En İyi Klan (Guild) Web Sitesi Kurucuları

Klan (Klan) Web Sitesi Kurucuları


Bir grup ciddi oyuncu için bir klan web sitesi şarttır. Bu, iyi oyuncuları en iyilerden ayıran şeylerden biridir. Mesele şu ki, sadece gerçek ilgi küresel hedeflere ulaşmaya ve daha az şanslı oyuncuların arka planına karşı doğru görüntüyü oluşturmaya yardımcı oluyor. Klan web sitesi oluşturma hakkında düşünürken, iki popüler seçenek arasından seçim yapabilirsiniz – web sitesi kurucuları ve açık kaynak kodlu CMS.

Neden web sitesi oluşturucuları? Bu basit: barındırma için ödeme yapmak, alan adını web sitesine bağlamak ve daha sonra yönetmek daha uygundur. Niş sistemini seçtik, Ayrıca en başından itibaren benzersiz işlevsellikten yararlanabilirsiniz. Hiçbir şey öğrenmek zorunda kalmayacaksınız. Herhangi bir beceri olmadan klan web siteleri oluşturmak ve yönetmek kolaydır.

Maliyet yönüne gelince, problemlerle de karşılaşmazsınız. Web sitesi oluşturucular Çok uygun. Hatta oyun imparatorluğunuzu neredeyse ücretsiz olarak inşa etmeye başlayabilirsiniz. Bazı sistemlerin hepsi bir arada özelliklerle geldiğini, diğerlerinin niş odaklı olduğunu ve bu nedenle yalnızca oyun web sitelerini başlatmayı ve yönetmeyi mümkün kıldığını unutmayın.

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) sırayla derin esneklik sağlar ve gelişmiş işlevsellik sunar. Oyun web sitenizin performansını yepyeni bir seviyeye getirebilecek çoklu entegrasyon seçeneklerine ve tasarım özelleştirme araçlarına erişim sağlarlar. Bununla birlikte, CMS genellikle daha karmaşıktır, bu nedenle, bunlara alışmak ve özellik kümelerinde ustalaşmak daha uzun sürebilir.

En İyi Klan ve Lonca Web Sitesi Oluşturucularından 5’ini Test ettik:

 1. Enjin – Loncalar veya Klanlar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Bir Oyun Web Sitesi Oluşturmak İçin En İyi Ücretsiz CMS
 3. uCoz – Ücretsiz Oyun Topluluğu Web Sitesi Oluşturucu
 4. Xsolla – Oyun Geliştiricileri ve Yayıncıları için İş Motoru
 5. Ning – Hem Oyuncular hem de Geliştiriciler için Oyun Web Sitesi Oluşturucu

Bu sistemlerden hangisi en güvenilir, uygun fiyatlı ve özellik yüklüdür? Hangi platformlar ciddi bir çaba, para ve zaman yatırımı olmadan mükemmel sonuç verebilir? Bunu şimdi öğrenmenin tam zamanı. Öyleyse başlayalım.

Enjin – Loncalar veya Klanlar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Enjin - Loncalar veya Klanlar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Enjin – oyuncular, profesyoneller ve hayranlar için özel olarak oluşturulmuş özel bir web sitesi oluşturucusudur. Gerekli tüm özellikleri sunan kaliteli bir oyun sitesine ihtiyaç duyan herkes için iyi bir seçimdir. Sistemin mastering hızı ortalamanın üzerindedir ve onu kullanmak için beceri, sabır ve özen göstermeniz gerekecektir. Platform, klan web sitesi oluşturma nişinde en iyi web sitesi oluşturucusu yapan üstün işlevsellik sunar.

Enjin Özellikleri:

 • Modül Sistemi – Web sitenizin işlev özelliklerini kendi başınıza seçebilirsiniz. Haberler, en son mesaj dizileri, çevrimiçi kullanıcılar, üye listesi, forum, son ziyaretçiler vb. Dahil olmak üzere seçebileceğiniz farklı modüller vardır. Sonuç olarak, burada 37 modül var. Her biri ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre özelleştirilebilir.
 • Enjin Web Sitesi Şablonları

 • Entegre Ses Sunucusu – Mumble veya TeamSpeak 3 iletişimini kendiniz kurabilirsiniz. Bu, savaşlar sırasında sesli iletişimin kendi web sitenizden gelebileceği anlamına gelir.
 • Enjin API’sı – Bu, kendi modüllerinizi oluşturmanıza izin veren bir araçtır. Deneyimli kullanıcılar için kullanışlı olacaktır.
 • Minecraft sunucusu – Tüm Enjin kullanıcıları, bir oyun Minecraft sunucusu oluşturmak için muhteşem bir fırsata sahiptir. Bu, kendi sunucularını çalıştırmak ve yönetmek isteyen bu oyunun tüm hayranları için mükemmel bir seçenektir.
 • Twitch Akış Sunucusu Entegrasyonu – Web sitenizdeki en popüler akışlı oyun hizmetinden favori kanallarınızı yayınlayabilirsiniz.
 • Online Oyun Desteği – Hizmet, popüler çevrimiçi oyunların çoğunu destekler. İhtiyacınız olan şey, bir web sitesi başlatırken oyunu seçmek, yüksek uyumluluk oranı ve proje kişiselleştirme elde etmek.
 • SEO Araçları – Enjin, klan web sitenizin daha iyi optimizasyonu için zengin SEO araçlarına erişim izni verir. Bu seçeneklerden bazıları meta etiketler ve Google Analytics kurulumu, kolay URL kurulumu, sitemap.xml, robotları içerir. Txt.

Web sitesi oluşturucu, hiçbir ücret ödemeden bir oyun sitesi oluşturmanıza izin verir. En fazla 20 modül, bir forum, bağış alma fırsatı, sosyal hizmetlerle tam entegrasyon ve hatta bir çevrimiçi mağaza bağlayabilirsiniz. Dikkat çeken tek kısıtlama, kendi alan adınızı bağlayamamanızdır.

Ücretli seçeneklerden bahsetmişken, Enjin iki aboneliğe sahiptir – Gelişmiş Plan (Yıllık 86,3 ABD doları) ve Nihai Plan (Yıllık 287,9 ABD doları). Aralarındaki fark, Ultimate Plan’ın size tüm premium şablonları, gelişmiş API sürümünü, DDoS korumasını, bol miktarda disk depolama alanı (50 GB) ve TS3 veya Mumble Server için daha fazla yuva (25 karşı 5). Böylece, ikinci plan size ilk özellik olarak neredeyse tüm özellikleri sunar, ancak bu özellikler burada daha geniş ve gelişmiş.

Enjin’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Bir Oyun Web Sitesi Oluşturmak İçin En İyi Ücretsiz CMS

WordPress - Bir Oyun Web Sitesi Oluşturmak İçin En İyi Ücretsiz CMS

WordPress – Kapsamlı özellikler, entegrasyon seçenekleri ve birlikte gelen tasarım özelleştirme araçları sayesinde muazzam bir saygınlık ve tanınırlık kazanan dünya çapında İçerik Yönetim Sistemidir. Sistem her türlü projenin geliştirilmesi için değerli bir çözümdür ve oyun web siteleri bir istisna değildir. Bununla birlikte, daha önce WordPress ile hiç çalışmadıysanız, sisteme alışmak ve özelliklerinin yanı sıra genel web tasarım yaklaşımında ustalaşmak biraz zaman alabilir..

WordPress Özellikleri:

 • Eklenti Entegrasyonu – CMS başlangıçta projenize işlevsellik katabilen ve onu yepyeni bir seviyeye getiren geniş eklenti seçenekleri ile bilinir. Oyun web sitelerinin oluşturulması söz konusu olduğunda, aşağıdaki uzantıları ve eklentileri seçmek ve kullanmak mantıklıdır: Ultimate Member, Live Chat, Guild, ARMember ve WoW Guild.
 • Oyun Şablonları – Bir dizi eklenti ile birlikte, WordPress çarpıcı bir oyun şablonları koleksiyonuna sahiptir. Ücretsiz ve ücretli seçenekler arasında seçim yaparak web’deki birçok kişiye rastlayabilirsiniz. Sadece seçime göz atın ve üzerinde çalıştığınız klan / lonca web sitesine gelen temayı seçin.
 • Kodlama – WordPress sadece kodlama becerilerinin ve bilginin kullanılmasına izin vermez – bunu yapmak anlamına gelir. Programlama geçmişine sahipseniz, klan web sitenize kişiselleştirilmiş görünüm, özel tasarım ve üst düzey performans sağlayabileceksiniz..

WordPress en kolay web oluşturma hizmeti değil, kesinlikle harika bir özellik yüklü klan / lonca web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak değerli bir profesyonel araçtır. CMS başlangıçta ücretsiz olarak indirilebilir, yüklenebilir ve test edilebilir. Ancak, web sitesini yayınlamak için alan adı ve barındırma alanlarına yatırım yapmanız gerekir (seçimimiz 2,95 $ / aylık planı ile Bluehost) ve harici şablon, eklentiler ve eklentiler. Nihai maliyet, entegre öğelerin sayısına, barındırma planına ve gideceğiniz şablon kalitesine bağlı olacaktır. İçerik Yönetim Sistemini seçerken,.

WordPress’i Şimdi Deneyin

uCoz – Ücretsiz Oyun Topluluğu Web Sitesi Oluşturucu

uCoz - Ücretsiz Oyun Topluluğu Web Sitesi Oluşturucu

uCoz – özellik seti ve işlevselliği tam teşekküllü bir klan veya lonca web sitesi oluşturmaya izin veren ücretsiz bir web sitesi oluşturucusudur. Profesyonel bir web sitesi başlatmak için hizmetin tüm seçeneklerini araştırmak ve ustalaşmak yaklaşık bir hafta sürer. Hizmet, hem yeni başlayanları hem de web tasarım profesyonellerini hedefler ve tüm kullanıcı kategorileri için çeşitli seçenekler sunar. Burada alacağınız çeşitli yüksek kaliteli şablonlar, zengin tasarım özelleştirme araçları, web sitesi kodu düzenleme seçenekleri (HTML becerilerine sahip kullanıcılar için), bireysel doman bağlantısı ve diğer özellikler.

uCoz Özellikleri:

 • Modül Yapısı – Web sitesi oluşturucu, bir web sitesi yapısı oluşturmak için değiştirilebilen ve ayarlanabilen birden fazla modülden web siteleri oluşturulmasına izin verir. Modüller tek bir arayüz, birçok ayar ve seçenekle birleştirilmiştir. Bazıları şunları içerir: Kullanıcılar, Sayfa Editörü, Web Sitesi Haberleri, Forum, Blog, Site Kataloğu, Reklam Panosu, Dosya Kataloğu, Fotoğraf Albümleri, Ziyaretçi Defteri, Online Oyunlar, SSS, Web Sitesi Araması, Testler, Mini Sohbet, Web Sitesi İstatistikleri, Online Mağaza, Video, SEO modülü ve dahası.
 • uCoz Kontrol Paneli

 • Kod Düzenleme – Sistem, kod düzenleme seçeneklerine tam erişim sağlar. HTML, CSS, PHP, JS üzerinde kontrole sahip olarak, klan web sitenizi tüm kullanıcı kategorileri için derinden özelleştirebilirsiniz. Burada FTP erişimi de var.
 • uCoz Sayfa Editörü

 • Resmi uTemplate Mağazası – Farklı kategorilere ait birden fazla web sitesi şablonunun yanı sıra, uCoz ayrıca resmi uTemplate marka mağazasında bulunan oldukça zengin premium tema çeşitleri sunmaktadır. Burada, tasarım özelleştirme sürecinin etkinliğine katkıda bulunan ücretli ve ücretsiz varyantlar var.
 • Ücretsiz API Erişimi – Hizmet, web tasarım profesyonellerinin modül özelleştirme seçeneklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayarak, müşteriler için yeni uygulamalar veya web sitesi panoları oluşturarak ücretsiz API erişimi sağlar..
 • Güçlü SEO Modülü – Web sitesi oluşturucu, reklam kampanyalarını oluşturmayı, yönetmeyi ve otomatikleştirmeyi ve böylece arama motorlarında web sitesi konumlarını artırmayı mümkün kılan güçlü bir SEO modülü ile birlikte gelir.
 • uCoz SEO Modülü

Ticari olmayan kullanım için klan veya lonca web siteleri başlatmayı planlayan tüm uCoz kullanıcıları için, web sitesi oluşturucu, süresi dolmayan ücretsiz bir plan sunar. Planın hazır bir web sitesinde görüntülenen bir reklam panosu olmasına rağmen, oyun hayranları için bir engel olmayacak ve bu nedenle bu web sitelerinin geliştirilmesi için harika çalışacaktır..

Ücretli aboneliklerde uCoz’un 4 planı vardır. Bunlar Minimum Plan ($ 2.99 / mo), Temel Plan ($ 5.99 / mo), Optimal Plan ($ 7.99 / mo) ve Maksimal Plan ($ 15.99 / ay). Planlar arasındaki fark, sağlanan disk alanı miktarı ve planların sunduğu özellik kümesidir. İyi haber şu ki, 3 ay / 6 ay / yıl önceden ödeme yapmaya karar verirseniz, tüm uCoz planları dikkate değer indirimler sunuyor.

Ayrıca okuyun: uCoz incelemesi.

UCoz’u Ücretsiz Deneyin

Xsolla – Oyun Geliştiricileri ve Yayıncıları için İş Motoru

Xsolla - Oyun Geliştiricileri ve Yayıncıları için İş Motoru

Xsolla – oyun geliştiricileri ve yayıncıları için profesyonel bir iş motorudur. Platform başlangıçta yeni başlangıçlar ve popüler oyunların yükseltilmiş sürümleri de dahil olmak üzere oyuna özgü çözümler sunmak için yaratılmıştır. Sistem, hedef kitlelerin büyümesine, gelirlerin artırılmasına, yeni / mevcut video oyunları ve diğer ayrıcalıklar için ekstra fon elde edilmesine izin verir. Ayrıca, hizmet, oyun geliştirmenin kolaylığına katkıda bulunan ücretsiz bir entegre web sitesi oluşturucu ile birlikte gelir.

Xsolla Özellikleri:

 • Dijital Mağaza Kurulumu – Platform, bir web mağazasını web sitenize yalnızca birkaç tıklamayla bağlamanızı mümkün kılar. Bu, oyunla ilgili öğeleri, sanal para birimini, abonelikleri ve hatta oyun anahtarlarını site üzerinden satmanıza izin vermek için gereklidir. Görevi tamamlamak için hiçbir teknik beceri gerekmez, ancak daha fazla web mağazası yönetimi hala web tasarım temelleri hakkında farkındalık anlamına gelir.
 • Üçüncü Taraf Entegrasyonu – Xsolla, üçüncü taraf entegrasyonları aracılığıyla web sitenizin performansını artırmanıza olanak tanır. Oyun web sitenize seçebileceğiniz ve ekleyebileceğiniz hizmetler arasında trafik dalgalanmalarını izlemek için Google Analytics’ten, daha fazla kullanıcı oluşturmak için Twitter ve Facebook hesaplarından, ürünü ana topikal kuruluşlarda yayınlamak için Oyun Dergilerinden, Google Optimize almak için AB web sitesi testi ve diğer popüler hizmetlerden en iyi şekilde yararlanma.
 • Oyun Tasarımları – Platform, zengin hazır tasarım koleksiyonuyla birlikte gelmiyor. Bunun yerine, sistem daha fazla özelleştirme ve düzenleme için temel bir düzen sunar. Ek olarak, projenize üst düzey görünüm kazandırabilecek ekstra tasarım özellikleri ve ayarları elde edersiniz (web sitesi stilini, yazı tiplerini ve renklerini, arka plan video / fotoğraf entegrasyonlarını vb. değiştirme fırsatı.).
 • Promosyonlar – Sistem, çeşitli promosyon kampanyaları oluşturma, ince ayar yapma ve yönetme fırsatı sunar. Sonuç olarak, yeni bir promosyon kampanyasını varsayılan olarak sağlanan dört basit adımda özelleştirmek mümkündür. Kullanıcılar ayrıca pazarlama kampanyalarının etkinliğini artırmak için promosyon kodları ve kuponlar sunabilir.
 • İstatistikler ve Analizler – Bu özellik, web sitesi istatistiklerinizi izlemenizi ve yeni başlatılan promosyon kampanyalarının başarısını izlemenizi sağlar. Satış hacimlerini, sadık müşterilerini, ortalama ödeme süresi değerini ve diğer nüansları izlemek isteyen kullanıcılar için ayrı bir muhasebe bölümü de vardır..
 • Bağlı pazarlama – Xsolla, oyunla ilgili bağlı kuruluş kampanyalarını başlatabileceğiniz ve yönetebileceğiniz entegre İş Ortağı Ağına erişim izni verir. Bu kampanyaların lansmanı yalnızca tek bir tıklama ile tamamlanırken, bağlı kuruluş pazarlama programlarının daha fazla yönetimi de oldukça anlaşılabilir..

Xsolla web sitesi oluşturucu başlangıçta herkes için ücretsizdir. Hosting de dahil olmak üzere tüm entegre özelliklere ücretsiz erişim sağlar. Bununla birlikte, kar üretimi anlamına gelen sistemin daha fazla kullanımı ödenir. Sistem, web sitesi üzerinden yapılan her satın alma / işlemden% 5 ücret almaktadır, bu da platform geliştiricileri için oldukça makul bir çözümdür.

Ayrıca okuyun: Xsolla incelemesi.

Xsolla’yı Ücretsiz Deneyin

Ning – Hem Oyuncular hem de Geliştiriciler için Oyun Web Sitesi Oluşturucu

Ning - Hem Oyuncular hem de Geliştiriciler için Oyun Web Sitesi Oluşturucu

Ning – 2004 yılında kuruluşundan bu yana 2 milyondan fazla projeye güç veren hem oyuncular hem de geliştiriciler için bir oyun web sitesi kurucusudur. Web sitesi oluşturucu, sosyal ağlar, çevrimiçi topluluklar ve oyun web siteleri oluşturmak için harika çalışıyor. Entegre sezgisel sürükle ve bırak editörü, tam özellikli web sitelerini yalnızca birkaç adımda başlatmaya izin verir. Buna ek olarak, burada kod düzenleme olanağı vardır, bu özellik yüklü oyun siteleri çalıştırmak isteyen kod meraklısı kullanıcılar için büyük bir avantajdır.

Ning Özellikleri:

 • Gelişmiş İçerik Yönetimi Özellikleri – Web sitesi oluşturucu, oyun web sitenize eklenen içeriğin basit ve sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlar. Sistem bir bloglama motoru, forum oluşturma seçeneği, anketler, etkinlikler, çoklu ses, video ve fotoğraf dosyaları ekleme fırsatı ile birlikte gelir.
 • e-Ticaret Platformu – Ning, oyun web sitenizden para kazanmanızı ve onunla kar elde etmenizi mümkün kılan kendi entegre e-ticaret motoruna sahiptir. Ayrıca, sistem MailChimp e-posta otomasyonu, doğru istatistik toplama araçları, özel mesaj gönderme / kayıtlı üyeler için yayınları düzenleme fırsatı da dahil olmak üzere özel iş araçlarını kullanmanızı sağlar.
 • Sosyal Ağlar – Web sitesi oluşturucu, Twitter veya Facebook gibi popüler sosyal ağlar aracılığıyla tamamlanan sosyal paylaşım seçenekleri gibi birçok işlevsel sosyal ağ özelliği sunar..

Ning’in ücretsiz bir planı yok, ancak 14 günlük deneme süresi boyunca entegre özelliklerinin etkileyici bolluğunu ücretsiz olarak test etme fırsatı var. Web sitesi oluşturucusunun üç ücretli aboneliği vardır ve maliyeti 25 ABD Doları / ay’dan başlar. Yıllık aboneliği satın alarak plan maliyetinin% 20’sine kadar tasarruf edebilirsiniz.

Ning’i Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Klan web sitesi, herhangi bir oyun grubunun bayrağıdır. Özel semboller, yaratıcılık, başarılar, galeriler, videolar, iletişim vb. İle gelmelidir. Bu, oyun topluluğunuz açısından tanınabilir bir trend. Oyun rakiplerinize karşı zevk ve üstünlük için yaratılmıştır..

Web sitesi sayesinde, gelişmiş yeni başlayanlar işe alabilir, klan etkinlikleri düzenleyebilir, iletişim kurabilir, oyunun nüansları ve taktikleri ile eğitici bir bölümü yönetebilirsiniz. Burada bulabileceğiniz çok şey var! Her neyse, bu sadece lonca tanıtımından başka bir şey değil.

WordPress’in kaliteli ve görsel olarak çekici klan veya lonca web sitelerini başlatmak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz CMS olduğunu söylemeye gerek yok üst düzey performans ile. WordPress web siteniz için kaliteli eklentiler ve çekici tema seçmek için alışveriş yapın ve sonucun tadını çıkarın.

WordPress ile oluşturulan bir oyun web sitesinin işlevselliği de birinci sınıf olacaktır. Haberler, taktikler, posterler, anketler, sohbetler, etkinlik planlaması, forum organizasyonu, blog vb. Yayınlamak için fazlasıyla yeterli olacaktır. Birden fazla eklenti, kapsamlı kod düzenleme seçenekleri ve diğer özellikler nedeniyle sistem, kaliteli ücretsiz web siteleri oluşturmak isteyen oyun hayranları için en iyi seçim.

Bir klan / guild web sitesi başlatmak söz konusu olduğunda Enjin ve uCoz da dikkat çekmeye değer. Sistemler, oyun web siteleri oluşturma sürecine oldukça çok yönlü yaklaşımlar sunar. Bununla birlikte, her iki durumda da olumlu bir deneyim yaşayacaksınız. Enjin, oyun web sitelerinin oluşturulması ve yönetimine odaklanan özel bir platform olsa da, uCoz popüler bir ücretsiz hepsi bir arada klan web sitesi oluşturucusudur.

Xsolla ve Ning, çoğunlukla oyun şirketleri oluşturmada profesyonel şirketler ve hizmetler tarafından kullanılan iki web oluşturma platformudur.. Sistemlerin güçlü işlevsellik ve çok yönlü tasarım özelleştirme seçenekleri sunmasının nedeni budur. Kullanıcı, kapsamlı sosyal ve üçüncü taraf hizmetleri entegrasyon seçeneği, web sitesi tanıtımı, pazarlama ve analitik araçların yanı sıra zengin içerik yönetimi ve e-Ticaret seçeneklerinden yararlanabilir.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map