En İyi Topluluk Web Sitesi Oluşturucuları

Topluluk Web Sitesi Oluşturucuları


Topluluk web sitesi oluşturucuları kavramı, blogları ve forumları kapsar – niş kullanıcı iletişimi için platformlar. Bunlar, deneyimleri, fikirleri paylaşmak, yorum göndermek ve sadece benzer düşünen insanlar çemberinde zaman geçirmek için rahat tematik kaynaklardır..

Bunlar hayran web siteleri, nadir hayvan yetiştirmeye ve bitki yetiştirmeye odaklanan bloglar, Go oyun meraklıları, ahşap oyma profesyonelleri, koleksiyoncular veya doğa sporları hayranları olabilir. Diğer bir deyişle, bunlar insanları birden fazla nişteki ilgi alanlarına göre birleştiren web siteleridir..

Sosyal ağlar, topluluk web siteleri arasında da hesaba katılabilir. Web sitesi oluşturucularla oluşturulamazlar, bu yüzden onları bu düşünceye dahil etmeyeceğiz. Geliştirilmelerinin ayrıntıları çok farklıdır ve bu nedenle bu, programcı ekiplerin görevidir, ancak web tasarım amatörlerinin görevi değildir. Dikkatinizi bloglara ve forumlara daha iyi odaklayacağız.

Üyelik Web Sitesi için En İyi Topluluk Web Sitesi Oluşturucularından 7’sini Test Ettik:

 1. uCoz – En İyi Online Topluluk Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Her Türlü Üyelik Web Sitesi Platformu
 3. IM Creator – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için ÜCRETSİZ Topluluk Sitesi Oluşturucu
 4. Subhub – Online Üyelik Web Sitesi Oluşturucu
 5. Admidio – ÜCRETSİZ Açık Kaynak Topluluk Yönetim Yazılımı
 6. Chambermaster – Kullanımı kolay Üyelik Yönetim Yazılımı
 7. KATILIN – Topluluk Yönetimi için Hepsi Bir Arada Çözüm

Minimum çaba / zaman yatırımı ile bir topluluk web sitesi başlatmak için haklıysanız, o zaman kesinlikle kolayca başlamak için güvenilir bir web tasarım platformu seçmek zorunda kalacaksınız. Hepsi bir arada ve özel topluluk web sitesi oluşturucuları arasındaki seçim, listeye dahil edilen sistemlerin her birini gözden geçirme gereğini tetikleyen bir acemi için biraz şaşırtıcı olabilir. Ayrıntılı analiz, çalışmaya devam edeceğiniz sistemle ilgili doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır..

uCoz – En İyi Online Topluluk Web Sitesi Oluşturucu

uCoz - En İyi Online Topluluk Web Sitesi Oluşturucu

uCoz – topluluk web sitelerinin geliştirilmesi için yaygın olarak kullanılan popüler bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Platform modül tabanlıdır ve bu nedenle gerekli içerik modüllerini / bloklarını seçerek ve entegre ederek web sitesi düzeninizi ve yapınızı oluşturmanızı sağlar. Sistem yeni başlayanlar için en kolay seçim değildir, çünkü web sitenizi daha fazla özellikli yapmak istiyorsanız, bazı kodlama farkındalığı gerektirebilir. Ancak, kaliteli bir topluluk web sitesi başlatmak ve yönetmek isteyen herkes için kesinlikle en iyi çözümdür. Özellik setini hemen kaydedelim:

 • Forum Oluşturma – Web sitesi oluşturucu, ilgili modülü entegre ederek işlevsel ve oldukça güçlü bir forum oluşturmanızı sağlar. Özelliği etkinleştirmek için ayarlar bölümüne erişmeniz, Forum modülünü seçmeniz ve bir Ana sayfa olarak ayarlamanız yeterlidir. Forum, kapsadığı nişin üstesinden gelmek için gerekli sayıda bölüm, dal ve kategori eklemenize izin verir. Ayrıca, belirli kullanıcılara yazar hakları atayabilir, bir sayfada görüntülenen tema sayısını ayarlayabilir, görünüm ve durum görüntüleme seçeneklerini ayarlayabilir vb..
 • Blog Bağlantısı – Bu özellik ayrıca, ayarlar bölümünde seçebileceğiniz ve bir Ana Sayfa olarak ayarlayabileceğiniz özel bir blog modülünü entegre ederek de gerçekleştirilir. Bir blog modülü, malzeme kategorileri oluşturmayı mümkün kılar ve gerektiğinde güncelleyebileceğiniz gönderilerle doldurur. Burada haber akışı tasarımını ayarlamak, en uygun blog şablonunu seçmek, ekran parametrelerini ve makale tasarımını ayarlamak, blog görüntüleri için genel özellikleri tanımlamak vb. en iyi sunum biçimi, web sayfalarında görüntülenen yayın sayısını ayarlayın vb..
 • HTML Becerileri – uCoz ile web siteleri oluşturmak o kadar da zor değil olsa da, projenize üst düzey bir görünüm ve benzersiz performans vermek istiyorsanız, HTML becerilerine sahip olmak hala arzu edilir. Kod ne kadar farkında olursanız, topluluk web siteniz o kadar gelişmiş ve tam özellikli olur.
 • Şablon Seçimi – uCoz, özel entegre özelleştirilebilir şablonlar koleksiyonunun yanı sıra birçok profesyonel hazır düzen ve şablonla kendi pazarına sahiptir. Bu tasarımlar ücretli, ancak güncel ve şık bir görünüme sahipler.

uCoz ılımlı fiyat politikası sunar. Hizmetin özel bir alan adı, ana sayfada görüntülenen reklamlar, sınırlı disk alanı ve diğer işlevsellik kısıtlamaları ile birlikte gelen ücretsiz bir sürümü vardır. Gerçekten uCoz ile özellik yüklü bir topluluk web sitesi başlatmak istiyorsanız, o zaman dört ücretli aboneliklerden birine yükseltmelisiniz. En ucuz planın maliyeti şu anda sadece 3 $ / ay oluşturmaktadır, bu da sistem aboneleri için gerçek bir avantajdır.

UCoz’u Ücretsiz Deneyin

WordPress – Her Türlü Üyelik Web Sitesi Platformu

WordPress - Her Türlü Üyelik Web Sitesi Platformu

WordPress – son yıllarda oldukça popüler hale gelen popüler bir İçerik Yönetim Sistemidir. Başlangıçta bir blog platformu olarak yaratılan sistem, her türlü projeyi başlatmak ve yönetmek için kullanılan popüler bir yazılıma dönüştü. İlk kez kullananlar için bile WordPress’te ustalaşmak oldukça kolaydır, ancak sistem kodlama temelleri konusunda farkındalık anlamına gelir. Bu, özellikle karmaşık özellik yüklü projelerin geliştirilmesi söz konusu olduğunda geçerlidir. CMS’nin kullanıcılarına sunduğu özellikleri keşfetmek için aşağıdaki hususlara dikkat edin:

 • Kurulum kolaylığı – WordPress indirme ve yükleme yalnızca birkaç dakika sürer. Süreç otomatiktir – ihtiyacınız olan şey, yalnızca web sitenizin oluşturulmasına başlamanıza yardımcı olmak için CMS’nin oluşturduğu yönergeleri izlemektir..
 • Esneklik ve Tasarım Özelleştirme Özgürlüğü – CMS, birden fazla araca ve özelliğe erişim sağlayarak tasarım özelleştirme özgürlüğü sağlar. Burada topluluk web sitenize istenen görünüm ve performansı vermek için yapabileceğiniz çok şey var. Böylece, web sitesi renklerini, yazı tiplerini, arka planları, üstbilgi, altbilgi ve diğer bölümleri / parametreleri değiştirebilirsiniz. Ayrıca, sistem projenize entegre etmek istediğiniz medya dosyalarının ve diğer içerik türlerinin yüklenmesine izin verir.
 • Topluluk Web Siteleri için Eklentiler – WordPress, topluluk web siteleri, yani bloglar ve forumlar için özel olarak tasarlanmış zengin harici eklentiler yelpazesi nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. En popüler ve yaygın olarak kullanılan eklentilerden bazıları BuddyPress, bbPress, UserPro, Youzer, İçerik Sensörü, Bilge Sohbet, Herkesi Davet Et, Sosyalleş ve daha fazlasını içerir.

WordPress’i kullanmanın son maliyeti çeşitli faktörlere bağlıdır. CMS’nin kendisi indirme ve kurulum için ücretsizdir, ancak performansı ve tanıtımı söz konusu olduğunda bütçe yatırımını ifade eder. Üst düzey performansa sahip özellik yüklü bir projeye başlamayı planlıyorsanız, ücretli eklentileri veya temaları seçmeden gitmezsiniz. Maliyet ve işlevsellik bakımından farklılık gösterirler. Ama bu değil.

Hazır projeyi yayınlamak için şunları yapmanız gerekir: güvenilir barındırma seçin ve alan adı. Maliyet, seçeceğiniz şirkete, seçeceğiniz plana ve alan adının fiyatına da bağlı olacaktır. Bu konuda, Bluehost CMS tarafından resmi olarak önerilen en uygun çözüm olduğunu kanıtlamaktadır. En ucuz Bluehost planının maliyeti 2,95 $ / ay iken, bu fiyat için sağlanan özellikler etkileyici ve web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar çok yönlüdür.

WordPress’i Şimdi Deneyin

IM Creator – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için ÜCRETSİZ Topluluk Sitesi Oluşturucu

IM Creator - Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için ÜCRETSİZ Topluluk Sitesi Oluşturucu

IM Creator – topluluk web sitesi geliştirmeyi herkes için daha basit ve daha uygun fiyatlı hale getiren bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Sistem, web sitesi oluşturma sürecini basitleştiren ve nihai sonuç üzerinde önemli bir etkiye sahip geniş bir araç ve özellik yelpazesi ile birlikte gelir. Web sitesi oluşturucu, kar amacı gütmeyen tüm kuruluşlar / kullanıcılar için ücretsizdir, bu da popülerliğine katkıda bulunan başka bir özelliktir. IM Creator’ın sunmaya hazır olduğu özelliklerin listesi aşağıdaki noktaları içerir:

 • Niş Tasarımları. Web sitesi oluşturucu, varsayılan olarak ücretsiz ve duyarlı olan tümleşik tematik tasarım koleksiyonuna erişim sağlar. Sistem ayrıca projenize üst düzey bir görünüm vermek için çoklu tasarım özelleştirme araçları sunar ve ayrıca daha çekici web sitesi sunumu için HTML kodlarını entegre etme fırsatı da vardır..
 • Bloglama Motoru. IM Creator, özellik yüklü bir blog oluşturmaya ve kurmaya izin veren güçlü bir blog motoruna sahiptir. Platform, yeni yayınları daha fazla yüklemek ve yönetmek veya yayınlarını planlamak için gerekli sayıda tematik blog bölümü oluşturmanıza olanak tanır. Blog ziyaretçilerinizin topluluk haberlerini, düşüncelerini, fikirlerini ve düşüncelerini birbirleriyle ve sizinle iletişim halinde olmalarına yardımcı olacak şekilde paylaşmalarını sağlamak için kullanıcı yorumlama özelliğini etkinleştirme fırsatınız olması da önemlidir (blog sahibi olarak).
 • e-Ticaret. Blog oluşturma seçeneklerinin yanı sıra IM Creator, topluluk web sitenize bir e-Ticaret odağı sağlamayı mümkün kılar. Topluluk projeniz yoluyla bir şey satmayı veya ücretli hizmetler sunmayı planlıyorsanız bu özellik kullanışlı olabilir. Burada, bir kodlama profesyoneli olmasanız bile, kolayca başlamanıza yardımcı olacak birden fazla e-Ticaret özelliğine rastlayacaksınız.

IM Creator, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, öğrenciler ve sanatçılar için tamamen ücretsiz bir web sitesi oluşturucusudur. Bu kullanıcı kategorilerinden herhangi birine aitseniz, sisteme kaydolabilir ve tüm özellik setini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. IM Creator’ın sunduğu ücretli planların fiyatı, özellikle girişimciler ve satıcılar için iyi çalışan 8 $ / ay ile başlıyor.

IM Creator’ı Ücretsiz Deneyin

SubHub – Online Üyelik Web Sitesi Oluşturucu

SubHub - Online Üyelik Web Sitesi Oluşturucu

SubHub – Kullanıcıların değerli web siteleriyle üyelik web siteleri oluşturmasına ve yönetmesine yardımcı olan bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, herkese toplulukla ilgili içerik yayınlama, kapsamlı üyelik, abonelikler, e-Ticaret seçenekleri vb. Para kazandırmak için tam entegre bir çözümdür. Bununla birlikte, bir acemi, karmaşık web tasarım yaklaşımı nedeniyle platformda ustalaşmayı zor bulabilir. Sistemle bir üyelik web sitesi oluşturmakta haklıysanız, başlıca avantajlarını göz önünde bulundurun:

 • Üyelik Seçenekleri. Web sitesi oluşturucu, farklı üye grupların projeye katılmasını, ilgili içeriği görmesini ve izin verilen düzenlemeleri yapmasını mümkün kılan, güçlü üyelik özellikleri ve düzeylerinin çarpıcı bir seçimini sunar..
 • Çok Yönlü İçerik Yönetimi Çözümleri. SubHub, basit, kullanışlı ve etkili içerik yönetimine olanak tanır. Hemen yayınlanabilecek veya önceden planlanabilecek makaleler, videolar, resimler, web sitesi sayfaları ve diğer ilgili içerikleri ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz..
 • Duyarlı tasarım. Sistem, varsayılan olarak yanıt veren entegre özel şablonlardan birini seçmenize ve özelleştirmenize veya özel gereksinimlerinizi karşılayacak kişiselleştirilmiş web sitesi tasarımı geliştirmek için geliştiricilerini işe almanıza olanak tanır..
 • Entegre Alışveriş Sepeti. SubHub, Stripe, PayPal ve daha fazlası gibi çoklu ödeme seçeneklerini kullanarak dijital / fiziksel ürünler satmanıza olanak tanıyan entegre bir alışveriş sepeti ile birlikte gelir.
 • Topluluk Yönetimi Seçenekleri. Web sitesi oluşturucu, sürekli kullanıcı etkileşimi oluşturmaya yardımcı olmak için kapsamlı topluluk yönetimi seçenekleri sunar. Böylece tartışma forumlarını, üye dizinlerini, etkinlik takvimlerini, sosyal medya kanallarını vb. Başlatabilir ve güncelleyebilirsiniz..
 • MailChimp Entegrasyonu. SubHub, sistemin sunduğu e-posta pazarlama seçeneklerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan MailChimp ile tamamen entegredir. Bir kullanıcı aboneliği iptal eder etmez, MAilChimp entegrasyonu da otomatik olarak iptal edilir.

SubHub’ın maliyeti ılımlı olan üç fiyatlandırma planı vardır. En ucuz Başlangıç ​​aboneliği aylık 47 ABD dolarıdır. Her plan, sistemin işlevselliğini test etmek için sunulan 14 günlük ücretsiz bir deneme sürümüyle birlikte gelir. Ayrıca, yıllık aboneliği seçerek% 15’e kadar tasarruf etmek mümkündür.

SubHub’ı Ücretsiz Deneyin

Admidio – ÜCRETSİZ Açık Kaynak Topluluk Yönetim Yazılımı

Admidio - ÜCRETSİZ Açık Kaynak Topluluk Yönetim Yazılımı

Admidio – grupların, derneklerin ve organizasyonların web sitelerini çalıştırmak için kullanılan ücretsiz bir açık kaynak topluluk yönetimi yazılımıdır. Platform, kuruluşunuzun izinlerini ve yapısını yansıtacak işlevsel projeler oluşturmanıza olanak tanıyan bir dizi topluluk yönetimi özelliği, entegre modüller ve diğer seçenekler sunar. Aynı zamanda, Admidio, tüm entegre özellikleri süslemek için gereken karmaşıklığı ve zamanı nedeniyle kullanıcılar arasında popüler değildir. Dikkat etmeniz gereken en etkileyici Admidio özelliklerinin listesi:

 • Web Masters Focus. Admidio, web yöneticileri için özel olarak geliştirilen, üyelik yönetiminin tüm avantajlarını kullanarak kendi kuruluşlarını veya derneklerini korumaya istekli çevrimiçi üyelik yazılımıdır. Buna, üye verilerini yetkisiz erişimden korumak için gereken erişim kontrolü seçenekleri de dahildir.
 • Üyelik Hakları Yönetimi. Web sitesi oluşturucu, işbirliği yapmayı planladığınız mülklere, departmanlara, kullanıcı gruplarına ve ayrı web sitesi üyelerine ayrı ayrı üyelik hakları atamanıza olanak tanır. Ayrıca PDF, Excel ve CSV gibi farklı dosya biçimlerine aktarılabilecek yapılandırılabilir üye listeleri oluşturmak da mümkündür.
 • Etkinlik Oluşturma. Admidio ile başlatılan web sitelerini yönetirken, bunları daha fazla iptal etme veya taahhüt etme olasılığını ima eden ayrı etkinlikler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, fotoğrafları / fotoğraf albümlerini burada görüntülemek, yüklemek ve yönetmek mümkündür.
 • Eklenti / Modül Entegrasyonu. Klasik kullanıcı yönetimi özelliklerinin yanı sıra Admidio, ana sayfanızdan seçebileceğiniz, yükleyebileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz birden fazla modüle / eklentiye erişim sağlar. Bunlar Ödüller, Doğum Günü, Takvim, Form Doldurucu, Rastgele Fotoğraf, Kenar Çubuğu, Duyurular, İstatistikler, Yazılı İletişim, Admidio için WP eklentileri ve daha fazlasını içerir..

Admidio indirilebilir bir yazılımdır, ancak satıcı programın maliyetini en baştan sağlamaz. Sistem ücretsiz olarak indirilebilir ve kurulabilir ve ayrıca platformun işlevselliğini ücretsiz olarak test etmenizi sağlayan ücretsiz bir deneme sürümü vardır.

Admidio’yu Ücretsiz Deneyin

ChamberMaster – Kullanımı Kolay Üyelik Yönetim Yazılımı

ChamberMaster - Kullanımı Kolay Üyelik Yönetim Yazılımı

ChamberMaster – ticaret ve iş birlikleri, odalar, kongre ve ziyaretçi bürolarının yanı sıra diğer organizasyonların günlük operasyonlarını yönetmek için geliştirilmiş, kullanımı kolay bir üye yönetim yazılımıdır. Platform, karmaşıklığı nedeniyle çağdaş kurumlarla popüler olmasa da, bazıları hala veri depolama için ve hizmet ettikleri toplulukların geliştirilmesi veya tanıtımı için kullanıyor. Yazılım, bu tür projeleri başarıyla başlatmak ve yönetmek için gereken ayırt edici bir özellik setiyle birlikte gelir:

 • Üye Yönetim Sistemi. Platform, üye listelerini kolayca yönetmenizi, ilgili tüm bilgileri izlemenizi ve analiz etmenizi, yeni üyeler eklemenizi ve mevcut olanların listesini güncellemenizi sağlayan sofistike bir veritabanı ile birlikte gelir. Bu, üyeyle ilgili bilgilerin her zaman erişilebilen güvenli ve güvenilir bir şekilde depolanmasına katkıda bulunur.
 • Entegre Faturalandırma. Sistem, finansal işlemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan entegre faturalama / faturalandırma işleme özelliği ile birlikte gelir.
 • Özel Raporlama. Yazılım, çoklu raporlama yeteneklerinin ve önemli metriklerin okunması kolay gösterge tablosu sayesinde daha doğru bilgiler elde etmenizi sağlar. Kuruluşunuzun performansını ölçmek, test etmek, keşfetmek ve analiz etmek, ayrıca raporlar oluşturmak ve güncellemek mümkündür.
 • İletişim ve Gruplar. Bu, derneğinizin üyelerini bağlama ve bunları ilgili iletişim türlerine göre farklı gruplara düzenleme sürecini basitleştiren bir grup modüldür.
 • Etkinlik Modülü. ChamberMaster modülünün erişilebilirliği ve entegrasyonu, farklı türdeki etkinlikleri organize etmenize ve yönetmenize olanak tanır. Modül, katılımcı davetiyesinden fatura düzenleme veya kayıt izlemeye kadar etkinlik planlama prosedürünün tüm aşamalarını hesaba katmaya yardımcı olur.
 • Üye Saklama Seçenekleri. Sistem, her bir kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaya adanmıştır. Böylece, tüm kullanıcıları memnun etmek için özel üye tutma önlemleri alır. Bunlar arasında yönlendirme izleme araçları, her işletme için bilgi sayfası oluşturma, web siteniz üzerinden işletmeleri tanıtmak için banner reklamların kullanılması, iş dizini listelerinin geliştirilmesi, kayıtlı abonelere otomatik e-Bülten Hot Deal güncellemeleri gönderme, kullanıcıların yerel işletmeleri bulmasına yardımcı olacak çevrimiçi haritalar sunulması bulunur ve üyeler vb..
 • Sosyal Ağlar. ChamberMaster iş haberlerinizi, etkinliklerinizi, güncellemelerinizi, önemli fırsatlarınızı, yeni üye bilgilerinizi, sosyal ağlardaki iş ilanlarınızı, yani Facebook ve Twitter’ı otomatik olarak yayınlar. Ancak bu özellik şu anda yalnızca Premier / Pro sürüm aboneleri tarafından kullanılabilir.

ChamberMaster ücretsiz bir yazılım değildir. Platform, dahil edilen terimler, özellikler ve seçenekler arasında değişen dört fiyatlandırma seçeneği sunar. Doğru planı seçmek için, oda boyutunu dikkate alarak her aboneliğe dahil olan özellikleri görüntülemeniz gerekir. En uygun fiyatlandırma seçeneği, maliyeti 149 $ / ay’dan başlayan Essential paketidir.

ChamberMaster’ı Ücretsiz Deneyin

BT’ye Katılın – Topluluk Yönetimi için Hepsi Bir Arada Çözüm

BT'ye Katılın - Topluluk Yönetimi için Hepsi Bir Arada Çözüm

Katıl – kuruluşların topluluklarını etkili bir şekilde izlemesine, yönetmesine ve büyütmesine olanak tanıyan hepsi bir arada üyelik yönetimi platformudur. Yazılım, üyelerini başarılı bir şekilde yönetmek ve insanları ilgi ve meslekleri etrafında birleştirmek için kuruluş içinde gerçekleşen önemli süreçleri izlemeyi mümkün kılar. Katıl Diğer benzer platformlara kıyasla popülerlikten yoksun, ancak gelecekte kullanmayı düşünüyorsanız, platformun temel özelliklerini bulmak hala mantıklı:

 • Gelişmiş Üyelik Programı. Katıl Özel kullanıcı gereksinimlerine göre yapılandırılabilen gelişmiş bir üyelik programı ile birlikte gelir. Sistem panosundaki yapılandırmaları ayarlamak mümkündür. Burada üyelik türlerini, finansal ayarları, çevrimiçi varlık parametrelerini, özel alanları değiştirebilir, birden çok yönetici erişim hakkı belirtebilirsiniz..
 • Organizasyon Yönetim Araçları. Yazılım, işletmenize mümkün olan en iyi değeri sunmak için organizasyon yönetimi araçlarından yararlanmanızı sağlar. Yönetebileceğiniz araçlar arasında Süreç Üyesi Ödemeleri, Üye Zaman Çizelgesi, Üye Tablosu, Hedefli Üye E-postaları ve daha fazlasından bahsetmek mantıklıdır..
 • Üye Portalı. Sistem, kullanıcıların kuruluşunuza kolayca katılmasını ve diğer üyelerle bağlantıda kalmalarını sağlar. Her abone profili düzenleme, üye hesabını ve e-postayı doğrulama, mevcut iptal seçeneklerini keşfetme ve kullanma, kredi kartı bilgilerini gönderme ve güncelleme vb..

Katıl Şu anda üç ücretli plan sunuyor, bunlardan en uygun olanı – Başlangıç ​​Paketi – aylık 29 $. Her plan, kullanıcıların kapsadığı özellikleri test etmelerine ve daha fazla kullanımına karar vermelerine olanak tanıyan 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle birlikte gelir. Yazılım ayrıca kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için% 20 ve yıllık abonelikler için% 20 indirim sunuyor.

Ücretsiz BT’ye Katılın

Sonuç olarak

Topluluk web sitesi oluşturucularının çok yönlü bir çeşitliliği ile, makalede incelenen hizmetler en makul çözümler gibi görünmektedir. Ortak bir şeyleri yoktur ve yenilerden ve profesyonellere kadar, farklı özel web siteleri sıfırdan tasarlayan farklı web geliştiricileri kategorileri için ilginçtirler..

Bloglar ve forumlar genellikle bir web sitesi açısından iyi bir şekilde birleştirilir ve bu da kullanıcılar arasındaki iletişimi kolaylaştırır. Böylece, hepsi bir forumda veya yorumlar bölümünde daha fazla tartışmak, deneyimi paylaşmak, en yanan sorunları açıklığa kavuşturmak için yayınları okuyabilirler.. uCoz, IM Creator ve WordPress bu tür web siteleri için harika çalışıyor. Uygulama / eklenti entegrasyonu, modül kurulumu ve nişe özel şablonların özelleştirilmesi yoluyla tasarımı ayarlamak ve belirli özellikler eklemek daha kolaydır. UCoz’da kod düzenleme ile çok şey yapılır, burada çarpıcı tasarım almanın en basit yolu onu satın almaktır uTemplates. Genel olarak, topluluk web sitelerini başlatmak söz konusu olduğunda, tüm sistemler kendilerini en iyi taraftan ortaya çıkarır.

UCoz söz konusu olduğunda, kodlama temelleri varsa, tüm açılardan daha fazla çeşitlilikten faydalanabilirsiniz. Bu, daha fazla para kazanma hedefleri olan güçlü ve büyük özel yapım veya kişisel web siteleri oluşturan deneyimli kullanıcılar için bir platformdur. Yüksek yayın sıklığına ve birden çok bölüme sahip bir blog başlatmayı planlıyorsanız, bu hedefe ulaşmak için daha iyi bir web sitesi oluşturucu bulamazsınız.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map