En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları


İster bir sanatçı, fotoğrafçı, ister çalışmalarınızı sergilemek isteyen bir yaratıcı olun, bir portföy web sitesi olmadan gitmezsiniz. Soru: Bir web tasarımcısı kiralamak ve karmaşık projelere yatırım yapmak istemiyorsanız, bunu nasıl elde edebilirsiniz?? Burada bir web sitesi oluşturucu işinize yarayacaktır!

Web sitesi oluşturucular, yalnızca birkaç saat içinde bir portföy web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz en basit ve en uygun araçlardır. Hızlı ve kullanışlı web sitesi özelleştirmesine izin veren çeşitli işlevler, özellikler ve yerleşik araçlarla birlikte gelirler. Bu onların diğer web bina hizmetlerine göre en büyük avantajı.

Web sitesi oluşturucularla oluşturulan portföyler sadece profesyonel görünmekle kalmaz, aynı zamanda güçlü işlevsellik ile de karakterize edilir. Dahası, bu sistemler satın alınabilir ve kullanımı kolay, bu da onları web sitesi oluşturma kavramına sahip olmayan teknisyenler için akıllı bir seçim haline getirir. Yani, çalışmalarınızı sergilemek için güzel ve çekici bir portföye ihtiyacınız varsa ve dikkat çekmek Hedef kitlenin, bundan daha iyi bir çözüm bulamayacaksınız. Hangi web sitesi üreticisi bu amaç için en iyi sonucu verecek? Bunu daha ayrıntılı tartışalım.

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucularından 10 tanesini test ettik:

 1. Wix – En İyi Ücretsiz Portföy Web Sitesi Oluşturucu
 2. uKit – Basit Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu
 3. Terzi Markaları – Sipariş Vermek İçin En İyi Hizmet Portföy Web Sitesi
 4. WordPress – Portföy için Kendinden Barındırmalı Platform
 5. Ucraft – Süper Kolay Çevrimiçi Portföy Oluşturucu
 6. Bookmark – Kanadalı A.I. destekli Web Sitesi Oluşturucu
 7. Squarespace – Portföy Web Siteleri için Kolay Platform
 8. Portfoliobox – Reklamlar için En İyi Portfolyolar
 9. Gator – Yerleşik Portföy Oluşturucu ile Barındırma
 10. Allyou – Online Portföy Web Sitesi Oluşturucu

Böylece, tartışmanın en önemli noktasına geldik: profesyonel portföy web sitelerine başlamanıza ve bunu yapmak için kullanabileceğiniz güçlü entegre işlevsellik sunmanıza izin veren en iyi web sitesi kurucularının yorumları. Hemen başlayalım.

Wix – En İyi Ücretsiz Portföy Web Sitesi Oluşturucu

Wix - En İyi Ücretsiz Portföy Web Sitesi Oluşturucu

Wix – dünya çapında popülerliğe sahip ve zengin bir görev yelpazesini tamamlamak için gereken güçlü bir özellik seti ile birlikte gelen en iyi ücretsiz portföy web sitesi oluşturucusudur. Platformla başlatılan portföy web siteleri sadece çarpıcı bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda üst düzey performansa sahiptir ve trafik üretimine katkıda bulunur.

Sezgisel ve güçlü olan hizmet, çalışmalarını ve iş becerilerini topluma sunmak ve potansiyel müşterileri yaratıcı yeteneklerini keşfetmeye teşvik etmek isteyen modeller, sanatçılar, fotoğrafçılar ve diğer kullanıcılar için en iyi şekilde çalışır. Hizmetin başlıca avantajları şunlardır:

 • Etkileyici Portföy Şablon Kütüphanesi. Wix, grafik tasarımcıları, fotoğrafçılar, özgeçmişler, illüstratörler, iş danışmanları, sanatçılar, gazeteciler, müzisyenler, sanat yönetmenleri, iç tasarımcılar için düzinelerce mobil kullanıma hazır tema içeren bir portföy bölümü içeren, tasarımcı tarafından hazırlanmış şablonların en kapsamlı koleksiyonlarından birini sunar. , aktörler, stilistler, modeller ve ne.
 • Blog. Web sitesi oluşturucu, portföy web sitenize müşterilerle iletişim halinde kalmanızı, fikirlerinizi, haberlerinizi, etkinliklerinizi ve iş güncellemelerinizi paylaşmanızı sağlayan bir blog eklemenize izin verir.
 • Slayt Gösterileri ve Galeriler. Wix ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı galerilere yükleyebilir ve ilk bakışta kullanıcının dikkatini çekmek için slayt gösterileri oluşturabilirsiniz.
 • HD Video Barındırma. Wix, Vimeo ve YouTube videolarınızı birleştirerek yeteneğinizi sergilemenizi sağlar (varsa) hikayenizi anlatmak ve haberleri veya yaklaşan etkinlikleri benzersiz, eğlenceli ve sıradışı bir şekilde paylaşmak için yeni oluşturulan portföyde.
 • Kullanıcı Etkileşim Araçları. Web sitesi oluşturucu, kullanıcı katılımı, memnuniyeti ve elde tutma oranlarına katkıda bulunan bir dizi müşteri etkileşim aracına göz atmaya ve bunları kullanmaya izin verir. Araçlar Wix App Market’te mevcuttur ve portföy gereksinimlerinize ve web tasarım ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan araçları seçebilirsiniz. Kullanabileceğiniz en popüler istemci etkileşim widget’larından ve uzantılarından bazıları şunlardır: Etkinlik Takvimi, Zamanlama Pro, Google Etkinlik Takvimi, Son Haberler, Wix Sohbet, 123 Form Oluşturucu, Wix Formlar, Kişi Yönetimi + CRM, Geri Arama, Çevrimiçi Kitap Randevuları, Canlı Sohbet ve daha fazlası.
 • Müşteri Görüşleri. Web sitesi oluşturucu, müşterilerinizin çalışmalarınız, gösterimleriniz ve memnuniyet oranınızla ilgili yorumlarını bırakmalarını sağlayan kullanıcı referansları özelliğini etkinleştirmeyi mümkün kılar. Bu, potansiyel müşterilerin profesyonellik seviyeniz ve sunabileceğiniz çeşitli hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmesini sağlamanın en iyi yollarından biridir. Wix App Market’te karşılaşabileceğiniz ve portföy web sitenize entegre edebileceğiniz en işlevsel widget’lardan ve uzantılardan bazıları, Sosyal Görüşler, Sesli Yorumlar +, Müşteri Yorumları, Referans Oluşturucu, MyReviews, Yorumlar, Yelp, Yorumlar + ve Inffuse Referanslarını içerir..
 • e-Ticaret Motoru. Wix, portföy web sitenize web mağazası işlevselliği vermenizi sağlayan güçlü bir e-ticaret motoruyla birlikte gelir. Bu, sadece sanat eserlerinizi veya diğer portföy öğelerinizi sergilemek değil, aynı zamanda doğrudan web sitesinde satmak istiyorsanız kullanışlı bir özelliktir. Çeşitli e-Ticaret seçenekleri, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir web mağazası açmanıza ve başarıyla çalıştırmanıza yardımcı olacaktır.
 • SEO Wiz. Ne kadar çok kullanıcı portföyünüzü ziyaret edip performansınızı öğrenirse, hedef kitleye ulaşma ve web tasarım hedeflerinizi tamamlama şansınız o kadar yüksek olur. Daha iyi kullanıcı cazibe şansını artırmak için, web sitesi oluşturucu gelişmiş SEO Wiz aracını kullanma fırsatı sunar. Portföy tanıtımınızın etkinliğini artırmaya yardımcı olur ve ayrıca projelerinizin arama motorlarında üst sıralarda yer aldığından emin olmak için web sitesi istatistiklerini izlemeyi mümkün kılar.

Wix, bir portföy web sitesini başlatmak için etkili bir şekilde kullanabileceğiniz hepsi bir arada sürükle ve bırak web sitesi kurucusudur. Etkileyici bir niş şablon galerisi, zarif tasarımlar, özel uygulamalar ve widget’ların bolluğu, güçlü özelleştirme araçları, entegre Wix ADI özelliği ve diğer özelliklerle Wix, çalışmalarınızı avantajlı bir şekilde sunmanıza izin verecek özel bir şeye sahiptir..

Ücretsiz plan / deneme: Evet.

Maliyet: itibaren 13 $ / ay.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

uKit – Basit Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

uKit - Basit Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

uKit – portföy projelerinin geliştirilmesi ve daha fazla tanıtımı için harika çalışan basit, kullanışlı ve uygun fiyatlı bir küçük işletme web sitesi kurucusudur. Platform, entegre web barındırma ile profesyonel, görsel olarak çekici ve son derece işlevsel portföyleri başlatmak ve yönetmek için gerekli araç setini sağlayan kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir.

uKit, yeteneklerini ve yeteneklerini kaliteli bir portföy şeklinde sunmak isteyen yaratıcılar, sanatçılar ve farklı mesleklerden insanlar için güzel bir seçimdir. Bazı önemli noktalarına bir göz atın:

 • Portföy Şablon Seçimi. uKit, varsayılan olarak duyarlı ve projenizi kalabalığın arasından sıyrılmak için% 100 özelleştirilebilir, önceden tasarlanmış portföy şablonları içeren güzel bir galeri sunar (web tasarım sürecinde temaları değiştirebilirsiniz).
 • Sosyal Medya Tanıtımı. Sosyal medya hesaplarıyla entegrasyon, yayınlarınızı ve portföy güncellemelerinizi Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal hesaplarda müşterilerinizle ve abonelerinizle paylaşmak üzere yayınlamanıza olanak tanır.
 • Bloglama Seçeneği. Portföyünüze bir blog ekleyerek, müşterilerinizi kariyerinizde olup bitenlerden haberdar etmek için yayınlar, son etkinlikler ve güncellemeler, yeni portföy öğeleri yazabilirsiniz..
 • Geçici Web Sitesi Yönetimi Hakları. Örneğin, bir web ortağı ile işbirliği içinde portföy web sitesi geliştirme üzerinde çalışmayı planlıyorsanız, erişim haklarını portföyü sizinle birlikte güncelleyecek olan herkesle paylaşabilirsiniz..
 • Kullanıcı Etkileşimi Seçenekleri. UKit ile daha iyi web sitesi performansı ve daha yüksek müşteri oluşturma oranlarına katkıda bulunan güçlü kullanıcı etkileşimi seçeneklerine erişebilirsiniz. Portföy web sitenize entegre edebileceğiniz araçlar arasında, gerektiğinde müşterilerinizle bağlantı kurmanızı sağlayan canlı sohbet ve geri arama widget’ından bahsetmek mantıklıdır.
 • Widget Seçimi. Web sitesi oluşturucu, portföy web sitesi performansınıza önemli ölçüde katkıda bulunabilecek entegre widget koleksiyonuna erişim izni verir. Kullanıcılar Zamanlayıcı, Sosyal Ağ Düğmeleri, Zaman Çizelgesi, Kullanıcı Yorumları, Hizmet Hesap Makinesi vb..
 • SSL Sertifikası. Çalışmalarınızı satmak için bir portföy web sitesi kullanmayı planlıyorsanız, SSL Sertifikası’nın bağlantısı kesinlikle iyi bir seçenek olacaktır. Maksimum web sitesi güvenliği ve kullanıcı ödeme / kişisel bilgilerin gizliliğinin yanı sıra dolandırıcılığa karşı koruma sağlar.

uKit, kaliteli portföy web sitelerini sıfırdan başlatmak için en iyi hizmetlerden biri olarak kabul edilmeyi hak eden güvenilir ve profesyonel bir web sitesi oluşturucusudur. Hizmetin sürükle ve bırak işlevselliği, kullanım kolaylığı, rahatlık ve sezgisel gösterge paneli sayesinde, kodlama becerisi ve web tasarımı uzmanlığı olmayan kişiler için bile mükemmel bir seçimdir..

Ücretsiz plan / deneme: 14 günlük ücretsiz deneme.

Maliyet: itibaren 4 $ / ay.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Terzi Markaları – Sipariş Vermek İçin En İyi Hizmet Portföy Web Sitesi

Terzi Markaları - Sipariş Vermek İçin En İyi Hizmet Portföy Web Sitesi

Terzi Markaları – profesyonel bir portföy web sitesi sipariş etmek için en iyi hizmettir. Platform başlangıçta girişimcilerin markalaşma süreçlerini geliştirerek işlerini kolaylaştırmalarına yardımcı olmaya odaklanmıştır. Böylece, sistem, portföy web sitenizi kalabalığın arasından sıyrılabilecek birden fazla entegre özelliğe ve marka iyileştirme çözümlerine erişim sağlar.

Tailor Brands, aynı zamanda üst düzey logo tasarımına izin veren AI destekli bir platformdur. Bu, projenize profesyonel bir dokunuş ve benzersiz bir marka kimliği verir. Şimdi sistemin en dikkat çekici özelliklerine bir göz atın:

 • Logo Oluşturucu. Bu, markanızın kimliğini ortaya çıkarmak için web sitesi logosu oluşturmanıza ve yayınlamanıza olanak tanıyan platformun en etkileyici özelliklerinden biridir. Sistem, geliştirme sürecini basitleştiren ve tercih edilen logo tasarımını, türünü, yazı tiplerini ve diğer tasarım öğelerini seçmenizi sağlayan bir dizi logo tasarım aracı ve öğesiyle birlikte gelir. Seçim yaptıktan sonra, sistem otomatik AI algoritmasını kullanarak portföy web sitesi itibarınıza ve tanınırlığınıza katkıda bulunacak türden bir logo tasarımı oluşturacaktır..
 • Marka Araç Seti. Logo oluşturma özelliklerinin yanı sıra platform, işletme itibarınıza reklam veren güçlü marka bilinci oluşturma araç setine erişim sağlar. Sistemin varsayılan olarak sunduğu araçlar otomatik olarak uyarlanabilir. Bu, iş belirtimlerinize en uygun web sitesi tasarımını çalıştırmak için Kartvizit ve EPS dosya fikirlerinizi kullanabileceğiniz anlamına gelir.
 • Terzi Reklamları. Sistem, iş gereksinimlerinize uygun anında reklamlar tasarlamayı mümkün kılan entegre ve tam otomatik Terzi Reklamları platformuyla birlikte gelir. Bu reklamla ilgili seçenekler birden fazla varyasyonda mevcuttur ve iş gereksinimlerinize mükemmel uyan seçenekleri seçmek size bağlıdır..
 • Sosyal Yönetim Özellikleri. Terzi Markaları ile, kullanıcıları en son haber güncellemeleri, etkinlikler ve diğer ilgili bilgilerden haberdar etmek için web sitenizle ilişkili içeriği paylaşabilir ve makaleleri sosyal ağlarda yayınlayabilirsiniz..

Tailor Brands, portföyünüzü kalabalığın öne çıkarması için benzersiz logo tasarımı ve iş markalaması oluşturmaya yardımcı olan tam özellikli bir çağdaş platformdur. Sistem, belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için gereken hepsi bir arada özellik setini içerir. Entegre e-Ticaret işlevselliği ile gelen gelişmiş bir Logo Maker, markalama araçları, pazarlama ve web sitesi geliştirme çözümleri sunar.

Ücretsiz plan / deneme: Hayır.

Maliyet: itibaren 9,99 $ / aylık.

Terzi Markalarını Hemen Deneyin

WordPress – Portföy için Kendinden Barındırmalı Platform

WordPress - Portföy için Kendinden Barındırmalı Platform

WordPress – Portföy oluşturmak için profesyonel ve dünya çapında kendi kendine barındırılan bir platformdur. İçerik Yönetim Sistemi, güçlü entegrasyon seçenekleri, üst düzey ve tamamen özelleştirilebilir tasarımların kullanılabilirliği, niş eklentileri ve gelişmiş özelleştirme araçları nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor.

WordPress’in CMS olması, temel kodlama temelleri hakkında farkındalığı ifade eder. Ancak bu, platformun sıradan kullanıcılar için çok karmaşık olduğu anlamına gelmez. Bunun yerine, yeni başlayanlar bile üst düzey projeler geliştirmek için onu keşfedebilir ve ustalaşabilir. Aşağıda listelenen hizmetin ana avantajları:

 • Eklenti ve Widget Entegrasyonu. Çarpıcı bir görünüm ve üst düzey işlevsellik sağlamak için portföyünüze seçebileceğiniz ve entegre edebileceğiniz yüzlerce harici eklenti ve widget vardır. Seçebileceğiniz en iyi portföy eklentilerinden bazıları Envira Gallery, Çevik Portföy, WP Portföy Eklentisi, Portföy Galerisi, WooThemes Projeleri, NextGen Galerisi, Özel İçerik Portföyü vb. ücretsiz ve ücretli.
 • Portföy Şablonları – CMS’nin yerleşik temalardan oluşan bir koleksiyonu vardır, ancak üçüncü taraf geliştiriciler tarafından WordPress için özel olarak tasarlanmış birden fazla portföy şablonu da vardır. Bu şablonlar ücretsiz ve ücretli – ikincisi daha güvenli ve güvenilir.
 • Gutenberg Editörü – En son WordPress 5.0 sürümü, web sitesi oluşturma sürecini önemli ölçüde basitleştiren ve standart web sitesi oluşturucusuna biraz benzeyen Gutenberg Editor ile birlikte gelir. İstediğiniz sonucu elde etmek için gerekli içerik bloklarını seçip özelleştirmeniz yeterlidir.
 • e-Ticaret – WordPress, WooCommerce gibi özel niş eklentilerini entegre ederek eserlerinizi doğrudan web sitesinde satmanızı mümkün kılar. En iyi çalışmalarınızı sunabilmek için müşterilerinizin davranışlarını, ilgi alanlarını takip edebilir ve hatta web sitesinde onlarla iletişim kurabilirsiniz..

WordPress, özellikleri çekici bir portföy web sitesini başlatmak ve yönetmek için fazlasıyla yeterli olan popüler bir CMS’dir. Sistem, profesyonel görünen ve aynı zamanda güncellenmesi kolay projeler başlatmayı bekleyen kullanıcıların dikkatine değer. WordPress, her bütçeye uygun eklenti entegrasyon olanakları, zengin şablon seçimi ve makul fiyatlandırma politikasıyla övünür.

Barındırma seçimi söz konusu olduğunda, WordPress önerir Bluehost bunun birçok avantajı vardır (eklentiler, uygulamalar ve komut dosyaları, güçlü çalışma süresi oranları, yüzlerce eklenti içeren zengin pazar, hızlı sayfa yükleme hızı, güvenlik, kapsamlı içerik pazarlaması ve SEO seçenekleri, çoklu uygulamalar, e-Ticaret odağı vb..). En ucuz Bluehost planı size sadece 2,95 $ / ay mal olacak – bu kesinlikle değerli bir çözüm.

Ücretsiz plan / deneme: Evet.

Maliyet: Hosting için 2,95 / ay (Bluehost durumunda) artı eklenti / şablon entegrasyonu maliyeti.

WordPress’i Şimdi Deneyin

Ucraft – Süper Kolay Çevrimiçi Portföy Oluşturucu

Ucraft - Süper Kolay Çevrimiçi Portföy Oluşturucu

Ucraft – yeni başlayanların ve web tasarım profesyonellerinin dikkatine değer süper kolay çevrimiçi portföy oluşturucusudur. Bulut web sitesi oluşturucu, profesyonel portföyleri başlatmak ve yönetmek için gereken çok çeşitli özelliklere, tasarım özelleştirme araçlarına ve çözümlere sahiptir.

Sistem, yeteneklerini ve şaheserlerini sergilemek için çarpıcı projeler tasarlama niyetinde olan sanatçılar ve yaratıcılar için harika çalışıyor. Sistemle oluşturulan portföy web siteleri, web sitenizin geliştirme becerilerine ve bilgisine bakılmaksızın kişiliğinizi yansıtmanıza ve yaratıcı özgürlüğü ifade etmenize yardımcı olur. İşte sistemin öne çıkan özelliklerine hızlı bir genel bakış:

 • Portföy Şablonları – Ucraft şablon koleksiyonu, geniş bir yelpazedeki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve tamamen özelleştirilebilir kaliteli tasarımlardan oluşur, böylece herhangi birini iddialı portföy web siteniz için seçebilir ve kullanabilirsiniz. En iyi portföy şablonları kataloğun Sanat kategorisinde bulunur, ancak sıfırdan kendi benzersiz tasarımınızı oluşturmak için mevcut temalardan herhangi birini seçebilirsiniz.
 • e-Ticaret Motoru – Sistem, böyle bir niyetiniz varsa yaratıcı çalışmalarınızı satmanızı mümkün kılan entegre e-Ticaret motoruyla birlikte gelir.
 • Entegre Uygulamalar – Ucraft, portföy tasarımınıza ve performansınıza katkıda bulunabilecek zengin bir uygulama yelpazesine sahiptir. Herhangi bir portföy için harika çalışan en iyi uygulamalardan bazıları Disqus, Google Analytics, LiveAgent, Zendesk Chat, Jivosite, Live Agent ve daha fazlasını içerir.
 • Mobil uyumluluğu – Ucraft şablonları, kullanıcıların portföyünüzü hem masaüstü hem de mobil cihazlarda daha fazla görüntüleyebilmeleri için mobil uyumlu hale getiren olağanüstü UX tasarımına sahiptir.
 • Canlı Sohbet Desteği – Projeniz üzerinde çalışırken yanlışlıkla sorunlarla karşılaşırsanız, Ucraft müşteri destek ekibi size 7/24 canlı sohbet desteği sağlayacaktır..
 • Logo Oluşturucu – Araç, markanızı web’de popülerleştirmeye yardımcı olacak ve daha sonra kalabalığın öne çıkmasını sağlayacak kendi logonuzu oluşturmanıza veya yüklemenize ve özelleştirmenize olanak tanır..
 • Tasarımcı Araçları – Web sitesi oluşturucu, portföy tasarımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek gelişmiş Tasarımcı Araçları ile bilinir. Bunlar tipografi, UI Kiti ve form oluşturucu ile düzeni içerir.
 • Ücretsiz Açılış Sayfası Oluşturucu. Ucraft, profesyonel açılış sayfalarını bunun için ödeme yapmadan tasarlamanızı ve yönetmenizi sağlayan ücretsiz Açılış Sayfası Oluşturucu’yu kullanma fırsatı sunuyor. Araç, sanat eserlerinizi etkili bir şekilde sergilemenize olanak tanır – sadece sergilemek istediklerinizin yanı sıra satışa sunmak istediklerinizi. Sistem, portföy web geliştirme gereksinimlerinize göre birden çok açılış sayfası şablonu seçmenize ve özelleştirmenize olanak tanır.

Ucraft, web tasarım sürecinin basitleştirilmesinde misyonunu gören yeni nesil bir web sitesi oluşturucusudur. Ancak, sistemin kullanım kolaylığı ve rahatlığı, kullanıcıların uzun vadede elde ettiği kalite sonuçlarından ödün vermez. Web sitesi oluşturucu kullanıcı deneyimine ve tasarımına büyük önem verilerek oluşturulmuştur. Gurur duyacağınız çarpıcı bir portföy oluşturmak için öğeleri ve içerik bloklarını sürükleyip bırakmanız yeterlidir!

Ücretsiz plan / deneme: Evet.

Maliyet: $ 10 / aylık.

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

Bookmark – Kanadalı A.I. – Powered Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark - Kanadalı A.I. - Powered Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark – profesyonel portföy web siteleri çalıştırmak isteyen kullanıcılara birden fazla avantaj ve araç sunan Kanada merkezli AI destekli web sitesi oluşturucusudur. Sistem, çağdaş DIY web sitesi üreticileri listesinde önde gelen konumlardan birine sahiptir. Portföy web sitesi geliştirmeye katılan kullanıcılara yaratıcı özgürlük ve çoklu tasarım özelleştirme araçları sunan, özellik açısından zengindir.

Bookmark ile çalışmak, sistem herhangi bir kodlama bilgisi veya web tasarım becerisi gerektirmediği için herkes için kolay, hızlı, kullanışlı ve keyifli. Aşağıda en önemli Yer İşareti özellikleri listelenmiştir:

 • AIDA Asistanı. Yapay Zeka Tasarım Yardımcısı (AIDA), sizin için otomatik modda çarpıcı bir portföy web sitesi oluşturabilen web sitesi oluşturucusunun gerçek bir vurgulamasıdır. AIDA’nın projeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve web sitenizin oluşturulma şeklini izlemek için oluşturduğu soruları yanıtlamanız yeterli!
 • Ücretsiz Şablonlar. Yer imi şablonu koleksiyonu oldukça zengindir ve burada portföy web siteniz için kesinlikle uygun bir tema bulacaksınız. Tasarımlar duyarlı ve ücretsizdir ve onlara istediğiniz cazibeyi verebilirsiniz.
 • Çok Dilli Destek. Sistem 50’den fazla dili desteklemektedir, bu sayede portföy müşterilerinizin anlaşılır olmasını sağlamak için portföy web sitenizin farklı sürümlerini oluşturabilirsiniz..
 • Mobil uygulamalar. Web sitesi oluşturucu, hareket halindeyken bile portföyünüzü etkili ve hızlı bir şekilde güncellemenizi mümkün kılan birçok mobil uygulamayı içerir..
 • e-Ticaret. Yaratıcı çalışmalarınızı çevrimiçi satmak istiyorsanız, Bookmark bunu e-Ticaret çözümünü kullanarak yapmanızı sağlar. Projeniz ve potansiyel müşterilere sunmak istediğiniz ürünler üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.
 • Resim düzenleme. Sistem, portföy web sitenize seçebileceğiniz ve entegre edebileceğiniz bir dizi ücretsiz stok görüntü ve video ile birlikte gelir. Yer İşareti Fotoğraf Düzenleyici, seçilen fotoğrafları kırpmanıza, yeniden boyutlandırmanıza, düzenlemenize ve bunlara görsel efektler değiştirmenize ve uygulamanıza olanak tanır.
 • Video Arkaplanları. Sistem, portföy tasarımınızı geliştirmek ve kullanıcıların ilk anlardan itibaren daha fazla web sitesine göz atmasını sağlamak için video arka planlarını entegre etmenizi sağlar.

Bookmark, Yapay Zeka tekniğiyle desteklenen gelişmiş bir bulut web sitesi oluşturucusudur. AIDA aracı, web sitesi oluşturma sürecini basit, kolay ve eğlenceli hale getirerek eşsiz sonuç sağlar.

Ücretsiz plan / deneme: Evet.

Maliyet: itibaren $ 11.99 / aylık.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Squarespace – Portföy Web Siteleri için Kolay Platform

Squarespace - Portföy Web Siteleri için Kolay Platform

Squarespace – portföy web sitelerini başlatmak ve yönetmek için kullanımı kolay bir platformdur. Sistem, çok çeşitli entegre araçlar ve özellikler kullanarak çok çeşitli yaratıcı hizmetler ve sanat eserlerini en uygun ışıkta sunmaya izin verir. Web sitesi oluşturucunun en dikkat çekici ve kullanışlı özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Portföy Sayfalarının Seçimi. Squarespace Stil Düzenleyicisi, portföyünüze dahil edilecek çeşitli sayfa türleri, yani Kapak Sayfaları, Ürün Sayfaları, Galeriler, Blog Sayfaları, Etkinlik Sayfaları vb..
 • Niş Widget’lar ve Eklentiler. Fotoğraf ve resim galerileri, sosyal medya düğmeleri, entegre istatistik toplama araçları, İletişim Formu Oluşturucu vb. Dahil olmak üzere portföy performansınızı artırmak için belirli eklentileri ve widget’ları seçebilir ve entegre edebilirsiniz..
 • Profesyonel Portföy Temaları. Web sitesi oluşturucu, profesyonel portföy şablonlarının% 100 özelleştirilebilir ve duyarlı olan ayrı bir bölümüne sahiptir..
 • Kapak Sayfası Oluşturucu. Sistem, uygun blokları, renkleri, medya dosyalarını, görüntüleri, yayınları ve diğer içerikleri seçerek çekici bir kapak sayfası oluşturmanıza olanak tanır (Sonuçta, burada 29 web sitesi düzeni var).
 • e-Ticaret Platformu. Squarespace, güçlü bir e-Ticaret odağı ile kalite portföylerinin başlatılmasını ve yönetilmesini mümkün kılan en güçlü ve özellik yüklü e-Ticaret platformlarından birine sahiptir. Başyapıtlarınızı satmayı veya doğrudan web sitesinde profesyonel hizmetler sunmayı planlıyorsanız, bu harika bir fikirdir..
 • Profesyonel Vitrin Tasarımı. Web sitesi oluşturucu sadece gelişmiş entegre e-Ticaret işlevselliği ile gelmez, aynı zamanda yaratıcılığınızı avantaja sunmak ve kullanıcının dikkatini çekmek için çekici kar pencereleri oluşturmaya izin verir, böylece kar üretir. Burası, ürünleri ekleyip güncelleyebileceğiniz, parametrelerini, ürün varyasyonlarını (STB’ler), resim galerileri oluşturun, videolar yükleyin, gönderim ve ödeme seçeneklerini ayarlayın, sadakat programlarını ve özel teklifleri vb..
 • Sosyal Entegrasyonlar. Squarespace, sosyal ağlarda portföyle ilgili bilgilerinizi eklemenize ve güncellemenize olanak tanır (Facebook, Twitter, Google+, Dropbox, Tumblr, Instagram, Dribbble, Linkedin, Pinterest, SoundCloud, Behance, Twitch, Yelp) abonelerinizin en son haberleri, güncellemeleri, reklam planlarını ve gelecek etkinlikleri anlamaları için.

Squarespace, Wix ve uKit’e güzel bir web oluşturma alternatifidir, ancak keşfedilmesi daha zordur. Web sitesi oluşturucu zengin bir portföy web bina ihtiyaçları yelpazesini kapsar ve projenize çekici tasarım ve iyi işlevsellik vermek için güzel bir özellik yelpazesi sunar.

Ücretsiz plan / deneme: 14 günlük ücretsiz deneme.

Maliyet: itibaren 12 $ / ay.

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Portfoliobox – Reklamlar için En İyi Portfolyolar

Portfoliobox - Reklamlar için En İyi Portfolyolar

Portfoliobox – portföy geliştirme amaçları doğrultusunda oluşturulmuş en iyi ve tam özellikli platformlardan biridir. Bu, zengin bir entegre özellik kümesiyle işlevsel bir projeye başlama fikri olan reklam öğeleri için çevrimiçi portföy web sitesi oluşturucusudur. Portfoliobox, sanatçılar, fotoğrafçılar, tasarımcılar, mimarlar, modeller, müzisyenler, saç ve makyaj stilistleri vb..

Sistem, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için resim galerilerini etkin bir şekilde yönetmenize, bloglar eklemenize, e-Ticaret ve pazarlama araçlarını uygulamanıza olanak tanır. Web sitesi oluşturucunun en göze çarpan özellikleri şunlardır:

 • Kolay Kontrol – Web tasarım sürecinden sorumlu olan sizsiniz, herhangi bir kodlama becerisi kullanmadan herhangi bir içerik türü oluşturabilir / düzenleyebilirsiniz.
 • Hosting ve Alan Adı Dahil – Web sitesi oluşturucu, portföyünüzü web’de kullanılabilir hale getirirken zaman ve çabadan tasarruf etmek için entegre barındırma ve alan adı ile birlikte gelir.
 • Farklı Sayfa Türleri – Portfoliobox ile Bloglar, Instagram Sayfaları, Galeriler, Videolar, Multipages, Paralaks Sayfaları vb.Dahil olmak üzere her türlü sayfayı oluşturabilir ve yönetebilirsiniz..
 • e-Ticaret Seçeneği – Platform, çevrimiçi mağazaları entegre ederek ve yöneterek sanat eserlerinizi satmanıza olanak tanır.
 • Mobil Optimizasyon – Portfoliobox web siteleri, her tür masaüstü ve mobil cihaz için yerleşik desteğe sahiptir.
 • Güçlü Pazarlama Araçları – Hizmet, iyi SEO optimizasyon seçenekleri, sosyal medya entegrasyon araçları, istatistik toplama özellikleri vb..
 • “Reklam Öğelerini Bul” Entegrasyonu – Portfoliobox hesabınızı, çalışmalarınızı ve yeteneklerinizi pazarlamanıza ve herhangi bir konumdaki müşterilerle bağlantı kurmanıza olanak tanıyan bir platform olan “Reklam Öğelerini Bul” a bağlayabilirsiniz.
 • Galeriler. Web sitesi oluşturucu, duyarlı tasarıma sahip ve tüm mobil / masaüstü cihazlarda açıkça görüntülenen muhteşem galerilerle gelen çarpıcı ve görsel olarak etkileyici web sayfaları ve yayınlar oluşturmanıza olanak tanır.
 • Blog. Portfoliobox, portföy ziyaretçilerinizin blog etkinliğinizi izlemelerini ve gerekirse yorumlarını bırakmalarını sağlar. Entegre bloglama motoru, kullanıcı katılım oranını artırmak ve daha fazla katılım için onları teşvik etmek için her gönderiye yüksek çözünürlüklü çekici resimler eklemenize olanak tanır.

Portfoliobox, değerli bir portföy web sitesine ihtiyaç duyanlar için güzel bir çözümdür. Web tasarım seçenekleri, portföy özellikleri, özelleştirme araçları, pazarlama ve promosyon hizmetleri sunan web sitesi oluşturucu kesinlikle dikkat çekmeye değer.

Ücretsiz plan / deneme: Evet.

Maliyet: itibaren 1.9 $ / aylık.

Portföyü Ücretsiz Deneyin

Gator – Yerleşik Portföy Oluşturucu ile Barındırma

Gator - Yerleşik Portföy Oluşturucu ile Barındırma

Gator – yerleşik portföy oluşturucu ile birlikte gelen popüler bir barındırma. Sistem, deneyimsiz kullanıcıların ihtiyaçları ve web tasarım becerileri göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. HostGator barındırma sağlayıcı paketinin bir parçası olarak sunulur, bu da başka bir yerde üçüncü taraf bir ana bilgisayar arama ihtiyacını ortadan kaldırır.

Web sitesi oluşturucu, yeni başlayanlar için bile sezgisel ve tamamen anlaşılabilir bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir. Platformun özellik seti aşağıdaki gibidir:

 • Güçlü Sosyal Medya Entegrasyonu – Gator, tanınmış sosyal medya platformlarından içerik yerleştirmeye izin verir (Twitter, Facebook, Instagram vb..) web sitenize ekleyin, sosyal medya düğmelerine, canlı yayınlara ve geniş resim kitaplıklarına erişim sağlayın.
 • Özelleştirilebilir Şablonlar – Gator, portföy web siteniz için seçebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz bir dizi duyarlı özelleştirilebilir tasarım sunar.
 • Uygulama marketi – Web sitesi oluşturucu, üst düzey sayfa web sitesi özelleştirmesi için çarpıcı ücretsiz widget’lar, uygulamalar ve eklentiler sunar.
 • e-Ticaret – Gator, bir web mağazasını kurmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan tam özellikli bir e-ticaret motoruna sahiptir. Bu, yaratıcı becerilerinizde müşteri ilgisini artırmanın ve sizden satın almaya teşvik etmenin kesin bir yoludur..

Gator, portföylerini oluşturmaya ve izleyicilere sunmaya istekli kullanıcılar için iyi bir seçim olabilecek basit ama etkili bir web sitesi oluşturucusudur. HostGator platformu tarafından sunulan – entegre barındırma sağlayıcısı – bu sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, güzel web tasarım deneyimi sunar ve tüm portföy türlerini oluşturmayı, özelleştirmeyi ve daha da güncellemeyi mümkün kılar.

Ücretsiz plan / deneme: Hayır.

Maliyet: itibaren 3.46 $ / aylık.

Gator’ı Ücretsiz Deneyin

Allyou – Online Portföy Web Sitesi Oluşturucu

Allyou - Online Portföy Web Sitesi Oluşturucu

Allyou – özellik yüklü bir portföy web sitesinin geliştirilmesine güçlü bir şekilde odaklanan, ancak karmaşık web tasarım nüanslarıyla mücadele etmek istemeyen veya bunu yapmak için gerekli kodlama becerilerinden yoksun olan, reklamlar için özel bir çevrimiçi portföy web sitesi oluşturucusudur. kendi. Sistemin kullanımı kolaydır ve onunla bir portföy çalıştırmak ve yönetmek için herhangi bir programlama bilinci veya ön web tasarımı arka planı gerektirmez. Şimdi onun önemli avantajlarını ele alalım:

 • Portföy Web Sitesi Şablonları – İster basit bir fotoğraf galerisine, ister klas bir tam özellikli portföye ihtiyacınız olsun, kesinlikle ihtiyaçlarınızı karşılayacak değerli bir şablon bulacaksınız.
 • Retina Desteği – Sistem otomatik olarak yüksek çözünürlüklü ekranları tanımlar, bu da tüm galerilerinizin ve fotoğraflarınızın Retina cihazlarında izlendiğinde harika görünmesini sağlar.
 • Mobil Görünüm – Portföyünüzü oluştururken, optimize edilmiş yazı tiplerini seçebilir ve web sitesi ziyaretçileri için en iyi mobil tarama deneyimini sağlamak için gerekli ayarları yapabilirsiniz..
 • Zengin Ücretsiz Font Seçimi – Allyou, kullanıcılara kapsamlı ücretsiz yazı tipi seçenekleri sunmak için Typekit ile işbirliği yapıyor (burada 1000’den fazla yazı tipi var).
 • Üçüncü Taraf Entegrasyonları – Çalışmalarınızı avantajınıza sunmak için YouTube, Vimeo, Issuu, SoundCloud vb. Üçüncü taraf hizmetlerden içerik gömebilirsiniz..

Güzel bir portföy web sitesine ihtiyacınız varsa, Allyou kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu, web oluşturma ihtiyaçlarınızı karşılayan ve değerli sonuç sağlayan portföye özgü özelliklerle birlikte gelen özel bir niş hizmetidir.

Ücretsiz plan / deneme: 14 günlük ücretsiz deneme.

Maliyet: itibaren 8 $ / ay.

Allyou’yu Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Portföy oluşturma söz konusu olduğunda, bir web sitesi oluşturucu harika bir çözümdür. Bu hizmetler aynı anda basit ve güçlüdür. Bu onları farklı web tasarım arka planı ve niyetleri olan kullanıcılar için iyi bir seçim yapan şeydir. Kaliteli bir web sitesi oluşturucu kullanarak çeşitli hedeflere ulaşabilirsiniz – işlerinizin veya hizmetlerinizin bir portföyünü alın, bunları hedef kitleye sunun, pazarlayın ve ürünleri vb..

Bir portföy web sitesi tasarlamak kesinlikle zaman ve çaba gerektirir, ancak eğer şanslıysanız doğru web oluşturma aracını seçin, bu süreç senin için zor olmayacak.

Yukarıda incelenen, çalışmalarının bir portföyünü yayınlamayı amaçlayan, herhangi bir reklam öğesinin dikkatine değer en iyi portföy web sitesi oluşturuculardır. Nihayetinde ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek için bu hizmetlerin her birini test etmek için zaman ayırın.

Ücretsiz bir Portföy Web Sitesi Oluşturun

Howard Twitter profilim Facebook profilim e-mail Linkedin profilim

yazar hakkında

Ben Howard Steele, bu web sitesinin kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Web oluşturma 10 yılı aşkın ile bu görev BT olmayan bir kişi için ne kadar karmaşık ve yorucu biliyorum. Hangi hizmeti seçeceğinize karar veremiyor musunuz? Benden tavsiye istemekten çekinmeyin. Sadece web sitenizin ihtiyaçlarını tanımlayın, size memnuniyetle yardımcı oluruz..

Ana Sayfa »Derecelendirmeler» En İyi Portföy Web Sitesi Kurucuları

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map