En İyi Moda Web Sitesi Kurucuları

En İyi Moda Web Sitesi Kurucuları


Bir moda web sitesi oluşturmanın, daha önce web tasarımına hiç katılmamış ve sürecin nasıl yapılması gerektiği hakkında çok az bilgisi olan veya hiç bilgisi olmayan bir kişi için oldukça zor bir görev olabileceğini söylemeye gerek yok. Eğer gerçekten bir güzellik / moda web sitesi başlatmak niyetindeyseniz, bu amaçla web sitesi oluşturucularını kullanmayı denemek mantıklıdır.

Bu sistemler başlangıçta teknik olmayanların ihtiyaçları ve yeterliliği göz önünde bulundurularak oluşturulur, ancak profesyonellere sunacak çok şeyleri vardır. Bu seçenek hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ardından, en popüler çağdaş web sitesi üreticilerinin avantajlarını keşfetmek için incelemeyi okumaya devam edin.

En İyi Salon Web Sitesi Oluşturucularından 7’sini Test ettik:

 1. Wix – Güzellik Salonları için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. uKit – En Ucuz Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu
 3. WordPress – Moda veya Güzellik Endüstrisi için CMS Blogu
 4. Weebly – Bronzlaşma Salonu Web Sitesi Oluşturucu
 5. Bookmark – Kuaförler Web Sitesi Oluşturucu
 6. SITE123 – Çevrimiçi Portföy için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu
 7. Ucraft – Kuaför Salonu Web Sitesi Kurucu

Yukarıda listelenen web sitesi oluşturucularının temel özelliklerini inceleme ve karşılaştırma zamanı gelmiştir. Umarım bu size yardımcı olacaktır doğru seçimi yap özellikli bir moda / güzellik web sitesi başlatmak için.

Wix – Güzellik Salonları için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix web sitesi oluşturucu

Wix – özellik seti, kaliteli bir moda / güzellik salonu web sitesini başlatmayı ve yönetmeyi mümkün kılan üst düzey bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, kullanım kolaylığı, rahatlık, çoklu fiyatlandırma seçenekleri, değerli performans ve sezgisel web tasarım yaklaşımını kapsar. Karmaşık kodlama nüansları ile savaşmaya ve sistemin inceliklerini öğrenmeye gerek yoktur. İhtiyacınız olan şey platforma kaydolmak, bir tema seçmek ve projeniz üzerinde çalışmaya başlayın, oluşturduğu basit ve anlaşılır yönergeleri ve ipuçlarını izleyerek. Gerçekten çok kolay. Sistemi ünlü bir niş lideri yapan özelliklerin listesi:

 • Moda & Stil Web Sitesi Şablonları – Platform, mobil kullanıma hazır niş odaklı modadan oluşan muhteşem bir koleksiyona erişim sağlıyor & stil şablonları. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç örnek var. Bir model ajansı, bir giyim markası, bir model kitap, bir tasarımcı pop-up mağazası, bir moda tasarımcısı butiği veya moda ile ilgili başka herhangi bir projeyi başlatmayı planlıyorsanız, kesinlikle bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tema bulacaksınız. Toplamak.
 • Wix Moda Widget’ları ve EklentileriWix Uygulama Marketi projenize işlevsellik katacak çok sayıda ücretsiz ve ücretli widget koleksiyonuna erişim sağlar. Seçebileceğiniz ve projenize entegre edebileceğiniz en popüler eklentilerden bazıları Müşteri Yorumları, Etkinlik Takvimi, Tidio Canlı Sohbet, Slider Öncesi ve Sonrası, 123FormBuilder, Wix Pro Galerisi, Scheduling Pro, Geri Sayım Sayacı ve arasında iletişim kuran diğer widget’ları içerir. siz ve kullanıcılar daha etkili ve ilgi çekici.
 • e-Ticaret Motoru – Wix, bir web mağazasını moda web sitenize bağlamanızı ve ürünlerinizi / hizmetlerinizi çevrimiçi satmaya başlamanızı sağlayan entegre bir e-ticaret motoruyla birlikte gelir.
 • Wix ADIYapay Tasarım Zekası aracı farklı web tasarım becerilerine ve deneyim oranına sahip kullanıcıların (ve hatta onlarsız) sorunsuz ve hızlı bir şekilde profesyonel web siteleri oluşturmasına olanak tanır. Bu, sizin için otomatik olarak sizin için bir web sitesi tasarlayacak olan, sistem tarafından daha fazla kullanılacak moda ile ilgili bilgilerinizi göndererek yapılır..
 • Bloglama ve Forum – Web sitesi oluşturucu bir blog’u veya bir blog’u forum sayfası aynı anda birçok avantaj elde etmek için moda web sitenize. Böylece, kullanıcılarla iletişim kurabilir, tartışma başlatabilir ve tutabilir, moda ile ilgili makaleler, incelemeler yayınlayabilir, video ve resim galerilerini entegre edebilir, yorum yapma seçeneğini vb. Etkinleştirebilirsiniz. Bu eylemler sonunda web sitenizin performansını artırmanıza ve müşteri güveni oluşturmanıza yardımcı olur.

Wix, bir moda web sitesi başlatmak gibi bir niyetiniz varsa, gitmeniz gereken bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, özel ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamak için esnek terimler ve fiyatlandırma seçenekleri sunar. Ücretli aboneliklerden birine geçmek için hizmeti ücretsiz bir planla keşfetmeye başlayabilirsiniz. Wix şu anda standart ve ticari / e-ticaret web siteleri için planlar sunmaktadır. İlgilendiğiniz plana ve şartlara bağlı olarak aylık 13 $ ila 500 $ arasında değişmektedir. Ayrıca, web sitesi oluşturucusu düzenli olarak, özellikle platformu kullanmaya başladığınızda büyük tasarruf etmenizi sağlayan indirimler, bonuslar ve özel teklifler sunar..

Wix’i Ücretsiz Deneyin

uKit – En Ucuz Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

uKit web sitesi oluşturucu

uKit – küçük işletme projeleri oluşturmak için kullanılan basit ve uygun fiyatlı bir platform olarak öne çıkan popüler bir web sitesi oluşturucusudur. Sistemle bir moda / güzellik web sitesi başlatmak, ilk kez ve web tasarım profesyonellerine sunduğu özelliklerin ve tasarım özelleştirme seçeneklerinin bolluğu nedeniyle uzun sürmez. uKit, sezgisel gösterge paneli, birden çok niş özel özellik ve araç, uygun maliyetli planlar ve basit gezinme özellikleriyle birlikte gelir. Şimdi ayırt edici özelliklerinden bazılarına göz atın:

 • Duyarlı Moda Şablonları – uKit, modaya uygun duyarlı şablonlardan oluşan ayrı koleksiyonlara sahiptir. Bunlara Moda Modeli temaları ve Giyim dahildir & Ayakkabı tasarımları. İster bir giyim mağazası, ister bir tasarımcı butiği, süper model web sitesi, bir moda veya çocuk giyim mağazası, kesinlikle burada özelleştirme için bir şablon bulacaksınız. Seçim gerçekten muhteşem ve çok yönlü.
 • Widget Koleksiyonu – uKit widget’ları, moda web sitenize olağanüstü işlevsellik kazandırmak için mükemmel bir yol sağlar. Projeniz için kullanabileceğiniz widget’lar arasında Yorumlar, LiveChat, uCalc Online Hesap Makinesi, Sosyal Ağlar, Slideshare, Zaman Çizelgesi ve Adımlar, Video, SendPulse, Google Haritalar, PRO Tablolar widget’ı vb..
 • Kapsamlı Galeri Oluşturma Seçenekleri – uKit, çok çeşitli görüntü / video entegrasyonu ve düzenleme seçenekleri sayesinde çarpıcı video ve fotoğraf galerileri oluşturmanıza olanak tanır. Sistem, fotoğrafları kırpmayı, filigranları silmeyi, popüler video barındırma sunucularından ve kanallarından video bağlantıları eklemeyi, video görüntüleme parametrelerini ayarlamayı, arka plan videolarını vb. Ayarlamayı mümkün kılar. Daha fazla rahatlık için, gerektiğinde bunları ve diğer özellikleri etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz. dahil olan herhangi bir kod / kod entegrasyonu.
 • e-Ticaret Seçenekleri – uKit ile web mağazaları oluşturabilir ve moda web sitenize bağlayabilirsiniz. Web sitesi oluşturucu bunu iki yoldan biriyle – Ecwid eklentisi entegrasyonu veya yerleşik e-Ticaret widget’ını bağlayarak. Seçim, web mağazanızın bina ihtiyaçlarına, zamanına ve çevrimiçi mağazayı özelleştirdiğiniz becerilere bağlıdır.

uKit, herkes için uygun fiyatlı makul fiyat politikası ile gelir. Sistem, özellik setini ve çeşitli abonelikleri test etmeyi sağlayan 14 günlük ücretsiz bir denemeye sahiptir. Ücretli planların maliyeti, yıllık ödemeler yaptığınızda sadece $ 12 / ay’a ulaşmak için 4 $ / ay ile başlar. Sistem ayrıca, gelişmiş web sitesi güvenliği kurulumu için ücretsiz SSL Sertifikası bağlantı özelliği sağlar.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Moda veya Güzellik Endüstrisi için CMS Blogu

WordPress web sitesi oluşturucu

WordPressdünyaca ünlü İçerik Yönetim Sistemi, birden fazla görevi tamamlamak için uygulanabilir. Başlangıçta bir blog platformu olarak başlatıldığı için sistemle özellik yüklü bir moda veya güzellik endüstrisi blogu oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte, onunla çalışmak için kodlama becerileri, bilgi ve deneyime ihtiyacınız olacaktır. Platform karmaşık standart web sitesi oluşturucularına kıyasla, ancak çoğu zaman en karmaşık görevleri yerine getirmenizi sağlayan daha kapsamlı bir özellik kümesi sağlar. Şimdi CMS’nin en belirgin özelliklerini inceleyelim:

 • Moda / Güzellik Şablonları – Moda ve güzellik endüstrisi bloglarının geliştirilmesi için özel olarak tasarlanmış yüzlerce yüksek kaliteli WordPress şablonu vardır. Sistem, bir dizi yerleşik tema ile birlikte gelir, ancak daha fazla özelleştirme için web üzerinde çok daha ücretsiz ve ücretli tasarımlara erişebilirsiniz.
 • Entegre Moda Eklentileri – WordPress, geniş kapsamlı entegre eklenti seçenekleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Moda web sitenize mükemmel bir ek olacak olanları seçmek için web’e göz atmak için zaman ayırın. İşte en dikkat çekici ve kullanışlı örneklerden bazıları: Getirme, WP için Witlee, Chicmi Moda Takvimi, DressLikeMe, Paletly’s Shop Benzer, Revendless, Stylinity Widget, Seentient İlgili Ürünler Widget, TinyPNG, Sosyal Savaş ve daha fazlası.
 • Kapsamlı Özelleştirme Seçenekleri – WordPress, kod düzenleme yoluyla kapsamlı tasarım özelleştirme seçeneklerine izin verir. Moda web sitenize entegre etmek istediğiniz şablonu veya eklentileri seçebilir ve gerçekten eşsiz bir proje başlatmak için PHP / HTML / CSS bilginizi kullanabilirsiniz.

WordPress, indirme, kurulum ve temel özellik seti ile ilgili ücretsiz bir sistemdir. Ancak, projeye ekstra işlevsellik eklemeye karar verirseniz, ücretli eklentilere, şablonlara ve barındırma. İkincisi, hazır bir web sitesi yayınlamalı ve günün herhangi bir saatinde web’deki herkes için erişilebilir hale getirmelidir..

WordPress’i Şimdi Deneyin

Weebly – Bronzlaşma Salonu Web Sitesi Oluşturucu

Weebly

Weebly – başlangıçta bir blog sistemi olarak bilinen, ancak daha sonra şimdi profesyonel bir e-Ticaret / iş web oluşturma platformu olarak kullanılmak üzere işlevselliğini genişleten bir DIY web sitesi oluşturucusudur. Bir bronzlaşma salonu web sitesi veya başka bir moda projesi başlatmak gibi bir niyetiniz varsa, bunu Weebly ile yapmak çok kolay ve rahat olacaktır. Sistemin popülerliğine katkıda bulunan en önemli özellikler şunlardır:

 • Bloglama Motoru – Hizmetin ilk uzmanlığı blog geliştirme aşamasına kadar, bloglama nişinde hala lider olmaya devam ediyor. Böylece, bronzlaşma salonu web sitenize bir blog oluşturabilir ve ekleyebilirsiniz, iş ile ilgili bilgiler, yararlı ve ilgi çekici gönderiler, son haberler ve zamanlama olayları ile güncelleyin.
 • Entegre Video Barındırma – Weebly, salonunuzun video sunumlarını doğrudan bilgisayarınızdan veya YouTube’dan sistemin hostingine yüklemenizi sağlayan entegre bir video barındırma ile birlikte gelir. Salon tanıtımınız için güzel bir çözüm.
 • Gelişmiş Görüntü Editörü – Video yüklemenin yanı sıra Weebly, çok yönlü ve zengin resim galerileri oluşturmanıza, bronzlaşma salonu performansınızı sergilemek için birden fazla fotoğraf yüklemenize izin verir. Editör, fotoğraf döndürme, kırpma, görüntü ayarlama, metin ekleme ve çekici görüntü sunumu için yaklaşık 29 filtre gibi özellikler içerir..
 • Uygulama Merkezi – Platformda, maksimum performans için bronzlaşma salonu web sitenize ekleyebileceğiniz birden fazla ücretsiz ve ücretli widget’lara ve eklentilere erişim sağlayan entegre bir Uygulama Merkezi vardır (S&A veya SSS widget’ı, Nivo Slider widget’ı, CSS Görüntü gezinme efektleri widget’ı, özel resim galerisi widget’ı, Canlı Sohbet widget’ı, basit sosyal paylaşım simgeleri widget’ı, çağrı kutusu widget’ı, görüntü paylaşım widget’ı, harekete geçirici mesaj widget’ı, iletişim ve SEO widget’larından bazıları).
 • Weebly Tanıtım Aracı – araçlar, üst düzey e-posta pazarlama seçenekleri nedeniyle web sitenizi etkili bir şekilde tanıtmanıza olanak tanır. Kullanıcılar için otomatik olarak mesajlar oluşturur ve bülten istatistiklerini izlemenizi sağlar. Hizmet, bronzlaşma salonu tanıtımı için farklı e-posta türleri oluşturmak için önceden tasarlanmış bir dizi şablonu kapsar.

Weebly fiyatlandırma politikası oldukça ılımlıdır, ancak yukarıda incelenen web sitesi oluşturucularına kıyasla biraz daha yüksektir. Sistemin sıradan ve e-ticaret siteleri için ayrı planları vardır. Becerilerinizi geliştirmek ve hizmetin özellik setini test etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir sürüm var. Gelişmiş özelliklere erişmek için daha yüksek planlara abone olmanız gerekir. Maliyetleri 4 $ / ay ile başlar ve yıllık abonelik ile 38 $ / ay’a ulaşır.

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

Bookmark – Kuaförler Web Sitesi Oluşturucu

Yer imi

Bookmark – güçlü bir web sitesi oluşturucusudur, gerçek vurgusu entegre gelişmiş AI aracıdır. Platform, moda endüstrisinde gerçek uzmanlar olan kullanıcılar da dahil olmak üzere yenilikçi ve özellik yüklü projeler oluşturmaya izin veriyor. Sistemi, işlevsellik, karmaşıklık ve tasarım bakımından farklı kuaför web sitelerini başlatmak için kullanabilirsiniz. Bunlar, Yer İşareti’nin performansına katkıda bulunan temel özelliklerdir:

 • AIDA Asistanı – Bu, web sitesi oluşturucusunun ilk ve en önemli avantajıdır. Yapay Zeka Tasarım Asistanı, web sitesi oluşturma sürecinin tüm aşamalarında size rehberlik eder ve talebi üzerine vereceğiniz bilgilere dayanarak bir kuaför projesi otomatik olarak başlatmanıza yardımcı olur. Bu, özellikle yeni başlayanlar için kolay, hızlı ve etkilidir.
 • Modül Yapısı – Platform, web sitesi yapısını geliştirmek için çoklu içerik modülleri kullanır. Bu modüller widget’lara benzer ve web sitesi uzmanlığınıza uygun olanları seçebilirsiniz.
 • Video Arkaplanları – Web sitesi oluşturucu, kuaför işinizin marka hikayesini anlatmak için benzersiz video arka planları oluşturmanıza olanak tanır. Sistemin koleksiyonunda bulunan ücretsiz videolardan birini seçmek veya kendi videonuzu yüklemek mümkündür..
 • Ücretsiz Videolar ve Görseller – Bookmark web sitesi oluşturucu, tematik kategorilere ayrılmış birden fazla video ve resim içeren Drive’ım bölümüne erişim sunar. Bu öğelerin herhangi birini ücretsiz olarak seçebilir ve kullanabilir veya gerekirse kuaför işinizi etkili bir şekilde sunan kendi videolarınızı ve fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Seçtiğiniz resimleri web sitesi düzeninize ve tasarımınıza sığacak şekilde değiştirmek için sistemin içerdiği Fotoğraf Düzenleyici bölümüne ulaşın.
 • Sosyal Medya Düğmeleri – Bookmark ile, çevrimiçi topluluğu oluşturmak veya sadece iş içeriğinizi paylaşmak için büyük sosyal medya düğmelerini kuaför web sitenize entegre edebilirsiniz. Bu aynı zamanda iş tanıtımınıza da katkıda bulunur.

Bookmark, güçlü AI desteği nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılan birinci sınıf bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, temel kullanım için ücretsiz bir plana ve yıllık olarak faturalandırıldığında buna karşılık aylık 11,99 ABD doları ve 24,99 ABD doları olan iki ücretli aboneliğe sahiptir..

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

SITE123 – Çevrimiçi Portföy için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 - Çevrimiçi Portföy için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 – çevrimiçi portföy geliştirme ve yönetimi için ücretsiz bir web sitesi kurucusudur. Sistem, sezgisel web oluşturma yaklaşımı, duyarlı tasarımların bolluğu ve moda işinize uyan kaliteli bir proje elde etmenize yardımcı olacak basit özelleştirme araçları sunduğu için kullanımı kolaydır. SITE123, kullanışlı bir sürükle ve bırak editörü, anlaşılabilir gösterge tablosu ve basit ve sorunsuz web oluşturma sürecine katkıda bulunan özel özellikler ile birlikte gelir. Web sitesi oluşturucunun en etkileyici özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Duyarlı Moda Şablonları – Platform, hepsi ücretsiz olan oldukça zengin duyarlı tasarım koleksiyonuna erişim sağlar. Şablonlar setine bakarken, moda endüstrisi gereksinimlerinize uyan bu temalarla karşılaşacaksınız ve böylece herhangi bir kodlama farkındalığı olmadan tam özellikli projelere başlamak için kullanılabilir. Mevcut şablonlardan herhangi birini beğenmediyseniz, boş bir tema seçip sıfırdan özelleştirin.
 • Logo Oluşturucu – Moda işinizi temsil edecek bir logoya sahip olmak, niş rekabete dayanmanıza yardımcı olabilecek büyük bir avantajdır. SITE123 ile entegre Logo Maker’ın sunduğu avantajları kullanarak kendi web sitesi logonuzu tasarlayabilir veya sahip olduğunuz logoyu özelleştirebilirsiniz..
 • Çok Dilde Destek – Web sitesi oluşturucuları, çeşitli dil versiyonlarında bir moda web sitesi oluşturmaya izin veren farklı çok dilli destek sunar. Bu özellik, projenizin ayrı sürümlerini seçtiğiniz dillerde başlatma ve yönetme gereğini ortadan kaldırdığı için oldukça kullanışlıdır..
 • Sosyal Medya Entegrasyonları – SITE123, hazır moda web sitenizi sosyal ağlarda popülerleştirme fırsatı verir. Herkesi sektördeki son haberler, güncellemeler, etkinlikler, planlanmış planlar ve diğer ilgili verilerden haberdar etmek için en popüler sosyal hesaplardaki işle ilgili bilgilerinizi güncellemenizi sağlar..
 • Uygulama marketi – Web sitesi oluşturucu, web sitenizin performansını ve tasarımını önemli ölçüde artırabilecek birçok uygulama, widget, uzantı ve eklentiye sahip kapsamlı bir entegre pazara sahiptir. Projeniz için seçebileceğiniz uygulamalar arasında aşağıdakiler en fazla popülerliğin tadını çıkarır: Galeriler, Analitik Araçlar, Çevrimiçi Form Oluşturucu, Canlı Sohbet, Sosyal Widget’lar ve daha fazlası.
 • Çevrimiçi Form Oluşturucu – SITE123’ün bir başka belirgin avantajı daha var – entegre Form Oluşturucu. Projenize çevrimiçi formlar ekleyerek müşterilerle etkileşime geçmenizi sağlar. Bültenler, geri bildirim formları, iletişim formları, anketler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere farklı çevrimiçi form türlerini entegre etmek için birkaç hazır düzen arasından seçim yapabilirsiniz. Çevrimiçi formunuza gerekli tasarımı vermenize yardımcı olan tasarım özelleştirme araçlarına ve öğelerine de erişim vardır..

SITE123, en ucuz web sitesi üreticileri modern web tasarım niş bulabilirsiniz. Herkesin sistemin özellik setini sınırsız bir süre boyunca test etmesini sağlayan tamamen ücretsiz bir plan sunar. Ancak bu fırsat, moda web sitesi geliştirme sürecinizden en iyi şekilde yararlanmanıza izin vermeyen bir dizi işlevsellik kısıtlamasına sahiptir. SITE123 özelliklerinin tamamına erişmek için sistem, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli planlar sunar. En uygun fiyatlı abonelik size aylık 10.80 dolara mal olacak.

Site123’ü Ücretsiz Deneyin

Ucraft – Kuaför Salonu Web Sitesi Kurucu

Ucraft web sitesi oluşturucu

Ucraft – çağdaş sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, duyarlı şablonları, gelişmiş işlevselliği, üst düzey tasarım araçları, çok dilli desteği ve makul fiyat politikası sayesinde kalabalığın arasından sıyrılıyor. Sistem, yeni başlayanlar ve profesyoneller için mükemmel bir araç olarak moda ve kuaför web siteleri oluşturmak için kolayca kullanılabilir. İşte çoğu kullanıcının takdir ettiği Ucraft özelliklerinin en iyi listesi:

 • Duyarlı Şablonlar – Ucraft şablon koleksiyonu, kişisel ve iş projeleri için varsayılan olarak duyarlı olan 80’den fazla yüksek kaliteli özelleştirilebilir tema içerir. Moda veya kuaför projeleri için ayrı bir şablon bölümü olmamasına rağmen, iş bölümünden herhangi bir tema seçmek veya sıfırdan özelleştirmek için tamamen boş bir şablon kullanmak mümkündür.
 • Logo Oluşturucu – Web sitesi oluşturucu, kuaför web siteniz için bir logo oluşturmanıza izin verir (eğer sende yoksa, tabii ki) ve marka itibarınızı artırmak ve tanınır hale getirmek için web sitesine yükleyin..
 • Tasarımcı Araçları – Sistem, akıllı uygulama kuaför-moda web siteniz için kişiselleştirilmiş tasarım oluşturmanıza yardımcı olan Tipografi, UIKit ve Layout’tan oluşan gelişmiş Tasarımcı Araçları’na sahiptir..
 • Çok Dilde Destek – Hem yerel müşterilerin hem de yurtdışından gelenlerin dikkatini çekmek istiyorsanız, çok dilli bir kuaför web sitesi başlatmak iyi bir fikir olabilir. Ucraft ile görevle hemen başa çıkacak, sonuçtan tamamen memnun kalacaksınız.
 • Açılış Sayfası Oluşturucu – Hedefiniz münhasıran müşterinin cazibesine ve hizmetlerinizin popülerleşmesine düşerse, Ucraft ile kuaför web siteniz için bir açılış sayfası başlatmak için devam edin. Sistem, hiçbir ücret ödemeden bunu yapmaya izin vererek, değerli sonuç sağlar.

Ucraft, kısıtlamalarla birlikte gelen, ancak sistemin temel özellik kümesinin test edilmesine izin veren tamamen ücretsiz bir plana sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların web tasarım ihtiyaçlarına göre farklı koşullar sunan çeşitli ücretli abonelikler de vardır. Ücretli planların maliyeti aylık 10 $ ile başlar ve aylık 39 $ ‘a kadar çıkar. İyi haber şu ki, her plan 14 gün süren ücretsiz bir deneme sürümüyle geliyor ve daha fazla kullanımına karar vermeden önce sistemin işlevselliğini avantaj açısından test etmenize izin veriyor.

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

Bir Moda Web Sitesinin Sahip Olması Gereken Özellikler

 • Kolay ve Kullanışlı Gezinme. Çoğu moda web sitesi sahibinin, web tasarımı nişiyle herhangi bir ilişkisi bulunmayan, ancak yine de web oluşturma deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen insanlar olduğunu anlamak çok önemlidir. Kullanıcılar, sırayla, web oluşturma sürecinin tüm temellerini öğrenmek zorunda değiller, ancak iyi bir sonuç beklemek zorunda değiller.
 • Bu nedenle, bir moda web sitesinin kullanımı kolay ve herkes için uygun olmalıdır. İşletmenizi yalnızca en uygun ışıkta sunmak değil, ziyaretçilerinizin tüm sayfalara sorunsuz ve hızlı bir şekilde erişmesini kolaylaştırmak önemlidir..
 • “Hakkımızda” Sayfası. “Hakkımızda” sayfası, kullanıcıların ilk kez ziyaret ederken eriştikleri ilk web sitesi sayfalarından biridir. Bu, işletmeniz, hedefleri, özellikleri ve ayırt edici özellikleri hakkında önemli bilgiler sunan sayfadır. “Hakkımızda” bölümünü çok uzun yapmak için uğraşmayın. Bunun yerine, bilgilendirici ve konuya yakın olun.
 • Hizmet Listesi. Müşterilerinize işletmeniz hakkında ayrıntılı bilgi vermenin ve onları moda veya güzellik salonunuzu ziyaret etmeye teşvik etmenin en iyi yolu, ayrıntılı hizmetler listesini sunulan her hizmetin bilgilendirici açıklamasını sağlamaktır. Mümkünse, bu amaç için ayrı bir sayfa oluşturun. Ayrıca bir fiyat listesi eklemek de mantıklıdır, böylece müşterileriniz seçimlerini yapmak için fiyatlandırma politikanızın farkında olmalıdır. Moda salonunuzun fotoğraf galerisini eklemeniz gerekiyorsa, sadece yapın! Kaliteli fotoğraflar her zaman web sitesinin çekiciliğine ve performansına katkıda bulunur ve çoğu kullanıcı tarafından değerlenir.
 • Yorumlar. “Yorumlar” bölümü, herhangi bir moda web sitesinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Potansiyel kullanıcılarınız, salonunuzu daha önce ziyaret etmiş ve hizmetlerinizi kullanan kişilerin yorumlarını inceleme fırsatını kesinlikle takdir edecektir. Yorumların gerçek ve bilgilendirici olduğundan emin olun. İşletmeniz hakkında gerçek, doğru ve güncel bilgiler verdiklerinden emin olmak için kontrol edin. Moda web sitenizde “yorumlar” bölümünün mevcut olması, müşteri güvenini ve kurumsal güvenilirlik oranını artırır.
 • İletişim sayfası. Tıpkı bir moda web sitesinin “Hakkımızda” sayfası olmadan düşünülemez olması gibi, ayrıntılı ve bilgilendirici bir “Bize Ulaşın” bölümü de içermelidir. Müşterilerinizin sizinle iletişim kurmak için kişilerinizi bulma isteği olduğunda, bu bilgiler her zaman elinizin altında olmalıdır. Tüm iş bağlantılarını ve iletişim kanallarını eklediğinizden emin olun. Bize Ulaşın sayfanızda ne kadar çok bahsederseniz, hizmetlerinizi kullanmak için sizinle daha fazla müşteri iletişim kurabilir.

Sonuç olarak

Her moda web sitesi için kaliteli, iyi yapılandırılmış ve profesyonel bir web sitesi şarttır. Bu, salonunuzu en uygun ışıkta sunmanın, müşteri tabanınızı büyütmenin, iyi bir üne sahip olmanın ve sonunda iş hedeflerinize ulaşmanın ve kâr etmenin kesin bir yoludur. Web sitesi geliştirme sürecinin deneyimsiz kullanıcılar için karmaşık olmasına rağmen, basitleştirmek için oldukça iyi bir yol var. Bu, bugün web sitesi oluşturucular kullanılarak etkili bir şekilde yapılabilir. Bu hizmetler herkes için uygun ve basit, Web tasarım becerileri ve uzmanlık oranından bağımsız olarak.

Değerli web oluşturma araçlarının seçimi oldukça kapsamlıdır ve sıradan kullanıcıların iş ve web tasarım ihtiyaçları için en iyi platformu seçmesi bir sorun olabilir.

 • Web sitesi oluşturmada ilk adımlarınızı atan bir acemi iseniz, o zaman daha iyi bir çözüm bulamazsınız Wix veya uKit. Her iki sistemin kullanımı kolaydır ve mükemmel ve sorunsuz web oluşturma süreci sağlar. Bu web sitesi oluşturucularından herhangi biriyle çalışırken, bir web tasarım uzmanı olmasanız bile ciddi sorunlarla karşılaşmazsınız. Kaliteli bir web sitesi başlatmak için gereken çok çeşitli özellikler ve araçları size hemen sağlarlar..

 • WordPress web sitesi geliştirme ve en azından temel kodlama becerilerine sahip kullanıcılar için daha iyi çalışır. Güçlü entegrasyonu ve tasarım özelleştirme seçenekleri nedeniyle, sistem arama motorlarında üst sıralarda yer alan özellik yüklü web siteleri oluşturmaya izin verir.

 • Ucraft, Weebly SITE123 ve Bookmark, kendilerini güvenilir, güçlü ve uygun fiyatlı sistemler olarak ayırt eden profesyonel web sitesi oluşturuculardır. Yeni başlayanlar için oldukça karmaşık değiller ve kaliteli bir moda web sitesini başlatmak ve yönetmek için bu platformlardan herhangi birini seçebilirsiniz.

Bu sistemlerden hangisi niş lider olarak kabul edilebilir? Her şey gereksinimlerinize, ihtiyaçlarınıza, becerilerinize, beklentilerinize ve hedeflerinize bağlıdır. Tamamen memnun kalacağınızı seçmek için her birini incelemek için zaman ayırın.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map