En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Kurucuları

küçük işletme web sitesi kurucuları


Şu anda işletmenizi etkili bir şekilde tanıtacak mısınız, ancak neyle başlayacağınıza karar veremiyor musunuz? Bilmeniz gerekenler, güvenilir web varlığı olmadan başarılı bir iş geliştirmenin düşünülemez olduğudur..

Küçük işletme web sitesine sahip olmak kendi başına bir avantajdır. Bir seferde birkaç hedefe ulaşmaya yardımcı olur. Uzmanlaştığınız niş ne olursa olsun, bir web sitesi sizinle uğraşmak isteyen müşteriler ve iş ortakları için birinci sınıf hedef olmaya devam ediyor.

Küçük işletme web sitesi işletmeye karar verir vermez çeşitli seçeneklerle karşılaşırsınız. Web sitenizin gelişimine çok yatırım yapmaya hazırsanız, bir web tasarım stüdyosu kirala bu işi senin için yapmak.

Ancak, web sitenizi gerektiğinde daha fazla yönetmek ve güncellemek için web oluşturma sürecinden sorumlu olmak istiyorsanız, bu en iyi fikir değildir.. En iyi ve en basit DIY seçeneklerinden biri bir web sitesi oluşturucu kullanmaktır. Bu hizmetler, işlevsellik, özellik kümeleri ve sağlanan sonuçlar arasında değişen farklı türde projeler oluşturmaya izin verir.

Tam özellikli bir küçük işletme web sitesi başlatmak konusunda haklıysanız, şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek gerçekten mantıklıdır. en popüler web sitesi kurucuları.

En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucularından 10 tanesini test ettik:

 1. Wix – Küçük İşletmeler için En İyi ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturucu
 2. uKit – Kişisel Web Sitesi için Küçük İşletme Sitesi Oluşturucu
 3. WordPress – Küçük İşletmeler için En İyi Açık Kaynaklı CMS
 4. Terzi Markaları – Küçük İşletmeler için En İyi Web Sitesi Sağlayıcısı
 5. Shopify – Küçük İşletmeler için E-ticaret Web Sitesi Oluşturucu
 6. Bluehost – Küçük İşletmeler için Web Sitesi Oluşturucu ve Barındırma
 7. Bookmark – Yapay Zeka destekli Küçük İşletmeler için Web Platformu
 8. Ucraft – Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturmak için Uygun Fiyatlı Araç
 9. SITE123 – En Kolay Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu
 10. Gator – HostGator’dan Basit ve Kullanışlı Web Sitesi Oluşturucu

En iyi küçük işletme web sitesi oluşturucusunun seçimi söz konusu olduğunda, çoğu kullanıcı bilmediği için hangi hizmetin kendileri için en iyi çalışacağını biraz şaşırır. Her birinden ne bekleyeceğinizi bilmeniz için en çok öne çıkan web sitesi oluşturucularının ana seçeneklerini ve avantajlarını inceleyelim.

Wix – Küçük İşletmeler için En İyi ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Küçük İşletmeler için En İyi ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturucu

Wix – Niş ile ilgili kapsamlı özellikleri nedeniyle dünya çapında popülerlik kazandıran küçük işletmeler için en iyi ücretsiz web sitesi kurucusudur. Tasarım özelleştirme araçlarının bolluğu, zengin ücretsiz şablon seçenekleri ve uygun fiyatlandırma politikası, sistemi küçük işletme projeleri de dahil olmak üzere her türlü web sitesinin geliştirilmesi için değerli bir platform haline getirmiştir. Wix, kodlama becerilerinden yoksun olan ve web oluşturma sürecinin tüm inceliklerini öğrenmek için vakti olmayan girişimciler için harika bir seçimdir. Sistemin web tasarım ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için platformun aşağıdaki avantajlarını göz önünde bulundurun:

 • Küçük İşletme Şablonları. Hangi iş alanında uzmanlaşırsanız çalışın, web sitesi oluşturucunun zengin koleksiyonunda kolayca uygun bir şablon bulacaksınız. Tüm Wix temaları ücretsiz, mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve güzel mobil ekran kalitesi sağlamak için mobil düzenleyiciyi kullanma fırsatı vardır. Mobil sürümde yapacağınız değişiklikler masaüstü modunda görüntülenmezken, masaüstü web sitesi varyantında yapılan düzenlemeler mobil sürümde görünür olacak.
 • Wix ADI. Entegre Yapay Tasarım Zekası aracı bir web tasarım yanlısı olmasanız bile, küçük bir işletme web sitesi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Bu otomatik modda yapılır – sadece web sitesinde görüntülenmesi gereken şirket bilgilerinizi sağlayın ve sistem işin geri kalanını sizin için yapacak.
 • Wix ShoutOut. Diğer bir Wix avantajı ise e-posta pazarlama özelliğidir. Çarpıcı e-postalar oluşturmaya ve pazarlama kampanyalarını anında paylaşmaya izin verir. Wix ShoutOut özelleştirilebilir stiller, hazır düzenlere sahip profesyonel şablonlar, kolay iletişim entegrasyonu sunar. Web sitesi istatistiklerinizi kontrol etmek için sosyal medya araçlarını ve istatistik izleyiciyi de kullanabilirsiniz. Etkili tanıtım için işletmenizin ihtiyacı tam da budur.
 • e-Ticaret Platformu. Küçük ve orta ölçekli bir çevrimiçi mağaza açmayı planlıyor musunuz, ancak özel web sitesi oluşturucularla ilgilenmek için zamanınız yok mu? Ardından keşfetmeye devam edin Wix Mağazaları – mobil görüntüleme için optimize edilmiş bir e-Ticaret web sitesi başlatmanızı sağlayacak özellik. Şablonu seçin, web mağazası bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi, ürünleri ve teknik özelliklerini yükleyin, e-Ticaret özelliklerini etkinleştirin ve ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun bir web mağazası çalıştırmak için ödeme / gönderim seçeneklerini ayarlayın.
 • Wix SEO Wiz. Kullanışlı ve kullanımı kolay olduğundan Wix SEO Wiz, işletme web sitesi tanıtımınızın etkinliğini kontrol edebileceksiniz. Bu amaçla, küçük işletme web sitenizden emin olmak için SEO parametrelerini ayarlayabilir, web sitesi istatistiklerini izleyebilir, gerekli araçları ve widget’ları entegre edebilir ve diğer işlemleri yapabilirsiniz Google’da yüksek derecelere ulaştı.
 • Wix tarafından Artan. Ascend by Wix, iş yönetimi süreçlerinizi basitleştirmek amacıyla 20’den fazla profesyonel iş aracına erişim sağlayan gelişmiş hepsi bir arada iş çözümüdür. Bu özelliği kullanarak şirketinizi başlatabilir, çalıştırabilir ve tanıtabilir, müşteri tabanını ve niş itibarını artırabilir ve kâr elde edebilirsiniz. Ascend, Formlar, Kişi Yöneticisi, Canlı Sohbet, Gelen Kutusu, Faturalar, Görevler gibi araçlar sunarak tüm işlemleri maksimum otomatik hale getirir & Hatırlatmalar, Otomasyonlar, Fiyat Teklifleri vb..

Wix Küçük İşletmeler İçin İyi mi? Wix, fiyatlandırma açısından küçük işletme projeleri için kesinlikle harika çalışıyor. Sistemin her bir aboneye sunduğu ücretsiz plan, web sitesi oluşturucunun tüm özelliklerini denemek için etkili bir şekilde kullanılabilir. Ancak, bir işletme web sitesi başlatmaya ve web’de erişilebilir hale getirmeye karar verirseniz, web tasarım ihtiyaçlarınızın tamamını kapsamaz. İşletme web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer aldığından ve hedef kitle ile popülerlik kazanmasını sağlamak için bir alan adına ve diğer araçlara ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle, ücretli aboneliğe yükseltme şarttır. Wix, maliyeti 23 $ / ay ile başlayan bir dizi İş / e-Ticaret planı sunar. Bu herhangi bir küçük işletme web sitesi için değerli bir yatırımdır.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

uKit – Kişisel Web Sitesi için Küçük İşletme Sitesi Oluşturucu

uKit - Kişisel Web Sitesi için Küçük İşletme Sitesi Oluşturucu

uKit – kişisel projeler için en basit ve en işlevsel küçük işletme web sitesi oluşturucularından biridir. Aslında, sistem DIY iş web sitelerini başlatmak isteyen yeni başlayanlar ve web tasarım profesyonelleri için mükemmel fiyat-kalite korelasyonu sağlar. Platform kendini küçük işletme web sitesi oluşturucu olarak ayırt etti ve bu nedenle tüm özellik seti bu görevin tamamlanmasına odaklandı. uKit kullanımı son derece kolaydır ve kodlama becerileri konusunda farkındalık gerektirmez. Her zaman için baskı altında olan, web tasarımı bilgisine sahip olmayan ve web sitesi geliştirmeye çok fazla yatırım yapmaya hazır olmayan küçük şirket sahipleri ve özel girişimciler için web siteleri oluşturmak için güzel bir çözümdür. İşte uKit’in gururla abonelerine sunduğu özelliklerin listesi:

 • Duyarlı İş Tasarımları. ukit şablon koleksiyonu niş içinde en etkileyici biridir. Arama kolaylığı için iş kategorilerine ayrılan yüzlerce duyarlı şablon içerir. İçerik kaydedilirken web tasarım sürecinin herhangi bir aşamasında şablonu değiştirebilirsiniz.. Şablon özelleştirme süreci de basittir. Bu amaçla kullanabileceğiniz araçları kontrol etmek için kontrol paneline erişmeniz yeterlidir.
 • AmoCRM Entegrasyonu. İş tanıtımına odaklanan UKit, amoCRM tümleştirme seçeneği. Bu, satış hacimlerini kontrol etmeye ve artırmaya yardımcı olan basit ve oldukça sezgisel bir muhasebe potansiyel anlaşmaları ve müşterileri sistemidir. Sistem, müşteri / sipariş yönetimi sürecini basitleştirerek daha hızlı ve daha verimli iş tanıtımına katkıda bulunur.
 • e-Ticaret. uKit e-Ticaret özellikleri ayrı ayrı dikkate değer. Web sitesi oluşturucu kullanıcılara küçük bir web mağazasını başlatma ve yönetme fırsatı sunar. Aslında buraya iki yoldan gidebilirsiniz. Web sitenize bir e-Ticaret widget’ı bağlayabilir ve parametreleri ayarlayabilir veya çevrimiçi satış yapmaya başlamak için Ecwid eklentisini entegre edebilirsiniz.
 • İşletme Widget’ları. uKit, web sitenize işlevsellik ve iş odağı ekleyebilen iş widget’larının entegre edilmesini sağlar. Projenize entegre etmek isteyebileceğiniz iş widget’ları arasında, başlangıçta Zaman Çizelgesi, Adımlar, Google Haritalar, Sosyal Ağlar vb..
 • SendPulse Entegrasyonu. uKit, web sitesi ziyaretçileri için çevrimiçi push bildirimleri eklemek ve ayarlamak isteyen bu web geliştiricileri tarafından kullanılan popüler bir widget olan SendPulse ile sorunsuz bir şekilde entegre olur. Widget entegrasyonu yalnızca birkaç dakika sürer ve kodlayıcı olmayanlar tarafından bile tamamlanabilir.
 • uCalc. Web sitesi oluşturucusunun bir başka özelliği de çevrimiçi hesap makinesidir – uCalc, entegrasyonu, hedef kitleye sunulan ürünlerin / hizmetlerin maliyetinin tanımlanmasına yardımcı olur. Bu, özellikle e-ticaret projeleri için mükemmel bir seçimdir.

UKit Küçük İşletmeler İçin İyi mi? uKit, küçük işletme web sitesi geliştirme için en iyi seçeneklerden biridir ve uygun fiyatlı web sitesi kurucuları de. Sistemin ücretsiz bir planı yoktur, ancak ücretli aboneliklerinin maliyeti göz önüne alındığında pek gerekli değildir. En ucuz uKit planının fiyatı sadece 4 $, en pahalı ve gelişmiş abonelik size 12 $ / ay mal olacak! Bu fiyatlar herhangi bir küçük işletme için uygun fiyattan daha fazladır – böyle kapsamlı bir işlevsellik için daha ucuz fiyatlar bulamazsınız!

Ayrıca bakınız: ukit incelemesi.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Küçük İşletmeler için En İyi Açık Kaynaklı CMS

WordPress - Küçük İşletmeler için En İyi Açık Kaynaklı CMS

WordPress – en iyisi açık kaynaklı İçerik Yönetim Sistemi küçük işletme web siteleri için. Platform, güçlü özellik seti, entegrasyon özelliklerinin bolluğu ve gelişmiş tasarım özelleştirme seçenekleri sayesinde dünya çapında popülerlik kazandı. Sistem başlangıçta bir blog platformu olarak oluşturuldu ve bu nedenle bir blog başlatmak ve yönetmek için daha basit bir çözüm bulamazsınız. Ancak bu, sistemi diğer proje türlerinin geliştirilmesi için kullanamayacağınız anlamına gelmez. Aksine, WordPress iş web sitelerinin, açılış sayfalarının ve hatta web mağazalarının oluşturulması için harika çalışıyor. Her şey hedeflerinize, web tasarım çabalarına ve uzun vadede faydalanmayı beklediğiniz sonuca bağlıdır. İşlevsel yönü ele aldığında, WordPress aşağıdaki özellikleri sunar:

 • Küçük İşletme Eklentileri. Sistem, güçlü eklenti entegrasyon seçenekleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Orada çok sayıda WordPress eklentisi var ve bunları web siteniz için en uygun olanları seçmek ve entegre etmek size kalmış. İşletme web siteleri için en popüler WordPress eklentileri arasında WPForms, MonsterInsights, Yoast SEO, Sürekli İletişim, OptinMonster, Sucuri, UpdraftPlus, WP Rocket, MemberPress, CSS Hero, LearnDash, G Suite, SEMRush, Pretty Links Pro, Paylaşılan Sayımlar, WooCommerce ve daha fazlası.
 • Müşteri Etkileşimi Eklentileri. Nişe özel eklentilerle birlikte, WordPress geniş bir müşteri etkileşimi widget’ları / uzantıları yelpazesi sunar. Bunlar, küçük işletme web sitenizi mevcut ve potansiyel müşteriler için kullanışlı ve kullanışlı hale getirmek için gereklidir. Seçebileceğiniz ve sitenize entegre edebileceğiniz en popüler widget’lardan bazıları, aşağıdakiler en yaygın olanlarıdır: Canlı Sohbet, Zopim Canlı Sohbet, Destek Candy, uCare, AH Biletleri, Zendesk, Yardım İzci Masası vb..
 • Küçük İşletme Şablonları. WordPress, üst düzey küçük işletme şablonları ile de bilinir. Küresel ağda binlerce tane var ve ücretsiz ve ücretli sürümlerden kolayca seçim yapabilirsiniz. Ancak, üçüncü taraf geliştiriciler tarafından tasarlanan ücretsiz şablonların, potansiyel kötü amaçlı yazılım tehditleri nedeniyle tamamen güvenli olmadığını unutmayın. Tamamen güvenebileceğiniz güvenilir web tasarımcılarıyla uğraştığınızdan emin olun.

WordPress Küçük İşletmeler İçin İyi mi? WordPress, gelişmiş özellikleri ve uygun fiyatlandırması nedeniyle küçük işletme web siteleri için harika çalışıyor. CMS indirmek ve yüklemek için ücretsizdir. Ancak, harici eklentilerin, temaların, widget’ların ve eklentilerin kullanımı için ödeme yapmanız gerekir. Benzer şekilde, web sitenizi web’de erişilebilir hale getirmek için alan adı satın almanız ve barındırma için ödeme yapmanız gerekir..

Barındırma seçimi hakkında konuşan WordPress, resmen kullanılmasını tavsiye ediyor Bluehost olarak birinci sınıf barındırma sağlayıcısı kullanıcıların tüm barındırma ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ev sahibi, güçlü çalışma süresi oranları, hızlı sayfa yükleme hızı, uygun fiyatlandırma politikası, güvenlik, yüzlerce eklenti, eklentiler, uygulamalar ve komut dosyaları, büyük içerik pazarlaması ve SEO seçenekleri, e-Ticaret odağı ve entegre edilecek birden fazla uygulama ile büyük bir pazar iş web sitelerine. Bluehost’u kullanmanın maliyeti herkesi şaşırtacak çünkü en ucuz planının fiyatı 2,95 $ / ay.

WordPress’i Şimdi Deneyin

Terzi Markaları – Küçük İşletmeler için En İyi Web Sitesi Sağlayıcısı

Terzi Markaları - Küçük İşletmeler için En İyi Web Sitesi Sağlayıcısı

Terzi Markaları – küçük işletmeler için en iyi web sitesi sağlayıcısıdır, bu da başlangıçta ticari markalaşma süreçlerini kolaylaştırmaya yöneliktir. Sistem, üst düzey tasarım ve markalama ile işinizi başlatmaya yardımcı olur ve kalabalığın arasından sıyrılır. Terzi Markaları, Yapay Zeka tarafından desteklenen dünyanın ilk logo tasarımı ve markalama platformudur. Bu, herhangi bir projeye profesyonel görünüm ve benzersiz çevrimiçi marka kimliği kazandırmaya yardımcı olur. Aşağıda, platformun en dikkat çekici olayları listelenmiştir:

 • Marka Araçları Koleksiyonu. Tailor Brands, işletmeniz için özel olarak tasarlanmış güçlü bir marka bilinci oluşturma araçları koleksiyonu sunar. Bu araçlar uyarlanabilir, yani EPS dosyanızdan ve Kartvizit fikirlerinizden iş web sayfanıza mükemmel şekilde uyan benzersiz web sitesi tasarımı oluşturmak için kullanabilirsiniz.
 • Logo Oluşturucu. Sistem, marka kimliğinizi ortaya çıkarmak, vizyonunuzu paylaşmak ve sistemin varsayılan olarak sunduğu gerekli öğeleri seçmek için benzersiz iş logoları tasarlamanıza olanak tanır. Logo oluşturma süreci kolay ve yaratıcıdır – ihtiyacınız olan şey işletme adınızı sağlamak, tercih edilen logo türünü seçmek, yazı tipi tercihlerini seçmek ve logo özelleştirme işlemine devam etmektir. Bu adımların tamamlanmasından sonra, AI algoritması içeriği otomatik işletme modunda web sitesi logonuzu tasarlamak için kullanacaktır..
 • Sosyal Yönetim Platformu. Sistem, web sitesi ile ilgili içeriğin paylaşılmasını ve sosyal ağlarda makale yayınlanmasını sağlayan entegre sosyal yönetim platformuyla birlikte gelir.
 • Terzi Reklamları. Entegre Terzi Reklamları platformu, herhangi bir ihtiyaca cevap vermek için birden fazla değişkente bulunan anında reklamları tasarlamanızı sağlar.

Markalar Küçük İşletmeler İçin İyi mi?? Profesyonel web sitesi logosuna ve üst düzey markalamaya ihtiyacınız varsa, Terzi Markaları ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Sistem, varsayılan olarak sağlanan e-Ticaret işleviyle birlikte gelen entegre web sitesi oluşturucusuyla web sitenizin logo tasarımını özelleştirmenize ve oynatmanıza olanak tanır. Burada ücretsiz bir plan yok, ancak platform ayda 9,99 $ ‘dan başlayan ücretli aboneliklerden birini seçmenize izin veriyor. Dahası, yıllık ödeme yapmaya karar verirseniz, fiyat 2,99 $ / mo’ya kadar düşebilir.

Terzi Markalarını Hemen Deneyin

Shopify – Küçük İşletmeler için e-Ticaret Web Sitesi Oluşturucu

Shopify Ana Sayfası

Shopify – en güçlü ve en popüler e-Ticaret yazılımı profesyonel iş ve e-ticaret web sitelerini başlatmak ve yönetmek için kullanılır. Platformun tüm özellik kümesi ve araçları, her türlü çevrimiçi mağazanın tasarımına yöneliktir. Web sitesi oluşturucu, yeni başlayanlar için ve e-ticaret web sitesi geliştirme konusunda uzmanlaşmış profesyonel web ustaları için güzel bir seçimdir. E-Ticaret özelliği yok Shopify yok – ne kadar teklif sunabileceğini öğrenmek için sistemin özelliklerine ve araçlarına göz atın:

 • POS Yazılımı. Shopify, gelişmiş Satış Noktası (POS) kendi perakende mağazanızda ürün satmanıza izin veren yazılım. Harici kart terminalinin kullanımı, çevrimdışı sipariş kabulü, Shopify hesabıyla otomatik senkronizasyon, birkaç kullanıcı hesabı başlatma yeteneği, Quickbooks senkronizasyonu, rapor seçeneği – bunlar bu özelliğin sadece birkaç avantajıdır.
 • Ürün Yönetimi Seçenekleri. Shopify, müşterilerin gerekli miktarda ürün kartı oluşturmasını sağlamak için bir alışveriş sepeti ve bir “Satın Al” düğmesi entegre etmeyi mümkün kılar. Sistem, ürün listelerini ve koleksiyonları web sitesine eklemek için otomatik olarak ürün gömme kodları oluşturur. Ayrıca sistem, kullanıcılar için uygun alışveriş deneyimi sağlamak amacıyla kapsamlı ürün yönetimi seçeneklerine izin verir.
 • Çok Yönlü Entegrasyon Seçenekleri. Yazılım, web mağazası performansınızı artırmak için Xero, Quickbooks ve diğer muhasebe yazılımları gibi popüler ve özellik yüklü pazarlarla entegre olmayı mümkün kılar. Shopify’ın Amazon Marketplace ile entegrasyonu birkaç basit tıklama ile yapılırken, her iki platformda da ürün satmayı planlıyorsanız bu senkronizasyonun sonucu beklentilerinizi aşacaktır. Çok kanallı destek burada da çok yardımcı olacak.
 • İleri Teknoloji Pazarlama Özellikleri. Web mağazası tanıtımı söz konusu olduğunda, Shopify çok sayıda üst düzey pazarlama özelliği sunar. Girişimciler çevrimiçi makbuzlar oluşturabilir, web mağazası istatistiklerini analiz edebilir ve göz atabilir, hesap bakiyesini kontrol edebilir, Shopify Ping, App Store, BOGO indirimleri, Shopify Tap gibi gelişmiş Shopify özelliklerini kullanabilir & Chip Reader ve daha fazlası.
 • Web Mağazası Yönetim Araçları. Yazılım, web mağazası performansınızı artıran birden çok web mağazası yönetim seçeneği ve aracı arasından seçim yapmanızı sağlar. Bunlar arasında müşteri profillerine, gruplara ve hesaplara erişim, e-posta düzenleri ve şablonları, dropshipping ve sipariş karşılama seçenekleri vb..
 • AR Özelliği. Başka bir Shopify özelliği de gelişmiş Arttırılmış gerçeklik (AR) aracı. Bu özellik, potansiyel alıcıların avantajlarını ayrıntılı olarak görmelerini sağlamak için satışa sunulan ürünleri 3D modunda görmeyi sağlar.

Shopify Küçük İşletmeler İçin İyi mi? Shopify, e-ticaret web sitelerinin geliştirilmesi için harika olan en iyi platformlardan biridir – küçük olanlardan hipermarketlere kadar. Yazılım, özellik setini ve dört ücretli aboneliği test etmek için 14 günlük ücretsiz deneme süresi sunar. En ucuz planın maliyeti 9 $ / mo’yu oluşturuyor, bu da şaşırtıcı derecede makul bir teklif.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Bluehost – Küçük İşletmeler için Web Sitesi Oluşturucu ve Barındırma

Bluehost - Küçük İşletmeler için Web Sitesi Oluşturucu ve Barındırma

Bluehost – küçük işletme web siteleri için en güvenilir ve fonksiyonel hosting sağlayıcısıdır. Şirket yıllardır dünya çapında milyonlarca kullanıcının sadakatini kazanmıştır. Artık WordPress tarafından profesyonel kullanım için önerilen resmi barındırma sağlayıcısı olarak biliniyor. Sistem, barındırdığı web sitelerinin sorunsuz performansının yanı sıra güvenli veri koruması da sağlar. Şirketin ana avantajları aşağıda verilmiştir:

 • Esneklik. Sistem, trafik miktarından bağımsız olarak küçük işletme web sitenizin değerli ve üst düzey performansına katkıda bulunan birçok çok yönlü uzantı, eklenti, harici hizmet ve eklenti ile sorunsuz entegrasyon sağlar.
 • Sayfa Yükleme Süresini Artırma. Bluehost, yüksek çalışma süresi oranları ile birlikte gelişmiş sayfa yükleme süresi ile sonuçlanan sorunsuz web sitesi performansını da garanti eder. Sistem, genel web sitesi yük parametreleri ve trafik hacminden bağımsız olarak web sitesi performansını artıran bir dizi entegre özellik ve araçla birlikte gelir.
 • Bluehost Pazar Yeri. Hosting sağlayıcı, küçük işletme web sitesi özelleştirmesini ve performansını ideal olarak artıran güçlü bir entegre eklenti, uzantı, komut dosyası ve eklenti pazarıyla birlikte gelir. Ayrıca, WordPress için geliştirilen zengin iş şablonları koleksiyonundan seçim yapmak mümkündür..
 • Gelişmiş Güvenlik. Bluehost, iş projeleri için çok önemli olan web sitenizin güvenliği ve veri korumasına özel önem verir. Barındırma sağlayıcısı, Spam Hammer, Spam Uzmanları ve diğer güvenlik özellikleriyle birlikte hotlink koruma araçlarını kullanır.

Bluehost Küçük İşletmeler İçin İyi mi? Bluehost küçük işletme web siteleri için güvenilir ve işlevsel bir hosting sağlayıcısıdır. Platform herhangi bir ücretsiz plan sunmuyor, ancak bu ücretli aboneliklerinin uygun maliyetli maliyeti ile telafi ediliyor. En ucuz planın fiyatı aylık 2.95 dolar. Bu maliyetle elde edeceğiniz şey ücretsiz SSL Sertifikası bağlantı seçeneği, sınırsız bant genişliği, ücretsiz bir alan adını işletme web sitenize bağlama fırsatıdır (eğer henüz sahip değilsen) ve daha birçok avantaj.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Bookmark – Yapay Zeka Destekli Küçük İşletmeler için Web Platformu

Bookmark - Yapay Zeka Destekli Küçük İşletmeler için Web Platformu

Bookmark – küçük işletme web siteleri oluşturmak için kullanılan en iyi yapay zeka destekli web platformudur. Bulut tabanlı web sitesi oluşturucu, işe özgü seçeneklerle doludur ve iyi yapılandırılmış projeler oluşturmanıza olanak tanır. Platformla başlatılan işletme web siteleri ve çevrimiçi mağazalar güvenilir görünüm ve mükemmel performansa sahiptir. Şimdi en etkileyici Yer İşareti özelliklerinin listesini sağlamanın tam zamanı:

 • AIDA Asistanı. Gelişmiş AIDA nedeniyle (göz açıp kapayıncaya kadar işlevsel bir işletme web sitesi veya çevrimiçi bir mağaza oluşturabilirsiniz) (Yapay Zeka Tasarım Asistanı) aracı. Web sitesi oluşturma sürecinin tamamı birkaç dakikadan uzun sürmez, sonuç kesinlikle herkesi etkileyecektir – bu yüzden fonksiyonel AIDA! Yalnızca işletme bilgilerinizi sağlayın ve asistanın sizin için web sitesini oluşturma şeklini izleyin.
 • Entegre İş Şablonları. Bookmark, niş gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz standart şablonlara sahip değildir. Yapı olarak farklılık gösteren ve varsayılan olarak duyarlı olan geniş bir ücretsiz entegre tema seçenekleri sunan AIDA’dır. Küçük işletme veya e-Ticaret web sitenizde çalışmaya başlamak için bunlardan birini seçin.
 • Çok Dilde Destek. Platform 50’den fazla dili destekliyor, bu web sitesi dili sürümlerini oluşturabildiğiniz için yurtdışındaki hedef kitleye ulaşmak için ihtiyacınız var.
 • İşletme Web İstatistikleri. Web sitesi oluşturucu, entegre istatistik toplama araçlarını kullanarak işletme web sitenizin performansını izlemenizi sağlar. Bulunduğunuz herhangi bir konumdan hızlı ve etkili web sitesi yönetimine izin veren birden fazla mobil uygulama da vardır.

Yer İşareti Küçük İşletmeler İçin İyi mi? Bookmark, gelişmiş Yapay Zeka özelliğini kullanarak iş web sitelerine başlamak isteyen girişimciler için oldukça iyi bir seçimdir. Basit bir site başlatmak için Bookmark’ı ücretsiz kullanabilirsiniz. Premium paketlerin maliyeti oldukça uygun. Tam özellikli bir işletme veya e-Ticaret sitesi almak için iki ücretli abonelikten birini seçebilirsiniz. Maliyetleri, dahil edilen şartlar ve özelliklere göre aylık 11,99 ile 24,99 dolar arasında değişmektedir.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Ucraft – Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturmak için Uygun Fiyatlı Araç

Ucraft - Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturmak için Uygun Fiyatlı Araç

Ucraft – küçük işletme web sitelerini başlatmak ve yönetmek için uygun fiyatlı bir DIY web sitesi oluşturucusudur. Sistem herhangi bir iş görevini tamamlamak için harika çalışıyor. Bu, iş web sitelerini, açılış sayfalarını, blogları ve diğer projeleri başlatmak ve yönetmek isteyen ilk zamanlayıcılar ve web tasarım uzmanları için güzel bir seçimdir. Ucraft ile oluşturulan web siteleri duyarlı,% 100 özelleştirilebilir ve web mağazalarının yönetimi kolaydır. Çağdaş görünüm ve hislerine katkıda bulunan tam ekran bloklar ve düz tasarımla birlikte gelirler. Web sitesi oluşturucu şu anda aşağıdaki özelliklere erişim izni veriyor:

 • e-Ticaret Platformu. Platformun entegre e-ticaret motorunun kullanımı, çevrimiçi bir mağaza açmak için bir hedef arayan herkes için kolaydır. Sistem, web mağazası oluşturma işlemini basitleştiren e-ticarete özgü özelliklerin bir listesini sağlar. Bunlar arasında ürün kataloğu, entegre alışveriş sepeti, resim yükleme ve kurulum, sosyal medya entegrasyonu, 8 popüler ve kârlı satış kanalı ile bağlantı kurma, indirim kampanyaları düzenleme ve tutma, seçilen ürünler için indirim kodları vb. ve seçim seçenekleri konum boyutuna bağlı olan ödeme seçenekleri.
 • Blog. Hizmetin bloglama işlevselliği etkili Makaleler App uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu özellik, blogları başlatmayı veya mevcut web sitelerine haber bölümleri eklemeyi mümkün kılar. Kullanıcıların istedikleri makaleleri paylaşabilmeleri için her gönderiye bir yayın yapmak, yeni blog sayfası düzenleri oluşturmak, yorum sistemlerini entegre etmek, sosyal medya düğmelerini bağlamak yalnızca birkaç dakika sürer.
 • Ücretsiz Açılış Sayfası Oluşturucu. Ucraft, fikirlerinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sergilemek, organik trafik çekmek, potansiyel müşteriler oluşturmak ve diğer iş hedeflerine ulaşmak için kaliteli açılış sayfaları oluşturmanıza ve güncellemenize olanak tanıyan ücretsiz bir Açılış Sayfası Oluşturucu’ya sahiptir. Hizmetin tasarım koleksiyonunda seçim yapabileceğiniz birçok açılış sayfası şablonu var.
 • Ücretsiz Logo Oluşturucu. Ucraft’ın bir diğer önemli özelliği ise ücretsiz Logo Oluşturucusu. İster mevcut işletme logonuzu geliştirmek ister yepyeni bir logo oluşturmak isteyin, araç bunu kolaylıkla yapmanızı sağlar. Tasarımını ve stilini artırmak için standart simgelerden benzersiz bir logo tasarlayabilir veya kendi logonuzu yükleyebilirsiniz. Web sitenizin logosunu kişiselleştirmek için renk düzenleri, başlıklar, yazı tipleri, şekiller, stiller, boyutlar ve diğer birçok tasarım parametresini deneyebilirsiniz. Ayrıntılı talimatlar, görevi kolayca tamamlamanıza ve mükemmel sonuç almanıza yardımcı olacaktır..
 • İş Şablonları. Ucraft şablon koleksiyonu o kadar zengin değil. Yalnızca 63 ücretsiz profesyonel duyarlı şablonu içeren, yaratıcı özgürlüğe izin verir ve seçilen temaları kişiselleştirmek için kod enjeksiyon seçeneği sunar. Tipografi, UI Kiti ve form oluşturucu ve düzenden oluşan bir dizi Tasarımcı Araçları, Ucraft tasarım özelleştirme seçeneklerinden en iyi şekilde yararlanmayı mümkün kılar.

Ucraft Küçük İşletmeler İçin İyi mi? Fiyat yönünden bahsetmişken, web sitesi oluşturucu, sistemin sunduğu tüm özellikleri ve hizmetleri açıklamanızı sağlayan 14 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor. Platform aynı zamanda birçok kısıtlama ile birlikte gelen ve sadece kişisel web oluşturma ihtiyaçları için iyi çalışan sınırsız ücretsiz plana sahiptir. Ücretli aboneliklere göre, Ucraft’ın üç seçeneği var, en ucuzu size 10 $ / mo.

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

SITE123 – En Kolay Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 - En Kolay Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 – küçük işletme web sitesi geliştirme için en kolay, ücretsiz ve işlevsel bulut web sitesi oluşturucusudur. Kullanışlı bir WYSIWYG editörü sunar ve çok yönlü projeler geliştirmeyi mümkün kılar. Hizmet, basitliği, sezgisel web oluşturma yaklaşımı ve rahatlığı ile bilinir. Web tasarım uzmanlarına sunacak çok şey var ve yeni başlayanlar için de oldukça anlaşılabilir. SITE123 ile bir iş projesi başlatmakta haklıysanız, şimdi öne çıkanların listesini göz önünde bulundurun:

 • Duyarlı İş Şablonları. Hepsi bir arada web sitesi oluşturucu, çok çeşitli duyarlı şablonlarla birlikte gelir. Çok yönlü ve özgürler. Birden fazla iş alanına geliyorlar ve uzmanlaştığınız niş açısından etkili bir şekilde özelleştirilebilirler. Beğendiğiniz bir şablon bulamazsanız, sıfırdan bir web sitesi tasarlayabilirsiniz. Bu da çaba ve zaman gerektirmez.
 • Sosyal Medya Entegrasyonları. Web sitesi oluşturucu, sosyal ağ hesapları yoluyla iş popülaritenizi artırmanıza olanak tanır. Bu, iş ortaklarınıza / müşterilerin yaklaşan iş etkinliklerini, güncellemeleri, haberleri ve özel teklifleri bilmenizi sağlamanın kesin yoludur.
 • Çok Dilde Destek. SITE123 çok dilli destek sunar. Sonuç olarak, yurtdışına ulaşmayı planladığınız hedef kitleye göre gerekli sayıda web sitesi dili sürümü oluşturabilirsiniz.
 • e-Ticaret Motoru. Web sitesi oluşturucu kullanışlı ve etkili bir e-Ticaret modülü ile birlikte gelir. Kullanımı, çok sayıda seçenek ile güçlü çevrimiçi mağazaların başlatılmasına ve yönetilmesine izin verir. Ürün çeşitliliğini yönetebilir, ödeme / gönderim ayrıntılarını ayarlayabilir, indirim kuponlarını başlatabilir ve güncelleyebilir, PayPal ödeme seçeneklerini yönetebilirsiniz vb..
 • Form Oluşturucu. SITE123 ile küçük bir işletme web sitesi kurmayı planlıyorsanız, entegre çevrimiçi Form Builder’ı sizin için kesinlikle kullanışlı olacaktır. Araç, kaliteli entegre çevrimiçi formlar oluşturmanıza olanak tanıyan bir dizi özel form düzenleri, tasarım özelleştirme araçları ve öğeleriyle birlikte gelir.

SITE123 Küçük İşletmeler İçin İyi mi? SITE123 ile oluşturulan küçük işletme web siteleri çekici görünüyor ve oldukça işlevsel. Hizmeti kullanmanın maliyeti aylık 10.80 $ ile 28.80 $ arasında değişmektedir. Ücretli bir çözüm seçmeden önce özellikleri test etmek için yeterli olan ücretsiz bir plan da vardır. Ücretler, planların ima ettiği işlevsellik açısından farklılık gösterir.

SITE123’ü Ücretsiz Deneyin

Gator – HostGator’dan Basit ve Kullanışlı Web Sitesi Oluşturucu

Gator - HostGator'dan Basit ve Kullanışlı Web Sitesi Oluşturucu

Gator – başlangıçta çok az web tasarımı deneyimi olan veya hiç olmayan deneyimsiz kullanıcıları hedefleyen basit ve kullanışlı bir web sitesi oluşturucusudur. Hizmet, dünyanın en tanınmış barındırma sağlayıcılarından biri olan HostGator tarafından yönetilir ve yönetilir. Sistem, sezgisel bir sürükle ve bırak web sitesi editörü, iyi özelleştirilmiş şablonların bolluğu ve web tasarım zorluğunu en aza indiren güzel özellik seti ile birlikte gelir. Gator, temel amacı belirli ürünlerin / hizmetlerin tanıtımını ima eden kişisel web sitelerinin, blogların ve küçük işletme projelerinin geliştirilmesi için iyi çalışır. Web sitesi oluşturucunun temel özellik seti aşağıdaki gibidir:

 • Sosyal Medya Entegrasyonu. Bu, web sitesi oluşturucunun Twitter, Facebook, Instagram gibi dünyaca popüler hizmetlerden doğrudan web sitenize içerik eklemeyi mümkün kılan en güçlü noktalardan biridir. Ödül verici web varlığını sağlamak için sosyal medya düğmelerine, zengin resim galerilerine, canlı yayınlara ve diğer araçlara erişeceksiniz.
 • Entegre analitik. Gator ayrıca, web sitenizin performansıyla ilgili yararlı bilgilerin izlenmesine izin verir, Böylece trafik akışını, dönüşümü ve web sitesi terk oranlarını kontrol etmeniz sizin için daha kolay olacaktır. Hangi fiyatlandırma planını seçerseniz seçin, bağlı SSL Sertifikası, mobil kullanıma hazır tasarımlar ve alan adı ile birlikte gelir.
 • Uygulama marketi. Ayrıca, web sitesi oluşturucu, gelişmiş sayfa içi web sitesi özelleştirme için birçok eklenti, widget ve uygulama sunan büyük bir entegre App Market’e sahiptir. Pazar tüm kullanıcı kategorileri için ücretsizdir.
 • İş Şablonları. Gator şablon koleksiyonu oldukça etkileyicidir, ancak diğer popüler hizmetlerle karşılaştırıldığında o kadar zengin değildir. Web sitesi oluşturucu, kullanıcıların seçimini basitleştirmek için tematik kategorilere ayrılmış duyarlı şablonlar sunar. Bununla birlikte, Gator şablonlarının oldukça standart olduğunu ve farklı yaratıcı odağa sahip web siteleri için iyi çalışmadığını unutmayın (örneğin portföyler gibi).
 • HostGator Barındırma. Web sitesi oluşturucusunun yadsınamaz bir özelliği, seçilen aboneliğe bakılmaksızın sınırsız depolama alanı ve bant genişliği sağlayan varsayılan olarak HostGator barındırma özelliğiyle birlikte gelmesidir. Bu, yükleme hızı ve diğer önemli teknik parametreler hakkında hiçbir endişeniz olmadan web sitenize sınırsız miktarda içerik yükleyebileceğiniz anlamına gelir..

Gator Küçük İşletmeler İçin İyi mi? Web sitesi oluşturucusunun fiyatlandırma politikası oldukça ılımlı. Platform, seçtiğiniz abonelik dönemine bağlı olarak maliyeti azalan üç fiyatlandırma planı sunar. Kesin olmak gerekirse, sisteme bir ay, bir / iki yıl kayıt yaptırmak mümkündür. Süre ne kadar uzun olursa – planın nihai maliyeti o kadar az olur ve günlük çalışmasında daha fazla para kazanırsınız.

Bu nedenle, platformun üç ücretli planı vardır: Başlangıç, Premium ve e-Ticaret. Planların maliyeti, buna karşılık ayda 3,84 $, 5,99 $ ve 9,22 $ ‘ı oluşturur ve 2 yıllık bir aboneliği tercih etmenizi sağlar. Gator’un ücretsiz bir plan veya deneme sunmadığına dikkat edin, bu da ücretli seçeneği en baştan seçmeniz gerektiği anlamına gelir..

Şimdi Gator’u deneyin

Web Sitesi Oluşturucuları Küçük İşletmeler İçin İyi mi??

Web sitesi oluşturucuları küçük işletme web sitelerinin geliştirilmesi için harika çalışır. Bu platformlar, diğer web oluşturma araçları tarafından sunulamayan birçok avantaj sağlar. Şimdi bunlardan bazılarına göz atın:

 • Kolaylık ve Kullanım Kolaylığı. Web sitesi oluşturucuları, yeni başlayanlar için bile ustalaşması kolay bir dizi araçla birlikte gelir. Bunun nedeni, sistemlerin programlama becerilerinin farkında olmayan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış olması ve ayrıca yetenekli web tasarımcıları için gelişmiş işlevsellik sunmasıdır..
 • Kodlama Becerisi Gerekmez. Burada web tasarım süreci sezgisel ve basit olduğu için kodlama temellerini öğrenmek zorunda değilsiniz. Sonuç olarak, sistemler ile oluşturulan web siteleri mantıksal olarak yapılandırılmıştır ve iyi tasarıma sahiptir..
 • İş Odaklı Özellikler. Küçük işletme web sitesi üreticileri bu çok niş için özel birçok özellik ile geliyor. Performansını artırmak ve iyi sonuç elde etmek için projeye entegre edebileceğiniz widget’lar, uygulamalar ve uzantılar sunar.
 • Şablonlar. Sistemler, farklı alanlara uyması için işe özel birden fazla şablon sunar. Genellikle müşterinin rahatlığı için farklı cihazlarda kullanılabilecek şekilde mobil cihazlar için optimize edilmiştir.
 • Uygun fiyatta. Web sitesi kurucularının hakim tutarı esnek fiyatlandırma politikasına sahiptir ve belirli kullanıcı ihtiyaçlarını ve bütçelerini karşılamak için farklı maliyet seçenekleri sunar. Planın seçimi genellikle ulaşmayı planladığınız hedefe ve ihtiyacınız olan iş geliştirme hizmetlerinin çeşitliliğine bağlıdır..

Sonuç olarak

Tam özellikli bir küçük işletme web sitesi oluşturucuya sahip olmak kendi başına bir avantajdır. Bu, işletme tanıtımınızı etkili bir şekilde artırabilen, böylece trafik büyümesine ve kâr yaratmaya katkıda bulunabilecek en çok satan araçtır.

Bir web tasarım uzmanı olmasanız bile, iş web sitenizi kendi başınıza başlatmak ve yönetmek hala mümkündür. Bu web tasarımcıları işe büyük bütçeler yatırım gereğini önlemek nasıl. Aynı şekilde, uzun vadede düşük kaliteli bir proje alma riskiyle karşılaşmazsınız veya güvenlik endişeleriyle karşılaşmazsınız. Web sitesi oluşturma sürecinin tamamını sıfırdan kontrol eden sizsiniz ve web sitesi oluşturucularının büyük yardımı olacak.

Web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir web sitesi oluşturucusunun seçimi oldukça sorumludur, ancak bu gerçeğin sizi hayal kırıklığına uğraması gerekmez. Son seçimi yapmadan önce, makalede belirtilen platformların size sunabileceği tüm özellikleri göz önünde bulundurun. Gerçek web oluşturma ihtiyaçlarınızın gerçekleştirilmesi başarınızın anahtarıdır.

İster mevcut işinizi çevrimiçi yapın, ister web’de kazanmaya başlayın, ilk adım kendi web sitenizi oluşturmaktır. Yukarıda belirtilen web sitesi oluşturucularından herhangi biri size bu konuda yardımcı olacaktır.

Ücretsiz bir İşletme Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map