En İyi Kilise Web Sitesi Kurucuları

En İyi Kilise Web Sitesi Kurucuları


Bir kilise web sitesi, cemaate katılmayı planlayan, kilise temsilcileriyle irtibatta kalmak isteyen veya olup biten her şeyden haberdar olmak isteyen (etkinlikler, kişiler, özel programlar, durumlar ve toplantılar listesi) birinci sınıf bir yer vb.) kilise topluluğunda.

Kilise siteleri için muazzam uygun fiyatlı olasılıklara rağmen, birçoğu etkisizdir. Bu web sitelerinin genellikle tek bir web sitesi geliştirme kavramı olmayan kullanıcılar tarafından oluşturulduğu düşünüldüğünde, web sitesi oluşturucularının kullanımı en iyi çözüm olacaktır. İşte nedeni.

Web sitesi oluşturucuları farklı türlerde ve çeşitli uzmanlıklarla gelir. Yeni başlayanlar için ihtiyaçlar ve beceriler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur, ancak deneyimli kullanıcılara sunacak çok şeyleri vardır. Bu sistemler ustalaşması oldukça kolay ve sundular çeşitli fiyatlandırma politikaları sırayla, sayısız web tasarım fırsatı sunan.

Şu anda, tamamen kilise web sitelerinin geliştirilmesine odaklanan all-in-one web sitesi üreticileri ve özel niş hizmetler arasında seçim yapabilirsiniz.. Tüm sistemler, tam özellikli projelerin oluşturulmasına izin verir, ancak web sitesi geliştirme sürecine farklı yaklaşımlar kullanır ve görevi tamamlamak için gereken çeşitli araç setleri sağlar.

Ancak ne tür web sitesi kurucuları daha çok tercih edilir? Hangileri daha iyi ve kimin için daha iyi çalışıyor? Sonucu bulmak ve doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için farklı web sitesi oluşturucularını inceleyelim.

Kiliseler için En İyi 10 Web Sitesi Oluşturucusunu Test Ettik:

 1. Wix – Kiliseler için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Kilise Web Sitesi için Ücretsiz Platform
 3. Weebly – En Kolay Kilise Web Sitesi Oluşturucu
 4. Nucleus – Modern Kilise Web Sitesi Oluşturucu
 5. OurChurch – Christian Church Web Sitesi Oluşturucu
 6. Sharefaith – Kolay tu Kullanım Kilisesi Web Sitesi Oluşturucu
 7. FaithLife Siteleri – Ücretsiz Kilise Web Sitesi Oluşturma Platformu
 8. Bluehost – Kilise Web Siteleri için En İyi Web Hosting
 9. Terzi Markaları – En İyi Kilise Web Sitesi Tasarım Şirketi
 10. IM Creator – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Web Sitesi Oluşturucu

Bu web sitesi kurucuları en iyi kilise web sitelerinin geliştirilmesi için çalışır. Bazıları hepsi bir arada hizmetlerken, diğerleri niş odaklı ve kiliseyle ilgili birçok özelliğe erişim sunuyor. Platformlardan hangisi web tasarım gereksinimlerinize en uygun ve hangisi daha tercih edilir bir çözümdür? Tam olarak ne sunduklarını görmek için yukarıda listelenen web sitesi oluşturucularının her birini ayrıntılı olarak incelemenin zamanı geldi.

Wix – Kiliseler için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Kiliseler için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix – kaliteli web siteleri geliştirmeyi amaçlayan teknik olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Platform sezgisel ve kullanıcı dostudur. Bugün itibariyle, web sitesi oluşturucusunun müşteri tabanı, dünya çapında 190’dan fazla ülkede 154 milyon aktif kullanıcıyı aşıyor. Bu, sistemin etkinliği ve işlevselliğinin güvenilir bir kanıtıdır.

Kilise web siteleri oluşturmak söz konusu olduğunda, Wix’in kayda değer bir avantajı var. Mobil cihazlar için optimize edilmiş ve belirli niş gereksinimlerine göre tasarlanmış bir dizi din ve kar amacı gütmeyen şablon sunar. Kilise şablonları özelleştirilebilir ve görevle başarılı bir şekilde başa çıkmak için bir web tasarımı uzmanı olmanıza gerek yoktur. İhtiyacınız olan şablonu seçin, mevcut özelleştirme seçeneklerini keşfedin ve temayı ihtiyaçlarınıza göre değiştirin. Süreç hayal edebileceğinizden çok daha basit.

Ayrıntılı web tasarım sürecini keşfetmek için zamanınız veya isteğiniz yoksa, kullanmaya devam edin Wix ADI – bir yapay web sitesi oluşturucu Wix ekosisteminde, istek üzerine göndereceğiniz bilgileri kullanarak sizin için otomatik olarak bir web sitesi oluşturacaktır. Birkaç dakika içinde harika bir web sitesi bu şekilde olacak.

Wix, kilise web sitelerinizin hedef kitlenin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı dil sürümleri oluşturmaya izin veren çok dilli destek sunar – cemaat. Ayrıca bir projenize entegre edebileceğiniz ücretsiz forum uygulaması üyeler arasında görüşmeler ve tartışmalar başlatmak.

Wix ile, Sermon Player’ın kilise web sitenize entegrasyonu da sorun olmayacak. Cemaat üyelerinin orada orada bulunmayı başaramazlarsa, heyecanlı olacakları canlı ve kaydedilmiş kilise toplantılarının ve diğer etkinliklerin yayınlanmasına izin verir..

Kullanılabilir widget’ların seçiminin sınırlı olduğunu düşünüyorsanız, aramaya dahil edilen araçta aramaya devam edebilirsiniz. Wix Uygulama Marketi ihtiyacınız olan uzantıları ve uygulamaları elde etmek için. Bunlar, Wix’i bir kilise web sitesi oluşturmak için iyi bir seçim yapan sadece birkaç özellik. Web sitesi oluşturucunun sunduğu tüm seçenekleri araştırmak ve ustalaşmak biraz zaman alabilir. En iyi sonucu elde etmek için zaman ayırın.

Wix Kilise Siteleri İçin İyi mi??

Kesinlikle evet. Sistem, yeni başlayanlar için bu görevi basitleştiren ve gerektiğinde kolayca göz atılabilen ve güncellenebilen projeler oluşturmaya izin veren bir özellik setiyle birlikte gelir.

Platformu rakiplerine karşı öne çıkaran özellikler arasında, kiliseler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için mobil kullanıma hazır şablonlardan, uzmanlaşmış ücretsiz ve ücretli widget’lardan, toplantıları / vaazları organize etmek için bir Sermon Player’ı entegre etme fırsatından bahsetmek mantıklıdır yayın oturumları vb..

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Kilise Web Sitesi için Ücretsiz Platform

WordPress - Kilise Web Sitesi için Ücretsiz Platform

WordPressdünyadaki en popüler CMS, kelimenin tam anlamıyla her tür web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Bir kilise web sitesine ihtiyacınız varsa, kesinlikle platformla başlatabilirsiniz, ancak değerli bir sonuca ulaşmak için biraz çaba, beceri ve zaman gerekecektir. Birden fazla eklentinin ve niş şablonların kullanılabilirliği nedeniyle, sistem böyle bir kar amacı gütmeyen projenin geliştirilmesi için harika çalışacaktır..

WordPress başlangıçta geniş eklenti seçenekleri ile bilinir. Sistemin bazı yerleşik seçenekleri vardır, ancak bireysel beklentilerinize ve web tasarım gereksinimlerinize ulaşmak için yeterli olmayabilir. Çevrimiçi olarak en çok kullanılan entegre eklentiler arasında, aşağıdakiler özellikle kilise web sitenizin performansını artıracaktır: Basit Takvim, Katman Katman, Hepsi Bir Arada Etkinlik Takvimi, Vaaz Yöneticisi, Ver – Bağış Eklentisi ve Bağış Toplama Platformu ve daha fazlası.

Eklenti entegrasyonunun yanı sıra, WordPress kilise web siteleri için özel olarak oluşturulmuş zengin bir şablon yelpazesine sahiptir. Tıpkı eklentiler gibi, bu temalar ücretsiz ve ücretli olabilir ve kendi projeniz için en iyi olan seçeneği seçmek size bağlıdır. Bununla birlikte, CMS ile çalışmak ve seçilen temayı özelleştirmek için, gerçekten benzersiz ve benzersiz bir web sitesi elde etmek için temel (hatta gelişmiş olmasa da) PHP / HTML / CSS bilgisi olmadan gitmeyeceğinizi unutmayın. dizayn.

Nasıl WordPress Kilisesi Web Sitesi Oluştururum?

WordPress ile bir kilise web sitesi oluşturmak, özellikle ilk zamanlayıcılar için biraz daha zorlayıcı bir çaba. Yukarıda belirtildiği gibi, CMS, programlamanın temel bilgilerinin yanı sıra belirli web tasarım arka planını da ima eder. Ayrıca, en iyi şablonu seçmek ve özelleştirmek, ayrıca gerekli eklentileri seçmek ve düzgün bir şekilde entegre etmek de zaman alır. Son olarak, barındırma ve alan adını seçinceye kadar hazır bir proje yayınlayamazsınız. Aşağıdaki adım adım kılavuzda tüm sürecin neleri içerdiğini görelim:

 1. Barındırma ve alan adını seçin – WordPress’in entegre barındırma ile gelmemesi, bunu kendi başınıza seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Sadece mevcut seçenekler ve projenizin özel gereksinimlerini karşılayan ana bilgisayarı seçin.
 2. En yeni WordPress sürümünü indirin ve yükleyin – Bu genellikle hızlı bir işlemdir, ancak olası sahtekarlıklardan kaçınmak için sistemi resmi web sitesinden indirdiğinizden emin olun;
 3. Temayı Seçin – Yukarıda belirtildiği gibi, WordPress hem sistem koleksiyonunda hem de web’de bulunan ücretsiz ve ücretli tasarımlara sahiptir. Entegre bir kilise web sitesi teması bulmayı başaramazsanız, kesinlikle çevrimiçi bulacaksınız, ancak kötü amaçlı yazılım kodlarının kullanılmasını önlemek için indirdiğiniz kaynağın güvenilirliğini kontrol edin. Aksi takdirde, tüm web sitenizin güvenliği risk altında olabilir.
 4. Tasarımı Özelleştirin – Sunulan araç setine bir göz atmak için WordPress kontrol paneline erişin ve kilise web sitesi tasarımınızı maksimum verimlilikle özelleştirmenizi sağlayan bu özellikleri ve seçenekleri kullanın. Uygun araçları seçerek, ilk şablon düzenini, stilini, arka planını, renk paletini, yazı tiplerini vb. Düzenleyebilirsiniz. Ayrıca yeni sayfalar ve bölümler, web sitesi menüsü, web sayfası kenar çubuğu ve diğer ayarları ekleme olanağına da sahip olacaksınız. web sitesinde gösterilmesini istediğiniz öğeler.
 5. İçerik Yükle – Web sitesi tasarımı kurduktan sonra, içerik öğeleri yüklemeye başlayabilirsiniz.Web sitesi logosunu seçmek (veya oluşturmak), kilise ile ilgili resim ve videoları seçmek ve eklemek, medya dosyalarını entegre etmek, sayfa ve bölüm başlıkları, başlıklar ve diğerlerini eklemek için zaman ayırın olmazsa olmaz unsurlar.
 6. Kilise Eklentilerini Entegre Et – Bir sonraki adım, özel web sitesi türünüze uygun özel kilise eklentilerini seçmek ve entegre etmektir. Web’de bulunan ve proje işlevselliğinizi artırabilecek birçok ücretsiz ve ekose eklenti vardır. Bu eklentiler kilise takvimleri, vaaz programları, video ve görüntü görüntüleme seçenekleri, slayt sunumları, canlı sohbet kullanılabilirliği, bağış seçeneği ve benzeri birçok özellik ile ilgili olabilir..
 7. Canlı Yayına Başla – Web sitenizin tasarımı, işlevselliği ve tanıtım ayarları ayarlaması tamamlanır tamamlanmaz, projenizin görünüşünü önizlemelisiniz (WordPress bu seçeneği sunar). Ayrıca, projeyi daha sonra özelleştirmek için taslak modunda kaydedebilir veya her şey yolundaysa, aynı anda yayınlayabilirsiniz. Şimdi sonucu izleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz!

WordPress’i Şimdi Deneyin

Weebly – En Kolay Kilise Web Sitesi Oluşturucu

Weebly - En Kolay Kilise Web Sitesi Oluşturucu

Weebly – farklı türlerde tam özellikli web siteleri oluşturmak için kullanılan bir platform olarak kendini gösteren bir web sitesi oluşturucusudur (bkz. gerçek Weebly örnekleri). Hizmet son zamanlarda e-Ticaret odağı kazandı, ancak yine de ticari olmayan kuruluşlar da dahil olmak üzere diğer projelerin etkin bir şekilde başlatılması ve yönetilmesi için kullanılabilir. Web tasarım yeterliliğinizden bağımsız olarak bir kilise web sitesini başlatmak ve yönetmek için kullanabileceğiniz zengin bir özellik setine sahiptir..

E-Ticaret uzmanlığı dışında, Weebly güçlü bir bloglama motoruyla geliyor, bir blogu kilise web sitenize bağlamanızı ve cemaatinizle ilgili acil bilgilerle güncellemenizi sağlar..

Hizmet ayrıca video barındırma ile de bilinir, Bu da çevrimiçi kilise seminerlerinin vaazlarının videolarını YouTube’dan veya doğrudan bilgisayarınızdan yüklemeyi mümkün kılar. Bu, bir sebepten dolayı vaazı kaçırmış olan kullanıcıların bulundukları herhangi bir yerden izlemelerine olanak tanır.

Weebly oldukça geniş bir koleksiyon sunuyor şablonları, Burada kilise web siteniz için tema bulabilirsiniz. Projenize kişiselleştirilmiş bir görünüm vermek için sistemin stokta bulunan gelişmiş tasarım özelleştirme seçeneklerini ve araçlarını da kullanabilirsiniz..

Sistemin diğer önemli özellikleri arasında güçlü Görüntü Editörü kiliseyle ilgili fotoğrafları yüklemenizi sağlar. Uygulama Merkezi kilise web siteniz için en iyi entegre ücretsiz veya ücretli widget’ları seçmenize izin verir (Nivo Slider widget’ı, özel resim galerisi widget’ı, basit sosyal paylaşım simgeleri widget’ı, Q&A veya SSS widget’ı, CSS Görüntü gezinme efektleri widget’ı, resim paylaşım widget’ı, Canlı Sohbet widget’ı, harekete geçirici mesaj widget’ı, çağrı kutusu widget’ı, SEO ve iletişim widget’ları vb..).

Weebly ile bir kilise web sitesi başlatırken, çevrimiçi iletişim formları, RSVP listeleri, anketler vb. Oluşturmanıza ve özelleştirmenize izin veren Form oluşturucusunu da kullanabilirsiniz..

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

Nucleus – Modern Kilise Web Sitesi Oluşturucu

Nucleus - Modern Kilise Web Sitesi Oluşturucu

çekirdek – Bu tür bir web sitesini başlatmak ve yönetmek için gereken çok sayıda niş özel özellik ve araç içeren bir all-in-one kilise web sitesi kurucusudur. Bu, bir kullanıcının başarılı bir şekilde web sitesi geliştirme sürecine başlamak için ihtiyaç duyduğu sayısız seçeneğe erişim sağlayan tüm kilise üyeleri için benzersiz bir merkezdir..

Kullanışlı sürükle ve bırak editörü hizmetin yeni başlayanların ihtiyaçları ve becerileri ile yaratıldığı (papazlar ve web sitesi üyeleri) akılda. Günlük olarak kullanılacak kadar kolay ve anlaşılır. Platform, sorunsuz ve hızlı bir web sitesi geliştirilmesine izin veren kodlama bilgisi anlamına gelmez..

Sezgisel sürükle ve bırak editörünün yanı sıra Nucleus tek tıklamayla şablonlar birkaç kolay adımda özelleştirilebilir. Sistem ayrıca entegre Sermon Motoru kullanıcıların çevrimiçi mesaj göndermesine, düzenlemesine ve görüntülemesine olanak tanır. Yerleşik form üreteci, web sitesi oluşturucunun kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan gönderim panosu ile mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Bu özellikler, sistem kullanıcılarının e-posta yoluyla bakanlık liderlerine gönderilmek üzere çevrimiçi olarak kayıt formları oluşturup entegre etmelerini sağlar.

Diğerleri arasında Nucleus’un öne çıkan özellikleri, mesaj notlarının, resim yüklemelerinin, düğme oluşturma seçeneğinin, video ve ses çalar, takvim, blog, Google yazı tipleri, program kartları, görüntü trafosu, özel alanlar, kolay favicon kurulumu, canlı sohbet desteği, kod enjeksiyonu ve 30 dakikalık strateji oturumları.

Nucleus’u Şimdi Deneyin

OurChurch – Christian Church Web Sitesi Oluşturucu

OurChurch - Christian Church Web Sitesi Oluşturucu

OurChurch – hepsi tek bir yerde birden fazla fayda kapsayan yeni bir kilise web bina hizmetidir. 1996 yılında kurulan platform, her Hıristiyan kilisenin, bakanlığın, okulun veya işletmenin uygun fiyatlı ve basit Hıristiyan web sitelerini başlatmasını ve yönetmesini mümkün kılmak için bir ve aynı misyona hizmet ediyor..

Platform güvenilir web sitesi tasarımı ve barındırma hizmetleri hem deneyimli kullanıcılar hem de kodlayıcı olmayan kişiler için hazır kilise web sitelerinin başlatılmasına ve saklanmasına olanak tanır. 2003 yılından bu yana, şablon portföy koleksiyonu, özel niş kiliseye, bakanlığa, e-ticarete ve diğer Hristiyan web sitelerine erişim izni verme.

Önemli olan OurChurch web sitesi oluşturucu WordPress tabanlı daha ileri proje bakım ve güncellemelerini kolaylaştırmak için. Bu amaçla, sistem geliştiricileri zengin bir çevrimiçi video öğreticileri kütüphanesinin yanı sıra kullanıcıların uzun vadeli başarısına bağlı güvenilir müşteri desteği sunar.

Arama Motoru Optimizasyonu OurChurch’ın diğer bir özelliği. Hıristiyan organizasyonlar için lider arama pazarlama sağlayıcısı oldular. Ayrıca, yerel toplulukların niş rekabete dayanmasına ve kullanıcıların aramalarını basitleştirmesine yardımcı olmak için kilise pazarlaması için ayrı bir hizmet geliştirdiler. Böylece, OurChurch kapsamlı kilise web tasarımı, pazarlama, promosyon ve reklam fırsatları arayan kullanıcılar için güzel bir yer.

Şimdi Deneyin

Sharefaith – Kullanımı Kolay Kilise Web Sitesi Oluşturucu

Sharefaith - Kullanımı Kolay Kilise Web Sitesi Oluşturucu

Sharefaith – şu anda dünya genelinde 8000’den fazla kilise web sitesine güç veren bir kilise odaklı web sitesi kurucusudur. Sistem, aynı zamanda Hıristiyan kilisesinin üyesi olan kullanıcı ekibi tarafından oluşturuldu ve böylece diğer toplulukların web sitelerinde Tanrı’nın sözünü yaymasına yardımcı olmadaki ana görevlerini görüyorlar..

Web sitesi oluşturucu bir sürükle ve bırak web sitesi editörü bu da kod öğrenme ihtiyacını ortadan kaldırır. Kullanıcılar ayrıca, kilise web sitesi şablonları cemaatinizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilir. Ancak tasarımlar, eskimiş olmasa bile oldukça basittir.

Sistem, vaazları video ve ses oynatıcılarının entegrasyonu. Canlı yayınları izlemenin yanı sıra, kullanıcılar istedikleri vaazları doğrudan masaüstü veya mobil cihazlarına da indirebilirler. Hizmet ile geliyor yerleşik e-posta + takvim en önemli olayları, haberleri ve gelecek vaaz zamanlamalarını cemaatle paylaşmanıza ve hatta bunları markalı e-posta alan adıyla e-posta ile göndermenize olanak tanıyan.

Bununla birlikte, kilise ile ilgili bir dizi özellik dışında, Sharefaith işlevselliği arzulanan çok şey bırakıyor. Sistem çok niş odaklı ve bu nedenle özellik yüklü bir web sitesi almak için hareket özgürlüğü sağlayamıyor. Böylece, kilise projelerinin geliştirilmesi için layık bir web sitesi oluşturucu olarak kabul edilemez.

Şimdi Sharefaith’i deneyin

FaithLife Siteleri – Bir Kilise Web Sitesi Oluşturma Platformu

FaithLife Siteleri - Bir Kilise Web Sitesi Oluşturma Platformu

Faithlife Siteleri – sadece herkes için yönetilmesi ve bakımı kolay kilise web sitelerinin geliştirilmesine odaklanan başka bir web sitesi kurucusudur. Bu tür web sitelerinin ana misyonu, cemaatin hayatında aktif olarak yer almak ve topluluk web sitesi geliştirme ile ilgili güçlüğü ortadan kaldırmak için topluluk üyelerini meşgul etmektir..

Web sitesi oluşturucu şunları sağlar ipuçları ve öneriler kullanıcının bir projeyi kolaylıkla başlatmak ve tamamlamak için atması gereken gerekli adımlarda. Bununla birlikte, bu kılavuz ilkeler sistemin basitliği ve güçlü kilise odağı nedeniyle gerekli değildir..

FaithLife Sites, aynı web sitesi öğelerini tekrar tekrar kopyalayıp yapıştırma ihtiyacını ortadan kaldırır. Bunun yerine, kullanıcı gerekli bilgileri (takvim etkinliği, duyuru, vaaz ayrıntıları vb.) Bir kez yazma fırsatı bulur ve gerekirse sistem aynı bölümde otomatik olarak yenileyecektir..

FaithLife Siteleri web sitesi düzenleme işlemini paylaşma web sitesi geliştirme veya yönetim sürecine dahil olan diğer kilise üyeleri, gönüllüler veya topluluk üyeleri ile. Proje yönetimi haklarını paylaşan kullanıcılar, tasarım özelleştirme araçlarına ve seçeneklerine (yazı tiplerinin, menülerin, sayfaların ve renk şemalarının ayarlanması). Ayrıca, gerekli bakanlıklar, misyonerler ve diğer kullanıcı grupları için özel sayfalar ekleyebilecekler.

Yine de Sharefaith gibi, FaithLife Sites kilise web sitelerinin oluşturulması için pek işe yaramaz. Bunun nedeni, web sitesi oluşturucunun işlevsel olmaması ve özellik setinin sadece kilise ile ilgili yönlere odaklanmış olmasıdır. Sistem, herhangi bir web sitesi için bir zorunluluk olan standart işlevsellikten yoksundur. Kilise web siteniz için daha esnek ve gelişmiş bir web sitesi oluşturucu aramak kesinlikle mantıklı.

Faithlife Sitelerini Şimdi Deneyin

Bluehost – Kilise Web Siteleri için En İyi Web Hosting

Bluehost - Kilise Web Siteleri için En İyi Web Hosting

Bluehost – en popüler barındırma sağlayıcılarından ve en iyi web kilise web siteleri için barındırma biridir. Sistem, kapsamlı özellik seti, esneklik, güvenlik, güvenilirlik ve güçlü performans nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Bluehost, WordPress CMS tarafından resmi olarak en güvenilir ve uygun fiyatlı hosting sağlayıcısı onunla oluşturulan projeleri saklamak için. Platform, bu web sitesi türünün gelişimine katkıda bulunan birden fazla özellik sunduğu için kilise web sitelerini barındırmak için harika bir seçimdir.

Barındırma sağlayıcısı zenginlere erişim sağlar tam entegre pazar kilise web sitenizin performansını önemli ölçüde artırabilecek çok sayıda komut dosyası, uygulama, widget ve eklenti ile. Bunlar çok yönlü niş özel WordPress temaları, e-Ticaret ve blog uzantıları, proje tanıtım ve pazarlama araçları, kilise web siteniz için görüntüleri seçmek için kullanabileceğiniz fotoğraf galerileri vb..

Diğer Bluehost özellikleri arasında gelişmiş güvenlik seviyesi ve esneklik platform. Barındırma sağlayıcısı, kilise web sitenizi üçüncü tarafların erişiminden ve gizli bilgilerin kaybından korumaya yardımcı olan üst düzey spam koruması ve güvenlik özellikleri sunar. Sistem ayrıca hotlink koruması sağlar ve Spam Uzmanı, Spam Çekiç ve daha birçok güvenlik aracı da dahil.

Ayrıca, barındırma sağlayıcısı önemli sayfa yükleme hızı ve çalışma süresi oranlarının iyileştirilmesi projeniz. Bu sonuçta genel proje performansının ve trafik büyümesinin artmasına neden olur..

Bluehost güvenli, güvenilir, fonksiyonel ve ucuz bir hosting sağlayıcısıdır. Şu anda, platformun tüm özellik kümesini yalnızca ayda 2,95 ABD dolarından yararlanarak avantajların bir listesini alabilirsiniz (düzenli WordPress güncellemeleri, sınırsız bant genişliği, SSL sertifika bağlantısı vb..) bu maliyetle.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Terzi Markaları – En İyi Kilise Web Sitesi Tasarım Şirketi

Terzi Markaları - En İyi Kilise Web Sitesi Tasarım Şirketi

Terzi Markaları – sadece bu tür bir projeye başlamanıza yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda hedef kitle arasında daha fazla gelişmesine ve popülerleşmesine katkıda bulunan en iyi kilise web sitesi tasarım şirketidir. Sistem, bir web tasarım uzmanı olmasanız bile benzersiz marka kimliğine sahip kaliteli web siteleri başlatmayı mümkün kılan Yapay Zeka ile güçlendirilmiştir..

Kilise web sitesi geliştirme sürecine devam ederken tamamlayabileceğiniz ilk ve en önemli adımlardan biri logo tasarımıdır. Terzi Markaları entegre bir kalite ile gelir Logo Oluşturucu Kilise web sitesi logonuzu geliştirmek için kullanabileceğiniz birden çok logo oluşturma öğesine erişim sağlayan araçeğer henüz sahip değilsen). Yaratılış süreci herkes için kolay, hızlı ve anlaşılır.

Tailor Brands ayrıca tamamen entegre sosyal yönetim platformu, hedef kitlenizi kilise hayatınızda olup bitenlerden haberdar etmek için sosyal ağlarda kilise web sitenizle ilişkili içeriklerin paylaşılmasını sağlar. Bağış toplamayı planlıyorsanız (herhangi bir kilise için önemli bir görevdir.), sistem, işlevselliğini kullanarak anında reklamlar oluşturmanıza ve entegre etmenize olanak tanır. Terzi Reklamları platform.

Sistem ücretsiz değildir ve yine de tercih etmeye karar verirseniz, kilise web sitenizin tanıtımına yatırım yapmanız gerekecektir. Ancak, Terzi Markaları çoğunlukla profesyonel bir iş geliştirme ve markalaşma şirketi olarak konumlanmaktadır. Kilise web sitesi oluşturmak için kullanmak, bu amaca uygun çok daha uygun fiyatlı ve fonksiyonel web sitesi oluşturucuları olduğu için en makul çözüm değildir.

Terzi Markalarını Hemen Deneyin

IM Creator – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Web Sitesi Oluşturucu

IM Creator - Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Web Sitesi Oluşturucu

IM Creator – profesyonel bir web sitesi kurucusudur kar amacı gütmeyen kuruluşlar için, kaliteli bir kilise web sitesine bir dolar yatırım yapmadan başlamak için gereken etkileyici bir entegre özellik seti sunar. Platformu kullanırken elde edeceğiniz şey bloglama, e-Ticaret ve pazarlama özellikleri, duyarlı temalar, projenize işlevsellik ve görsel cazibe katacak çoklu stok görüntüleri / videolarıdır. Yapmanız gerekmediğini unutmayın herhangi bir kodlama becerisine sahip olmak IM Creator ile bir kilise web sitesi başlatmak için.

Web sitesi oluşturucu entegre bir blog motoru, bu da blogunuzun kilise web sitenize bağlanmasını mümkün kılar. Bu, kilise üyeleriyle daha yakın iletişim, farklı kullanıcı grupları ile daha iyi etkileşim ve web sitenizin genel tasarımına olanak tanır. Blog bölümlerinize yeni yayınlar yükleyerek okuyucuları kiliseyle ilgili nüanslarla ilgilenmeye devam edersiniz. Ayrıca, daha etkili etkileşim için kullanıcı yorumlarını etkinleştirme olanağı vardır.

IM Creator zengin ücretsiz resim / medya dosyaları koleksiyonu kullanıcının dikkatini çekmek için seçebilir ve kilise web sitenize entegre edebilirsiniz. Arama filtresi seçeneği, kilise nişine en uygun olanları seçmek için mevcut fotoğrafları etkili bir şekilde sıralamanıza yardımcı olacaktır. Benzer şekilde, bir dizi ücretsiz duyarlı şablonlar projeniz için en uygun olanı seçin. Daha fazla şablon özelleştirme oldukça sezgiseldir ve olağanüstü ve tamamen kişiselleştirilmiş kilise web sitesi tasarımı oluşturmanıza izin veren bir kod enjeksiyonu fırsatı da vardır..

IM Creator’ı Ücretsiz Deneyin

Bir Kilisenin Amacı Nedir Web Sitesi?

Kilise web siteleri aynı anda birkaç görev yapar. Ana hedefleri, bilgi kaynağı kilise cemaati için. Bu, ana kilise haberleri, duyurular, etkinlikler, programlar ve diğer ilgili şeylerden haberdar olmak isteyen kullanıcılar için en güvenilir ve uygun yer..

Herhangi bir kilise web sitesinin bir başka misyonu papazlar ve cemaat arasında canlı iletişim kurmaktır.. Bu tür projeler genellikle canlı sohbetler, forumlar, bloglar ve kullanıcıların daha sık iletişim kurduğu kişilerle iletişimde kalmayı mümkün kılan diğer öğelerle birlikte gelir.

Bir kilise web sitesi de rahat ve kolay bir şekilde bağış yapmak için bir yerdir. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olarak, bir kilise her üyeye gönüllülük, kilise gelişimi veya başka herhangi bir amaç için belirli miktarlarda bağış yapma hakkını bırakır..

Kilisem için Nasıl Web Sitesi Oluştururum?

Bir kilise web sitesine girmeye karar verir vermez, kolayca başlamak için gerekli adımlarla karşılaşırsınız. Şimdi projeniz üzerinde çalışırken göz önünde bulundurmanız gereken önemli noktaları listeleyelim.

 1. Sistemi Seç – Web sitesi geliştirme üzerinde çalışırken yapmanız gereken ilk ve en önemli şey doğru aracı seçmektir. Bu ideal web tasarım becerileri, hedefleri, proje gereksinimleri ve bütçe gelecektir sistemi olmalıdır. Web sitesi oluşturucuları bu açıdan en uygun araçlardır, ancak daha fazla esneklik sağlamak için CMS’yi de kullanabilirsiniz..
 2. Alan Adı ve Barındırma Seçin – Çoğu web sitesi üreticisi, genellikle bonus olarak sağlanan entegre barındırma ve alan adı ile birlikte gelir. Böylece, bu nüansı rahatsız etmek zorunda kalmayacaksınız. Bununla birlikte, CMS ile çalışırken, üçüncü taraf barındırma ve alan adını seçmeniz gerekecek. Seçiminizi yaparken bunu aklınızda bulundurun.
 3. Bir Şablon Seçin – İstediğiniz sisteme bağlı olarak, kilise web siteleriniz için seçebileceğiniz bir dizi şablon sunulacak. Bunlar standart temalar veya özel kilise şablonları olabilir. Sıfırdan özelleştirmek için tamamen boş bir tema da seçebilirsiniz. CMS ile ilgili olarak, hem yerleşik tasarımlar (seçimi oldukça sınırlı olabilir) hem de üçüncü taraf geliştiriciler tarafından tasarlanan ücretsiz / ücretli şablonlar sunar.
 4. Tasarımı Özelleştirin – Hem web sitesi oluşturucuları hem de CMS, kişiselleştirilmiş web sitesi tasarımı oluşturmak için kullanabileceğiniz bir dizi tasarım özelleştirme aracı sunar. Seçilen şablonun neredeyse tüm öğelerini düzenleyebilir, içeriğinizi yükleyebilir, medya dosyaları ekleyebilir vb..
 5. Widget’ları / Eklentileri Entegre Et – Web sitesi yapımcıları, kilisenin web siteleri için özel olarak tasarlanmış olan entegre widget koleksiyonuna erişim izni verir. Aynı şey, geniş eklenti entegrasyon seçenekleriyle de bilinen CMS ile ilgili.
 6. Sosyal Medya Hesaplarını Bağlayın – Hangi platformu seçerseniz seçin, sosyal medya hesaplarını buna bağlamadan gitmezsiniz. Eğer cemaatinizi büyütmek ve üyeleriyle bağlantıda kalmak istiyorsanız bu bir zorunluluktur..
 7. Web Sitesini Optimize Edin – Bir sonraki adım, daha yüksek arama motoru sıralaması ve daha iyi çevrimiçi pozlama için hazır web sitesini optimize etmektir. Çoğu çağdaş web sitesi oluşturucu ve CMS SEO dostu – projenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alacağından emin olmak için ayrı bir sayfada bulunan gerekli SEO ayarlarını yapın.
 8. Canlı Yayına Başla – Web oluşturma sürecinin son adımı, nihai web sitesi yayınıdır. Kesinlikle hazır olduğundan emin olmak için projeyi yayınlanmadan önce önizlemek mantıklıdır. Ardından yayınlamaya devam edin ve sonucun tadını çıkarın!

Сhurch Web Sitesi Tasarımı – Ne Dahil Olmalı?

Doğru web oluşturma aracını seçme başarının sadece yarısıdır. Bilgilendirici olmanın yanı sıra, projeniz kullanıcıların tekrar tekrar göz atmalarını sağlamak için çekici bir tasarıma sahip olmalıdır. Olması gereken tasarım öğelerini kilise web sitenize eklemenin ana nedeni budur. Şimdi bu unsurlardan bazılarını kaydedelim:

 • Instagram Resim ve Videoları – Web sitenizin ziyaretçileri vaazların fotoğraflarını ve videolarını (özellikle bir sebepten dolayı kaçırmış oldukları) görüntüleme fırsatını kesinlikle takdir edecektir. Gerçekleştirilen tüm vaazların canlı çevirisini izlemek için bir fırsat eklemek de arzu edilir;
 • Çocuk Bakanlığı Bölümü – Bir çocuk bakanlığı bölümü ekleyerek, kiliseyle ilgili konulara çocukların ilgisini çekebileceksiniz. Cemaatinize de dahil olan ebeveynler bunu gerçekten takdir edeceklerdir;
 • Etkinlik Takvimi – Etkinlik Takviminin oluşturulması ve entegrasyonu kesinlikle kilise web sitenize değer katacaktır. Bu, ziyaretçilerinizin bir kilisede yapılacak tüm planlanmış olaylardan haberdar olmalarını sağlayan olmazsa olmaz unsurlardan biridir;
 • Online Bağış – Çevrimiçi bağış özelliğinin dahil edilmesi, insanların kilise gelişimi veya gönüllülük işlerine mali katkıda bulunmalarını sağlar;
 • Canlı Sohbet / Forum – Eğer cemaat ile bağlı kalmak istiyorsanız, canlı bir sohbet veya bir forum kilise web sitenize entegre etmek güzel bir fikir olacaktır. Onlarla bağlantıyı kaybetmemek için diğer kilise üyeleriyle bu şekilde iletişim kurabileceksiniz;
 • Sosyal medya – Sosyal medya kaynaklarını da entegre etmeden gitmeyeceksiniz – kiliseyle ilgili sosyal medya hesaplarını kullanarak ve düzenli olarak güncelleyerek hedef kitleyi büyüteceksiniz. Bu, sonunda kullanıcıların sizinle iletişim kurmasına, son haberleri ve olayları gözden geçirmesine ve cemaati artırmasına yardımcı olacaktır;
 • Google Haritalar – Kilise web sitenize bir Google Haritalar widget’ı eklemek gerçekten arzu edilir – bu, kilise konumunuzu paylaşmanın ve yeni cemaat üyelerinin kolayca bulmasına yardımcı olmanın en iyi yoludur.

Sonuç olarak

Bir kilise web sitesi oluşturmak söz konusu olduğunda, bir web sitesi oluşturucu kullanmak en iyi çözümdür. Ancak, istenen sonucu elde etmek için hepsi bir arada ve niş platformlar arasında seçim yapmanız gerekecektir. Seçim gerçek web bina ihtiyaçlarına ve hedeflediğiniz kilise web sitesi özelleştirme derinliğine bağlıdır.

Bugün itibariyle, Wix ve WordPress en perspektif kilise web sitesi bina çözümleri. Bunlar, zaten güvenilir web varlığını kuran ve bu nedenle ayrıntılı sunum gerektirmeyen platformlardır. Çünkü özellik setleri ve tamamlanan proje örnekleri kendileri için konuşur.

All-in-one web sitesi üreticisi olarak, Wix deneyimsiz kullanıcılar için harika çalışıyor, WordPress ise tam özellikli bir kilise web sitesi elde etmek için web sitesi oluşturma işlemlerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen kullanıcılar için daha çok tercih edilen bir çözüm. Doğru seçimi yapmak için web tasarım hedeflerinizi göz önünde bulundurun ve becerilerinize hangi çözümün geldiğine ve en önemlisi.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map