En İyi Sigorta Sitesi Oluşturucuları

En İyi Sigorta Sitesi Oluşturucuları


Her işletmenin etkili pazarlamaya ihtiyacı vardır. Sigorta alanı bir istisna değildir. Ana fikir, hizmetlerinizi son kullanıcıya ulaştırmaktır. Web sitesi pazarlama ve tanıtım perspektiflerinden büyük bir potansiyele sahip olabilir. Maksimum sonuç vermenize, daha fazla potansiyel müşteri edinmenize ve daha yüksek gelir elde etmenize izin verebilir.

Dijital çağ, binlerce sigorta şirketinin hizmetlerini çevrimiçi olarak sunmasıyla sözde e-suence nişiyle sonuçlandı. Modern web sitesi oluşturucular basit ve hızlı bir çözüm gibi görünüyor sağlam bir web varlığı oluşturma. Onların çoğu öyle kullanımı çok kolay ve teknik beceri gerektirmez. Diğerleri, yayınlanmış bir web sitesiyle birkaç saatten kısa sürede çevrimiçi olmayı kolaylaştıran kullanıma hazır sigorta şablonları bulur.

Sigortacılık iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi web sitesi oluşturma platformlarından bazılarını inceledik. Ne sunabileceklerine bir göz atalım.

En İyi Sigorta Sitesi Oluşturucularından 6 tanesini test ettik:

 1. Wix – En İyi Sigorta Sitesi Oluşturucusu
 2. uKit – Basit Sigorta Acentesi Web Sitesi Oluşturucu
 3. WordPress – Sigorta Sitesi Oluşturmak için Ücretsiz CMS
 4. Bookmark – Kanada AI destekli Web Sitesi Oluşturucu
 5. SITE123 – En Kolay Sigorta Web Sitesi Oluşturucu
 6. Terzi Markaları – Profesyonel Web Sitesi Tasarım Şirketi

Sigorta web sitenize başlamak istiyorsanız, yukarıda belirtilen listeye dahil olan her bir web sitesi oluşturucusunu incelemeniz, keşfetmeniz ve test etmeniz önemle tavsiye edilir. Her platformun karar vermek için neler sunabileceğini anlayın, bunlardan hangisi kişisel web tasarım gereksinimlerinize, tercihlerinize ve iş gereksinimlerinize uyuyor.

Wix – En İyi Sigorta Sitesi Oluşturucusu

Wix - En İyi Sigorta Sitesi Oluşturucusu

Wix – Yeni başlayanların ve web tasarım profesyonellerinin kaliteli tam özellikli projeleri etkili bir şekilde başlatmasını ve yönetmesini sağlayan en iyi sigorta web sitesi oluşturucusudur. Sistem, ileri teknolojiler, uygun fiyatlandırma, basitlik ve değerli sonuçlar sağlayan bir dizi ek özellik sayesinde kullanıcının dikkatini çekti. Wix, kullanışlı bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir ve temel olarak küçük işletmelerin çevrimiçi olarak geliştirilmesine ve tanıtımına odaklanır. Yeni başlayanlar için de iyidir teknik bir arka plan olmadan. Sigorta web sitelerine gelince, platform aşağıdaki avantajları sunar:

 • Mobil Cihazlara Hazır Sigorta Şablonları – Wix, profesyonel tasarıma sahip sigorta acenteleri için kullanıma hazır şablonlar sunar. İletişim bilgileri, çalışma saatleri, konum, müşterilerin yorumları, şirketin sigorta yeterliliği vb. Dahil olmak üzere gerekli tüm bölümlere zaten sahiptir. Çevrimiçi olmak için yalnızca metninizi, logonuzu ve şirket adınızı eklemeniz gerekir. Onlar üzerinde iyi çalışır hem masaüstü hem de mobil cihazlar.
 • Logo Oluşturucu – Cihaz profesyonel bir ücretsiz logo oluşturmanızı sağlar. Sadece firmanızın adını girin, birkaç soruya cevap verin ve kendiniz düzenleyebileceğiniz birkaç logo örneği alın. Özel Wix logo yapımcısı kullanarak kendi benzersiz logonuzu oluşturabilirsiniz.
 • Gelişmiş Bloglama – Blog, bazı deneyimleri paylaşmak ve web sitenizi tanıtmak için iyi bir yoldur. SEO dostu içerik. Wix muhteşem bloglama işlevselliğine sahiptir. Tek bir tıklama ile güçlü bir blog bölümü oluşturabilir ve bölümleri ekleyerek veya çıkararak, SEO ayarlarıyla çalışarak vb..
 • Wix Uygulama Marketi – Burada web sitesi kullanılabilirliğini artırmak ve daha kullanıcı dostu hale getirmek için birçok widget ve uygulama bulacaksınız. Widget koleksiyonu Canlı Sohbetler, yorum formları, geri arama işlevleri, referans uygulamaları, etkinlik takvimleri vb. Arasında değişir. Tüm widget’lar Wix kullanıcıları için ücretsizdir.
 • Wix ADI – Wix’in kullanımı çok kolay bir WYSIWYG içerik düzenleyicisi olmasına rağmen, platformun AI tabanlı cihaz yapım sürecini daha da kolaylaştırmak için. İhtiyacınız olabilecek her bölümle kullanıma hazır bir web sitesi düzeni elde etmek için işletme bilgilerinizi belirtin ve bazı soruları yanıtlayın. Sadece içeriği düzenleyin ve yayına geçin.
 • Wix ShoutOut. Bir başka Wix özelliği de e-posta pazarlama özelliğidir. Sigorta web sitesiyle ilgili bilgilerinizi paylaşmak ve en kısa sürede pazarlama kampanyaları başlatmak için bilgilendirici e-postalar oluşturmayı mümkün kılar. Araç, hazır özelleştirilebilir stiller, profesyonel e-posta şablonları, basit içerik entegrasyon seçenekleri ile birlikte gelir. Ayrıca, sigorta web sitesi tanıtımınızla ilgili önemli bilgileri bulmak için sosyal medya ve istatistik izleme araçlarını kullanabilirsiniz..
 • Ascend. Bu, tüm sigorta iş geliştirme / promosyon ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış gelişmiş bir hepsi bir arada çözümdür. Set, ajans yönetimi sürecini basitleştiren 20’den fazla profesyonel iş aracını içeriyor. Araçları, sigorta şirketinizi web üzerinde başlatmak, çalıştırmak ve tanıtmak ve itibarını artırmak için kullanabilirsiniz. Burada kullanabileceğiniz en etkili araçlar arasında Canlı Sohbet, Gelen Kutusu, Faturalar, Formlar, Kişi Yöneticisi, Görevlerden bahsetmek mantıklıdır & Hatırlatıcılar, Otomasyonlar, Fiyat Teklifleri ve daha fazlası.

Maliyet: Wix, sistemin özelliklerinin zengin spektrumunu test etmek veya basit yapıya sahip küçük projeler yürütmek için iyi bir ücretsiz plana sahiptir. Ücretsiz plan, sigorta acentesi web siteniz için yalnızca Wix alt alanından ve 500 MB’tan daha az disk alanından memnunsanız çalışır. Bununla birlikte, genişletilmiş fırsatlar için istek duymanız durumunda, sistemin sunduğu ücretli planlardan birine geçmeyi düşünmelisiniz. Var iki tür abonelik web sitesi oluşturucu Standart ve İşletme / e-Ticaret sunar. En ucuz standart planın fiyatı 13 $ / ay iken, en uygun fiyatlı Business aboneliklerinin fiyatı 23 $ / ay ile başlıyor.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

uKit – Basit Sigorta Acentesi Web Sitesi Oluşturucu

uKit - Basit Sigorta Acentesi Web Sitesi Oluşturucu

uKit – kodlama becerilerine ve web tasarım arka planına bakılmaksızın tüm kullanıcılar için harika çalışan basit bir sigorta acentesi web sitesi oluşturucusudur. Platform başlangıçta kullanıldı küçük işletme web sitelerinin geliştirilmesi için ve bu nedenle, bu amaç için gerekli olan kapsamlı bir özellik seti ile birlikte gelir. Sigorta acenteleri, profesyonel olarak tasarlanmış şablonlar, basit içerik düzenleyici, sürükle ve bırak oluşturma özelliği ve web üzerinde bulunan en kolay ve en uygun fiyatlı web sitesi oluşturucularından biri tarafından sunulan ek özellikler sayesinde sağlam web sunumlarından yararlanabilir..

 • Sigorta Acenteleri İçin Duyarlı Şablonlar – uKit, 10’dan fazla kullanıma hazır duyarlı şablonla ayrı bir Finans ve Sigorta kategorisine sahiptir. İyi bir web sitesinin sahip olması gereken tarifeleri, firma bilgilerini, iletişim formlarını ve diğer önemli bölümleri vurgulayan önceden oluşturulmuş yapı ile birlikte gelirler. Bir düzen seçin, alan adınızı bağlayın ve web sitesini düzenlemeye başlayın.
 • Mobil Önizleme Modları – Ekran boyutuna veya operatöre rağmen web sitenizin masaüstü sürümünün yanı sıra bir akıllı telefon veya tablette nasıl görüneceğini kontrol etmek için harika bir araç. Kontrol panelinin sol üst köşesindeki cihazın simgesini tıklayın veya sayfayı kusursuz görünmesi için düzenleyin.
 • Widget’lar ve Eklentiler – uKit, çok sayıda entegrasyon özelliğine sahip çok esnek bir web sitesi oluşturma çözümü olarak geliyor. Analiz veya e-posta pazarlaması sağlamak için web sitenizi üçüncü taraf hizmetlerine bağlayabilir veya her şablonda bulunan yerleşik uygulamaları kullanabilirsiniz.
 • Çok Basit ve Hızlı – uKit kesinlikle kullanımı en kolay web sitesi üreticilerinden biridir. Sürükle ve bırak işlevinden basit içerik düzenlemeye kadar her şeye sahiptir. Metinler, fotoğraflar veya iletişim bilgileri ekleyin ve hazır bir web sitesi yayınlayın.
 • Geliştirici Erişimi – Bu özellik sayesinde web sitesi oluşturma sürecini dış kaynaklardan temin edebilirsiniz. Profesyonellerin içeriğinizi ve web tasarımınızı sizin için halletmesine izin verin.
 • Cevrimici hesap makinesi – Web sitesi oluşturucunun bir diğer güçlü noktası, yüksek uç uCalc widget’ıdır – kullanıcıların doğrudan web sitesinde anlaşmanın maliyetini öğrenmelerini sağlayan çevrimiçi hesap makinesi. İlgilendiğiniz fiyatı tanımlamaya çalışırken yardım istemenize veya zaman kaybetmenize gerek yoktur. Çevrimiçi hesap makinesinin kullanılabilirliği, çoğu kullanıcının sigorta web siteniz hakkında takdir edeceği şeydir.
 • CRM bütünleşme – İş odaklı bir web sitesi oluşturucu olarak uKit, gelişmiş amoCRM aracına erişim izni verir. Bu, müşteri davranışını izlemeye ve satış hacimlerini artırmaya yardımcı olan sezgisel ancak işlevsel bir müşteri muhasebesi sistemidir. Platform, müşteri etkileşimi, sipariş yönetimi vb. Süreçlerini çok daha basit ve daha etkili hale getirir.

Maliyet: uKit, ücretsiz bir plan sunmasa da en uygun fiyatlı platformlardan biridir. Ancak, kullanıcılar 14 günlük ücretsiz deneme sürümünden yararlanabilir ve sistemin nasıl çalıştığını kontrol edebilir. Öte yandan, barındırma ve alan adı da dahil olmak üzere tüm özelliklerin bulunduğu bir Premium Plan için aylık 4 $ bir pazarlık gibi görünüyor.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Sigorta Sitesi Oluşturmak için Ücretsiz CMS

WordPress - Sigorta Sitesi Oluşturmak için Ücretsiz CMS

WordPressdünya çapında ücretsiz CMS bu tür bir projeyi başlatmak ve yönetmek için gerekli niş ile ilgili özellikler, araçlar ve entegrasyon seçeneklerinin etkileyici bir seçimini sunan bir sigorta web sitesi oluşturmak. Bir İçerik Yönetim Sistemi olarak, WordPress’in kullanımı, standardın çoğunluğu kadar kolay değildir sürükle ve bırak web sitesi kurucuları, ama onunla çalışmak hala kolay ve kolaydır. Yeni yayınlar ve sayfalar oluşturmak Çok basit kullanıma hazır sigorta düzenleri ise işe yarayacaktır. Tüm gelişmelere rağmen, WordPress sıfır teknik bilgi veya arka plana sahip insanlar için oldukça zor görünebilir. Öte yandan, küçük bir işletme sitesiyle çevrimiçi olmanın hala ekonomik ve esnek bir yolu.

 • Çok Çeşitli Sigorta Temaları – WordPress muhtemelen en geniş sigorta temalarına sahiptir. Düzinelerce önceden oluşturulmuş düzen, gerekli tüm web sitesi bloklarıyla birlikte gelir. Bununla birlikte, sadece bazı temel blokları içerirler. Canlı sohbet veya takvim almak istiyorsanız, bunları widget kategorisine bakmanız veya yeni eklentiyi pazardan indirmeniz gerekir..
 • Gelişmiş Entegrasyon Yetenekleri – CMS platformu olarak WordPress, nakliye sigorta araçlarından ve ödeme yöntemlerinden Analitik ve izleme araçlarına, tam ofis konumunu vurgulamak için Google Haritalar’a ve daha fazlasına kadar tüm büyük üçüncü taraf hizmetlerini entegre etmek için çok fazla alan ayırıyor..
 • Sigorta ve Gayrimenkul Eklentileri – WordPress, sigorta web sitenizin performansını ve tasarımını artırmak için zengin bir eklenti seti ile birlikte gelir. Eklentiler, seçim özgürlüğü sağlayan ücretsiz ve ücretli varyantlarda mevcuttur. Web siteniz için seçebileceğiniz en etkileyici sigorta ve emlak eklentilerinden bazıları Mortgage Hesaplama, Kolay Emlak Listeleri, Temel Emlak, Contempo Emlak Özel Mesajları, AgentPress Listeleri, WP Mülkü, Estatik Emlak Eklentisi ve Realia’dır..
 • İstemci Etkileşimi Eklentileri. Sigorta ve gayrimenkul eklentileri ile birlikte, WordPress çeşitli müşteri etkileşimi eklentileri / widget’ları sunar. Web sitesi üzerinden müşterilerle basit ve verimli iletişime katkıda bulunurlar. Bu türün en popüler eklentilerinden bazıları şunlardır: AH Biletleri, Zendesk, İzci Masası Yardım, Canlı Sohbet, Zopim Canlı Sohbet, Destek Candy, uCare vb.

Maliyet: Platform ücretsizdir. Ancak, alan adı kaydı ve barındırma için ödeme yapmanız gerekir. Premium şablonlar ve eklentiler de ödenir, ancak ücretsiz alternatiflerle yönetebilirsiniz. Hosting gelince, Bluehost alabileceğiniz uygun fiyatları ve plan özelliklerini göz önünde bulundurarak en iyi seçenek gibi görünüyor. Her şeyden önce, WP kontrol paneline entegre edilebilir. İkinci olarak, CMS’den en iyi şekilde yararlanmak için özel WordPress temaları, eklentileri ve hizmetleri ile birlikte geliyor. Son fakat en az değil, ayda sadece 2,95 $ için harika bir çalışma süresi ve sayfa yükleme hızı elde edersiniz. Başlangıç ​​Planı, küçük veya orta ölçekli bir sigorta sitesi çalıştırmak için yeterlidir.

WordPress’i Ücretsiz İndirin

Bookmark – Kanada Yapay Zeka Destekli Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark - Kanada Yapay Zeka Destekli Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark – sigorta web sitelerinin geliştirilmesi için mükemmel bir seçim olan Kanada AI destekli bir web sitesi oluşturucusudur. Platform, herhangi bir kodlama veya web web tasarım becerileri olmadan web siteleri başlatmak için en son ve en gelişmiş teknolojileri kullanır. Bu, sistemi deneyimli olmayan web geliştiricilerinin yanı sıra teknisyenler için değerli bir çözüm haline getiren en önemli özelliklerden biridir. Bookmark’ı sigorta web siteleri için uygun bir web oluşturma aracı yapan özellikler arasında, kalabalıktan sıyrılan birkaç nokta var.

 • AIDA Yapay Zeka – Sistem yapım sürecini sizin için halledecektir. Yalnızca iş alanınızı belirtmeniz ve şirketin adını girmeniz gerekir. Sistem, bilgileri kullanıma hazır bir web sitesi düzeni sağlamak için işler. Birkaç varyant arasından seçim yapabilir ve ardından düzenleme aşamasına gidebilirsiniz.
 • Basit İçerik Düzenleyici – Kullanıcıların aslında düzenleme yapması gerekmez. Sadece bir dizi hazır blok arasından seçim yapmaları ve içerik eklemeleri gerekir. Burada Hakkında veya İletişim bölümü dahil birçok farklı modülümüz var. Bunları bir sayfaya ekleyin ve bilgileri ekleyin. Aynı zamanda, kendi kodunuzu gömme şansınız hala var.
 • Yer İşareti Odak Özelliği – Yaklaşan etkinlikler veya sigorta seminerleri hakkında bilgi paylaşmak için özel formları kullanın. Bu özellik etkinlik davetlilerini, üyeleri veya konuşmacıları vurgulamanızı sağlar. Potansiyel müşterilerle etkili bir geri bildirim oluşturmanın iyi bir yolu.
 • Ek özellikler – Web sitesi oluşturucu, ücretsiz SSL güvenliği, yeni müşteriler çekmek ve önemli bilgileri paylaşmak için özel bloglama özelliği, SEO için optimize edilmiş iletişim oluşturmak ve daha geniş bir kitleye ulaşmak, kesintisiz sosyal ağ entegrasyonu vb.Ile birlikte gelir..
 • Görüntü / Video Düzenleme Araçları – Platform, seçebileceğiniz bir dizi ücretsiz video dosyası ve görüntü sağlayan kullanışlı bir görüntü / video düzenleme seçeneğiyle birlikte gelir. Entegre fotoğraf editörü, seçilen görüntüleri web sitesi düzenine ideal şekilde uyacak şekilde düzenlemeyi, kırpmayı ve yeniden boyutlandırmayı mümkün kılar. Dahası, seçilen dosyalara üst düzey bir görünüm vermek için video arka planlarını ve özel görsel efektleri entegre etmek mümkündür.

Maliyet: Bookmark, 1 GB bant genişliği ve 500 MB depolama alanına sahip ücretsiz bir plana sahiptir. Ayrıca ücretsiz SSL sertifikası ve barındırma içerir. Ancak, kendi alan adınızı bağlayamazsınız. Muhtemelen tek dezavantajı budur. Sınırsız depolama alanı ve bant genişliği, ücretsiz alan adı ve SSL, analitik, premium destek ve daha fazlası gibi paketteki tüm özelliklerle ayda yalnızca 11 ABD doları tutarında bir Profesyonel plan tercih etmek iyi bir fikirdir.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

SITE123 – En Kolay Sigorta Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 - En Kolay Sigorta Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 – başlangıçta yeni başlayanların ihtiyaçlarına, becerilerine ve gereksinimlerine yönelik en kolay sigorta web sitesi oluşturucusudur. Platform, kullanışlı bir sürükle ve bırak editörü, sezgisel gösterge paneli, ücretsiz duyarlı tasarımlar ve sistemi proje oluşturma işleminiz için değerli bir seçenek haline getiren çok sayıda özellik ile birlikte gelir. SITE123 ile çalışmak herhangi bir kodlama yeterliliği gerektirmez ve çoğu sigorta acentesi bunun gibi bir şeydir. Web sitesi oluşturucu, sigorta projelerinin sorunsuz ve kolay oluşturulmasına katkıda bulunan ayırt edici bir özellik seti sunar.

 • Duyarlı Sigorta Şablonları – Web sitesi oluşturucu, çeşitli nişlere uyan zengin ücretsiz duyarlı şablon koleksiyonuna erişim sağlar. Kataloğa göz atarken, sigorta web sitelerinin geliştirilmesi için harika çalışacak kaliteli tasarımlarla karşılaşacaksınız. Aynı şekilde, tamamen boş bir tema seçmek ve sigorta iş gereksinimlerinize ve özelliklerine göre sıfırdan özelleştirmek mümkündür.
 • Çok Dilde Destek – SITE123 ile, sigorta projenizin çeşitli dil sürümlerinin geliştirilmesi ile ilgili herhangi bir ekstra çaba harcamadan çok dilli bir web sitesi başlatabilirsiniz. Bu özellik, daha fazla trafik oluşturmanıza ve müşterilerin / ortakların yurt dışından ilgisini çekmenize yardımcı olur. Bu kesinlikle sigorta web sitenizin daha etkili tanıtımına katkıda bulunacaktır.
 • Form Oluşturucu – Web sitesi oluşturucu, çevrimiçi Form Oluşturucu’yu projenize entegre etmenizi sağlar, böylece müşterilerle etkileşimi kolaylaştırır. Farklı çevrimiçi form türlerini başlatmanıza ve sigorta web sitenize entegre etmenize yardımcı olan çoklu hazır düzenler, tasarım özelleştirme araçları ve özel öğeler arasından seçim yapabilirsiniz..
 • Sosyal Medya Entegrasyonları – Yeni oluşturulan projenizin web üzerinde tanıtımı, sahip olunması gereken bir başka görevdir. Sosyal medya entegrasyonu özelliklerinin çok yardımcı olduğu yer burasıdır. Sigorta acenteniz / işletmeniz hakkındaki bilgileri en popüler sosyal ağlarda güncellemenizi sağlar, böylece mevcut ve potansiyel müşterileri haberdar eder.
 • Uygulama marketi – SITE123, proje performansını ve tasarımını artırmak için gerekli olan çok sayıda işlevsel widget, uzantı ve eklenti arasından seçim yapmanızı sağlayan kapsamlı bir pazara sahiptir. Sigorta web sitenize seçip entegre edebileceğiniz uygulamalar arasında Canlı Sohbet, Sosyal widget’lar, Galeriler, Analitik Araçlar, Çevrimiçi Form Oluşturucu ve daha pek çok şeyden söz etmek mantıklı.
 • Logo Oluşturucu – Sigorta işinizde henüz bir lgo yoksa, SITE123, entegre Logo Oluşturucu’da bir tane tasarlamanızı sağlar. Sigorta web sitenizi gerçekten dikkat çekici hale getirmek için en iyi logoyu oluşturmanıza yardımcı olacak birden fazla logo öğesi, parametre ve özellik arasından seçim yapabileceğiniz yer burasıdır..

Maliyet: SITE123 şimdiye kadarki en uygun fiyatlı web sitesi üreticilerinden biridir. Fiyatlandırma politikası herkes için uygundur. Platform, sınırsız zaman aralığında sistemin işlevselliğini test etmek için kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz bir plan sunar. Ancak, bu seçenek alt alan adı, sınırlı disk alanı, reklam banner’larının kullanılabilirliği vb. Gibi birden fazla kısıtlama ile birlikte gelir. ay.

Site123’ü Ücretsiz Deneyin

Terzi Markaları – Profesyonel Web Sitesi Tasarım Şirketi

Terzi Markaları - Profesyonel Web Sitesi Tasarım Şirketi

Terzi Markaları – müşterilerinin işletmelerinin markalaşma süreçlerini kolaylaştırmasına yardımcı olma misyonunu gören profesyonel bir web sitesi tasarım şirketidir. Sigorta şirketlerinin sahipleri, sistemi Yapay Zeka tarafından desteklenen değerli bir web oluşturma aracı olarak kullanmaktan özellikle yararlanabilirler. Bu özellik, benzersiz marka kimliğine ve profesyonel tasarıma sahip projeler oluşturmayı mümkün kılar. Terzi Markaları, etkili web sitesi geliştirme sürecine katkıda bulunan bir dizi özellik ile birlikte gelir.

 • Entegre Markalama Araçları – Marka ve tasarım odaklı bir platform olan Tailor Brands, güçlü marka bilinci oluşturma araçlarına erişim sağlıyor. Onların uygulaması sigorta iş markalaşma süreçlerinde daha etkili bir artış sağlar. Araçlar tamamen uyarlanabilir, yani sigorta web sitesi tasarımınızın geliştirilmesi üzerinde çalışırken Kartvizit fikirlerinizi veya EPS dosya bilgilerinizi kullanabilirsiniz..
 • Logo Oluşturucu – Platform, işletme markalaşma durumunuzu artırmaya çok önem vermektedir. Benzersiz şirket kimliğinizi ortaya çıkarmak için kendi sigorta web sitesi logonuzu (eğer henüz sahip değilsen) entegre Logo Maker’da. Sadece araca erişin, gerekli verileri sağlayın ve gerekli logo tasarımı özelleştirmelerini yapın. AI algoritması, logo tasarımını tam otomatik modda tamamlamanıza yardımcı olacaktır.
 • Terzi Reklamları – Bu, herhangi bir ek yardım veya ciddi zaman yatırımı olmadan çevrimiçi anında reklamlar oluşturmayı mümkün kılan sistemin en önemli özelliklerinden biridir. Sistemde çok yönlü web sitesi geliştirme ihtiyaçlarına uyan birden fazla değişken mevcuttur.

Maliyet: Terzi Markaları ücretli bir platformdur ve burada ücretsiz plan bulamazsınız. Sistemi ve ana özelliklerini test etmek isteyen kullanıcılar için, başlangıçtan itibaren ücretli aboneliklerden birine yükseltme fırsatı vardır. En ucuz planın maliyeti 9,99 $ / ay, ancak yıllık abonelik almak durumunda bu fiyatı 2,99 $ / ay’a düşürmek için büyük bir şans var..

Terzi Markalarını Hemen Deneyin

Sonuç olarak

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak, uzun süreli hedefleri olan herhangi bir ciddi işletme için bir zorunluluktur. Sigorta şirketleri bir istisna değildir. Kaliteli bir sigorta sitesi genellikle daha iyi sonuçlar elde etmek, daha fazla müşteri üretmek ve endüstri ile ilgili çok çeşitli hizmetler sunmak için en etkili araç olduğunu kanıtlamaktadır..

Soru şu: Bu web sitesini başlatmak için en iyi platform nedir? Her şey uzun vadede yararlanmayı planladığınız projenin becerilerinize, hedeflerinize ve işlevselliğine bağlıdır.

Belirli web tasarımı arka planı ve zaman / bütçe yatırımı gerektirmeyen kaliteli bir hepsi bir arada sigorta acentesi web sitesine ihtiyacınız varsa, o zaman Wix veya uKit en iyi çözüm olacak. Derin özelleştirme, düzenli güncellemeler ve kapsamlı yönetim anlamına gelen büyük bir sigorta şirketi için bir web sitesi başlatacaksanız, WordPress bu amaçla en iyi şekilde çalışacak.

Ancak, sigorta işinizi sıfırdan başlatmak istiyorsanız, kullanmaya devam edin Terzi Markaları. Bu, hem bir web sitesi hem de şirketinizin tam marka kitini oluşturmak için en uygun seçimdir. Böylece, web sitesi tasarım fırsatları oldukça geniş ve çok yönlü – sadece gerçek sigorta iş promosyon kolaylık ve verimlilik ile başlamak için ihtiyaçlarını düşünün.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map