En İyi Restoran Web Sitesi Kurucuları

En İyi Restoran Web Sitesi Kurucuları


İşletmeniz için çevrimiçi varlık oluşturma fikri olan bir restoran sahibi misiniz?? Öyleyse, bir restoran web sitesine başlamadan gitmezsiniz. Bu, marka bilinirliğinizi artırmanın, müşteri tabanını oluşturmanın ve kullanıcıları düzenli olarak sizden sipariş vermeye teşvik etmenin kesin yolu.

Tamam, bir restoran web sitesi kurma fikrini buldun. Sıradaki ne? Bir sonraki adımınız en uygun web oluşturma aracının seçimi – kullanım kolaylığı, rahatlık, kalite, sezgisel doğa ve uygun fiyattan oluşmalıdır. Etkileyici bir restoran web sitesi açmaya karar verirken, web sitesi oluşturucular başlangıçta düşünmeniz gereken şeydir.

Bu hizmetler çok basit ve kullanışlı hem yeni başlayanların hem de profesyonel web tasarımcılarının projelerinde çalışırken bunları kullanabilir. Peki, tam olarak hangi hizmetler web tasarım görevleri ve hedefleri diğerlerinden daha iyi gelecektir? Bunu şimdi öğrenmenin tam zamanı.

En İyi Restoran Web Sitesi Kurucularından 8’ini Test ettik:

 1. Wix – Online Sipariş ile En İyi Restoran Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Restoranlar için En İyi Barındırılan Web Sitesi Oluşturucu
 3. uKit – Kullanımı Kolay Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu
 4. SITE123 – Restoranlar için Web Sitesi Oluşturucu
 5. Bookmark – AI destekli Restoranlar için Web Sitesi Oluşturucu
 6. Bluehost – Restoran Web Sitesi için Önerilen Hosting
 7. UBER EATS – Yemek Siparişi & Teslimat Web Sitesi Oluşturucu
 8. Gloriafood – Restoran Online Sipariş Yazılımı

Şu anda en iyi restoran web sitesi oluşturucularıyla ilgileniyorsanız, olması gereken özelliklerin uyumlu bir karışımı olan ve bu nedenle gerçekten dikkate değer olan en dikkat çekici hizmetleri seçtik.

Wix – Online Sipariş ile En İyi Restoran Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Online Sipariş ile En İyi Restoran Web Sitesi Oluşturucu

Wix – web geliştirme araçları, yüksek kaliteli niş şablonları ve kapsamlı tasarım özelleştirme seçenekleri bolluğu ile birlikte gelen en iyi restoran web sitesi oluşturucusudur. Çok sayıda konumdan ve geniş bir ekstra hizmet seçeneklerinden oluşan etkileyici bir menüye sahip bir restoran web sitesi başlatacaksanız, Wix bu görevle üst düzey düzeyde başa çıkacaktır. İşte web sitesi oluşturucunun başlıca avantajları:

 • Restoran Şablon Koleksiyonu. Yerel kafe, bistro, et lokantası, yemek kamyonu veya restoranınız için bir web sitesi açacak olsanız da, mobil kullanıma hazır muhteşem Wix şablonları doğru lezzeti verecektir.
 • Wix Restoranlar Uygulaması. Bu, hizmetlerin en önemli noktasıdır, bu da müşterilerinizin yemek sipariş etmesini ve çevrimiçi sipariş vermelerini, web üzerinden ödeme yapmasını mümkün kılar.
 • Etkileyici Çevrimiçi Menü. Web sitenizin ziyaretçileri web sitenizin menüsüyle ilgilenecek – sadece yemeklerinizi ekleyin ve yönetin, özel fırsatları ve fiyatları açıklayın, düzeni seçin, çekici fotoğraflar yükleyin ve menüyü sosyal ağlardaki veya diğer harici hizmetlerdeki müşterilerle daha fazla paylaşmak için yayınlayın.
 • Kolay Sipariş Yönetim Sistemi. Platform, siparişleri doğrudan web sitesinden almanıza, menüler eklemenize, teslimat ve teslim alma hizmetleri sunmanıza, teslimat alanlarını belirtmenize ve müşterilerle hiçbir ücret ödemeden canlı modda iletişim kurmanıza olanak tanır.
 • Wix Rezervasyonları. Uygulaması müşteriler günün herhangi bir saatinde doğrudan web sitesinde masa rezervasyonları yapmak için izin verir.
 • Kişiselleştirilmiş ShoutOut E-postaları. Bu özellik, restoranınızda gerçekleşen yeni yemekler, menü güncellemeleri, özel teklifler ve diğer etkinlikler hakkında misafirlerinizi bilgilendirmeyi mümkün kılar.
 • Müşteri Yorumları ve Görüşleri. Misafirleriniz, yeri ziyaret ederken aldıkları yorumları, fikirleri ve duyguları paylaşmak için incelemelerini ve referanslarını özel web sitesi bölümünde bırakabilecekler. Bu amaçla, Wix, App Market’te bulunan özel uzantıların ve widget’ların entegre edilmesine izin verir. Bu amaç için seçebileceğiniz widget’lar arasında, sistemden birkaçından bahsetmek için MyReviews, Müşteri Yorumları, Yorumlar, Yelp, Sosyal Referanslar, Referans Oluşturucu ve Sesli Yorumlar + sunuyor.
 • Müşteri Etkileşim Araçları. Sistem ayrıca, müşterilerinizle irtibatta kalmak için bir dizi müşteri etkileşim aracını kullanmanıza izin verir. Bu widget’lar / uzantılar Wix App Market’te de mevcuttur ve web sitenizin performansına katkıda bulunacak olanlara erişebilirsiniz. Bunların en popülerleri Geri Arama widget’ı, 123 Form Oluşturucu, Wix Formları, Canlı Sohbet, Çevrimiçi Kitap Randevuları, Google Etkinlik Takvimi, Programlama Pro, Wix Sohbet, Etkinlik Takvimi, Son Haberler ve daha pek çok şey içerir..

Wix maliyeti orta ve oldukça uygun. Web sitesi oluşturucu, hiç bitmeyen ve hizmetin özellik setini sınırsız zaman aralığında test etmek için kullanılabilecek ücretsiz bir plana sahiptir. Ücretsiz abonelik, platformdan neler bekleyebileceğinizi anlamak için Wix seçeneklerini keşfetmenize olanak tanır, ancak tam özellikli bir web sitesinin geliştirilmesi için iyi çalışmaz. Wix ile bir restoran web sitesi başlatmaya ve web’de erişilebilir hale getirmeye karar verir vermez, ücretli bir abonelik olmadan gitmezsiniz.

Önemli olan, web sitesi oluşturucusu ücretli aboneliklerinin tüm özellik setini kullanmayı mümkün kılar, ücretsiz olarak bir bonus alan adı sunmak. Alan adı bir yıl boyunca hareket eder ve restoran web sitenizi tanınabilir ve güvenilir kılar. Böylece, web siteniz restoran işinde çok güçlü niş rekabet dayanabilecek. Şimdi ücretli bir abonelik almak istediğinizden emin misiniz? Ardından Standart Wix planlarından birine geçmek için devam edin. Maliyetleri 13 $ / mo’dan başlar, bu da restoran işiniz için makul bir yatırımdır.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Restoranlar için En İyi Barındırılan Web Sitesi Oluşturucu

WordPress - Restoranlar için En İyi Barındırılan Web Sitesi Oluşturucu

WordPress – Restoran web siteleri de dahil olmak üzere farklı türdeki projeleri başlatmak için kullanılan ücretsiz indirilebilir ve özellik yüklü bir İçerik Yönetim Sistemidir (CMS). Platform, hem yeni başlayanlar hem de işlevsel bir web sitesi başlatmak isteyen web tasarım uzmanları için iyi bir seçimdir. Güçlü entegrasyon seçenekleri, kod düzenleme seçenekleri ve projenize benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir görünüm kazandırabilecek gelişmiş tasarım özelleştirme araçları ile birlikte gelir. WordPress’i kalabalığın öne çıkaran özellikler arasında, başlangıçta aşağıdakilerden bahsetmek mantıklıdır:

 • Restoran Şablonları. WordPress, yüksek kaliteli ve gelişmiş özelleştirilebilirliğe sahip yüzlerce özelleştirilebilir restoran şablonu ile birlikte gelir. Yerleşik tasarımların yanı sıra, sistem üçüncü taraf kullanıcılar ve yetkin web geliştiricileri tarafından geliştirilen birçok harici şablon arasından seçim yapmayı mümkün kılar. Bu şablonlar ücretsiz ve ücretli olabilir, ancak potansiyel kötü amaçlı yazılım tehditleri nedeniyle ücretsiz tasarımların tamamen güvenli olmadığını unutmayın..
 • Çevrimiçi Menü Eklentileri. Mevcut ve potansiyel müşterilere yemekleri etkili bir şekilde sunmak için web sitenize şık bir restoran menüsü oluşturmak ve eklemek mümkündür (UberMenu, Max Mega Menü, Superfly, Duyarlı Menü, Kahraman Menüsü, Yüzen Menü Pro vb..).
 • Tablo Rezervasyon Eklentileri. Bu, herhangi bir restoran web sitesinin sahip olması gereken özelliklerden biridir ve WordPress, müşterilerinizin nerede olurlarsa olsunlar hareket halindeyken masa rezervasyonu yapmasına izin vermek için de eklemenize izin verir (WooCommerce Ürün Tablosu, Restoran Rezervasyonları, ReDi Restoran Rezervasyonu, ResRes, Açık Masa Widget’ı, Restoran Yöneticisi, Rezervasyon Sistemi PRO vb..).
 • Müşteri Etkileşimi Eklentileri. CMS ayrıca, kullanıcı web sitesi tarama deneyimini geliştirebilecek birden fazla müşteri etkileşimi eklentisinin seçilmesine ve entegre edilmesine izin verir. Müşteri etkileşimi kolaylığınıza katkıda bulunabilecek eklentiler arasında WP Live Chat, Zopim Live Chat, SupportCandy, uCare, WP ChatBot, Zendesk, Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri, İstemci Portalı Eklentisi, Geri Arama Eklentisi İste, WP Bildirim Çubuğu Pro , WP Müşteri Alanı ve daha fazlası.

WordPress tamamen ücretsiz bir CMS’dir, yani ücretsiz olarak indirip yükleyebilirsiniz. Bununla birlikte, üçüncü taraf eklentilerin ve şablonların entegrasyonunun, seçilen eklentiye / temaya bağlı olarak ek ücret karşılığında sağlandığını unutmayın. Hazır projeyi yayınlamak için ayrıca barındırma ve alan adına yatırım yapmanız gerekecektir..

Maliyet, gideceğiniz barındırma planının şartları, tercih edeceğiniz etki alanı ve diğer bazı nüanslardan da etkilenecektir. Bu açıdan Bluehost, maksimum güvenlik, güvenilirlik ve işlevsellik sağladığı için en iyi çözümdür. Dahası, Bluehost, restoran web siteniz için güvenilir web varlığının yanı sıra güvenilir tanıtımını sağlayan bonus bir alan adı sunar. En ucuz Bluehost planı $ 2.95 / ay, ki burada bulabileceğiniz en iyi fiyatlandırma seçeneklerinden biri.

WordPress’i Ücretsiz İndirin

uKit – Kullanımı Kolay Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

uKit - Kullanımı Kolay Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

uKit – küçük işletme web sitelerini başlatmaya odaklanan bir web sitesi oluşturucusudur. Platformu kafe ve restoran web siteleri için mükemmel bir çözüm yapan şey budur. Bu sürükle ve bırak sistemi, web tasarımı nüanslarının farkında olmadan restoran web sitelerinin tasarlanmasını ve yayınlanmasını sağlayan eşsiz WYSIWYG deneyimini sağlar. Küçük kafeler, restoranlar ve yemek dağıtım hizmetleri için kaliteli web siteleri geliştirmek isteyen kullanıcılar için iyi bir seçimdir. Aşağıda, hizmetin ana vurguları listelenmiştir:

 • Etkileyici Restoran Temaları Koleksiyonu. uKit, duyarlı,% 100 özelleştirilebilir ve görsel olarak çekici olan etkileyici bir Cafe ve Restaurant şablonları koleksiyonuna sahiptir (web sitesi geliştirme üzerinde çalışırken tasarımları değiştirebilirsiniz).
 • Online Satış Seçenekleri. UKit ile bulaşıklarınızı çevrimiçi satmaya, menüyü oluşturmaya, doğrudan web sitesinden sipariş almaya, teslimat yöntemlerini belirlemeye ve uygun ödeme seçenekleri sunmaya başlayabilirsiniz..
 • Etkili Web Sitesi Tanıtımı. uKit, çevrimiçi sohbetler, bültenler, geri aramalar, istatistik toplama, sosyal medya paylaşımı ve daha fazlasını içeren geniş bir müşteri cazibe ve web sitesi tanıtım araçları koleksiyonu sunar.
 • Entegre Widget’lar. Platform, entegre bileşenlerinden herhangi birini yalnızca birkaç tıklamayla bağlamaya izin verir – seçim gerçekten şaşırtıcı (Facebook widget, Instagram, Twitter, Jivosite, SlideShare, MailChimp, Canlı Sohbet vb..).
 • Web Sitesi Önizlemesi. Web sitesi oluşturucu sadece kodlama içermeyen bir restoran web sitesi tasarlamayı değil, aynı zamanda entegre ve kullanışlı önizleme özelliği sayesinde web sitesi geliştirme sürecini kontrol etmenizi sağlar. Hataları zamanında düzeltmek için web sitesi oluşturma sürecinin tüm aşamalarını ayrıntılı olarak izlemenizi sağlar. Önizleme özelliği ayrıca web sitenizin mobil ve masaüstü cihazlarda nasıl göründüğünü görmenizi sağlar.

uKit, web sitesi oluşturucusunun bir başka inkar edilemez vurgusu olan mevcut en ucuz hizmetlerden biridir. En ucuz planın aylık maliyeti 4 $, en pahalı planın fiyatı aylık 12 $ ‘dır. Bir seferde 3, 6 ay veya 1-2 yıl için abonelik satın alabilirsiniz, bu da hizmeti kullanmanın maliyetini düşürür. Sistem geliştiricilerinden yalnızca 48 $ ‘dan hazır bir web sitesi sipariş etmek de mümkündür.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

SITE123 – Restoranlar için Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 - Restoranlar için Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 – özellikle yeni başlayanlar için tüm kullanıcı kategorileri için harika çalışan en basit DIY web sitesi oluşturucularından biridir. Platform, web sitesi geliştirme sürecini basitleştiren ayırt edici özellikler ve kullanışlı sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelen tam özellikli ve göz atması kolay restoran web siteleri oluşturmaya izin verir. Şimdi web sitesi oluşturucunun en etkileyici özelliklerine bir göz atın:

 • Çok Dilde Destek. Web sitesi oluşturucu, web sitesinin çeşitli dil sürümlerini oluşturmaya izin veren çok dilli destek sağlar. Bu, restoran web sitenizi yabancı turistler ve potansiyel ortaklar için daha anlaşılır hale getirecektir..
 • Logo Oluşturucu. SITE123, henüz sahip değilseniz web sitesi logonuzu tasarlamanıza izin verir. Ücretsiz Logo Maker, kendi logonuzu oluşturmak ve restoranınızın web sitesine entegre etmek için kullanabileceğiniz çeşitli tasarım öğelerine erişim sağlar, eğer kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız.
 • Serbest Form Oluşturucu. Platform, restoran web sitesi kullanıcılarınızın bunları doldurmasına izin vermeniz gerekiyorsa, herhangi bir web sitesi sayfasına çevrimiçi formlar oluşturmayı ve eklemeyi mümkün kılar. Bunlar kayıt formları, sorgular, anketler ve ne olabilir. Web sitesi oluşturucu, çevrimiçi formlar oluşturmak ve onlara gerekli tasarımı vermek için kullanabileceğiniz birden fazla özel form düzeni sunar.
 • Uygulama marketi. SITE123, restoran web sitenize değerli bir ek olabilecek çok sayıda işlevsel uygulama ve widget arasında seçim yapmanızı sağlar. Bunlardan bazıları Canlı Sohbet Desteği, Analytics Araçları, Sosyal, Rezervasyon, Galeriler, Formlar ve daha fazlasını içerir.
 • Sosyal Medya Entegrasyonu. Web sitesi oluşturucu sosyal medya entegrasyonuna izin verir. Sistem, sosyal ağ hesaplarında bu bilgileri görüntüleyerek web sitenizin itibarını artırmanıza ve web sitenizin ziyaretçilerini restoran haberlerinizden, güncellemelerinizden, programlarınızdan, planlarınızdan ve özel etkinliklerinizden haberdar etmenizi sağlar..

SITE123 sadece en basit web sitesi üreticilerinden biri değil, aynı zamanda en uygun fiyatlı web oluşturma platformlarından biridir. Sistemin sonsuz bir ücretsiz planı vardır ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçim yapabileceğiniz çeşitli ücretli abonelikler vardır. En ucuz SITE123 planı ayda 10.80 $ maliyeti, ilk kez başlayanlar için oldukça iyi bir teklif.

SITE123’ü Ücretsiz Deneyin

Bookmark – Restoranlar için AI-Powered Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark - Restoranlar için AI-Powered Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark – Yapay Zeka tarafından desteklenen yeni nesil web sitesi kurucusudur. Bu özellik, platformu restoran web siteleri de dahil olmak üzere her türlü projenin geliştirilmesi için mükemmel bir çözüm haline getirir. Web sitesi oluşturucu ile çalışmak ve özellik setinde ustalaşmak için kodlama becerilerine veya ön web tasarımı uzmanlığına sahip olmanıza gerek yoktur. Entegre AI aracı, varsayılan olarak oluşturduğu basit yönergeleri izleyerek web sitesi geliştirme sürecini izlemenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Bookmark’ın her bir aboneye sunduğu özelliklerin listesi:

 • AIDA Asistanı. Entegre gelişmiş Yapay Zeka aracı, sistemin isteği üzerine gönderdiğiniz bilgileri kullanarak sizin için otomatik olarak web siteleri oluşturur. İhtiyacınız olan şey, web sitesi oluşturucusunun sunduğu sorulara cevap vermek ve projenize entegre etmek istediğiniz içeriği yüklemek. Web sitesi oluşturucu işin geri kalanını sizin için yapacak.
 • Etkinlik Özelliği. Müşterilerinize restoranınızla ilgili yaklaşan etkinlikler ve planlar hakkında bilgi vermek isterseniz, Etkinlikler Özelliği kesinlikle size yardımcı olacaktır. Restoran işinizle ilgili beklenen haberler, planlar, özel teklifler ve diğer özel etkinlikler hakkında güncellenmiş bilgileri yüklemenizi sağlar..
 • e-Ticaret Motoru. Restoran web siteniz üzerinden bir şey satmaya başlamak istiyorsanız, Abonelerine abonelerine sunulan e-ticaret özellik kümesini kullanmaktan kesinlikle faydalanacaksınız..
 • Odaklanma Özelliği. Bookmark, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi hazır içerik bloğu ile birlikte gelir. Restoran web sitesi uzmanlığınıza uyacak şekilde blokları seçmek, düzenlemek ve özelleştirmek size bağlıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz modüller arasında haritalardan, alıntılardan, metinlerden, bağlantılardan, iletişim ve geri bildirim formlarından, sosyal ağ düğmelerinden ve daha pek çok şeyden bahsetmek mantıklıdır..

Bookmark’ın esnek ve ılımlı bir fiyatlandırma politikası vardır. Hiç sona ermeyen ücretsiz bir plan ve iki ücretli abonelik vardır. Yıllık ödemeyi yapmaya karar verirseniz, en ucuz planın maliyeti aylık 11,99 ABD dolarıdır. Aylık ücret ödemek istiyorsanız, planların maliyetinin biraz daha yüksek olacağını bilmelisiniz. Böylece, en uygun planın fiyatı aylık 15 $ ‘ı oluşturacak.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Bluehost – Restoran Web Sitesi için Önerilen Hosting

Bluehost - Restoran Web Sitesi için Önerilen Hosting

Bluehost – her türlü web sitesini saklamak için önerilen güçlü ve güvenilir bir hosting sağlayıcısıdır. Restoran web siteleri bir istisna değildir. Platform, projeniz için en üst düzeyde güvenlik, güvenli veri koruma ve sorunsuz performans sağlar. Bluehost da en iyi hosting sağlayıcısı WordPress’i resmi olarak abonelerine tavsiye ettiği için kendini gösterdi. Şirket ile birlikte gelen özellik oldukça etkileyici ve aşağıdaki noktaları içeriyor:

 • Geliştirilmiş Sayfa Yükleme Süresi. Bluehost, gelişmiş web sayfası yükleme süresi ve yüksek çalışma süresi oranları sayesinde elde edilen üst düzey web sitesi performansı sağlar. Platform ayrıca, üretilen trafik miktarından bağımsız olarak, web sitesinin daha iyi çalışmasına katkıda bulunan bir dizi entegre araç ve özellik sunar.
 • Esneklik. Barındırma sağlayıcısı, restoran web sitenizin genel performansını etkileyen birden fazla harici hizmet, uygulama, eklenti ve uzantı ile sorunsuz entegrasyona sahiptir..
 • Entegre Pazar Yeri. Sistem, daha iyi restoran web sitesi özelleştirmesi için yaygın olarak kullanılabilen birçok uygulamaya, komut dosyasına ve eklentiye erişim sağlar. Dahası, WordPress web siteleri için birden fazla şablona göz atabilir ve restoran web sitenize entegre edilecek birçok pazarlama ve e-ticaret aracı seçebilirsiniz..
 • Güvenlik endişeleri. Bluehost, web sitesinde barındırılan web sitelerinin maksimum güvenliğini sağlamak için özel önlemler alır. Bu amaçla şirket, web sitesi güvenliğine katkıda bulunan bir araç seti kullanıyor. Bunlar arasında Spam Uzmanı, Spam Çekiç, hotlink koruma özelliği vb..

Bluehost, tüm özelliklerinin makul bir maliyetle kullanılmasına izin veren uygun fiyatlı bir barındırma platformudur. Sistem herhangi bir ücretsiz plan sunmaz, ancak ücretli aboneliklerinin maliyeti her bütçeye uygundur. Bu nedenle, en ucuz Bluehost planının fiyatı 2.95 $ / ay’ı oluşturmaktadır. Ücretsiz SSL Sertifikası bağlantı seçeneği, WordPress sürümünüzü düzenli olarak güncelleme fırsatı, sınırsız bant genişliği ve diğer önemli özellikler ile birlikte gelir. Buna ek olarak, restoran web sitenize ücretsiz bir alan adı bağlamak için bir fırsat elde edersiniz, böylece değerli web sunumu ve geliştirme sağlar.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

UBER EATS – Yemek Siparişi & Teslimat Web Sitesi Oluşturucu

UBER EATS - Yemek Siparişi ve Teslimat Web Sitesi Oluşturucu

Uber Eats – Yerel kafe veya restorandan istediğiniz yiyecekleri almanın kolay, rahat ve hızlı bir yolunu sunan gelişmiş bir yemek siparişi ve dağıtım platformudur. Uygulama, sipariş vermek, mutfağı veya ilgilendiğiniz restoran / kafeyi seçmek istediğiniz yeri seçmek için bir fırsat sunuyor. Bir dereceye kadar, hizmet herkesin yapabileceği restoranların pazar yeri ile karşılaştırılabilir. yemek siparişi vermek için bir yer bulun. Sistem özelleştirme seçeneklerinden yoksundur ve burada kendi restoran web sitenizi başlatma fırsatı yoktur. İşte platformun en önemli olaylarının listesi:

 • Zengin Restoran Kataloğu. Hizmet, kullanıcıların seçebileceği yüzlerce restorandan oluşmaktadır. İhtiyacınız olan şey, sadece istediğiniz restoranı seçmek için feed’i kaydırmak veya ilgilendiğiniz belirli bir yeri bulmak için arama alanını doldurmaktır. Son seçimi yaptığınızda, seçilen öğeye dokunup eklemeniz yeterlidir. sepete.
 • Kolay Sipariş ve Teslimat Süreci. Sipariş vermek için platforma kaydolmanız, tercih ettiğiniz restoranı seçmeniz, adresi göndermeniz ve siparişinizin ayrıntılarını izlemeniz gerekir. Böylece, vergi / nakliye ücreti ile teslimat ve sipariş verilerini, tahmini teslimat süresini, sipariş fiyatını göreceksiniz. Her şey yolundaysa, siparişi onaylayabilir ve yemeğinizi bekleyebilirsiniz.
 • Sipariş Takibi. Siparişinizin ayrıntılarını ve mevcut durumunu takip edebilmek için Uber Eats uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulama ayrıca, teslimattan haberdar olmak için yaklaşık kalan süreyi de sağlayacaktır..
 • Yeni Restoran Kaydı. Sistem, henüz listede yoksa kendi restoranınızı entegre kataloğuna eklemenize izin verir. Yapmanız gereken sadece kayıt formunu doldurmak ve onaya sunmaktır.

Platform kayıt ve kullanım için ücretsizdir. Ödemeniz gereken şey, aldığınız yemeklerin maliyeti, vergilerle birlikte teslim edilmesi de dahil olmak üzere verdiğiniz sipariştir. Teslimat ücretinin artık location parametresine bağlı olduğunu unutmayın. Mesafe ne kadar uzun olursa, maliyet de o kadar yüksek olur..

Uber Eats’ı Şimdi Deneyin

Gloriafood – Restoran Online Sipariş Yazılımı

Gloriafood - Restoran Online Sipariş Yazılımı

Gloriafood – restoranlar için ücretsiz bir online sipariş sistemidir. Yazılım, restoran işletmenizin büyüklüğünden ve popülerliğinden bağımsız olarak çevrimiçi satışları artırmak için kullanılır. Platform, sıfır ücretle sınırsız sayıda siparişin kabul edilmesini sağlar. Gloriafood, bir restoran web sitesi çalıştırmayı mümkün kılar, ancak en iyi web sitesi üreticilerine kıyasla kesinlikle işlevsellik ve tasarım özelleştirme seçeneklerinden yoksundur. En önemli Gloriafood özelliklerinin listesi aşağıdaki gibidir:

 • Restoran Araçları. Platform, See Menu gibi spotu kolay birçok restoran widget’ına erişim sağlıyor & Sipariş, Masa Rezervasyonları, Online Sipariş & Restoran Rezervasyon widget’ı ve daha fazlası.
 • İndirilebilir Uygulama. Hizmet, elinizdeki herhangi bir cihazdan çevrimiçi siparişleri kabul etmeyi ve izlemeyi kolaylaştırmak için Gloriafood uygulamasını indirmenize izin verir. Bu, platformu düzenli olarak kullanmayı planlayan her kullanıcı için çok uygundur.
 • Online Yemek Sipariş Sistemi. Yazılım, uygun yemek siparişi için bir zorunluluk olan bir dizi özellik ile birlikte gelir. Doğrudan web sitesinde, uygulama üzerinden veya Facebook Sipariş seçeneğini kullanarak sipariş verebilirsiniz. İkincisi ücretsizdir ve müşterilerin siparişlerini çevrimiçi olarak kolayca verebilmeleri için Facebook sipariş uygulamasından faydalanmaya izin verir.
 • Masa Rezervasyonları. Gloriafood, sonsuz ve güvenilir herhangi bir aylık abonelik ücreti yatırımı gerektirmeyen güvenilir ücretsiz masa rezervasyon sistemi sağlar. Özelliği kullanırken her rezervasyon veya misafir için ayrıca ek masraf gerekmez. Dahası, kullanıcıların sadece çevrimiçi olarak masa rezervasyonu yapmasına değil, aynı zamanda önceden yemek sipariş etmesine de izin verilir. Bu, sonuçta bekleme süresini azaltır, müşteri memnuniyet oranını artırır ve restoranla ilgili kârınızı artırmanıza yardımcı olur.
 • Zamanlanmış Siparişler. Bu özellik, müşterilerin siparişlerini daha sonra teslim etmek veya teslim almak üzere programlayarak çevrimiçi sipariş vermelerini sağlar. Bu, 7/24 sipariş kabul etmeyi mümkün kılar ve maksimum müşteri kolaylığı sağlar.

Gloriafood, her kullanıcı için tamamen ücretsiz olan kullanışlı bir DIY çevrimiçi sipariş sistemidir. Sınırsız siparişler ve yerler, aylık veya sipariş komisyon ücretleri, kredi kartı veya sözleşmeler olmadan ücretsiz olarak birden fazla avantaj sağlar. Sistem herhangi bir gizli maliyet veya kurulum ücreti anlamına gelmez. Bunun yerine, web sitesi siparişi ve masa rezervasyonu widget’ları, Facebook sipariş uygulaması, önceden sipariş aracı, resim galerileri, ayrıntılı raporlar, promosyon kuponları ve özel fırsatlar gibi etkileyici ücretsiz özellikler sunar..

Ayrıca, yazılım ücretli isteğe bağlı hizmetler sunar. Bunlar arasında çevrimiçi / kredi kartı ödeme hizmeti (29 $ / ay), gelişmiş promosyon pazarlaması ($ 19 / ay), satış için optimize edilmiş web siteleri (9 $ / ay), markalı mobil uygulamalar (59 $ / ay) ve daha fazlası.

Gloriafood’u Şimdi Deneyin

Sonuç olarak

Bir restoran web sitesi bir heves değil, iş performansını artırmak ve müşteri tabanını büyütmek isteyen herhangi bir kafe veya restoran sahibi için bir zorunluluktur. Çoğu girişimcinin genellikle bir web sitesi oluşturma ve popüler hale getirme konusunda tek bir fikre sahip olmaması oldukça anlaşılabilir. Web sitesi oluşturucularını kullanarak, bir seferde birkaç önemli hedefe ulaşırsınız – bir web sitesi oluşturmak, kullanıcının dikkatini çekmek, müşteri tabanını büyütmek, işinizi tanıtmak ve kar elde etmek.

Makalede incelenen web sitesi oluşturma ve çevrimiçi sipariş yazılım araçları, niş içinde en iyisidir ve birinci sınıf sonucu garanti eder. Bir restoran web sitesi başlatmakta haklıysanız, temel özelliklerini ve özelliklerini öğrenmek için bu hizmetlerin her birini test etmenin önemini hafife almayın. Doğru seçimi yapacağınızdan emin olmanın en iyi yolu budur.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map