Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi Web Sitesi Oluşturucuları

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi Web Sitesi Oluşturucuları


Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşun web sitesi, çalışmalarında meydana gelen tüm olayların farkında olmak isteyen tüm üyeleri için birinci sınıf varış noktasıdır. Bu ayrıca, yalnızca kuruluşa katılmayı planlayan veya yalnızca ilgili verileri arayan kullanıcılar için değerli bir bilgi kaynağıdır..

Bu tür bir web sitesinin hiç de karmaşık olmaması gerektiğini söylemeye gerek yok, herkesin gerektiğinde kolayca göz atmasını mümkün kılıyor. İlk kez çalışanların bile şu anda ihtiyaç duydukları bilgileri çok fazla zaman ve çaba harcamadan bulmasını sağlamak için sezgisel gezinmeyi sağlamalıdır. Aksi takdirde, web sitenizde ihtiyaç duydukları bilgileri bulamamaları durumunda rakiplerinizi tercih edebilecek potansiyel müşterilerinizi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Kar amacı gütmeyen kuruluşların çoğu sahiplerinin büyük web tasarım becerileri veya deneyim övünemez gerçeği web sitesi geliştirme basit ama güvenilir yollarını arama ihtiyacını tetikler. Web yöneticisi kiralama veya bir web tasarım stüdyosundan bir web sitesi sipariş etmek iyi bir çözüm olmayacaktır çünkü pahalı alternatif. Burası web sitesi kurucularının kullanımının çok takdir edileceği yerdir.

Web sitesi oluşturucular başlangıçta yeni başlayanlar içindir ve bu nedenle, web tasarım sürecini özellikle basitleştiren yararlı ve ayrıntılı yönergeler, öneriler ve ipuçları ile birlikte gelirler. Kodlama becerilerine sahip olmak zorunda değilsiniz veya bu sistemlerin avantajına hakim olmak için özel web tasarım bilgisi. Çoğu, içerikle dolu ve en baştan yanıt veren zengin şablon koleksiyonları sunar. Son olarak, web sitesi oluşturucularla oluşturulan web siteleri uygun fiyatlı ve arama motorları için uygun şekilde optimize edilmiştir, Bu, kuruluşunuzun arama motoru sonuçlarında daha yüksek pozisyonlar elde etme şansını artırır.

En İyi Kar Amacı Gütmeyen Web Sitesi Oluşturucularından 9 tanesini test ettik:

 1. Wix – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Kâr Amacı Gütmeyen Web Siteleri için CMS # 1
 3. uKit – En Ucuz Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu
 4. SITE123 – DIY Web Sitesi Oluşturma için Harika Bir Platform
 5. 8b – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Kolay Site Oluşturucu
 6. IM Creator – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu
 7. Squarespace – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Charity Web Sitesi Oluşturucu
 8. Shopify – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar ve Yardım Kuruluşları için E-ticaret
 9. Bluehost- Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi Web Hosting

Genel olarak kar amacı gütmeyen kuruluşunuzun ve web tasarım gereksinimlerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak olanı seçmek için bu sistemlerin her biri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Yukarıda listelenen web sitesi üreticilerinin her biri tam özellikli ve dikkat çekicidir. Şuraya bir göz at:.

Wix – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu (ÜCRETSİZ)

Wix – kar amacı gütmeyen kuruluşlar da dahil olmak üzere farklı web sitesi türleri oluşturmak için kullanılan hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Sistem, geniş bir web tasarım ihtiyaçları yelpazesini kapsar ve araştırılması ve yönetilmesi kolay birden fazla özellik sunar. Şimdi hizmetin en önemli avantajlarına bir göz atın:

 • Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Şablonlar. Wix, seçebileceğiniz bir din ve kar amacı gütmeyen şablon koleksiyonuna sahiptir. Bazıları arasında Gıda Hayır Kurumu, Çocuk Hayır Kurumu, Genç Gönüllüler, Ticari Olmayan Projeler, Topluluk vb.Şimdi Bağış yap”Düğmeleri ve bu web siteleri için bir zorunluluk olan diğer özellikler.
  Ayrıca web sitenize istenen görünüm ve işlevsellik vermek için zengin bir tasarım özelleştirme araçları seti vardır. Ancak, Wix’in hareket halindeyken şablonu değiştirmeye izin vermediğini unutmayın. Bunu yapmaya karar verirseniz, içeriği yeniden göndermeniz gerekir.
 • Üyelik. Bu, birkaç proje geliştiren ve yöneten ve belirli üyeleri belirli projelere ataması gereken kuruluşlar için çok uygundur. Üyelik özelliğiyle, bağış yapan ve özel haklar teklif edilebilecek kullanıcılara gizli web sitesi bölümlerine erişim izni verebilirsiniz.
 • forum. Wix izin verir web sitenize bir forum eklemek, bu hizmetler için oldukça sıra dışı bir özellik. Bu, kar amacı gütmeyen kuruluş web siteleri için gerçek bir avantajdır, çünkü kullanıcılarla iletişim kurmayı ve katılım için teşvik etmeyi mümkün kılar. Bir forumda diğer üyelerin fikirlerini öğrenmek ve fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaşmalarını sağlamak için herhangi bir konu ve şube oluşturabilirsiniz..
 • Blog. Bu, kullanıcıları kuruluşunuzda gerçekleşen son haberler ve etkinlikler ve diğer ilgili bilgiler hakkında bilgilendirmenin kesin bir yoludur. Kâr amacı gütmeyen kuruluşunuzun misyonu ve beyanı ile ilgili yayınlar yazabilir ve yayınlayabilir, hedeflerinizi paylaşabilir ve okuyucuları kuruluşunuza katılmaya ikna etmek için argümanlar sağlayabilirsiniz..
 • Çok Dilli Web Sitesi. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşun sahibi olarak ilginizi çekebilir web sitenizin çeşitli dil versiyonlarını oluşturmak. Yabancı yatırımcıları bu şekilde bağış yapmaya ve kuruluşunuzu farklı şekillerde desteklemeye teşvik edebilirsiniz. Bu ayrıca, hedefinizi paylaşan ve kuruluşa katılmak isteyen daha fazla kullanıcıyı çekmenin güzel bir yoludur..

Maliyet: Wix, kar amacı gütmeyen kuruluşunuz için bir web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve hiç bitmeyen bir plana sahiptir. Bu, özellik web sitesi oluşturucusunu test etmek için güzel bir seçenektir, ancak etkili bir web sitesini çalıştırmayı ve yönetmeyi düşünüyorsanız, ücretsiz bir plan için belirli kısıtlamalar standardıyla karşılaşırsınız (Wix reklam, disk depolama ve bant genişliği sınırlamaları vb..). Dahası, ücretsiz Wix web siteleri alt alan adlarıyla birlikte gelir. Kâr amacı gütmeyen ciddi bir kuruluş için bir proje başlatmak istiyorsanız, bu web sitenize güvenilirlik sağlamaz.

Açıkçası, kullanıcı bağlılığı kazanmak ve web sitenizin güven oranını artırmak için ücretli Wix aboneliğinden birine yükseltmek mantıklıdır. Bu amaçla, web sitesi oluşturucu iki büyük plan grubu sunar – Standart ve İşletme / e-Ticaret, ayrıca kullanıcı seçimini genişletmek için daha ayrıntılı aboneliklere ayrılmıştır. Standart Planların maliyeti 13 $ / ay ile başlar ve 39 $ / ay’a kadar çıkarken, İş Planları’nın maliyeti 23 $ / ay ve daha fazladır. Tüm planlar ücretsiz barındırma ve alan adı bağlantısı, Premium Müşteri Desteği, entegre Google analizi, depolama alanı ve diğer ayrıcalıklar sunar.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Kar Amacı Gütmeyen Web Siteleri için CMS # 1

WordPress - Kar Amacı Gütmeyen Web Siteleri için CMS # 1

WordPress – bir güvenilir İçerik Yönetim Sistemi herhangi bir sunum gerektirmeyen – çok popüler ve işlevsel. Servis, web geliştirme sürecinden en iyi şekilde yararlanmak için programlama bilgisinin bilincinde olduğu için standart web sitesi kurucularından biraz daha karmaşıktır. Platformu kullanırken, kâr amacı gütmeyen web sitenizin performansını artıracak eklentileri entegre etmeye gerek kalmaz. Ayrıca, bir web sitesini yayınlandıktan sonra yönetmek ve güncellemek için kodlama becerilerine sahip olmanız gerekir. Şimdi önemli WordPress özelliklerine bir göz atın:

 • Duyarlı Niş Şablonları. Sistem, yerleşik şablonlardan oluşan bir koleksiyona sahiptir, ancak web’de kar amacı gütmeyen kuruluşlar için tasarlanmış düzinelerce kaliteli duyarlı şablon da bulabilirsiniz. Bu temalar hem ücretsiz hem de ücretli – en iyi seçeneğe karar vermek size kalmış.
 • Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için WP Eklentileri. Kâr amacı gütmeyen kuruluşların gelişimi için özel olarak tasarlanmış birden çok WP eklentisi vardır. Ayrıca, ücretsiz ve ücretli seçeneklere çevrimiçi olarak göz atabilirsiniz. Bu türün en popüler eklentileri arasında, belirtmek mantıklı Vermek, WPForms, Optinmonster, Yoast SEO, Yoast tarafından Google Analytics, Sucuri Ücretsiz Tarayıcı, Görüşler Widget, Yedekleme Buddy, TablePress, Kısa Kod Düğmeleri Unut, Basit Takvim, Kayan Sosyal Bar, Eski Yazı Revive, MapPress Kolay Google Haritalar, Polylang ve dahası.
 • Kullanıcı Etkileşimi Eklentileri. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşun başkanı olarak, web sitesi üyelerinizle acil olarak bağlantıda kalmanız gerekir. Bu amaçla, WordPress özel kullanıcı etkileşimi eklentileri koleksiyonu sunar. Bunlar arasında İstemci Portalı Eklentisi, Hızlı ve Kolay SSS, Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri, Geri Arama Eklentisi İste, WP Müşteri Alanı ve WP Bildirim Çubuğu Pro birkaç.

Maliyet: WordPress ücretsizdir. Bu, tüm kullanıcı kategorileri için geçerlidir. Başka bir deyişle, tam özellikli bir web sitesi oluşturmaya karar verene kadar sistemi ücretsiz olarak indirebilir, yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Bu, eklentilere ve hatta şablonlara ek finansal yatırımlar gerektirebilir. Hazır web sitenizi çevrimiçi olarak erişilebilir hale getirmek için ayrıca barındırma ve alan adı satın almanız gerekir.

Hosting maliyeti esas olarak sağlayıcıya ve seçeceğiniz plana bağlıdır. WordPress ile çalışırken, Bluehost – hizmetin resmi barındırma sağlayıcısı. Sunulan planlar özellikler ile doludur ve makul maliyetle mevcuttur. Böylece, en ucuz Bluehost aboneliği size sadece 2,95 $ / ay mal olacak.

WordPress’i Şimdi Deneyin

uKit – En Ucuz Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

uKit - En Ucuz Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

uKit – küçük işletme projelerinin geliştirilmesine güçlü odaklanmasından dolayı dünya çapında popülerlik kazanan bir web sitesi oluşturucusudur. Kullanım kolaylığı, rahatlığı ve uygun fiyatı, farklı web sitesi türlerini çalıştırmak ve yönetmek isteyen kullanıcılar için en iyi çözümlerden biri haline getirmiştir. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar bir istisna değildir. Bu web sitesi oluşturucuyu kullanırken yararlanabileceğiniz avantajlar aşağıda listelenmiştir:

 • Basit ve Sezgisel Arayüz. uKit şimdiye kadarki en basit ve sezgisel arayüzlerden birine sahip olabilir. Web tasarım becerileriniz ve deneyimleriniz ne olursa olsun, kolayca alışacak ve sunduğu temel unsurları ve özellikleri keşfedeceksiniz. Herkes için çok kullanışlı, gezinmesi kolay, modern, heyecan verici ve anlaşılabilir. Dahası, bu arayüz basitliği bir web tasarımcısı işe alma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Her şeyi kendiniz yapabilirsiniz, bu yüzden neden kuruluşunuzun gelişimine yatırım yapabileceğiniz parayı boşa harcıyorsunuz?
 • Duyarlı Şablonlar. Duyarlı şablonlar, farklı mobil cihazların ekran boyutlarına ve çözünürlüklerine otomatik olarak uyum sağlar. Bu, kullanıcıların ihtiyaç duyduklarında ve nerede olurlarsa olsunlar web sitenizi ziyaret etmelerini sağlar. UKit ile, web sitesi oluşturucu koleksiyonuna dahil edilen farklı şablonlarla deney yapabilirsiniz. uKit, hareket halindeyken temaları değiştirmenize izin verir, böylece içeriğinizi kaybetme riski olmadan, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uyan temayı seçer. uKit, farklı kullanıcı kategorilerinin ihtiyaçlarına yönelik zengin bir tematik şablon koleksiyonuna sahiptir.
 • Çeşitli Widget’lar. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşun bir web sitesine hoş bir ek olabilecek bazı widget’lar Sosyal Ağ Düğmeleri, LiveChat, CallBack, Kullanıcı Yorumları, Google haritaları, e-posta formları vb. ihtiyacı olan insanlara gerçek zamanlı yardım (CallBack seçeneği veya bir LiveChat aracılığıyla, örneğin). Google haritalar widget’ı nedeniyle, kuruluşunuzu ziyaret etmek isteyen yatırımcılar ve kişiler, onu daha hızlı bulabilir.
 • Güvenli Web Sitesi. SSL sertifikası, herhangi bir risk almadan para bağışlarını kabul etmeyi mümkün kılacaktır. Bir SSL sertifikasını kesinlikle ücretsiz olarak bağlamak mümkündür.

Maliyet: uKit’in ücretsiz bir planı yok, ancak yine de ücretli planlardan herhangi birini 14 gün boyunca ücretsiz olarak seçmeyi ve test etmeyi mümkün kılıyor. Bu, web siteniz için tam olarak hangi planın işe yaradığına karar vermek için fazlasıyla yeterlidir. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşa ait basit bir web sitesi başlatmak istiyorsanız, Minimum Plan (4 $ / ay) bu amaç için iyi çalışır.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

SITE123 – DIY Web Sitesi Oluşturma için Harika Bir Platform

SITE123 - DIY Web Sitesi Oluşturma için Harika Bir Platform

Site123 – kar amacı gütmeyen kuruluşlar da dahil olmak üzere neredeyse tüm web sitelerini başlatmak için kullanılabilecek en basit bulut web sitesi oluşturucularından biridir. Sistem, kolay gezinme ve sezgisel web geliştirme süreci sağlar. SITE123’ü sadece web tasarımı uzmanları için değil, aynı zamanda kaliteli projeleri başlatmak ve yönetmek için çoklu özelliklerini kullanabilen kar amacı gütmeyen kuruluşların deneyimsiz sahipleri için değerli bir seçimdir. Web sitesi oluşturucunun size tam olarak neler sunabileceğini öğrenmek için şimdi avantajlarına bir göz atın:

 • Logo Oluşturucu – Kâr amacı gütmeyen kuruluşunuzun bir web sitesi, sürücü kullanıcısının dikkatine güvenilir ve saygın görünmelidir. SITE123 tarafından sunulan profesyonel Logo Oluşturucu aracının çok yardımcı olacağı yer burasıdır. Kırpma, logo boyutu kaydırıcısı, başlık ayarı ve daha pek çok özellik gibi bir dizi entegre araç kullanarak web sitenizin logosunu tasarlamanıza olanak tanır.
 • Form Oluşturucu – Sistem, kaliteli çevrimiçi formları kar amacı gütmeyen web sitenize entegre etmenizi sağlar. Bu, uygun iletişim sayfaları, çevrimiçi sorular, incelemeler, anketler ve diğer ilgili öğelerin oluşturulmasına izin verir.
 • Blog – SITE123, bir blog oluşturmanıza ve bunu kar amacı gütmeyen web sitenize entegre etmenize olanak tanıyan işlevsel bir blog motoruna sahiptir. Müşteri katılımı, kullanıcı üretimi ve kayıtlı web sitesi üyeleri arasındaki etkileşimin artırılması söz konusu olduğunda bu yararlıdır.
 • Çok Dilde Destek – Web sitesi oluşturucu, kar amacı gütmeyen web sitenizin çeşitli dil sürümlerini oluşturmanıza izin veren çok dilli destek sunar. Araç, yurtdışından kullanıcılarla etkileşime girmeyi veya orada bağış fırsatları aramayı planlayan web sitesi sahiplerine kullanışlı olacak.
 • Web Sitesi Erişim Hakları – SITE123, web sitesi sahiplerinin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre web sitesi erişim haklarını ayarlamayı mümkün kılar. Kâr amacı gütmeyen projenizi yönetmekten ve bundan sorumlu diğer kullanıcılarla güncellemek istiyorsanız, özellik önemlidir.
 • Ücretsiz SSL Bağlantısı – Bağışları kabul etmeyi planlıyorsanız, SSL Sertifikasını web sitenize bağlamak şarttır. SITE123, proje güvenliğinizi ve ödemelerin / verilerin gizliliğini artırmak için bunu ücretsiz olarak yapmanızı sağlar.
 • Kullanıcı Etkileşim Araçları – Web sitesi oluşturucu, kar amacı gütmeyen web sitenizin işlevselliğine katkıda bulunabilecek kullanıcı etkileşimi araçları listesine erişim izni verir.
 • Uygulama marketi – Sistem, entegre App Market’te bulunan birçok widget / eklenti arasından seçim yapmayı mümkün kılar. Projenizin uzmanlığı ve işlevselliğine uygun uygulamaları seçebilirsiniz. Bunlardan bazıları Canlı Destek Sohbeti, Analytics Araçları, Galeriler, Sosyal, Popüler, Formlar, Rezervasyon widget’ları ve daha fazlasını içerir.
 • Sosyal Medya Entegrasyonu – Bu özellik, sosyal ağlarda web sitenizin itibarını ve popülaritesini etkili bir şekilde büyütmenizi sağlar ve kar amacı gütmeyen kuruluşunuzun haberlerini, güncellemelerini ve yaklaşan etkinliklerini abonelerinizle paylaşmanıza olanak tanır.

Maliyet: SITE123, sistemin temel özelliklerini öğrenmenizi sağlayan ücretsiz bir plana sahiptir. Ancak, alt alan adı bağlantısı ve diğer işlev kısıtlamaları nedeniyle bu seçenek sizin için çalışmaz. Ücretli abonelikler için dört plan arasından seçim yapabilirsiniz. Maliyetleri aylık 10,80 dolar ile 28,80 dolar arasında değişiyordu..

Site123’ü Ücretsiz Deneyin

8b – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Kolay Site Oluşturucu

8b - Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Kolay Site Oluşturucu

8b – çarpıcı basitlik ve sezgisel web tasarım yaklaşımı ile karakterize yeni bir DIY web sitesi oluşturucu. Sistem, web sitesi oluşturma süreci hakkında çok az bilgisi olan veya hiç bilgisi olmayan kar amacı gütmeyen kuruluşların deneyimli olmayan sahipleri için iyi bir seçimdir. Web sitelerini sistemle başlatmak için hiçbir kodlama veya web tasarımı uzmanlığı gerekmez – bu yüzden anlaşılabilir, sezgisel ve özellik yüklüdür. Bu web sitesi oluşturucuyu kar amacı gütmeyen web siteniz için kullanmakta haklıysanız, sağladığı özellik kümesine dikkat edin:

 • Çok Dilde Destek – 8b, kar amacı gütmeyen kuruluşunuzun birden fazla dilde bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır – bu, ihtiyaçlarınıza ve web tasarım hedeflerinize bağlıdır. Farklı dillerde mevcut birkaç web sitesi oluşturmaya gerek yoktur – 8b, çok dilli bir proje başlatmanıza izin vererek çaba ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar..
 • Google AMP Özelliği – Güçlü bir Google Hızlandırılmış Mobil Sayfalar özelliği, web sitesi ziyaretçilerinin mobil tarama deneyimini ve genel web sayfası yükleme süresini geliştirmenize olanak tanır.
 • Web Sitesi Dışa Aktarma – Kâr amacı gütmeyen web sitenizi düzenli olarak manuel olarak güncellemeyi planlıyorsanız, bu özellik de sizin için kullanışlı olacaktır. Daha fazla düzenlemek ve projeyi istediğiniz herhangi bir sağlayıcıyla barındırmak için mevcut web sitesi dosyalarını ZIP biçiminde indirmenize izin verir..
 • PWA Özelliği – Kâr amacı gütmeyen kuruluşların web siteleri sık sık kullanıcı popülaritesinden yararlanır, bu da daha fazla kullanıcı kolaylığı için uygulamalarını oluşturma ihtiyacını tetikler. Aşamalı Web Uygulamaları destek özelliği, projenizi birkaç dakika içinde bir masaüstü veya mobil uygulamaya dönüştürerek popülaritesini artırır.

Maliyet: 8b ücretsiz bir web sitesi kurucusudur. Sınırsız süre boyunca ihtiyaç duyduğunuz şekilde yönetmek için kar amacı gütmeyen bir web sitesi başlatabilirsiniz. Bununla birlikte, bu, ciddi abonelikler için en iyi çözüm değildir, çünkü ücretsiz bir abonelik, işlevlerinden en iyi şekilde yararlanmanızı önleyen çoklu sınırlamalarla birlikte gelir. Web sitesi oluşturucunun gelişmiş özellik kümesine erişmek için, sistem bir yükseltme seçeneği sunar – maliyeti 1.58 $ / ay olan bir Başlangıç ​​planı. Bu, kar amacı gütmeyen web sitelerinin sahipleri için, değerli web sunumu ve projelerinin performansını arayan mükemmel bir çözümdür. Dahası, memnun olmadığınız bir şey varsa, ücretli aboneliği herhangi bir mali kayıp olmadan iptal etmek için 14 gününüz var.

8b’yi Ücretsiz Deneyin

IM Creator – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

IM Creator - Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

IM Creator – tasarım özelleştirme özgürlüğü, gelişmiş işlevselliği ve işlevsel ve görsel olarak çekici projeleri tasarlamanızı sağlayan özelliklerin bolluğu nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılan profesyonel bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Web sitesi oluşturucu herhangi bir programlama yeterliliği anlamına gelmez, bunun yerine çoklu avantajlar sunar. Web sitenizin tasarım sürecinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan özelliklerin listesi:

 • Blog – IM Creator, bir blogun kar amacı gütmeyen kuruluşların herhangi bir web sitesine bağlanmasına izin verir. Kullanıcı iletişimini teşvik etmeyi planlıyorsanız, web sitesi üyelerinizle iletişimde kalmak için yeni yayınlar yükleyip güncellediğinizde bu kullanışlıdır.
 • Duyarlı tasarım – Web sitesi oluşturucu, web geliştirme ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayacak birini seçmek için düzinelerce şablon arasından seçim yapmanızı sağlar. Tüm tasarımlar varsayılan olarak duyarlıdır ve web sitenize benzersiz kişiselleştirilmiş görünüm vermek için HTML entegrasyonu olanağı vardır.
 • Ücretsiz Görüntü Entegrasyonu – Sistem, kapsadığı niş temelinde kar amacı gütmeyen web sitenize entegre edebileceğiniz resim ve web tasarım kaynaklarının ücretsiz galerisine erişim sağlar. Arama filtresi seçeneği seçiminizi basitleştirmenize ve zaman kazanmanıza yardımcı olur.

Maliyet: Web sitesi oluşturucusunun yadsınamaz olaylarından biri fiyatlandırma politikasıdır. IM Creator, kar amacı gütmeyen kuruluşlar için tamamen ücretsizdir ve sistemin tüm özelliklerini kullanarak projeleri tasarlamalarına ve özelleştirmelerine izin verir. Ücretsiz plan, sınırsız barındırma ve bant genişliği, etki alanı bağlantı seçeneği, şablon erişilebilirliği, e-Ticaret platformu, reklam banner’larının olmaması ve diğer avantajlar sağlar. Girişimciler için burada ücretli seçenekler de mevcuttur (8 $ / ay) ve Beyaz Etiket kullanıcıları.

IM Creator’ı Ücretsiz Deneyin

Squarespace – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Charity Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace - Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Charity Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace – modern web geliştirme alanında en popüler, özellik yüklü ve tanınabilir web sitesi üreticilerinden biridir. Sistem, kar amacı gütmeyen web siteleri de dahil olmak üzere her türlü proje için harika çalışan hepsi bir arada web oluşturma aracı olarak konumlanıyor. Web sitesi oluşturucu, üst düzey performansa sahip profesyonel web sitesi elde etmek için kapsamlı özellik seti, sezgisel web tasarım yaklaşımı ve duyarlı düzenler sunar. Hemen kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için avantajlarından yararlanalım:

 • Sayfa Stilleri – Gelişmiş Squarespace Stil Editörü, kar amacı gütmeyen web siteniz için seçebileceğiniz zengin bir sayfa stili seçimi yanı sıra birden fazla tasarım düzenleme seçeneği sunar. Bunlar, kapak sayfalarını, ürün ve blog sayfalarını, galerileri, etkinlik ve dizin sayfalarını içerir. Sadece projeniz için ihtiyacınız olanları seçin ve sadece birkaç tıklama ile entegre edin.
 • Widget Entegrasyonu – Web sitesi oluşturucu, web sitenize entegre edilecek çok çeşitli eklentiler ve widget’lar arasından seçim yapmanızı sağlar. Böylece, fotoğraf ve video galerileri için widget’lar, daha iyi içerik tanıtımı için sosyal medya düğmeleri, e-Ticaret ve Analitik araçlar, iletişim formları vb..
 • Blog – Squarespace’in sunduğu güçlü blog motoru sayesinde yardım web sitenize bir blog ekleyebilirsiniz. Yayın eklemek ve zamanlamak dışında kullanıcı yorumlarını etkinleştirmek, coğrafi konum etiketleri eklemek, RSS yayını eklemek, yeniden blog oluşturma seçeneğini ayarlamak vb..
 • Sosyal bütünleşme – Squarespace, sosyal medya entegrasyonuna izin vererek web sitenizin içeriğini popüler sosyal ağlar üzerinden paylaşmanıza olanak tanır. Web sitenizin ziyaretçileri, içeriklerini oradaki ortak düşünürlerle de paylaşabilecektir..
 • Google Haritalar Yerleştirme – Web sitesi oluşturucu, Google Haritalar’ın kuruluşunuzun tam yerini belirtmek için kar amacı gütmeyen web sitenize yerleştirmeyi mümkün kılar. Bu ayrıca, iletişim bilgilerinizi verebileceğiniz, geri bildirim formunu, bizimle ilgili bilgileri ve diğer ilgili verileri entegre edebileceğiniz bölümdür..
 • Online Takvim – Squarespace ile yaklaşan etkinlikler, haberler, özel teklifler, tarihler vb. Hakkında kuruluşunuzun üyelerini ve diğer ziyaretçileri bilgilendirmek için çevrimiçi takvimi web sitenize entegre edebilirsiniz. Bu verileri sosyal medya profillerinde paylaşmak da mümkündür..
 • SSL Sertifikası – Web siteniz üzerinden bağış kabul etmeyi planlıyorsanız, kullanıcılarınızın verilerini ve gizli bilgilerini korumak için SSL Sertifikasını bağlamak şart olacaktır. Squarespace, web sitenizin güvenliğini artırmak için SSL entegrasyonuna izin verir.
 • Logo Oluşturucu – Kâr amacı gütmeyen web siteniz için bir logo oluşturmak arzu edilir (eğer henüz sahip değilsen), saygınlık oranını ve tanınmasını artırmak istiyorsanız. Squarespace, entegre Logo Maker aracını kullanarak birkaç dakika içinde bunu yapmanızı sağlar.
 • Açılma Aracı – Web sitesi bilgilerinizi sosyal ağlarda paylaşmayı planlıyorsanız, Unfold uygulamasının kullanılabilirliğini kesinlikle takdir edersiniz. Bu, kullanıcıları kuruluşunuz ve güncellemeleriyle ilgilenmeye devam etmek için sosyal ağlarda hikayeler oluşturmanıza ve yayınlamanıza olanak tanıyan hikaye anlatımı araç takımıdır..
 • Keskinlik Planlaması – Squarespace’in Acuity Scheduling platformuyla entegrasyonu, çevrimiçi randevuların zamanında yapılmasını ve yönetilmesini mümkün kıldı. Kuruluşunuzun üyeleriyle işbirliğini etkili bir şekilde bu şekilde basitleştirebilirsiniz..
 • Yorum Sistemi – Web sitesi oluşturucu, sayıları tek tek olan dişli yorumları destekleyen tam entegre bir yorum sistemi sunar. Spam gönderilmesini önlemek için burada denetleme seçeneği de etkinleştirildi.

Maliyet: Squarespace, kullanıcıların ücretli planlarından birine abone olmadan önce özellik setini test etmelerini sağlamak için 14 günlük bir deneme süresine sahiptir. İkincisi, maliyeti 12 $ / ay ile başlayan ve 40 $ / ay’a kadar çıkan dört abonelik türünü içerir. Tüm planlar, kar amacı gütmeyen web siteleri için bir başka avantaj olan ücretsiz barındırma ve etki alanı içerir..

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Shopify – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar ve Yardım Kuruluşları için e-Ticaret

Shopify - Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar ve Yardım Kuruluşları için e-Ticaret

Shopify – sadaka ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için bir e-Ticaret projesi oluşturmak için gereken güçlü özellik seti ve araçların bolluğu nedeniyle kendini ayırt eden dünyaca ünlü e-Ticaret yazılımıdır. Platform, kapsamlı pazarlama, web mağazası yönetimi ve tanıtım özellikleri nedeniyle kendini farklılaştırmıştır. Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir:

 • Senkronizasyon Seçenekleri – Yazılım, hesabınızı diğer popüler harici hizmetler ve pazar yerleriyle senkronize etmenizi sağlar. Bu, e-Ticaret nişine girmeyi planladığınız kâr amacı gütmeyen web sitenizin performansını nasıl artırabileceğinizdir..
 • Ürün Yönetimi – Shopify, açıklamaları, parametreleri, gösteri penceresi görüntüleme özellikleri, gelişmiş CSV içe / dışa aktarma seçenekleri vb.İle birlikte uzun ürün listeleri eklemenizi ve yönetmenizi sağlar..
 • SSL Sertifikası ve Sahtekarlık Koruması Özelliği – SSL Sertifikası bağlantısı, web sitesi verilerinizi yetkisiz erişime karşı korumanızı sağlar. Bu, buna uygun olarak, içerdiği bilgilerin daha fazla güvenliğini ve gizliliğini sağlar. Aynı şey, çevrimiçi ödemelerinizin güvenliğine katkıda bulunan Sahtekarlık Koruması özelliği ile ilgilidir.
 • Çok Dilde Destek – Web sitenizin birçok dilde mevcut olması kullanıcı ilgisini artıracak ve uluslararası tüketicilerle iletişim kurmanızı sağlayacaktır..
 • Arttırılmış gerçeklik – Shopify AR, kullanıcı etkileşimi ve ürün sunumu sürecini daha ilgi çekici ve eğlenceli hale getirmenizi sağlar. Bu özellik, kullanıcıların 3D modunda görüntülenmesine olanak tanır, böylece kullanıcılar daha iyi ve daha rahat tarama deneyimi için tüm özelliklerini ayrıntılı olarak görebilir.
 • POS Yazılımı – Bu, platformun başka bir önemli özelliği, sadece çevrimiçi satış yapmayı değil, aynı zamanda yerel mağazada satılık ürünler de sunmayı mümkün kılıyor.

Maliyet: Shopify fiyatlandırma politikası ılımlıdır ve bu özellik özellik seti tarafından açıklanmaktadır. En ucuz abonelik size 9 $ / ay mal olurken, en pahalı planın fiyatı 299 $ / ay. Nihai maliyet, planın türüne ve dahil edilen özellik / terimlerin aralığına bağlıdır. Yazılım, sistemin sunduğu 14 günlük deneme süresi boyunca tercih edilen aboneliğin test edilmesini sağlar.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Bluehost – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi Web Hosting

Bluehost - Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi Web Hosting

Bluehost – kar amacı gütmeyen web siteleri için mükemmel bir seçim olan güvenilir ve güçlü bir hosting sağlayıcısıdır. Bu şu anda dünyanın önde gelen hosting şirketleri olarak WordPress CMS tarafından resmi olarak tavsiye edilen niş liderlerden biridir. Bluehost, projenizin güvenli ve güvenilir bir şekilde barındırılmasını sağlayan özellikler ve üst düzey araçla birlikte geldiğinden şaşılacak bir şey yok. İlginizi çekebilecek bazılarını aşağıda bulabilirsiniz:

 • Yüksek Sayfa Yükleme Hızı ve Yüksek Çalışma Süresi Oranları – Bu parametreler, kendisine yönlendirilen trafik miktarından bağımsız olarak, kâr amacı gütmeyen web sitenizin değerli performansını ve hızlı yüklenmesini sağlayacaktır..
 • Esneklik ve Güvenlik – Bluehost, proje performansınıza ve güvenliğinize katkıda bulunan birden fazla harici hizmet, eklenti ve uygulama ile entegre olur. Spam Çekiç veya Spam Uzmanı gibi gelişmiş güvenlik araçları ve hotlink koruma seçeneği, platformda barındırılan tüm web sitelerinin en üst düzeyde güvenliğini sağlar.
 • Geniş Pazar Yeri – Sistem, web sitenizi özelleştirmek için kullanılan sayısız eklenti, komut dosyası ve uygulamaya erişim sağlar. Çok sayıda WordPress temasını, resim galerisini, pazarlama ve e-Ticaret aracını vb..

Maliyet: Bluehost en uygun fiyatlı konut çözümlerinden biridir. Kesin olmak gerekirse, ücretsiz SSL ve WordPress güncellemelerine, sınırsız bant genişliğine ve diğer avantajlara erişim sağlayarak, sadece 39,5 $ / ay için en ucuz planı alabilirsiniz..

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Sonuç olarak

Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş, fikirleri dağıtacak, misyonunu popülerleştirecek ve kullanıcıları buna katılmaya teşvik edecek bir web sitesi olmadan düşünülemez. Topluluk üyelerinizi bilmelerini istediğiniz her şey hakkında bilgilendirir. Kendi web sitenizi başlatmak için kullanabileceğiniz farklı web oluşturma araçları vardır.

Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşun bir web sitesi için en iyi web sitesi oluşturucuyu seçmek sıradan kullanıcılar için bir meydan okuma olmamalıdır. Web sitesi oluşturucuları, bu projelerin geliştirilmesi söz konusu olduğunda harika çalışıyor. Özellikleri, özellikleri ve fiyatlandırma politikası eşsiz web oluşturma deneyimi sağlayarak istenen sonuca ulaşılmasını sağlar. Uzun vadede memnun kalacağınız hizmeti seçebilmek için bu sistemlerin tüm özelliklerinin farkında olduğunuzdan emin olun..

ÜCRETSİZ Kar Amacı Gütmeyen Site Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map