En İyi Fotoğraf Sitesi Oluşturucuları

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları


Bir fotoğrafçılık web sitesine sahip olmak, fotoğraf nişinde kariyere devam etmek isteyen ve sanat eserlerini uygun ışıkta sunmak için bir kaynağa ihtiyaç duyan herkes için bir zorunluluktur..

Bununla birlikte, daha önce web tasarım nişine hiç katılmamışsanız veya projeyi kendi başınıza geliştirmek için zamanınız yoksa, bunu nasıl alabilirsiniz?? Bu durumdan çıkmanın harika bir yolu olacak: Fotoğraf web sitesi oluşturucularının kullanımı bir web sitesi başlatmanıza yardımcı olacak.

Web sitesi oluşturucuları, web sitelerini başlatmak ve yönetmek için en uygun araçlardır. Onların basitlik, rahatlık, gezinme kolaylığı, zengin özellik kümesi ve uygun fiyat, genellikle farklı web tasarım arka planı ve farklı özlemleri olan fotoğrafçılar tarafından uygulamaları lehine konuşan belirleyici faktörler olduğunu kanıtlamaktadır. Web sitesi oluşturucularla çalışmak için profesyonel olmanıza gerek yok – sistemler genellikle süreci etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olan öğreticiler ve yönergeler ile birlikte gelir.

Fotoğrafçılar için En İyi 10 Web Sitesi Oluşturucusunu Test ettik:

 1. Wix – Fotoğrafçılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Bir Fotoğraf Sitesi Oluşturmak için Ücretsiz CMS
 3. Squarespace – Fotoğraf Galerisi Oluşturmak için Çevrimiçi Platform
 4. Bookmark – AI ile Web Sitesi Oluşturmak için Web Oluşturucu
 5. SITE123 – En Kolay Fotoğrafçılık Web Sitesi Oluşturucu
 6. Weebly – Profesyonel Fotoğraf Portföyü Oluşturma Platformu
 7. SmugMug – Fotoğrafınızı Koruma, Paylaşma, Depolama ve Satış Platformu
 8. Carbonmade – Fotoğrafçılar için Mükemmel Çevrimiçi Portfolyolar
 9. PhotoShelter – Fotoğraf Siteleri & Fotoğrafçılar için Araçlar
 10. Terzi Markaları – Bir Web Sitesi Sipariş Etmek İçin Web Sitesi Tasarım Şirketi

Tüm yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmeye yardımcı olacak en iyi platform seçimini basitleştirmek için, az önce bahsettiğimiz sistemleri gözden geçirmek mantıklıdır. Tam olarak yapacağımız şey bu.

Wix – Fotoğrafçılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Fotoğrafçılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix – iyi bir fotoğrafçılık web sitesi başlatmak isteyen tüm kullanıcılar için birinci sınıf bir yer sıfırdan. İster profesyonel bir web sitesi oluşturmak için zamana sahip olmayan, web inşasına hiç katılmamış bir teknoloji meraklısı kullanıcı olun, ister bir web tasarım uzmanı olun, Wix size ücretsiz bir fotoğraf projesi başlatmak için sayısız çözüm sunacak. Sistemi kalabalığın öne çıkaran nedenleri arasında, ilk olarak aşağıdakiler belirtilmelidir:

 • Zengin Fotoğrafçılık Şablon Koleksiyonu. Wix fotoğraf temaları çeşitli nişler için harika çalışır ve çarpıcı portföyler, düğün fotoğraf siteleri, sokak, romantik, şehir fotoğrafçılığı projeleri, seyahat fotoğraf galerileri ve daha fazlasını oluşturmak için özelleştirilebilir.
 • Wix ADI Arayüzü. Fotoğraf web sitenizin kolayca özelleştirilmesini sağlayan yaygın ve mobil web sitesi editörlerinin yanı sıra, sistem artık gelişmiş bir Wix ADI (Yapay Tasarım Zekası) fare tıklaması olmadan bile web siteleri oluşturmayı mümkün kılan arayüz – sadece sitenin tüm fotoğraf web sitenizi nasıl oluşturduğunu izleyin.
 • Fotoğraf Sitesi Tasarım Seçenekleri. Wix, çeşitli tasarım formatlarında gelen 40’tan fazla galeri türü sunar ve fotoğrafları düzenlemek ve kırpmak, web sayfaları eklemek, fotoğraf galerileriniz veya portföyleriniz için alt kategoriler vb..
 • 3D Paralaks Kaydırma. Bu seçenek, web siteniz için arka plan olarak ayarlamak üzere herhangi bir fotoğraf, galeri veya video seçmenize izin verir.
 • Slayt Gösterileri ve Galeriler. Wix ile, kitlenize hitap edecek galeriler ve slayt gösterileri oluşturmak için fotoğraflarınızı ve sunularınızı yükleyebilirsiniz.
 • HD Video Barındırma. Web sitesi oluşturucu, çalışmalarınızı video modunda sunarak fotoğraf yeteneğinizi sergilemenizi sağlar. Kullanıcı katılım oranını artırmak için YouTube veya Vimeo’dan fotoğraf sunumlarını projenize entegre edebilirsiniz.
 • Kullanıcı Görüşleri. Kullanıcı referansları özelliğinin entegrasyonu, müşterilerinizin izlenimlerini ve sizinle çalışma deneyimlerini özel web sitesi bölümünde / sayfasında bırakmasına olanak tanır. Bu, potansiyel kullanıcılarınızı işinizle ilgilenmenin ve fotoğraf işinizle ilgili sorularının yanıtlarını bulmalarına yardımcı olmanın kesin bir yoludur. Bu işlevsellik, belirli pencere öğelerinin / uzantıların entegrasyonu ile gerçekleştirilir. Bunlar entegre App Market’te mevcuttur ve Testimonial Builder, MyReviews, Comments, Social Testimonials, Voice Comments +, Müşteri Yorumları, Yelp, Yorumlar + ve Inffuse Referanslarını ve daha fazlasını içerir.
 • İstemci Etkileşim Seçenekleri. App Market’e göz atarken, çeşitli kullanıcı etkileşim araçlarına da rastlayabilirsiniz. Hedef kitleyle bağlantıda kalmanıza, geri bildirimlerini ve iletişim formlarını almanıza izin verir. Bu amaçla seçebileceğiniz ve kullanabileceğiniz en popüler widget’lar arasında Google Etkinlik Takvimi, Son Haberler, Wix Sohbet, Zamanlama Pro, 123 Form Oluşturucu, Wix Formlar, Çevrimiçi Kitap Randevuları, Canlı Sohbet, Etkinlik Takvimi, İletişim Management + CRM, Geri Arama ve daha fazlası.
 • e-Ticaret Platformu. Fotoğraf web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, çalışmalarınızı doğrudan web sitesinde satma fırsatı gerçekten mantıklıdır. Web sitesi oluşturucu, küçük ila orta ölçekli bir çevrimiçi mağazanın kurulumunu ve özelleştirilmesini sağlayan entegre e-Ticaret özelliği ile birlikte gelir.

Maliyet: Wix, sonsuz bir ücretsiz web sitesi oluşturmanıza izin verir, ancak bu plan hala bazı kısıtlamalarla birlikte gelir. Bu, sonunda tam özellikli bir proje başlatmanızı önler. Gelişmiş özelliklere ve araçlara erişmek için premium planlardan birine geçmek mantıklıdır. Maliyetleri Standart abonelikler için 13 $ / ay ve e-Ticaret / İş planları için 23 $ / ay.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Bir Fotoğraf Sitesi Oluşturmak için Ücretsiz CMS

WordPress - Bir Fotoğraf Sitesi Oluşturmak için Ücretsiz CMS

WordPress – Bir fotoğraf web sitesi oluşturmak için ünlü ve tamamen ücretsiz bir CMS. Sistem, üst düzey entegrasyon seçenekleri ve gelişmiş tasarım özelleştirme araçlarının kullanılabilirliği nedeniyle dünya çapında tanınırlık ve çarpıcı bir popülerlik kazanmıştır. Sistem yeni başlayanlar için daha karmaşık çoğu standart web sitesi oluşturucusuna kıyasla çünkü kodlama ile ilgili temel bilgileri ve hatta bazı ön web tasarım deneyimini ima eder. Fotoğrafçıların hizmeti keşfederken takdir edebileceği özelliklerine bir göz atın:

 • Fotoğrafçılık Şablonları. CMS’nin kendi yerleşik şablonları koleksiyonu vardır, ancak web üzerinde yüzlerce şablon da vardır. Bu temalar ücretli ve ücretsiz, kötü amaçlı yazılım tehditleri olasılığının artması nedeniyle web sitenizin performansı için daha az güvenli.
 • Fotoğrafçılık Eklentileri ve Widget’lar. Sistem, fotoğraf web siteleri için birden fazla eklenti ve widget sunan gelişmiş entegrasyon seçenekleriyle bilinir. En popüler örneklerden bazıları Envira Gallery, Soliloquy, Storyform, WP-Media Tagger, Wordfence, Easy Watermark, Imsanity, Yoast SEO ve daha fazlasını içerir..
 • Etkinlik Planlama, Sosyal Medya ve Müşteri Etkileşimi Eklentileri. Fotoğrafçılık eklentilerinin yanı sıra, kullanıcılar etkinlik planlama ve müşteri etkileşimi eklentilerini de bulabilir ve entegre edebilir (BirchPress Zamanlayıcı, Picu, WP Fatura, Kayan Sosyal Bar, Pinterest Pin It Düğmesi, TweetBu Kısa Kod, Basitçe Instagram, WPForms, Optin Monster ve daha fazlası).
 • e-Ticaret. WordPress, fotoğraflarınızı ve resim koleksiyonlarınızı görüntüleyebileceğiniz ve satabileceğiniz, özellik yüklü çevrimiçi mağazalar oluşturmaya izin veren WooCommerce gibi özel e-ticaret eklentileri sunar.
 • Gutenberg Editörü. Editör, son WordPress sürümünün yayınlanmasından sonra erişilebilir hale geldi. Kullanıcıların istedikleri web sitelerinde seçebilecekleri ve düzenleyebilecekleri içerik bloklarının kullanılabilirliği nedeniyle web oluşturma yaklaşımını basitleştirir. Bir dereceye kadar, bu, çoğu fotoğrafçı için başka bir avantaj olan klasik web sitesi oluşturucularla çalışma sürecine benziyor.

Maliyet: WordPress indirmek ve yüklemek için teknik olarak ücretsizdir. Bununla birlikte, bir fotoğraf web sitesi tasarlamak ve yayınlamak için, yukarıda belirtilen eklentilerden ve şablonlardan bazılarını satın almanız ve entegre etmeniz gerekir. Aynı şey alan adı ve barındırma hakkındadır. Projenizi web’den erişilebilir hale getirmek için bir proje güvenilir barındırma sağlayıcısı. Seçimi basitleştirmek için WordPress, Bluehost’u modern ana makineler listesinin en üstünde yer alan hizmetlerden biri olarak önerir. En ucuz Bluehost abonelik size 2,95 $ / ay mal olacak ve bu fiyat için kapsamlı bir özellik seti sunacak.

WordPress’i Ücretsiz İndirin

Squarespace – Fotoğraf Galerisi Oluşturmak için Çevrimiçi Platform

Squarespace - Fotoğraf Galerisi Oluşturmak için Çevrimiçi Platform

Squarespace – profesyonel bir tam özellikli proje başlatmak isteyen fotoğrafçılar için iyi bir web sitesi oluşturma çözümüdür. Platform, fotoğraf galerilerinizi, slayt gösterilerinizi ve portföylerinizi hedef kitleye sunmanıza olanak tanır. Çok çeşitli kişiselleştirme araçları ve web tasarım özellikleri ile Squarespace, bir fotoğraf web sitesi başlatmak için değerli bir çözüm olduğunu kanıtlıyor. Hizmetin başlıca avantajları:

 • Profesyonel Tasarımlar. Squarespace, profesyonel tasarım ekipleri tarafından hazırlanmış, ödüllü duyarlı fotoğraf şablonları koleksiyonu sunuyor.
 • Stil Editörü. Bu özellik yüzlerce özelleştirilebilir ayarla birlikte gelir (renkler, yazı tipleri, sayfa yapılandırmaları vb..) ve fotoğraf web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı sayfa türleri arasından seçim yapmanızı sağlar (Kapak Sayfaları, Etkinlik Sayfaları, Ürün Sayfaları, Galeriler, Blog Sayfaları, vb..)
 • Görüntü Yöneticisi. Hizmet, sürükle ve bırak görüntü ayarı, duyarlı ve aşamalı görüntü yükleme, İçerik Dağıtım Ağı kullanılabilirliği, Getty Images entegrasyonu, harici kaynaklardan görüntü yükleme, görüntü odak noktası kontrolü, Adobe Image editor, Işık Kutusu sunumu gibi çoklu görüntü yönetimi özelliklerini sunar. , resim SEO ve meta veri içe aktarma, otomatik resim ölçekleme vb..
 • Galeriler. Squarespace, yüzlerce sistem bloğundan çekici fotoğraf galerileri oluşturmayı mümkün kılar (sunumlar, slayt gösterileri, kaydırıcılar, ızgara düzenleri vb..), video entegrasyon seçeneği, ekran efektlerinin uygulanması.
 • Kapak Sayfası Oluşturucu. Bu özellik, web sitenizin kapak sayfası için çeşitli şablonlar arasından seçim yapmanıza olanak tanır.
 • e-Ticaret Motoru. Fotoğraf çalışmalarınızı çevrimiçi satmanıza izin vermek için Squarespace, entegre e-Ticaret motorunu kullanarak web mağazaları oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Sistem, çoklu ödeme / gönderim / tasarım özelleştirme yönetimi seçeneklerine erişim sağlar.
 • Eşsiz Vitrin Tasarımı. Web sitesi oluşturucu, en iyi çalışmalarınızı avantajlı olarak görüntüleyebileceğiniz benzersiz ve son derece kişiselleştirilmiş vitrin tasarımları oluşturmayı mümkün kılar. Bu özellik, ürün listeleri oluşturmanıza / güncellemenize, ürün açıklamalarını ve SKU’larını özelleştirmenize, fotoğraf yüklemenize ve galeriler oluşturmanıza / yönetmenize, özel teklifler / indirimler vb..

Maliyet: Squarespace, sınırsız ücretsiz plana sahip değil, ancak 14 günlük deneme süresi boyunca ücretli aboneliklerin özellik setini ücretsiz olarak test etmenizi sağlar. Mevcut planlardan birine yükseltme yapmaya hazır olduğunuzda, web sitesi oluşturucu bunlardan birini seçmenizi önerecektir..

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Bookmark – AI ile Web Sitesi Oluşturmak için Web Oluşturucu

Bookmark - AI ile Web Sitesi Oluşturmak için Web Oluşturucu

Bookmark, tam özellikli bir fotoğraf projesi başlatmak isteyen kullanıcıların dikkatini çeken AI ile bir web sitesi oluşturmak için çağdaş bir web oluşturucusudur. Sistem, karmaşıklığı, türleri, özellikleri ve görsel çekiciliği bakımından farklılık gösteren yüksek kaliteli fotoğraf web siteleri tasarlamanızı sağlar. Aşağıdaki Yer İşareti özellikleri, sistemi web sitesi sahipleriyle saygın ve popüler hale getirir:

 • AIDA Asistanı. Bu, orada görüntülenmesini istediğiniz bilgileri kullanarak otomatik modda tam özellikli bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan web sitesi oluşturucusunun en önemli noktasıdır..
 • Modül Seçimi. Yer İşareti, widget gibi çalışan ve projeye gerekli işlevsellik veren çok yönlü modüller kullanarak kaliteli web siteleri oluşturmanıza olanak tanır.
 • e-Ticaret Motoru. Web sitesi oluşturucu, çalışmalarınızı sunmak ve satmak için bir web mağazasını entegre etmenizi ve daha da güncellemenizi sağlar.
 • İstatistik Toplama Sistemi. Hizmet, web sitesi konumlarınızı, üretkenliğinizi ve performansınızı izlemenizi sağlayan anlaşılabilir istatistik toplama sistemi ile birlikte gelir.
 • Video Arka Planı Kurulumu. Fotoğraf web sitenizin görsel çekiciliğini artırmak için, sistem yüksek kaliteli video arka planlarını entegre etmeyi mümkün kılar. Bu, kullanıcıların projenizi keşfetmeye devam etmelerini sağlayarak, kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlar.
 • Yer İşareti Fotoğraf Editörü. Web sitesi oluşturucu, yüklediğiniz veya sistemin stok koleksiyonundan seçtiğiniz görüntüleri kırpmanıza, düzenlemenize ve yeniden boyutlandırmanıza olanak tanıyan entegre Fotoğraf Düzenleyici’ye erişim izni verir. Seçilen fotoğraflara görsel efektlerden bazılarını seçmek ve uygulamak da mümkündür.

Maliyet: Bookmark, alt alanında ücretsiz bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Ancak bu durumda, belirli sistem / işlevsellik kısıtlamalarıyla karşılaşırsınız. Profesyonel Yer İşareti planlarının maliyeti aylık $ 11.99 ile başlar.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

SITE123 – En Kolay Fotoğrafçılık Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 - En Kolay Fotoğrafçılık Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 – entegre WYSIWYG editörü, ücretsiz şablonların bolluğu, tasarım özelleştirme araçları ve fotoğraf projenize en son görünümü vermek için gereken özellikler nedeniyle kendini ayırt eden en kolay fotoğraf web sitesi oluşturucusudur. Platform bir seferde basit, sezgisel ve özellik yüklüdür. İlk kez çalışanlar ve web tasarım uzmanları için eşit derecede harika çalışır. Sistemi değerli bir seçim haline getiren önemli özellikler şunlardır:

 • Duyarlı Fotoğrafçılık Şablonları. Web sitesi oluşturucu, fotoğrafçılık projenize uygun olanları seçebileceğiniz çarpıcı bir duyarlı şablon koleksiyonuna sahiptir. Tasarımlar ücretsiz, çok yönlü ve özelleştirilebilir. Herhangi bir nedenle uygun bir tema bulmayı başaramazsanız, boş bir tema seçebilir ve sıfırdan özelleştirebilirsiniz..
 • Çok Dilde Destek. SITE123 ile, örneğin yabancı kitleyi hedeflemek istiyorsanız, projenizin birkaç dil versiyonunu oluşturmanız gerekmez. Bunun yerine, sistem çok dilli destekle gelen bir web sitesi başlatmanıza izin verir.
 • e-Ticaret Platformu. Web sitesi oluşturucu, bir web mağazasının başlatılmasına ve işletilmesine izin veren tam entegre bir e-ticaret platformuna sahiptir; burada sanat / fotoğraf eserlerinizi başarılı bir şekilde satabilirsiniz. Sistem, ürün galerileri oluşturmayı ve parametrelerini ayarlamayı, ödeme / gönderim ayarlarını değiştirmeyi, özel teklifler / indirim kuponları oluşturma / güncelleme, ödeme / gönderim / web mağazası yönetim parametrelerini ayarlama / güncelleme gibi birçok e-ticaret özelliği sunar..

Maliyet: SITE123 ücretsiz olarak bir fotoğraf web sitesi oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir plana sahiptir. Bununla birlikte, ücretsiz bir abonelik kullanma gerçeği, web sitenizin bir dizi ciddi kısıtlamayla geleceği anlamına gelir. Bundan kaçınmak için, web sitesi oluşturucusunun kapsadığı ücretli planlardan birine geçmelisiniz. Bunların en uygun fiyatı aylık 10.80 dolar.

Site123’ü Ücretsiz Deneyin

Weebly – Profesyonel Fotoğraf Portföyü Oluşturma Platformu

Weebly - Profesyonel Fotoğraf Portföyü Oluşturma Platformu

Weebly – bir kod satırı yazmadan profesyonel bir fotoğrafçılık portföyü oluşturmak için kullanılan hepsi bir arada platformdur. Sistem başlangıçta bir blog platformu olarak başlatıldı, ancak yakın zamanda Square tarafından satın alındı ​​ve güçlü bir e-Ticaret odağı verdi. Weebly kullanışlı bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir ve ayrıca HTML temellerinin farkında olan kullanıcılar için bir avantaj olan kod yerleştirmeye izin verir.. Fotoğraf web sitelerinin geliştirilmesi söz konusu olduğunda, platform aşağıdaki avantajları sunar:

 • Duyarlı Fotoğrafçılık Şablonları. Web sitesi oluşturucu, fotoğraf web sitelerinin oluşturulması ve kişiselleştirilmesi için uygun, duyarlı özelleştirilebilir şablonlar kategorisi sunar. Burada kendi web sitenizi sıfırdan başlatmak veya üçüncü taraf geliştiricilerden hazır bir proje sipariş etmek de mümkündür.
 • Video Barındırma. Weebly ile, kullanıcılara yaratıcı yaklaşımınız ve odağınız hakkında fikir vermek için en iyi fotoğraf koleksiyonlarınızı içeren videoları yükleyebilir ve entegre edebilirsiniz. YouTube videosunu entegre edebilir veya video dosyalarını doğrudan Weebly’e yükleyebilirsiniz, burada güvenle saklanır.
 • Görüntü Editörü. Web sitesi oluşturucu, görüntüleri döndürme, kırpma ve ayarlama, gönderilen fotoğraflara metin ekleme vb. Gibi sayısız fotoğrafçılıkla ilgili özellik sağlayan gelişmiş bir HTML5 tabanlı Görüntü Düzenleyici sundu. fotoğraflarınızın kalitesini ve görsel sunumunu geliştirin.

Maliyet: Weebly’in sıradan web siteleri ve web mağazaları için ayrı planları vardır. Bu nedenle, standart web sitelerinin geliştirilmesi için Ücretsiz bir plan ve dört ücretli aboneliği vardır. Maliyet 4 $ / aylık (bir kerelik yıllık ödeme ile) ayda 25 ABD dolarına ulaşır. E-Ticaret projelerinin oluşturulması söz konusu olduğunda, web sitesi oluşturucu dört fiyatlandırma seçeneği sunar. Gelişmiş Performans Planı için fiyatlar 8 $ / mo arasında ve 38 $ / mo’ya kadar çıkıyor.

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

SmugMug – Fotoğrafınızı Koruma, Paylaşma, Depolama ve Satış Platformu

SmugMug - Fotoğrafınızı Koruma, Paylaşma, Depolama ve Satış Platformu

SmugMug – fotoğraflarınızı oluşturmak, korumak, paylaşmak, saklamak ve satmak için çok işlevli bir platformdur. Sistem, fotoğraf hikayeleri oluşturmaya ve anlatmaya izin vererek bunları dünyanın her yerinden diğer meraklılarla paylaşmayı sağlar. Platformun bu tür diğer hizmetlerden en büyük farkı, sadece fotoğraf koleksiyonları oluşturmanıza izin vermediği, aynı zamanda diğer kullanıcıların mevcut resim galerilerinden yüklenen stok fotoğraflarını seçmesine ve kullanmasına izin vermesidir.. Şimdi ana SmugMug özelliklerine bir göz atın:

 • Kullanışlı Sürükle ve Bırak Editörü. Sistem, aşağıdakileri destekleyen kullanışlı ve kullanımı kolay görsel düzenleyici ile karakterize edilir. sürükle ve bırak işlevi. Kolayca yeni fotoğraflar yüklemenize, yeni koleksiyonlar oluşturmanıza, yüklenen görüntüleri belirli kriterlere göre düzenlemenize ve yönetmenize, içeriği ve galeri / fotoğraf web sitesini özelleştirmenize, e-Ticaret özelliklerini etkinleştirmenize ve ilgili diğer görevleri tamamlamanıza olanak tanır.
 • Mantıksal Fotoğraf Organizasyonu. Platform, yüklenen görüntüleri galeriler ve tematik koleksiyonlar halinde düzenlemenizi sağlar. Hem ayrı fotoğraflar yüklemek hem de ihtiyaç duyduğunuz kadar resim eklemenizi sağlayan toplu yükleme özelliğini denemek için bir fırsat var. Görev tamamlandıktan sonra, anahtar kelimeleri, başlıkları, altyazıları ekleyerek veya yeni yüklenen fotoğrafları belirli parametrelere göre sıralayarak fotoğrafları ve resim koleksiyonlarını kişiselleştirebilirsiniz..
 • e-Ticaret. SmugMug, fotoğraflarınızı ve fotoğraf koleksiyonlarınızı satabileceğiniz bir web mağazası kurmanıza izin verir. Ekran parametrelerini ayarlamak, belirli müşteriler için özelleştirilmiş fiyat listelerini ayarlamak, resim seçim seçeneklerini ayarlamak, hediye sertifikaları ve baskılar satmak, güvenlik / resim depolama özelliklerini değiştirmek ve karşıya yüklemek (oluşturmak) benzersiz web sitesi logoları, filigran ekleme ve diğer işlemleri gerçekleştirme.
 • Lightroom Entegrasyonu. Platform, birkaç tıklamayla görüntülerinizi yüklemenizi, organize etmenizi ve yönetmenizi sağlayan Lightroom Eklentisi entegrasyonuna izin verir. Eklenti, daha etkili proje tanıtımı için SEO parametrelerinin yanı sıra portföy yapınızı korumaya da yardımcı olacak.
 • Fotoğraf Depolama ve Paylaşma. Yüklenen görüntülerin güvenliğini ve erişilebilirliğini siz kontrol edersiniz. Web sitesi erişim hakları atamak ve kapsamlı görüntü paylaşım seçeneklerini etkinleştirmek için kullanıcıları seçmek mümkündür. Sistem, sosyal ağlarda yayınlar oluşturmanıza, görüntüleri düzenlemek, arşivlemek ve paylaşmak, paylaşılabilir bağlantılar oluşturmak için entegre mobil uygulamayı kullanmanıza olanak tanır..

Maliyet: SmugMug, her yeni aboneye sistemin işlevselliğini test etmek için yeterli olan 14 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor. Ücretli aboneliklerden birine yükseltme söz konusu olduğunda, web sitesi oluşturucu 4 plan arasından seçim yapmanıza izin verecektir, en uygun olanı size 48 $ / yıllık mal olacak.

SmugMug’u Ücretsiz Deneyin

Carbonmade – Fotoğrafçılar için Mükemmel Çevrimiçi Portfolyolar

Carbonmade - Fotoğrafçılar için Mükemmel Çevrimiçi Portfolyolar

Carbonmade – fotoğrafçılar için mükemmel çevrimiçi portföyler oluşturmanızı ve yönetmenizi sağlayan bir platformdur. Web sitesi oluşturucu, mevcut becerilere ve ön kullanıcı uzmanlığına bakılmaksızın kullanımı oldukça kolaydır. Etkileyici bir portföy veya sistemle bir fotoğraf web sitesi oluşturmak için herhangi bir kodlama becerisine ihtiyacınız yoktur. Tam olarak ne sunduğunu öğrenmek için hizmetin ayırt edici özellik setine bir göz atın:

 • Tasarım Özelleştirme Özellikleri. Portföy web sitesi üreticisi olarak Carbonmade, olağanüstü fotoğraf galerisi sunumu için gerekli bir dizi üst düzey araç sunuyor. Böylece, sistem kişisel logonuzu kesinlikle ücretsiz yüklemenizi sağlar. Ayrıca video ve resim sunumları yükleme, yeni videolar eklerken Otomatik Oynat ve Döngü özelliklerini kullanma fırsatı da vardır.
 • Yetenek havuzu. Web tasarım hizmetlerinin yanı sıra, Carbonmade kendisini tasarımcıların, fotoğrafçıların, metin yazarlarının ve diğer reklam öğelerinin muazzam bir pazarı olarak konumlandırıyor. Böylece, bu uzmanların portföylerini Yetenek Havuzu bölümünde görüntülemek ve gerekirse en iyi yazarlarla iletişime geçmek mümkündür..
 • Özel Portföy. Bu özellik, deneyimlerini veya web sitelerini diğer kullanıcılarla paylaşmak isteyen kullanıcılar içindir. Bu amaçla, bu kişilere özel erişim kodları verir, böylece portföylerini yetkisiz erişimden korur..

Maliyet: Carbonmade, web tasarım sürecini ücretsiz denemesiyle başlatmanızı sağlar. Sonuna kadar, hala ücretli planlardan birine geçmeniz gerekecek. Burada üç tane var. En uygun teklif – Başlangıç ​​Planı – aylık 8 dolar.

Carbonmade’i Ücretsiz Deneyin

PhotoShelter – Fotoğraf Siteleri & Fotoğrafçılar için Araçlar

PhotoShelter - Fotoğrafçılar için Fotoğraf Siteleri ve Araçları

PhotoShelter – Fotoğraf siteleri oluşturmaya ve fotoğrafçılar için profesyonel araçlar sunmaya olanak tanıyan kapsamlı bir platformdur. Sistem, kaliteli bir web sitesi oluşturucu ile birlikte güvenli görüntü depolama ve arşiv erişimi de dahil olmak üzere birçok ileri teknolojiyi kapsar. Hizmetin izlenimini edinmek için PhotoShelter, profesyonel web tasarım yaklaşımına katkıda bulunan bir dizi araçla birlikte gelir. En kullanışlı ve etkileyici özelliklerden bazıları şunlardır:

 • e-Ticaret. Sistem, fotoğraf projenize e-Ticaret odaklanmasına izin verir. PayPal ve Stripe desteğinin yanı sıra, doğrudan satışın tamamlanması için kişisel Satıcı Hesaplarını bağlama fırsatı ile birlikte gelir. Ayrıca, PhotoShelter, istatistik izleme araçları ve birden çok web mağazası kurulum ve özelleştirme özellikleriyle birlikte entegre alışveriş sepeti erişimi sunar.
 • Güvenlik Araçları. PhotoShelter ile başlatılan tüm web siteleri varsayılan olarak sağlanan SSL Şifrelemesi ile birlikte gelir. Bu daha etkili bir web sitesi SEO tanıtımı ve genel web sitesi popülerliği için gereklidir. Ayrıca, web sitesi oluşturucu, resimlerinizi yetkili kopyalama veya çalma işlemlerinden korumak için Image Theft Guard’ın kullanılmasına izin verir, ancak gerektiğinde özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.
 • Duyarlı Niş Şablonları. Özel bir platform olarak PhotoShelter, miktarı oldukça kapsamlı olmayan bir dizi tasarım sunar. Bununla birlikte, şablonlar niş odaklı ve varsayılan olarak ücretsiz, özelleştirilebilir ve duyarlı.

Maliyet: PhotoShelter’ın 14 günlük deneme süresi vardır ve bu süre ücretsizdir ve her yeni aboneye sunulur. Programın deneme sürümü bittikten sonra, mevcut üç abonelikten birini etkinleştirmeniz gerekir. En ucuz olanı – Temel Plan – şu anda aylık 10 $ maliyeti.

PhotoShelter’ı Ücretsiz Deneyin

Terzi Markaları – Bir Web Sitesi Sipariş Etmek İçin Web Sitesi Tasarım Şirketi

Terzi Markaları - Bir Web Sitesi Sipariş Etmek İçin Web Sitesi Tasarım Şirketi

Terzi Markaları – bir fotoğrafçı için bir web sitesi sipariş etmek için en iyi web sitesi tasarım şirketidir. Hizmet başlangıçta işletme sahiplerinin ihtiyaçları ve marka tanıtım stratejileri göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Ancak, kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak ve web sitesi itibarını artırmak için hızlı bir şekilde AI tabanlı güçlü bir platforma dönüştü. Fotoğrafçılık web sitenizi web üzerinde popüler hale getirmeye yardımcı olan ve çoklu niş rakiplerine göre yaygınlığını sağlayan şey budur: En belirgin ve etkileyici Terzi Markalarının öne çıkan özellikleri şunlardır:

 • Gelişmiş Markalaşma Araç Seti. Platform, proje itibarınızı artırabilecek çok sayıda gelişmiş markalama özelliğine ve araca erişim sağlar. Tüm araçlar varsayılan olarak uyarlanabilir ve olağanüstü fotoğraf web sitesi tasarımı oluşturmak için EPS dosyanızı ve Kartvizit çözümlerinizi kullanabilirsiniz.
 • Logo Oluşturucu. Terzi Markaları, fotoğraf projenizin popülerliğini ve tanınmasını artırmak için profesyonel web sitesi logoları oluşturmayı ve özelleştirmeyi mümkün kılar. Entegre AI teknolojisi sayesinde, şimdi büyük logo tasarım öğelerini seçmek mümkündür (yazı tipleri, tür, stil) ve sistemin sizin için otomatik olarak bir proje oluşturmasına izin veren araçlar.
 • Terzi Reklamları. Sistem, hızlı proje tanıtımını sağlamak için anında reklamların tasarlanmasına ve yayınlanmasına olanak tanıyan tam otomatik ve entegre Terzi Reklamları platformuna erişim sağlar. Fotoğrafçılık web sitesi geliştirme ve daha sonraki pazarlama için şu anda ihtiyacınız olanları seçebilmek için reklamla ilişkili birden çok varyasyondan yararlanabilirsiniz..

Maliyet: Terzi Markalarının ücretsiz planları veya denemeleri yoktur. Sistemle çalışmaya başlamak ve tüm özelliklerine erişmek için anında ücretli aboneliklerden birini seçmeniz gerekir. Maliyetleri $ 9,99 / ay ile başlar ve sağlanan özellik setine / hizmetlere bağlıdır.

Terzi Markalarını Hemen Deneyin

Sonuç olarak

Fotoğraf çalışmalarınızı sergileme ihtiyacıyla her karşılaştığınızda, doğru hizmeti seçmek bunu yapmak için. Web sitesi kurucuları bu gibi durumlarda kesinlikle size yardımcı olacaktır. Kullanımı kolay, sezgisel ve kodlama becerisine ihtiyaç duymadan en karmaşık projeleri bile tamamlamanıza izin verecek kadar güçlüdürler.

Bir fotoğraf web sitesi tasarlamak, daha önce web sitesi oluşturmada yer almayan, ancak müşteri üretimi için iyi bir proje başlatmak isteyen kullanıcılar için bir zorluktur. Web sitesi oluşturucularla, bu hizmetler özellikle kullanıcı rahatlığı göz önünde bulundurularak oluşturulduğundan bu görev çok basitleşir.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map