En İyi Emlak Web Sitesi Kurucuları

En İyi Emlak Web Sitesi Kurucuları


Bir emlakçı olarak, er ya da geç rakiplerle “mücadele etme” ihtiyacıyla karşılaşacaksınız. Aslında, bu niş oldukça rekabetçi olduğu ve aynı zamanda müşteri tabanlarını oluşturmaya ve artırmaya odaklanacak çok sayıda emlakçı olması şaşırtıcı değil.

Bu amaç için birden çok yöntem kullanabilirler, böylece etkili ajans tanıtımının yeni yaklaşımlarını ve çözümlerini oluşturursunuz. Fikirleriniz ne olursa olsun, en iyisi hala kendinize ait bir emlak web sitesi almak için kalır.

Kaliteli bir emlak web sitesi başlatmak kendi başına bir avantajdır. Proje, işletme bilgilerinizi en uygun ışıkta görüntülemenize, kiralık veya satışa sunduğunuz gayrimenkul nesnelerinin listesini, karşılık gelen terimleri, kişileri, kaliteli fotoğrafı veya hatta video yorumlarını ve diğer faydalı bilgileri eklemenize ve yönetmenize yardımcı olacaktır. Bunlar bir emlak web sitesi bir heves değil, çağdaş iş niş bir zorunluluk yapmak sadece birkaç özellik.

Çoğu emlakçılar kodlayıcı olmayan gerçeği fark, onlar-ebilmek kullanma en iyi seçenek büyük bir web tasarım aracı olarak bir web sitesi oluşturucu seçmek. Bu sistemler, basit, sezgisel ve sorunsuz bir şekilde çekici ve işlevsel web siteleri oluşturmanıza olanak tanır. Neredeyse hiç vakit kaybetmeden tam özellikli bir emlak web sitesi oluşturmak, sundukları birden fazla araç, özellik ve seçeneği kullanmak mümkündür.

Web sitesi oluşturucularının bu kadar kapsamlı bir seçimiyle, genellikle platformu bulmak için meydan okuma, tamamen iş gereksinimlerinizi karşılayacak. Değerli sonuçlar sağlayabilecek en profesyonel ve tanınmış gayrimenkul hizmetlerine bakalım.

En İyi Gayrimenkul Web Sitesi Kurucularından 10 tanesini test ettik:

 1. Wix – IDX ile En İyi Emlak Web Sitesi Kurucu
 2. uKit – Emlakçılar için Kolay Web Sitesi Oluşturucu
 3. WordPress – Gayrimenkul Web Sitesi Oluşturmak için Ücretsiz CMS
 4. Placester – Kişiselleştirilmiş Emlak Siteleri
 5. RealGeeks – Gayrimenkul Satış & Pazarlama Çözümü
 6. Bluehost – Emlak Siteleri için En İyi Hosting
 7. Terzi Markaları – Emlak Web Sitesi Sağlayıcısı
 8. SITE123 – SaaS-platformu bir Emlak Sitesi Yaratmak
 9. Ucraft – ÜCRETSİZ Emlak Sitesi Oluşturucu
 10. Bookmark – Emlakçılar için AI Web Sitesi Oluşturucu

Yukarıda listelenen web sitesi oluşturucular sadece işinizi etkili bir şekilde büyütmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda düzenli ve potansiyel müşteriler üzerinde büyük etki yaratma, onlarla ödüllendirici ilişkiler kurmak için yeni ortaklar bulma ve web üzerinde emlak ajansınızı popülerleştirme şansı verecektir. En seçkin hizmetleri şimdi ayrıntılı olarak incelemenin zamanı geldi.

Wix – IDX ile En İyi Emlak Web Sitesi Kurucu

Wix - IDX ile En İyi Emlak Web Sitesi Kurucu

Wix – Şaşırtıcı özellik seti nedeniyle dünya çapında popülerlik kazanan en iyi emlak web sitesi oluşturucusudur. Sistem, çok çeşitli mobil kullanıma hazır özellik şablonları, çok çeşitli güçlü tasarım özelleştirme araçları, resim galerisi ve sektörle ilgili diğer birçok özellik sunar. Bunların ana listesi aşağıda listelenmiştir:

 • Wix ADI. Wix Yapay Tasarım Zekası, kendi niş ile ilgili içeriğinizi göndererek otomatik modda harika web siteleri oluşturmayı mümkün kılan sezgisel bir sistem sihirbazıdır.
 • IDX / MLS Entegrasyonu. Wix, IDX listelerinin emlak web sitenize yerleştirilmesine ve MLS HTML kodu ekleme seçeneğini kullanarak.
 • Basit Emlak Uygulaması. Uygun Wix Uygulama Marketi, Bu ücretsiz uygulama, ziyaretçilerin iyi yapılandırılmış ve organize bir web sayfasına yansıyan mevcut emlak listelerini görüntülemelerini mümkün kılar.
 • Tematik Şablonlar. Web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için, Wix mobil kullanıma hazır çeşitli seçenekler sunar emlak şablonları (ajanslar, genel niş temaları, açılış sayfaları, mimarlık şirketleri, emlakçılar, portföyler, peyzaj tasarımı, iç tasarım vb..) ihtiyacınız gibi özelleştirilebilir.
 • SEO Wiz. Wix, web sitesi arama optimizasyonunun etkinliğine katkıda bulunan işlevsel bir SEO Wiz özelliği ile birlikte gelir.
 • Müşteri Etkileşim Araçları. Web sitesi oluşturucu, entegre App Market’te bulunan geniş bir müşteri etkileşimi araçlarına göz atmayı mümkün kılar. Bu widget’ların uygulanması, müşterilerinizin web sitesine göz atma kolaylığına katkıda bulunur ve gerektiğinde onlarla iletişim halinde kalmanızı sağlar. En popüler istemci etkileşim araçlarından bazıları Google Etkinlik Takvimi, Etkinlik Takvimi, Zamanlama Pro, Inffuse Referansları, Son Haberler, Wix Sohbet, 123 Form Oluşturucu, Geri Arama, Çevrimiçi Kitap Randevuları, Canlı Sohbet, Wix Formları, SContact Yönetimi + CRM ve daha fazlasını içerir..
 • Müşteri Görüşleri. Platform, müşterilerinizin emlak ajansınız ve performansı ile ilgili referanslarını eklemelerini sağlar. Bu amaçla, App Market’te bulunan özel widget’ları / uzantıları entegre edebilirsiniz. Bunlar Testimonial Builder, Sosyal Referanslar, Sesli Yorumlar +, Müşteri Yorumları, MyReviews, Yorumlar, Yelp, Yorumlar + ve daha fazlasını içerir.
 • forum. Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle bağlantıda kalmak istiyorsanız, Wix ile emlak web sitenize bir forum eklemek mümkündür. Burası, sınırsız sayıda şube ve konu oluşturabileceğiniz, kullanıcı tartışmalarını başlatabileceğiniz, yorumlama özelliğini etkinleştirebileceğiniz, kullanıcıların düzenli olarak birbirleriyle iletişim kurmasına olanak tanıyan yerdir..
 • Blog. Blog bağlantısı isteğe bağlı bir çözümdür, ancak yardımcı bir istemci katılım aracı olabilir. Kaliteli ve düzenli olarak güncellenen bir blog, beğeninize göre yönetebileceğiniz çok sayıda gayrimenkulle ilgili yayın içerebilir. Ayrıca, müşterilerinizin en önemli konularla ilgili fikirlerini ve görüşlerini öğrenmek için kullanıcı yorumlama fırsatlarını destekleyebilirsiniz. Blog kullanılabilirliği, trafik üretimine ve kullanıcı memnuniyeti / elde tutma oranlarına da katkıda bulunabilir.

Wix, bir ücretsiz plan ve iki tür ücretli abonelik sunan orta fiyatlı bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, dahil olan terimler, özellikler ve hizmetler açısından farklılık gösteren Standart ve İşletme / e-Ticaret abonelikleri arasından seçim yapmanızı sağlar. Standart planların maliyeti 13 $ / ay’dan başlarken, İş planlarının maliyeti 23 $ / ay’dan başlar. Profesyonel bir emlak web sitesi çalıştırmak gibi bir niyetiniz varsa, ücretli aboneliklerden biri kesinlikle size yardımcı olacaktır..

Hangi seçeneği tercih ederseniz edin, bir bonus alan adı (veya kendi alan adınızla bağlantı kurma fırsatı), kapsamlı pazarlama müşteri etkileşimi seçenekleri, [email protected] gibi kendi alan adınızla ilgili kurumsal e-posta ve diğer inkar edilemez avantajlar elde edersiniz iş geliştirme ve promosyonunuza katkıda bulunacak.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

uKit – Emlakçılar için Kolay Web Sitesi Oluşturucu

uKit - Emlakçılar için Kolay Web Sitesi Oluşturucu

ukit – güvenilir çevrimiçi varlığını kurmak isteyen emlakçılar veya emlakçılar için en kolay web sitesi oluşturucularından biridir. Platform başlangıçta profesyonel küçük işletme projelerinin geliştirilmesine yöneliktir. Bu, sezgisel sürükle ve bırak editörü ile gelen ve mükemmel WYSIWYG deneyimi sağlayan tamamen kodsuz bir hizmettir. uKit yaklaşık 30 dakikada profesyonel görünümlü bir site tasarlamayı ve yayınlamayı mümkün kılıyor. Aşağıda listelenen web sitesi oluşturucunun en dikkat çekici faydaları:

 • Sezgisel arayüz. uKit arayüzü, hiç web tasarımı deneyimi olmayan insanlar için bile anlaşılabilir ve ilk denemeden iyi bir web sitesi tasarlamalarına yardımcı olur.
 • Kullanışlı Kullanıcı Etkileşimi Seçenekleri. Ukit ile müşterilerinizle günün her saatinde bağlanabilecekleri canlı sohbet ve geri arama özelliklerinden yararlanarak sahip olabilecekleri tüm soruların cevaplarını bulmalarına yardımcı olabilirsiniz..
 • Duyarlı Tematik Şablonlar. uKit, duyarlı ve% 100 özelleştirilebilir gayrimenkul şablonlarının zengin koleksiyonu nedeniyle kendini ayırt etti.
 • CRM Entegrasyonu. Kullanışlı CRM Entegrasyonu özelliği sayesinde, sistemle bir emlak web sitesi başlatacak olan her kullanıcı, sipariş / müşteri yönetimi sürecini basitleştirme şansına sahip olur.
 • Widget Seçimi. Ukit ile, entegrasyon emlak web sitenize yüksek son veren ve kullanıcı katılım oranına katkıda bir dizi widget erişebilir ve göz atabilirsiniz. Kullanabileceğiniz widget’lardan bazıları Kullanıcı Yorumları, Hizmet Hesap Makinesi, Zamanlayıcı, Sosyal Ağ Düğmeleri, Zaman Çizelgesi ve daha fazlasını içerir.
 • SSL Bağlantısı. Maksimum web sitesi güvenliği sağlamak ve gizli kullanıcı bilgilerini korumak için, web sitesi oluşturucu emlak sitenize ücretsiz bir SSL Sertifikası bağlamanızı sağlar. Bu, web sitesinin güvenilirliğini ve yüksek güven derecesini sağlamanın güvenli bir yoludur.
 • IDX Entegrasyonu. Kod ekleme widget’ı ile IDX entegrasyonu Pro Planı açısından sağlanır ve gerekli emlak veritabanını web sitelerine entegre edebilen web tasarım uzmanları içindir..

Tüm uKit işlevlerini ne sunabileceğini görmek için ücretsiz olarak 14 gün boyunca test edebilirsiniz. ukit maliyeti niş ucuz bir biridir. En ucuz Premium Plan size sadece ayda 4 dolara mal olacak, En pahalı Pro Planı aylık 12 ABD dolarıdır. Seçiminizi yapmadan önce planların özelliklerini ve şartlarını ayrıntılı olarak keşfedin.

Ayrıca bakınız: ukit incelemesi.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Gayrimenkul Web Sitesi Oluşturmak için Ücretsiz CMS

WordPress - Gayrimenkul Web Sitesi Oluşturmak için Ücretsiz CMS

WordPress – tam özellikli emlak web siteleri oluşturmak için etkili bir şekilde kullanılabilen, dünyanın en bilinen İçerik Yönetim Sistemidir. Sistem güçlü entegrasyon seçenekleri ile birlikte gelir, projeye mükemmel bir görünüm ve gelişmiş performans sağlamak için bir dizi özellik ve tasarım özelleştirme seçenekleri sunar. Ancak, sistem, tam özellikli web siteleri başlatmak isteyen web tasarım uzmanları için bir bonus olan programlama bilgisi gerektirir.. Web sitesi oluşturucunun en dikkat çekici faydaları aşağıda listelenmiştir:

 • Gayrimenkul Şablonları. Kullanıcılar, üçüncü taraf kullanıcılar tarafından tasarlanan ve web’de bulunan çok sayıda özelleştirilebilir ücretsiz ve ücretli emlak şablonu arasında seçim yapabilir..
 • Gayrimenkul Eklentileri. WordPress Real Estate eklentileri koleksiyonu gerçekten etkileyici ve mükemmel performansa sahip bir web sitesi başlatmak için bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz (Estatik, Emlak Pro, IMPress Listeleri, WP Amortisman Hesaplama, WPL Emlak, Kolay Emlak Listeleri, Temel Emlak, WP-Property, Randevu Rezervasyon Takvimi vb..)
 • Gayrimenkul Temaları. Ayrıca, ajanslar, emlakçılar ve müşterileri için tasarımını geliştirmek için web sitenize entegre edebileceğiniz çoklu duyarlı emlak WordPress temaları da vardır..

WordPress, kodlama becerilerinin farkındalığını ima eden ve iyi bir sonuç sağlayan ücretsiz bir CMS’dir. Bununla birlikte, sistem özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için ücretli eklentileri ve temaları entegre etmeden gitmeyeceksiniz. Emlak web sitenizi çevrimiçi hale getirmek için bir alan adı bağlamanız ve güvenilir barındırma seçmeniz gerekecektir. Bu ayrıca bazı finansal yatırımlar gerektirecektir. Web sitenizi ile barındırmak için Bluehost, örneğin, en ucuz plana ayda 2,95 $ yatırım yapmanız gerekir. Bu, ayırt edici bir işlevsellik için makul bir maliyettir.

WordPress’i Şimdi Deneyin

Placester – Kişiselleştirilmiş Emlak Siteleri

Placester - Kişiselleştirilmiş Emlak Siteleri

Placester – niş kullanıcılar için kullanımı kolay ve kullanışlı bir all-in-one özel emlak web sitesi kurucusudur. Sistem, tam entegre CRM erişimi, bir dizi pazarlama aracı, mobil uyumlu şablonlar ve web oluşturma becerilerinizi keskinleştirmenize ve kaliteli gayrimenkul web sitelerini makul bir maliyetle tasarlamanıza izin veren diğer niş özel özellikler sağlar. Sistemin ana özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Entegre CRM. Web sitesi oluşturucu, olası müşteri sayısını, müşteri etkinliğini, etkileşimi ve diğer önemli parametreleri izlemek ve izlemek için kapsamlı bir modül sağlar..
 • Hazır IDX / MLS Etkileşimleri. Hareket halindeyken bile mülk fotoğrafları, listeler ve güncellemeler sunabilmek için IDX / MLS’yi emlak web sitenize kolayca entegre edebilirsiniz..
 • Duyarlı Niş Şablonları. Placester, çeşitli kategorilere, kullanıcı gereksinimlerine uyacak ve birinci sınıf mobil tarama deneyimini sağlayan duyarlı emlak şablonları koleksiyonu sunar.
 • Sezgisel E-posta Pazarlama Araçları. Web sitesi oluşturucu, yeni potansiyel müşteriler oluşturmak ve müşteri katılımını ve elde tutma oranlarını artırmak için gereken e-posta damla kampanyaları oluşturmayı ve yönetmeyi mümkün kılar.

Placester ücretsiz bir plan sunmaz, ancak her biri gelişmiş özellikler ve gayrimenkul avantajları sunan iki tür ücretli abonelik sağlar. Aboneliklerin maliyeti emlakçılar için farklılık gösterir (99 $ ve 199 $ aylık) ve NAR dışı üyeler (125 $ ve 250 $ aylık) ve ayrıca seçilen her bir plan türü için bir kurulum ücreti vardır. Dolayısıyla, Placester ucuz bir emlak web sitesi üreticisi değil, ancak kar üretimi için büyük ölçekli bir web sitesi yayınlamak isteyen kullanıcıların dikkatine değer.

Placester’ı Şimdi Deneyin

RealGeeks – Gayrimenkul Satış & Pazarlama Çözümü

RealGeeks - Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Çözümü

RealGeeks – potansiyel satış sağlayan özelleştirilebilir ve tam özellikli web siteleri oluşturmaya izin veren hepsi bir arada emlak satış ve pazarlama çözümüdür. Sistem, gayrimenkul profesyonellerinin işlerini etkin bir şekilde tanıtmasına ve kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olmak için güçlü ancak basit ve kullanımı kolay web siteleri oluşturmak için kullanılır. Şirket, misyonunu, performansı artırmak ve emlakçıların çalışmalarını basitleştirmek için yenilikçi çözümler ve ileri teknoloji kombinasyonunda görüyor. Şimdi büyük RealGeeks özelliklerine bir göz atın:

 • Entegre Lead Manager CRM. Sistem, otomatik olarak gerçek zamanlı raporlama / analiz oluşturmak için pazarlama özelliklerini kullanarak REALTORS’ın lider veritabanlarını izler.
 • IDX Gayrimenkul Web Siteleri. Platform, arama motorları için son derece optimize edilmiş duyarlı emlak web siteleri oluşturmanıza ve açılış sayfası oluşturma ve mülk listeleri araması yoluyla olası satışları yakalamanıza yardımcı olur.
 • Gayrimenkul Değerleme Aracı. Hizmet, kira veya satış için sunmayı planladığınız mülk nesnelerinin maliyetini değerlendirmek için gelişmiş “Evinizin Değeri Nedir” özellik değerleme aracını kullanmanızı sağlar.
 • Facebook Pazarlama. Web sitesi oluşturucu, özellikle gayrimenkul işletmelerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış hizmetin sosyal medya pazarlama stratejisinin bir parçası olan Facebook Pazarlama aracını kullanmanızı sağlar.
 • Otomatik E-posta Damla Sistemi. RealGeeks, kartpostallar ve SMS mesajları içeren e-posta kampanyalarını organize etmenize ve müşterilerin adına olası potansiyel müşterilere göndermenize olanak tanıyan e-posta pazarlama sisteminin geliştirilmesine izin verir.
 • Kişiselleştirilmiş Mobil Uygulama. Sistem, yeni potansiyel müşterilerin web sitenizdeki arama özelliği nesnelerini aramasına ve mobil cihazlarını kullanarak son güncellemeler hakkında anında push bildirimleri almasına izin vermek için yerel yönetim kurulunuzun MLS® hizmetiyle entegre olan kullanışlı bir Real Geeks mobil uygulaması kullanma fırsatı sunar..
 • Üçüncü Taraf Entegrasyonları. RealGeeks, web sitenizi niş ile ilgili yararlı uygulamalar ve hizmetler ile entegre etmeyi mümkün kılar. Bunlar arasında Trulia, Zillow, BombBomb, Infusionsoft, En İyi Üretici, Bilge Ajan, Zapier, Realtor.com, Gmail, Mojo, LionDesk, Get Riley, MailChimp, BoldLeads, Birden Çok Sağlayıcı ile E-posta Senkronizasyonu ve daha fazlası.

RealGeeks kullanmak için ücretsiz bir sistem değildir. Fiyatlandırma planlarının maliyeti, dahil edilen sabit hizmet sayısı için 300 $ / ay’dan başlar. Ayrıca, potansiyel olarak size yeni potansiyel müşteriler getirebilecek önceden tanımlanmış bir pazarlama bütçesine yatırım yapmanız gerekir. Sistemin belirttiği gibi, 400 $ / aylık bir bütçe size yaklaşık 50 yeni potansiyel müşteri getirebilir, bu da oldukça iyi bir göstergedir.

Dahası, mülk değerleme aracını aylık 50 ABD Doları ve Facebook Reklam oluşturucu için kullanma fırsatınız var. RealGeeks ayrıca PPC Facebook ve Google reklam kampanyaları için aylık 550 ABD Doları tutarında ücret almaktadır. Ancak, iyi bir haber de var: test etmek ve daha fazla kullanmak gibi bir niyetiniz varsa, web sitesi oluşturucusunun demo sürümüne başvurabilirsiniz..

RealGeeks’i Ücretsiz Deneyin

Bluehost – Emlak Siteleri için En İyi Hosting

Bluehost - Emlak Siteleri için En İyi Hosting

Bluehost – emlak web siteleri için güvenilir bir özellik yüklü barındırma sağlayıcısıdır. Platform, güvenilir web sitesi depolaması ve güvenliği sağlamak için gereken araç ve işlevlerle doludur. İlk kez çalışanlar da dahil olmak üzere her türlü kullanıcı tarafından yönetilebilecek ve kullanılabilecek kadar esnek, uygun fiyatlı ve sezgiseldir. Barındırma sağlayıcısı WordPress kullanıcılarıyla popülerlik kazanır ve resmi olarak CMS tarafından güvenilir ve saygın bir hizmet olarak önerilir. Platformun özellik grubunu şimdi kaydettirmenin zamanı geldi:

 • Güvenlik önlemleri. Platform, barındırdığı web sitelerinin güvenliği ile ilgilidir. Bu nedenle, kullanıcılarının müşterilerinin gizliliği ve kişisel / iş verilerinin korunması konusunda emin olabilmeleri için en yüksek güvenlik seviyesini sağlamak için özel önlemler alır..
 • Zengin Uzantı Pazarı. Bluehost, kullanıcıların web sitelerine en uygun olanları seçmek için göz atabilecekleri widget’ların, uzantıların ve eklentilerin entegre pazarıyla birlikte gelir. Dahası, CMS ile bir web sitesi başlatmayı planlıyorsanız, burada WordPress şablonlarını seçmek mümkündür.
 • Esneklik ve Entegrasyon Seçenekleri. Barındırma sağlayıcısı, web sitesi performansınızı daha gelişmiş ve işlevsel hale getirebilecek birden fazla eklenti ve harici hizmetlerle güvenilir bir şekilde entegre olur.
 • Yüksek Web Sitesi Yükleme Süresi. Platform geliştiricileri, barındırdığı web sitelerinin yükleme sürelerine özellikle dikkat ederler. Trafik üretimi ve müşteriyi elde tutma oranı söz konusu olduğunda bu çok önemlidir. Bu amaçla, sistem web sitesi yükleme süresi parametreleri üzerinde olumlu etkisi olabilecek belirli özellikler ve araçlar kullanır.

Bluehost gayrimenkul web sitelerini saklamak için harika çalışan uygun fiyatlı bir hosting sağlayıcısıdır. Platform herhangi bir ücretsiz abonelik sağlamaz, ancak ücretli planlarının uygunluğu nedeniyle bu gerekli değildir. En ucuz fiyat çözümü $ 2.95 / mo maliyeti, web sitenizin zengin bir yelpazesi kapsayan ihtiyaçları. Sistem, ücretsiz SSL Sertifikası bağlantı özelliği, sınırsız bant genişliği, ücretsiz etki alanı bağlantısı ile birlikte güçlü entegrasyon seçenekleri ve diğer inkar edilemez avantajlar sunar.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Terzi Markaları – Emlak Web Sitesi Sağlayıcısı

Terzi Markaları - Emlak Web Sitesi Sağlayıcısı

Terzi Markaları – emlak web siteleri için güvenilir bir özellik yüklü barındırma sağlayıcısıdır. Platform, güvenilir web sitesi depolaması ve güvenliği sağlamak için gereken araç ve işlevlerle doludur. İlk kez çalışanlar da dahil olmak üzere her türlü kullanıcı tarafından yönetilebilecek ve kullanılabilecek kadar esnek, uygun fiyatlı ve sezgiseldir. Barındırma sağlayıcısı WordPress kullanıcılarıyla popülerlik kazanır ve resmi olarak CMS tarafından güvenilir ve saygın bir hizmet olarak önerilir. Platformun özellik grubunu şimdi kaydettirmenin zamanı geldi:

 • Güvenlik önlemleri. Platform, barındırdığı web sitelerinin güvenliği ile ilgilidir. Bu nedenle, kullanıcılarının müşterilerinin gizliliği ve kişisel / iş verilerinin korunması konusunda emin olabilmeleri için en yüksek güvenlik seviyesini sağlamak için özel önlemler alır..
 • Zengin Uzantı Pazarı. Bluehost, kullanıcıların web sitelerine en uygun olanları seçmek için göz atabilecekleri widget’ların, uzantıların ve eklentilerin entegre pazarıyla birlikte gelir. Dahası, CMS ile bir web sitesi başlatmayı planlıyorsanız, burada WordPress şablonlarını seçmek mümkündür.
 • Esneklik ve Entegrasyon Seçenekleri. Barındırma sağlayıcısı, web sitesi performansınızı daha gelişmiş ve işlevsel hale getirebilecek birden fazla eklenti ve harici hizmetlerle güvenilir bir şekilde entegre olur.
 • Yüksek Web Sitesi Yükleme Süresi. Platform geliştiricileri, barındırdığı web sitelerinin yükleme sürelerine özellikle dikkat ederler. Trafik üretimi ve müşteriyi elde tutma oranı söz konusu olduğunda bu çok önemlidir. Bu amaçla, sistem web sitesi yükleme süresi parametreleri üzerinde olumlu etkisi olabilecek belirli özellikler ve araçlar kullanır.

Terzi Markalarının ücretsiz bir planı yoktur, ancak platformun stokta yer alan tüm özellikleri kapsayan ücretli bir abonelik sunar. Planların maliyeti aylık 9,99 ABD dolarından başlıyor. Bununla birlikte, yıllık ödeme yaparsanız, en ucuz ücretli aboneliğin maliyeti aylık 2,99 $ ‘a kadar düşecektir – bu oldukça etkileyici bir indirim! Tüm entegre araç setini bu maliyetten yararlanmayı düşünüyorsanız, sistem size Logo Maker’ı, e-ticaret işlevselliğine sahip web sitesi oluşturucuyu ve varsayılan olarak sunulan diğer gelişmiş özellikleri kullanma fırsatı sağlayacaktır..

Terzi Markalarını Hemen Deneyin

SITE123 – SaaS-Platformu Bir Emlak Sitesi Yaratmak

SITE123 - SaaS-Platformu Bir Emlak Sitesi Yaratmak

SITE123 – emlak web siteleri oluşturmak için kullanılan en basit ve en sezgisel SaaS platformlarından biridir. Web sitesi oluşturucu, kullanımı kolay tasarım özelleştirme araçlarının ve özelliklerinin bolluğunu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işlevselliğinin avantajına nasıl kullanılacağı hakkında bilgilendirici yönergeler de sunar. SITE123, DIY web sitesi geliştirme sürecini yeni başlayanlar için bile kolay, hızlı ve anlaşılır hale getiren basit bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir. SITE123 ile bir web sitesi başlatmak için karar verdiyseniz, şimdi öne çıkanlara bir göz atın:

 • Çok Dilde Destek. Web sitesi oluşturucu çok dilli destek sağlar, böylece emlak web sitenizin birkaç dil sürümünü oluşturmanıza izin verir. Bu, web sitesi trafiği oluşturmak ve yurtdışından kullanıcıların / ortakların dikkatini çekmek için güzel bir yoldur.
 • Logo Oluşturucu. SITE123, kişiselleştirilmiş logo tasarımı ve web sitenize entegre etmenizi sağlayan entegre Logo Oluşturucu aracını kullanma fırsatı sunar. Bu, projenize marka kimliği kazandırarak potansiyel müşteriler için hatırlanmasını kolaylaştırır.
 • Entegre Uygulama Pazarı. Platform, gayrimenkul performansınızı yepyeni bir seviyeye taşıyabilen birçok üst düzey widget’a, uzantıya, eklentiye ve uygulamaya erişim sağlayan zengin bir entegre App Market ile birlikte gelir. App Market koleksiyonundaki mevcut widget’lardan bazıları Analytics Araçları, Sosyal, Rezervasyon, Canlı Sohbet Desteği, Galeriler, Formlar ve nore.
 • Çevrimiçi Form Oluşturucu. Proje performansını artırmak için web sitesi sayfalarınıza entegre etmek istediğiniz form ne olursa olsun, gelişmiş Çevrimiçi Form Oluşturucu bunu kolayca yapmanıza yardımcı olacaktır. Araç, emlak web binası ihtiyaçlarınız için seçebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz çeşitli özel form düzenleri ve tasarım öğeleri ile birlikte gelir.
 • Sosyal Medya Seçenekleri. Gayrimenkul web sitenizi başlattıktan sonra, kesinlikle işinizde devam eden her şey hakkında müşterilerinizi bilgilendirme arzusu olacaktır. SITE123, sosyal ağ hesaplarını işle ilgili acil bilgilerle güncellemenizi sağlayan sosyal medya entegrasyon seçeneklerine izin verir.
 • Müşteri Etkileşim Araçları. Kullanıcı etkileşimi ve memnuniyet oranlarının artırılması söz konusu olduğunda, müşteri etkileşim araçlarının entegrasyonu önemlidir. Web sitesi oluşturucu, gayrimenkul projeniz için mükemmel bir uyum sağlayacak özellikleri seçmek için göz atabileceğiniz güçlü araç setine erişim sağlar.
 • Bloglama Motoru. Entegre blog motoru sayesinde SITE123, emlak web sitenize fonksiyonel bir blog bağlamanızı mümkün kılar. Burası, gayrimenkul nişiyle ilgili blog gönderileri ekleyebilir, planlayabilir ve güncelleyebilir, kullanıcı yorumlarını etkinleştirebilir ve yönetebilir, blog üyelerinizin vb. Tartışmalarını başlatabilir ve destekleyebilir. endüstri blogu güncellemeleri.

SITE123 sadece en basit web sitesi üreticilerinden değil, aynı zamanda en uygun fiyatlı platformlardan biridir. Sistemin sistemi kullanmaktan emin olmayan ancak bunun yerine özelliklerini test etme niyeti olan kullanıcılar için ücretsiz bir planı vardır. SITE123, hizmetin tüm özellik setini kullanmak için akıllarını kuran aboneler için, ücretli planlarından birine yükseltme fırsatı sunuyor. Bunların en ucuzu şu anda 10,80 $ / ay.

SITE123’ü Ücretsiz Deneyin

Ucraft – ÜCRETSİZ Emlak Sitesi Oluşturucu

Ucraft - ÜCRETSİZ Emlak Sitesi Oluşturucu

Ucraft – kaliteli emlak web siteleri çalıştırmak için ücretsiz bir DIY bulut web sitesi kurucusudur. Sistem, bol miktarda entegre Tasarımcı Araçları koleksiyonu, duyarlı özelleştirilebilir temalar, Logo Oluşturucu, Açılış Sayfası Oluşturucu ve etkili web sitesi geliştirme sürecine katkıda bulunan diğer özellikler nedeniyle kendini farklılaştırmıştır. Ucraft’ı bir emlak web sitesi üreticisi olarak kullanmayı düşünüyorsanız, başlıca faydalarını öğrenmek isteyeceksiniz:

 • Duyarlı Endüstri Tasarımları. Web sitesi oluşturucu, duyarlı tasarımların en etkileyici koleksiyonlarından birine sahiptir. Sadece emlak web siteniz için en iyi şablonları bulmak için göz atın. Seçiminizi yapar yapmaz, projenize bir kişiselleştirme dokunuşu vermek için tasarım özelleştirme araçları setine geçin.
 • Logo Oluşturucu. Ucraft, özel iş logosunu emlak web sitenize tasarlamak, özelleştirmek ve entegre etmek için ücretsiz Logo Oluşturucusu’nu kullanma fırsatı sunar. Bu, web sitenizi potansiyel müşteriler için saygın ve unutulmaz kılmak için güzel bir yoldur.
 • Harici Entegrasyonlar. Ucraft zengin bir dizi entegre widget ve uygulama ile birlikte gelir, ancak harici entegrasyonlara göz atmak da mümkündür. Üçüncü taraf uzantıların listesi oldukça zengindir ve gayrimenkul geliştirme ve pazarlama ihtiyaçlarınız için en uygun entegrasyonları seçebilirsiniz. Bu tür uzantıların en iyi örneklerinden bazıları Facebook Messenger, Uservoice, Zendesk Chat, Intercom, Disqus, LiveAgent ve Jivosite’dir..
 • Çok Dilli Özellik. Ucraft, etkili iş tanıtımı için ihtiyacınız olan bu dillerde birkaç web sitesi oluşturma ihtiyacını ortadan kaldıran çok dilli destek sunar. Bunun yerine, uluslararası müşteriler ve hatta iş ortakları için taramasını basitleştirmek için aynı web sitesinin birkaç dil sürümünü oluşturma şansınız var..
 • Açılış Sayfası Oluşturucu. Emlak ajansınız için bir açılış sayfası oluşturmak akıllı bir fikir olabilir ve Ucraft bunu üst düzey Açılış Sayfası Oluşturucu ile yapmanıza izin verir. Araç varsayılan olarak herkes için ücretsizdir ve platformun tüm avantajlarını kullanmanıza izin verir.

Ucraft, sınırsız bir süre süren ücretsiz bir planla özelliklerini deneme fırsatı sunuyor. Ayrıca sistem ile ücretsiz bir açılış sayfası oluşturmak veya web sitesi geliştirme ihtiyaçlarına gelen ücretli abonelik yükseltme şansı vardır. En ucuz Ucraft aboneliğinin maliyeti aylık 10 $ ve planın özelliklerini herhangi bir ücret ödemeden test etmenizi sağlayan 14 günlük deneme var.

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

Bookmark – Emlakçılar için AI Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark - Emlakçılar için AI Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark – emlakçılar için güçlü bir çağdaş AI destekli web sitesi oluşturucu. Sistemle web sitelerini başlatmak için kodlama becerilerine sahip olmanıza gerek yoktur – bu kadar sezgisel ve anlaşılır. Bookmark, kullanımı kolay ve kullanışlı web sitesi oluşturucular listesindeki en üst sıralardan birini kaplar. Onunla bir gayrimenkul web sitesi başlatmak için gereken sadece gerekli içeriği göndermek ve sonucu izlemek için. İşte en dikkat çekici Yer imi özelliklerinin listesi:

 • AIDA Asistanı. Bookmark ile bir gayrimenkul başlatırken, entegre AIDA Assistant’ı kullanmanızdan kesinlikle faydalanacaksınız. Bu, benzersiz web sitesi tasarımı oluşturma isteği üzerine gönderdiğiniz bilgileri kullanan tam otomatik AI destekli araçtır..
 • e-Ticaret Motoru. Doğrudan web sitesinde satılık veya kiralık gayrimenkuller sunmayı planlıyorsanız, e-ticaret platformunun Bookmark tekliflerinin kullanımı kesinlikle kullanışlı olacaktır. Sistem, projenize üst düzey performans vermek için gereken birden fazla e-Ticaret aracına, özelliğe, öğeye ve tasarıma erişim sağlar.
 • Odak Çözüm. Bookmark ile, özelleştirme gerekli emlak web sitesi düzeni ve yapısının geliştirilmesine neden olan hazır içerik blokları setine ulaşabilirsiniz. Modüller arasında web sitenizi seçebilir ve entegre edebilirsiniz, başlangıçta sosyal ağ düğmelerinden, haritalardan, iletişim formlarından, metinlerden, bağlantılardan, alıntılardan, geri bildirim formundan ve daha pek çok şeyden bahsetmek mantıklıdır..
 • Etkinlikler Bölümü. Emlak web sitesi yönetimi söz konusu olduğunda, işle ilgili olayları ekleme ve güncelleme fırsatı kullanışlı ve önemli hale gelir. Bookmark ile bu, gayrimenkul iş güncellemelerinizi ve haberlerinizi gönderebileceğiniz Etkinlikler Bölümü ile mümkün olur.

Bookmark, işlevselliği web sitesi oluşturucunun tüm hizmetlerini ve özelliklerini keşfetmek için yeterli olan ücretsiz bir plan sunar. Bu yapay zeka destekli platformla özellik yüklü bir gayrimenkul projesi başlatmayı planlıyorsanız, ücretli planlarına abone olma fırsatı verir. En ucuz olanları size $ 11.99 / mo (yıllık abonelik).

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Bir Emlak Sitesi Ne Özellikleri Olmalıdır?

Bir emlakçı olarak, kesinlikle web sitenizin kalabalığın arasından sıyrılmasını diliyorum. Niş rekabete dayanma söz konusu olduğunda bu önemlidir ve kurşun üretimi söz konusu olduğunda bu da çok önemlidir. Gayrimenkul web sitenizden en iyi şekilde yararlanmak için, ana hedefe ulaşmanıza izin vermek için zorunlu olması gereken özelliklerin farkında olmalısınız. Mükemmel bir emlak web sitesinin sahip olması gereken temel özellikleri listeleyelim:

 • IDX Listeleri ve MLS Erişimi. Bir emlak oyununa katılmaya karar verir vermez, İnternet Veri Değişimi’ne erişmenin önemini fark etmelisiniz (IDX) listeler ve Çoklu Liste Hizmetini (MLS) gerektiğinde başarılı anlaşmaları kapatmak için. Hedef kitleyi 7/24 bilgilendirmek için web sitenizdeki güncel mülk listesi verilerini izlemenin ve görüntülemenin kesin yolu budur.
 • Olası Satış Yaratma ve Pazarlama Araçları. Birlikte çalışacağınız bir web sitesi oluşturucusunun, yerleşik bir kurşun oluşturma ve pazarlama araçları seti ile birlikte gelmesi son derece arzu edilir. İletişim bilgileri, çevrimiçi formlar ve metin kutuları ekleyerek, e-posta kampanyaları oluşturup güncelleyerek, otomatik SMS ve e-posta hatırlatıcıları göndererek, web sitesi analitik araçlarını vb. Kullanarak, yeni potansiyel müşteriler sağlama ve hizmetlerinizle ilgilenen güvenilir müşteri tabanı oluşturma şansınız artar..
 • Yüksek Çözünürlüklü Görüntüler. Kaliteli bir emlak web sitesi oluşturucu size web sitenizde listelenen emlak nesneleri için yüksek çözünürlüklü görüntüler ekleme ve güncelleme fırsatı sunmalıdır. Aslında, daha fazla – daha iyi. Görüntüleri yapmak şart (yanı sıra tüm web sitesi sayfası) daha fazla müşteri akışı elde etmek için arama motorları için optimize edilmiştir.
 • Google Haritalar Entegrasyonu. Popüler emlak web sitesi kurucularının çoğu, web sitesine yüklediğiniz her bir mülk nesnesi için Haritalar entegrasyonuna izin verir. Haritalar, belirli girişleri arayan kullanıcılar için konum tanımlamayı kolaylaştırır. Ayrıca etkili navigasyon ve yol tarifleri seçiminde yardımcı olabilirler.

Sonuç olarak

Profesyonel bir emlak web sitesi, işletme hakkındaki sözünü yaymak ve müşteri tabanını büyütmek için trafik oluşturmak isteyen herhangi bir endüstri uzmanı için bir zorunluluktur. Birinci sınıf sonuca ulaşmanın en iyi yolu bir web sitesi oluşturucu kullanmaktır. Bu hizmetler kullanımı kolay, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanışlı ve mantıksal olarak yapılandırılmıştır. İyi bir projenin geliştirilmesine neden olan kapsamlı bir dizi araç, şablon ve özellik ile birlikte gelirler.

Bir emlak web sitesi elde etmek için kullanabileceğiniz web oluşturma araçlarının seçimi kapsamlıdır ve en baştan seçim yapmak kolay değildir. Makalenin sunduğu en iyi web sitesi kurucularının incelemelerine göz atın, sundukları özellikleri keşfedin ve emlak web kurma ihtiyaçlarınız için gelen hizmeti seçmek için test edin.

Ücretsiz Emlakçı Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map