En İyi Ucuz Web Sitesi Oluşturucuları

Ucuz Web Sitesi Oluşturucuları


Web sitesi oluşturma, bir dizi olması gereken adımları içeren oldukça karmaşık ve zaman alıcı bir süreçtir. Nüansları kodlamanın farkındaysanız ve belirli bir web tasarım arka planına sahipseniz, görevi tamamlarken sorunlarla karşılaşmayacaksınız..

Peki ya bir acemi iseniz ve bu ilk web tasarım deneyiminizse? Bu durumda, bu günlerde yükselişte olan web sitesi oluşturucularını kullanmadan gitmeyeceksiniz.

Web sitesi oluşturucuları birkaç önemli özelliği kapsar ve aynı anda bir dizi web tasarım görevinin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Bunu yapmak için herhangi bir beceri veya uzmanlık olmadan tam özellikli bir proje başlatmayı mümkün kılarlar..

Özellik kümesi belirli bir web sitesi türünün oluşturulmasına kadar uzanan her türlü projenin yanı sıra özel platformların oluşturulmasına izin veren hepsi bir arada sistemlerle karşılaşabilirsiniz (çevrimiçi mağazalar, dosyalarını vb.).

Çağdaş web sitesi kurucularının çoğu oldukça uygun fiyatlı ve birçoğu sözde freemium yaklaşımını takip ediyor. İkincisi, premium aboneliklerden birine daha da yükseltmek için seçilen platformun ücretsiz deneme sürümünün (veya ücretsiz bir planın) kullanımını ima eder.

En Ucuz Web Sitesi Oluşturucularından 10 tanesini test ettik:

 1. Wix – En Ucuz Web Sitesi Oluşturucu (ÜCRETSİZ)
 2. uKit – Küçük İşletmeler için Düşük Maliyetli Web Sitesi Oluşturucu
 3. WordPress – En Ucuz Web Sitesi Platformu (CMS)
 4. Bluehost – Yerleşik Web Sitesi Oluşturucu ile Ucuz Hosting
 5. Shopify – Uygun Fiyatlı Mağaza Oluşturucu
 6. Bookmark – Düşük Maliyetli AI Web Sitesi Oluşturucu
 7. IM Creator – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Tamamen Ücretsiz
 8. Sellfy – İçerik Oluşturucular için Bütçe E-ticaret Platformu
 9. Ucraft – Ucuz ve Kolay Web Sitesi Oluşturucu
 10. Weblium – AI Tasarımlı Düşük Fiyatlı Web Sitesi Oluşturucu

Kişisel ihtiyaçlarınıza uyarlanmış gerçekten ucuz bir web sitesi oluşturucu ve barındırma bulmanıza yardımcı olmak için, bilgilendirici bir araştırma yapmaya ve orada mevcut olan en ucuz web sitesi oluşturucularının kendi derecelendirmemizi oluşturmaya karar verdik. Burada bireysel web tasarım ihtiyaçlarınız için en iyi çalışacak en ucuz platform bulacaksınız. Şimdi başlayalım.

Wix – En Ucuz Web Sitesi Oluşturucu (ÜCRETSİZ)

Wix web sitesi oluşturucu

Wix – karmaşıklık, boyut, işlevsellik, tasarım ve bütçe açısından farklı olan çeşitli proje türlerini başlatmanızı sağlayan en ucuz web sitesi oluşturucusudur. Sistem, en uygun fiyatlı çağdaş web oluşturma çözümlerinden biridir ve herhangi bir web oluşturma ihtiyacını karşılamak için geniş bir özellik kümesi sunar.

Web sitesi oluşturucu, güçlü ve yenilikçi olması nedeniyle küresel popülerlik ve tanınırlık sağladı Wix ADI aracı. Web sitelerini, istek üzerine sağlayacağınız içeriğe dayalı olarak en sezgisel, otomatik ve sorunsuz bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır.

Hizmetin bir başka özelliği de Uygulama marketi ücretsiz ve ücretli widget’larla birlikte gelir ve performansını artırmak için web sitenize entegre edebilirsiniz. Bununla birlikte, zamanınız ve arzunuz varsa, gelişmişlerden yararlanabilirsiniz. Wix Corvid Kendi uygulamalarınızı oluşturmak için App Builder.

Web sitenizin işlevselliğini artırmak için, kapsamlı Wix bloglama ve e-Ticaret özellikleri. Daha iyi web sitesi tanıtım amaçları için Wix, gelişmiş Ascend hepsi bir arada iş çözümünü kullanma fırsatı sunuyor.

Bugün itibariyle Wix’in standart ve e-Ticaret / iş projeleri için ayrı planları var. Sınırsız zaman aralığı için becerilerinizi geliştirmek ve test etmek için asla süresi dolmayan ve web siteleri oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir plan da vardır. Web sitesi oluşturucunun sunduğu ücretli aboneliklerin listesine bir göz atın:

Standart Wix Planları

 • Combo ($ 13 / ay) – kişisel kullanım, reklam banner’larının olmaması, ücretsiz barındırma ve alan adı bağlantısı;
 • Sınırsız (17 $ / ay) – girişimciler ve serbest çalışanlar için 10GB depolama alanı, sınırsız bant genişliği;
 • Pro (22 $ ​​/ ay) – eksiksiz çevrimiçi markalama için 2 saatlik video depolama alanı, yerleşik Google Analytics;
 • VIP ($ 39 / ay) – VIP projesi, profesyonel logo, birinci öncelik desteği vb..

İşletme / e-Ticaret Planları

 • İşletme Temel ($ 23 / ay) – online ödeme kabulü;
 • Business Unlimited (27 $ / ay) – entegre e-Ticaret, iş geliştirme araçları, girişimciler için gelişmiş iş uygulamaları;
 • Ticari VIP (49 $ / ay) – sınırsız bant genişliği ve video depolama alanı, eksiksiz Wix Suite;
 • Kurumsal (500 $ / ay) – en yüksek işlevsellik ve maksimum web geliştirme araçları sağlayan uçtan uca iş çözümü.

Tüm planlar artan depolama alanı, çevrimiçi ödeme kabul seçeneği, çeşitli ödeme yöntemleri, Wix reklamlarının yokluğu, özel alan adı bağlantısı ve diğer önemli özelliklerle birlikte gelir. Web sitesi oluşturucu ayrıca düzenli bonusları, indirimleri ve sonunda büyük tasarruf etmenizi sağlayan özel teklifleri ile de bilinir. Ayrıca, web sitesi oluşturucu, gittiğiniz abonelik konusunda güvende olmanızı sağlayan 14 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

uKit – Küçük İşletmeler için Düşük Maliyetli Web Sitesi Oluşturucu

uKit web sitesi oluşturucu

uKit – en ucuz küçük işletme web sitesi üreticilerinden biridir. Sistemin düzenleyicisiyle çalışmak kesinlikle basittir: Oluşturucu, tüm düzenlemelerinizi hemen görebilmeniz için web sitenizin bir önizlemesine sahiptir. Servis ayrıca web sitenizin performansını artırabilecek bir dizi entegre widget sunar.

Site oluşturucu, kişisel siteler, portföyler, bloglar, işletme web siteleri, açılış sayfaları ve hatta web mağazaları (uKit’in ticareti Ecwid ile entegrasyon veya e-ticaret eklentisinin bağlanmasıyla gerçekleşir).

Web sitesi oluşturucu artık bir dizi yararlı widget’ları herhangi bir web sitesini yepyeni bir seviyeye getirebilir. Bu widget’lardan bazıları uCalc Online Hesap Makinesi, PRO Tablolar widget’ı, “Zaman Çizelgesi” ve “Adımlar”, Google Haritalar, Sosyal Ağ widget’ı ve daha fazlasını içerir. İngiltere, yakın zamanda SendPulse ve AmoCRM özelliklerini de tanıttı.

Ayrıca bir ücretsiz SSL Sertifikası güvenliğini ve sağlanan bilgilerin gizliliğini artırmak için alan adınıza ekleyin. Ukit ile, geçici web sitesi yönetimi erişim hakları işbirliği yaptığınız diğer ekip üyelerine. Geçici web sitesine erişimin toplam süresi 999 güne kadar.

uKit, ücretli aboneliklerinde ortaya çıkan çok basit bir fiyatlandırma formülü sunuyor. Web sitesi oluşturucunun şu anda dört planı var: uygun maliyetle gel kişisel ve iş amaçlı profesyonel projeleri başlatmak ve yönetmek için gereken eksiksiz bir özellik seti sunar. İşte gidiyorlar:

 • En az (4 $ / ay) – 200’den fazla profesyonel şablon, yedek web sitesi oluşturma, sınırsız disk depolama alanı, sınırsız sayfa numarası, SMS bildirimleri, özel alan adı bağlantısı, 7/24 destek;
 • Temel (8 $ / ay) – canlı sohbet desteği, entegre Google Analytics, telif hakkı işaretinin olmaması, premium tasarımlar, güçlü istatistik izleme araçları;
 • e-Ticaret ($ 9.60 / mo) – entegre e-Ticaret araçları, çevrimiçi ödemelerin kabulü, kapsamlı alışveriş sepeti ayarları, para birimi seçimi, ödeme / gönderim seçenekleri;
 • Pro (12 $ / ay) – güçlü e-Ticaret işlevselliği, özel kod entegrasyonu, özel renk şeması seçimi vb..

uKit’in ücretsiz bir planı yok, ancak sistemin tüm özellik setini ücretsiz olarak test etmenizi sağlayan 14 günlük deneme sürümü ile geliyor. Web sitesi oluşturucu aynı zamanda bir kerelik ödeme ile 3, 6, 12 veya 24 ay için ödeme yaparken güzel bir indirim sistemi sağlar. Abonelik süresi ne kadar uzunsa – indirim o kadar büyük olur. Tüm ücretli planlar sınırsız hosting içerir.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – En Ucuz Web Sitesi Platformu (CMS)

WordPress web sitesi oluşturucu

WordPress – en ucuzlardan biri İçerik Yönetim Sistemleri. Uygulama alanı başlangıçta blog tasarımına geldi. Hizmet gelişmeye devam ettikçe, portföyler, işletme web siteleri, açılış sayfaları, çevrimiçi mağazalar vb..

WordPress işlevselliği ve popülerliği, bol entegrasyon seçenekleriyle açıklanmaktadır. Web oluşturma sürecinizden en iyi şekilde yararlanmak için, özellikle çeşitli nişlere ulaşmak için tasarlanmış eklentileri ve şablonları entegre etmeden gitmeyeceksiniz. Ancak bu görev, daha önce web sitesi geliştirmeye hiç katılmamış deneyimsiz kullanıcılar için zor olabilir..

CMS ücretsizdir, ancak eklentilere, temalara, etki alanına ve barındırma işlemlerine yatırım yapmaya hazır olmalısınız. Nihai maliyet, çoğunlukla barındırma sağlayıcısı. Bu nedenle, popüler bir .com alan adının standart maliyeti yılda yaklaşık 10-15 ABD doları tutarındadır. Daha fazla alan adı uzatması biraz daha ucuz olacak – seçtiğiniz kayıt şirketinin şartlarına ve fiyatlandırma politikasına göre yaklaşık 5-15 $. Diğer bölgelerde bulunan alan adlarının (örneğin .club veya .net gibi) size biraz daha pahalıya mal olabilir – yılda yaklaşık 20 $.

WordPress web sitenizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, eklenti entegrasyonu olmadan gitmezsiniz. Küresel ağda, başlangıç ​​için fazlasıyla yeterli olacak birçok ücretsiz WP eklentisi vardır. Ancak, hepsi projeniz için tamamen güvenli değildir. Dolandırıcılık ve kötü amaçlı yazılımlarla ilgili sorunları önlemek için, maliyeti her eklenti için 15 $ ve 200 $ ‘a kadar değişen ücretli eklentileri tercih etmek mantıklıdır. Bazıları ömür boyu bir kez satın alınır, diğerleri kullanımları için aylık / yıllık ücretler alır.

Hosting maliyeti gelince, sonunda gidecek bir planın fiyatına bağlı olacaktır. En makul hosting çözümlerinden biri (ve WordPress tarafından önerilen) dır-dir Bluehost. Bu, aşağıdaki fiyatlandırma seçeneklerini sunan güvenilir, özellik yüklü ve uygun maliyetli bir platformdur:

 • Temel ($ 2.95 / mo) – sadece bir web sitesi, 50GB depolama alanı, ücretsiz WordPress güncellemeleri, sınırsız trafik ve bant genişliği, ücretsiz SSL bağlantısı sağlar;
 • Artı ($ 5.45 / mo) – sınırsız sayıda web sitesinin, gelişmiş pazarlama seçenekleri için 200 $, ölçülmemiş depolama alanı ve bant genişliği, sınırsız e-posta hesabı ve alan adı barındırmaya izin verir;
 • Seçim ($ 5.45 / mo) – anti-spam koruması, gelişmiş alan gizliliği, web sitesi yedekleme vb..

Bluehost ayrıca tüm aboneleri için güzel bir teklif var. Sistem, bir yıl boyunca ücretsiz bir alan adı bağlanmasına ve kullanılmasına izin verir. Bu süre sona erdiğinde alan adı yıllık yaklaşık 12-14 ABD dolarına mal olacak ve bu da oldukça iyi bir teklif.

WordPress’i Şimdi Deneyin

Bluehost – Yerleşik Web Sitesi Oluşturucu ile Ucuz Hosting

Bluehost

Bluehost – Sağlanan özellikler nedeniyle harika bir üne kavuşan güvenilir ve popüler bir web sitesi barındırma sağlayıcısıdır. Hizmet bir numaralı barındırma, hangi WordPress için önerilir. Ev sahibi şu anda dünya çapında 5 milyondan fazla web sitesine güç veriyor ve bu zaten kendisi için konuşuyor.

Bluehost, uygun maliyetle gelen geniş bir özellik yelpazesi sunar. Bunlar arasında güçlü ve güvenilir 7/24 müşteri desteği, e-Ticaret projeleri için ileri teknoloji uygulamalar, iş projeleri için eklentiler vb..

Platformun yadsınamaz olayları arasında, ustalaşması ve gezinmesi kolay sezgisel kontrol panelinden, hızlı sayfa yükleme hızından, güçlü çalışma sürelerinden, güvenlik ve esneklikten bahsetmek mantıklıdır. Bluehost, gelişmiş web sitesi özelleştirmesi için birden fazla uygulama, komut dosyası, eklenti ve widget seçebileceğiniz devasa pazara erişim izni verir. Sistem ayrıca daha iyi web sitesi tanıtımı için içerik pazarlaması ve yerelleştirilmiş SEO stratejileri sunar.

Fiyatlandırma planları hakkında konuşan Bluehost, üç tür abonelik sunmaktadır. Her biri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve en uygun çözümü seçebilmek için abonelik planlarına göz atın:

 • Temel ($ 2.95 / mo) – sadece bir web sitesi, 50GB depolama alanı, ücretsiz WordPress güncellemeleri, sınırsız trafik ve bant genişliği, ücretsiz SSL bağlantısı sağlar;
 • Artı ($ 5.45 / mo) – sınırsız sayıda web sitesinin, gelişmiş pazarlama seçenekleri için 200 $, ölçülmemiş depolama alanı ve bant genişliği, sınırsız e-posta hesabı ve alan adı barındırmaya izin verir;
 • Seçim ($ 5.45 / mo) – anti-spam koruması, gelişmiş alan gizliliği, web sitesi yedekleme vb..

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Shopify – Uygun Fiyatlı Mağaza Oluşturucu

Shopify Ana Sayfası

Shopify – en popüler, profesyonel ve tam özellikli e-Ticaret yazılımı, küçükten büyüğe çevrimiçi mağazaları başlatmak ve yönetmek için kullanılır. Güvenilir müşteri desteği ve çoklu yönergelerle birlikte özellikleri, web tasarımı arka planı veya uzmanlığı olmadan bile kaliteli web mağazaları başlatmayı mümkün kılar.

Bir e-ticaret yazılımı olarak Shopify, bol ve güçlü olması nedeniyle başlangıçta kalabalığın arasından sıyrılıyor web mağaza oluşturma araçları. Bunlar arasında üst düzey bloglama motoru, Canlı Görünüm modu, kapsamlı senkronizasyon seçenekleri, CSV dosyası ürün yüklemeleri ve yorumları, çok dilli ve çok kanallı destek, terk edilmiş ödeme kurtarma, SSL Sertifikası, Shopify ödemeleri için Sahtekarlık Koruması Özelliği, Shopcode tanıtımı, üst düzey Artırılmış Gerçeklik özelliği ertc.

Dar e-ticaret özelliklerinin yanı sıra, Shopify ayrıca gelişmiş pazarlama seçenekleri ve araçları. Bunlar Satış Noktası’nı (POS) yazılım, müşteri profillerine erişim, Shopify Ping mobil uygulaması, zengin ve düzenli olarak güncellenen uygulama mağazası, Bir Satın Al indirimleri, dinamik ödeme ve Shopify Tap & Chip Reader, gelişmiş perakende özellikler, Google Pay hizmetine erişim, gelişmiş UPS Shopify Shipping özelliği ve daha fazlası.

Shopify şunları sağlar: şeffaf fiyat politikası, farklı kullanıcı kategorilerinin ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak için dört ana çözüm sunar. Bunlar:

 • Temel Shopify (29 $ / ay) – 2 personel hesabı, terk edilmiş sepet kurtarma, çoklu satış kanalları, blog bağlantı seçeneği, ücretsiz SSL Sertifikası, manuel sipariş oluşturma, dolandırıcılık analizi, Shopify POS uygulaması;
 • Shopify ($ 79 / ay) – 5 personel hesabı, hediye kartı, profesyonel rapor, 1-5 mağaza yeri;
 • Gelişmiş Shopify (299 $ / ay) – 15 personel hesabı, gelişmiş rapor oluşturucu, gerçek zamanlı taşıyıcı nakliyesi, 8 mağaza konumuna kadar.

Shopify’ın tamamen ücretsiz bir planı yok, ancak bunun yerine hiçbir şey ödemeden hizmetin entegre işlevselliğini test etmeyi mümkün kılan 14 günlük bir deneme var..

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Bookmark – Düşük Maliyetli AI Web Sitesi Oluşturucu

Yer imi

Bookmark – güçlü Yapay Tasarım Zekası aracı nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılan uygun fiyatlı bir web sitesi oluşturucusudur. Yenilikçi hizmet, farklı tür ve karmaşıklık düzeylerinde çağdaş projeler oluşturma fırsatı sunar. Sistem, kişisel ve profesyonel kullanım için duyarlı işletme web siteleri, üst düzey portföyler, web mağazaları ve kaliteli projeler tasarlamak ve yönetmek için etkili bir şekilde kullanılabilir..

Web sitesi oluşturucusunun inkar edilemez vurgusu AIDA asistanı – web tasarım sürecinde size yol gösteren ve ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak bir proje oluşturmanıza yardımcı olan yapay zeka tabanlı araç. Web sitenizle ilgili içeriği sağlamanız yeterlidir ve sistem projenizi oluştururken onu kullanır.

Sistemin bir diğer avantajı ise entegre e-ticaret motoru, çevrimiçi mağazalara maksimum kullanım kolaylığı, rahatlık ve para yatırımı ile başlayıp güncellemenizi sağlar. Bookmark hakkında da bilmeniz gerekenler, sistemin modül tabanlı olmasıdır, bu da hem e-ticaret hem de standart web siteleri için proje düzeninizi widget işlevi gören birden fazla içerik bloğundan tasarlamanızı sağlar. Bu, tüm kullanıcı kategorileri için web sitesi geliştirme sürecinin tamamını basitleştirir – hem ilk zamanlayıcılar hem de web tasarım uzmanları.

Bookmark, oluşturabileceğiniz web sayfası sayısı, alan adı bağlantısı, e-Ticaret işlevselliği ve reklam banner’larıyla ilgili standart kısıtlamalarla birlikte gelen ücretsiz bir plana sahiptir. Projeniz için daha fazla işlevsellik elde etmeyi düşünüyorsanız, web sitesi oluşturucunun potansiyel abonelerine sunduğu ücretli planlardan birini seçebilirsiniz:

 • Profesyonel ($ 11.99 / ay) – sınırsız bant genişliği ve depolama alanı, premium destek, gelişmiş SEO seçenekleri, sayfa numarası, özelleştirilebilir altbilgiler, 1 yılda ücretsiz alan adı bağlantısı, reklam banner’larının kaldırılması, şifre koruması;
 • İşletme ($ 24.99 / ay) – entegre e-Ticaret araçları, SSL Sertifika bağlantısı, Android ve iOS web mağaza yönetimi, 1000 ürün kartı, PayPal ödeme bağlantı özelliği, Ebay ticareti vb..

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

IM Creator – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Tamamen Ücretsiz

IM Creator web sitesi oluşturucu

IM Creator – en sadık fiyatlandırma politikasını sağlayan SaaS tabanlı bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem kodlama ile ilgili temel bilgilerin farkında olmayıp basit ve sezgisel web tasarım süreci sağlar. IM Creator, bloglar, web mağazaları, açılış sayfaları, portföyler, kişisel ve iş projeleri dahil olmak üzere farklı web sitelerini başlatmak ve yönetmek için kullanılır.

Platform çoklu vurgularla birlikte gelir. Yüzlerce ücretsiz özelleştirilebilir duyarlı şablon, kullanıcı dostu arayüz, güçlü SEO ve HTML entegrasyon seçenekleri hizmetin en güçlü noktaları arasındadır. IM Creator ayrıca sistemi kendi web tasarım ihtiyaçları için kullanmak isteyen kullanıcılar için güçlü bloglama ve e-ticaret motorlarının yanı sıra üst düzey Beyaz Etiket çözümüne de sahiptir..

IM Creator herkes için olağanüstü fiyatlandırma politikasına sahiptir. Sistem ticari olmayan amaçlar için tamamen ücretsiz dolayısıyla, kar amacı gütmeyen web sitelerine ihtiyaç duyan öğrenciler, sanatçılar ve kullanıcılar tarafından geliştirilen projeler için herhangi bir ücret almaz. Girişimciler ve işletme sahipleri de dahil olmak üzere diğer kullanıcı kategorileri de web sitesi oluşturucuyu kullanma fırsatına sahiptir, ancak hizmetin entegre özellik kümesinden en iyi şekilde yararlanmak için ücretli planlardan birine geçmeleri gerekir. IM Creator’ın sunduğu abonelik listesine bir göz atın:

 • Yıllık Lisans (8 $ / ay) – bir alan adı, bir web sitesi, üstün teknoloji desteği, sınırsız bant genişliği ve disk depolama alanı, entegre e-Ticaret motoru, aylık 96 ABD Doları tutarında bir kez ödeme;
 • İki Yıllık Lisans ($ 11 / ay) – bir alan adı, bir web sitesi, üstün teknoloji desteği, sınırsız bant genişliği ve disk depolama alanı, güçlü e-Ticaret motoru, 6 ay için 66 dolarlık bir kerelik yarım yıllık ödeme;
 • SSL Korumalı ($ 21 / ay) – yukarıda listelenen özellikler ve seçtiğiniz alan adına SSL Sertifikası bağlantısı.

IM Creator’ı Ücretsiz Deneyin

Sellfy – İçerik Oluşturucular için Bütçe e-Ticaret Platformu

Sellfy - İçerik Oluşturucular için Bütçe e-Ticaret Platformu

Sellfy – içerik oluşturucular için bir web mağazası başlatmak isteyen tüm girişimciler için kullanımı oldukça kolay ve kullanışlı bir bütçe e-ticaret platformudur. Sistem izin verir fiziksel veya dijital ürünler satmak YouTube, Facebook, Twitter, SoundCloud, Instagram ve daha fazlası gibi birden fazla platform ve sosyal ağ aracılığıyla. Sellfy, satışa sunulan ürünleri etkili bir şekilde tasarlamayı, özelleştirmeyi ve sunmayı mümkün kılan çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

Web sitesi oluşturucu, tamamen sıfırdan ve özel kodlama becerileri olmadan işlevsel bir çevrimiçi mağaza tasarlamaya izin veren hepsi bir arada e-ticaret çözümüdür. Web sitenize daha da eklemek, ürün açıklamaları ve resimleri eklemek, ürün kategorileri atamak ve bunları belirli ürünlere bağlamak, entegre alışveriş sepetini özelleştirmek, ödeme / gönderim parametrelerini ayarlamak vb. İçin ürün listeleri oluşturmak ve özelleştirmek size bağlıdır..

Sellfy, web mağaza performansınıza katkıda bulunabilecek birden fazla eklentiye, widget’a, uygulamaya ve uzantıya göz atabileceğiniz kendi uygulama pazarına erişim izni verir. Ancak, piyasada bulunan uygulamaların seçimi oldukça sınırlıdır ve Google Analytics, Facebook Pixel ve Chat ve Zapier’den birkaçını içerir. Ayrıca, platform, web mağazası tanıtımını artırmak için tüm entegre pazarlama araçlarının kullanılmasına izin verir. Bunlar e-posta pazarlama seçeneklerini, indirim çözümlerini, satış araçlarını içerir. Stokta da bulunan yerleşik analitik araçlar, e-postaları, yeni aboneleri, genel web mağazası performans verilerini, trafik kaynaklarını, işlemleri, dönüşüm oranlarını vb. İzlemek için gerekli pazarlama istatistiklerini, sonuçları ve diğer bilgileri izlemeyi mümkün kılar..

Fiyatlandırma politikasına ilişkin olarak, Sellfy’nin tamamen ücretsiz bir planı yok, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz üç ücretli abonelik sunuyor. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Başlangıç ​​Planı ($ 19 / ay) – sınırsız sayıda ürün, sıfır işlem ücreti, kapsamlı web mağazası özelleştirme seçenekleri, özel alan adı bağlantısı, indirim kodları vb .;
 • İş planı ($ 39 / ay) – ek 10.000 e-posta kredisi, sıfır işlem ücreti, güçlü web mağazası özelleştirme seçenekleri, satış işlevselliği, sınırsız ürün numarası vb .;
 • Premium Plan ($ 89 / ay) – yukarıda listelenen tüm özellikler artı ücretsiz mağaza taşıma seçeneği, öncelik desteği, ürün satış vb..

Bunlar yıllık planlar için alınan fiyatlardır ve aylık olarak ödemeye karar verirseniz, aboneliklerin maliyeti de buna göre daha yüksek olacaktır. Aslında, yıllık ödemeler yaparken planların başlangıç ​​maliyetinin% 34’üne kadar tasarruf edebilirsiniz.

Sellfy’ı Ücretsiz Deneyin

Ucraft – Ucuz ve Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Ucraft web sitesi oluşturucu

Ucraft – çok dilli bir web sitesini makul fiyatlarla başlatmayı mümkün kılan bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Platformda uzmanlaşmak, sezgisel gösterge paneli ve kullanışlı web oluşturma işlemi ile birlikte yeni başlayanlar ve web tasarım uzmanları için kolay ve hızlıdır.

Ucraft ile olağanüstü portföyler, işletme web siteleri ve açılış sayfaları başlatabilirsiniz. Sistemi bu amaçlara uygun hale getiren özellikler arasında, duyarlı şablon koleksiyonu, Logo Oluşturucu, Açılış Sayfası Oluşturucu, Tasarımcı Araçları, Makaleler Uygulaması, e-Ticaret özelliği, çok dilli destek, kapsamlı entegrasyon özelliklerinden vb..

En ucuz Ucraft aboneliği – Ücretsiz Web Sitesi – hiç para yatırımı anlamına gelmez. Ancak plan, sistemin işlevselliğinden en iyi şekilde yararlanılmasına izin vermeyen birçok kısıtlamaya sahiptir. Ucraft ayrıca entegre Açılış Sayfası Oluşturucu’ya erişim sağlar. Ayrıca açılış sayfalarını bağımsız olarak başlatmak ve yönetmek isteyen tüm kullanıcılar için ücretsizdir. Başka tür web siteleri tasarlamayı düşünüyorsanız, ücretli aboneliklerden birine geçmeyi düşünebilirsiniz. Bunlar:

 • Profesyonel Web Sitesi (10 $ / ay) – ücretsiz barındırma, çok dilli destek, özel alan adı, entegre Google Analytics, 50 ürün, kod gömme özelliği, ücretsiz SSL Sertifikası vb .;
 • Profesyonel market ($ 21 / ay) – 1000 ürün, güçlü e-Ticaret araçları, indirim kuponları,% 0 işlem ücreti vb .;
 • BigCommerce ($ 39 / ay) – sınırsız ürün, Facebook, Amazon ve Ebay’de satış fırsatı, ters ücret KDV vb..

Ücretli planların, web sitesi oluşturucusunun ana özellik setini kolayca keşfetmenizi ve test etmenizi sağlayan 14 günlük ücretsiz bir deneme ile geldiğini unutmayın..

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

Weblium – AI Tasarımlı Düşük Fiyatlı Web Sitesi Oluşturucu

En İyi Ucuz Web Sitesi Oluşturucuları

Weblium – ticari ve ticari olmayan kullanım için farklı türde çekici web projeleri oluşturmaya izin veren düşük fiyatlı bir AI destekli web sitesi oluşturucusudur. Sistemle tasarlanan web siteleri, mobil optimizasyonları, özel entegrasyonları, kullanıcı dostu müşteri desteği, alan adı bağlantı seçeneği, SSL sertifikası ve başlık altında sağlanan diğer özellikler nedeniyle kullanıcının dikkatini çekiyor. Sistem herhangi bir kodlama yeterliliği anlamına gelmediğinden Weblium ile projeleri başlatmak ve yönetmek için bir web tasarımı uzmanı olmanıza gerek yoktur.

Web sitesi oluşturucusunun en dikkat çekici özelliklerinden biri de entegre AI Tasarım Süpervizörü. İlk web tasarım hedeflerine odaklanmanıza yardımcı olmak için Yapay Zeka gücünden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Sistem, proje tasarımınızı web geliştirme sürecinde yaptığınız düzenlemelere göre otomatik olarak ayarlayacaktır. Web sitenizin oluşturulması üzerinde çalışırken, gerekli web sitesi ayarlarını yönetmenizi sağlayan güçlü site stilleri yöneticisi olan 100 binden fazla resim içeren kapsamlı grafik galerisine erişeceksiniz (tema stilleri, renk paleti, yazı tipleri vb..). Tüm sistem şablonları için geçerli olan entegre mobil optimizasyon özelliği, web sitenizin tüm mobil ve masaüstü cihazlarda çekici görüntülenmesine olanak tanır.

Weblium ayrıca web varlığınızı daha etkili ve çekici hale getirmek için birden fazla sistem entegrasyonuna izin verir. Projelerinize entegre edebileceğiniz üçüncü taraf hizmetlerinden bazıları MailChimp, Zapier, Aweber, Telegram, Webhooks ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, Hotjar, Google Analytics ve daha pek çok popüler hizmeti kullanarak web analitiği bağlamak, çevrimiçi iletişim formlarını entegre etmek, düğmelere yeni etkinlikler eklemek mümkündür..

Web sitesi oluşturucu, farklı kullanıcı kategorilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ılımlı fiyatlandırma politikası sunar. Web sitesi oluşturucuyu ve özellik kümesini denemenizi sağlayan ücretsiz bir planı vardır. Ücretli aboneliklerde, sistemde şu anda iki tane var. Bunlar:

 • Pro ($ 8.25 / mo) – 1 yıl boyunca ücretsiz alan adı, birden çok katılımcı, sınırsız depolama alanı, SSL Sertifikası, AI Tasarım Süpervizörü, özel kod entegrasyonu, sistem reklamlarının yokluğu;
 • İniş Pro (bir kerelik 196 $ ödeme) – etkinlik izleme özelliği, Google Analytics entegrasyonu vb..

Weblium’u Ücretsiz Deneyin

Ucuz Web Sitesi Oluşturucu Nasıl Seçilir?

Tam özellikli bir web sitesi başlatmak gibi bir niyetiniz varsa ancak para için baskı gördüğünüzün farkındaysanız, yukarıda listelenen en uygun fiyatlı web sitesi oluşturucularından birini kullanmayı düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, her web sitesi oluşturucusunun, son seçiminizi etkileyebilecek bireysel artıları ve eksileri ile birlikte geldiğini unutmayın..

Böylece, web oluşturma araçlarına göz atarken, başlangıçta ne olduğunu kontrol etmelisiniz. niş şartname Bu veya bu sistem gerçek web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını ve var olup olmadığını. Bir web mağazası açmayı planlıyorsanız, özel bir sistem veya güçlü ve güvenli bir e-ticaret motoru / planı ile birlikte gelen sistemi seçmek mantıklıdır. Aynı şey diğer proje türleri için de geçerli.

Dikkat edilmesi gereken bir sonraki husus, ücretsiz bir planın / denemenin kullanılabilirliği. Ücretsiz planlar sunan web sitesi oluşturucuları genellikle proje işlevlerinden en iyi şekilde yararlanmaya izin vermeyen belirli kısıtlamalar ima eder. Ancak, ücretsiz planlar ve denemeler ücretli aboneliğe geçmeden önce sistemi test etmeyi mümkün kılar. Bütçe ekonomisi söz konusu olduğunda bu çok önemlidir.

Ayrıca bilmeniz gereken, platformun ücretsiz bir alan adı içerip içermediği ücretli planlarına (özellikle en ucuz olan). Başlamazsa, ek olarak alan adı satın alımına yatırım yapmaya hazır olun. Bu, nihai seçimi yaparken belirleyici faktörlerden biri haline gelebilir.

Son olarak, web sitesi oluşturucularının sunduğu planlara dahil edilen tüm özellik grubuna göz atın ve gerçekten değerli bir seçim yapmak için onları karşılaştırın. En iyi web sitesi oluşturucusunun çok ucuz olması gerekmediğini söylemeye gerek yok. En önemli şey, fiyatlandırma politikasının web tasarım ihtiyaç ve beklentilerine uyması gerektiğidir. Bu, tam özellikli bir profesyonel web sitesi elde etmenin kesin yolu.

Ucuz Web Sitesi Nasıl Oluşturulur

Web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, web oluşturma aracının doğru seçimi en önemlisidir. Ancak, özellik yüklü bir web sitesini uygun maliyetle almak istiyorsanız, dikkate alınması gereken tek şey bu değildir. İşte değerli bir web sitesi almak için tamamlamanız gereken adımlara hızlı bir genel bakış:

 1. Platformu Seçin – Bu, başarı elde etmek istiyorsanız, atmayacağınız ilk ve en önemli adımdır. Yukarıda belirtildiği gibi, nihai seçim sistemin niş odağı, kullanıldığı hedefler, işlevsellik, müşteri desteği ve tasarım özelleştirme seçenekleri ve elbette fiyatlandırma politikasına dayanmalıdır. İkincisi sadece bütçenize uygun değil, kesinlikle web tasarım beklentilerinizi ve gereksinimlerinizi de kapsamalıdır.
 2. Alan Adı ve Barındırma Hakkında Karar Verin – Bir web sitesi oluşturucu seçerseniz, çoğu sistem entegre barındırma ve etki alanı ile birlikte gelen planlar sunduğundan bu adım sizin için basitleştirilecektir. Ancak, birlikte çalışmaya karar verirseniz WordPress, CMS herhangi bir entegre çözüm sunmadığından barındırma ve alan adı seçimini kendi başınıza halletmeye hazır olun.
 3. Şablon Seçin – Tasarım seçimi projenizin gereksinimlerine uygun olmalıdır. Neyse ki, çoğu web sitesi oluşturucu, birçoğu tematik kategorilere giren kapsamlı tema koleksiyonları sunmaktadır. Ek olarak, boş bir şablon seçme ve sıfırdan özelleştirme fırsatı vardır. Böylece, gerçekten benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir tasarım elde etme şansınız daha fazla olacaktır. CMS ile çalışırken, harici bir web sitesi teması aramak için bir fırsatla karşılaşabilirsiniz – web’de aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız ücretsiz ve ücretli tasarım var.
 4. Temayı Özelleştir – Bir web sitesi oluşturucu veya CMS ile çalışmaya karar verirseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi tasarım özelleştirme aracına sahip olursunuz. Böylece, web sitesi öğelerini düzenleme, medya dosyaları ekleme, sosyal medya hesaplarını entegre etme, içerik, resim ve diğer gerekli öğeleri yükleme fırsatınız olacaktır..
 5. Widget / Eklenti Ekle – Web sitenizin tasarımını çeşitlendirmek için kesinlikle ekstra widget’ları entegre etme ihtiyacıyla karşılaşacaksınız (web sitesi oluşturucularla çalışırken) veya eklentiler (WordPress veya başka bir CMS ile çalışırken).
 6. SEO Parametrelerini Ayarlama – Web sitenizin tasarım özelleştirmesiyle işiniz bittiğinde, web sitesi Arama Motoru Optimizasyonu ile ilgilenmeniz gerekir. Arama motorlarında proje konumlarınızı artırmak için, ilgili sayfalarda bulunan ana SEO parametrelerini ayarlamanız gerekir. Neyse ki, en çağdaş web bina sistemleri SEO dostu, derin SEO parametreleri kurma ihtiyacını azaltır.
 7. Web Sitesini Yayınla – Bu, tüm web sitesi geliştirme sürecinin son aşamasıdır. Bununla birlikte, projenin yayınlanmadan önce önizlemesinin doğru göründüğünden ve çalıştığından emin olmak mantıklıdır. Her şey yolunda mı? Ardından hazır web sitenizi yayınlamaya devam edin!

Sonuç olarak

Bugün, mükemmel bir web sitesi oluşturmak için kamyon dolusu paraya ihtiyacınız yok. Kod içermeyen web sitesi oluşturucuları web sitesi oluşturma sürecini herhangi bir kurulum ücreti olmadan ayda sadece 3 $ 7 $ gibi kolay hale getirin. Bu fiyat için bir web sitesi şablonu, güvenli barındırma, site oluşturma yazılımının kendisi ve profesyonel destek alacaksınız.

Sonunda gitmeye karar vereceğiniz sistem ne olursa olsun, web sitesi geliştirme ve daha fazla tanıtımına belirli bir bütçe yatırmaya hazır olun. Aksi takdirde, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak tam özellikli bir web sitesi elde etmek imkansız olacaktır. Neyse ki, modern web tasarım nişi, seçim özgürlüğü sağlayan ve mükemmel sonuç sağlayan birçok güvenilir ve fonksiyonel hizmet sunmaktadır..

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map