En İyi Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

en iyi ücretsiz yazılım web sitesi kurucuları


En iyi ücretsiz web sitesi oluşturucu yazılımını seçmek söz konusu olduğunda, çeşitli seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.Bunlar karmaşıklık düzeyleri, projeyi tamamlamak için gerekli web tasarım uzmanlığı derecesi, etkileri, maliyeti ve diğer önemli yönleri farklıdır.

Çağdaş web sitesi oluşturucular, birkaç yıl önce bile eskisi gibi değiller. Çeşitli gelişmiş web oluşturma araçları, özellikleri ve yenilikçi yaklaşımlar sunarlar..

Farklı türde web sitelerini başlatmak için kullanılabilecek çok yönlü yazılımların yanı sıra, belirli bir web sitesi türünün geliştirilmesi için tasarlanmış özel niş sistemler arasında seçim yapabilirsiniz. iş web sitesi, bir düğün projesi veya bir Online mağaza. Web sitesi oluşturucular sadece herkes için kullanımı kolay değil, aynı zamanda kullanışlı, sezgisel ve uygun fiyatlı. Yeni projenize başlamak için ihtiyacınız olabilecek başka bir şey var mı?

En iyi web sitesi oluşturucu yazılımının seçiminde size yardımcı olmak için, gerekli web oluşturma görevlerini çözmek için kullanabileceğiniz en popüler ve tam özellikli ücretsiz hizmetleri incelemeye karar verdik..

En İyi Web Sitesi Oluşturucu Yazılımından 9 tanesini test ettik:

 1. Wix – En İyi Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu (Hizmet Olarak Yazılım)
 2. WordPress – Her Web Sitesi için Ücretsiz Barındırılan Platform
 3. Ucraft – Ücretsiz Online Web Tasarım Yazılımı
 4. Webflow – Duyarlı Web Tasarım Aracı (kodlama yok)
 5. SITE123 – En Kolay Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu
 6. IM Creator – Ücretsiz Web Sitesi Maker Yazılımı
 7. Mobirise – Mac için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturma Programı & pencereler
 8. Weebly – Profesyonel Web Sitesi ve e-Ticaret Mağazası Oluşturucu
 9. uCoz – Ücretsiz Web Sitesi, Forum ve Blog Oluşturucu

Orada hepsi bir arada ve uzmanlaşmış ücretsiz web sitesi oluşturucuları var, ancak yine de derinlemesine bir arama yapmak önemlidir. en iyi hizmeti seç ihtiyaçlarınızı karşılamak için. Doğru seçim, zaman ve çabadan tasarruf ederek web geliştirme sürecinizi optimize eder. Şimdi en değerli hizmetleri inceleyelim.

Wix – En İyi Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu (Hizmet Olarak Yazılım)

Wix

Wix – Hizmet ilkeleri olarak yazılıma dayalı en iyi ücretsiz web sitesi kurucusudur. Sistem eşit olarak yeni başlayanların ve web tasarım profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılıyor ve kişisel ve iş kullanımı için farklı web sitesi türleri oluşturmaya izin veriyor. Wix ile oluşturulan web siteleri, görsel olarak çekici ve mobil cihazlar için optimize edilmiş görünüyor. İşlevseldirler ve sistemin sunduğu zengin özellik seti ve seçenekler sayesinde ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilirler. Bunlardan en önemlileri şunlardır:

 • Zengin Şablon Koleksiyonu. Web sitesi oluşturucu şu anda 550’den fazla mobil cihazlar için optimize edilmiş ücretsiz şablon sunuyor ve bunlar, ait oldukları temalara göre kasıtlı olarak kategorilere ayrılıyor.
 • Uygulama marketi. Wix, seçip web sitenize entegre edebileceğiniz etkileyici widget’lar, uygulamalar ve uzantılar sunar. Bu aps’ler esnek ve çok yönlüdür, bu da onları çeşitli pazarlama, tasarım, tanıtım, sosyal ağ, e-Ticaret ve diğer amaçlar için kullanmanıza izin verir. Ücretsiz ve ücretli seçenekler arasında seçim yapmak size kalmıştır.
 • Wix ADI. Web sitesi oluşturucu, Yapay Tasarım Zekası aracı gönderdiğiniz bilgilere dayanarak sizin için otomatik olarak bir proje oluşturarak web sitesi oluşturma sürecini oldukça basitleştirmektedir. Bununla birlikte, kendi başınıza benzersiz bir web sitesi başlatmaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, bunu yapmak için Standart Wix Editör’ü kullanabilirsiniz. Mobil editör burada da mevcuttur.
 • Bloglama ve e-Ticaret. Wix, ücretsiz bloglar ve küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalar açmayı mümkün kılar. Bloglama ve e-ticaret motorları bunu kolayca yapacak kadar güçlüdür.
 • Çok Dilde Destek. Platform teklifler çok dilli destek, web sitenizin farklı dil sürümlerini ücretsiz olarak oluşturmanıza olanak tanır.

Wix, sahip olduğunuz uzmanlık seviyesine bakılmaksızın geniş web tasarım ihtiyaçları yelpazesini kapsar. Web sitesi oluşturucunun hiçbir zaman sona ermeyen ücretsiz bir planı olmasına rağmen, sistem özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için ücretli aboneliğe yükseltme yapmak mantıklıdır. Minimum ödenen plan size 4,50 $ / ay mal olacak, planların geri kalanı da herkes için oldukça uygun.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Her Web Sitesi için Ücretsiz Barındırılan Platform

WordPress

WordPress (geçerli sürüm 5.3) – haklı olarak dünyadaki bu türün en popüler yazılımı olarak kabul edilen ücretsiz bir İçerik Yönetim Sistemidir. Sistem başlangıçta bir blog platformu olarak oluşturuldu, ancak şimdi onunla farklı türde web siteleri geliştirmek isteyen kullanıcılara talep var.

WordPress ilk kez kullananlar için en iyi seçim değil. Çoğunlukla deneyimli web geliştiricileri veya web sitesi oluşturma veya kodlama becerilerinde en az biraz deneyimi olan kullanıcılar için iyi çalışır. İşte platformun en dikkat çekici özelliklerine kısa bir genel bakış:

 • % 100 Web Sitesi Özelleştirme. Benzersiz web sitesi tasarımı oluşturmak için ana ayarları seçip ayarlamak size kalmıştır. Sistem, stokta mevcut olan veya istediğiniz gibi yüklenebilen yazı tiplerini, renkleri ve görüntüleri ayarlamaya izin verir. Ayrıca kendi belgelerinizi, sosyal medya dosyalarınızı ekleyebilir, kitlenizi etkilemek için galeriler oluşturabilirsiniz.
 • Birden Çok Eklenti ve Üçüncü Taraf Entegrasyonları. Web sitenizin performansını artırmak için, diğer tasarımcılar tarafından geliştirilen ve sistem tarafından varsayılan olarak sağlanan eklentileri, şablonları veya uzantıları entegre edebilirsiniz. Üçüncü taraf entegrasyonları arasında seçim yaparken, web geliştiricilerinin güvenliklerini ve güvenilirliklerini kontrol ettiğinizden emin olun..
 • Güçlü Bloglama Motoru. WordPress başlangıçta bir blog platformu olarak bilinir ve bu nedenle, entegre bloglama motoru en üst düzeydedir. Sistem blogları oluşturmayı ve yönetmeyi ve hareket halindeyken güncellemeyi mümkün kılar.

WordPress’i kullanmak için para ödemek zorunda değilsiniz – CMS herkes için ücretsizdir. Ancak, web sitenizi web’de erişilebilir hale getirmek ve etkili bir şekilde tanıtmak için maliyeti sağlayıcıya ve gideceğiniz plana bağlı olan barındırma için ödeme yapmanız gerekir..

WordPress’i Ücretsiz Yükleyin

Ucraft – Ücretsiz Online Web Tasarım Yazılımı

Ucraft web sitesi oluşturucu

Ucraft – güvenilir, tam özellikli, esnek, basit ve sezgisel bir platform olarak öne çıkan bulut tabanlı bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem yeni başlayanlar için karmaşık değildir ve uzman web geliştiricilerine sunmak için kapsamlı bir özelliğe sahiptir. Hizmetin herkes için anlaşılabilir olmasını sağlayan sezgisel bir doğaya sahip olduğu için kodlama becerilerine sahip olmaya gerek yoktur..

Ucraft, modern web tasarım nişinin liderlerinden biri haline getiren bir dizi üst düzey Tasarımcı Araçları, Logo Oluşturucu, çok sayıda duyarlı tema ve diğer seçeneklerle birlikte gelir. Başlıca özelliklerine hemen göz atın:

 • Duyarlı Şablonlar. Web sitesi oluşturucu, ücretsiz ve% 100 özelleştirilebilir geniş bir duyarlı tasarım seçenekleri ile birlikte gelir. Şablonlar, ait oldukları nişlere dayalı olarak tematik bölümlere ayrılmıştır. Birden fazla hazır tasarımın yanı sıra, boş bir tema seçme ve sıfırdan daha fazla özelleştirme fırsatı da vardır. Tüm şablonlar tamamen ücretsizdir ve ayrıca değiştirilebilir, bu da gerektiğinde tasarımların değiştirilmesini sağlar.
 • Tasarımcı Araçları. Web sitesi oluşturucu, seçkin bir temaya profesyonel son rötuş vermek için üst düzey Tasarımcı Araçlarını ücretsiz olarak kullanmanıza izin verir. Aralarından seçim yapabileceğiniz Tasarımcı Araçları arasında UIKit, Tipografi ve Düzen bulunur.
 • Ücretsiz Logo Oluşturucu. Şirketinizin henüz bir marka logosu yoksa veya başka bir tane almak istiyorsanız, Ucraft ücretsiz Logo Maker hizmetinizdedir. Web sitenizin logosunu tasarlarken, benzersiz bir simge seçebilir, kendi öğelerinizi yükleyebilir, hazır logo tasarımını gerekli formatta dışa aktarmak için metinler, şekiller, stil ve renklerle deney yaparak tasarımı özelleştirebilirsiniz..
 • Ücretsiz Açılış Sayfası Oluşturucu. Bu özellik, şirket bilgilerinizi tek bir yerde sağlamak için bir açılış sayfası başlatmanıza olanak tanır. Yapmanız gereken, gerekli açılış sayfası şablonunu seçmek ve ardından marka bilgilerinizi sergilemek, organik trafik çekmek, yeni potansiyel müşteriler oluşturmak ve hizmetlerinizi web üzerinde popülerleştirmek için özelleştirmek.
 • Blog. Web sitesi oluşturucu, içeriğinizi paylaşmanıza, trafik çekmenize, niş otorite kurmanıza, müşteri sadakati oluşturmanıza ve yükleme sonrası / yönetim yoluyla kitleyi büyütmenize olanak tanıyan değerli bir blog bloguna sahiptir. Blogunuz için seçebileceğiniz 80’den fazla hazır tema var. Sistemin en iyi blog oluşturma özellikleri arasında RSS yayını, etiketler ve kategoriler, gelişmiş SEO araçları, yorum sistemi vb..
 • Harici Entegrasyonlar. Ucrafts, üçüncü taraf tasarım uzmanları tarafından geliştirilen birçok widget ve eklentiye erişim sağlar. Bu, müşteri katılımını ve dönüşüm oranlarını artırmak ve proje performansını artırmak için gereklidir. Uygulamalar, ihtiyaçlarınıza ve bireysel tercihlerinize bağlı olarak ücretsiz ve ücretli. Gidebileceğiniz widget’lar arasında Intercom, LiveAgent, Jivosite, Uservoice, Disqus, Zendesk Chat, Facebook Messenger ve web sitesi pazarlaması, promosyon ve geliştirme ihtiyaçlarına katkıda bulunabilecek diğer birçok uzantıdan bahsetmek mantıklı..
 • Çok Dilli Destek. Çok dilli bir web sitesi edinmek Ucraft ile kolaydır. Bunun nedeni, sistemin projenizin çeşitli dil sürümlerini oluşturmanıza izin veren ücretsiz çok dilli destek sunmasıdır..

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, Ucraft oldukça uygun fiyatlı bir sistem olduğunu kanıtlıyor. Hizmeti test etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir planın yanı sıra 14 günlük denemelerle birlikte üç ücretli abonelik vardır. En ucuz Ucraft planının maliyeti aylık 10 $, en pahalı abonelik ise aylık 39 $ ‘dır. Logo Oluşturucu ve Açılış Sayfası Oluşturucu ücretsiz erişim için kullanılabilir.

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

Webflow – Duyarlı Web Tasarım Aracı (kodlama yok)

WebFlow

Web akışı – esas olarak profesyonelleri hedefleyen, ancak web tasarımı konusunda çok az bilgisi olan kullanıcılar tarafından da kullanılabilen duyarlı bir web sitesi oluşturucusudur. Bununla birlikte, hizmetin ustalaşması ve yapısı çağdaş CMS tarafından sunulanla benzer olan kontrol paneline ve kontrol paneline alışmak zaman ve çaba alacaktır. Web sitesi oluşturucu programlama bilgisi gerektirir ve bununla çalışmak için belirli web tasarım arka planına sahip olmak da istenir.

Webflow, gelişmiş web tasarımı yaklaşımı ve projenize profesyonel görünüm ve mükemmel performans vermenizi sağlayan birçok özellik sunar. Hizmeti herkes için değerli bir seçenek haline getiren en iyi özellikler şunlardır:

 • HTML / CSS Düzenleme. Web akışı, HTML / CSS proje düzenlemesine izin verir ve ayrıca özel HTML kodlarını web sitenizin üstbilgisine veya altbilgisine entegre etmek de mümkündür. Bunu yapmak için ekstra finansal harcamaya gerek yoktur, ancak görevde başarılı olmak için bazı kodlama becerilerini kullanmaya hazır olun.
 • e-Ticaret. Webflow ile, özellik yüklü çevrimiçi mağazaları başlatabilir ve yönetebilirsiniz. Önemli olan, ödevi tamamlamak için özel kodlama becerisine gerek yoktur. Web mağazası geliştirme üzerinde çalışırken, alışveriş sepetini entegre edebilir ve özelleştirebilir, ürün listeleri oluşturabilir, öğeleri ve açıklamaları yükleyebilir, fiyat ekleyebilir ve envanter araçlarını izleyebilir, istatistikleri ve güncel ürün durumlarını izleyebilir, indirimler ve kupon kodları vb..
 • Duyarlı Tasarımlar. Web akışı şablonu koleksiyonu şu anda 200’den fazla duyarlı tasarım içeriyor. Hızlı ve rahat erişim için sektöre göre sıralanmış ücretsiz ve ücretli temalar arasından seçim yapma fırsatı var.
 • Işık Kutusu Galerisi. Web akışı geliştiricileri yakın zamanda CMS ve e-Ticaret videolarından ve fotoğraflarından profesyonel Lightbox galerileri oluşturmayı mümkün kıldı. Bu seçenek ücretsizdir ve görsel içeriğin daha iyi sunumu için tam ekran sürükleyici bir deneyim yaratmaya izin verir.
 • After Effects ve Lottie Entegrasyonu. Web sitesi oluşturucu, Lottie ve After Effects ile başarılı bir şekilde entegre olur ve kullanıcıların çok sayıda Web akışı etkileşimi kullanarak vektör animasyonlarının oynatılmasını bağımsız olarak kontrol etmelerini sağlar. Bu, profesyonel içerik ekranıyla görsel olarak etkileyici web sitelerinin oluşturulmasına katkıda bulunur.

Web akışı sınırsız bir süre boyunca ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak kullanıcı yine de işlevsellik kısıtlamalarında ortaya çıkan belirli sistem sınırlamalarıyla karşılaşır. Ücretli planlara gelince, Webflow iki büyük abonelik grubu sunar – Site ve Hesap Planları. Her grup ayrıca daha küçük gruplara, yani Web Sitesi (Temel, CMS, İşletme) ve e-Ticaret (Standart, Artı, Gelişmiş) Site Planı ve Bireysel olarak sunulan abonelikler (Ücretsiz, Lite, Pro) ve Takım (Takım, Kurumsal) Hesap Planları tarafından sunulan abonelikler. Ek olarak, sistemi, sistemi kullanmak için ödeme yapmak zorunda olmayan, ancak nihai maliyeti doğrudan bir müşteriyle tartışması gereken serbest çalışanlar için özel olarak geliştirilmiş gelişmiş bir müşteri faturalandırma çözümü vardır..

Web Akışını Şimdi Deneyin

SITE123 – En Kolay Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

SITE123 web sitesi oluşturucu

Site123 – en kolay web sitesi oluşturucularından ve yeni başlayanlar için en uygun. Sistem blog’ları, açılış sayfalarını, promosyon web sitelerini ve küçük web mağazalarını başlatmak için kullanılır, ancak başka tür projeler geliştirmek için de kullanabilirsiniz. SITE123 ile oluşturulan web siteleri yanıt verir ve bunlara herhangi bir masaüstü veya mobil cihazdan erişebilirsiniz. Sistem, projeyi ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirebilmenizi sağlayan bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir.

SITE123, esas olarak kaliteli web sitelerine ihtiyaç duyan ancak karmaşık projelerde ustalaşma arzusu veya becerisi olmayan girişimcileri hedeflemektedir. Kesinlikle kod içermez, bu da onu yetenekli web geliştiricileri ve yeni başlayanlar için eşit derecede büyük bir seçim yapar. Şimdi öne çıkan bazılarını listelemenin tam zamanı:

 • e-Ticaret. Web sitesi oluşturucu ile bir web mağazası başlatmak çok kolay ve ilgi çekicidir. Sistem, siparişleri / ürünleri karşıya yükleyip yönetebileceğiniz, çekici gösteri pencereleri oluşturabileceğiniz, çok yönlü ödeme ve gönderim seçenekleri ekleyebileceğiniz / güncelleyebileceğiniz, indirim kuponlarını tanıtabileceğiniz, ürün parametrelerini ayarlayabileceğiniz, öğe grupları oluşturabileceğiniz, değerlendirebileceğiniz küçük ve orta ölçekli e-Ticaret projeleri oluşturmanıza olanak tanır. kullanıcı referansları, alışveriş sepeti görüntüleme seçeneklerini ayarlayın vb..
 • Blog. SITE123 ile, projenize çevrimiçi ortamda güzel pozlama sağlamak ve kullanıcının dikkatini çekmek için değerli bir blog başlatabilirsiniz. Burası, makale gönderebileceğiniz, yorumları etkinleştirebileceğiniz, RSS beslemesini oluşturabileceğiniz, medya dosyaları, resimler ve diğer gerekli içeriği ekleyebileceğiniz yerdir. Sistem, web tasarım ihtiyaçlarınıza en uygun olanları seçmenize izin veren bir dizi blog tasarımı sunar.
 • Ücretsiz Müşteri Etkileşim Araçları. Sistem, Zamanlama Rezervasyon özelliği, Restoran Rezervasyonları vb. Dahil olmak üzere müşteri etkileşim araçlarına erişim sağlar. Bu, web sitelerine gelişmiş işlevsellik ve üst düzey performans sağlar.
 • Paylaşılan Web Sitesi Erişimi. SITE123, gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak web sitesi erişim haklarını ayarlamayı mümkün kılar. Böylece, projenizi yalnızca projeye erişebilecek belirli bir kullanıcı grubu tarafından erişilebilir hale getirmek için Yalnızca Üyeler durumuna ayarlayabilirsiniz. Bu, özellikle web sitesi geliştirme süreci aşamasında kolay ve kullanışlıdır.
 • Ücretsiz Logo Araçları. Sistem, projenize daha fazla entegre etmek için bir iş logosu tasarlamanızı sağlar. Araç setine erişim sağlar (kırpma, boyut kaydırıcı, logo stil seçimi, başlık boyutu ayarı vb.), bu da logonuzu çekici ve unutulmaz kılmanıza yardımcı olur.
 • Çok Dilde Destek. SITE123 ile kolayca birçok dilde erişilebilecek çok dilli bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Başka bir dilde ayrı bir web sitesi oluşturmanıza gerek yoktur – yapmanız gereken sadece projenize yeni bir dil eklemektir.
 • Uygulama marketi. Sistem, seçebileceğiniz ve projenize entegre edebileceğiniz çok sayıda ücretsiz / ücretli eklentiye ve uzantıya sahip kapsamlı bir Uygulama Pazarına sahiptir. Uygulama seçimi gerçekten muhteşem ve Canlı Destek Sohbeti, Pazarlama Araçları, Fiyatlandırma, Çevrimiçi Mağaza, Analytics Araçları, Web Yöneticisi Araçları, Formlar, Galeriler, Sosyal, Ödeme Ağ Geçidi ve daha fazlası gibi birden fazla uygulama arasından seçim yapabilirsiniz..

SITE123, orta fiyatlandırma politikasına sahiptir. Hiçbir zaman sona ermeyen ücretsiz bir plan ve maliyeti 10,80 $ / mo ve 28,80 $ / mo arasında değişen dört ücretli abonelik vardır. Tüm abonelikler, kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri birden fazla özellik ile birlikte gelir.

Site123’ü Ücretsiz Deneyin

IM Creator – Ücretsiz Web Sitesi Maker Yazılımı

IM Oluşturucu

IM Oluşturucu – kullanışlı bir WYSIWYG editörü ve çoklu üst düzey tasarım özelleştirme özellikleri ile birlikte gelen ücretsiz bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, iş web sitelerini, promosyon sitelerini, açılış sayfalarını, blogları ve web mağazalarını başlatmak için kullanılır. Her iki kullanıcı kategorisine de sunabileceği için yeni başlayanlar ve web tasarım uzmanları için iyi çalışır. IM Creator, ticari ve ticari olmayan projelerin çoğu için mükemmel bir seçimdir.

Web sitesi oluşturucu haklı olarak WYSIWYG nişinin lideri olarak kabul edilir. Şu anda 17 milyondan fazla web sitesini güçlendiriyor ve bu sayı her geçen yıl artmaya devam ediyor. Güvenilir, uygun fiyatlı ve işlevsel bir web sitesi oluşturucu seçmek konusunda haklıysanız, şimdi önemli IM Creator özelliklerine bir göz atın:

 • e-Ticaret. Sistem, profesyonel web mağazalarını standart özelliklerle başlatmanızı ve yönetmenizi sağlayan güçlü bir e-ticaret motoruna sahiptir. Sistem Şerit tabanlı olduğu sürece, ayarlarını yönetmeye başlamak için web sitesine karşılık gelen bir e-Ticaret Çizgisi eklemeniz gerekir.
 • Blog. Web sitesi oluşturucu, oldukça güzel bir blog kurmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan kaliteli bir blog platformuna da sahiptir. Birden çok blog şablonu, tür, stil, 5 haber besleme yapısı varyantı ve diğer seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Blogunuza işlevsel ve çekici bir görünüm vermek için medya dosyalarını içerik alanına entegre etmek de mümkündür.
 • Entegrasyonları. Hizmet, istediğiniz içeriği blog okuyucularınızla paylaşmak için Google Analytics’i, popüler sosyal medya bağlantılarını, Google Haritalar widget’ını ve diğer eklentileri projeye entegre etmeyi mümkün kılıyor.
 • Ücretsiz Şablonlar. IM Creator, duyarlı, çok yönlü ve özelleştirilebilir zengin bir ücretsiz şablon koleksiyonu ile birlikte gelir. Kullanıcıların seçimini basitleştirmek ve tasarım seçimi sürecini azaltmak için niş kategorilere ayrılırlar.
 • Çok Dilde Destek. Web sitesi oluşturucu, web sitesi geliştiricilerine izin veren çok dilli destek sunar farklı dillerde projeler başlatmak ve yönetmek. Bu, yurtdışındaki ortakları hedeflemek isteyen girişimciler için kullanışlı bir özellik.

IM Creator, ticari olmayan web siteleri başlatmak isteyen sanatçılar, öğrenciler ve kullanıcılar için tamamen ücretsizdir. Ancak, sistemin diğer kullanıcı kategorileri için üç ücretli planı vardır. Planların maliyeti aylık 8 $ ile başlıyor ve aylık 21 $ ‘a kadar çıkıyor. Ayrıca gelişmiş bir Beyaz Etiket aracı sistemi kullanmak isteyen web tasarımcıları için harika web tasarım işlerini geliştirmek. White Label çözümleri daha pahalıdır ve maliyetleri 350 $ / yıl ile 25000 $ / yıl arasında değişmektedir.

IM Creator’ı Ücretsiz Deneyin

Mobirise – Mac için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturma Programı & pencereler

MobiRise

Mobirise (geçerli sürüm 4.11.5) – İnternet bağlantısına hiç güvenmeyen tamamen ücretsiz indirilebilir bir yazılımdır. Mobirise özelliklerinin geniş spektrumunu kullanmak için, öncelikle masaüstünüze yüklemelisiniz.

Platform herkes için son derece kolay, esnek ve basittir. Çoğunlukla açılış sayfalarının ve işletme web sitelerinin oluşturulmasına odaklanır, ancak bununla portföyler, promosyon siteleri ve diğer projeler başlatmak da mümkündür. Aşağıda sistemin başlıca özellikleri listelenmiştir:

 • Blok Tabanlı Yapı. Web sitesi oluşturucu, sayıları 800 parçayı aşan ve düzenli olarak büyümeye devam eden içerik bloklarından web siteleri oluşturmaya izin verir. İstediğiniz web sitesi yapısını oluşturmak için onları seçebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu çok uygundur ve web tasarım sürecinin kontrol edilmesini sağlar. Mobirise web siteleri varsayılan olarak yanıt verir.
 • AMP Web Sitesi Oluşturucu. Yazılım, eşsiz mobil tarama deneyimi için ideal şekilde optimize edilmiş ve web sitesi sayfalarının hızlı yüklenmesini sağlayan web siteleri oluşturmayı mümkün kılar.
 • “Kutu Dışı” Tasarım Özelleştirme Araçları. Hizmet, tasarım düzenleme araçlarını, stil ve yazı tipi ayarlarını, medya entegrasyon seçeneklerini ve daha fazlasını içeren kapsamlı “kullanıma hazır” özellik seti sunar.
 • Ücretsiz GitHub Sayfaları Barındırma. Mobirise ile oluşturulan web siteleri, performanslarına katkıda bulunan GitHub Pages ile serbestçe barındırılabilir..

Mobirise herkes için tamamen ücretsizdir, ancak web sitenizi web’de erişilebilir hale getirmek için barındırma ve alan adı için ödeme yapmanız gerekeceğini unutmayın.. Sistemin kendisine gelince, sınırsız zaman aralığı için ve ciddi kısıtlamalar olmadan kullanabilirsiniz.

All-in-one kitini, tüm uzantıları tek bir pakette içeren makul bir maliyetle satın alabilirsiniz. Onları bir kez satın aldıktan sonra, bu uzantıları ticari ve ticari olmayan kullanım için çekici ve fonksiyonel web siteleri oluşturmanız gerektiği sürece kullanabilirsiniz..

Ücretsiz Mobirise indirin

Weebly – Profesyonel Web Sitesi ve e-Ticaret Mağazası Oluşturucu

Weebly

Weebly – çeşitli web oluşturma amaçları için kullanılan popüler bir ücretsiz DIY web sitesi oluşturucusudur. Sürükle ve bırak editörü basit ve kullanışlı web tasarım sürecine katkıda bulunurken, sistem herhangi bir kodlama farkındalığı anlamına gelmez. Weebly, takip ettiğiniz hedefe göre proje tasarımınızı ve yapınızı değiştirmenizi sağlayan bir “kutu” modeli kullanır.

Sistem kullanıcı dostudur ve profesyonel web mağazaları tasarlamanızı sağlayan güçlü bir e-ticaret odağı ile birlikte gelir. Bununla birlikte, işletme web sitelerini, portföyleri, açılış sayfalarını, blogları ve diğer proje türlerini sistemle başlatmak ve yönetmek de mümkündür. Web sitesi oluşturucusunun en önemli avantajlarını hemen ele alalım:

 • e-Ticaret. Weebly başlangıçta bir blog sistemi olarak yaratıldı, ancak yakın zamanda Square tarafından satın alınan güçlü e-Ticaret odağı kazandı. Web sitesi oluşturucu, web mağazası performansını etkili bir şekilde artıran e-Ticaret özellikleriyle doludur. Entegre bir alışveriş sepeti, toplu ürün yükleme ve yönetimi, çeşitli ödeme ve gönderim seçenekleri, arama filtresi, mobil uygulama ve kaliteli bir çevrimiçi mağazayı sıfırdan başlatmayı mümkün kılan diğer birçok özellik sunar.
 • Blog. Web sitesi oluşturucu, ihtiyaçlarınıza göre daha fazla değişiklik yapmanıza izin vermek için web sitenize ücretsiz özellik yüklü bir blog bağlamanızı sağlar. Buraya yayın ekleyebilir ve planlayabilir, blog şablonları seçebilir, medya dosyalarını entegre edebilir, yorumlama özelliğini etkinleştirebilir, her gönderi için meta etiketleri doldurabilir, üstbilgi / altbilgi ekleyebilir vb..
 • Pazarlama araçları. Weebly pazarlama araçları da dikkate değer. Web sitesi oluşturucu, e-posta pazarlama kampanyalarının geliştirilmesi için Tanıtım aracını tanıttı. Bu, iş ve e-ticaret web siteleri başlatmak isteyenler için yararlı bir özelliktir.
 • Video Hosting ve Resim Editörü. Weebly, web sitesinde video yayınlamayı ve güncellemeyi mümkün kılar. Sistemin beraberinde gelen gelişmiş Image Editor yazılımını kullanmak da mümkündür. Bu özellikler ücretsizdir ve genel tasarımın yanı sıra web sitenizin performansını da önemli ölçüde artıracaktır..
 • Uygulama Merkezi. Weebly App Center, projenize yalnızca tek bir tıklama ile entegre edebileceğiniz bir dizi hizmet ve uygulama sunar. Mevcut widget’lar ücretsiz ve ücretli – web sitenize en uygun olanları seçin ve bunları projenize entegre edin.
 • Form Oluşturucu. Web sitesi oluşturucunun bir başka özelliği de ücretsiz sürükle bırak online Form Builder. Web sitesi ziyaretçileri için daha iyi web tarama deneyimi sağlayabilecek özel iletişim formları, RSVP listeleri, anketler ve diğer formlar oluşturmanıza olanak tanır.

Standart web siteleri için planların maliyeti 4 $ / ay ile 25 $ / ay arasında değişirken Weebly’nin ücretsiz bir bitmeyen planı vardır. Ayrıca, web sitesi oluşturucu, web sitelerini tanıtmak isteyen perakendeciler için gelişmiş Performans Planı sunar. Bu planın maliyeti 38 $ / aylık tutar, bu da değerli bir anlaşma.

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

uCoz – Ücretsiz Web Sitesi, Forum ve Blog Oluşturucu

uCoz

uCoz – web tasarım nişinin gerçekten açıklanamayan bir lideri olan ve şu anda kalan en ünlü DIY web sitesi üreticilerinden biridir. Platform, iş ve kişisel web sitelerini başlatabileceğiniz ve yönetebileceğiniz için çok yönlü web oluşturma amaçları için kullanılır. Modül tabanlı yapıyı izler ve hazır içerik bloklarından bireysel web sayfası tasarımı oluşturmanıza olanak tanır.

Web sitesi oluşturucu ön kodlama becerileri gerektirmez, ancak bu bilgiye sahipseniz ve üst düzey projeler başlatmak istiyorsanız HTML / CSS kod düzenlemesine izin verir. Sistem, avantajları nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor, bunların büyük kısmı aşağıdaki gibidir:

 • Modül Entegrasyonu. Yukarıda belirtildiği gibi, web sitesi oluşturucu modül entegrasyonu ile özel web sitesi tasarımı oluşturmaya izin verir. Her biri belirli bir görevi tamamlamak için iyi çalışan geniş bir içerik modülleri yelpazesi ile birlikte gelir. Bunlardan bazıları Ziyaretçi Defteri, Blog, Reklam Panosu, Forum, Testler, SSS, Site Kataloğu, Fotoğraf Kataloğu ve SEO’dan bahseder. Tüm modüller özelleştirilebilir ve ücretsizdir. İstediğiniz performansı ve görsel çekiciliği sağlamak için bunlardan herhangi birini web sitenize ekleyebilirsiniz.
 • e-Ticaret. Web sitesi oluşturucu, uShop modül entegrasyonu ile etkinleştirilebilen gelişmiş e-ticaret motoruyla birlikte gelir. Bu özellik, ürün yönetim sistemi, SEO parametrelerini, nakliye ve ödeme ayrıntılarını vb. Ayarlayabileceğiniz çevrimiçi mağazaları başlatmanıza ve etkili bir şekilde yönetmenize olanak tanır. UCoz ile oluşturulan web mağazaları özellik yüklü ve işlevseldir.
 • Ücretsiz Tasarımlar. Sistem, yerleşik niş özel şablonların ayırt edici bir koleksiyonunu sunar, ancak kullanıcılar ayrıca ek ücrete tabi temaların pazar yerine erişebilir. Ancak fiyatlar oldukça uygun (tema başına 5 ila 30 dolar arasında değişir), kalite ortalamanın üzerindeyken, yatırıma değer.

Asla sona ermeyen tam bir ücretsiz uCoz aboneliği ve maliyeti en pahalı çözüm için $ 2.99 / ay’a ulaşmak için $ 2.99 / ay ile başlayan beş ücretli plan var. Önemli olan, uCoz reklam banner’larını ticari olmayan web sitelerine yerleştirmez.

UCoz’u Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Bir web sitesinin başlatılması karmaşık bir süreç olmak zorunda değildir, ancak başlangıçta böyle görünebilir. Web sitesi oluşturucu yazılımının kullanımı, yeni başlayanlar ve profesyoneller için görevi önemli ölçüde basitleştirecektir. Bu sistemlerin kullanımı kolay, kullanışlı, sezgisel, özellik yüklü ve esnektir. Onlar gerekli görünüm vermek için hazır şablonlar bol miktarda özelleştirme araçları ile birlikte gelir. Web sitesi oluşturucular da diğer web oluşturma seçeneklerine göre çok daha uygun fiyatlı.

Gönderide incelenen programların her biri kalite, işlevsellik sunar ve kendi başlarına çekici web siteleri oluşturmak isteyen kullanıcıların dikkatini hak eder. Bunlar çeşitli ihtiyaçları ve web tasarım beklentileri gelebilir en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucu yazılımı. Sizin için en iyi çalışacak web sitesi oluşturucusundan emin değilseniz, doğru seçimi yapmak için her birini test etmek ve keşfetmek için zaman ayırın.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map