En İyi Perakende Web Sitesi Oluşturucuları

Perakende için En İyi Web Sitesi Oluşturucuları


Bir perakende web sitesi başlatmak için karar verdiyseniz, bir web sitesi bulamazsınız. daha basit seçenek bir web sitesi oluşturucu kullanmaktan daha iyidir. Bu hizmetler özellikle yeni başlayanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulur, ancak aynı zamanda müşteri web siteleri tasarlamaya odaklanan yetkin web geliştiricileri ile de talep görmektedir..

Web sitesi oluşturucuları, kalabalığın arasından sıyrılmalarını sağlayan birkaç önemli avantaja sahiptir, İşte onları ilk kez ve web tasarım uzmanları için en iyi çözüm yapan ana nedenler:

 • Hızlı Çevrimiçi Başlangıç – Çevrimiçi perakende satış noktanızı bir günden daha kısa sürede web’de başlatma fırsatı;
 • Kolay Web Mağazası Yönetimi – Mağaza performansınızı kontrol etmek için dışarı çıkmanıza gerek yok – sadece projenizi yönetmek ve her şeyi kontrol etmek için kontrol paneline ulaşmak;
 • Komple e-Ticaret Yönetimi ve Analitik Araçlar Seti – Web sitenizin kontrol panelinde eksiksiz bir e-Ticaret yönetim araçları ve araçları seti her zaman elinizin altında.

En İyi Perakende Web Sitesi Oluşturucularından 6’sını Test ettik:

 1. Shopify – Perakende Web Sitesi Oluşturmak için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. Wix – Alışveriş Sepeti ile En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 3. WooCommerce – WordPress ile Perakende Web Sitesi Geliştirme
 4. uKit – Perakende Sektöründe Basit Web Sitesi Oluşturucu
 5. SITE123 -% 100 Ücretsiz Çevrimiçi Web Mağazası Oluşturucu
 6. Sellfy – Yaratıcılar için Ucuz E-ticaret Platformu

Çok fazla kaliteli web sitesi üreticileri orada mevcut, en iyi olanın seçimi zor olabilir. Deneyimsiz kullanıcıların web sitesi oluşturucularının özelliklerini, özelliklerini ve planlarını karşılaştırması kolay değildir. En popüler hizmetlerin karşılaştırma listesini derledik. Şimdi bir göz atın.

Shopify – Perakende Web Sitesi Oluşturmak için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Shopify - Perakende Web Sitesi Oluşturmak için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Shopify – etkin bir şekilde ihtiyaç duyulan çok çeşitli niş özel özellikler, araçlar ve seçenekler ile birlikte gelen, dünyaca ünlü özel e-ticaret yazılımıdır profesyonel web mağazaları başlatmak ve yönetmek. Sistem her türlü e-Ticaret web sitesi oluşturmanıza izin verir (perakende web siteleri bir istisna değildir), küçük ancak tam özellikli projelerle ve yüzlerce hatta binlerce ürünün satışa sunulduğu hipermarketlere kadar başlamaktadır. Yazılımın ana özellikleri aşağıda listelenmiştir:

 • POS (Satış Noktası) Yazılımı. POS özelliği, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi modda ürün satmayı ve anlaşma yapmayı, gerekli sayıda personel hesabını yönetmeyi, muhasebe yazılımıyla senkronize etmeyi, web mağazası yönetim haklarını paylaşmayı, dahili ve harici kart terminallerini kullanmayı vb. , perakende web sitenizi yerel mağazada ve çevrimiçi olarak başarıyla çalıştırabilirsiniz..
 • e-Ticaret Şablonları. Yazılım başlangıçta perakende şirketleri için çevrimiçi varlık kurmak isteyen girişimcileri hedeflemektedir. Böylece, varsayılan olarak duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir uzun bir niş şablonları listesi sunar.
 • Kapsamlı Senkronizasyon ve Entegrasyon Seçenekleri. Yazılım, hesabınızı bilinen pazarlarla (Amazon gibi) senkronize etmenize ve üçüncü taraf platformları veya muhasebe yazılımlarıyla (Quickbooks veya Xero gibi) entegre edilmesine olanak tanır. Bu, perakende web sitesi performansınızı etkili bir şekilde artırmanıza, daha fazla trafik oluşturmanıza, müşteri tabanı oluşturmanıza ve satış hacminizi artırmanıza yardımcı olur.
 • Çekici Ürün Sunumu. Shopify, ürünleri avantajlı bir şekilde göstererek müşteri ilgisini çekecek çeşitli araçlar ve özellikler sunar. Shopify ile görsel olarak çekici gösteri pencereleri oluşturabilir ve yönetebilir, sınırsız ürün listesi, müşteri referansları, kaliteli görüntüler ve ürün incelemeleri ekleyebilirsiniz. Artırılmış Gerçeklik aracı, müşterilerin alışveriş sürecine başlamadan önce farklı yönlerden ayrıntıları keşfetmelerini sağlayan ayrıntılı ürün görselleştirmesi oluşturmayı mümkün kılar.
 • Pazarlama Seçenekleri. Shopify çok sayıda analitik ve istatistik izleme aracına erişim sağlar. Gelişmiş Live View özelliği, perakende web sitenizin performansını gerçek zamanlı modda kontrol etmenizi sağlar, böylece trafik değişiklikleri, ziyaretçi sayısı, terk edilen satın almaların yüzdesi, dönüşüm oranları, kullanıcıların geldiği yerler ve diğer konular hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. genel web sitesi performansı üzerinde ciddi etkisi olan önemli parametreler.
 • Gelişmiş Güvenlik Önlemleri. Shopify ile web sitenizin güvenliğinden% 100 emin olabilirsiniz. Yazılım, dolandırıcı saldırılarını önlemeye ve kapalı her anlaşmanın güvenliğini korumaya yardımcı olan bir dizi araç sunar. Kullanabileceğiniz özellikler arasında, Shopify POS ve diğer etkili güvenlik önlemleriyle senkronize edebileceğiniz SSL Sertifikası, Dolandırıcılık Koruması aracı, Etiket ve Chip Okuyucu’dan bahsetmek mantıklıdır.

Maliyet: Shopify’ın tamamen ücretsiz bir planı yok, ancak hizmetin tüm özellik setini 14 gün boyunca ücretsiz olarak test etmenizi sağlayan ücretsiz bir deneme var. Perakende web sitenizi yönetmeye başlamak için ayrıca dört ücretli plandan birine geçmeniz gerekir. Maliyetleri 9 $ / ay ile başlar ve 299 $ / ay’a kadar değişir. Shopify’ın işlem ücretsiz olduğunu unutmayın, ancak başarıyla tamamlanan her kredi kartı işlemi için belirli bir yüzde ücreti alır..

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Wix – Alışveriş Sepeti ile En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Alışveriş Sepeti ile En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix – Tam özellikli perakende web sitelerini başlatmak ve yönetmek için gereken birden fazla araç ve hizmeti kapsayan, dünyaca ünlü bir hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Sistem, sezgisel doğası, olağanüstü rahatlığı ve kullanım kolaylığı, zengin nişe özgü özellik seti ve e-Ticaret araçlarının bolluğu nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Bunlardan en önemlileri şunlardır:

 • e-Ticaret Motoru. Web sitesi oluşturucu, birden fazla tasarım özelleştirme seçeneğine erişim sağlayan güçlü bir entegre e-ticaret motoruyla birlikte gelir. Burada gönderim ve ödeme ayrıntılarını ayarlamak, indirim kuponları oluşturmak, gösteri pencereleri tasarlamak, ürün içe / dışa aktarma parametrelerini ayarlamak, vergi yönetimi seçeneklerini ayarlamak, ürün galerileri oluşturmak ve güncellemek, ürün listeleri eklemek ve yönetmek, müşteri referansları eklemek vb..
 • Mobile Hazır e-Ticaret Şablonları. Web sitesi oluşturucu, kaliteli ve varsayılan olarak mobil cihazlar için optimize edilmiş zengin bir e-Ticaret şablonları koleksiyonuna sahiptir. Gelişmiş mobil düzenleyici, perakende web sitenizin mobil sürümünü masaüstü modunu değiştirmeden oluşturmayı ve yönetmeyi mümkün kılar.
 • Wix ADI. Yapay Tasarım İstihbarat Aracı karmaşık web tasarım özelliklerinin farkında olmayan ancak büyük ölçekli ve iyi bir perakende web sitesi kurmak isteyen girişimciler için kullanışlı olacaktır..
 • Çok Dilde Destek. Nedeniyle gelişmiş çok dilli destek özelliği, perakende web sitenizi birkaç dilde kullanıma sunmak mümkündür. Bu, uluslararası ortaklarla ilişkiler kurmanızı, yabancı kitlenin dikkatini çekmenizi ve uluslararası pazardaki konumlarınızı güçlendirmenizi sağlar.
 • Uygulama marketi. Bu, performansını artırmak için perakende web sitenize entegre edilecek birçok widget ve uzantı bulacağınız yerdir. Bunlar arasında Wix Mağazaları, eBay Commerce, Mağaza Metrikleri, Amazon, Etsy Shop, Web Mağazası Reklamları, Simpl-e-Ticaret ve daha fazlası bulunur..

Maliyet: Wix’in hiçbir zaman sona ermeyen ücretsiz bir planı ve hepsi ücretli beş abonelik vardır. oldukça uygun tüm kullanıcı kategorilerine. En ucuz plan size aylık 13 $ mal olacak. Sistemi ücretsiz keşfetmeye, istediğiniz zaman ücretli plana geçmeye başlayabilirsiniz. Bu herkes için çok uygun.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WooCommerce – WordPress ile Perakende Web Sitesi Geliştirme

WooCommerce - WordPress ile Perakende Web Sitesi Geliştirme

WooCommerce – perakende web sitenize alışveriş sepeti işlevselliği eklemeyi mümkün kılan, böylece etkileyici işlevselliğe sahip küçük ve orta ölçekli bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza izin veren popüler bir açık kaynaklı WordPress eklentisidir. Bugün itibariyle, 350.000’den fazla çevrimiçi mağaza eklenti ile piyasaya sürüldü ve daha fazlası yapım aşamasında.

WooCommerce’in işlevselliği harika bir perakende web sitesi oluşturmak için yeterlidir, ancak eklentinin tüm nüanslarına hakim olmak ve web tasarım sürecinden en iyi şekilde yararlanmak için bazı kodlama temellerini öğrenmek biraz zaman alabilir. Şimdi en belirgin WooCommerce özelliklerinden bazılarına göz atın:

 • Basit Entegrasyon ve Kurulum. WooCommerce entegrasyonu çok zaman almaz, ancak yine de ön hazırlık ve biraz programlama bilgisi gerektirir. Kurulum prosedürüyle başa çıktıktan hemen sonra, bir perakende web sitesinin nasıl başlatılacağı hakkında ayrıntılı bir sihirbaz sunulur. Başlamak için talimatları uygulayın!
 • Etkileyici e-Ticaret Özellikleri. Başlangıçta bir e-ticaret eklentisi olan WooCommerce, web tasarım sürecinin etkinliğine katkıda bulunan bir dizi kullanıma hazır özellik sunar. Projenize entegre edebileceğiniz birçok uzantı, coğrafi konum destek seçenekleri, mobil cihazlar için optimize edilmiş web sitesi tasarımı oluşturma ve dijital veya fiziksel ürünler yükleme / satma vb..
 • Ürün Yönetimi Seçenekleri. WooCommerce ile ürün çeşitlerinizi etkili bir şekilde düzenleyebilir, envanter yönetimi seçeneklerini ayarlayabilir ve uygulayabilir, ürün incelemeleri ve müşteri referansları ekleyebilir, ürün katalogları oluşturabilir ve güncelleyebilir, sunulan tüm ürünlere kategoriler atayabilir, arama filtresi parametrelerini ayarlayabilir vb..
 • Ödeme seçenekleri. WooCommerce, ödeme ve ödeme alternatiflerini tanıtmanıza, çevrimiçi siparişleri ve ödemeleri kabul etmenize, indirimler / kupon kodları oluşturmanıza ve uygulamanıza, vergi ve gönderim ayrıntılarını ayarlamanıza, satış istatistiklerini takip etmek, postaları organize etmek vb..

Maliyet: WooCommerce, indirilip yüklenmesi için herhangi bir ücret gerektirmeyen ücretsiz bir eklentidir. Ancak, eklenti barındırma yüklemesi anlamına gelir ve perakende web sitesi oluşturma işleminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan bir dizi ücretli özellik sunar. Barındırma hakkında konuşmak, resmi WordPress barındırma kullanmak mantıklı – Bluehost. Özellik seti, barındırma ihtiyaçlarının hakim miktarını karşılamak için yeterlidir, fiyat aralığı ise herkes için ılımlı ve ekonomiktir. En ucuz Bluehost planı $ 2.95 / ay iken, en pahalı seçenek 13.95 $ / ay.

WooCommerce’ı Ücretsiz Deneyin

uKit – Perakende Sektöründe Basit Web Sitesi Oluşturucu

uKit - Perakende Sektöründe Basit Web Sitesi Oluşturucu

uKit – girişimcilerin ihtiyaçları ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak özel olarak yaratılmış perakende işletmeler için basit bir web sitesi kurucusudur. Platform, farklı küçük işletme projeleri, aynı zamanda portföyler, bloglar ve küçük-orta ölçekli perakende mağazaları için de iyi çalışır. Sistemin kalabalığın öne çıkmasını sağlayan en önemli özelliklerden biri, daha önce web sitesi geliştirmeye hiç katılmamış olanlar da dahil olmak üzere herkes için açık sadeliği..

Bu DIY bulut web sitesi oluşturucu, sezgisel web sitesi navigasyonu, basit web tasarım yaklaşımı, kodlama becerilerinin yokluğu veya ön web tasarımı arka planı sunan şaşırtıcı derecede kolaydır. Bunlar, herhangi bir nedenle web tasarım becerilerinden yoksun, ancak yine de trafik ve kar üretmek için perakende iş web siteleri başlatmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçim yapan ana özelliklerdir. Aşağıda, bilmekten heyecan duyacağınız temel uKit özellikleri listelenmiştir:

 • Duyarlı Tasarımlar. Web sitesi oluşturucu, bir projeyi kesinlikle sıfırdan başlatmak için kullanabileceğiniz duyarlı ve son derece özelleştirilebilir iş tasarımlarının mükemmel bir koleksiyonuyla birlikte gelir. Üst düzey işlevsellik ile birlikte web sitesine çarpıcı ve kişiselleştirilmiş çekicilik kazandırmak için hiçbir kodlama becerisi gerekmez. uKit şablon koleksiyonu, birçoğu perakende web sitelerini başlatmak ve yönetmek için seçilebilen çok sayıda iş şablonunu kodlar. Önemli olan sistem, yeni başlayanlar için önemli bir seçenek olan web sitesi geliştirme sürecinin herhangi bir aşamasında şablonların değiştirilmesine izin verir..
 • Perakende Araçları. uKit, web sitenize işlevsellik katan bir dizi perakende ve iş widget’ıyla birlikte gelir. Kullanabileceğiniz widget’lar arasında başlangıçta Google Haritalar, Adımlar, Zaman Çizelgesi, Sosyal Ağlar ve daha pek çok şeyden bahsetmek mantıklıdır. Bu ve diğer widget’ların zamanında entegrasyonu, çevrimiçi mağazanızın kârlı performansına önemli ölçüde katkıda bulunabilir.
 • Cevrimici hesap makinesi. Bu uKit widget’ının kullanılabilirliği, perakende web sitenizin onsuz gitmeyeceği büyük bir avantajdır. Nedeniyle uCalc, web sitenizin ziyaretçileri (yalnızca birkaç tıklama ile projenize entegre edilir)Potansiyel Alıcılar) satışa sunmaya hazır olduğunuz hizmetlerin / ürünlerin maliyetini bağımsız olarak anlayabilecektir. Bu başlangıçta müşterilerinizin zamanından ve zamanından / çabasından tasarruf etmenize yardımcı olur.
 • e-Ticaret İşlevselliği. Web sitesi oluşturucu, küçük ve orta ölçekli bir perakende mağazasını başlatmanızı ve daha sonra etkili bir şekilde yönetmenizi / tanıtmanızı sağlayan değerli bir e-ticaret motoruyla birlikte gelir. E-Ticaret işlevselliği burada iki önemli şekilde gerçekleştirilebilir. Bir e-ticaret widget’ını web mağazası olarak kullanmak için web sitenize bağlayabilir veya Ecwid eklentisi aynı amaç için.

Maliyet: uKit ücretsiz bir web sitesi üreticisi değil, ancak 14 gün süren ücretsiz bir deneme sunuyor ve perakende web siteniz için kullanışlı olabilecek platformun tüm özellik setini keşfetmenize / test etmenize / ustalaşmanıza yardımcı oluyor. Web sitesi oluşturucunun daha fazla kullanılmasından emin olduğunuzda, herkes için etkileyici bir şekilde uygun fiyatlı ücretli aboneliklerinden birine yükseltebilirsiniz. En ucuz uKit planının maliyeti 4 $ / ay – neredeyse aynı işlevsellik oranını sağlayan böyle cömert bir teklif bulacaksınız.!

UKit’i Ücretsiz Deneyin

SITE123 -% 100 Ücretsiz Çevrimiçi Web Mağazası Oluşturucu

SITE123 -% 100 Ücretsiz Çevrimiçi Web Mağazası Oluşturucu

SITE123 -% 100 ücretsiz, kullanımı kolay, kapsamlı işlevsellik ve sezgisel web tasarım yaklaşımını içeren çevrimiçi web mağazası oluşturucusudur. Platform, modern web geliştirme nişinde bulunan en basit SaaS sistemlerinden biridir, yani programlama becerisi gerekmez onunla projeler başlatmak için. SITE123, perakende mağaza oluşturma ve özelleştirme sürecini ilk kez kullananlar da dahil olmak üzere herkes için kolay, kullanışlı, kullanışlı ve anlaşılabilir hale getiren bir dizi entegre tasarım özelleştirme aracı ve özelliği sunar. Web sitesi oluşturucusunun en önemli avantajlarını bulmak için aşağıdaki listeye bir göz atın:

 • e-Ticaret Widget’ları. SITE123, farklı boyutlardaki web sitelerini ve niş uzmanlığı başlatmanızı sağlayan güçlü bir e-ticaret motoruna sahip olamaz. Ancak sistem, sonunda projenize farklı e-Ticaret odağı sağlayacak olan, sahip olması gereken birkaç e-Ticaret widget’ına ve uygulamasına erişim izni verir. Bunlar, Galeriler, Canlı Sohbet, Rezervasyon, Sosyal Widget’lar, Çevrimiçi Formlar ve daha fazlasını içerir.
 • Çok Dilde Destek. Çok dilli bir web sitesine sahip olmak bir heves değil, herhangi bir perakende işletme sahibi için bir zorunluluktur. SITE123 burada çok yardımcı olacaktır. Sistem, projenizin çeşitli versiyonlarını istediğiniz dillerde tasarlama ihtiyacını ortadan kaldıran çok dilli destek özelliği sunar. Bunun yerine, iş gereksinimlerinizle ilgili olarak birkaç dilde bir web sitesi başlatmak yeterlidir.
 • Çevrimiçi Form Oluşturucu. Çevrimiçi form oluşturucu entegrasyonu fırsatı, web mağazanız için başka bir avantajdır. Müşterileriniz, siparişlerini tamamlarken veya sizinle iletişime geçmeye istekli olarak, doğrudan web sitesinde farklı formları doldurmalarını sağlar. Araç, sistemle birlikte bir perakende web sitesi başlatmak isteyen her SITE123 abonesi için tamamen ücretsizdir..
 • Logo Oluşturucu. Daha önce hiç perakende web siteniz olmadıysa ve herhangi bir fiziksel konumda web siteniz yoksa, er ya da geç projeniz için bir logo oluşturma gereği ile karşılaşacaksınız. SITE123, her kullanıcı için tamamen ücretsiz olan entegre üst düzey Logo Maker aracı sayesinde size bu konuda yardımcı olabilir. Varsa, mevcut logoyu karşıya yükleme ve gerekli sonucu elde etmek için özelleştirme fırsatı da vardır..

Maliyet: SITE123 sadece basit değil, aynı zamanda ekonomiktir. Sistem, ücretsiz bir web sitesi başlatmak ve sınırsız bir süre için kullanmak için bir fırsat sunuyor. Bununla birlikte, ücretsiz plan, web sitesi geliştirme ve yönetim sürecinizden en iyi şekilde yararlanmanıza izin vermeyen ciddi kısıtlamalarla birlikte gelir. Sistemi daha fazla kullanma kararı alan kullanıcılar için SITE123, en ucuz olanı aylık 10,80 ABD doları olan 4 ücretli plan arasından seçim yapmanıza izin verir..

Site123’ü Ücretsiz Deneyin

Sellfy – Yaratıcılar için ucuz e-Ticaret Platformu

Sellfy - Yaratıcılar için ucuz e-Ticaret Platformu

Sellfy – ucuz e-Ticaret platformu uygun fiyatlı ve etkili bir perakende web sitesi geliştirme fırsatı sunan içerik oluşturucular için. Web sitesi oluşturucu, önceki uzmanlıklarından ve kodlama becerilerinden bağımsız olarak tüm web tasarımcıları için kullanışlı, sezgisel ve kullanımı kolay. Sellfy kullanırken, satış için birden fazla fiziksel / dijital ürün sunan web mağazasını başlatabilir ve güncelleyebilirsiniz. Platforma kaydolmak konusunda haklıysanız, olağanüstü avantajlarından bazılarını bulmaktan heyecan duyacaksınız:

 • e-Ticaret Odağı. Sellfy, baştan sona tam özellikli bir çevrimiçi mağaza tasarlamayı mümkün kılan hepsi bir arada e-ticaret platformudur. Sistem sezgisel web tasarım yaklaşımını kullandığından bunu yapmak için hiçbir kodlama becerisine gerek yoktur. Sistem, ürün galerisi / kategori oluşturma ve güncelleme, resim / video yükleme, alışveriş sepeti entegrasyonu ve özelleştirme, ödeme / gönderim ayarı vb..
 • Sosyal Ağ Entegrasyonu. Web sitesi oluşturucu ürünleri satmanıza olanak tanır (hem dijital hem de fiziksel) popüler sosyal ağ platformları aracılığıyla perakende mağazanızın stoklarında bulunabilir. Bunlar Twitter, YouTube, SoundCloud, Facebook, Instagram vb. İçerir. Perakende hesap web sitenizle ilgili haberleri ve bu hesaplardaki güncellemeleri paylaşarak müşterilerinize nişinizde meydana gelen olaylar hakkında bilgi vereceksiniz..
 • Entegre Uygulama Pazarı. Sellfy, herhangi bir perakende web sitesi için bir zorunluluk olan birden fazla widget, eklenti, uzantı ve uygulama bulabileceğiniz ve seçebileceğiniz entegre uygulama pazarıyla birlikte gelir. Bunlardan bazıları Facebook Pixel ve Chat, Google Analytics, Zapier ve diğer pazarlama / analitik araçları içerir.

Maliyet: Selly’nin ücretsiz bir sınırsız planı yok, ancak üç ücretli abonelikten birini seçmeye izin veriyor. En uygun maliyetli çözüm, maliyeti 19 $ / ay olan Başlangıç ​​Planıdır. Sistem ayrıca, tercih edilen ücretli aboneliği seçerken bir kerelik ödeme yapma fırsatını da sunar. İlk abonelik maliyetinin% 34’üne kadar tasarruf edebilirsiniz.

Sellfy’ı Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Kaliteli bir perakende web sitesi oluşturmak korkunç veya zorlu bir deneyim olmak zorunda değildir. Bunun yerine, hedef kitlenin dikkatini çekecek, böylece müşteri tabanını artıracak ve satış miktarını artıracak tam özellikli ve çekici bir perakende web sitesi tasarlamaya yardımcı olacak güvenilir bir web sitesi oluşturucu kullanarak görevle başa çıkmak kolaydır..

Doğru perakende web sitesi oluşturucusunu seçmek deneyimsiz kullanıcılar için bir sorun oluşturabilir. Ancak son seçim gereksinimlerinize, becerilerinize ve mevcut bütçenize dayanmalıdır. Özel bir e-Ticaret web sitesi oluşturucu arıyorsanız, Shopify, Wix ve WooCommerce gitmeniz gereken platformlardır. Zengin özelliklere sahip, fonksiyonel ve niş yönelimlidirler. Her sistem belirli e-Ticaret ve web tasarım ihtiyaçlarına ve belirli hedef kitlelere yöneliktir. Perakende web sitesi geliştirme ihtiyaçlarınızı, iş hedeflerinizi ve bütçe yatırım çözümlerinizi tartın, böylece gereksinimlerinizin tamamını karşılayacak platformu seçin.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map