ücretsiz bir temel hesaba sahiptir. E-Ticaret web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, Standard Jimdo, maliyeti 7.50 $ / ay ile başlayan ücretli aboneliklerinden birini kullanmanızı önerir. Jimdo Dolphin de e-ticaret planı en uygun çözüm olmak üzere dört ücretli paket sunuyor. Şu anda maliyeti 19 $ / ay.

Jimdo’yu Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Eğer haklıysanız çevrimiçi mağaza aç, bir e-ticaret web sitesi oluşturucu kullanmak kesinlikle akıllı bir seçimdir. Bu hizmetler, kolaylık, basitlik ve gelişmiş işlevsellik arasında en iyi kombinasyonu sunar. Bu platformlarla oluşturulan e-ticaret web siteleri, çekici görünüyor ve birinci sınıf performansı ortaya koyuyor. Ve bu sonuca ulaşmak için kodlamanın ustası olmanıza gerek yok.

En iyi e-ticaret web sitesi oluşturucu seçimi genellikle web bina ihtiyaçları ve beklentileri aşağı gider. Bununla birlikte, hangisinin sizin projeniz için en iyi olduğuna karar vermek için tüm platformları test etmek için zaman ayırın. Bu, sonunda gitmeniz gereken en iyi çözüm fikrini verecektir..

Ücretsiz Çevrimiçi Mağaza Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map