En İyi Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

En İyi Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı


Dünya hızla her gün dağıtılan yüzlerce ve binlerce yeni web sitesi ile büyük bir dijital pazara dönüşüyor. Bloglar ve şirketin web sitelerinden profesyonel portföylere ve dijital mağazalara kadar Global Web, markanın herkese açık yüzünü temsil etmenin en iyi yolu gibi görünüyor.

Başka bir deyişle, herkesin bir web sitesine ihtiyacı vardır. Ancak, herkesin sahip olmadığı sıfırdan bir site oluşturmak için yeterli beceri.

Bir kullanıcının şu anda birkaç seçeneği vardır:

Birincisi, aslında kodlama dillerini ve modern web araçlarını kullanarak web sitesini oluşturmaktır.. Bu yol derin bir teknik anlayış ve programlama deneyimi gerektirir. Dahası, süreç birden fazla deneme ve hata, hata ayıklama, A / B testi ve çoğumuzun anlamadığı diğer terimlerle birlikte gelir.

İkinci yol sizin için geliştirilmiş bir site olması için birini işe almak. Özel ve dış kaynak geliştirme ekiplerinden, serbest çalışanlardan vb. Bahsediyoruz. Bu, her değişiklik veya güncelleme için ödeme yapmak için sınırsız bütçe ve isteklilik durumunda işe yarayabilir. Basit bir blok veya sınırlı bir bütçeyle küçük bir çevrimiçi mağaza başlatmak isteyen kişiler için bu pek işe yaramaz.

Son seçenek, sürükle ve bırak web sitesi oluşturma yazılımını tercih etmektir. Teknoloji, uygulanan teknolojiye bağlı olarak, ay düzeyindeki yeni başlayanların saatler veya kelimenin tam anlamıyla dakikalar içinde farklı türler oluşturmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Kullanımı kolaydır. Onlar uygun fiyata temin edilebilir. Yeni başlayanların sayfalarını istenen stile veya tercihlere göre özelleştirmesine olanak tanıyan zengin bir özellik kümesi sunarlar. Bugün, sürükle ve bırak işlevi, özel beceriler olmadan dijital içerik oluşturmanın muhtemelen en iyi ve en basit yoludur.

En İyi Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucularından 10 tanesini test ettik:

 1. Wix – En İyi Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – En İyi Sürükle ve Bırak CMS (İçerik yönetim sistemi)
 3. uKit – Küçük İşletme Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu
 4. Shopify – En Kolay E-Ticaret Web Sitesi Oluşturucu
 5. Bookmark – AI ile Web Sitesi Oluşturmak için Web Sitesi Oluşturucu
 6. SITE123 – Ücretsiz Sürükle & Bırak Web Sitesi Oluşturucu
 7. Weebly – Bir Web Sitesi Yapmak İçin Basit Web Sitesi Oluşturucu
 8. Mobirise – Çevrimdışı Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı
 9. Elementor – WordPress için Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu Eklentisi
 10. Web akışı – Profesyonel Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu

Wix – En İyi Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu

Wix - En İyi Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu

Wix -% 100 sürükle ve bırak sistemleri kategorisini ifade eden en popüler web sitesi oluşturucularından biridir. Farklı elemanların veya bölümlerin yerleştirilmesinin yanı sıra bunların değiştirilmesi ve özelleştirilmesi açısından herhangi bir sınırlama anlamına gelmez. Platform, yeni başlayanların dakikalar içinde yeni siteler oluşturmasına izin veren en son AI teknolojilerini uygulayarak kendisine bir isim yaptı. İşte sundukları:

 • Wix ADI – bu Bahsettiğimiz AI özelliği. Aslında verdiğiniz yanıtlara göre sizin için bir web sitesi oluşturacaktır. Bir kullanıcının niş, web sitesi türü, sayfalarda görmek istediği işlevleri belirtmesi gerekir… Voila! Yerleşik bölümleri, eklentileri, widget’ları ve hatta Facebook sayfanızdan oluşturulan alakalı içeriği içeren bir site elde edersiniz.
 • Wix Editör – hala inşaat sürecine katılmak isteyen ve özel kodlama veya web tasarım becerileri olmadan yaratıcılıklarını ifade etmek isteyen kullanıcılar için araç. Sistemin AI tabanlı bir enstrümanı yok, Öte yandan, herhangi bir düzen tasarımı seçebilir veya boştan kendi sayfalarınızı oluşturabilirsiniz. İster takvim ister iletişim formu olsun, ihtiyacınız olduğunda yerleştirin. İlgi çekici bir yapı oluşturun ve kullanıcıların etkileşiminden en iyi şekilde yararlanın.
 • Wix Uygulama Marketi – özel widget’ların ve eklentilerin toplanması, yeni formlar eklemenizi, analitiği entegre etmenizi, dijital bir mağaza açmanız durumunda e-Ticaret özelliklerini eklemenizi kolaylaştırır. İhtiyacınız olan widget’ı sürükleyip bırakın.

Wix fiyatlandırma politikası herkes için ılımlı ve uygun fiyatlı. Ücretli aboneliklerin yanı sıra, web sitesi oluşturucusunun tamamen ücretsiz bir planı vardır, bu da ücretli seçeneklerden birini seçmeden önce platformun özellik setini keşfetmenizi sağlar. Bununla birlikte, ücretsiz Wix planının bazı sınırlamaları olduğunu unutmayın. Böylece, kendi alan adınızı bağlayamaz, sistem reklam banner’larından kurtulamaz, disk depolama alanı miktarını artıramazsınız. Bunları ve diğer avantajları elde etmek için ücretli planlardan birine geçmeniz önemle tavsiye edilir. Neyse ki, Wix Standart ve İşletme / e-Ticaret paketlerinde oldukça geniş bir abonelik seçeneği sunar. Standart planların maliyeti 13 $ / ay ile başlarken, en ucuz Business aboneliğinin fiyatı şu anda 23 $ / ay.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – En İyi Sürükle ve Bırak CMS (İçerik yönetim sistemi)

WordPress - En İyi Sürükle ve Bırak CMS (İçerik Yönetim Sistemi)

WordPress – dünya çapında milyonlarca web sitesine güç veren en popüler CMS platformudur. Platform, kendisini profesyonel bir açık kaynaklı içerik yönetim sistemi olarak ayırt etti. Bununla birlikte, web sitesi geliştirme sürecini önemli ölçüde basitleştirebilen en dikkat çekici ve işlevsel sürükle ve bırak özelliklerinden bazılarını sunar. Bu nedenle, WordPress’i en iyi sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu yazılımı listemize ekledik. Aşağıda, CMS’nin en etkileyici özellikleri belirtilmiştir:

 • Güncellenmiş Web Sitesi Editörü – Sistem, kullanışlı sürükle ve bırak özelliklerinden bazılarını ekleyerek geleneksel düzenleyicisini özellikle güncelledi. Bu, herkesin yeni sayfalar, bölümler ve kategoriler oluştururken çok yönlü bloklar ve öğeler ekleyebileceği anlamına gelir. Bu içerik blokları / öğeleri görüntü ve videolardan ve “daha fazla bilgi” etiketine, kısa kodlara, galerilere, widget alanlarına vb. Kadar değişebilir. Kullanıcılar öğeleri kendileri özelleştiremez veya değiştiremez. Yalnızca sayfanın farklı yerlerinde özel formlara ihtiyaç duyabilirler. Satır içi düzenleme işlemi, WordPress’i yeni başlayanlar için kolaylaştırdı.
 • Güçlü Entegrasyonlar – WordPress, güçlü entegrasyon seçenekleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Sistem, şablon / eklenti seçimine ve entegrasyonuna izin verirken, aralarından seçim yapabileceğiniz eklentiler ve widget’lar yelpazesi oldukça geniş ve herhangi bir web tasarım gereksinimine kadar gelebilecek kadar zengin. Sürükle ve bırak olarak sınıflandırılabilecek en popüler WP eklentilerinden bazıları, BoldGrid, Çevik, Colibri, CaptainForm Builder, Themify, Cyclone Slider, Drag ve Drop Çoklu Dosya Yükle ve daha fazlası.
 • Hosting ve Alan Adı – İçerik Yönetim sistemi olarak, WordPress hepsi bir arada tümleşik barındırma / etki alanı seçimi çözümleri sunmaz. Platform, ayrı olarak, ekstra bütçe yatırımını tetikleyen barındırma seçimi ve entegrasyonu anlamına gelir. Neyse ki, bazı çağdaş hosting şirketleri tamamen kullanıcı web sitesi barındırma gereksinimlerine kadar uygun fiyatlı planlar ve tam özellikli çözümler sunar. Bluehost seçim barındırma söz konusu olduğunda, başa çıkmak için şirketlerden biridir. Bu, WordPress siteleri için özel olarak optimize edilmiş, WP tarafından önerilen en iyi hepsi bir arada çözümdür.

WordPress ücretsiz bir İçerik Yönetim Sistemidir. Bu, varsayılan olarak sağlanan avantajları kullanarak ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, sistemin işlevselliğinden en iyi şekilde yararlanmak için eklentilerine veya şablonlarına yatırım yapmaya hazır olun. Barındırma ve alan adı almak için ekstra bütçe gerekecektir. Ancak, Bluehost’u tercih ederseniz, maliyet cebinize düşmez. En ucuz Bluehost planı kesinlikle yeni başlayanlar ve web tasarım profesyonellerinin dikkatine değer $ 2.95 / ay oluşturur.

WordPress’i Ücretsiz Deneyin

uKit – Küçük İşletme Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu

uKit - Küçük İşletme Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu

uKit – temel olarak blok tabanlı küçük işletme sürükle ve bırak web sitesi kurucusudur. Bu, kullanıcının yeni öğeler ve bloklar ekleyebileceği, ancak önceden belirlenmiş sırayla yerleştirilmesi gerektiği anlamına gelir. İyi haber şu ki, bu web sitesi platformları hala nesneleri değiştirmek ve web görünümü oluşturmak için yeterli özelleştirme araçları getiriyor. Editör özelliklerine gelince, bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli – uKit muhtemelen kullanımı en kolay platformlardan biridir. Sürükle ve bırak teknolojisi, yerlerinde her şeyle net bir şekilde yapılandırılmış sayfalar oluşturmanıza olanak tanır. Dahası, kullanıcılar metinleri düzenlemekte, medya dosyalarını ve görüntüleri üzerine getirmekte ve mevcut mobil duyarlı şablonlardan herhangi birinde değişiklik yapmakta serbesttir..
 • Esneklik – UKit’in kendi uygulama pazarı olmasa da, üçüncü taraf entegrasyonu için yeterli alan ayırıyor. Müzik akışı uygulamalarından analitik, coğrafi konum hizmetleri vb. Herhangi bir hizmeti web sitenize bağlamakta özgürsünüz..
 • İşbirliği İşlevselliği – takım halinde çalışmayı tercih edenler için harika bir özellik. Kullanıcılar, Geliştirici Erişiminin serbest web tasarımcıları, metin yazarları vb. İle işbirliği yapmasını sağlayabilir..

Aynı zamanda, uKit, özellik yüklü küçük işletme projelerinin geliştirilmesi için en ucuz araçlardan biridir. Sistem sınırsız ücretsiz abonelik sunmuyor, ancak entegre özellik setini ücretsiz olarak test etme fırsatı var. Deneme süresi, 14 gün boyunca uKit’in stokta bulunan tüm özelliklerine, araçlarına ve seçeneklerine erişim sağlar. Sistemi kullanmaya devam etmeye karar verdiğinizde, size dört ücretli plan arasından seçim yapmanız önerilecektir. Bunların en ucuzu 4 $ / mo, en pahalı seçenek ise 12 $ / mo’ya mal olacak. İndirimi almak için 3, 6, 12 veya 24 aylık planı alabilir ve bir kerelik ödeme yapabilirsiniz. Planınızın süresi ne kadar uzun olursa, indirim o kadar yüksek olacaktır (genel olarak, buna göre% 5 ila 30 arasında değişir).

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Shopify – En Kolay e-Ticaret Sitesi Oluşturucu

Shopify - En Kolay e-Ticaret Sitesi Oluşturucu

Shopify – Web mağazası oluşturma ve pazarlama özellikleri ve araçlarının kapsamlı seti nedeniyle dünya çapında popülerlik kazandıran en kolay e-ticaret web sitesi oluşturucu yazılımıdır. Platform şu anda, boyutlarından, uzmanlık alanlarından, işlevselliklerden bağımsız olarak her türlü çevrimiçi mağazayı başlatmayı ve yönetmeyi mümkün kılan niş liderlerden biridir. Shopify, gelişmiş özellik seti, olağanüstü olanlar aşağıdaki gibidir:

 • Web Mağazası Yönetim Seçenekleri – Yazılım, e-Ticaret ihtiyaçlarınızla ilgili herhangi bir projeyi oluşturmayı ve özelleştirmeyi mümkün kılan birden çok web mağazasına ve ürün yönetimi seçeneğine erişim sağlar. Böylece, platform, hem fiziksel hem de çevrimiçi mağaza önlerinde ürünlerin satılmasını sağlayan gelişmiş Satış Noktası özelliğini sunar. Buna ek olarak, güçlü Artırılmış Gerçeklik özelliğini, çoklu gönderim / ödeme araçlarını, üst düzey güvenlik önlemlerini ve çok sayıda ürün yönetimi seçeneğini (alışveriş sepeti entegrasyonu, CSV dosya dışa / içe aktarma, çekici ürün görüntüleme seçenekleri ve gömme kod oluşturma özelliği) kullanabilirsiniz vb.).
 • Güçlü Entegrasyonlar – Sistem güçlü entegrasyon fırsatlarına izin verir. Böylece, Shopify hesabınızı popüler muhasebe yazılımları ve Quickbooks, Amazon, Xero ve daha fazlası dahil olmak üzere iyi bilinen pazarlarla senkronize etmek mümkündür. Sonuç olarak, bu özellikler dijital ve fiziksel ürünleri yalnızca mağazanızda değil, aynı zamanda senkronize edilmiş platformlarda da satmanıza izin vererek çok kanallı destek avantajlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.
 • İleri Teknoloji Pazarlama Özellikleri – Shopify ile hem profesyonel bir çevrimiçi mağaza tasarlayabilir hem de web üzerinde etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz. En iyi bilinen ve kullanışlı pazarlama özellikleri arasında, web mağazası istatistiklerini görüntüleme ve analiz etme, çevrimiçi makbuzlar oluşturma, e-ticaret hesap bakiyenizi kontrol etme vb. Fırsatlardan bahsetmek mantıklıdır. Dahası, sistem uzun listesinden yararlanmanıza izin verir pazarlama özelliklerinin, yani Shopify Ping, Shopify Tap & Chip Reader, App Store, BOGO indirimleri ve daha fazlası.

Shopify, kesinlikle sağlanan özellik setine uyan ılımlı fiyatlandırma politikası sunar. Burada ücretsiz bir hesap bulamazsınız, ancak platform, her yeni kullanıcı için 14 günlük deneme süresi boyunca işlevselliğinin test edilmesine izin verir. En uygun fiyatlı abonelik maliyeti 9 $ / ay, bu da web tasarımını ve iş becerilerini geliştirmek isteyen herhangi bir girişimci için oldukça değerli bir seçim.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Bookmark – AI ile Web Sitesi Oluşturmak için Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark - AI ile Web Sitesi Oluşturmak için Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark – AI ile bir web sitesi oluşturmak için popüler bir çağdaş web sitesi oluşturucusudur. Bu Yapay Zekanın gücünün ilk kez çalışanlar için web sitesi geliştirme sürecini nasıl basitleştirebileceğinin ve profesyonel web tasarımcıları için ne kadar yararlı olabileceğinin en iyi örneklerinden biridir. Platform, basit açılış sayfalarından ve karmaşık iş web sitelerine veya portföylerine kadar her türlü projeyi bağımsız olarak başlatmayı ve sonra bağımsız olarak yönetmeyi amaçlayan herkes için güzel bir seçimdir. Bookmark’ın şu anda sahip olduğu özelliklerin listesi:

 • AIDA Asistanı – Gerçek bir Yer İşareti vurgusu, sizin için otomatik olarak bir web sitesi oluşturan gelişmiş AIDA Yardımcısıdır. Kesin olmak gerekirse, kelimenin tam anlamıyla tüm işin yaklaşık% 90’ını yapar. Kavram basit. Bir kullanıcı, gelecekteki çevrimiçi sunumunu en ayrıntılı şekilde açıklayan çeşitli cevaplar sağlamalıdır. AI tabanlı sistem tüm cevapları işleyecek ve ihtiyacınız olabilecek tüm bölümleri ve widget’ları içeren hazır bir şablon sağlayacaktır. Başka bir deyişle, öğeleri düzenlemeye veya web tasarımıyla uğraşmaya gerek yoktur. Kullanıcıların AIDA ile sıfırdan yeni bir site oluşturmaları 60 saniyeden fazla sürmez. Tüm bina süreci hıza odaklanmıştır. Anında “odak” sayfa öğeleri veya bölümleri ekleyebilir ve çok sayıda stok resim koleksiyonuna erişimden yararlanabilirsiniz.
 • Web Sitesi Özelleştirme ve Kendin Yap Düzenleme – AI teknolojisi tarafından oluşturulan sürümü beğenmediyseniz, sonuçtan tamamen memnun olana kadar ihtiyacınız olan sayıda düzeltme yapmakta özgürsünüz. Aynı zamanda, başlık menüsünü değiştirmek, biraz stil eklemek vb. Gerekip gerekmediğini kendi başınıza düzenleyebilirsiniz..
 • Görüntü / Video Düzenleme Araçları – Web sitesi oluşturucu ayrıca kapsamlı görüntü / video düzenleme seçenekleri ve araçlarına sahiptir. Performansını artırmak ve hedef kitlenin dikkatini çekmek için bunları projenize daha fazla entegre etmek için seçebileceğiniz bir dizi ücretsiz resim ve video dosyası ile birlikte gelir. Böylece, Photo Editor seçilen görüntüleri düzenlemeye, kırpmaya ve yeniden boyutlandırmaya izin verir. Ayrıca, video arka planlarını entegre etmek ve seçilen dosyalara görsel efektler uygulamak da mümkündür..

Bookmark, cömert fiyatlandırma politikasıyla da bilinir. Web sitesi oluşturucu tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak bu durumda birden fazla kısıtlamayla karşılaşmaya hazır olun. Böylece, kendi alan adınızı bağlayamaz, gerekirse bir web mağazası ekleyemez veya sistemin reklam banner’ını kaldıramazsınız. Aynı şekilde, ücretsiz bir planla 10’dan fazla web sitesi sayfası oluşturmak mümkün olmayacaktır. Gerçekten ihtiyacınız olan şey bu değilse, web sitesi oluşturucusunun sunduğu ücretli aboneliklerden birine geçmek mantıklıdır. Aslında, Bookmark’ın maliyeti aylık 11,99 $ ve ayda 24,99 $ oluşturan oldukça sınırlı bir ücretli plan seçeneğine sahiptir..

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

SITE123 – Ücretsiz Sürükle & Bırak Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 - Ücretsiz Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 – sorunsuz gezinme, sezgisel web oluşturma süreci ve herkes için açık basitlik sağlayan ücretsiz bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusudur. Platform çoğunlukla açılış sayfalarından küçük işletme projelerine, portföylere ve bloglara kadar her türlü projeyi başlatmak ve yönetmek için kullanılır. Sistem, projeyi üst düzey görünüm ve işlevsellik sağlayacak şekilde özelleştirmeyi mümkün kılan entegre sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir. Önemli SITE123 özelliklerinin listesi aşağıdaki gibidir:

 • Uygulama marketi – Web sitesi oluşturucu, çok çeşitli widget’ları, eklentileri, uygulamaları ve uzantıları seçmeye ve entegre etmeye izin verir. Özellikle web sitesi performansını artırabilir ve tasarımını geliştirebilirler. Kullanıcıların seçebileceği ve kullanabileceği en popüler uygulamalar arasında Galeriler, Analitik Araçlar, Canlı Sohbet, Sosyal widget’lardan ve daha fazlasından bahsetmek mantıklıdır. Ayrıca, her kullanıcının kayıt, geri arama, çevrimiçi sorgulama formlarının yanı sıra anketler, anketler vb.Dahil olmak üzere farklı çevrimiçi form türleri başlatmak için entegre Çevrimiçi Form Oluşturucu’yu uygulama fırsatı vardır..
 • Logo Oluşturucu – Web sitesi düzenlemenin kolaylığı söz konusu olduğunda, Logo Maker kullanışlı bir araç olduğunu kanıtlıyor. SITE123, marka itibarını ve popülerliğini artırmak için web sitesi logonuzu tasarlamak ve özelleştirmek için kullanılmasına olanak tanır. Zaten kendi logonuz olduğu için şanslıysanız, sistem mevcut işletme ihtiyaçlarınızla ilgili olarak bunu karşıya yükleme ve düzenleme fırsatı sunar.
 • Çok Dilde Destek – SITE123 ile, sistem çok dilli destek sağladığı için web sitenizin çeşitli dil versiyonlarını oluşturmak mümkündür. Bu, çok yönlü kullanıcı kategorilerini hedeflemek için farklı dillerde birkaç web sitesi başlatma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Bunun yerine, iş / web tasarım gereksinimlerinizi ve gereksinimlerinizi karşılamak için tek dilli bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

SITE123 hem basit hem de ekonomiktir. Aslında, bu modern web sitesi geliştirme niş mevcut en ucuz web sitesi üreticileri biridir. Sistemin, tam özellikli ve süresi dolmayan bir planı vardır ve bu da tam özellikli bir projeye başlamanıza engel olan birden fazla sınırlama (alt alan adı, sınırlı disk depolama alanı / bant genişliği, reklam afişleri vb.) Sunar. Web sitenizden en iyi şekilde yararlanmayı düşünüyorsanız, SITE123 ücretli planlarından birine yükseltme yaptığınızdan emin olun. En ucuz olanları ayda 10.80 dolara mal olacak.

Site123’ü Ücretsiz Deneyin

Weebly – Bir Web Sitesi Yapmak İçin Basit Web Sitesi Oluşturucu

Weebly - Bir Web Sitesi Yapmak İçin Basit Web Sitesi Oluşturucu

Weebly – farklı türlerde web siteleri oluşturmak için kullanılan popüler bir basit web sitesi oluşturucusudur. Ayrıca blokları ve elemanları için katı alanlar kullanır. Öte yandan, sistemde düzenleme esnekliği yoktur. Son derece kullanıcı dostudur ve bir web sitesi oluşturucu mobil uygulaması vardır. Ayrıca, boyutlarına, niş odaklarına ve özel parametrelerine bakılmaksızın her türlü çevrimiçi mağazayı tasarlamanızı ve yönetmenizi sağlayan güçlü bir e-ticaret motoruna sahiptir. En çarpıcı Weebly özelliklerinin listesi aşağıdaki gibidir:

 • Mobil Düzenleme – Web sitesi oluşturucu, hareket halindeyken web sitenizi düzenlemek için bir mobil uygulama aracılığıyla kullanılabilir. Kullanıcılar kontrol paneline tabletlerin ve akıllı telefonların yanı sıra sitelerin mobil sürümlerini önizleyebilir.
 • Çeşitli Bloklar – Weebly çok çeşitli elemanlar sunar. Bunları sol kenar çubuğunda bulabilirsiniz. Sistem, geleneksel galeriler ve slayt gösterileri dışında, bir sayfada ihtiyaç duyabileceğiniz gömülü kodlar ve diğer bloklar sunar. Ayrıca, öğelerin çakışmasını önlemeyi kolaylaştıran sistemin ızgarasından da bahsetmeliyiz.
 • İçerik Düzenleme Araçları – Web sitesi oluşturucu içerik ızgaraları kullanmasına rağmen, farklı öğeler kullanıcıların özelleştirme işlemini etkinleştirmesine izin verir. Değiştirmek istediğiniz bölümü tıklayarak metin bloklarını düzenleyebilir, çerçeveleri yeniden boyutlandırabilir ve farklı öğe ayarlarını etkinleştirebilirsiniz. Hiçbir giriş maskesi ve basit satır içi düzenleme, bu web sitesi oluşturucuyu yeni başlayanlar için mükemmel kılar.

Weebly ayrıca sistem kullanıcılarının çoğunluğunun ihtiyaçlarını karşılayan fiyatlandırma politikası nedeniyle de kendini farklı kılıyor. Sistem, sınırsız bir süre için kullanılabilecek ücretsiz bir plana sahiptir, ancak tüm özellik kümesinden en iyi şekilde yararlanmanıza izin vermeyen belirli kısıtlamalara da sahiptir. Böylece, ücretsiz Weebly aboneliği sınırlı disk depolama alanı ve SSL sertifikası bağlantı olanağı sunar. Aynı zamanda, kendi alan adınızın bağlanmasına izin vermez ve platformun reklam banner’larını kaldırmaz. Dahası, ücretsiz plan abonelerinin web sitesi oluşturucusunun entegre e-Ticaret özelliklerine erişimi yoktur. Bunlardan ve diğer çarpıcı fırsatlardan yararlanmak için, Weebly’nin sunduğu planlardan birine geçmek mantıklı. En ucuzları sadece 4 $ / aylık bir maliyet, bu da değerli bir yatırımdan daha fazlası.

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

Mobirise – Çevrimdışı Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

Mobirise - Çevrimdışı Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

Mobirise – çağdaş bir çevrimdışı sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu yazılımı. Bu, kullanıcıların programı kullanmadan önce indirip yüklemeleri gerektiği anlamına gelir, bu da kullanım kolaylığını pek arttırmaz. İyi haber şu ki, Mobirise yazılımı Mac veya Windows işletim sisteminde eşit derecede iyi çalışıyor ve özel becerilere sahip olmayan teknisyenler için iyi, ancak özel kodlama uzmanları da sistemle çalışmaya açıktır. Temel özellikler aşağıdaki gibidir:

 • Basit Sürükleme ve Bırakma – Editör, listeden herhangi bir blok eklemenizi ve içindeki içeriği düzenlemenin yanı sıra arka plan resimleri vb..
 • Mobil Uyumlu Tasarım – Mobirise, mobil duyarlı bir bootstrap platformu olarak gelir. Yazılımın, bir sitenin dağıtımdan önce çeşitli cihazlarda çalışmasını sağlayacak bir mobil önizleme özelliği vardır.
 • AMP İşlevselliği – İçeriklerini rakiplerinden daha hızlı sunmak isteyen blogcular için harika bir özellik. Sayfa yükleme hızını artırır ve akıllı telefonlar ve tabletler aracılığıyla blog yayınlarına ve makalelerine daha hızlı erişim sağlar.

Mobirise tamamen ücretsiz bir web oluşturma yazılımıdır. İndirme ve kurulum, en başından itibaren sisteme yatırım yapmaya gerek kalmadan herkes için kullanılabilir. Ancak, platformun varsayılan olarak sağlanan işlevselliği biraz sınırlıdır. Böylece, er ya da geç, kod düzenleyicisini kullanma, uzantıları entegre etme veya sistemin stokta olduğu özel temalardan birini seçme zorunluluğuyla karşılaşacaksınız. Tüm bu özellikler, araçlar ve entegrasyonlar ek ücret karşılığında sağlanırken, nihai web sitesi geliştirme bütçesi projeniz için seçilen öğelerin / uzantıların miktarına bağlıdır.

Bilmeniz gerekenler, önceden tasarlanmış her bir Mobirise şablonunun 49 dolara mal olurken, uzantılarının fiyatı 49 ila 99 dolar arasında değişiyor. Web sayfalarının HTML / CSS kaynak kodlarını değiştirmek için kullanılan gelişmiş Kod Düzenleyici aracının maliyeti 69 ABD dolarıdır. Paradan tasarruf etmek ve tüm uzantılara, temalara ve Kod Düzenleyiciye bir kerede erişmek için maliyeti 149 $ olan Mobirise Kitini tercih edebilirsiniz. Ayrıca, platform varsayılan olarak bu seçenekleri sağlamadığından, alan adına ve barındırma işlemlerine yatırım yapmanız gerekecektir. Bu bakımdan, Bluehost en uygun çözüm olduğunu kanıtlayacaktır. Platformu kullanmanın maliyeti, sayısız avantajı ile birlikte sadece 2,95 $ / mo’yu oluşturuyor – orada bu kadar uygun bir teklif yok!

Mobrise’ı Ücretsiz Deneyin

Elementor – WordPress için Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu Eklentisi

Elementor - WordPress için Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu Eklentisi

Elementor – WordPress için daha fazla özelleştirme için uygun çekici web sayfaları oluşturmak için kullanılabilecek modern bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu eklentisidir. Eklenti yeni başlayanlar ve profesyoneller için eşit derecede harika çalışır, bu da mükemmel tasarım ve üst düzey işlevsellik ile çarpıcı sayfalara başlamayı mümkün kılar. Önemli olan, Elementor ile çalışmak için CSS veya HTML becerisine gerek yoktur. Başlıca önemli noktalarına hemen bir göz atın:

 • Mükemmel WP Uyumluluğu – Bir WordPress eklentisi olarak, Elementor, CMS’nin kullanıcılarına sunduğu tüm temalarla tamamen uyumludur. Hangi tasarımı seçerseniz seçin, eklenti sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Bu hem ücretsiz hem de ücretli çözümlerle ilgilidir. Önemli olan Elementor, tüm entegre tasarım araçları setine tam erişim sağlar ve ayrıca kullanıcıların web sitelerini 20’den fazla dil sürümünde başlatmasına izin vermek için çok dilli desteği garanti eder..
 • Gelişmiş Görsel Özelleştirme – Eklenti, gelişmiş görsel web sitesi özelleştirmesini sağlayarak, ana ekrandaki blokları ve bölümleri değiştirerek satır içi düzenlemeyi tamamlamayı mümkün kılar. Yaptığınız tüm düzenlemeler canlı modda görüntülenir ve üstbilgi ve altbilgiyi özelleştirmek için kodlama gerekmez.
 • Popup Tasarım Araçları – Elementor, pop-up form geliştirme için özel olarak oluşturulmuş üst düzey tasarım araçlarını kullanmayı mümkün kılar. Web sitenizin müşteri tabanını büyütmek için farklı açılır pencere formları tasarlamak için araçları kullanabilirsiniz. Bu amaçla, olası satış yakalama formları, satış banner’ları, duyurular, Merhaba çubuklar, e-posta abone formları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere hazır pop-up düzenlerini özelleştirmek mümkündür..

Fiyatlandırma politikası hakkında konuşan Elementor, başlangıçta WordPress eklentisi olduğu için indirmek ve kullanmak için ücretsizdir. Bununla birlikte, ücretsiz plan aboneleri oldukça sınırlı özelliklere sahiptir. Entegre işlevselliğinden en iyi şekilde yararlanmak için Elementor ücretli abonelikleri arasından seçim yapmanıza izin verir. Bunların en ucuzu 5 $ / mo’dur ve sadece bir web sitesi oluşturmanıza izin verir. Daha fazla proje başlatmayı planlıyorsanız, üç web sitesinden ve sınırsız sayıda web projesine kadar oluşturmayı mümkün kılan daha gelişmiş aboneliklere yükseltme yapmak mantıklıdır..

Elementor’u Ücretsiz Deneyin

Web akışı – Profesyonel Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu

Webflow - Profesyonel Web Tasarım Aracı

Webflow – çağdaş CMS için tipik olan bazı özellikleri kapsayan profesyonel bir sürükle ve bırak web sitesi kurucusudur. Yeni başlayanlar ve web tasarım profesyonelleri için amaçlanan standart web sitesi kurucularının çoğundan farklı kılan budur. Webflow, Adobe Dreamweaver gibi gelişmiş web oluşturma yazılımlarına benzediğinden ustalaşmak kolay değildir. Bu nedenle, profesyoneller tarafından tamamlanan karmaşık projeler için harika çalışıyor. Şimdi platformun ana avantajlarını listelemenin zamanı geldi:

 • Güçlü Tasarım Özelleştirme – Web akışı, kullanıcılarına karmaşık kodlama farkındalığı olmadan güçlü tasarım özelleştirme özellikleri sunmakla ilgilidir. Bu nedenle, benzersiz kimlik öğeleri ve şablonları oluşturmayı mümkün kılan gelişmiş sınıflar ve stil yönetimi seçenekleri sunar. Bunu yapmak için, başlıca CSS özelliklerini (katmanlar, renkler, boyutları, aralık, hizalama vb.) grafik arayüzünde.
 • Şablon Editörü – Web akışı şablon düzenleyicisi, yapısı ve gösterge tablosunda da farklılık gösterir. Platformun “CMS Koleksiyonlarını” oluşturan standart görsel düzenleyicinin, widget’ların, genel ayarlar alanının, klasörlerin ve modüllerin ana özelliklerini bir araya getirir. Ayrıca, şablon modu değiştirme seçenekleri, kapsamlı görüntü kitaplığı, çok elemanlı vurgu modları ve diğer araçları kullanmak mümkündür. Çalışmak istediğiniz modu seçme fırsatı da vardır – Tasarımcı veya Editör.
 • Dinamik İçerik – Web sitesi oluşturucu, karşılık gelen alan kombinasyonlarından gelen yapıları kullanarak benzersiz dinamik içerik oluşturmayı mümkün kılar. Tam özellikli blogları, forumları, galerileri, blog yayınlarını, etkinlik posterlerini, çevrimiçi formları, video / fotoğraf sunumlarını ve diğer web sitesi içeriği bölümlerini bu şekilde oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla özelleştirme için kullanabileceğiniz hazır şablonlar da vardır. Lottie ve After Effects uygulamasıyla birlikte Lightbox Galerisi entegrasyonu olasılığı, gerçekten kişiselleştirilmiş ve dinamik web sitesi içeriğinin oluşturulmasına katkıda bulunur.

Webflow, tüm bütçe ve tasarım özelleştirme gereksinimlerini karşılamak için en kapsamlı fiyatlandırma planı seçeneklerinden birine sahiptir. Web sitesi oluşturucu, ihtiyacınız olduğu sürece ücretsiz olarak kullanılabilir. Ancak bu durumda, bir dizi işlevsellik kısıtlamasıyla karşılaşmaya hazır olun. Bunlar, sistem alt etki alanını, kod dışa aktarma özelliğinin yokluğunu, reklam banner’ını ve daha fazlasını içerir. Bu gereksiz sınırlamalardan kurtulmak için Webflow iki büyük plan grubu sunar. Her biri daha farklı kullanıcı gruplarına uyacak birkaç ek abonelik içerir. En ucuz Site Planı Paketinin maliyeti aylık 12 ABD doları, en hesaplı Hesap Planı Paketinin maliyeti aylık 16 ABD dolarıdır.

Web Akışını Ücretsiz Deneyin

Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu Özellikleri

Web sitesi oluşturucusunun özellik açıklamasında “sürükleyip bırakma” terimini gördüğünüzde, aklınıza gelen ilk şey nedir? Öğeleri taşıma ve istediğiniz yere yerleştirme özelliğinin yanı sıra SaaS yazılımı, geleneksel CMS ve diğer web platformlarından onları tanımlayan çeşitli imza özelliklerine sahiptir.

Karakteristik # 1 – Sayfa ÖnizlemeÇoğu platform satır içi düzenleme ile birlikte gelir. Bu demektir bir sayfada yapılan tüm değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görürsünüz. Bu değişiklikler otomatik olarak kontrol paneline kaydedilse de, siz yayınlayana kadar mevcut sitede gösterilmez. Başka bir deyişle, yayınlanan web sitesi sürümüne zarar vermeden, gerekli değişiklikleri istediğiniz kadar yapabilirsiniz..
Eğer kullanırsan WordPress CMS, örneğin, sayfayı güncellemeniz ve ardından değişiklikleri canlı olarak görebilmek için önizleme modunu etkinleştirmeniz ve ardından zaman alan gösterge tablosuna geri dönmeniz gerekir. Sürükle ve bırak düzenleyicileri bu açıdan çok daha kolay.

Karakteristik # 2 – Sayfa ÇoğaltıcılarSistem, sayfa şablonları oluşturmayı veya çoğaltmayı kolaylaştırır. Örneğin, ödüllü bir ürün sayfası tasarladınız. Diğer ürün kategorileri için aynısını almak istediğinizden çok hoşlanıyorsunuz.
Tek ihtiyacınız olan, mevcut düzeni çoğaltmak ve sıfırdan birkaç ürün sayfası oluşturmak yerine diğer web sitesi bölümlerinde kullanmaktır. Yalnızca metinleri değiştirmeniz ve yeni öğe resimleri yüklemeniz gerekir.

Karakteristik # 3 – Özel KütüphanelerSon fakat en az değil, çoğu sürükle ve bırak web sitesi oluşturucularının kendi içerik kitaplıkları, stok görüntü koleksiyonları, widget pazarları, nişinize bağlı yerleşik uygulamalarla kullanıma hazır site düzenleri vb..

Sürükle ve Bırak Düzenleyici Türleri

Çoğu kullanıcı, her web sitesi oluşturucusunun aynı sürükle ve bırak teknolojisini kullandığını düşünür. Yazılımın işlevselliği çok farklı olduğu için doğru değil. Sorun, beklentilerinizi karşılayacak aracı seçmek açısından çok önemlidir..

Sürükle ve bırak aleti tarafından sunulan yetenekleri açıkça anlamanız gerekir. Burada bizim sınıflandırmamız işe yarayabilir. Yani, yazılım türleri aşağıdaki gibidir:

1.% 100 Sürükle ve BırakTarafından kullanılan en popüler web sitesi oluşturma platformlarından bazıları, bu tip maksimum kişiselleştirme özgürlüğü sunar. Her bir öğe için önceden belirlenmiş alanlar veya önyükleme ızgaraları yoktur, herhangi bir yeni blok seçebilir ve gerektiğinde sayfaya yerleştirebilirsiniz.
Başka bir deyişle, mevcut şablonu değiştirirseniz veya boş bir site oluşturursanız, kendi benzersiz yapınızı oluşturabilirsiniz. % 100 sürükle ve bırak araçları, genel web tasarımını karşılamak için öğelerin stilini değiştirmek, yeniden boyutlandırmak veya değiştirmek, ayarları veya boyutları değiştirmek için yeterli özelleştirme aracı sunar.

2. Blok Tabanlı YazılımYalnızca öncekiyle aynı görünen başka bir sürükle ve bırak türüdür. Ayrıca özelleştirme ve yaratıcılık için yeterli alan ayırır. Yalnızca önceden belirlenmiş alanlarda farklı bloklar ekleyebilirsiniz. Her bloğun yazılım tarafından tanımlanan belirli alana yerleştirilmesi gereken LEGO veya bulmaca ile oynamakla aynıdır..
Bu tür platformlar genellikle önyükleme ızgaraları. İhtiyacınız kadar veri toplamayı ve sistem tarafından belirlenen sırayla tanıtmayı kolaylaştırırlar. Her ne kadar kullanıcılar boyutlar, stil veya ayarlar açısından farklı öğelerle manipüle etme şansına sahip olsalar da, bunu sadece belirtilen sırayla yapabilirler.

3. Basit Görsel EditörlerBu tür editörler, özelleştirme için hazır olmayan çeşitli hazır bloklar ve bölümler sunar. Başka bir deyişle, kullanıcı yalnızca mevcut öğelerin bir seçimini düzenleyebilir ve bunları yeniden sıralama olanağı olmadan stil öğeleri ekleyebilir ve stil, renk arka plan görüntüleri vb..

Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu türünü seçmek esas olarak ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize bağlıdır. Temel görsel editörler, münhasırlık için istek duymayan kullanıcılar için iyi olsa da,% 100 d&d platformları, maksimum kişiselleştirme özgürlüğü isteyenler için daha iyi bir seçenektir.

Sürükle ve Bırak Yazılımını Kimler Kullanabilir

Sürükle ve bırak teknolojileri ilk olarak içerik tabanlı web sitesi oluşturucularına uygulandı. Çevrimiçi olarak kendilerini tanıtmak için blog yazarlarına, bireysel girişimcilere ve küçük işletme şirketlerine hizmet ettiler.

Yazılım yıllar içinde gelişti. Yeni özellikler ve genişletilmiş işlevsellik aldı. Bugün, bu tür enstrümanlar küçük, orta veya büyük e-Ticaret projelerine herhangi bir web sitesi türü fotoğrafçı portföyü ve düğün sitesi oluşturmaya izin veriyor.

Blogcular için

Çoğu sürükle ve bırak web sitesi kurucularının hazır blog düzenleriyle özel blog oluşturma özellikleri vardır. İhtiyacınız olan tek şey özelliği etkinleştirmek ve sosyal önizleme modları, temel SEO ayarları, makale ve etiket yönetimi, sosyal paylaşım vb. İçeren yayınlama araçlarıyla önceden yüklenmiş bir blog almaktır. İşlevler yazılımdan yazılıma farklı olabilir. En azından, bu seçeneğin var.

WordPress Post Yeni Kod Editörü

İş için

Daha önce de belirttiğimiz gibi, çoğu sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, medya içeriğini en ilgi çekici şekilde tanıtmak için oluşturuldu. Küçük işletmeler ve bireysel girişimciler için çekici portföyler, profesyonel kartvizitler, yemek mekanları için web siteleri, B&B özellikleri, vb..

Kullanıcıların stok resimlerle çalışma veya kendi resimlerini yükleme seçenekleri vardır. Çeşitli galeriler, fotoğraf ızgaraları, slayt gösterileri ve medya dosyalarını temsil etmenin diğer yolları kesinlikle daha iyi çevrimiçi sunumla sonuçlanacaktır.

Wix Editör

e-Ticaret

Web sitesi geliştiricileri gelişiyor. Yeni fonksiyonel özellikler alırlar. Bazıları, kullanıcıların çevrimiçi gemiler oluşturmasına, ürünleri yönetmesine, işletmelerini çevrimiçi olarak tanıtmasına ve müşterilerin sadakatini artırmasına izin veriyor. Sürükle ve bırak teknolojisi aşağıdakilerin gereksinimlerini karşılayacaktır:

 • Aynı türden bir veya birkaç ürün satan küçük dijital mağaza sahipleri.
 • Çeşitli kategorilerle ilgili birden fazla ürün içeren orta ölçekli çevrimiçi mağazalar.
 • Ürün sayfası yönetimi, gönderim ve vergi ayarları, ödeme entegrasyonu vb. Üzerinde kontrol sahibi olmak isteyen mağaza sahipleri.

Büyüyen bir işletme oluşturmayı ve çevrimiçi binlerce ürün satmayı planlıyorsanız, e-Ticarete özel platform genişletilmiş özellik seti ile.

Wix e-Ticaret

Sonuç olarak

Gördüğümüz gibi, “sürükle ve bırak” terimi sadece içerikle ilgili değil. Her seviyedeki kullanıcılar için hızlı ve basit bir web oluşturma süreci ile ilgilidir. Bazı platformlar farklı teknolojiler kullanmasına rağmen, hepsi aynı amaca hizmet eder. Sadece beklentilerinizi karşılayanı seçmeniz gerekiyor.

İyi haber, yazılımın çoğunun ücretsiz deneme veya 0 temel maliyetle temel planlarla gelmesidir. Hizmeti test etmeniz ve küçük özelleştirme seçeneklerine sahip basit bir sürükle ve bırak düzenleyicinin yeterli olup olmayacağına veya% 100 d’ye ihtiyacınız olup olmadığına karar vermeniz için harika bir fırsattır.&d düzenleme aracı.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map