En İyi Fitness Web Sitesi Oluşturucuları

fitness stüdyosu için en iyi web sitesi üreticileri


Tanınabilir bir fitness stüdyosunu temsil ediyor olun ya da sadece kişisel antrenör olarak ilk adımlarınızı atıyor olun, profesyonel bir web siteniz olmalıdır. Harika bir web kaynağı, fitness pazarındaki zorlu rekabet göz önüne alındığında işinizi büyütmek için en etkili araç gibi görünüyor. Eğitim hizmetleri satmak için tuğladan harç yöntemlerini unutun. Alıştığımızdan çok farklılar. Bugün kusursuz fitness bilgisi ve harika kişilerarası beceriler yeterli değil.

On yıl önce, tek ihtiyacınız olan bir müşteriyle tanışmak ve onunla iyi geçinmekti. Bu kez, fitness ve eğitim niş bir web sitesi karşısında daha güçlü bir araç gerektirir. Web oluşturma platformları iyi bir çözüm gibi görünmektedir. Onlar maliyetli, kullanımı kolay ve mükemmel bir fitness web sitesi olması gereken tüm araçları sağlar. Portföyünüzü en çarpıcı şekilde temsil etmeniz veya müşterileri fitness salonunuza çekmeniz gerekse, web sitesi oluşturucuları ihtiyacınız olabilecek her şeye sahiptir.

En İyi Fitness Web Sitesi Oluşturucularından 5’ini Test ettik:

 1. Wix – Kişisel Antrenörler için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. uKit – Fitness İşletmeleri için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 3. WordPress – ÜCRETSİZ Bir Web Sitesi Oluşturmak için Dünyanın 1 Numaralı CMS’si
 4. SITE123 – Harika Fitness Web Tasarımları ile Çevrimiçi Platform
 5. Bookmark – En İyi AI tabanlı Web Sitesi Oluşturucularından biri

Fitness stüdyosu web sitenizi başlatmak için popüler ve tam özellikli web sitesi oluşturucuları mı arıyorsunuz? Başlangıçta size sunduklarını görmek için yukarıda listelenen platformları incelemek, analiz etmek ve karşılaştırmak mantıklıdır. Web geliştirme ihtiyaçlarınız için doğru seçimi yapmanıza izin vermek üzere bu sistemlerin ayrıntılı analizine geçelim.

Wix – Kişisel Antrenörler için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Kişisel Antrenörler için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix – çok çeşitli spor salonu, fitness ve koç şablonlarının yanı sıra derin web sitesi özelleştirme için gerekli güçlü bir özellik seti ile birlikte gelen kişisel antrenörler ve fitness stüdyoları için en iyi web sitesi oluşturucusudur. Sistem aynı zamanda sayısız gelişmiş WYSIWYG web oluşturma araçlarına, tasarım özelleştirme özelliklerine ve sistemin kalabalığın öne çıkmasını sağlayan diğer avantajlara erişim sağlar. Şimdi bazılarına bir göz atın:

 • Kişisel Antrenörler ve Fitness Stüdyoları için Şablonlar. Wix, kişisel antrenörler ve fitness stüdyoları için harika çalışan kaliteli ve% 100 özelleştirilebilir şablonlar sunar. Tasarımlar mobil cihazlara hazırdır, yani tüm masaüstü ve mobil cihazlarda mükemmel görüntüler sunar. Ayrıca ücretsizdir ve özel ihtiyaçlarınıza göre projeyi düzenlemek için gereken yerleşik araçlarla birlikte gelirler. Görevi başarıyla tamamlamak için hiçbir kodlama veya ön web tasarımı uzmanlığı gerekmez.
 • Web Sitesinde Kolay Gezinme. Web sitesi oluşturucu, web sitesi ziyaretçilerinin web sitesinde aradıkları bölümleri veya içeriği bulmasını kolaylaştırarak web sitesi gezinme sürecini önemli ölçüde basitleştirir. Belirli bir antrenman türü hakkında bir video izlemek veya blog yayınlarından birini okumak isteseler de, örneğin, entegre arama çubuğu kesinlikle onlar için kullanışlı olacaktır.
 • Wix Uygulama Marketi. Platform, Wix App Market’te bulunan birçok uygulamaya, widget’a, eklentiye ve eklentiye erişim sağlar. Onlar ücretsiz ve ücretli, ideal web sitesi uzmanlık ile eşleşen bu öğeleri seçmek mümkün kılar. Uygulamaları kullanarak, etkileyici fitness stüdyosu portföyünüz için profesyonel bir galeri oluşturabilir, canlı sohbet işlevini entegre edebilir, egzersiz takvimini / takvimini etkinleştirebilir, sosyal paylaşım düğmeleri ekleyebilir ve diğer zorunlu özellikleri kullanabilirsiniz.
 • Wix ADI. Bu, kaliteli fitness web siteleri oluşturmaya, Yapay Zeka Gücü. İhtiyacınız olan sadece sektörle ilgili içeriğinizi yüklemek ve Wix ADI’nin sizin için kaliteli bir proje tasarlama şeklini izlemek.
 • e-Ticaret Platformu. Web sitesi oluşturucu, küçük ve orta ölçekli bir web mağazasını fitness web sitenize bağlamanızı sağlayan güçlü bir e-ticaret platformuyla birlikte gelir. Bazı spor malzemeleri, kıyafetler veya diğer ilgili ürünleri doğrudan web sitesinde satmayı planlıyorsanız, özellik özellikle sizin için kullanışlı olacaktır..
 • Blog. Fitness web sitenize bir blog eklemek trafik miktarını ve genel kullanıcı katılım oranını artırabilir. Spor / fitness ile ilgili yeni makaleler yayınlayabilir, mevcut blog bölümlerini güncelleyebilir, kullanıcı yorumlarını ve blogunuzu popüler ve işlevsel hale getiren diğer özellikleri etkinleştirebilirsiniz..
 • Müşteri Etkileşim Araçları. Web sitesi oluşturucu, App Market’te bulunan birden fazla istemci etkileşim aracına göz atmayı ve web sitesi uzmanlığınıza en çok uyan araçları seçmeyi mümkün kılar. Bu araçlar, müşterilerle iletişim kurma sürecini basitleştirerek projenizin popülerliğine ve güvenilirliğine katkıda bulunur. En yaygın araçlardan bazıları Google Etkinlik Takvimi, Son Haberler, Wix Sohbet, 123 Form Oluşturucu, Etkinlik Takvimi, Zamanlama Pro, Wix Formları, Geri Arama, Çevrimiçi Kitap Randevuları, Kişi Yönetimi + CRM, Canlı Sohbet ve daha fazlasını içerir..
 • Müşteri Yorumları. Platform, müşterilerinizin işletmenizle ilgili fikirlerini, görüşlerini ve yorumlarını paylaşmalarını sağlamak için kullanıcı referanslarını web sitenize entegre etmenizi sağlar. Fitness salonunuz, profesyonellik seviyeniz ve sunduğunuz hizmetler hakkında tarafsız yorumlar sağlamanın en güvenilir yolu budur. Bu amaçla, Wix App Market’teki en kaliteli widget’lardan / uygulamalardan bazılarını seçmek ve eklemek için hizmetin entegre widget koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Bunlar arasında Sesli Yorumlar +, Müşteri Yorumları, Yorumlar, Yelp, Yorumlar +, Sosyal Referanslar, Referans Oluşturucu, MyReviews ve Inffuse Referanslarından bazıları.

Maliyet: Wix, ana amacı, ana rakiplerine göre ana özelliklerini ve avantajlarını bulmak için sistemi test etmek olan kullanıcılar için ücretsiz bir plan sunuyor. Ücretsiz plan sınırsızdır, bu da hizmeti ihtiyacınız olduğu sürece keşfetmenizi sağlar. Web sitesi oluşturma işlemine devam etmeye karar verir etmez, Wix’in sunduğu ücretli aboneliklerden birine geçmeniz gerekir. Mesele şu ki, ücretli planlar ücretsiz bir abonelikte mevcut olmayan birden fazla değer sağlıyor.

Böylece, Wix, ücretsiz etki alanı bağlantı seçeneği, sınırsız bant genişliği ve disk depolama alanı, reklamların olmaması ve seçtiğiniz pakete dahil olan diğer avantajlar sunar. Wix şu anda iki tür ücretli abonelik sunmaktadır – Standart ve İşletme / e-Ticaret. Standart planların maliyeti 13 $ / ay ile başlarken, İş Planları’nın maliyeti 23 $ / ay ile başlar. Hangi planı seçerseniz seçin, projenize layık bir yatırım olacaktır..

Wix’i Ücretsiz Deneyin

uKit – Fitness İşletmeleri için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

uKit - Fitness İşletmeleri için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

uKit – fitness iş projeleri için en kolay ve en iyi web sitesi oluşturucusudur. Bu, profesyoneller ve köklü fitness merkezleri için iyi bir seçenektir. Bir dizi araç, her sayfayı kişiselleştirmeyi mümkün kılar. uKit, tarama deneyimini ziyaretçileriniz için uygun hale getirir. Aşağıdaki avantajlarla profesyonel görünümlü bir web sitesi yapmak için çevrimiçi hesap makinesi, takvim ve diğer özellikler arasından seçim yapın:

 • Niş Şablonları. uKit, fitness eğitmenlerinin ve koçlarının iş geliştirme ihtiyaçlarını karşılamak için seçebilecekleri ve özelleştirebilecekleri geniş bir duyarlı şablon koleksiyonu sunar. Web sitesi oluşturucu, örneğin resim ve video galerileri gibi medya dosyalarında bulunan göz alıcı portföyler tasarlama fırsatı sunar. Yeni müşteriler çekmek ve işinizi büyütmek için her boyutta profesyonel fotoğraf ekleyin, egzersiz rehberleri ekleyin, iletişim ve profesyonel bilgiler ekleyin veya profesyonelliğinizi başka herhangi bir şekilde vurgulayın.
 • Profesyonel Widget Seçimi. Ukit kendi uygulama pazarına sahip olamaz, ancak yine de yerleşik özelleştirilmiş widget’ları sağlar. Kurulumu ve entegrasyonu kolaydır. İster sportif bir diyetle iletişimde kalmak için çevrimiçi bir hesap makinesine veya takvime ihtiyacınız olsun, uKit ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ayrıca, fitness web sitenize çevrimiçi popülerlik ve müşteri güveni sağlamak için iş widget’larını entegre edebilirsiniz. Bunlar, Adımlar, Google Haritalar, Zaman Çizelgesi, Sosyal Ağlar vb..
 • e-Ticaret Çözümleri. uKit, sporla ilgili ürünler ve aksesuarlar satabileceğiniz işlevsel bir web mağazası işletmeyi mümkün kılan güçlü bir e-ticaret platformuyla birlikte gelir. UKit’in sunduğu başka bir e-ticaret seçeneği, web sitenize e-ticaret odaklanmasına izin veren Ecwid eklentisini entegre etme fırsatıdır. Fitness web sitesi geliştirme ihtiyaçlarınıza karşılık gelen en uygun e-Ticaret çözümünü seçmek size kalmıştır.
 • SendPulse Entegrasyonu. uKit, web sitesi ziyaretçileri için çevrimiçi push bildirimleri eklemeye ve kurmaya izin veren en popüler widget’lardan biri olan SendPulse ile sorunsuz entegrasyona sahiptir. Bu, mevcut ve potansiyel müşterilerinizin bilmesini istediğiniz olaylar ve haberler hakkında bilgilendirilmesini sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Widget entegrasyonu süreci yalnızca birkaç dakika sürer ve bir acemi tarafından bile tamamlanabilir.

Maliyet: UKit’te ücretsiz bir plan bulamazsınız, ancak sistem 14 günlük deneme süresi boyunca seçilen planı ücretsiz olarak test etmenizi sağlar. Bu süre, sistemin faydalarını ve dezavantajlarını ve bunun ana etkisini bulmak için yeterlidir. Ücretli aboneliklere gelince, burada dört tane var.

En uygun fiyatlı Minimal Planın maliyeti 4 $ / ay, en pahalı Pro Planın maliyeti ise 12 $ / ay’dır. Sistemin fiyatlandırma politikası tüm kullanıcı kategorileri için oldukça uygun maliyetlidir. Hizmetin küçük işletmeler üzerine ilk yönelimi düşünüldüğünde, kullanım maliyeti kesinlikle dikkate değer.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – ÜCRETSİZ Bir Web Sitesi Oluşturmak için Dünyanın 1 Numaralı CMS’si

WordPress - ÜCRETSİZ Bir Web Sitesi Oluşturmak için Dünyanın 1 Numaralı CMS'si

WordPress – dünyanın # 1 Kullanabileceğiniz İçerik Yönetim Sistemidir ücretsiz bir web sitesi oluşturun Üst düzey performans ve mükemmel görsel çekicilik ile. Platform oldukça karmaşık değil ancak belirli web tasarım yeterliliği ve kodlama farkındalığı anlamına geliyor.

Mesele, CMS’nin derin entegrasyon seçeneklerine ve barındırma seçimine izin vermesidir. Fitness web sitenize trafik miktarını ve genel olarak iş popülaritesini artırmak için gelişmiş işlevsellik vermek istiyorsanız, bu bir zorunluluktur. İçerik Yönetim Sisteminin başlıca faydaları aşağıda listelenmiştir:

 • Duyarlı Niş Şablonları. Hizmet, kutudan çıktığı gibi bir dizi koleksiyona sahiptir, ancak web üzerinde uygunluk durumuna özgü yeni temalar seçme ve bunları iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme fırsatı da vardır. Bu şablonlar ücretsiz ve ek ücrete tabidir. Ücretsiz örnekleri tercih ederseniz, güvenilir web tasarımcıları tarafından web sitenizin güvenliğini riske atmamak için geliştirildiğinden emin olun.
 • Fitness Stüdyoları için WP Eklentileri & Spor salonları. İster tam donanımlı bir spor salonuna sahip olun, ister kendi fitness blogunuzu başlatmayı planlayın, WordPress’in sunabileceği özel eklentiler koleksiyonu vardır. En kullanışlı ve popüler fitness ve spor salonu eklentileri arasında aşağıdakiler listenin başındadır: Premium BMI Hesap Makinesi, Kilo Kaybı Tracker Freemium WordPress Eklentisi, Yemek Planlayıcısı Pro Tarifler Ücretsiz Eklentisi, Ücretsiz Keto Hesap Makinesi WordPress Eklentisi, CF Beyaz Tahta Ücretsiz Crossfit Eklenti, İçerik Kilidi Açıldı: Ücretsiz Fitness Eklentisi, WPGYM – Premium WordPress Spor Salonu Yönetim Sistemi, Gym Studio Ücretsiz Üyelik Yönetimi, MINDBODY için MB Spirit, Sağlık & Fitness Tırnaklar Widget, Premium Zaman Çizelgesi Duyarlı Planlama Eklentisi, WooCommerce Grupları, Abonelikler & Rezervasyon, WooCommerce Rezervasyonları WordPress Eklentisi ve daha fazlası.
 • İstemci Etkileşimi Eklentileri. Fitness ile ilgili eklentiler sağlamanın yanı sıra, sistem aynı zamanda müşterilerle bağlantıda kalmanıza yardımcı olarak bir dizi müşteri etkileşimi eklentisi sunar ve bunları iş haberleriniz ve güncellemeleriniz hakkında bilgilendirir. Bunların en kullanışlı ve popüler olanları Zopim Canlı Sohbet, Destek Candy, uCare, Canlı Sohbet, AH Biletleri, Yardım İzci Masası, Zendesk vb..

Maliyet: WordPress herkes için tamamen ücretsizdir. Fitness stüdyosu için iyi bir web sitesi oluşturmak için kutudan çıkan özellik setini kullanarak sistemi ücretsiz olarak indirebilir ve kurabilirsiniz. Kodlama becerilerinizin daha kapsamlı web tasarım seçeneklerini uygulamak için yeterli olacağını düşünüyorsanız, ek ücret karşılığında daha fazla eklenti ve şablon seçebilirsiniz.

Dahası, web sitenizi web’de erişilebilir hale getirmek için alan adı ve barındırma ile ilgilenmeniz gerekir. Aslında, tercih ettiğiniz herhangi bir barındırma sağlayıcısını seçin, ancak CMS, resmi barındırma sağlayıcısını kullanmanızı önerir – Bluehost. Şirket, uygun maliyetle gelen çeşitli planlar sunuyor. Örneğin, en ucuz Bluehost planı size sadece 2,95 $ / ay mal olacak.

WordPress’i Ücretsiz Deneyin

SITE123 – Harika Fitness Web Tasarımları ile Çevrimiçi Platform

SITE123 - Harika Fitness Web Tasarımları ile Çevrimiçi Platform

SITE123 – fitness stüdyoları ve kişisel antrenörler için profesyonel web sitelerini başlatmaya ve daha sonra etkili bir şekilde yönetmeye yardımcı olan harika fitness web tasarımlarına sahip en basit çevrimiçi platformlardan biridir. Bu ücretsiz bulut web sitesi oluşturucu, projenize benzersiz kişiselleştirilmiş bir görünüm kazandıracak kullanışlı ve kullanışlı bir WYSIWYG web sitesi editörü, sezgisel web tasarım yaklaşımı, birden fazla duyarlı şablon ve bol miktarda üst düzey tasarım özelleştirme araçları ile birlikte gelir. Aşağıda listelenen web sitesi oluşturucunun en önemli özelliklerinden bazıları:

 • Duyarlı Sektöre Özgü Şablonlar. Hepsi bir arada web sitesi oluşturucu, Sağlık’a dahil olan birden fazla şablon arasından seçim yapmayı mümkün kılar & Sağlık ve Rekreasyon & Spor kategorileri. Seçilen temayı özelleştirmeye başlamak için ihtiyacınız olan şey, fitness web sitenizin adını sağlamak ve sistemin gösterge tablosunda bulunan birden çok aracı kullanarak daha fazla proje düzenlemeye devam etmektir. Tüm şablonlar ücretsizdir. Gerekli tasarımı seçemezseniz, boş bir tema seçebilir ve sıfırdan% 100 kişiselleştirilmiş fitness web sitesine kadar özelleştirmeye başlayabilirsiniz..
 • Çok Dilde Destek. Seçtiğiniz birkaç dilde mevcut bir web sitesine ihtiyacınız varsa, SITE123’ün çok dilli destek sağladığını öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız. Web tasarımınıza ve iş tercihlerinize uyacak şekilde farklı dillerde ayrı web siteleri açmanıza gerek yoktur. Bunun yerine, yurtdışında hedef kitleye ulaşmak için çok dilli işlevselliğe sahip bir projeye başlama fırsatı sunulur.
 • Sosyal Medya Entegrasyonu. Platform, sosyal ağlarda endüstri ile ilgili içeriği ekleyerek ve güncelleyerek fitness web sitenizin popülerliğini artırmanıza olanak tanır. İş ortaklarınız / müşterileriniz işletmeniz, yaklaşan etkinlikler, haberler, güncellemeler, özel teklifler ve diğer ilgili bilgiler hakkında daha fazla bilgi edinebileceklerdir..
 • e-Ticaret Motoru. SITE123, çevrimiçi mağazaları başlatmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan güçlü e-Ticaret platformuyla da bilinir. Bu, müşterilerine en iyi teklifleri sunmak için web siteleri aracılığıyla satış süreçleri başlatmak isteyen fitness web sitesi sahipleri için çok önemlidir. Motor, çarpıcı galerilerde mevcut ürün çeşitliliğini oluşturmanıza ve güncellemenize, gönderim / ödeme parametrelerini ayarlamanıza, indirimleri başlatmanıza ve teklif etmenize, PayPal seçeneklerini ayarlamanıza ve web mağazasıyla ilgili diğer bazı adımları tamamlamanıza olanak tanır.
 • Çevrimiçi Form Oluşturucu. Fitness web sitenizi yönetirken, web sitesi uzmanlığınıza ve hedeflerinize bağlı olarak belirli bir çevrimiçi formu entegre etme niyeti olabilir. Entegre Form Builder’ın işinize yarayacağı nokta burasıdır, böylece birden çok form düzeni, tasarım özelleştirme özellikleri ve entegre öğeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Maliyet: Fiyatlandırma yönünü ele aldığında, SITE123 uygun fiyatı nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Sistem başlangıçta önemli nüanslarını ayrıntılı olarak keşfetmenizi sağlayan ücretsiz bir plan sunuyor. Ancak, sistemin sunduğu birçok avantajdan faydalanmak için sağladığı ücretli aboneliklerden birine yükseltme yapmak mantıklıdır. En ucuz SITE123 aboneliğinin maliyeti 10,80 $ / ay ile başlıyor – bu kesinlikle bütçenize uygun olacak.

SITE123’ü Ücretsiz Deneyin

Bookmark – En İyi AI Tabanlı Web Sitesi Oluşturucularından biri

Bookmark - En İyi AI Tabanlı Web Sitesi Oluşturucularından biri

Bookmark – AI tabanlı en iyi web sitesi oluşturucularından biridir. Platform, yalnızca tüm web sitesi geliştirme sürecini basitleştirmekle kalmayan, aynı zamanda otomatik modda sizin için çarpıcı bir web sitesi oluşturan gelişmiş entegre araç seti ile birlikte gelir. Bu, web tasarımı bilgisi profesyonel olmaktan uzak olan kullanıcılar için sistemi mükemmel bir seçim haline getiren şeydir. Önemli Yer İşareti özellikleri arasında aşağıdakilerden bahsetmek mantıklıdır:

 • AIDA Asistanı. İlk ve en önemli Yer İşareti vurgulaması kesinlikle onun AIDA Asistanıdır. Bu, otomatik modda sizin için hazır bir fitness stüdyosu web sitesi oluşturacak olan AI destekli araçtır. Bunu yapmak için kodlama becerilerini öğrenmeye gerek yoktur. İhtiyacınız olan şey, gerekli bilgileri göndermek ve sonucu izlemek..
 • Etkinlikler Bölümü. Web sitesi oluşturucu, fitness stüdyosu web sitenizi yayınlamanıza ve güncellemenize olanak tanıyarak, yaklaşan etkinlikler, haberler, planlar, takvim güncellemeleri vb. Hakkında yeni bilgiler sağlar..
 • Odaklanma Özelliği. Bookmark, fitness stüdyosu web sitenize harika bir görünüm ve olağanüstü işlevsellik kazandırabilecek önceden tasarlanmış modüller koleksiyonuna göz atmanıza olanak tanır. Entegre edebileceğiniz öğeler arasında alıntılardan, metinlerden, sosyal ağ düğmelerinden, bağlantılardan ve haritalardan vb..
 • İstatistik Toplama Araçları. Bookmark, trafik miktarı ve kaynakları, benzersiz ziyaretçi sayısı ve sayfa görüntüleme sayısı, tercih edilen diller, kullanıcıların geldikleri ülkeler, web sitesinde geçirdikleri zaman gibi web sitenizin performansıyla ilgili ayrıntılı bilgi almanızı sağlayan mükemmel bir istatistik toplama sistemine sahiptir. Bu bilgilerin çoğu, web sitesi ile ilgili olası sorunları önlemek için (gerekirse) özel önlemler almanıza yardımcı olacaktır..

Maliyet: Bookmark, gelecekte sistemle çalışmak isteyen kullanıcılara çok yardımcı olacak tamamen ücretsiz bir plan sunuyor. Hizmetin ana özelliklerini öğrendikten sonra, sunduğu ücretli planlardan birine daha da yükseltebilirsiniz. Maliyetleri aylık 11,99 $ ve 24,99 $ tutarındadır. Bu seçenek size herhangi bir nedenle hitap etmiyorsa, biraz daha pahalı olan ve aylık olarak 15 ABD doları ve 30 ABD doları tutarında aylık ödemeler yapmanıza izin verilir..

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Fitness Stüdyosu için Mükemmel Bir Web Sitesi Oluşturmak İçin Nihai Kılavuz

Web sitesi oluşturma sıfırdan göründüğünden daha az zorlayıcı. Ayrıca, bugünün web sitesi oluşturucuları işin yarısını sizin için yapıyor. Kendi web kaynağınızı başlatmanın temel adımları şunlardır:

Adım # 1 – Bir Alan Adı Seçin

Zaten bir fitness stüdyosu çalıştırıp çalıştırmamanız önemli değildir, alan adını seçmek oldukça basit bir işlemdir. Kullanıcılar aşağıdaki gibi çevrimiçi hizmetlerden yararlanabilir Godaddy, 1&1 IONOS veya benzeri. Burada .com bölgesini seçebilir ve şirketinizin adını yazabilirsiniz. Eğer bir hesabınız yoksa, tam adınızı yazmanız yeterlidir. DavidGreen [.] Com – kişisel bir eğitmenin web sitesi için harika bir alan adı değil mi??

Not: Sayılardan, kısa çizgilerden, belirsiz uzantılardan vb. Kaçının.

Adım # 2 – Bir Web Hosting Seçin

Son olarak, web sitemiz için harika bir alan adımız var. İçerikle ilgili beklenti ve fikirlerle doluyuz. Ama önce, bu içeriği depolayacak bir yere ihtiyacımız var. Burası “web hosting” denir. İnternette gezinmek için internette gezinebilirsiniz. en uygun teklif ya da sadece Herhangi bir boyut sınırına sahip barındırma özelliğine sahip bir web sitesi oluşturucuyu tercih edin istediğiniz kadar dosya, resim ve video indirmek için. Web barındırma zaten dahil bir planda. Zamandan, paradan tasarruf edersiniz ve başlangıç ​​için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerden alırsınız.

Adım # 3 – İçerikle Çalışma

Çoğu kişisel eğitmen ve fitness stüdyosu aynı şeyleri tipik bir şekilde yazar. Onlardan göze çarpmanız gerektiğinden bu yanlıştır. Basit bir eğitim veya egzersiz blogu yeterli değildir. Profesyonel fotoğraflar, koçluk videoları ve yardımcı eğitim fikirleri içeren içeriği kanalize etmeniz gerekir. Hedef kitlenizin dikkatini çektikten sonra, içeriği tutarlı hale getirin ve yazmaya devam edin.

Adım # 4 – En İyi SEO Uygulamasını Kullanın

SEO hakkında konuşurken, Google’dan ve diğer arama motorlarından ücretsiz trafik çekmek istiyoruz. Fikir, yüksek puan alan ziyaretçilerin dikkatini çekmek. Bu nedenle, başlık ve açıklama yazarken anahtar kelimeleri kullanmaya odaklanmaya devam edin. Nişinizde en çok istenen anahtar kelimeleri aramak ve bunları konumlara göre sıralamak için Google Arama Trendleri gibi özel hizmetleri kullanın. Yalnızca etiketler anahtar ifadeyi değil, aynı zamanda alts, resim açıklamaları vb. De içermelidir.. URL’lerinizi mümkün olduğunca basit, alakalı ve ilgi çekici tutun.

Geleneksel e-posta pazarlaması, potansiyel müşterilerinizle iyi ilişkiler kurmanın iyi bir yoludur. E-postalarını yakalayın ve etkileşimi teşvik edin. Ayrıca, daha yüksek arama motoru sıralamalarından yararlanmak için anahtar kelimeler kullanın. Sosyal paylaşım her zaman önemlidir! Anketlere göre, kullanıcılar Facebook ve Instagram gibi büyük sosyal platformlarda web’den daha fazla zaman harcıyorlar. Web sitenizde sosyal paylaşım düğmeleri bulunduğundan emin olun. Oh, web sitesi oluşturucularında zaten var.

Temel Fitness Web Sitesi Özellikleri

Web sitenizin kalitesi çok değerlidir. Sadece ilk izlenimi vermekle kalmaz, aynı zamanda potansiyel müşterilerle daha fazla etkileşimi de etkiler. Öte yandan, bir web kaynağı rakiplerin arasından sıyrılmak için başka bir fırsattır. Tek ihtiyacınız olan, diğerlerinin sahip olmadığı bazı benzersiz özellikler ve bölümler eklemektir. Ancak önce bazı temel gereksinimlerle başlayın:

 • Uzmanları Tanıtın – her müşteri personelinizin profesyonel uzmanlar tarafından sunulmasını bekler. Çalışanlarınızı çalışma deneyimlerini, başarılarını, fotoğraflarını ve diğer profil bilgilerini açıklayan ayrı bir “Kalifikasyon” bölümüne tanıtın;
 • Bir Showroom Oluşturun – fitness tesislerinizi ve hizmetinizi parlak görüntüler, koçluk videoları, müşterilerle çalışan personelin profesyonel fotoğrafları kullanarak vurgulayın. Bu güvenilirlik kazanacak ve stüdyonuzun kazanan noktalarını vurgulamanıza izin verecektir;
 • İletişim bilgileri – Sizinle iletişim halinde kalmak için spor salonunun tam yerini, telefon numarasını, e-postayı ve diğer bilgileri belirtin;
 • Görüşler – bu bölüm, hizmetlerinizin düzeyini tasvir ettiği ve daha fazla müşteriye ulaştığı için hayati önem taşımaktadır. Sahte incelemelerle uğraşmaktan kaçının. Gerçek müşterilerden deneyimlerini paylaşmalarını isteyin;
 • Eylem çağrısı – son 10 yıldır bir mağarada yaşamıyorsan ne olduğunu biliyorsun. Ziyaretçilerinize hizmetleri kullanmaları için ilham verin. Bir müşterinin cüzdanına kolaylık sağlamak için indirimler, bonuslar, promosyon kodları ve diğer özellikler sunun.

Temel Kişisel Antrenör Web Sitesi Özellikleri

Kişisel bir eğitmen için bir web sitesinin daha az talepkar olduğunu düşünmek daha yanlıştır. Her şey yeteneklerinizin ünü ve akılda kalıcı sunumuyla ilgilidir. Web sitenizin aşağıdakilere sahip olduğundan emin olun:

 • Catchy Resimleri – parlak bir galeri oluşturmak için profesyonel görüntüler kullanın. Kaslarınızın, egzersizlerinizin, mutlu müşterilerinizin vb. Fotoğraflarını ekleyin;
 • Gerçek Videolar – tipik blog ve makalelerden öne çıkan bir içerik oluşturmak. Kişisel eğitim söz konusu olduğunda tüm önemli sorunları tanımlayan kendi profesyonel videolarınızı çekin. Ziyaretçileri meşgul edin;
 • Eğitmenler Bio – kendinizi potansiyel müşterilere ayrı bir bölümde tanıtın. Yaşınızdan, kalifikasyonunuzdan, başarılarınızdan ve ziyaretçilerinizin faydalı bulabileceği her şeyden bahsedin;
 • Musteri degerlendirmeleri – müşterilerinizin deneyimlerini web sitenizde paylaştığından emin olun. Web sitenizin daha profesyonel ve güvenilir görünmesini sağlayacaktır..

Sonuç olarak

Rekabetçi fitness pazarı, hala bir web sitesi olmayanlar için neredeyse hiç şansa sahip değildir. Ancak, web sitesi oluşturucularının kullanılabilirliği göz önüne alındığında ciddi bir sorun gibi görünmemektedir. Kolayca ekstra maliyet, özel beceri veya derin katılım olmadan iyi bir web kaynağı oluşturmanıza izin verir.

Maliyet verimliliği, kullanım kolaylığı, etkinlik, entegre hizmetler ve eklentiler, her yükseltmeye ihtiyacınız olduğunda geliştiricileri işe almanıza gerek yok – avantajların listesi dolu değil. Sıfırdan profesyonel bir web sitesi oluşturmak için basit araçlardan yararlanın.

Web oluşturma aracı seçiminde, keşfetmek için birden fazla web sitesi oluşturucu vardır. Yapmanız gereken en önemli gereksinimler kullanım kolaylığı, kapsamlı özellik seti, kolaylık, sezgisel web oluşturma yapısı ve uygun maliyettir. Wix, uKit, WordPress, SITE123 ve Bookmark tüm bu gereksinimleri karşılar ve ek olarak çok daha fazla avantaj sunar. Fitness stüdyosu projeniz için en uygun hizmeti seçmeyi düşünüyorsanız, bunları ayrıntılı olarak test etmek için zaman ayırın.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map