En İyi Etkinlik Web Sitesi Kurucuları

en iyi etkinlik web sitesi oluşturucuları


Harika bir gösteri düzenlemeyi veya destansı bir parti düzenlemeyi mi planlıyorsunuz? Potansiyel katılımcılarınız için değerli bir etkinliğiniz var mı? Dikkatlerini çekmek için büyük bir araca ihtiyacınız olacak. Bu, katı bir etkinlik web sitesinin yardımcı olabileceği yerdir.

Görev, hedef kitlenizi sahip olduğunuz etkinliğin onlar için en iyi bahis olduğuna ikna etmektir. Bu nedenle, ikna edici bir etkinlik sitesine sahip olmak hile yapacaktır. Etkinlik tanıtımından ve açıklamasından karar verme sürecine kadar tüm yol boyunca potansiyel ziyaretçilerimizi yönlendirecektir. Tek ihtiyacınız olan insanların güvenini kazanmak.

Modern web sitesi oluşturucuları sayesinde profesyonel bir etkinlik web sitesi oluşturmak çok daha kolay hale geldi. Yeni başlayanlar ve teknisyen olmayanlar için tasarlandı bu platformlar yine de ilgi çekici bir site oluşturmak ve hedef kitlenizin ihtiyacınız olan sayfada kalmasını sağlamak için yeterli araç sunar. Öte yandan, giderek artan sayıda web teknolojisi araçları, seçim sürecini oldukça göz korkutucu hale getiriyor.

En İyi Etkinlik Web Sitesi Oluşturucularından 10 tanesini test ettik:

 1. Wix – Etkinlikler için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Etkinlik Web Sitesi Oluşturmak ve Yönetmek için Ücretsiz CMS
 3. Eventbrite – Global Etkinlik Yönetimi Platformu
 4. Bizzabo – Modern Etkinlik Planlama ve Yönetme Yazılımı
 5. Aventri – Ödüllü Etkinlik Yönetimi Çözümü
 6. Dryfta – Kolay Etkinlik Planlama Web Sitesi Oluşturucu
 7. Zoho Backstage – Çevrimiçi Etkinlik Yönetim Yazılımı
 8. Facebook – Oluşturma & Herkese Açık veya Özel Etkinlikleri Yönetme
 9. uKit – En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu
 10. Bookmark – En İyi AI tabanlı Web Sitesi Oluşturucu

Bir web sitesi oluşturucu seçmek istiyor musunuz? bir etkinlik web sitesi başlatmak Bununla birlikte? Başka bir yerde en iyi sistemi aramaya gerek yoktur. Aşağıdaki inceleme, bir etkinlik sitesini sıfırdan oluştururken oldukça yararlı bulabileceğiniz en iyi 10 platformu gösteren zaman çizelgenizdir. Sağlam bir etkinlik sitesi oluşturmaya karar vermeden önce onlara bir göz atalım.

Wix – Etkinlikler için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Etkinlikler için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix – en iyi etkinlik web sitesi kurucusudur. En esnek ve çok yönlü platformlardan biridir. Herhangi bir web sitesi türü için iyidir. Yazılım kullanımı son derece kolay. İnşaatçıların geniş bir widget seçimine ek olarak birçok yerleşik özellik içeren çok sayıda mobil duyarlı şablon seçeneği sunar Wix Uygulama Marketi.

Wix en son web’i ve AI teknolojileri en iyi web sitesi oluşturma deneyimini sunmak için. Wix kullanmanın bazı temel avantajları şunlardır:

 • Etkinlik Web Sitesi Şablonları – Yazılım, etkinlik siteleri için harika bir şablon koleksiyonuna sahiptir. İster bir konferans veya iş toplantısı düzenleyin, ister bir düğüne veya partiye çevrimiçi davetiye göndermeniz, bir ağ etkinliği veya daha fazlasını düzenlemeniz gerekip gerekmediği, Wix’in her durum için farklı şablonları vardır.
 • Yerleşik Özellikler – Etkinlik kategorisindeki şablonlar, sağlam bir etkinlik web sitesi için zaten tümleşik özelliklerle birlikte gelir. Burada bir “Nasıl Gidilir” bölümü, zamanlamaları, entegre Haritalar, ödeme formları, harekete geçirici mesaj düğmeleri vb. Var..
 • Wix Etkinlik Widget’ları – Wix App Market kullanışlı eklentiler ve etkinlik widget’larıyla doludur. Örneğin, Etkinlik Takvimi, herhangi bir etkinlik ekleyebileceğiniz ve ziyaretçilerinizi yaklaşan şov hakkında bilgilendirebileceğiniz şık bir planlama aracıdır..
 • Wix Rezervasyonları iş toplantıları, konferanslar, el sanatları dükkanları, vb için mükemmeldir.Müşterilerinizin telefon görüşmeleri, e-posta kayıtları vb. zaman kaybetmeden etkinliğe kolayca ulaşmalarını sağlar..
 • Wix Forum uzun süren etkinlikler için harika bir widget. Aslında üyelerin etkinlikten yorum, video, fotoğraf ve diğer içerikleri paylaşabileceği bir çevrimiçi topluluk oluşturuyorsunuz.

Wix, herhangi bir soruna nihai bir web sitesi oluşturma çözümüdür. Kullanımı esnek ve kullanımı kolaydır, fiyat ise ücretsiz bitmeyen bir plana ek olarak bütçe beklentilerini karşılayacaktır. Ücretli aboneliklerle ilgili olarak, web sitesi oluşturucu seçim için iki plan grubu. Bunlar, standart ve işletme / e-ticaret aboneliklerini içerir. Standart planların maliyeti 13 $ / ay ile başlar ve 39 $ / ay’a kadar çıkarken, iş planlarının maliyeti 23 $ / ay ile 500 $ / ay arasında değişir..

Wix ile Ücretsiz Deneyin

WordPress – Etkinlik Web Sitesi Yapmak için Barındırılan CMS

WordPress - Etkinlik Web Sitesi Yapmak için Barındırılan CMS

WordPress – dır-dir en popüler CMS platformlarından biri etkinlik projeleri de dahil milyonlarca web sitesine güç vermek. Platformlar, çok sayıda etkinlik yönetimi eklentisi ve entegrasyon özellikleri sayesinde çoklu etkinlik yönetimi ve pazarlama fırsatları sunar. Temel özellikler:

 • Harika Etkinlik Temaları – Kullanıcılar çeşitli etkinlik türleri için tasarlanmış çok çeşitli temaları takdir edeceklerdir. Konferanslar, forumlar ve iş toplantılarından partiler, gösteriler ve kutlamalar gibi daha korkutucu etkinliklere kadar – WordPress hepsine sahiptir.
 • Geniş Eklenti Dizisi – Başka hiçbir CMS aynı çeşitte eklenti sunamaz. WordPress, etkinlik web sitenizi yönetmek ve tanıtmak için yüzlerce araç sunar. Çok günlük etkinlik kayıtları, bilet satışları, etkinlik planlaması, uyarılar ve push bildirimleri – özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için eklentiyi yükleyin ve etkinleştirin.
 • Sonsuz Entegrasyon Fırsatları – Açık kaynaklı bir CMS olarak, WordPress mevcut servislerle çoklu entegrasyonlara açıktır. Çeşitli ödeme seçeneklerini uygulayabilir, mekanın yerini göstermek için Google Haritalar’ı entegre edebilir, kişisel bir etkinlik düzenleyicisi oluşturabilir, e-posta abonelik kampanyaları başlatabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
 • Barındırma – Olarak indirilebilir yazılım, WordPress’in tümleşik barındırma çözümleri yoktur. Bunun yerine, en çok uygun barındırma sağlayıcısı dışarıda. Neyse ki, barındırma hizmetleri sunan şirketlerin seçimi oldukça geniştir ve proje barındırma ihtiyaçlarınıza en çok gelen sistemi kolayca bulabilirsiniz..

WordPress hakkında konuşan sistem resmi olarak tavsiye ediyor Bluehost mevcut kullanıcıların ihtiyaçlarını kapsayan en iyi barındırma sağlayıcısı olarak. Bluehost, CMS’yi tek bir tıklama ile yüklemenize izin verir ve proje performansınıza katkıda bulunan birçok avantaj sunar. Şirket ile geliyor ücretsiz bonus alan adı kayıttan sonraki ilk yıl için sunulan, sistem kurulumu için% 60 indirim, çok sayıda entegrasyon, hızlı yük hızı, uygun fiyat politikası ve Bluehost’u tüm WordPress kullanıcıları için gerçekten değerli bir yatırım yapan diğer birçok avantaj.

Platformlar nihai bir web sitesi oluşturma aracı gibi görünüyor. Bununla birlikte, bazı olumsuz yönleri oldukça karmaşık düzenleme içerir. Sayfalarınızı özelleştirmek için en az CSS ve PHP temel bilgilerini bilmeniz gerekir. Yazılım ücretsiz olsa da, etki alanı kaydı ve kendinizi barındırma konusunda dikkatli olmanız gerekir. Ayrıca, bazı etkinlik eklentileri tüm özelliklerine erişmek için premium bir hesap gerektirir.

WordPress’i Şimdi Deneyin

Eventbrite – Global Etkinlik Yönetimi Platformu

Eventbrite - Global Etkinlik Yönetimi Platformu

EventBrite – dünyadaki olayları bulmak, oluşturmak, katılmak ve paylaşmak için kullanılan en büyük sistemlerden biri olarak öne çıkan küresel bir platformdur. Sistem yeni etkinlikler oluşturmayı ve eklemeyi ve bunları ihtiyaçlarınıza göre yönetmeyi mümkün kılar. Bunlar resmi etkinlikleri (topluluk mitingleri, müzik festivalleri, bağış toplama kampanyaları, maratonlar vb..) ve kişisel etkinlikler (yarışmalar, partiler, oyun projeleri, yarışmalar vb..).

Platformun ana özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Entegrasyonları – Şu anda platform, Dropbox, Zoho, Facebook, Google Apps, MailChimp, Salesforce, Twitter, Microsoft Dynamics ve daha fazlası dahil olmak üzere dünya çapında çok sayıda hizmetle entegre oluyor.
 • Kullanıcı Uygulaması – Eventbrite, bir Kullanıcı Uygulamasını mobil cihazınıza indirmeyi ve yüklemeyi mümkün kılar. Burası, konum boyutuna göre kategorilere göre sınıflandırılmış etkinlik feed’ine erişebileceğiniz yerdir. Bu, web sitesini ziyaret ettiğiniz anda bulunduğunuz yerde gerçekleşen olayların bir listesi sunulacağı anlamına gelir, bu da gerçekten kullanışlı, zaman kazandıran ve yararlıdır. Şerit, PayPal, Braintree ve diğer popüler ödeme sistemleri aracılığıyla listelenen etkinliklere bilet satın almanızı sağlayan uygulama içi bilet satın alma seçeneği de vardır. Uygulama ayrıca uygun bilet yönetimi ve kişiselleştirilmiş etkinlik önerileri oluşturmak için de kullanılabilir.
 • Uygulama Pazarı – Sistem, etkinlik web sitesi performansınıza etkili bir şekilde katkıda bulunabilecek her türlü uygulama, widget ve uzantıya rastlayabileceğiniz güçlü bir entegre uygulama pazarıyla birlikte gelir.
 • Olay yönetimi – Eventbrite ile kişisel / iş etkinlikleri oluşturmak ve yönetmek eskisinden çok daha kolay hale geliyor. Yapmanız gereken bir etkinlik eklemek, bir ad vermek, konum, tarih, bilet fiyatı ve türünü ayarlamaktır. Son olarak, etkinlik yayınlandıktan sonra kullanıcının dikkatini çekmek için görüntü medya dosyaları, ses dosyaları ve diğer öğeleri ekleyebilirsiniz.
 • Bilet Oluşturma – Platform, biletlerin tasarlanmasına ve yayınlanmasına izin verir ve daha fazla dağıtım için kağıt biletler oluşturmak da mümkündür. Potansiyel ziyaretçilere ilgilendikleri tüm bilgileri sağlamak için biletlerinize herhangi bir ayrıntı ekleyebilirsiniz. Ayrıca, sistem farklı kullanıcı kategorileri için çeşitli bilet türleri oluşturulmasına izin verir. Bunlar arasında Genel giriş biletleri, VIP biletleri, Ayrılmış oturma biletleri, Çok günlük geçiş ve Bir günlük geçiş biletleri, Erken kuş indirimi, Kodlu indirim vb..
 • Etkinlik Performans Analizi – Eventbrite, organizatörlere satışları, etkinlik katılımcılarının sayısını, trafik dalgalanmalarını ve etkinlik popülerliğiniz hakkında çok şey anlatabilecek diğer parametreleri izlemeyi mümkün kılan entegre analiz aracı sağlar..

Eventbrite, Essentials, Professional ve Premium olmak üzere üç tür plan sunar. İlk iki abonelik, ücretsiz bilet satmayı planlayan herkes için ücretsizdir, ancak satılan biletler için ücret almayı planlıyorsanız, sistem satılan her bilet için sabit ücretler belirler. Böylece, Essentials fiyatlandırması ücretli bilet başına% 2 + 0,79 $, Profesyonel fiyatlandırma ise ücretli bilet başına% 3,5 + 1,59 $ ‘dır. Premium plana dahil olan hizmetlerin maliyeti, sistem geliştiricileri ile ayrı ayrı tartışılır.

Eventbrite’ı Şimdi Deneyin

Bizzabo – Modern Etkinlik Planlama ve Yönetme Yazılımı

Bizzabo - Modern Etkinlik Planlama ve Yönetme Yazılımı

Bizzabo – en iyi olay yönetimi web sitesi hizmetidir .. Yazılım aynı zamanda şık bir web sitesi ve mobil uygulamadan yararlanmanızı sağlar. Bizzabo araçlarını ve özelliklerini kullanarak siteyi özelleştirmek kolaydır. İçerirler:

 • Etkinlik Şablonlarını Temizle – Yazılım, uygulama karşısında mobil cihazlar için de kullanılabilecek iyi görünümlü şablonlar sunar.
 • Genişletilmiş Etkinlik Paketi – Bizzabo kişisel etkinlik düzenleyiciniz. Kullanımı kolaydır ve etkinlik yönetimi araçlarından satış seçenekleri, ödeme yöntemleri entegrasyonları ve daha fazlasına kadar birçok işleve sahiptir..
 • Yinelenen Etkinlikler – Yazılım, birden fazla etkinlik için tek bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır. Benzer bir etkinlik için yeni bir site başlatmanıza gerek yoktur. Aynı türdeki diğer etkinlikler için kullanmak üzere çoğaltmanız yeterlidir.
 • Gelişmiş Destek – Her kullanıcıya farklı sorunları ele alması için bir hesap yöneticisi atanacaktır. Profesyonel asistanlar, tüm web oluşturma süreci boyunca size rehberlik edecektir. Ayrıca destek ekibiyle telefonla iletişim kurabilir veya Bizzabo blogundan yararlanabilirsiniz..
 • Entegrasyon Yetenekleri – Platform, MailChimp, Google Analytics vb. Gibi çeşitli mevcut hizmetlerle entegre edilebilir. Kullanıcılar video ve resim gibi medya içeriği ekleyebilir. Özelleştirilebilir sekmeler, widget’lar ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Platform, bir çevrimiçi etkinlik pazarlama / yönetim web sitesi oluşturmanız gerektiğinde iyi bir çözüm olduğunu kanıtlamıştır. Bizzabo kayıt sürecinde kullanımı çok kolay, ilk bakışta biraz fazla karmaşık görünebilir. Web sitesi oluşturucu, Planner, Pro ve Elite dahil üç fiyatlandırma seçeneği sunar. Her bir planın maliyetini öğrenmek için sistem yöneticileri ile şahsen iletişime geçmelisiniz..

Bizzabo’yu Ücretsiz Deneyin

Aventri – Ödüllü Etkinlik Yönetimi Çözümü

Aventri - Ödüllü Etkinlik Yönetimi Çözümü

Aventri – kurumsal etkinliklerini planlarken şirketlerin iş süreçlerini etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için gelişmiş etkinlik yönetimi ve web oluşturma çözümlerini içeren iyi bir konferans web sitesi oluşturucusudur. Web sitesi oluşturucu etkileyici istatistiklere sahiptir, 20 milyon başarıyla tamamlanan kaydolma, 300 binden fazla etkin yönetilen etkinlik ve% 97’yi aşan çarpıcı müşteri memnuniyeti oranı dahil. Bunlar oldukça büyük rakamlar. Şimdi, platformun en dikkat çekici özelliklerine göz atmanın tam zamanı:

 • Kapsamlı Etkinlik Planlama Seçenekleri – Aventri, profesyonel ve modern web siteleri tasarlamanın yanı sıra kullanıcıların etkinlik eklemelerine, zamanlama yapmalarına, iş süreçlerini, gündemleri, toplantıları, oturumları yönetmelerini ve özelleştirmelerini sağlar, özelleştirilmiş raporlar oluşturur, konuşmacı ekler ve yönetir vb. Bu öğelerin herhangi birini otomatik olarak etkinliğinize entegre edebilirsiniz. kendi başına proje.
 • Üçüncü Taraf Uygulamalarla Entegrasyon – Aventri, etkinlik web sitesi işlevselliğinizi artırmanıza olanak tanıyan harici uygulamalarla ve eklentilerle tümleştirmenize olanak tanır. Bazıları Silverpop, Marketo, Salesforce, OnWire, Clickatell, Eloqua ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, sistem abonelerine çözümü projelerine ve diğer web sitelerine eklemeye yardımcı olan entegre API’leri kullanma fırsatı sunuyor.
 • Özelleştirilebilir Duyarlı DIY Şablonları – Web sitesi oluşturucu, bir sonraki etkinlik projeleriniz üzerinde çalışırken duyarlı şablonların kesinlikle sıfırdan yeniden kullanılmasına ve yeniden kullanılmasına izin verir..
 • Kullanıcı Rolü İzin Hakları – Geliştiriciler ekibine katılmak istediğiniz kullanıcılara web sitesi erişim hakları atamak size kalmıştır. Sistem, rol izinlerini ihtiyacınız olan kullanıcılarla paylaşmayı mümkün kılar. Bu, sonunda web sitenizin güvenliğini artırır ve web sitesi yönetimi ve güncelleme süreci üzerinde tam kontrol sağlar.

Aventri, çağdaş etkinlik projelerinin üst düzey performansla başlatılmasına yardımcı olmak için değerli bir web sitesi oluşturma platformunu ve tam entegre bir etkinlik yönetimi yazılımını birleştiren bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem aynı zamanda e-posta pazarlama özellikleri, kapsamlı ağ oluşturma ve eşleştirme araçları, etkinlik anketleri, geniş proje ve etkinlik yönetimi seçenekleri, kaynak envanteri ve etkinlik bütçesi yönetim araçları vb. ziyaretçilerinizin ilgilendiği bilgi.

Aventri’yi Şimdi Deneyin

Dryfta – Kolay Etkinlik Planlama Web Sitesi Oluşturucu

Dryfta - Kolay Etkinlik Planlama Web Sitesi Oluşturucu

Dryfta – hoparlör profilleri, zamanlamaları, özel içerikleri, medya entegrasyon seçenekleri, gömülü formlar ve zorunlu diğer birçok özellik ile inanılmaz bir etkinlik projesini başlatmayı ve yönetmeyi mümkün kılan güncel bir etkinlik planlama web sitesi oluşturucusudur. herhangi bir etkinlik projesi için var. Web sitesi oluşturucu kuruluşlar, şirketler ve eğitim kurumları için harika çalışıyor. Etkinlik web sitenizi başarıyla tasarlamak ve kullanabilmek için kullanabileceğiniz hizmet özellik kümesine kısa bir genel bakalım:

 • Şablon Seçenekleri – Dryfta, akademik projelerden kurumsal sitelere, konferanslara ve sempozyumlara kadar çok sayıda duyarlı etkinlik web sitesi şablonu arasından seçim yapmayı mümkün kılar. Bir web sitesini sıfırdan başlatmak gibi bir niyetiniz varsa, sistemin CSS Yöneticisi benzersiz tasarımlar oluşturmak için kendi kodlarınızı eklemenizi ve düzenlemenizi sağlar.
 • Entegrasyon Seçenekleri – Dryfta ile, medya dosyalarını özel olarak hazırlanmış web sayfalarına entegre edebilir, metin içeriği, resim yükleyebilir, YouTube videolarını yalnızca giriş yapmış kullanıcılar tarafından kullanılabilir olmasını sağlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcıları web sitesiyle ilgili diğer bilgilere yönlendiren harici bağlantıları da entegre edebilirsiniz.
 • Widget Yöneticisi – Web sitesi oluşturucu, özel web siteleri, gömülü formlar, kodlar, bülten kayıt formları, slaytlar ve etkinlik web siteniz için çok önemli olan diğer web sitesi öğelerinin eklenmesine izin veren kendi Widget Manager Araçları ile birlikte gelir.
 • Etkinlik Platformu Özellikleri – Dryfta, etkinlik web sitesi yönetimi özelliklerinin sayısız erişimine izin verir. Bunlara Bütçe dahildir & Giderler görsel aracı, Yapılacaklar Listesi oluşturma seçeneği, Etkinlik Ayarı seçeneği, Genel kullanıcı bilgisi erişimi için Birleşik CRM, Kişiler Segmentasyonu, Özelleştirilebilir E-posta Şablonları, profillerini yönetmek isteyen katılımcılar ve konuşmacılar için tek gösterge paneli, etkinlik Ağı Uygulaması, Sponsorlar & Katılımcı araçları, Özel Raporlama, Biletler & Ödeme Ağ Geçitleri, Özet Gönderme yönetimi, Belirli etkinlikler için Katılımcı Kaydı, Rozet Tasarımı & Baskı, Potansiyel Satış, Etkinlik Sonrası Etkileşimler vb..

Dryfta, etkinlik web sitelerinin geliştirilmesi söz konusu olduğunda güzel bir seçimdir. Bir web sitesi oluşturucu ve etkinlik yönetimi yazılımının özelliklerini kapsayan, etkinlikleri organize etmek ve yönetmek, çevrimiçi bilet satmak, kullanıcı gönderimlerini kabul etmek, e-posta kampanyaları düzenlemek, etkinlik programları oluşturmak, etkinlik katılım sertifikaları ve rozetleri tasarlamak, tek bir kontrol panelinden bağış kabul edebilir ve diğer önemli işlemleri yapabilirsiniz. İlginç olan, Dryfta hepsine uyan tek bir plan sunmuyor. Bunun yerine, sistem her müşteriye önceden gönderilen çevrimiçi talebe göre bireysel ödeme seçeneği sunar. Web sitesi oluşturucusunun sunduğu hizmetlerin maliyeti aylık 119 $ ile başlar ve kullanıcı gereksinimlerine ve özelliklerine göre artırılabilir.

Dryfta’yı Şimdi Deneyin

Zoho Backstage – Çevrimiçi Etkinlik Yönetim Yazılımı

Zoho Backstage - Çevrimiçi Etkinlik Yönetim Yazılımı

Zoho Sahne Arkası – etkinliklerinizi düzenlemek, yönetmek ve sergilemek, gerektiğinde güncellemek ve kullanıcının dikkatini çekmek için özellik yüklü web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan profesyonel bir etkinlik yönetimi yazılımının başka bir örneğidir. Web sitesi oluşturucu sezgiseldir ve fazla çaba / zaman yatırımı gerektirmez. Sadece projenizi tasarlayın ve şirket etkinliklerinizi maksimum verimlilikle yönetmenizi sağlayan çoklu özelliklerden yararlanın. En dikkate değer özelliklerden bazıları aşağıda listelenmiştir:

 • Yerelleştirilmiş Web Siteleri – Sistem, çeşitli bölgelerdeki web sitesi / etkinlik katılımcılarıyla bağlantı kurmayı mümkün kılan yerelleştirilmiş projeler başlatmanıza izin verir. Kullanıcılar arasında etkileşimi teşvik edebilir, duyuru yayınlama seçeneği, tartışma forumları, gündem geliştirme araçları ve diğer avantajları sunabilirsiniz..
 • Profesyonel Niş Şablonları – Sistem koleksiyonunda bulunan kaliteli niş şablonlarından birini seçerek etkinlik web sitenizi canlandırabilirsiniz. Tasarımlar tamamen duyarlı ve özelleştirilebilir ve performanslarından en iyi şekilde yararlanmak için gerekli ayarları yapabilirsiniz. Gerekli bölümleri seçip taşıyın, sekmeleri sürükleyip bırakın, projenize benzersiz tasarım ve marka kimliği vermek için web sitesi öğelerini etkinleştirin / devre dışı bırakın.
 • Stil Seçenekleri – Web sitenize benzersiz bir düzen sunmak için mevcut proje stillerinden birini seçmek size kalmıştır. Bunlar metin ve resim, yalnızca metin, widget yerleştirme ve referansları içerir. Proje uzmanlığınıza bağlı olarak bu stil seçeneklerinden herhangi birini veya tümünü kullanabilirsiniz.
 • Çok Dilde Destek – Zoho, etkinlik web sitesi içeriğinizi, kullanıcıların yurtdışından dikkatini çekmek için seçtiğiniz birden fazla dile çevirmenize olanak tanıyan çok dilli destek ile birlikte gelir.
 • Kişiselleştirilmiş Katılımcı Takvimi – sistem katılımcılara katılmak istedikleri oturumları seçme şansı vermeyi mümkün kılar. Bireysel olarak özel bir gündem oluşturabilirler, böylece oturumlarını mobil cihazları aracılığıyla daha fazla takip etmek için kısa listeye alabilirler. Özellikle iş etkinlikleri söz konusu olduğunda bu oldukça kullanışlı ve kullanışlıdır.
 • Kayıt ve Biletleme – Zoho, farklı etkinlik türleri oluşturmanıza ve kayıt seçeneğini etkinleştirmenize olanak tanır, böylece kullanıcılar istedikleri zaman gerekli oturuma kaydolabilir. Ayrıca, çevrimiçi bilet satabilir, hatta satışlarını takip edebilir ve ödemeleri komisyon ücreti ödemeden alabilirsiniz. Promosyon teklifleri ve bonusları burada da etkinleştirilebilir.

Zoho, etkinlik web sitelerini oluşturmanıza, yönetmenize ve güncellemenize olanak tanıyan çok yönlü bir platformdur. Sistem, yalnızca kullanıcının dikkatini çekmekle kalmayıp aynı zamanda kendi kampanyalarını daha da organize etmek için platforma katılmaya teşvik eden birçok özel özellik sunar. Zoho, müşteri tabanı oluşturmak için yerelleştirilmiş web siteleri oluşturmaya izin verir ve kullanıcılar arasındaki etkileşimi teşvik eder. Web sitesi oluşturucu iki tür fiyatlandırma seçeneği sunar. Birincisi 4 abonelik arasından seçim yapma fırsatı verir (Ücretsiz, Profesyonel, Kurumsal, Ultimate) maliyeti 0’dan başlar ve yıllık 249 € / ay’a kadar çıkar. Alternatif olarak, düzenlenen her etkinlik için ödeme yapmak mümkündür. Bu durumda, maliyet 0 ile başlar ve etkinlik başına 899 € ‘ya ulaşır.

Zoho Backstage’i Şimdi Deneyin

Facebook – Oluşturma & Herkese Açık veya Özel Etkinlikleri Yönetme

Facebook - Herkese Açık veya Özel Etkinlikler Oluşturma ve Yönetme

Facebook – dünyanın her yerinden kullanıcılar arasında en popüler olan dünya çapında sosyal ağdır. Facebook abonelerinin toplam sayısı şu anda 1.59 milyar kullanıcıyı kapsıyor ve her yıl yaklaşık 47 milyon halka açık etkinlik grubu oluşturuyor. Bunun nedeni, platformun etkinlik oluşturma ve yönetimi için birden fazla özelliği tanıtması ve herkesin sınırsız sayıda kişiyi davet etmesine ve hem özel hem de kamuya yönelik çok yönlü etkinlikler düzenlemesine izin vermesidir..

Etkili etkinlik kurulumuna katkıda bulunan ağın ana özellik grubuna bakalım:

 • Etkinlik Oluşturma – Facebook, özel ve herkese açık etkinlikler oluşturmanıza izin verir, ilgilenen kullanıcıları davet etmenizi sağlar. Bu, kullanıcıların gelecek vesilelerle ilgili bildirimde bulunmaları, belirli bir etkinlik hakkında kelime yayınlamaları, davetiyeler gönderip paylaşmaları gibi çeşitli amaçlarla kullanılabilecek takvime dayalı bir kaynaktır. Binlerce kişiyi toplantıya davet etmek mümkündür. böylece etkinliğinizin fark edilme şansını artırır.
 • LCV Listesi – Bu özellik, yanıtlarına göre gruplandırılmış davet edilen kullanıcıların listesini görüntülemenizi sağlar. Bu insanlar etkinliği ziyaret etme niyetlerini gösteren farklı durumlar belirleyebilirler. Bunlar arasında “katılma”, “katılmama”, “katılıyor olabilir” ve “yanıt vermemiş” listeleri bulunur. Davet edilen kişi “katılıyor” durumunu ayarlarsa, haber akışında arkadaşlarınıza bunu bildirmek için bildirim görüntülenir. Ayrıca, bir kullanıcı tarih yaklaştıkça yaklaşan etkinlik hakkında hatırlatıcılar alır.
 • Olay yönetimi – Böyle bir ihtiyaçla karşı karşıya kaldığınızda etkinlik düzenlemelerini yapabilirsiniz. Etkinliğin saatini ve tarihini, konum parametrelerini ve adını değiştirmek, resim, video ve diğer medya dosyaları vb. Eklemek mümkündür. Kullanıcılar sırayla olaya yanıt verebilir, bildirimleri etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir, raporlayabilir ve paylaşabilirler. Haberler.
 • Bilet Satışı – Örneğin Facebook hesabınız Eventbrite ile entegre olursa, doğrudan Facebook üzerinden bilet satmaya başlamak için tüm etkinlik verilerinizi otomatik olarak bir hizmetten diğerine aktarabilirsiniz. Platformlar arasındaki entegrasyon süreci hızlı ve basittir. Genellikle yaklaşık 10 dakika sürer, uzun vadede değerli sonuç sağlar.
 • Ortak Ev Sahipleri Ekleme – Etkinliği diğer kullanıcılarla işbirliği içinde tutacak ve yönetecekseniz, etkinlik grubunun ortak ana bilgisayarları olarak ekleyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda etkinlik, düzenlemeleri izleyebilmeleri / yapabilmeleri, etkinlikle ilgili bilgileri izleyebilmeleri ve bu bilgileri diğer kullanıcılarla paylaşabilmeleri için sayfa etkinlik takvimlerinde görüntülenir..
 • Ücretli Etkinlik Tanıtımı – Artık etkinlik grubu oluşturma işleminizi tamamladığınıza göre, ücretli tanıtımın avantajlarını düşünebilirsiniz. Facebook bunu iki şekilde yapmaya izin verir – Reklam Yöneticisi aracılığıyla veya doğrudan Facebook sayfanızdan.

Ücretsiz bir sosyal ağ olan Facebook, hiçbir ücret ödemeden etkinliklerin oluşturulmasına ve yönetilmesine izin verir. Daha sonra etkinliğinizi tanıtmak istiyorsanız, ücretli seçenekleri tercih edebilirsiniz, ancak bu zorunlu değildir.

Facebook’u Şimdi Deneyin

uKit – En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

uKit - En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

ukit – için tasarlanmış en ucuz olay planlama web sitesi oluşturucu küçük işletmeler için. Aynı zamanda, konferanslar, özel toplantılar, seminerler ve daha fazlası dahil olmak üzere iş etkinlikleri için bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Sıfırdan profesyonel bir etkinlik web sitesi oluşturabilir veya zaten var olan bir Facebook sayfasını örter. Daha fazla harika uKit özelliği olup olmadığını kontrol edin:

 • Uygun fiyatta – uKit, sistemi test etmek için 14 günlük ücretsiz deneme dahil düşük fiyatlara sahiptir. Ayda sadece 4 $ karşılığında ücretsiz alan adı, barındırma, SSL güvenliği ve temel özellikler içeren temel bir web sitesi oluşturabilirsiniz.
 • İngiltere Alt – Etkinliği açıklayan mevcut bir Facebook sayfasına sahip olanlar için harika bir özellik. Birkaç dakika içinde sayfayı profesyonel bir web sitesine dönüştürmenizi sağlar. Web sitesinin güvenilirliğini artıracak ve çevrimiçi olarak güçlü bir itibar kazanmanıza yardımcı olacaktır. Sistem, sayfadan gerekli bilgileri oluşturmak ve web sitesine yerleştirmek için Facebook API’sini kullanır. Aktarılan içerik resimler, galerilerden fotoğraflar, logo, yeni özet akışı, etkinlik ayrıntıları, kişiler vb. İçerir..
 • Widget’lar ve Uygulamalar – uKit, profesyonel fotoğraf galerileri, akış uygulamaları, takvimler vb. Dahil olmak üzere farklı widget’ları entegre etmeyi kolaylaştırır. Çoğu şablon, değiştirebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz yerleşik widget’larla birlikte gelir.
 • Duyarlı tasarım – Bir dizi mobil uyumlu şablonun yanı sıra, uKit, sitenizin farklı cihazlarda harika görünmesini sağlamak için bir Mobil ve Tablet önizleme moduna sahiptir. Kullanıcılar, hem akıllı telefonlarda hem de tabletlerde düzgün bir görünüm sağlamak için web sitesini düzenleyebilir. Mobil ve tablet modunda her değişiklik yaptığınızda, site masaüstü sürümünde görüntülenmezler. Geliştirilmiş mobil kullanıcıların deneyimi için harika bir özellik.
 • Geçici Web Sitesi Yönetimi Erişimi – Diğer ekip üyeleriyle işbirliği içinde bir etkinlik web sitesi oluştururken, birlikte çalışmayı planladığınız kullanıcılar için geçici web sitesi yönetimi erişimi ayarlayabilirsiniz. Bu durumda, web sitesi bilgilerini güncelleme, widget ve sayfa ekleme / silme, Google Analytics’e erişme, web sitesi istatistiklerini izleme, SEO ayarlarını yapma vb. Yetkilere sahip olacak hak sahibi olacaksınız. -işçiler bilgi kaybını önlemek için otomatik olarak yedekleme sürümüne kaydedilir. Ancak, geçici erişim modunun maksimum süresi 999 günü geçmez.

ukit iyi gelir ve uygun maliyetli web sitesi oluşturucu. Web sayfalarını özelleştirmek için çeşitli şık platformlar, mükemmel tasarım ve basit bir düzenleyici sunar. Sistem, en ucuz aboneliği sadece $ 4 / ay’a mal olurken, en pahalı abonelik 12 $ / ay olacak. Kabul edelim: Bu gerçekten cömert ve uygun fiyatlı bir teklif.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Yer İşareti – AI tabanlı Web Sitesi Oluşturucu

Yer İşareti - AI tabanlı Web Sitesi Oluşturucu

Yer imi – ücretsiz bir etkinlik planlama web sitesi kurucusudur. Web teknolojileri söz konusu olduğunda en gelişmiş SaaS hizmetlerinden biridir. bir Yapay zeka destekli bulut tabanlı çözüm sıfırdan farklı web siteleri oluşturmak için iyidir. Platformun AiDA’sı (yapay zeka tasarım aracı) sayesinde etkinlik siteleri bir istisna değildir. Bookmark tarafından sunulan bazı harika özellikler şunlardır:

 • Yapay zeka – Bookmark’ın AiDA sayesinde etkinlik web siteleri oluşturmak hiç olmadığı kadar kolay hale geldi. Bir kullanıcının yalnızca web sitesi türünü tanımlaması, bir ad vermesi ve kullanıma hazır bir düzen alması gerekir. Birkaç düzen arasından seçim yapabilir ve en uygun olanı seçebilirsiniz..
 • Odaklanma Özelliği – Bu özellik, web sayfanız için önceden tasarlanmış bölümler sunar. Tamamen işlevsel ve oldukça şık görünüyorlar. Mevcut bölümlerden herhangi birini seçebilir ve etkinlik sitenizde ihtiyacınız olan her yere ekleyebilirsiniz. Gerekli bir bölümü ekledikten sonra, bölümü düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Örneğin, etkinlik konuşmacılarını, özel misafirleri veya üyeleri ayrı bir Odak bölümünde belirtebilirsiniz..
 • Basit Editör – Bookmark, önceden tasarlanmış bloklar ve modüller sunar. Bunları sayfaya ekleyebilir ve gerektiğinde özelleştirebilirsiniz. Kullanıma hazır İletişim veya Hakkımızda bölümünden yararlanın, yeni bloklar ekleyin ve daha fazlasını yapın.
 • Etkinlik Özelliği – Web sitenizin uzmanlığına bağlı olarak, web sitenizin tanıtımını artırmak ve trafik akışını artırmak için farklı etkinlikler ekleyebilirsiniz. Aslında istediğiniz kadar etkinlik eklemek mümkündür – sadece web sitenizin kontrol paneli menüsünde bulunan “Etkinlikler” bölümüne gidin ve etkinliğin adını, tarihini, saatini, türünü, maliyetini eklemek gibi gerekli düzenlemeleri yapın konumu, süresi ve açıklaması.
 • Sosyal Medya Entegrasyonu – Sosyal medya entegrasyonu olmadan çağdaş bir etkinlik web sitesi düşünülemez. Yaklaşan etkinlik hakkında kullanıcının farkındalığını artırmak için, projenizi önemli olduğunu düşündüğünüz sosyal medya kanallarına bağlamak arzu edilir. Bunu yapmak için, projenizin kontrol panelindeki “Sosyal” modülüne ulaşın. Sosyal medya hesaplarına bağlanan sosyal medya düğmelerini bu şekilde ekleyebilirsiniz. Hepsi bir arada, Bookmark oldukça etkileyici bir özellik olan 22 kanalın entegre edilmesine izin veriyor.

Bookmark, ticari etkinliklerden ziyade korkutucu kutlamalar için daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. Bununla birlikte, esnekliği ve entegrasyon yetenekleri, katı bir etkinlik sitesinin web oluşturma sürecini de ele almanızı sağlayacaktır. Sistemi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak bazı işlev kısıtlamalarıyla birlikte geleceğini unutmayın. Ayrıca, web sitesi oluşturucu Profesyonel ve İşletme olmak üzere iki ücretli plan sunar. Maliyetleri buna göre 11.99 $ / ay ve 24.99 $ / ay.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Harika Bir Etkinlik Web Sitesinin Sahip Olması Gereken Özellikler?

Doğru platformu seçmek başarının sadece% 50’sidir. Etkinlik web sitesi, ziyaretçilerinizi tanıttığınız etkinliklerden ve toplantılardan haberdar olmakla ilgilidir. Göreviniz, potansiyel katılımcıları ihtiyacınız olan sayfada tutmak için yüksek bir güvenilirlik düzeyi oluşturmaktır. Bu nedenle etkinlik sitenizin bazı hayati unsurları olmalıdır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Değerli İçerik

Wordy kopyaları yazmak pek işe yaramaz. Ziyaretçilerinize gerçek bir değer katan açık açıklamalar sağlamanız gerekir. Sayfanın aşağıdakiler dahil bazı önemli veriler içerdiğinden emin olun:

 • Tarih ve saat – Potansiyel katılımcılarınız için açık bir etkinlik programı sağlayın. Etkinliği asla kaçırmayacaklarından emin olun. Web sitenizde en az basit bir takvim widget’ı bulunmalıdır.
 • Mekan – Hedef kitlenizin yerini saptamayı unutmayın. Birkaç fotoğraf içeren mekanın kısa bir açıklaması kesinlikle biraz değer katacaktır. Profesyonel bir fotoğraf veya resim galerisinin entegrasyonu iyi bir fikir olacaktır.
 • Bilet fiyatları – Bir kez daha, hepsi maliyetle ilgili. Basit bir kayıt veya bilet satın alma formuna ek olarak net fiyatlandırmayı vurgulamanız gerekir. Burası, web sitenizin rezervasyon hizmetleri, ödeme seçenekleri vb. İle üçüncü taraf entegrasyonuna ihtiyaç duyabileceği yerdir..
 • Eylem çağrısı – Net bir RSVP düğmesi, gelecekteki etkinlik web sitenizin temel öğesidir. Ziyaretçilerinizi kayıt olmaya, etkinlik bileti satın almaya, abone olmaya vb. Teşvik edin..

İlgi Çekici İçerik

İnsanlar bir fikir oluşturmak için sadece 50 milisaniyeye ihtiyaç duyarlar. Gelecekteki web sitenizin, ihtiyacınız olan görüşü oluşturmasına yardımcı olması bekleniyor. Güçlü bir görsel kanıt hile yapacak yer burası.

En son istatistiklere göre, kullanıcıların% 70’i etkinliğin görsel temsilini bulmak için Google Görseller’e veya YouTube’a gidiyor. Yeterli görsel içerik sağlayarak web sitesinde kalmalarını sağlayabilirsiniz. Video ekleyin, galerilerle çalışın, fotoğraf albümleri oluşturun ve daha fazlasını yapın.

Basit Ödeme Süreci

Kullanıcıların büyük bir yüzdesi korkutucu ödeme deneyimi nedeniyle ayrılıyor. Sorun sadece etkinlik web sitelerinin değil, dijital mağazaların ve küçük işletme sitelerinin de konseridir. Çözüm, süreci mümkün olduğunca hızlı ve kolay hale getiren kolay bir ödeme deneyimi sağlamaktır.

Sosyal kanıt

Sosyal kanıt, kullanıcıların satın almaya karar vermeden önce% 70’i için hayati önem taşımaktadır. Önceki müşteriler veya benzer bir etkinliği daha önce ziyaret etmiş kişiler tarafından paylaşılan referansları, incelemeleri ve görüşleri ararlar.

Gördüğünüz gibi, iyi bir etkinlik web sitesinin entegre etmeniz gereken bazı temel unsurları olmalıdır. Web sitesi oluşturucular, kitleyle etkileşim kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi bir dizi farklı araç gibi sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz galeriler, zamanlama widget’ları ve abonelik formları içeren harika şablonlar sunarlar. Tek ihtiyacınız olan en iyi platformu seçmektir. İşte en iyi etkinlik web sitesi oluşturucularından bazıları.

Sonuç olarak

Web teknolojileri gelişiyor. Onlar getirir bazı harika araçlar sıfırdan herhangi bir web sitesi oluşturmak için. Lider platformlar, web oluşturma sürecini zahmetsizce ele almak için teknik beceriye sahip olmayan yeni kullanıcılara ve kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Etkinlik web sitesi oluşturucularının kullanımı kolaydır. Onlar daha ucuz kıyaslandığında özel bir geliştirme ekibi işe almak. Hepsi bir arada bir çözüm olarak geliyorlar. Gerekli tüm aletleri pakette alırsınız. Başlıca avantajları:

 • Basit Düzenleme – Yazılım bir sürükle ve bırak işlevi. Kolayca yeni içerik ekleyebilir, metinleri kaldırabilir, videolar ve fotoğraflar da dahil olmak üzere medya dosyalarıyla çalışabilirsiniz. Sezgisel ve kullanıcı dostu sistemin nasıl çalıştığını öğrenmek pek zaman almaz.
 • Uygun maliyetli çözüm – Web sitesi oluşturucular bir geliştirme ekibi kiralamaktan daha ucuzdur. Ayrıca, bunlar gibi ek ücretsiz özellikler ile birlikte gelirler. ücretsiz alan adları, dikkat etmeniz gerekmez şablonlar ve barındırma.
 • Esneklik – Etkinlik web sitesi oluşturucuları, sitenizi mümkün olduğunca ilgi çekici hale getirmek için kullanabileceğiniz bir dizi özellik, widget, eklenti ve eklenti ile birlikte gelir. Yukarıda tarif ettiğimiz temel öğelerden herhangi birini eklemenize izin verecekler.

Etkinlik web sitesi oluşturma süreci birkaç önemli aşamadan oluşur. Uygun bir platform seçmek çok önemli. Her şeyi doğru yapmak için gelecekteki sitenizin yapısını gerçekleştirmeniz gerekir. Hangi özelliklere sahip olmalı? Ne tür bir etkinliği tanıtacaksınız? Potansiyel katılımcılarınızla nasıl etkileşim kurmak istersiniz??

Tüm soruları cevapladıktan ve gelecekteki web sitesi hakkında net bir vizyona sahip olduktan sonra, ihtiyaçlarınızı karşılamak için platformları seçebilirsiniz. İster açık kaynak kodlu bir CMS veya bir web sitesi oluşturucu olsun – becerilerinize, bütçenize ve dikkate alınması gereken diğer bazı önemli faktörlere bağlı olacaktır. SaaS platformları, daha hızlı ve daha basit bir yol özel becerilere sahip olmayan bir çevrimiçi temsil oluşturmak.

Ücretsiz Etkinlik Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map