En İyi Özel Sunucu Sağlayıcıları

en iyi sunucu barındırma sağlayıcıları


“Özel sunucu” terimi kendisi için konuşur. Bu, karmaşıklığa veya trafiğe rağmen bir web sitesini barındırmak için kendi sunucunuz olduğu anlamına gelir. VPS açısından alışkın olduğumuzdan tamamen farklı veya paylaşılan barındırma çözümleri.

Adanmış bir sunucu bant genişliği, CPU zaman paylaşımı, RAM veya diğer tipik faktörleri içermez. Her zaman duyarlı kalırken, web sitesi gereksinimlerine göre yönetilmesi ve optimize edilmesi kolay, esnek bir çözüm olarak gelir.

Ana adanmış barındırma avantajı çok daha fazla yönetim araçları ve ayarları üzerinde kontrol sunar. Kullanıcılar gereken yapılandırmaları uygulamakta serbesttir. Ek avantajlar arasında her adımda uzatılmış destek ve bakım bulunur. dijital güvenlik, vb.

En İyi 10 Sunucu Sunucusunu Test ettik:

 1. Bluehost – Dünyanın En İyi Sunucu Sunucusu
 2. Hostpapa – Kanada’nın En İyi Dedicated Sunucuları
 3. Hostgator – WordPress için En İyi Dedicated Sunucular
 4. Siteground – En Kolay Hosting Panelli Sunucular
 5. 1&1 Ionos – En Ucuz Avrupa Dedicated Sunucular
 6. Hetzner – Yüksek Yüklü Alman Temelli Sunucular
 7. Liquidweb – ABD’de Yönetilen Dedicated Sunucular
 8. OVH – DDoS korumalı Güçlü Özel Sunucular
 9. FDC – Sınırsız Bant Genişliğine Sahip Özel 10GBit Sunucular
 10. Velia (Godaddy) – İngiltere Adanmış Windows & Linux Sunucuları

Diğer barındırma özellikleri ile karşılaştırıldığında çözüm daha pahalıdır. Bir giriş planı için ayda 50 ila 150 $ ödemeye hazır olmalısınız.

Tabii ki, uygun maliyetli bir çözüm gibi görünmüyor. Öte yandan, özellikle bazı temel faydaları dikkate alırsanız, karmaşıklığa rağmen, gelecekteki web projenizin kararlılığına ve büyük performansına büyük bir yatırım olabilir:

 • Basit Yönetim ve Kontrol – Özel bir sunucu, hosting ve sunucu tesisleri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak isteyen işletmeler için mükemmel bir seçimdir. Durumdan sadece kullanıcılar sorumludur. Disk alanı, RAM, CPU miktarı vb. İle ilgili referanslardaki ayarları yapılandırmak ve temel öğeleri yönetmek için ücretsizdirler..
 • Yönetici Erişimi – Paylaşımlı hosting kullanmayı seçtiğinizi düşünün. Bazı temel yönetim fırsatları dışında bunu yönetemezsiniz. Özel sunucuya gelince, kullanıcılar yazılımı kaldırmak veya değiştirmek, programları yüklemek veya silmek, özel ayarları uygulamak vb..
 • Benzersiz IP adresi – Bu gerçek, başka birinin IP adresinizi kara listeye alma riskini en aza indirir.

Ölçeklenebilirlik, gelişmiş dijital güvenlik, hızlı hız ve mükemmel performans – bunlar, özel bir sunucuyu gerçekten bu parayı harcamaya değer yapan önemli faktörlerdir. Şimdi, piyasadaki en iyi tekliflere daha yakından bakalım.

Bluehost – En İyi Sunucu Sunucusu

Bluehost - En İyi Sunucu Sunucusu

Bluehost – herhangi bir web sitesi türü veya boyutu için mükemmel bir çözümdür. Özel sunucusu, toplam kontrol ve maksimum güce ek olarak mükemmel performans ve hız ile birlikte gelir. Platform, üç ana kategoriye ayrılmış bir grup kullanışlı seçenek sunar: temel, gelişmiş ve isteğe bağlı özellikler. Hepsi seçilen bir planın parçası olarak gelir. Bazı temel özellikler aşağıdaki gibidir:

 • Azami hız – Platform, aşağıdakiler gibi açık kaynaklı teknolojiler kullanır: openstack. Bu gerçek, gelişmiş esneklik ve hızlı web sitesi işletimi sağlar.
 • Geliştirilmiş cPanel – Bluehost cPanel, gelişmiş kullanıcılar için sunucu üzerinde tam kontrol sağlamak amacıyla kök erişimi sağlayan mükemmel bir araçtır. Kullanıcılar, ihtiyaç durumunda anında barındırma depolama alanı eklemek için paneli kullanabilir.
 • RAID Seviye 1 Depolama Desteği – Bluehost, özel sunucularında yalnızca RAID depolamayı kullanır. Yansıtılmış sürücüler sayesinde% 100 veri koruması sağlar. Bu, diğer hosting sağlayıcılarında bulamayacağınız özel bir özelliktir.
 • Veritabanınızı Yönetin – Veritabanı yönetimi özellikleri, kullanıcıların gerekli düzeltmeleri ve değişiklikleri doğrudan sunucuda yapmasına olanak tanır.

Ek özellikler arasında çoklu sunucu yönetimi ve web sitenizi hacker saldırısından ve dijital iş parçacıklarından korumak için etki alanı gizliliği, spam koruması, SiteLock özelliği gibi bazı temel koruma araçları bulunur..

Bluehost’a özel sunucu maliyeti: Platform, 24 saat destek, ücretsiz alan adı ve SSL, 30 günlük para iade garantisi ile gelen üç farklı plan sunuyor. Standart Plan, 2.3GHz hız, 500GB yansıtılmış depolama alanı, 5GB RAM ve 3 adede kadar IP adresi içeren aylık 72.09 $ ‘lık giriş paketidir. Geliştirilmiş ve premium planlar sırasıyla 90.12 $ ve 108.15 $ ‘dır. IP adreslerinin yanı sıra daha yansıtılmış depolama ve bant genişlikleri ile birlikte gelirler. Kullanıcılar ayrıca Bluehost planlarını para için iyi bir değer haline getirerek daha yüksek hızdan faydalanacaklar.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Hostpapa – Kanada’nın En İyi Dedicated Sunucuları

Hostpapa - Kanada'nın En İyi Dedicated Sunucuları

HostPapa – Kanada merkezli bir hosting sağlayıcısıdır. Şirket, farklı ihtiyaçlar için çeşitli sunucu çözümleri sunar. Çevrimiçi mağazalar ve WordPress siteleri için ayrı paketler ile paylaşılan ve özel barındırma içerir. Sonuncusu, büyümekte olan projeleri için maksimum kaynak gerektiren küçük işletmeler ve köklü şirketler için esnek bir çözüm olarak geliyor.

Ana Hostpapa özellikleri şunları içerir:

 • Üç Özel Sunucu Seçeneği – kullanıcılar Kendi Kendini Yöneten, Yönetilen ve Tam Olarak Yönetilen sunucu çözümleri arasından seçim yapabilir. Bir yandan, güncellemeler, yamalar veya uygulama entegrasyonu da dahil olmak üzere tüm barındırma kaynaklarına ince ayar yapma şansınız olur. Öte yandan, tüm bakım ve desteği Hostpapa uzman ekibine bırakabilirsiniz. Sizin için tüm güncellemeleri, yazılım izleme ve kaynak yönetimini yöneteceklerdir.
 • Sınırsız Alan ve Siteler – platform, ihtiyaç duyduğunuz sayıda alan adını ve canlı projeyi yönetmeyi mümkün kılar. Bu özellik, müşterileri için siteler oluşturmak isteyen bağımsız geliştiricilere ve web tasarımcılarına ve tek bir ağda birden fazla projeye sahip büyüyen işletmeler için uygun olacak.
 • Genel performans – barındırma sağlayıcısı kusursuz çalışma süresi ve ortalamanın üzerinde sayfa yükleme hızı sağladığını iddia ediyor. En son testlere göre, çalışma süresi% 99,98’dir, bu kesinlikle iyi bir sonuçtur. Sayfa yükleme hızına gelince, şu anda 795ms civarındadır. Bazılarının beklediği kadar yüksek değil ama ortalama niş standartlara kıyasla hala daha iyi.
 • Farklı CMS ile Uyumluluk – Ne tür bir CMS platformu kullandığınız önemli değildir. Sistem, WordPress, Joomla, Drupa ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm popüler içerik yönetim sistemleriyle harika çalışıyor. Kullanıcılar küçük dijital mağazalarını ve büyüyen uluslararası pazarları veya karmaşık bir yapıya sahip ağır kurumsal web sitelerini çekebilirler.
 • Ek Kaynaklar – yönetilen sunucular dışında, kullanıcılar istedikleri zaman ek sunucu kaynakları oluşturarak planlarını ölçeklendirebilirler. Doğrudan sezgisel kontrol panelinden her ihtiyacınız olduğunda ek CPU, ekstra bellek veya G / Ç ekleyin.

HostPapa adanmış sunucu maliyeti: HostPapa, giriş sunucusu çözümü için 19,99 $ ‘dan başlayan çeşitli planlar sunar. Başlangıç ​​planı 4 çekirdekli CPU, 60GB SSD depolama alanı, 1 TB aktarım, vb. , 8 TB aktarım ve karmaşık çevrimiçi projeleri desteklemek ve sürdürmek için diğer temel özellikler.

Ayrıca bakınız: HostPapa incelemesi.

HostPapa’yı Şimdi Deneyin

Hostgator – WordPress için En İyi Dedicated Sunucular

Hostgator - WordPress için En İyi Dedicated Sunucular

HostGator – en gelişmiş özel sunucu çözümleri sunmak için bulut tabanlı teknolojileri başarıyla benimsemiş bir barındırma sağlayıcısıdır. Şirket, basit barındırma yönetimi araçları ve kullanıcıların hizmetinde maksimum performans sunar. Tüm planlar, web sitelerini sıfırdan oluşturmak ve korumak için ekstra özelliklere ek olarak güvenilir güvenlik araçları içerir.

Hostgator’ın temel avantajları şunlardır:

 • Geliştirilmiş performans – A + hız testi sonuçları ve% 99,9 kesintisiz çalışma süresinin yanı sıra Hostgator, kusursuz web sitesi performansı sağlamak için SSD ve HDD sabit sürücü teknolojilerini birleştirir. Böyle bir yaklaşım, kaynakları en etkili şekilde yönetmenizi sağlayan daha esnek sunucu yapılandırmalarıyla sonuçlanır. Ayrıca, kullanıcılar kontrol panelinden daha fazla yeniden yapılandırma oluşturabilir.
 • sınırsız bant genişliği – barındırma sağlayıcısı, özel sunucu planlarının her birinde ölçülmemiş bant genişliğini garanti eder. Tüm sunucular ülke çapında (Amerika Birleşik Devletleri genelinde) Katman 3 veri merkezlerini içeren.
 • Maksimum Güvenlik – Hostgator% 100 güvenlik sağlamak için gelişmiş teknolojiler kullanır. Sistem veya uygulama güncellemeleri hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Hata veya kötü amaçlı yazılım izleme, algılama ve ortadan kaldırmanın yanı sıra otomatik olarak ele alınacaktır. Her veri merkezinin IP tabanlı bir güvenlik duvarına ek olarak DDoS koruması vardır.
 • Özel Web Sitesi Oluşturucu – sistem basit bir WYSIWYG web sitesi oluşturucusuna sahiptir. Sadece mevcut projeleri barındırmakla kalmaz, aynı zamanda kodlama becerileri olmadan yeni web siteleri de oluşturabilirsiniz. Başlıca ödeme yöntemleri, ürün yönetim sistemleri ve daha fazlası ile entegrasyon sayesinde içeriğe dayalı veya e-ticaret projeleri dahil farklı site türleri oluşturmayı kolaylaştırır.

HostGator’a özel sunucu maliyeti: buradaki en önemli fayda, platformun 30 günlük geri ödeme politikası olması. Eğer adanmış sunucusunu beğenmezseniz, paranızı geri alabilirsiniz. Plan fiyatlarına gelince, ortalamadan biraz daha yüksektir. Üç paket, sırasıyla 118,99 ABD doları, 138,99 ABD doları ve ayda 148,98 ABD doları değerinde Value, Power ve Enterprise sunucu seçeneklerini içerir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, her plan sınırsız bant genişliğine sahiptir.

HostGator’ı Şimdi Deneyin

SiteGround – En Kolay Dedicated Hosting

SiteGround - En Kolay Dedicated Hosting

SiteGround – özel ve bulut barındırma çözümlerinin bir kombinasyonunu sunan platformdur. Web sitesini çalıştırırken ihtiyaç duyabileceğiniz, önceden yüklenmiş tüm özellikler, yazılımlar ve programlarla birlikte gelirler. Platform, herhangi bir web projesine ev sahipliği yapmak için birinci sınıf özel makineler sunar. Siteground uzmanları karşısında ince ayar yapmak ve yönetmek veya profesyonel yardım almak için özgürsünüz. Aşağıdaki özellikler site performansını başlatmak ve daha fazla işlevsellik sunmak için tasarlanmıştır:

 • Seçilmiş Yüksek Sınıf Donanım – Saha uzmanları, yüksek hızda kusursuz performansa sahip kararlı özel makineler tasarladılar. Sistem, en iyi sunucu konumu için en iyi veri merkezi özelliklerinden bazılarını kullanır.
 • Toplam Kontrol ve Ölçeklenebilirlik – Platform tam olarak yönetilen sunucu çözümleriyle birlikte gelir. Kullanıcılar çalışmalarını 24 saat izleyebilir, bu da neredeyse anında karar verme ve arıza giderme ile sonuçlanır.
 • 7/24 VIP Müşteri Hizmetleri – Kullanıcılar canlı sohbet, telefon veya bilet sistemi aracılığıyla her zaman profesyonel yardıma güvenebilirler. Destek ekibi, sistemin yeniden başlatılmasına veya kötü amaçlı yazılım teşhisine ihtiyaç duyduğunuzda her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Site alanına özel sunucu maliyeti: Müşterileri için üç büyük Siteground planı mevcuttur. Giriş planı aylık 219 $ ‘dan 480GB depolama alanına, 10TB bant genişliğine, 3.20GHX hızında çalışan Intel Xeon E3-1230 SSD’ye ve diğer harika avantajlara kadar başlıyor. Power Server planı aylık 299 $ ‘dır ve 4 CPU çekirdeği 960GB SSD ile aynı işletim sisteminde biraz daha yüksek hız sunar. Kulağa yeterli gelmiyorsa, Süper Güç planı en karmaşık ve en ağır web projeleri için mükemmel bir çözümdür. Paket, 2 x 6 CPU çekirdeği ve RAID Seviye 1 depolama desteği ile 2 x 960GB SSD ile 2.0GHZ’de maksimum çalışma hızını garanti etmek için aylık 599 $ ‘a mal olacak.

Ayrıca bakınız: SiteGround incelemesi.

SiteGround’u Şimdi Deneyin

1&1 Ionos – En Ucuz Kiralık Hosting

1 & 1 Ionos - En Ucuz Kiralık Hosting

1&1 IONOS – uygun fiyatlı bir hosting sağlayıcısıdır. Gelişmiş yetenekler veya maksimum hız gerektirmeyen projeler için bazı harika bütçe teklifleri var. Aynı zamanda platform, ücretsiz bir kurulum, SSD yükseltmeleri ve daha fazlasının yanı sıra temel kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için tüm temel özellikleri kutudan çıkarır. Çekirdek 1&1 Ionos özellikleri şunları içerir:

 • Daha Yüksek Hız İçin Güçlü Kaynaklar – Sistem, saniyede 1 GB’a kadar bağlantıya ek olarak sınırsız trafik sunar. Bu, daha yüksek web sitesi hızı ve daha iyi kullanıcıların deneyimiyle sonuçlanır. Ayrıca, sayfa yükleme süresi sayesinde HTTP / 2 ağ protokolü.
 • Gelişmiş Güvenlik Araçları – Sistem, DDoS saldırı riskleri durumunda dijital güvenlik görevlilerini otomatik olarak yerleştirebilir. Tüm verileriniz güvenli, gibi 1&1 Ionos, web sitesi dosyalarınızın kopyalarını saklamak için düzenli otomatik yedeklemeler yapar.
 • Hosting Mobil Uygulaması – Tablet veya akıllı telefon olsun, doğrudan mobil cihazdan Kontrol Paneline hızlı ve kolay erişim sağlamak için harika bir özellik. İhtiyacınız olan tek şey, konuma rağmen IONOS Hosting Manager uygulamasını indirmek ve özel hostinginizi yönetmektir.

1&1 Ionos adanmış sunucu maliyeti: 1&1 Ionos bütçeye adanmış bir sunucu sağlayıcısı olduğunu iddia ediyor. Listemizdeki diğer hizmetlerle karşılaştırıldığında planlar daha ucuzdur. Müşteriler ayda 70 ila 280 dolar arasında değişen dört farklı SSD / NVMe paketi arasından seçim yapabilir. Planlarda 4.2GHX turbo hız artışı, 1 TB depolama ve 64 GB RAM’e kadar çeşitli işletim sistemleri kullanılıyor.

Fiyata rağmen tüm planlar ücretsiz bir alan adı ve SSL, SiteLock koruması ve diğer bazı özellikleri içerir. Kullanıcılar HDD planlarına da geçebilir. Biraz daha ucuz olsalar da, hala büyük web projeleri için yeterli olanak sağlayamıyorlar.

Ayrıca bakınız: 1&1 IONOS incelemesi.

Deneyin 1&1 IONOS Şimdi

Liquid Web – ABD’de Yönetilen Dedicated Sunucular

Liquid Web - ABD'de Yönetilen Dedicated Sunucular

Liquid Web – en uzun soluklu ve saygın Amerikan hosting sağlayıcılarından biridir. Şirket 1997’den beri piyasada. Tam olarak yönetilen özel sunucu seçenekleri,% 100 çalışma süresi garantisi, gelişmiş güvenlik araçları ve çevrimiçi varlığınızı oluşturmak ve tanıtmak için bir dizi ekstra özellik sayesinde müşteriler arasında iyi bir üne sahip olmayı başardı..

Her bir Liquid Web adanmış sunucu planıyla şunları elde edersiniz:

 • Kullanım kolaylığı – sistem, basit ve sezgisel bir kontrol aracı gibi görünen Sync Pro kontrol panelini tanıttı. Kullanıcılar sunucularını kurabilir, planları yükseltebilir, alan adlarını ve web sitelerini yönetebilir, uygulamaları ve daha fazlasını özel bir beceri olmadan tek bir cPanel’den entegre edebilir. Aynı anda birkaç düzine alanı ve siteyi kolayca yönetebilirsiniz.
 • Sağlam performans – Liquid Web çalışma süresinin% 100’ünü garanti eder. Doğru olup olmadığını kontrol etme şansımız olmadı. Bildiğimiz şey, platformun hem Windows hem de Linux ile kullanılmak üzere tamamen özelleştirilmiş tek kiracılı sunucular kullanmasıdır. SSD sabit diskleri daha iyi performans ve hızın yanı sıra PHP 7 sürümü ve Ngnix ile entegrasyon için tam destek sağlar.
 • Yönetilen Dedicated Sunucular – kullanıcılar solo veya çift işlemcili sunucular arasından seçim yapabilir. Her hosting planı üç farklı varyasyonda mevcuttur. İhtiyacınız olan herhangi bir bağı ölçeklendirebileceğiniz veya yükseltebileceğiniz, kendi kendini yöneten, çekirdek tarafından yönetilen ve tam olarak yönetilen paketleri içerir. Sunucu ayarları üzerinde kontrolü elinize alın veya Liquid Web uzman ekibine bırakın.
 • Ekstra Özellikler – ek seçenekler arasında ücretsiz alan adı transferi ve site taşıma yer alır. Genişletilmiş bir güvenlik kiti, Guardian yedekleme, basit web sitesi kurtarma işlemi, sistem dışı veri depolama ve sitelerinizi güvende tutmak için daha fazla araç gibi ek araçlarla birlikte gelir.

Liquid Web’e adanmış sunucu maliyeti: üç farklı özel sunucu kategorisi, konumlarına bağlı olarak değişir. Örneğin, ABD Orta ve Batı sunucuları (Michigan ve Arizona) ABD merkezli süreçlere daha uygun olma olasılığı vardır. Her biri 6 farklı planla geliyorlar, fiyatlar aynı ve ayda 199 ila 549 $ arasında değişiyor. Hollanda’nın Amsterdam şehrinde bulunan sunucularla AB tabanlı bir çözüme ihtiyacınız varsa, ayda 249 $ ile 439 $ arasında değişen yalnızca üç plan arasından seçim yapabilirsiniz.

Liquid Web’i Şimdi Deneyin

OVH – DDoS korumalı Güçlü Özel Sunucular

OVH - DDoS korumalı Güçlü Özel Sunucular

OVH – dünya çapında 28 veri merkezi bulunan en büyük Avrupa hosting sağlayıcılarından biridir. Platform, sunucu dayanıklılığı, mükemmel performans, DD0S saldırılarını önleme için gelişmiş güvenlik ve daha fazlasını sunar. Kullanıcılar, beceriklilik açısından farklı ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış 6 farklı sunucu çözümü arasından seçim yapabilir.

İşte OVH adanmış sunucularının bazı önemli avantajları:

 • Yönetilebilir Depolama Kapasitesi – her bir plan başlangıçta 500 GB depolama alanı ile birlikte gelir. Web sitesi dosyalarını sunucudan bağımsız olarak depolamak için alan yeterlidir. Ayrıca, kullanıcılar gösterge tablosundan talep üzerine bu kapasiteyi arttırmakta özgürdür.
 • Sınırsız Trafik – sınırsız gelen ve giden trafikten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Minimum kapasite 500 Mbit / s’dir ve gerektiğinde arttırılabilir. Ancak, Asya Pasifik’te bulunan ek veri merkezleri için ödeme yapmanız gerekebilir.
 • Otomatik Kurulum – OVH, özelleştirilmiş kontrol paneli aracılığıyla tek tıklamayla dağıtım sağlar. Ayrıca, her sunucu çözümü yalnızca Windows ve Linux’u değil aynı zamanda Ubuntu, Debian ve diğerlerini de içeren büyük işletim sistemleriyle uyumludur..
 • DDoS Güvenliği – platform üst düzey DDoS koruması sağlamak için gelişmiş teknolojiler kullanır. En gelişmiş ve karmaşık saldırılara karşı savaşmak için optimum güvenlik çözümleri tasarlanmıştır. Trafiği azaltmak için VAC altyapısı, oyun projeleri için L7 azaltma koruması, güvenlik duvarı ağı ve daha fazlasını içerir..

OVH ayrılmış sunucu maliyeti: şirket şu anda 6 farklı plan sunuyor. Bunlar Rise (65 $ / 06 aylık), İleri (Aylık 81,33 USD), Altyapı ($ 105,69), Depolama (Aylık 86,75 USD), HG (Aylık 25,99 ABD doları) ve Oyun (Aylık 95,12 ABD doları) özel sunucu seçenekleri.

Şimdi OVH’yi deneyin

FDC – Sınırsız Bant Genişliğine Sahip Özel 10GBit Sunucular

FDC - Sınırsız Bant Genişliğine Sahip Özel 10GBit Sunucular

FDC – Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da bulunan 20 sunuculu tanınabilir bir barındırma sağlayıcısıdır. 2003 yılında kurulan şirket web barındırma yanı sıra ek özel hizmetler bir dizi sunar.

Platform, sınırsız bant genişliği ve İnternet bağlantısı ile birlikte 10Tbps omurgaya ek olarak% 99.995 çalışma süresi sunuyor. Kullanıcılar, gerekli kaynaklara bağlı olarak bütçeden büyük sunucu çözümlerine kadar seçim yapabilir.

İşte bazı temel FDC özellikleri:

 • sınırsız bant genişliği – FDC sunucularının her biri ölçülmemiş bant genişliğine sahiptir. Ayrıca, kullanıcılar ücretsiz kurulumun yanı sıra Asya dışında ücretsiz olan sınırsız giden ve gelen trafikten de yararlanabilirler. Asia Special sunucu seçeneğini tercih etmeniz gereken yer burasıdır..
 • Maksimum performans – Şirketin Avrupa, Asya ve ABD’de 20 veri merkezi vardır. Şu anda% 99,995 olan mükemmel yakın çalışma süresi vaat ediyor. Maksimum becerikliliğe ihtiyacınız varsa, 20 + Tbps omurga içeren büyük paketleri tercih edin.
 • Ücretsiz Seçenekler – oturumları sıfır maliyetle yeniden yüklemenin yanı sıra her müşteri ücretsiz yeniden başlatma alır. IPv6 adres alanı da plan fiyatına dahildir.

FDC ayrılmış sunucu maliyeti: tüm planlar 3 ana kategoriye ayrılmıştır. Birincisi, 100GE’ye kadar bant genişliğine sahip sunucularla (R) Evolution. Buradaki fiyat aylık 999 $ ile 9.999 $ arasında değişiyor. İkinci kategori, Bütçe Sunucusu seçeneğinden aylık 199 $ – 499 $ arası teklifler içerir. Devasa sunucular için ayda 1199 ile 2999 dolar arasında ödeme yapmanız gerekir..

Şimdi FDC’yi deneyin

Velia (Godaddy) – İngiltere Özel Windows & Linux Sunucuları

Velia (Godaddy) - İngiltere Özel Windows ve Linux Sunucuları

Velia – şu anda GoDaddy platformunun bir parçası olan Alman merkezli bir şirkettir. 5.000’den fazla müşterisi ve iş ortağı için 7000’den fazla sunucuya ev sahipliği yapıyor. Almanya’dan gelen dünyanın farklı yerlerinde veri merkezleri var. Velia maksimum güç ve performans, güvenli sunucu seçenekleri ve kapsamlı destek sunmak için gelişmiş teknolojiler kullanır.

Ana özellikleri şunlardır:

 • Geliştirilmiş performans – her sunucu, trafik yoğunluğu sırasında sorunsuz bir web sitesinin çalışmasını sağlamak için 200+ GBit / s Omurga ile birlikte gelir.
 • Esneklik – kurulum çok basit. Tek ihtiyacınız olan, kullandığınız işletim sistemini seçmek ve dağıtım işlemini tamamlamak.
 • Ölçeklenebilir Altyapı – kullanıcılar sunucularına daha fazla kaynak ekleyebilir ve aynı anda birden fazla sunucuyu bağlayan güvenli bir VLAN ağı oluşturabilir.
 • 24 Saat Destek – destek yöneticileri ve veri merkezi uzmanları 7/24 hizmetinizdedir. Herhangi bir teknik sorunun doğrudan kullanıcıyla çözülmesine yardımcı olacaklar.

Velia’ya özel sunucu maliyeti: fiyatlandırma politikası alışık olduğumuzdan farklıdır. Tüm sunucu teklifleri, küresel veri merkezi konumlarına göre kategorilere ayrılır. Kullanıcılar Avrupa’dan (Fransa ve Almanya), Birleşik Devletler (St. Louis, Miami ve LA) ve Hong Kong’da bulunan Çin feat veri merkezleri. Her konum, ayda 49 $ ila 359 $ arasında değişen çeşitli planlara ve fiyatlara sahiptir.

Velia’yı Şimdi Deneyin

Sonuç olarak

Özel bir sunucu seçmek, esneklik ve ölçeklenebilirliği seçmek anlamına gelir. Böyle bir seçenek, kararlılık, hız ve maksimum performansa değer veren şirketler ve web siteleri için en iyi seçenektir. Kullanıcılar, istedikleri zaman gerekli yapılandırmaları ayarlama ve sunucuyu yönetme şansı ile barındırma tesisleri üzerinde tam denetim sağlayabilir.

 • Bluehost genişletilmiş güvenlik setine sahip 1 numaralı sunucu çözümüdür. Platform, performans söz konusu olduğunda istikrarlı ve uzun süreli sonuçlar gösterir. Ayrıca, özel yetenekleri olmayan kullanıcılar için kullanımı kolay ve iyi bir gecedir.
 • HostPapa, üç farklı özel hosting teklifine sahip bir hosting sağlayıcısıdır. Kullanıcılar hem sunucu tesisleri hem de web sitesi varlıkları üzerinde kontrol sahibi olabilirler. Sistem, yeterli kaynağa sahip birden fazla projeyi yönetmek için en iyi seçenektir.
 • HostGator, performansa zarar vermeden en uygun fiyatlı sunuculardan biridir. Kullanıcılar maksimum hız, gelişmiş güvenlik araçları ve uygun fiyatlı planlarla birlikte her bir planla sınırsız bant genişliğine güvenebilir.

Geri kalan barındırma sağlayıcılarına gelince, proje gereksinimlerine ve uzun vadede ihtiyaç duyabileceğiniz ekstra özelliklere bağlı olarak farklı şekillerde iyi olabilirler. Tek yapmanız gereken, gelecekteki projenizin ne kadar güç ve hız gerektirdiğini tanımlamaktır. Teklif sayısı kesinlikle bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi platformu seçmenize izin verecektir.

Şimdi Özel Bluehost’u Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map