En İyi Medikal Web Sitesi Kurucuları

En İyi Medikal Web Sitesi Kurucuları


Tıbbi bir web sitesi başlatmak, gerekli niş beceri ve uzmanlığa sahip olmayan kullanıcılar için genellikle deneme ve karmaşık bir süreç haline gelir..

Peki ya müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için gerçekten kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız varsa ve minimum güçlük ve zaman kaybı ile nasıl oluşturacağınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa? Web sitesi oluşturucularının size büyük yardımı olacak.

Web sitesi oluşturucuları, teknoloji konusunda bilgili olmayan kullanıcıların ihtiyaçları ve yetenekleri göz önünde bulundurularak özel olarak oluşturulur. Süper kolay ve kullanışlı. Çoğu durumda, sıfırdan bir web sitesi oluşturmak onlarla birkaç saat meselesi – çok sezgisel ve basit! Bu sistemler, bir dizi niş özel (tıbbi) web geliştirme sürecini herkesin kullanabileceği ortak bir prosedüre dönüştürecek şablonlar, güçlü özelleştirme araçları ve çeşitli web tasarım seçenekleri. Özel tıbbi klinik, kişisel tıbbi web sitesi veya herhangi bir niş odaklı kaynak için bir web sitesine ihtiyacınız olsun, web sitesi oluşturucularını kullanmak kesinlikle makul bir çözümdür!

Doktorlar İçin En İyi Tıbbi Web Sitesi Oluşturucularından 7’sini Test ettik & doktorlar:

 1. WIX – En İyi Tıbbi Web Sitesi Oluşturucu (HIPAA uyumlu)
 2. uKit – Doktorlar için Kişisel Web Sitesi Kurucu
 3. Shopify – En İyi Tıbbi E-ticaret Yazılımı
 4. Ucraft – Doktorlar için En Kolay Web Sitesi Oluşturucu
 5. Bluehost – Tıbbi Web Sitesi için En İyi Hosting
 6. WordPress – Ücretsiz Platform (CMS) Herhangi bir Web Sitesi için
 7. SITE123 – Diş Hekimleri için Web Sitesi Oluşturucu & Klinikler

Böylesi bir seçim çeşitliliği, bu araçların sağladığı tüm web tasarım seçeneklerini araştıracak deneyimsiz kullanıcıları biraz karmaşık hale getirebilir. Bunlardan hangisi sizin bireysel web tasarım ihtiyaçlarınız için en iyi sonucu verir ve hangisi rakiplere üstün gelir? Ya da, belki de, bu platformların her birinin sunabileceği bir şey vardır?

Bu ve diğer soruları cevaplamak ve en uygun web oluşturma aracını seçmek, yukarıda listelenen platformların her birini gözden geçirmek mantıklıdır. Bu, bir tıbbi web sitesi başlatmak istiyorsanız tam olarak ne sunmaları gerektiğini öğrenmenin kesin yoludur. Şimdi başlayalım.

Wix – En İyi Tıbbi Web Sitesi Oluşturucu (HIPAA Uyumlu)

Wix - En İyi Medikal Web Sitesi Oluşturucu (HIPAA Uyumlu)

Wix – karmaşıklığına ve kullanıcıların kodlama bilincine bakılmaksızın tıbbi bir web sitesini başlatmak ve yönetmek için en iyi web sitesi oluşturucusudur. Platform, işletme popülaritenizi ve itibarınızı önemli ölçüde artırabilecek çok çeşitli özellikler ve araçlar sağlamaya hazırdır.

Sistem, kaliteli web varlığı arayan özel tıbbi klinikler veya aile doktorları için mükemmel bir seçimdir. İlk bakışta sezgisel ve anlaşılır. Herhangi bir web tasarım becerileri sistemi usta ve web tasarım görevleri tüm spektrum tamamlamak için kullanmaya başlamak için sahip olmak gerekmez. Wix web sitesi oluşturucu size sunmaya hazır:

 • Tıbbi Şablonlar. Wix, niş ile ilgili çeşitli alanlara uyan mobil kullanıma hazır tıbbi şablonlar koleksiyonuyla birlikte gelir. Şablonlar ücretsiz ve son derece özelleştirilebilir, böylece tıbbi klinikler ve merkezlerin web sitelerini, özel tıbbi uygulamaları, tıbbi uzmanları (beslenme uzmanları, diş hekimleri, psikologlar, psikiyatristler, terapistler, psikoterapistler gibi), alternatif tıp uzmanları, aile doktorları, lazer cerrahları vb. İşletme bilgilerinizi, konumunuzu, müşteri incelemelerinizi ve önemli olduğunu düşündüğünüz diğer içerikleri ekleyerek kişiselleştirilmiş bir görünüm verebilirsiniz..
 • HIPAA Uyumluluğu. Web sitesi oluşturucu HIPAA uyumlu, yani kişisel verilerinizin maksimum düzeyde korunmasını sağlar. Bu, Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Hesap Verebilirlik Yasası olarak herhangi bir tıbbi web sitesi için olması gereken faktörlerden biridir (HIPAA) hasta verilerinin hassas ve güvenilir bir şekilde korunmasına yönelik standartları belirler. Wix ile bir web sitesi başlatırken, gizli yazışmalarınız için platformla oluşturulan e-postayı kullanabilirsiniz. Bu, Wix’in G Suite’i posta hizmeti olarak kullandığı ve bunun karşılığında HIPAA Uyumlu olduğu için mümkündür..
 • Müşteri Etkileşim Widget’ları. Wix App Market, web sitenizin performansını artırmak için kullanabileceğiniz çok çeşitli müşteri etkileşimi widget’larına erişim sağlar. Bazıları şunları içerir: Etkinlik Takvimi, 123 Form Oluşturucu, Geri Arama, Çevrimiçi Kitap Randevuları, Canlı Sohbet, Wix Formları, Google Etkinlik Takvimi, Wix Rezervasyonları, Programlama Pro, Son Haberler, Wix Sohbet, Kişi Yönetimi + CRM vb..
 • Musteri degerlendirmeleri. Müşteri etkileşimi widget’larının yanı sıra, web sitesi oluşturucu, kullanıcıların işletme pazarlama perspektifinizi artırabilecek yorumlarını bırakmasına izin veren birden fazla uzantı ve eklenti arasından seçim yapma fırsatı sunar. Bunlar Müşteri Yorumları, Yorumlarım, Yorumlar, Yelp, Yorumlar +, Görüş Oluşturucu, Sosyal Görüşler, İnfuse Görüşler, Sesli Yorumlar+ ve daha fazlası.
 • Blog. Wix, bir blog’u tıbbi web sitenize bağlamanızı sağlayan güçlü bir blog motoruna sahiptir. Burası, web sitesi ziyaretçileri arasında tartışma başlatmak için tıbbi makaleler yayınlayabileceğiniz ve yorumlarını bırakmalarını sağlayabileceğiniz yerdir..
 • Wix Rezervasyonları. Tıbbi web siteniz, potansiyel ve düzenli hastalarınıza gerçek zamanlı modda çevrimiçi randevu rezervasyonu yapma, istişarelere kaydolma ve doğrudan web sitesinden ödeme yapma fırsatı sunmaktan kesinlikle yararlanacaktır. Wix Bookings uygulamasının kullanışlı olacağı yer burası.
 • forum. Tıbbi web sitenizin performansından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir başka özellik de, kullanıcı etkileşimi düzeyini artırmak için çok etkili olan bir Forum’dur. Bu, tıbbi alanla ilgili birden fazla konu, şube ve bölüm oluşturabileceğiniz yerdir..

Wix’in şu anda sınırsız kullanım süresi olan bir ücretsiz planı ve Standard ve Business / eCommerce olmak üzere iki tür ücretli aboneliği vardır. Varsayılan olarak sağlanan terimler, özellikler ve tasarım özelleştirme araçları bakımından farklılık gösterirler. Bu plan gruplarının her biri, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç başka aboneliğe ayrılmıştır. Standart planların maliyeti aylık 13 ABD doları ile başlarken, İş aboneliklerinin ücreti aylık 23 ABD doları ile başlar.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

uKit – Kişisel Web Sitesi Kurucu veya Doktorlar

uKit - Kişisel Web Sitesi Kurucu veya Doktorlar

uKit – Wix’e hoş bir alternatif ve aynı zamanda biraz daha basit. uKit doktorlar ve özel tıbbi klinikler için değerli bir çözümdür. Bununla birlikte, bu WYSIWYG web sitesi oluşturucusunun basitliği, etkili ve işlevsel bir tıbbi web sitesi tasarlayamayacağınız anlamına gelmez. Bu, ihtiyacınız olan bir web sitesinin türüne, işlettiğiniz işletmenin teknik özelliklerine ve belirlediğiniz hedeflere bağlıdır. Şimdi uKit özellik listesine bir göz atın:

 • Tıbbi Şablonlar. uKit, web oluşturma çabanızı en aza indirmek ve zamandan tasarruf etmek için aralarından seçim yapabileceğiniz zengin bir şablon sunar. Bu nedenle, tıp laboratuvarları, klinikler, tıbbi yardım, özel tıbbi laboratuvarlar, diş hekimleri, estetik kozmetik uzmanları, çocuk tıp merkezleri, özel psikologlar, aile doktorları vb. sistemin sunduğu şablonlar varsayılan olarak yanıt verir ve şirketinizin gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilir.
 • Widget Koleksiyonu. uKit widget koleksiyonu da oldukça kapsamlıdır. Tıbbi web sitenizin performansına mükemmel bir katkı sağlayacak uygulamaları ve uzantıları seçmenizi sağlar. En çok seçilen widget’lardan bazıları Çevrimiçi Sohbet, Sosyal Ağ Düğmeleri, Zaman Çizelgesi, Kullanıcı Yorumları, Hizmet Hesap Makinesi, Zamanlayıcı ve daha fazlası.
 • Canlı sohbet. Web sitesi oluşturucu, günün her saatinde web sitenizin ziyaretçileriyle bağlantıda kalmanızı sağlayan Canlı Sohbet özelliğini kullanma fırsatı sunar.
 • Geri Arama Özelliği. Bu widget’ın entegrasyonu, istemcilerin geri arama isteklerini web sitesinde bırakmasına izin verir, böylece belirtilen zamanda onlarla iletişime geçebilirsiniz. Bu hem siz hem de hastalarınız için uygundur.

uKit herhangi bir ücretsiz plan sunmaz, ancak web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli özelliklere sahip 4 plan vardır. Planların her biri, kullanıcıların web geliştirme tercihlerini ve gereksinimlerini gerçekten karşılarsa, sistemi anlamak için ücretsiz olarak test etmelerini sağlayan 14 günlük bir deneme süresine sahiptir. Ücretli aboneliklerin maliyeti 4 $ / ay ile başlar ve 12 $ / ay’a ulaşır, bu da oldukça makul bir yatırımdır.

Ayrıca bakınız: ukit incelemesi.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Shopify – En İyi Tıbbi e-Ticaret Yazılımı

Shopify - En İyi Tıbbi e-Ticaret Yazılımı

Shopify – tıbbi web sitelerini etkili bir şekilde başlatmak ve yönetmek için kullanılabilecek en iyi e-ticaret yazılımıdır. Platform, web sitesi geliştirme, yönetim, tanıtım ve pazarlamaya katkıda bulunan birden fazla e-Ticaret aracı ve özelliği sunar. Yazılım, gelişmiş güvenliği ve karşılaştırmalı sadeliği ile de bilinir. Hizmetin sunmaya hazır olduğu şudur:

 • Güçlü Senkronizasyon Seçenekleri. Shopify, tanınmış harici hizmetler ve pazar yerleri ile basit ve etkili bir senkronizasyon sağlar. Sonuç olarak, tıbbi web siteniz daha iyi performans sunarak daha yüksek müşteri katılımı ve memnuniyet oranı sunar.
 • POS Yazılımı. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ücretli hizmetler sunmak istiyorsanız, Shopify Satış Noktası özelliği ihtiyacınız olan şeydir. Web sitenizin işlevselliğini artırır ve müşteri oluşturma ve daha yüksek trafik akışına katkıda bulunur.
 • Ürün Yönetim Çözümleri. Tıbbi web sitesi geliştirme üzerinde çalışırken, aynı zamanda çekici sunum gerektiren tıbbi ürünler / ürünler ile birlikte özel teklifler / hizmetler görüntüleme ihtiyacı ile karşılaşabilirsiniz. Yazılımın sunduğu üst düzey ürün yönetimi seçenekleri nedeniyle, ayrıntılı açıklamalarıyla birlikte öğeler ekleyebilir, çekici gösteri pencereleri oluşturabilir, ürün koleksiyonları oluşturabilir, CSV dosyası içe / dışa aktarma özelliğini kullanabilirsiniz..
 • Arttırılmış gerçeklik (AR) – Shopify ayrıca Artırılmış Gerçeklik özelliği Web sitesi ile ilgili gerekli ürün / hizmetleri 3B modunda sunmanıza olanak tanır. Bu kesinlikle müşteri oluşturma ve elde tutma oranlarına, web sitenizin / işletme itibarınızın artmasına, daha yüksek trafik akışına vb..
 • Çok Dilde Destek. Shopify, birkaç dilde mevcut bir web sitesi başlatmak isteyen her kullanıcıya çok dilli destek sunar. Mesele şu ki, çok dilli web siteleri yabancı hastaların veya yurtdışından gelen turistlerin dikkatini çekmeye yardımcı oluyor. Bu, sonunda daha iyi iş sonuçlarına ulaşmaya yardımcı olur.

Shopify fiyatlandırma politikası makul ve yazılımın sunduğu entegre işlevselliğe de bağlı. Platformun ücretsiz bir planı yok, ancak platformun tüm özellik setini test etmenizi sağlayan 14 günlük ücretsiz bir deneme var. Yazılımı kullanmanın maliyeti 9 $ / ay ile başlar – bu en ucuz aboneliğinin fiyatıdır.

Ayrıca bakınız: Shopify incelemesi.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Ucraft – Doktorlar için En Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Ucraft - Doktorlar için En Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Ucraft – doktorlar için web sitelerini başlatmak ve yönetmek için yeterince özellikli bir DIY web sitesi oluşturucusudur. Sistem, entegre performansından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan kapsamlı özellik, araç ve seçenek koleksiyonuna erişim sağlar. Böylece onlarca özelleştirilebilir tasarıma, kişiselleştirme aracına, bloglamaya ve pazarlama çözümüne göz atabilirsiniz. En etkileyici Ucraft özelliklerinin listesi aşağıdaki gibidir:

 • Duyarlı Şablonlar. Çoğu web sitesi üreticisi gibi, Ucraft da tıp endüstrisi için özel olarak geliştirilmiş, önceden tasarlanmış duyarlı şablonlardan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Tasarımlar ücretsizdir ve istediğiniz zaman değiştirilebilir.
 • Ücretsiz Açılış Sayfası Oluşturucu. Tıbbi işiniz için bir açılış sayfası oluşturmayı planlıyorsanız, Ucrat kolaylıkla başlamanıza yardımcı olacaktır. Bu tür bir projeyi tasarlamak için gereken tüm entegre araçları kapsayan ücretsiz Açılış Sayfası Oluşturucu ile birlikte gelir.
 • Logo Oluşturucu. Henüz bir işletme logonuz yok mu? Daha etkili tıbbi web sitesi sunumu için bir tane tasarlamak ister misiniz? O zaman Ucraft’tan ücretsiz Logo Maker, görevi kolayca tamamlamanıza yardımcı olacak çok araçtır.
 • Çok Dilde Destek. Ucraft ayrıca çok dilli web sitelerinin geliştirilmesine de izin vermektedir. Birkaç kullanılabilirliği; projenizin dil versiyonları, fopreign hastaların ve doktorların sunduğunuz hizmetlerden faydalanmak için sizinle iletişime geçmesini mümkün kılacaktır..
 • Harici Entegrasyonlar. Ucraft etkileyici bir entegre araçlar ve web sitesi öğeleri koleksiyonuna sahip olsa da, Ucraft üçüncü taraf uzantılarını kullanmak hala mümkündür. Bazıları proje pazarlama, geliştirme ve promosyon potansiyelinizi artırmak için Intercom, Disqus, LiveAgent, Uservoice, Zendesk Chat, Jivosite, Facebook Messenger ve diğer widget’ları kapsar.

Ucraft fiyatlandırma politikası da değerli bir düzeydedir. Web sitesi oluşturucu, ilk kez kullanıcılarının entegre özellik setini test etmelerine izin vermek için tamamen ücretsiz bir aboneliğe sahiptir. Ayrıca burada Ucraft ile ücretsiz bir açılış sayfası başlatmak için bir fırsat var. Ücretli aboneliklerden birine yükseltme kararı veren kullanıcılar için, sistem en uygun fiyatlı, maliyeti 10 $ / ay olan Pro Web sitesi aboneliği olan birkaç ücretli plan sunuyor. 14 günlük ücretsiz deneme, her bir planın işlevselliğini test ederek ondan ne bekleyebileceğinizi öğrenmenizi sağlar.

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

Bluehost – Tıbbi Web Sitesi için En İyi Hosting

Bluehost - Tıbbi Web Sitesi için En İyi Hosting

Bluehost – Tıbbi web sitenizi saklamanızı ve işinizin çevrimiçi itibarını artıracak bir alan adı almanızı sağlayan güvenilir ve güvenli bir barındırma sağlayıcısıdır. Şirket kendini üst barındırma çözümü WordPress CMS tarafından önerilir. Platform, güvenilirlik, profesyonellik ve her şeyden önce satın alınabilirliğe değer veren binlerce kullanıcının popülerliğini ve tanınmasını kazandı. Platformun özellik seti aşağıdaki gibidir:

 • Kolay ve Hızlı WordPress Kurulumu. Hosting sağlayıcısı olarak Bluehost kullanarak WordPress ile tıbbi bir web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, platform CMS’yi tek bir tıklama ile yüklemenize izin verir. Bir acemi için bile basit ve hızlı.
 • Esneklik. Platform, üçüncü taraf hizmetleri ve uygulamaları ile çoklu entegrasyona izin verir. Web sitenizin performansını artırmanıza ve sistemin sunduğu tasarım özelleştirme seçeneklerini genişletmenize yardımcı olurlar.
 • Bluehost Pazar Yeri. Hosting sağlayıcı, web sitenizin performansını daha verimli ve gelişmiş hale getirmek için seçebileceğiniz zengin bir eklenti, uygulama ve komut dosyası pazarıyla birlikte gelir. WordPress, resim galerileri, bloglama ve e-Ticaret özellikleri, pazarlama ve web sitesi tanıtım araçları vb.İçin üçüncü taraf şablonlarını kullanabilirsiniz..
 • Güvenlik. Bluehost, çeşitli güvenlik özellikleri ve araçlarıyla da bilinir (Spam Uzmanı ve Spam Çekiç gibi, örneğin) web sitenizi üçüncü taraf kullanıcıların yetkisiz erişimlerine, spam saldırılarına ve diğer potansiyel tehditlere karşı korumayı teklif eder.
 • Yüksek Sayfa Yükleme Hızı. Bluehost, daha hızlı sayfa yükleme hızı süresi, trafik üretimi, kar artışı ve projenizin temel işlevsellik parametrelerinin geliştirilmesine yol açan yüksek çalışma süresi oranları sağlar.

Bluehost, abonelerine sunduğu fiyat politikası nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Barındırma sağlayıcısının ücretsiz bir planı yok, ancak ücretli abonelikleri herkes için uygun fiyatlı. En ucuz Bluehost planı, sınırsız bant genişliği, ücretsiz SSL bağlantısı, birden çok WordPress güncellemesi ve diğer zorunlu avantajlar sağlayan 2,95 $ / ay maliyete sahip.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

WordPress – Ücretsiz Platform (CMS) Herhangi bir Web Sitesi için

WordPress - Herhangi Bir Web Sitesi için Ücretsiz Platform (CMS)

WordPress – Tıbbi web sitelerinin geliştirilmesi için oldukça güzel bir seçim olan en popüler İçerik Yönetim Sistemidir. Platform, gelişmiş özellik seti, üst düzey tasarım özelleştirme araçlarının bolluğu, güçlü entegrasyon ve bloglama seçenekleri vb.Nedeniyle kendini ayırdı. WordPress vurgularının listesi oldukça geniştir ve aşağıdaki yönleri içerir:

 • Tıbbi Temalar. WordPress, hem entegre hem de web’de bulunan tıbbi şablonlar koleksiyonuyla birlikte gelir. Tasarımlar ücretsiz ve ücretli ve tıbbi niş ve web tasarım tercihlerinize en uygun olanı seçmek size kalmış. Potansiyel kötü amaçlı yazılım tehditleri nedeniyle daha önce hiç uğraşmadığınız web tasarımcıları tarafından geliştirilen şablonlara dikkat edin.
 • Tıbbi Web Siteleri için Eklentiler. CMS, hem ücretsiz hem de ücretli tıbbi web siteleri için inanılmaz bir entegre eklenti koleksiyonuna sahiptir. Bu tür uzantıların en başarılı örneklerinden bazıları TrendMD, Rezervasyon Takvimi, Treato, CometChat, Yerçekimi Formları, Etkinlik Takvimi, Nihai Randevu Rezervasyonu ve Çizelgeleme, Personel Listesi, PubMed Mesajları, DICOM (Tıpta Dijital Görüntüleme ve İletişim), Online Sağlık Hesaplayıcıları ve daha fazlası.
 • Blog. CMS başlangıçta, tam özellikli bir blogu tıbbi web sitenize bağlamanızı ve yönetmenizi sağlayan bir blog platformu olarak oluşturuldu. Bu, niş bloglar makaleleri yayınlayabileceğiniz, kullanıcı yorumlarını etkinleştirebileceğiniz ve web sitenizin ziyaretçilerinin ve potansiyel hastaların kesinlikle avantajı takdir edeceği diğer adımları tamamlayabileceğiniz yerdir..
 • Müşteri Etkileşimi Eklentileri. WordPress, projenizin daha iyi müşteri etkileşimi seçeneklerine katkıda bulunabilecek birçok entegre eklenti arasından seçim yapmanızı sağlar. Projeniz için seçebileceğiniz eklentiler arasında aşağıdakiler kesinlikle dikkate değer: Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri, Geri Arama Eklentisi İste, WP Bildirim Çubuğu Pro, İstemci Portalı Eklentisi, WP Müşteri Alanı ve daha fazlası.

WordPress başlangıçta ücretsiz bir CMS’dir. Bu, platformun temel özellik setini ücretsiz olarak indirebileceğiniz, yükleyebileceğiniz ve kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ancak projeyi yayınlamak için, barındırma ve alan adı seçimine dikkat etmeniz gerekir. Bu bakımdan, Bluehost’un en ucuz planıyla kullanımı ($ 2.95 / mo) en makul ve uygun maliyetli çözüm olacaktır. Ayrıca, tıbbi web sitesi performansınızı artıracak harici ücretli şablonlardan veya üçüncü taraf eklentilerden birini entegre etmeyi düşünebilirsiniz.

WordPress’i Şimdi Deneyin

SITE123 – Diş Hekimleri için Web Sitesi Oluşturucu & Klinikler

SITE123 - Diş Hekimleri ve Klinikler için Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 – yeni başlayanlar ve web tasarımı uzmanları için yıllarca niş uzmanlık ile aynı derecede harika çalışan basit ve kullanışlı bir DIY web sitesi oluşturucusudur. Platformun sunduğu tüm özelliklerden yararlanmak için kodlama becerilerine hakim olmanıza gerek yoktur. Önizleme seçeneğiyle birlikte kullanışlı bir sürükle ve bırak editörü, web sitesi geliştirme sürecinin tüm aşamalarını kontrol etmenizi sağlar. Tıbbi web sitesi tasarımınız üzerinde çalışırken, web sitesi oluşturucusunun sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Uygulama marketi. SITE123, zengin App Market’te bulunan birçok entegre uygulamaya, eklentiye ve widget’a erişim sağlar. Burada Canlı Sohbet Desteği, Analytics Araçları, Formlar, Galeriler, Rezervasyon, Sosyal ve daha pek çok işlevsel uzantıya göz atabilirsiniz..
 • Logo Oluşturucu. Web sitesi oluşturucu, henüz sahip değilseniz kendi tıbbi web sitesi logonuzu tasarlamanıza izin verir. Araç herkes için ücretsizdir ve kullanımı şaşırtıcı derecede kolaydır. Aynı şekilde, kendi işletme logonuzu yükleyebilir ve burada istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz..
 • Sosyal Medya Entegrasyonu. SITE123 tarafından sağlanan sosyal medya entegrasyon seçenekleriyle tıbbi web sitenizin itibarını artırmak çok daha kolay hale geliyor. Web sitesi oluşturucu, hedef kitlenin bu bilgileri zamanında öğrenmesini sağlamak için klinikle ilgili haberleri, güncellemeleri, etkinlikleri, planları ve programı sosyal ağlarda paylaşmanıza olanak tanır..
 • Çok Dilde Destek. Web sitesi oluşturucu, birçok dilde tıbbi bir web sitesi başlatabileceğiniz çok dilli destek sağlar. Bu, yabancı hastaların kliniğinizi bulmasını ve sağladığınız tıbbi hizmet yelpazesinden yararlanmak için sizinle iletişime geçmesini kolaylaştırır..
 • Serbest Form Oluşturucu. Çevrimiçi formları tıbbi web sitenizin herhangi bir bölümüne / sayfasına entegre etmeyi planlıyorsanız, SITE123 bunu ücretsiz Form Builder’ı kullanarak yapmanızı sağlar. Araç, tıbbi web sitesi uzmanlığınıza gelen birden fazla özel form düzenine ve entegre öğelere erişim sağlar.
 • Bloglama Platformu. SITE123, özellik yüklü bir blog oluşturmanıza ve performansını artırmak ve aktif kullanıcı tartışmalarını teşvik etmek için web sitenize bağlamanıza olanak tanır. Blogunuz, düzenli aralıklarla yeni yayınlarla güncelleyebilmeniz için gerekli sayıda bölüm ve konu içerebilir.

SITE123 sadece en basit bulut web sitesi üreticilerinden değil, aynı zamanda en uygun maliyetli platformlardan biridir. Platformun ücretsiz bir planı var, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz dört ücretli abonelik de var. Maliyetleri 10,80 $ / ay ile başlıyor.

SITE123’ü Ücretsiz Deneyin

Kendiniz Tıbbi Bir Web Sitesi Nasıl Oluşturulur

Tıbbi uygulamalarınızı web’de popüler hale getirmeyi amaçlıyorsanız, tıbbi bir web sitesinin açılması harika bir fikirdir. Bir web sitesi, potansiyel müşterilerinizin sağlık durumlarını iyileştirmek için ihtiyaç duyabilecekleri tüm gerekli bilgileri elde edeceği bir yer olabilir.

Bu tür bir web sitesine sahip olmak, sahiplerin her geçen yıl daha ciddi hale gelen niş rekabete dayanmasını da mümkün kılar. Aksi takdirde, yeni müşteriler çekmek için mükemmel bir fırsatı göz ardı etme riskiniz vardır. İstatistiklere göre, kullanıcıların yaklaşık% 80’i sağlık bilgilerini ararken çevrimiçi oluyor ve bunları sunmak için bir web siteniz olması gerekiyor.

Tıbbi hizmetler çok yönlü olduğu sürece, tüm tıbbi web siteleri de birbirinden farklıdır. Web sitenize en bilgilendirici hale getirmek için hangi içeriğin ekleneceğine karar vermek size kalmıştır. Bununla birlikte, tıbbi web sitenizin onsuz gidememesi gereken birkaç unsur vardır:

 • Online Hasta Formları. Bu formlar, kayıt formlarından başlayarak ve çevrimiçi randevu takvimi formlarına kadar çok yönlü olabilir. Ofise gitmeye gerek kalmadan ziyaretlerini kaydetme ve planlama fırsatı sunarak hastanızın yaşamını basitleştirin. Bu formların bulunmasını kolaylaştırın ve her zaman iyi çalıştıklarından emin olun.
 • Haberler ve Uyarılar. Haberleri güncellemek ve tıbbi uygulamanızla ilgili önemli uyarıları yayınlamak, hastalarınızın toplum yaşamına katılımınız konusunda kendilerine güven verecektir. Bu aynı zamanda web sitenizin arama motorlarında daha yüksek sıralamaya katkıda bulunacaktır.
 • Forum ve Blog. Çevrimiçi tıbbi bilgi arayan kullanıcıların% 80’inden fazlası ile bir forum ve blog bölümleri eklemek akıllıca bir fikir gibi görünüyor. Hastalarınıza sağlıkla ilgili makaleler sağlamanın ve tartışmalara katılmalarını sağlamanın en iyi yolu budur.
 • Hizmetler. Hastalarınızı, sunmaya hazır olduğunuz tıbbi hizmetler listesinden haberdar edin. Fiyat listesini ve sigorta bilgilerini unutmayın (varsa).
 • Online Danışman. Çevrimiçi danışmanın bulunması, acil tavsiyeye ihtiyaç duyan veya web sitenizde gerekli bilgileri bulamayan hastalar için dikkate değer bir avantajdır..
 • İletişim bilgileri. Her bir sayfada iletişim bilgilerinizi görüntülemek mantıklıdır – hem üst köşede hem de altbilgide. Ayrıca adresinizi ve haritalarınızı, telefon numaranızı, sosyal ağ hesabınızı, geri bildirim formunuzu vb. İçeren ayrı bir Bize Ulaşın sayfası olmalıdır..

Sonuç olarak

Bir web sitesi başlatmak işinizin ilerlemesinde önemli bir adımdır. Bir web sitesi oluşturucunun kullanılması, sürecin daha basit ve daha uygun fiyatlı olmasına rağmen etkili ve ilgi çekici hale gelmesine yardımcı olur. Bu platformlar, tıbbi bir web sitesi tasarlamak için gereken süreyi azaltmaya izin verir, böylece profesyonel bir web tasarımcısı işe alma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Tabii ki, hemen hemen her tür iş için onlarca özel web yayıncılığı çözümü vardır, bunlar özellikle sağlıkla ilgili web siteleri oluşturmaya yöneliktir. Bu tür web hizmetleri şüphesiz tıbbi bir web sitesi oluşturmak için harika bir yerdir, ancak bağımsız bir uygulayıcı için çok pahalı olabilir.

Hem güçlü hem de dikkat çekici bir tıbbi web sitesine ihtiyacınız varsa, Wix bir numaralı seçiminizdir. Çeşitli tıbbi şablonlar ve çok yönlü kişiselleştirme araçlarıyla, kalabalığın arasından sıyrılmak için bir web sitesi yapmanıza izin verir. uKit, Wix’e daha basit bir alternatiftir, ancak aynı zamanda çarpıcı bir tıbbi web sitesi oluşturmak için harika web tasarım seçenekleri sunar. Hangi seçimi yaparsanız yapın, sonuç çabaya ve zamana değecek!

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map