En İyi Seyahat Acentesi Web Sitesi Kurucuları

En İyi Seyahat Acentesi Web Sitesi Kurucuları


Seyahat işine başlamak, özellikle daha önce hiç yapmayan ve bu sürecin içerdiği adımlar ve beceriler hakkında tek bir fikri olmayan girişimciler için her zaman bir zorluktur. Zaten bir seyahat acentesi işletiyor olsanız da, sadece bir seyahat acentesi kurmayı planlıyorsanız, işletmenizi web’de temsil edecek bir web sitesi kurmadan gitmezsiniz.

Bir seyahat web sitesi mevcut ve potansiyel müşterileriniz için en iyi yer. Bu aynı zamanda şirketiniz, sunduğunuz hizmetler ve güncellemeler, fiyatlandırma politikası ve diğer önemli konular hakkında en iyi bilgi kaynağıdır. Tam özellikli bir seyahat acentesi web sitesi, müşterilerinize diğer reklam malzemelerinde veya diğer çevrimdışı bilgi kaynaklarında bulunamayan sektörle ilgili birçok bilgi sağlayabilir..

Seyahat acentelerinin gece gündüz meşgul olduğu, müşterilerinin makul maliyetle en iyi turları bulmalarına ve işle ilgili diğer sorunları ele almalarına yardımcı olan bir sır değildir. Bu, işletme sahiplerinin DIY web sitesi geliştirmesine dahil olmalarını önleyerek çok fazla çaba ve zaman gerektiriyor. Ancak, oldukça pahalı bir çözüm olduğu için seyahat acentelerinin web sitelerini tasarlamak için web ustaları işe almanın bir anlamı yoktur. Deneseniz bile ve web sitesi geliştirmek için birini işe al sizin için, web tasarım sürecinin temellerini bilmeden projeyi kendiniz güncelleyemez ve yönetemezsiniz.

Bu durumda tek makul çözüm, web sitesi oluşturucularını kullanmaktır – Kodlama veya deneyim gerektirmeyen bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan basit, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı web tasarım araçları. Hem hepsi bir arada hem de seyahat acentesi web sitesi oluşturucuları, web sitenizin performansı ve daha fazla tanıtımı üzerinde olumlu etkisi olacak geniş bir niş odaklı özellikler ve hizmetler yelpazesi sunar.

Şirketiniz, başarılarınız, hizmetler, turlar ve fiyatlar hakkında açık bilgi sağlamanın yanı sıra, seyahat acentesi web siteniz, iş güncellemelerinizi, tekliflerinizi (bu turistler için çok önemli), başka hiçbir yerde bulamayacakları en iyi fırsatlar, indirimler, haberler, güncellemeler ve diğer ilgili bilgiler.

En İyi Seyahat Acentesi Web Sitesi Oluşturucularından 8’ini Test ettik:

 1. Wix – Seyahat Acentası için EN İYİ Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Seyahat Blogları için En İyi Platform
 3. uKit – En İyi Seyahat Acentesi Web Sitesi Oluşturucu
 4. Ucraft – Bir Açılış Sayfası Oluşturmak için Çevrimiçi Platform
 5. SITE123 – Tur Operatörleri için Web Sitesi Oluşturucu
 6. Bookmark – A.I. destekli Web Sitesi Oluşturucu
 7. uCoz – Kesinlikle ÜCRETSİZ Seyahat Topluluğu Oluşturucu
 8. Shopify – Seyahat Siteleri için En İyi E-ticaret Platformu

En iyi seyahat acentesi web sitesi oluşturucusunu arayanlar için, yukarıda listelenen sistemlerin her birini inceledik. Onların ayrıntılı karşılaştırma, seyahat acentesi web siteniz için en iyi ve en çok web sitesi geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılayan platformu keşfetmenize yardımcı olacaktır. Şimdi başlayalım.

Wix – Seyahat Acentası için EN İYİ Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Seyahat Acentası için EN İYİ Web Sitesi Oluşturucu

Wix – seyahat acenteleri, acenteleri ve tur operatörleri için EN İYİ hepsi bir arada web sitesi kurucusudur. Platform, kullanım kolaylığı, kolaylık, uygun fiyat, üst düzey işlevsellik ve sezgisel web tasarım yaklaşımını kapsar. Sistem boşuna değil, dünyanın her yerinden kullanıcılarla talep görüyor. Wix, etkileyici bir seyahat acentesi web sitesini bir servet harcamadan başlatmak ve yönetmek için gereken kapsamlı bir özellik listesi ile birlikte gelir. Platformun en önemli özelliklerine hemen başvurmanın tam zamanı:

 • Seyahat Şablonları. Söz konusu olduğunda seyahat şablonları koleksiyonu, sistem, tur operatörleri, seyahat acenteleri, yemek turları, turist şirketleri, oteller, seyahat blogları, safari gezileri, seyahat fotoğrafçıları, yatçılar ve seyahat şirketleri için özel açılış sayfaları için web siteleri oluşturmak için gereken iyi özelleştirilebilir ve mobil kullanıma hazır temalar sunar.
 • Seyahat Widget’ları. Sistem, seyahat acentesi web sitenize harika bir ek olacak çok sayıda ücretsiz ve ücretli widget arasında seçim yapmanıza olanak tanır (Tam konumunuza mükemmel ulaşım seçenekleri sunmak için Moovit Haritalar ve Rotalar widget’ı, etkinliğinizin yakınında kalmak için en iyi yerleri sağlamak için Oteller ve Airbnbs Haritası.)
 • Müşteri Etkileşim Araçları. Wix Uygulama Marketi günün her saatinde müşterilerle etkili bir şekilde iletişim kurmayı mümkün kılan kapsamlı bir entegre widget’lar ve uzantılar koleksiyonu sunar (123 Form Oluşturucu, Geri Arama, Çevrimiçi Kitap Randevuları, Canlı Sohbet, Wix Formları, Google Etkinlik Takvimi, Etkinlik Takvimi, Wix Rezervasyonları, Programlama Pro, Inffuse Referansları, Son Haberler, Wix Sohbet, Kişi Yönetimi + CRM, vb..).
 • Musteri degerlendirmeleri. Sistem, müşterilerin incelemelerini göndermelerini ve yorumlarını gelişmiş pazarlama amaçları için paylaşmalarını sağlayan widget’ları ve uzantıları entegre etmeyi sağlar (Müşteri Yorumları, Yorumlarım, Yorumlar, Yelp, Yorumlar +, Görüş Oluşturucu, Sosyal Görüşler, Sesli Yorumlar + vb..).
 • Wix Rezervasyonları. Uygulama, randevu almanızı, toplantıya kaydolmanızı, çalışma planınızı ve müşterilerinizin planlarını daha düzenli hale getirmek için doğrudan web sitesinden ödeme yapmayı mümkün kılar.
 • forum. Web sitesi oluşturucu sayesinde web sitenize bir forum ekle mevcut ve potansiyel kullanıcıların birbirleriyle anlaşmasını sağlamak, ilgilendikleri konuları tartışmak ve seyahat deneyimlerini paylaşmak. Güncellenmiş bilgileri sunmak için seyahat etmeye odaklanan çok fazla şube ve konu eklemek mümkündür..
 • Blog. Wix, seyahat acentesi müşterilerini planlanan etkinlikler, güncellemeler ve onlarla paylaşmak istediğiniz haberler hakkında bilgilendirmek için web sitenize tam özellikli bir blog bağlamanızı sağlar. Ayrıca, kullanıcıların tatillerini veya iş seyahatlerini planlarken avantajlara değer vereceği seyahatle ilgili bilgiler sağlayan bilgilendirici niş makaleler yükleme fırsatı da vardır..

Maliyet: Özellik yüklü bir web sitesi oluşturucu olarak Wix, tüm özellik setini ücretsiz bir plan kullanarak test etme fırsatı sunuyor. Bu seçenek, daha fazla kullanımına karar vermeden önce platformun önemli güçlü ve zayıf noktalarını tanımlamak için yeterlidir. Bilmeniz gereken şey, Wix ücretsiz planının karmaşık projelerin geliştirilmesi için hiç işe yaramadığıdır.

İşlevsel bir seyahat acentesi web sitesi başlatmak istiyorsanız, ücretli planlarından birine geçmeniz gerekir. Bu amaçla, Wix şu anda Standart ve İşletme / e-Ticaret olmak üzere iki grup plan sunmaktadır. Her biri, terim ve maliyet bakımından farklılık gösteren bireysel abonelikleri kapsar. Böylece, Standart Wix aboneliklerinin maliyeti $ 39 / ay’a ulaşmak için 13 $ / ay ile başlarken, İş Planları’nın maliyeti 23 $ / ay ve daha yüksek.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Seyahat Blogları için En İyi Platform

WordPress - Seyahat Blogları için En İyi Platform

WordPress – güvenilir ve tam özellikli bir platformdur (CMS) seyahat ve turizm blogları için. Sistem, seyahat acentelerinin veya popüler tur operatörlerinin geniş özellikli web sitelerinin geliştirilmesi için harika çalışacaktır. Gelişmiş entegrasyon seçenekleri, üst düzey tasarım özelleştirme araçları ve kod düzenleme özellikleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Ancak ikinci yön, konunun anlaşılmasını gerektirir. Platformu kullanmanın nedenleri şunlardır:

 • Seyahat Şablonları. Sistemin sunduğu ücretsiz ve ücretli seyahat şablonlarına ve çevrimiçi olarak mevcut olan bu temalara göz atmak mümkündür.
 • Seyahat Acenteleri için Entegre Eklentiler. WordPress, güçlü eklenti entegrasyon seçenekleri (seyahat web siteniz için kullanabileceğiniz en popüler eklentiler arasında PanoPress, Orioly Book Now, Tour Master, WPML Eklentisi, Polylang, Etkinlik Takvimi, WooTour vb..).
 • Müşteri Etkileşimi Eklentileri. Müşterilerle ödüllendirici bir etkileşim sağlamak için, aşağıdakiler gibi bir dizi eklenti de entegre edebilirsiniz. Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri, İstemci Portalı Eklentisi, Geri Arama Eklentisi İsteği, WP Bildirim Çubuğu Pro, WP Müşteri Alanı vb..

Maliyet: WordPress herkese indirmek için ücretsizdir. Sistemin özelliklerini istediğiniz kadar test edebilirsiniz. Bir seyahat web sitesini yayınlamak ve tanıtmak için, bunun için barındırma ve alan adı satın almanız gerekeceğini unutmayın.. Nihai maliyet, planın ima ettiği koşullara bağlı olacaktır. Örneğin, Bluehost plan size aylık 2,95 $ mal olacak. Ek olarak, eklenti ve şablon entegrasyonuna yatırım yapma ihtiyacıyla karşı karşıya kalacaksınız.

WordPress’i Şimdi Deneyin

uKit – En İyi Seyahat Acentesi Web Sitesi Oluşturucu

uKit - En İyi Seyahat Acentesi Web Sitesi Oluşturucu

uKit – bir seyahat acentesi web sitesi oluşturmak için en kolay küçük işletme web sitesi kurucusudur. Herhangi bir seyahat web sitesi için olmazsa olmaz gelişmiş tasarım özelleştirme özellikleri, temalar, uygulamalar ve diğer araçlar bolluğu hizmeti en iyi niş temsilcilerinden biri haline getirmiştir. Şimdi en ayırt edici özelliklerine bir göz atın:

 • Seyahat şablonları koleksiyonu. Sistem cömert bir koleksiyon sunuyor seyahat odaklı yeni başlayanların ve web tasarım profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kolayca özelleştirilebilen duyarlı temalar (seyahat acentesi, dağ yürüyüşü veya Avrupa turu, deniz kampı, tatil turizmi etkinliği, eko-tur, cruise yolculuğu temaları arasından seçim yapabilir veya sıfırdan bir web sitesi tasarlamak için boş bir şablon seçebilirsiniz).
 • Zengin Widget Koleksiyonu. uKit niş özel içerik ile gelen ve herhangi bir seyahat web sitesine iyi bir ek olan oldukça güzel bir widget seçimi sunar (Çevrimiçi Sohbet, Sosyal Ağ Düğmeleri, Zaman Çizelgesi, Kullanıcı Yorumları, Hizmet Hesaplayıcısı, Zamanlayıcı vb..).
 • Geri Arama Özelliği. Widget’ı entegre ederek müşterilerinize günün en uygun saatinde iletişim kurabilmeleri için geri arama isteklerini bırakma şansı verebilirsiniz..
 • Canlı sohbet. UKit tarafından sunulan bir LiveChat özelliği ile, herhangi bir sorusu olan veya zamanında çevrimiçi destek ve yardıma ihtiyacı olan müşterilerle iletişim halinde kalacaksınız.
 • Web Sitesi Önizlemesi. Web sitesi oluşturucu, henüz geliştirilme aşamasındayken web sitenizin önizlemesine izin verir. Bu, web sitesini yayınlamadan önce projeyi hızlı bir şekilde düzenlemek ve bunlardan kurtulmak için mevcut hataları ve hataları fark etmenizi sağlar. Önizleme özelliği ayrıca hazır projenizin mobil ve masaüstü cihazlarda nasıl göründüğünü görmenizi sağlar.
 • Ücretsiz SSL Sertifikası. Web sitesi oluşturucu, kaynağın güvenliğini artırmak ve seyahat web sitenize istenen güvenilirlik seviyesini vermek için SSL Sertifikası özelliğini bağlamayı mümkün kılar.

Maliyet: uKit’in uygun bir fiyatlandırma politikası vardır, ancak ücretsiz bir plan sunmaz. Bunun yerine, sistem 14 günlük bir deneme sağlar, bu süre zarfında ilgilendiğiniz tüm özellikleri test edebilirsiniz. En ucuz uKit planı 4 $ / ay, en pahalı planı 12 $ / ay maliyeti.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Ucraft – Bir Açılış Sayfası Oluşturmak için Çevrimiçi Platform

Ucraft - Bir Açılış Sayfası Oluşturmak için Çevrimiçi Platform

Ucraft – iyi bir seyahat web sitesi başlatmak için basit bir yol sunan bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Web sitesi oluşturucu aynı zamanda tasarımcı araçları koleksiyonu, duyarlı şablonlar, ücretsiz açılış sayfası oluşturucu ve logo özelleştirme aracı ile de bilinir. Hizmetin ana avantajları şunlardır:

 • Duyarlı Niş Şablonları. Ucraft, seyahat endüstrisi temsilcileri için özel olarak tasarlanmış zengin bir hazır duyarlı şablon koleksiyonuna sahiptir.
 • Üçüncü Taraf Entegrasyonları. Yerleşik öğelerin miktarının seyahat acentesi web siteniz için yeterli olmadığını düşünüyorsanız, geniş bir tanıtım, pazarlama ve analitik ihtiyaç yelpazesini kapsayabilecek herhangi bir üçüncü taraf entegrasyonu seçebilirsiniz (Interkom, Disqus, LiveAgent, Facebook Messenger, Uservoice, Zendesk Sohbet, Jivosite vb..).
 • Ücretsiz Açılış Sayfası Oluşturucu. Kullanıcıların dikkatini çekmek ve müşteri katılım oranını artırmak için, seyahat web siteniz için ücretsiz olarak bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz.
 • Ücretsiz Logo Oluşturucu. Bu özellik, seyahat acentesi web siteniz için kalabalığın arasından sıyrılmak ve itibarını artırmak için benzersiz bir logo oluşturmanıza olanak tanır.
 • Çok Dilli Destek. Yurtdışından müşteri çekmeyi veya uluslararası ortaklarla ilgilenmeyi hedefliyorsanız, Ucraft tarafından sağlanan çok dilli destek önemli bir avantaj olacaktır..

Maliyet: Ucraft, bazı bütçelerden tasarruf etmek ve ücretsiz bir açılış sayfası veya başka bir web sitesi başlatmak isteyen kullanıcılar için ücretsiz olarak çalışacak ücretsiz bir plana sahiptir. Ancak, ücretsiz web sitelerinin sizden en iyi şekilde yararlanmanızı önleyen işlevlerden yoksun olduğunu fark etmelisiniz. Ücretli seçeneklerle ilgili olarak, maliyetleri ima ettikleri plan ve şartlara bağlı olarak farklılık gösterir. En uygun fiyatlı Pro Web sitesi aboneliği size aylık 10 ABD doları, en pahalı Sınırsız Plan ise aylık 69 ABD dolarıdır.. Her bir planın içerdiği özelliklerden emin değilseniz, web sitesi oluşturucu tarafından sunulan 14 günlük deneme süresi doğru kararı almanıza yardımcı olacaktır..

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

SITE123 – Tur Operatörleri için Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 - Tur Operatörleri için Web Sitesi Oluşturucu

Site123 – Tur operatörleri için, beceri veya kodlama uzmanlığı gerektirmeyen kaliteli web siteleri oluşturmaya izin veren basit bir web sitesi oluşturucusudur. Platform, projelerin nasıl başlatılacağı konusunda bilgilendirici ve değerli yönergeler ile birlikte gelir. Yeni başlayanlar ve yetkin web tasarımcıları için DIY web sitesi geliştirme sürecini basitleştiren kullanışlı bir sürükle ve bırak editörü var. Aşağıda listelenen web sitesi oluşturucunun en belirgin özellikleri:

 • Logo Oluşturucu. İşletmenizin web üzerinde onu temsil eden bir logosu yoksa, SITE123 bu reklamı kolayca oluşturabilirsiniz. Burada kendi başınıza bir iş logosu oluşturmak için bir web tasarım uzmanı veya bir kodlama uzmanı olmaya gerek yoktur. Logo Maker’ın seyahat acentesi web sitenize en uygun logoyu tasarlamak için sunduğu entegre araç setini ve öğelerini kullanmanız yeterlidir.
 • Çok Dilde Destek. SITE123, seyahat acentesi web sitenizin çeşitli dil sürümlerini oluşturmanıza olanak tanıyan çok dilli destek ile birlikte gelir. Bu, web sitenizin trafiğini ve müşteri tabanını uzun vadede büyütmenize yardımcı olabilir.
 • Müşteri Etkileşim Araçları. Web sitesi oluşturucu, müşteri katılım oranını artırmayı ve aktif kullanıcı etkileşimi için teşvik etmeyi mümkün kılan birden fazla müşteri etkileşim aracına erişim izni verir.
 • Entegre Form Oluşturucu. Sistem, kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlamak için seyahat acentesi web sitenize farklı türde çevrimiçi formlar oluşturmanıza ve eklemenize olanak tanır. Web sitesi uzmanlığınızla eşleşen ve performansını önemli ölçüde artırabilen formlar oluşturmak için birçok özel form düzenine ve öğeye erişebilirsiniz..
 • Blog. Platform, tam özellikli bir blogun seyahat web sitenize bağlanmasını mümkün kılan değerli bir blog motoru ile birlikte gelir. Müşteri ilgisini uyandırmak, uzun vadede trafik ve gelir elde etmek için seyahat odaklı makaleler yayınlayabileceğiniz yer burasıdır..
 • Uygulama marketi. SITE123 ayrıca Canlı Sohbet Desteği, Galeriler, Formlar, analitik Araçları, Sosyal, rezervasyon ve çok daha fazlası gibi düzinelerce widget ve eklentiye erişim sağlayan entegre App Market sayesinde kalabalığın arasından sıyrılıyor. Bunları ve diğer widget’ları kullanarak seyahat acentesi web sitenizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
 • Sosyal Medya Entegrasyonu. Bu özellik, web sitenizle ilgili haberleri, sektör güncellemelerini, planlanan etkinlikleri, planları ve diğer verileri paylaşarak sosyal ağlarda web sitenizin itibarını artırmanıza olanak tanır.

Maliyet: SITE123, en basit ve en uygun fiyatlı DIY web sitesi üreticilerinden biridir. Sistemle bir web sitesi başlatmak isteyen ve özelliklerini önceden test etmek isteyen herkes için tamamen ücretsiz bir planı vardır. Benzer şekilde, platform dört ücretli plan sunuyor, maliyeti f $ 10.80 ile $ 28.80 arasında değişiyor.

Site123’ü Ücretsiz Deneyin

Bookmark – A.I. Destekli Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark - A.I. - Powered Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark – seyahat web sitesi için uygun gelişmiş bir AI tabanlı web sitesi oluşturucusudur. Bookmark ile çarpıcı web siteleri oluşturmak için bir kodlama uzmanı olmanıza gerek yok. İçeriğinizi sağlamak ve sonucu izlemek için AI aracını kullanmanız yeterli! Web sitesi oluşturucusunun en önemli özellikleri şunlardır:

 • AIDA Asistanı. Yapay Zeka aracı, ihtiyaç duyduğunuz bir seyahat web sitesi türünü belirtir ve görüntülenmesini istediğiniz tüm içeriği gönderirseniz, web sitesi oluşturma ile otomatik olarak baş eder.
 • Odaklanma Özelliği. Sistem, aşağıdaki gibi modülleri kullanarak seyahat web sitenizi seçebileceğiniz, özelleştirebileceğiniz ve entegre edebileceğiniz bir dizi hazır blok sunar bağlantılar, metinler, alıntılar, haritalar, iletişim formları, sosyal ağ düğmeleri, geri bildirim ve iletişim formları vb.
 • Etkinlik Özelliği. Etkinlikler bölümü, işletmenizde olup bitenlerden haberdar olmaları için yaklaşan etkinlikleri seyahat web sitenize yüklemenize olanak tanır.
 • e-Ticaret Motoru. Bookmark, seyahat web sitenize müşterilerle talep edilen turlar, aksesuarlar ve diğer öğeleri satabileceğiniz küçük ve orta ölçekli bir çevrimiçi mağaza eklemenizi sağlayan iyi bir e-ticaret motoruna sahiptir..

Maliyet: Web sitesi oluşturucunun ücretsiz bir planı ve iki ücretli aboneliği vardır. Ücretsiz plan, sistemin tüm özelliklerini test etmek için yeterlidir, ücretli abonelikler projenize işlevsellik katar. Ücretli bir abonelik almak için buna karşılık ayda 11,99 ABD doları ve 24,99 ABD doları harcamanız gerekir. Aylık ödemeler yapma fırsatı da var, ancak planların maliyeti bu durumda biraz daha yüksek olacak – ayda 15 $ ve 30 $.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

uCoz – Kesinlikle ÜCRETSİZ Seyahat Topluluğu Oluşturucu

uCoz - Kesinlikle ÜCRETSİZ Seyahat Topluluğu Oluşturucu

uCoz – tamamen ücretsiz bir seyahat topluluğu kurucusudur, bu teknoloji olmayanların ve web tasarım profesyonellerinin sıfırdan kaliteli seyahatle ilgili projelere başlamasını sağlar. Platform, bir dizi fonksiyonel modül, kolay ve sezgisel DIY web editörü, bloglama ve e-ticaret motorları ve diğer üst düzey özellikler ile birlikte gelir. Hemen onları kaydedelim:

 • Blog Motoru. Web sitesi oluşturucu, tam özellikli bir blogun seyahat acentesi web sitenize bağlanmasını sağlayan gelişmiş bir blog motoruyla birlikte gelir. Bu, niş ile ilgili makaleleri yayınlayabileceğiniz ve güncelleyebileceğiniz, kullanıcı tartışmalarını başlatabileceğiniz ve mevcut ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurabileceğiniz yerdir..
 • Forum Modülü. Modül tabanlı bir sistem olarak uCoz, seyahat web sitesi performansınızı artırmak için birden fazla modül arasından seçim yapmanızı sağlar. Forum modülü, müşterilerle iletişim kurabileceğiniz, forum dalları, yeni konular ve tartışmalar ekleyebileceğiniz ve güncelleyebileceğiniz bir topluluk forumu oluşturmanıza olanak tanır.
 • Üyelik Seçenekleri. UCoz tabanlı web sitenizi yönetirken, işbirliği yapmayı planladığınız kullanıcılara üyelik hakları atayabilirsiniz. Web sitesi erişim parametrelerini ayarlamak veya takip ettiğiniz web tasarım hedeflerine dayanarak kullanıcı erişimini kısıtlamak size bağlıdır..

Maliyet: Web sitesi oluşturucu başlangıçta ücretsizdir ve ne beklediğinizi öğrenmek için işlevselliğini ücretsiz olarak test edebilirsiniz. UCoz özellik setinden en iyi şekilde yararlanmak için, birlikte gelen dört ücretli abonelikten birine yükseltme yapmak mantıklıdır. Maliyetleri en ucuz Temel Plan için 3 $ / ay ile başlar ve en pahalı Maksimum Plan için 8 $ / ay’a kadar çıkar.

UCoz’u Ücretsiz Deneyin

Shopify – Seyahat Siteleri için En İyi e-Ticaret Platformu

Shopify - Seyahat Siteleri için En İyi e-Ticaret Platformu

Shopify – sayısız gelişmiş e-Ticaret özelliği ve entegre araçlarla birlikte gelen seyahat web siteleri için en iyi e-ticaret platformudur. Sistem, kolay, güvenli ve etkili web sitesi oluşturma sürecine katkıda bulunan pazarlama, web mağazası geliştirme ve tanıtım özelliklerinin bolluğu nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Web sitesi geliştirme sürecine devam ederken kullanıcıların bilmeleri gereken Shopify özelliklerinin listesi:

 • POS Yazılımı. Shopify, web sitesi işlevselliğine katkıda bulunan Satış Noktası özelliği ile birlikte gelir. Bu özellik hem çevrimiçi hem de çevrimdışı satış yapmayı mümkün kılar, böylece müşteri tabanını ve trafik akışını artırır.
 • Senkronizasyon Seçenekleri. E-Ticaret yazılımı, hesabınızın popüler pazar yerleri ve harici hizmetler ile etkili ve hızlı bir şekilde senkronize edilmesini sağlar. Bu, web sitesi performansını artırmanıza ve sizinle işbirliği yapmak isteyen kullanıcıların dikkatini çekmenize olanak tanır.
 • Arttırılmış gerçeklik (AR) Özellik. AR özelliğinin entegrasyonu sadece müşterilerinizin ilgisini artırmakla kalmaz, aynı zamanda web sitenizin popülerliğini artırır, trafik akışını artırır, yeni satışlar oluşturur ve maksimum etkinlik ve minimum zaman / çaba yatırımı ile belirlediğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur. AR entegrasyonu, kullanıcıların 3D yaklaşımını kullanarak sunduğunuz tekliflerin ayrıntılarını keşfetmesini sağlar.
 • Ürün Yönetimi. Bir seyahat acentesi web sitesi başlatırken, stokta bulunan öğeleri / teklifleri yükleme ve özel teklifleri görüntüleme hedefini takip edebilirsiniz. Shopify, kaliteli ürün açıklamaları eklemenize, çekici gösteri pencereleri oluşturmanıza, CSV içe / dışa aktarma özelliklerini kullanmanıza olanak tanıyan üst düzey ürün yönetimi seçeneklerine ve araçlarına sahiptir..
 • Çok Dilde Destek. Shopify ayrıca, çok dilli seyahat acentesi web sitelerinin geliştirilmesi söz konusu olduğunda çok önemli olan çok dilli destek sunar. Birkaç dilde mevcut olan web siteniz, potansiyel ortakların ve müşterilerin dikkatini çekmeye yardımcı olacaktır.

Maliyet: Shopify, seyahat web sitesi spesifikasyonlarınıza, parametrelerine ve web tasarımı / iş amaçlarına göre seçim yapabileceğiniz çeşitli planlar sunan çok yönlü ve ılımlı fiyatlandırma politikasına sahiptir. Burada kesinlikle ücretsiz bir plan yok, ancak kullanıcılar birkaç abonelik arasından seçim yapabilir. En ucuz plan 9 $ / ay, en pahalı abonelik 299 $ / ay. Ücretsiz 14 günlük deneme, daha sonra pişman olmayacağınız seçimi yapmak için ilgilendiğiniz planın özelliklerini keşfetmenize yardımcı olacaktır..

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Bir web sitesi başlatmak, etkili iş geliştirme ve müşteri çekmeyi amaçlayan herhangi bir seyahat acentesi için gereklidir. Bununla birlikte, özellikle deneyimsiz kullanıcılar için bir web sitesi başlatmak ve yönetmek kolay değildir. Burası, bir web sitesi oluşturucu gibi kullanışlı bir web tasarım aracı olmadan gitmeyeceğiniz yerdir..

Bu sistemler, seyahat web sitenize çekici bir görünüm ve olağanüstü performans sunmak için çeşitli özellikleri içerir. Web sitesi oluşturucular genellikle önceden tasarlanmış duyarlı şablonlar, çeşitli tasarım özelleştirme araçları, kullanımı kolay gösterge tabloları ve hoş seçenekler sunar SEO optimizasyon parametreleri. Bunlar iyi sonuca katkıda bulunan ana faktörlerdir.

Bir web sitesi oluşturucu seçmenin karmaşık bir görev olduğunu söylemeye gerek yok, ancak zaman ve çabaya yatırım yapmaya hazırsanız, büyük bir sorun olmak zorunda değil. Görevde gözden geçirilen sistemler, çağdaş web tasarım niş ve seçim yaparken önce düşünülmelidir. Nihai kararı kabul etmeden önce özelliklerini, artılarını ve eksilerini, özelliklerini ve sonuçlarını öğrenmek için her birini test etmek için zaman ayırın.

Ücretsiz Seyahat Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map